שלח סיפור

נשמח לקבל סיפורים נוספים לפרסום באתר.

1 – אנו מחפשים תוכן מקורי בלבד

2 – סיפורים שלא פורסם באתרים או בבלוגים אחרים.

3 – כדאי מאוד לקרוא את מה שכתב ידיד האתר דור נוב : איך לחרמן – על כתיבת סיפורי סקס מעולים

 

סיפורים שישלחו יבחנו ע"י עורכת התוכן ויפורסמו באם תמצא אותם מתאימים. לעיתים יש עומס של סיפורים ולוקח קצת זמן עד הפרסום, מתנצלים מראש.

את הסיפורים יש לשלוח ל [email protected]

בעת שליחת הסיפור

 • את/ה מקבל/ת את תנאי השימוש של האתר.
 • את/ה מאשר שאתה בעל/ת הזכויות על הסיפור
 • את/ה מאשר לאתר לפרסם את הסיפור ולא יהיו לך כל טענות כנגד האתר
 • את/ה מאשר שהסיפור מקורי ולא פורסם באף אתר אחר

אם הנכם מעוניינים בהפניה חזרה אליכם (אתר, פייסבוק, טוויטר, בלוג וכו') אנא ציינו זאת, אנחנו לא מפנים לכתובות אימייל או מפרסמים מספרי טלפון.

תודה

-e-

Loading

17 מחשבות על “שלח סיפור”

 1. ‪exhilawriting‬‏ :‬

  אני ואשתי חיינו די טוב, בסביבות גיל ה 40 ולא היו בעיות מיוחדות, עד שביום אחד באתי הבייתה ומצאתי אותה מזדיינת עם בחור צעיר, כשהבחור ראה אותי התלבש ונעלם, [חשבתי שעם אשתי כבר הגיע למצב שמביאה בחור הבייתה מי יודע כמה פעמים עשתה זאת], אבל הבלגתי ניגשתי אליה ולפני שהספיקה משהו לעשות נשכבתי עליה ומצצתי לה (את מה שהבחור הכניס לה) והתפשטתי והזדיינתי איתה ושואל אותה מה חסר לך שלא עשינו ביחד, ולא ענתה, הבנתי שהיא פשוט רוצה לטעום עוד זיין, כמובן שלא אמרה זאת.
  בכתה והתנצלה והבטיחה שזה לא יקרה שוב.
  ואחרי חודשיים זה קרה שוב, הבחור נעלם מיד, ואני שוב ירדתי ומצצתי לה הכל כמקודם, ואחר כך פעם שלישית.
  המצב כבר נהיה לא נעים, ואני עדיין בשלווה ולא כועס ולא צועק עליה.
  אלא שבפעם הרביעית, זה עבר את הפסים האדומים, מצאתי אותה שוכבת עם אלון אחיה הצעיר, שגם היה חבר של הבת שלנו רותי, לזה לא יכולתי לסלוח, מייד כשראיתי יצאתי מהחדר מבלי שהבחינו בי, התקשרתי לרותי ואמרתי לה, שאלון בגד בה וכדאי שתבוא מייד הבייתה.
  עד שהיא הגיע, צילמתי אותם כמה צילומים, והעברתי למחשב והנחתי את המחשב בחדר סמוך, וכתבתי, גילוי עריות, איפה הבושה, כשרותי הגיע סימנתי לה להיות בשקט, ו ראיתי לה הכל, היא נפלה עלי בחיבוקים, ונכנסה לחדר שלה איתי, ושואלת אותי מה עושים, עניתי לה, קודם שאשתי כבר עושה כמה פעמים, והפעם היא הגזימה, ובאם היא רוצה נעשה גם אנחנו כאן בחדרה בדלת פתוחה, וההמשך נראה.
  כמובן כשהם קמו והם ראו את התמונות במחשב ואת מה שכתבתי, ועוד ראתה אותנו מזדיינים, היא הבינה שהיא סיימה איתי, ארזו מזוודות וכתבה על המחשב שלום ולא להתראות ונסעו להוריה בצרפת.

  הבת חיבקה אותי חזק ונישקה אותי וממש בכתה ואמרה לי תודה אבא, תודה אבא, שהצלת אותי ועשית בחכמה, אל תדאג לא תפסיד כלום, ואולי עוד תרוויח.

  אכלנו ביחד ארוחת צהרים ובערב הלכתי לישון במיטתי, ונרדמתי מהר, לפתע אני מתעורר ואני מרגיש שאני ערום ואשה שוכבת ליידי, בקושי מתעורר ושואל מי את, מיד עונה, אני רותי בתך היקרה, ונישקה אותי נשיקה צרפתית, והמשיכה ללקק אותי מהצוואר וככה ירדה לי למטה לבטן והמשיכה עד הזיין ומצצה אותו, והחליפה לתנוחת 69 וככה שכבנו עד הבוקר מחובקים.
  בבוקר הכינה מה לאכול והתנשקנו, היא לתיכון ואני לעבודה וככה העניינים התנהלו כרגיל, בערב כבר נכנסה איתי למיטה ביחד, ואמרה לי אני עם גלולות, אתה הרי יודע, והשכיבה אותי על הגב ועלתה עלי, והציצים שלה מולי קופצים היה חמוד.
  בבוקר עוד אמרה, אני לרשותך לכל מה שתרצה בלי הגבלות.
  בערב אמרתי לה, לפני ארוחת ערב, תעלי על השולחן בלי בגדים, אחרי שנשכבה, אמרתי לה, עכשיו אני מוריד לך את היער שליד הכוס, אמרה לי מייד, בכייף, לקחתי מספריים וחתכתי לאט, ואחר כך לקחתי מכונת גילוח ועברתי על המקום בכדי שיהיה חלק, ושלחתי אותה למקלחת להתקלח, אבל היא רצתה ביחד איתי, הסכמתי, חפפה לי את הראש וסיבנה אותי בכל הגוף, וגם אני חפפתי לה את השערות הארוכות וסיבנתי אותה בכל הגוף ואת הפטמות והציצים ונעמדנו ביחד מתחת למים הזורמים זמן רב, והתנגבנו ונכנסנו למיטה, ורותי הצעירה זריזה ממני, קפצה למיטה נשכבה על הגב ורגליים על הכתפיים בכדי שאהיה מזומן ישר להיכנס למקום הורוד והחמוד, ואכן כך עשיתי, ממושמע וללא בעיות ואני בפנים ומפמפם, יוצא ועוד יורד לה שתרגיש את הלשון היטב היטב על הדגדגן ומסביבו, מתחבקים ונרדמים.

  לאחר כמה ימים באה אלי בתי רותי, ואומרת, היום אני עושה לך הפתעה, אבא, אבל תשתף פעולה, עניתי לה, אנחנו בראש אחד, מה שתירצי תעשי, אבל קחי בחשבון שהראש שלי לא ישן לגמרי, מקסימום אני מחזיר בלי התנגדות, כמובן הסכמה מלאה, ואז אמרה לי, אתה יורד ומוצץ לי, וכל כמה דקות אני שותה קצת, ותגיד מה אתה מרגיש, אבל… לפני זה אני קושרת לך במטפחת את העיניים, הסכמתי, ירדתי לה ומצצתי, הפסיקה לשתייה, וכך שוב ירדתי ומצצתי ושוב שתתה, ככה אולי עשר פעמים, כשאני בריכוז מלא.
  ואז שאלה נו מה קורה, אמרתי לה את לא לבד, לכל הפחות עוד שתי חברות, לפי מה אתה אומר את זה, עניתי, כי הכוס שלך הוא חלק לגמרי כי אני גילחתי אותו, ויש עוד שתי בנות שלכל אחת יש שיער אחר, אמרה לי, אבא ניצחת, והורידו לי את המטפחת מהעיניים וראיתי שלש בנות חמודות (בנות 19-20) ערומות וכולן צחקו בקול, אבל אמרתי להן אחרי שנרגעו, שהבטחתי לרותי שאני יודע להחזיר, ולא אוותר, שאלו מה אני רוצה, אמרתי להן, הרי נתתן לי לרדת לכן, ועכשיו אני ממשיך, ואגלח לשתיכן את השערות שמעל הכוס בכדי שיהיה חלק, כמובן הסכימו, אבל בכדי שיהיה חמוד השכבתי אותן על השולחן את עדי עם הראש אלי ואת נועה עם הראש לצד שני, ואמרתי כשאגלח לעדי נועה תסתכל ותהנה, וכשאגלח לנועה אז עדי תסתכל ותהנה, וכשגמרתי לגלח עם קצת הכנסת אצבע לכוס בצורה עדינה לכל אחת, אמרה להן רותי, עכשיו למקלחת בכדי לנקות את השערות, והן הוסיפו בתנאי שאני מצטרף, ורותי הוסיפה ואני סוגרת לכולם את העיניים עם מטפחות, ונראה מי מסבן את מי, עדי הייתה הראשונה וסיבנה את נועה חזק, אחר כך עדי בעיניים סגורות התחילה לסבן אותי והצחוק היה ענק, ורותי הורידה לכולן את המטפחות מהעיניים והמשכנו לשחק והמים זרמו על כולם, עד שהחלטנו להתנגב, וברגע מסויים שלשת הבנות נשכבו על המיטה לרוחבה עם הרגליים על הכתפיים, ואני שואל בשיא הרצינות, ומה עכשיו, לא הבנת, כל אחת מחכה שתיכנס אליה לחור המוזמן, נכנסתי לעדי ושתי ידיי אחת לרותי ואחת לנועה, לאחר זמן עדי התחלפה עם נועה ונכנסתי לנועה, וכמובן בסוף נכנסתי גם לרותי, (לפתע נשאלה השאלה, מותר ? גילוי עריות ?) הצחוקים והחיוכים היו ללא גבול, ולבסוף נרדמנו כולנו מחובקים.
  בבוקר קמו כל הבנות, ולפני שירדו מהמיטה ירדו לי ומצצו לי, ואמרתי להן כל אחת מוזמנת לבוא מתי שתרצה, לבד או עם אחת מהן, אבל לא להעביר לבנות אחרות, בכדי שנישאר חבורה אחת סגורה.

  ולא עברו כמה ימים ודפיקה בדלת, והנה אני רואה את עדי נכנסת אלי הבייתה, ואומרת אני רוצה ללמוד למבחן במקום שקט, שאלתי רק למבחן, חייכה אלי חיוך ממזרי, ונכנסה.
  לאחר חצי שעה ‎באה אלי שואלת, אבא'לה רוצה לשתות משהו, עונה לה שתיה קרה מהמקרר, ומביאה לי.
  לאחר כשעה חוזרת עם כוס נוספת, אבל היא הייתה עם גופיה וביקיני, ומביאה לי את הכוֹס שבידה, ושואלת ומה עכשיו, עונה לה ומה תבקשי, אומרת לי קום לרגע, ומתחילה להפשיט אותי ולמזמז אותי שלחתי אותה למקלחת תעמדי שם ותסגרי עיניים אל תציצי בלי רשות, לקחתי את ראש המקלחת והוצאתי אותו ונשאר רק צינור דק, ופתחתי את המים לפושרים, הכנסתי אותו לכוס והוצאתי מיד ושאלתי איך היה, ואמרה לי נחמד, ואז הכנסתי אותו לפי הטבעת ואמרתי את יכולה לפתוח את העיניים, ואמרה לי אני מלאה תוציא בבקשה, הוצאתי, ואז היא הרגישה שיוצא לה מפי הטבעת מים וחתיכות, לפני שהיא הספיקה לזוז הרמתי את החתיכות וזרקתי לאסלה, ושאלתי רוצה עוד, ואמרה לי כן והכנסתי שוב והוצאתי ושוב כמקודם, ושאלתי איך ההרגשה עכשיו, ענתה בתחילה נבהלתי אבל עכשיו אני מרגישה טוב ונקיה יותר, ומה השלב השני, לקחה לי את הצינור והחדירה לי לפי הטבעת וכמובן שגם לי יצא וניקתה, אבל הילדה חכמה, כשהכניסה לי בפעם השניה השאירה את זה אצלי יותר זמן ושארגיש איך אני מתמלא מים בלי סוף והוציאה ויצא מה שיצא וניקתה, ואמרה נו איך היה, חזק, וחייכה חיוך מלא, כאומרת, ניצחתי הפעם.
  וחיבקתי אותה חזק ואומר לה אני אוהב כאלו בנות, תבואי שוב ושוב, והחיוך השובב שלה נתן לי לחשוב שזה לא נגמר.
  ואמרה עכשיו שאנחנו נקיים בוא נזדיין.

  חלק שני

  כמובן שבינתיים אני ישן כל לילה עם רותי במיטה שלי, מתי שבא לה מבקשת ממני להיכנס למקלחת איתה ביחד ומשם למיטה להזדיין, פשוט מחליפה את אימא שלה מבלי רצון או מחשבה שהיא צריכה מישהו צעיר.

  לאחר כמה ימים מתקשרת אלי נועה, ואומרת לי אבא שלי רוצה לדבר איתך, דבר ראשון הוא מודה לי על כל מה שהבת שלו נהנית אצלי בבית, ומוסיף ואומר הגיע הזמן שאני אזמין אותך, הסכמתי וקבענו תאריך.

  כשהגיע התאריך שבו הוזמנתי, ניגשת אלי רותי, ואומרת הולך להיות מעניין אצל נועה, אני באה איתך, רק בוא נתרחץ קודם, נכנסתי למקלחת ורותי באה איתי ומסבנת אותי כמיטב יכולתה ומכניסה לי אצבע לפי הטבעת ומסובבת לי שם ואומרת שיהיה נקי בלי בושות, כמובן שהחזרתי לה בניקיון בכל המקומות, והיא ירדה לי ומצצה לי והתנגבנו והלכנו לבית של נועה.

  ואנחנו מגיעים לבית של נועה, בית גדול, ומוזמנים לעלות לקומה העליונה, ואז אני רואה את נועה ואת עדי ואת שתי זוגות ההורים שלהן ועוד שני אחים, מוטי אח של נועה ובני אח של עדי מסביב לשולחן גדול וכשאני ורותי מוזמנים אליו גם.
  מתחילים בפיצה גדולה הנמצאת במרכז השולחן, ובירה בשפע, אמא של נועה קמה לחלק את הפיצה לכולם וכוסות שתיה ודיבורים.

  אבא של נועה קם ואומר, היות והילדים נהיו חברים טובים וקרובים מאוד החלטתי להזמין את כולם למסיבת הכירות חברית שכולנו נכיר את כולם מכל הבחינות.
  ונזמין אחד אחת לשולחן, ואומר נועה את המזמינה הראשית תתכבדי ראשונה, נועה מסמיקה, יוצאת מהחדר וחוזרת לאחר דקה בלא בגדים ועושה ריקוד ליד כולם ומתיישבת, לאחריה קם אחיה מוטי יוצא וחוזר ללא בגדים ועושה ריקוד ליד כולם ומתיישב, לאחריו קמה עדי ולאחריה קם אחיה בני, לאחריו קמה אמא של בני וחוזרת ללא בגדים ועושה סיבוב ליד כולם ומתיישבת ואחריה בעלה ואחריו קמה אמא של נועה גבוהה ומלאה וחוזרת רק עם תחתון וכשמגיעה ליד בעלה, נותן לה פליק בטוסיק ושואל מה קרה ששינית מהתכנון, וככה ליד כולם הוא מוריד את התחתון ושואל מה אתם אומרים, וכולם מוחים כפיים ונעמדים בתור ללקק לה בכוס, לאחריה מגיע בעלה עם זין גדול וזקור וגם הוא מקבל מציצות, ואחרונים בתור רותי ואביה לקול מחיאות כפיים סוערות.

  לאט לאט נרגעים, ואומרים שהפעם נתחיל מהכבד אל הקל.
  אבא של נועה מזמין את בנו מוטי שישב לידו ואת אשתו שתשתפד על בנה, ואת בני שישב לידם ואת אמו שתשתפד על בנה, ואותי ועלי תשב בתי רותי, ואת עדי שתשתפד על אביה ואת נועה שתשתפד על אביה.
  חמש נשים על חמשה גברים, אבל לרבע שעה בלבד, ואחר כך תתחלפו פעם ופעמיים ושלש עד שכולם ישבו על כולם, הייתה שם אורגיה נהדרת, והערב נמשך כשלש שעות.

  חזרתי הבייתה עם רותי, ושאלתי אותה איך נהנתה מהערב, ואמרה שהיה לה זמן מספיק להינות מכל אחד ולהכיר אותו, ושזה כייף כזה שממזמן לא נהנתה כך, ולאט לאט נתרגל כל הקבוצה.

  עברו כשבועיים והיה שקט, והנה בוקר אחד דפיקות בדלת ואמא של נועה פותחת את הדלת עם חיוך רחב ושואלת מה נשמע, ומיד שואל איך היא נהנתה מהערב ההוא, ומה אחרים הגיבו, ואמרה שאת מי שרק שאלה ענו לה שהיה כייף משהו מיוחד ועכשיו היא מכירה את כולם מקרוב ממש.
  נכנסה למטבח הביאה כוס שתיה גדולה וקרה, ואומרת בשביל מה צריכים שתי כוסות, התחלנו בשתיה ובחיבוקים ומזמוזים, ואומר לה שאהבתי את הגובה שלה ואת החלטתה לבוא עם תחתון ליד כולם ושבעלה ישחק ראשון איתה ליד כולם, אמרה לי ולכן היא עשתה את זה.
  הורדנו את הבגדים והתחילה למצוץ לי ואני מוצץ לה בכוס ובדגדגן ומכניס לה אצבעות לכוס ומסובב ולוחץ חזק, ומוציא אותן ואומרת לי עוד רגע, ואני לוקח קצת ג'ל על קצה האצבעות ואומר לה תנשמי עמוק ולאט לאט כל כף היד נמשך לפנים ומתחיל לסובב את כל היד בפנים והיא ממש קופצת ושואל אותה איך זה ? ועונה לי, אתה נהדר, חזק, אבל אתה תשלם על זה, עניתי לה מסכים.
  והנה אנחנו עוד לא גומרים לדבר ודפיקות בדלת, ומי שם אמא של עדי, אני מזמין אותה להיכנס, והיא לא מרגישה שמישהי לידי, מתחילים לשוחח על איך היה והיא גם נהנתה מאוד, ואומר לה באם תביאי לנו לשתות אני אראה לך משהו שבחיים לא ראית, ומייד שואלת איזה דבר בחיים לא ראיתי ? ואני קורא לה שתבוא קרוב אלי ומראה לה את היד שלי בכוס של אשה, ואומרת לי אתה שובב, אבל מי זאת? אני בשאלה בצחוק אולי זה עדי? היא נבהלת, אולי רוצה להתחלף ? על זה היא כבר אומרת כןןןןן, ואז אמא של נועה מנסה לקום ואני מוציא את היד, והיא אומרת היה מקסים, מי מחליף אותי, ואז היא רואה את אמא של עדי, ואומרת היה משהו, ואני עושה את זה שוב לאמא של עדי, היא גם קופצת, ושואלת לילדות אתה גם עושה את זה? אמרתי בוודאי שלא, זה משהו ששייך רק לאמהות !

  ומה אתה עושה לילדות ? עונה בשאלה, הן לא סיפרו לכן, ענו, שהם רק אמרו שהיה כייף, נו, אז מה אתה אוהב, עניתי אוהב לראות את האמהות משתפדות על הבנים שלהן, ואת האבות מזיינים את הבנות שלהם, זה עושה לי הכי כייף, ולכן נהניתי מהמסיבה, הם יכולים להזמין אותי לעוד סיבוב, אבל מה עשית לבנות שהם התאהבו בך, עניתי, תשאירו לבנות שלכן סוד, אולי עוד יגיע הזמן ואגלה לכן.

  בזמן שהייתי עם היד בכוס של אמא של עדי, אמא של נועה הלכה בשקט למטבח, והביאה גזר גדול, וחיכתה לרגע מסויים שקצת התרוממתי ומייד הכניסה לי בתחת ושואלת איך זה, ועניתי לה שתכניס את זה עד הסוף ותחכה חצי שעה, ואז זה יצא בשירותים, אבל אז היא חייבת לקבל את זה בשתי ידיים, היא קצת נבהלה והוציאה לי מייד, ואני נתתי לה חיוך ניצחון.

  אחר כך נכנסנו למיטה וזיינתי אותן אחת אחרי השניה כמה פעמים הלוך וחזור והגענו לאורגזמות כמה פעמים, ולבסוף נכנסנו להתקלח ביחד וכולן סיבננו את כולן החיוכים והצחוקים לא פסקו זמן רב.
  אמרתי להן, היה כייף להיות איתכן, אתן יכולות לרדת לי, או להזדיין איתי, וממה שכייף לכן, ומתי שכייף לכן, אתן יכולות לבוא מתי שתרצו, תמיד אשמח לקראתן, אבל שיתנו לבנות ולבנים לעשות מה שרוצות מבלי להפריע להן. גם הם לא אהבו כשהיו צעירות שההורים שלהן יבחנו כל דבר מה שהם עושים.

  הגב
 2. מעונין להעלות על הכתב סיפור אירוטי אישי. ללא ניסיון בכתיבה.
  בא לכם לכוון?

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן