שניים על אחת – חלק 2

לחלק 1 של הסיפור

מאת המפנטזת

גלי התעוררה מאוחר, הבילוי הלילי המוצלח שלה מאתמול נגמר ממש מאוחר. היא התמתחה במיטה וראתה שישנה עד 10 בבוקר. כשהייתה בארץ, בשעות כאלה בדרך כלל  הייתה יושבת בישיבת הנהלה או עסוקה מעל הראש במטלות היום בעבודה. אבל עכשיו, היא בחופשה וכל מה שמעסיק אותה זה מתי תראה את ניקולס וקולין שוב…וכמובן מה הם יעשו לה.
אתמול הייתה השלישייה הראשונה בחייה, אבל הצורך לא כבה ואיכשהו היא רק רעבה עכשיו לעוד לסקס….
היא תהתה אם לצאת לסיור בעיר או לעשות היום שופינג. אחריי זה צחצחה שיניים והתלבשה.  הפטמות הזקורות שלה שרפו למגע החזייה בהן, עדות לההתעללות של ניקולס וקולין בהן אתמול. הן עדיין היו רגישות, אבל הרבה פחות מאתמול. היא קיוותה שעד הערב תהיה כמו חדשה ותוכל לספוג כאב נוסף בהן. היא שמה ג'ינס סקיני צמוד וחולצה בצבע שמנת. את השמלה השחורה שהביאה תשמור לערב, לבחורים, בתקווה שיבואו. היא הרהרה בקורות ליל אמש והרגישה איך היא נרטבת למטה.
היום שלה היה דיי רגוע, שיחה עם הבית, שופינג בחול שזה תמיד מבורך וארוחת צהריים מאוחרת במסעדה שווה במיוחד.
היא חזרה למלון, להניח את השקיות מהקניות ופתאום שמה לב להודעה ממספר זר בווטסאפ שלה. את המספר של ניקולס היא שמרה כך שזה היה מוזר. היא פתחה את ההודעה ולפי התמונת פרופיל היא הבינה – זה קולין. כנראה ניקולס נתן לו את המספר.
הוא כתב הודעה קצרה ומסתורית: 20:30 אגיע לחדר המלון שלך. תהיי מוכנה.
היא הרגישה איך החרמנות מתחלפת באכזבה. רק קולין בא היום? אחריי אתמול, היא ציפתה יותר לבואו של ניקולס.
גלי ענתה: אוקיי. אהיה מוכנה. ניקולס יבוא גם?
במשך שעה ארוכה לא הייתה תשובה.
גלי ניצלה את הזמן למקלחת ארוכה.
לבסוף כשיצאה מהמקלחת, קולין השיב לה כך: ניקולס יבוא מאוחר יותר. אני בא מוקדם להכין אותך. אל תדאגי. בשורה למטה הוא הוסיף סמיילי קורץ.
אוקיי, היא חשבה, איזו הקלה. ניקולס בא. מעניין למה התכוון שהוא מכין אותי, עבר לה בראש אבל היא גם נהנתה קצת מתחושת חוסר האונים.
היו לה עוד שעתיים עד שקולין יבוא אז היא ירדה לחנות בקרבת המלון וקנתה יין אדום.
קולין הגיע בדיוק  ב 20:30. היא פתחה לו כשלגופה השמלה השחורה עם הכתפיים החשופות. ומתחתיה שוב בלי חזייה ולבושה רק בחוטיני שחור מתוק.
היא נישקה אותו על הלחי לשלום והוא הזיז לה את הפנים ככה שהנשיקה תצא על השפתיים.
"ניקולס אמר שהשפתיים האלה מדהימות, אבל אני לא הספקתי להתרשם אתמול" אמר קולין. גלי קלטה שבאמת רק ניקולס נהנה מכישורי המציצה שלה אתמול.
"צודק, אני מוצצת מעולה" התגרתה בו גלי.
"את טיזרית, הא?" השיב קולין.
"בכל מקרה" הוא השיב, "באתי להכין אותך להערב. תתפשטי, יש לנו הרבה עבודה".
גלי התבאסה שניקולס לא יראה אותה בשמלה השחורה, אבל ידעה שאם הוא שלח את קולין להכין אותה, כדאיי לה להשמע להוראות. למרות זאת התמהמה. אתמול כשהבנים הפשיטו אותה, זה היה קל יותר.
עכשיו, להתפשט ככה סתם בלי משחק מקדים לא ממש מצא חן בעיניה.
"מה קורה?" שאל קולין שלא הבין למה גלי עדיין לבושה. "מה אתה הולך לעשות לי?" שאלה גלי.
"תתפשטי ואסביר הכל" התעקש קולין.
גלי הורידה מעצמה את השמלה ונשארה עם חזה חשוף וחוטיני קטן מול קולין.
קולין העביר יד מרפרפת על הפטמות שנגלו לעיניו. "עדיין אדומות, אחריי מה שעשיתי להן אתמול הא? אבל אל תדאגי עכשיו נעבוד על איזור אחר לגמריי…" הוא בקושי סיים את המשפט והוריד לגלי פליק חזק בישבן.
"איייי" צעקה גלי המופתעת.
"את בתולת אנאלי?" שאל קולין.
"כן, ואני לא מעוניינת שזה ישתנה" ענתה גלי.
"אני אגיד לך מה, גלי, אני וניקולס החלטנו שאנחנו רוצים לזיין אותך יחד. אחד בכוס ואחד בתחת. אבל אם את לא רוצה, אני אודיע לניקולס ונבטל הכל עכשיו"
השיב קולין.
"אי אפשר פשוט להנות כמו אתמול?" שאלה גלי תוך שהיא נצמדת לקולין ומפתה אותו.
"אנחנו נהנה, מותק, מאוד, אבל עכשיו צריך להכין לך את התחת. קחי הבאתי לך חוקן לכי תנקי שם טוב וכשתסיימי, אני אכניס לך פלאג קטן. הוא יפתח אותך טוב עד שניקולס יגיע ואז באמת נפתח אותך" קולין הושיט לגלי חוקן. גלי תהתה מה לעשות עכשיו. מצד אחד, לא רצתה לוותר על החוויה המינית המטריפה, היא רצתה בכל מאודה עוד לילה עם ניקולס וקולין. מצד שני, אנאלי נראה לה דבר כואב ולא נעים במיוחד… בין רגע החליטה שתנסה להיות אמיצה ומקסימום תמיד אפשר להגיד לא.
אחרי שהתנקתה, נעמדה מול קולין. הוא אמר לה להתכופף קדימה ולפתוח את הפלחים של התחת. היא הרגישה שריפה חזקה כשהפלאג נכנס לתוכה. אבל בו זמנית זה גם היה נעים. על הדרך קולין הגניב לה אצבע גם לנרתיק ופמפם אותה. היא נאנחה. זה היה כייף ממש והרגיש חזק יותר בגלל הלחץ של הפלאג על האיזור.
"לא סיימנו את ההכנות" אמר קולין ושלף את האצבע מתוכה. גלי התאכזבה , זה היה נעים.
"ניקולס שלח לך בגד ללבוש. בואי אני אעזור לך ללבוש אותו"
הבגד שניקולס בחר לגלי היה מתחרה שקופה בצבע בורדו. הוא כיסה את השדיים אבל היה פתוח בדיוק במקום שבו אמורנ להיות פטמה
ובמקום תחתון היה פשט חור כך שהכוס והתחת גלויים לגמריי.
אחריי שסיימה ללבוש את הבגד (משימה לא קלה עם פלאג בתחת), קולין כבר לא התאפק הוא תפס אותה מהפיטמות והוליך אותה בחדר. "יש  לך מזל שאני מחכה לניקולס, אחרת הייתי כבר טוחן אותך חזק".
באמת מזל, חשבה גלי, שציפתה לבואו של ניקולס בעל האיבר הגדול ביותר שהיה לה איי פעם.
גלי הציעה שישתו את היין שקנתה בזמן שהם ממתינים. היא התקשתה למצוא תנוחה נעימה כשהפלאג בתוכה ופלטה אנחות עם כל תנועה של הגוף.

"הוא הגיע" אמר קולין ופתח את דלת החדר לניקולס שנכנס עם חיוך ענקי על הפנים.
הוא בחן את גלי בעיניו וסימן לה להסתובב. "היא נראית מדהים ככה עם הפלאג תקוע בה, לא קולין?"
קולין עוד לא ענה והוא הפליק לה בישבן מכה חזקה.
קולין חשב קצת וענה: "אני יכול לדמיין כמה תנוחות שיהיו יותר יפות" הוא משך אותה מהפטמות שוב למיטה ופסק את רגליה כך שתעמוד בדוגי. הוא נעמד מולה ודחף את האיבר שלו לפיה. היא מצצה חזק. לכפר על כך שאתמול הזניחה אותו. היא כבר ציפתה לזין הענק של ניקולס אבל גם של קולין כרגע הדליק אותה ממש.
"אמרתי לך אתמול שהיום נדרוש ממך יותר. את מוכנה מתוקה?" שאל ניקולס
"כן" ענתה גלי וחזרה לשאוב את הזין של קולין.
ניקולס לחש משהו לקולין אבל היא לא הבינה מה. קולין נעמד מאחוריה וניקולס שלף בעדינות את הפלאג משיבנה של גלי. "אההההה" גלי נאנחה. תחושת ההקלה הייתה מטורפת אבל גם פתאום הרגישה חוסר. כבר התרגלה לפלאג שהיה תקוע בה. "תחדיר אותו עכשיו כל עוד היא פתוחה" הורה לו ניקולס. גלי הרגישה איך לאט לאט הזין של קולין חודר אליה, אבל לישבן. זו הייתה פעם ראשונה שמחדירים לה לשם זין, זה לא היה נעים כמו חדירה וגינלית. היא עצמה את עיניה והתמודדה עם הלחץ השורף. ניקולס נשכב מתחתיה ושאל אם היא בסדר. "כן" רועד נפלט מפיה. זה כאב לה. ניקולס סימן לקולין להיות עדין ואיטי. "תהיי אמיצה,  תכף זה ירגיש לך יותר טוב, אני מבטיח. אם את לא רוצה, אני אגיד לו לצאת, אבל אני מבטיח לך שאם תמשיכי את תהני היום" אמר לה ניקולס הוא ליטף את פניה הסובלים ואמר לה "כל הכבוד יפייפיה"
"אני רוצה שתעשו בי מה שאתם רוצים" גלי זרקה לחלל האוויר. ניקולס מולל בידיו את הפיטמות הרגישות שלה והיא נאנקה.
"תתחיל לפמפם" אמר ניקולס לקולין. וגלי הרגישה מזה זיון בתחת. כשהיא עדיין מתרגלת לתחושה המטורפת,  שלף ניקולס את הזין הענקי שלו ומיקם אותו מול פיה. גלי ליקקה ומצצה. היא לא הצליחה להכניס את כולו לפה, היה לו איבר ענקי, אבל נדמה היה שניקולס היה מרוצה.  היא הרגישה איך האיבר שלו נהיה זקור יותר ויותר בתוך הפה שלה. קולין העלה את הקצה של הפימפומים. הוא בטח יגמור בקרוב חשבה גלי.
ואז בלי התראה מוקדמת ניקולס חזר לשכב מתחתיה וחדר חדירה חזקה לכוס שלה. גלי נאנקה וגנחה בקול חזק.
'עכשיו אנחנו מזיינים אותך ביחד משני הכיוונים" אמר לה קולין. גלי הרגישה את הלחץ המטורף באגן שנחדר עכשיו עם שני איברים גדולים. היו לה זרמים וצמרמורות בכל הגוף והיא לא יכלה לדבר רק לגנוח בהתמכרות לתחושה המטורפת הזו. שניהם פימפמו אותה בקצב והיא צרחה.
ראשון גמר קולין ואחריי שרסס את הזרע שלו בישבנה החטיף לה כמה פליקים לתחת ויצא ממנה. היא נטרפה מהצמרמורות שזה גרם. "את רוצה שגם אני אזיין אותך שם?" שאל ניקולס. גלי נלחצה. היה לה ממש כואב אחריי קולין ולניקולס יש איבר ענק. איך יכנס לשם?
ניקולס הבין שהיא מפחדת והבטיח לה שיהיה בסדר. הוא שלף את האיבר מהכוס שלה והחדיר את קצה האיבר שלו לתחת שלה.
"אההההה" צעקה גלי מעונג מהול בכאב.
"קולין, אחי, תזיין אותה בכוס" הורה ניקולס. האיבר של קולין היה רפוי לגמריי אז הוא החדיר אצבע לכוס של גלי.
גלי הרגישה שהיא מתפוצצת עוד רגע, מצד אחד האיבר של ניקולס טחן אותה בתחת ומצד שני אצבע בכוס. ואז זה בא גמירה חזקה מלווה ברעידות מטורפות בכל הגוף.היא לא יכלה לשלוט בעצמה יותר ונתנה לבחורים להחזיק אותה.
כשסיימה, קולין הוציא את האצבע ממנה וניקולס הוציא את איברו מישבנה ואמר: "רק אני לא גמרתי עדיין. אני אתן לך פרס, כי היית נהדרת. תבחרי איפה אני אגמור"
"בתוכי" אמרה גלי. "בכוס שלי" הוסיפה מייד כדיי שלא בטעות יחשוב להכנס שוב לטוסיק, היא לא תעמוד בזה.
ניקולס צחק וחדר בדוגי לכוס הרטוב של גלי. הוא פמפם אותה תוך כדיי שקולין צובט חזק בפטמות. גלי לא גמרה שוב אבל זה היה זיון מדהים. תוך מספר דקות הזרע של ניקולס מילא אותה והיא חייכה ואמרה לו תודה.
קולין התלבש ונישק את גלי ואמר לה שהיא הייתה מדהימה. אחריי זה הוא הלך. ניקולס אמר שישאר עוד קצת.
הוא שיחק בפיטמות הזקורות והכואבות של גלי עד שנרדמו יחדיו.

מקווה שנהנהתם מהקריאה. המשך יבוא

3 מחשבות על “שניים על אחת – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן