בת האולפנה עירומה

שירה

שירה
קבענו להיפגש בבית קפה על שפת הים בראשון לציון לכוס קפה בלבד. היא אמרה לי שתגיע עם שמלה שחורה והדגישה גם שיהיה שם מחשוף נדיב. מתוך זה הבנתי שלא יכול להיות שיש לה פחות ממידה C80. קבענו ביום חורף נעים בשעה חמש אחה"צ כשהשקיעה בשיאה, כשעדיין אין שם אנשים רבים להפריע לנו אך גם היה את החשש שמישהו שיכיר אותנו (שנינו נשואים לאחרים) עשוי לשאול שאלות מיותרות. הלב שלי דפק בחוזקה כשהגעתי לבית הקפה המיועד. היתה ביננו שרשרת חילופי סיפורים אירוטיים עד עכשיו. בתחילה לא חשבתי שתיפגש איתי בכלל. הייתי בטוח שהיא וירטואלית לגמרי. חשבתי שתרתע מזה שאני מבוגר ממנה בכ 16 שנים ואולי תחשוב אותי כטרחן זקן המנסה להתדפק על פיתחה. אבל מסיפור לסיפור ששלחתי לה היא סיפרה לי שאני ממש אמן בכתיבה ושהסיפורים שלי מחרמנים אותה בטירוף. סיפרה לי שהיא נכנסת עם הנייד שלה לשירותים בעבודה ומאוננת תוך כדי קריאת הסיפורים. בתמורה לסיפוריי, יום אחד אפילו גירתה אותי מעט בסיפור שבו אנו לכאורה נפגשים בבית קפה ומזדווגים על החוף ובתוך הים. לא ידעתי אם זאת מציאות או דמיון או אם היא רוצה או לא רוצה. יש נשים שמסתפקות בפנטזיה ונשארות נאמנות לבעל ויש נשים החוצות את הקו פעם אחת ויש נשים שברגע שחצו את הקו לא מסוגלות להפסיק לנאוף. מיהי אותה שירה ?
אני אוהב תכתובת ושירה המשיכה להיות נאמנה לסיפורים שלי ולקרוא אותם ולאונן עליהם ובשלב. כשרמזתי אי פעם על אפשרות של יציאה מעולם הפנטזה היא אמרה לי: "אתה לא יודע איזה פחדנית אני, מעולם לא בגדתי בבעלי" .
"תמיד יש פעם ראשונה" אמרתי לה כיאה לשטן במשרה מלאה.
פתאום ראיתי אותה יושבת על דרגש על החול ממתינה לי. אשה בהחלט מרשימה עם שמלה שחורה מאד מחמיאה, מביטה על הים עם עיניים עצומות. התקרבתי אליה מאחור והנחתי בעדינות את שתי ידיי על כתפיה. היא סובבה קלות את ראשה בחיוך מופתעת כמעה. התיישבתי לידה בדרגש והנחתי את ידי על הברך שלה ואמרתי "אז סוף סוף הגיע היום הגדול". הערב החשיך מעט והצעתי לה לטייל קודם לאורך החוף השקט מבלי שניתקל חלילה במישהו מוכר. הנחתי את ידי על כתפיה מחבק אותה בחום. כשהתרחקנו מעט מהאזור ההומה יותר עמדתי למולה והבטתי בעיניה. קירבתי את שפתיי אליה מרפרף מעט עם לשוני על שפתיה האדומות מאודם. פיסקתי קלות את שפתיה מנסה לטעום את לשונה. היא הרחיבה קלות את שפתיה כגוזל המשווע למזון מאמו. הנחתי את שפתיי במאונך לשפתיה טועם אותן בשקיקה. החדרתי מעט את לשוני מגשש לטעום את לשונה ומצאתי באר מים שוקקים. נאחזנו זה בזו בחוזקה כשאני מצמיד אותה באמצעות אחיזה בישבנה צמוד אלי. זיקפתי החלה להתרומם מעצם הגירוי הרוחני שלא חוויתי כבר שנים רבות. נשקתי אותה בעוז ובתשוקה כשאנו מחליפים את נוזלנו באמצעות הלשונות המתמזגים במרץ.
הוצאתי את לשוני והבטתי לה בעיניים. "אני רוצה אותך עכשיו, אבל לא כאן על החוף, מכיר מקום מאד יפה לא רחוק מכאן שבו נרגיש יותר בטוחים ותהיה לנו פרטיות"
"לא יודעת" ענתה לי "אבדוק עם בעלי אם הוא יסתדר עם הילדים".
היא הרימה טלפון לבעלה וענתה לי. "פנויה עד תשע בערב".
גם אני פיניתי את יומני ובמהירות חזרנו לחוף המרכזי ועלינו על המכוניות שלנו בדרך למושב עלום לא רחוק.
בדרך ביקשתי מהצימר להכין נרות ויין ואמרתי להם שאנו מזמינים את המקום לשלוש שעות.
נרות כבר היו שם והדלקנו אותם, אך שמנים לעיסוי אני הבאתי מהבית עוד בבוקר מתוך תקווה שהפגישה תמשיך למחוזות שאותן תכננתי.
מזגתי את היין לשתי כוסות והתחלתי למלא את הגאקוזי במים חמים. שפכתי כמויות של סבון על מנת ליצור כמה שיותר קצף. אמרתי לעצמי שאני אלמד את שירה מה זאת סבלנות ואיך לבנות את התשוקה בצורה איטית.
הסתכלתי על שירה בתשוקה אין קץ. עדיין היינו לבושים בזמן שהגשתי לה את כוס היין. הרמנו את הכוסית ואמרתי לה "לחיים". הסתכלנו זה בזאת כדי לעכל את הרגע. התחלנו להתנשק שוב בנישוקים קלים בשפתיים תוך כדי ליטוף הדדי. לאחר שיטוט קל של השפתיים הן החלו שוב חודרות בתשוקה זה לפה של זו מתמזגות בקצב מסחרר ומתוזמן להפליא. הטעם היה נפלא. תחושת רטט עברה בין רגליי ומאמין שגם בין רגליה. סובבתי אותה וחיבקתי אותה מאחור, מנשק את צווארה. פתחתי את הריצרץ האחורי שלה, חושף חזיה שחורה מתחת לשמלה השחורה. פרמתי את השמלה מעליה והחלקתי אותה מטה. חפנתי את ידיי בחזייתה תוך כדי חשיפת שדיה הגדולים כשידי לא מסוגלות לחפון את כל השד הגדול. היתרתי את קרס החזיה מאחור והיפלתי את החזיה על הכורסה. היא נותרה מושלמת עם חזה חשוף וזוג תחתוני חוטיני סקסיים. האם ידעה שתבוא איתי מעבר לכוס הקפה המתוכנן ?
היא שוב הסתובבה אלי ותוך כדי מבט בעיני פתחה את הגינס שלי והסירה בבת אחת את הגינס והתחתון יחדיו חושפת את הזין היפה שלי עם הביצים החלקות והמגולחות שלי. עזרתי לה להסיר את המכנס מתוך רגליי ולאחר מכן הרימה את חולצתי מעל חזי והחליקה אותו מעל ראשי. נותרתי עירום מולה כשהיא נותרה עם החוטיני. כרעתי לרגליה והבטתי אליה מלמטה למעלה ולקחתי את תחתוני החוטיני והפשלתי אותן אט אט למטה חושף את גבעת הונוס החלקה שלה. רציתי ללקק אבל החלטתי לא למהר. שנינו נותרנו עירומים ומתנשקים זה עם זו כשאיברי מתמתח קלות על מפשעתה מעוצמת הגירוי הרגשי הזה.
נכנסנו לגאקוזי שהתמלא בינתיים ושירה התיישבה בין רגליי. מעכתי את שדיה מאחור ונישקתי את צוורה. היבטתי עליה כמוקסם ולא מאמין ששפר עלי גורלי כך להיות עם אשה צעירה ושופעת שכזאת. במים החמימים ובעזרת היין ששתינו עלזנו וגירינו זה את זו במים במשך עשר דקות תמימות. כל כך רציתי כבר לחדור אליה, לנעוץ את עצמי בתוכה, אך רציתי שהפעם הראשונה שלנו תהיה רומנטית ומיוחדת. את הסקס החייתי אפשר גם לדחות לפעמים אחרות. הפעם אני רוצה להרגיש חוויה רוחנית רומנטית מטורפת.
בשלב מסויים החלטנו לצאת מהמים וניגבנו את גופנו. התלטפנו שוב בעמידה. הרגשתי את שדיה ופטמותיה בחזי והרגשתי את כלי זייני מתעורר מעלפונו. מזגתי כוס מים כדי קצת לעורר את החושים שלנו ושכבנו זה לצד זו במיטה והתנשקנו. נתנו דרור לידיים שלנו לשוטט בכל המשעולים והגבעות שלנו. בחנו את גופותינו באמצעות נגיעות קלות וחזקות. פטמותיה היו זקורות כשני עמודים מגורים וכלי זיני היה במצב הפעל ומוכן לירי. אך לא רציתי לאבד את סבלנותי וביקשתי ממני לשכב על הבטן.
מזגתי משמן התינוקות שהבאתי על כל גופה של שירה. בתחילה התמקדתי בגב ובכתפיים ובידיים. לא פסחתי על שום אצבע. אחרי זה עיסיתי את שירה במורד רגליה, עולה ויורד על הרגליים, מידי פעם גולש מעט לאזור הישבן. ראיתי ששירה מרימה את ישבנה כמבקשת "גע בי גם". היא היתה מגורה מאד ונראה לי שלו הייתי מחדיר לה את זייני היא לא היתה מתנגדת. אבל אני טיזר לא קטן והמשכתי לעסות עת החלקים הפנימיים של שוקיה ורגליה תוך כדי נגיעות קלות בלבד באזור המקודש. ביקשתי משירה להסתובב על הגב והמשכתי את העיסוי. פתח האהבה של שירה נגלה לי עם לחלוחית של רטיבות בפתחה מנצנצת. אילו הייתי מכניס לה אצבע עכשיו היא היתה מחליקה ללא התנגדות פנימה. אך עכשיו הגיע עת הלשון. רציתי כבר להפסיק את הטיזינג הנוראי הזה שחוותה שירה במסג. ראיתי שכל גופה משדר "בו תזיין אותי כבר".. אז התחלתי בעזרה ראשונה.
הגשתי את לשוני לפתח הדגדגן שלה והתחלתי ללקק אותו, בתחילה בסיבובים קלים סביבו ולפעמים ברטיטות חזקות עליו. הטעם שלה היה נפלא, היא החלה להאנח בקול מגיבה לליקוקים שלי בקורת רוח. הרגשתי אותה רוטטת והצמדתי את לשוני בחוזקה לפתח האהבים שלה וליקקתי בעוצמה . רעידת האדמה התקרבה ובאה בשבע בסולם ריכטר והרגשתי רטט בלתי רצוני המגיע ממעמקי הכוס הבשרני שהיה דחוף בפניי. היא החלה לזיין את פני במהירות עד שהיא גנחה בקולי קולות תוך כדי רעידות מטורפות בכל הגוף.
הזין שלי היה זקוף ומוכן לירי והיא היתה רטובה וסחוטה. כרעתי בין רגליה מגיש את הזין שלי לפתח הכוס שלה. הזין היה מאד זקור וחזק. שפשתי שוב על הדגדגן גורם לעוד ספיחי רטט בלתי רצוניים, מעין אורגזמות משניות. החדרתי אט אט את זיני לתוך החור המרטיט שלה, סופג את נוזליה על הזין החשוף שלי. כשהייתי כולי שקוע בתוך הכוס שלה רציתי קודם להביט בעיניה, לומר לה "כבשתי אותך" .נצמדתי אליה חזק בתנוחה מסיונרית, מחדיר ומוציא את איברי בצורה מאד איטית, מתרגל לתחושה המגרה הזאת. חייב לומר שהייתי על סף גירוי מטורף כבר ויכולתי לירות את מטעני בכל רגע, אבל רציתי להתאפק קצת, לתת לעצמי להתרגל.
"את משגעת" אמרתי לה.
"גם אתה" אמרה לי "אני כל כך אוהבת שאת בתוכי"
"כל כך רטוב שם" אמרתי
"כן, אני חרמנית רצח, אני רוצה עוד כמה פעמים לגמור"
"אני אדאג לזה, יש לנו המון זמן"
"כן אהוב, אני שלך, תעשה בי כרצונך"
המשכתי אט אט לזיין ונותן לכל חדירה פנימה משמעות חזקה ולכל יציאה פליטת אנחה.
הרגשתי שאני מנגן על כלי נגינה בצורה מושלמת. איברי היה קשה מנשוא וגדל למלוא עוצמתו. הרגשתי בכל נגיחה את נשימתה נעתקת ובכל משיכה נשימה נלקחת.
בשלב מסויים עברתי לשכב לצידה והרמתי את אחת מרגליה והחדרתי את זייני שוב, במה שנקראת התנוחה העצילה מעין תנוחת דוגי על הצד אבל עם יכולת לגרות לה את הדגדגן תוך כדי החדירה.
המשכתי לחדור ולצאת לאט תוך כדי גירוי הדגדגן שלה.
"תגידי לי מתי את גומרת. רוצה לגמור לך בתוכך בזמן שאת גומרת"
"בסדר " ענתה.
המשכתי אט אט לזיין, נזהר לא להגיע לשיא המיוחל מהר מידי לפניה.
"אההההה" היא גנחה "אני בדרך לשם…"
שפשפתי את הכוס שלה ואת הדגדגן בעוצמה תוך כדי חדירה והרגשתי מהויברציות שלה שהיא מגיעה לסף. הגברתי את הקצב של הדפיקה ואת קצב האוננות עליה והרגשתי שבתוך כחצי דקה זה ייגמר.
היא החלה לרטות והביטה מזוית העין עלי במעין מבט מטורף של אי-שפיות. הגוף שלה החל לרטוט והיא החלה נאנחת "אאהההוביייי" ואני הגברתי את הקצב לקצב דפיקה מטורף שגרם לי בזמן הרטט לירות מטען מטורף של זרע הישר לואגינה הממתינה שלה. נצמדתי אליה בטירוף חושים מרגיש כיצד נוזליי נפרדים ממני ועוברים לבית החדש שלהם. הזין הנוקשה שלי נשאר תקוע עמוק וחזק בתוכה ממתין להרגע אט אט כשלאחר שתי דקות של חיבוק חזק הוא החליק אט אט החוצה.
הבטתי בפתח הכוס שלה וראיתי כיצד זרעי הרב נוזל אט אט החוצה. לקחתי קצת ממנו והגשתי לה לשפתיים. היא ליקקה ואמרה "מלוח" בחיוך.
נישקתי אותה בשפתיים עם הזרע בלשונה.
באותו הערב השתגלנו עוד פעמיים בהמון אהבה

4 מחשבות על “שירה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)