שותפים חלק ב – החיים בנגב

מאת כותב אנונימי

לחלק א של הסיפור

אז אחרי הלילה ההוא, התפננו לברוקרטיות משעממות של סגירת דירת שותפים דברים כמו חוזה, צ'קים, חשבונות, מעבר דירה וכו'.

למרות אותו לילה מדהים והסקס המעולה שהיה בינינו, לא התפתח בינינו קשר זוגי בעיקר בגלל ששנינו לא חיפשנו קשר רציני באותו זמן. אני אישית הייתי יותר בראש של להנות מחיי הרווקות בעיר ולהנות מהאופציות הרבות שהיו מסביב. אבל מה שכן היה זה יחסי שותפים טובים ולעיתים גם מתח מיני שלפעמים התממש ולפעמים נשאר רק בגדר פלירטוטים. האווירה בכל אופן הייתה די חופשית בדירה, לא התביישנו להסתובב בהלבשה תחתונה, היא לא התביישה להרעיש כשהיא הייתה עם מישהו בחדר (חושב שלפעמים היא גם עשתה לי את זה בכוונה)ת לפעמים גם נטע הייתה מפלרטטת עם חברים שלי שבאו אולי בשביל לעצבן אותי.

אחרי חודשיים שאנחנו גרים ביחד והכרנו יותר טוב אחד השנייה,

שנת הלימודים התחילה, ושנינו היינו קצת יותר עסוקים במהלך היומיום כך שלרוב יצא לנו רק להיפגש ולשבת אחד עם השנייה רק בערבים.

 

יום אחד, באמצע השבוע, השיעור הראשון שלי היה ב12 באותו יום. ערב לפני יצאתי עם חברים מהלימודים לבירה בפאב סטודנטיאלי קרוב לדירה, כך שהלכתי לישון מאוחר בידיעה שאני יכול לקום מאוחר.

קמתי באותו בוקר בסביבות 11, היה יום חם וקיצי במיוחד שמדובר בנגב היבש. קמתי מהמיטה, והלכתי להתקלח לקרר קצת את הגוף ביום הזה. בזמן המקלחת, שמעתי את הדלת של הדירה נפתחת הבנתי שנטע חזרה מהלימודים ונכנסה לחדרה. מהמקלחת יצאתי בלי חולצה הייתי עדיין טיפה רטוב ומגבת שמכסה את מה שצריך לכסות.

לפני שנכנסתי להתלבש בחדר לקראת הלימודים עברתי בחדר של נטע, הדלת הייתה חצי פתוחה שמעתי שם קצת דיבורים, פתחתי את הדלת בלי לדפוק, (לא ממש היינו דופקים בדלת אחד של השנייה בדירה הרי אין משהו שכבר לא ראינו). פתחתי את הדלת וגיליתי שנטע לא הייתה שם לבד. נטע ישבה שם עם פז. פז היא חברה שלה מהלימודים, פגשתי אותה פעם אחת כשכמה חברים של נטע באו לארוחת שישי בתחילת שנה. הן חברות מהשבוע הראשון של שנה א' היה קליק מיידי ביניהן. פז הייתה בחורה יפיפייה רזה, מהבנות האלה שהכל דקיק אצלן לא משנה כמה הן יאכלו, תחת קטן וחמוד עיניים ירוקות שיער כהה חלק כמו בחורות שאני אוהב, נטע סיפרה לי שכשפז הייתה יותר צעירה היא הייתה מעודדת של מכבי תל אביב זה אומר הרבה על מה שהיא יודעת לעשות עם הגוף שלה.

בחזרה לסיפור, פתחתי את הדלת וראיתי את פז ונטע יושבות על המיטה עם הלפטופים על הברכיים מרוכזות במחשבים היה נראה כאילו הן לומדות או עושות שיעורי בית. הן לבשו בגדים קיציים של לימודים ג'ינס קצר בגזרה גבוהה, אני מת על מה שהם עושים לתחת. שניהם לבשו חולצות צמודות החולצות הבליטו את האגסים של פז ואת התפוחים הגדולים של נטע

"בוקר טוב" אמרתי כשנכנסתי, הן הרימו את הראש לכיווני וגילו שאני רק עם חלוק, "בוקר מעולה" אמרה פז בחיוך פלרטטני ישר למראה הגוף הרטוב והריבועים שהיו לחים מה שהבליט אותם יותר. נטע חייכה למראה חברה שלה מתרשמת ממה שהיא כבר הספיקה לחוש.

"אני פז" אמרה.

"אני דור" עניתי ונשענתי על הקורה של הדלת מחזיק את הדלת פתוחה עם היד.

הסתכלתי על פז וראיתי שהיא בוהה לי בבטן ומתפללת שהמגבת תיפול לרצפה, היא לא ניסתה להסתיר מה היא חשבה עליי.

"איך היה בלימודים?" שאלתי.

"מרתק" ענתה פז בציניות.

"יש לנו בוחן עוד שבוע, צריכות לחרוש" הסבירה נטע.

"טוב בוא שב" אמרה פז "נכחיש קצת את קיומו של הבוחן".

"מפתה, אבל יש לי שיעור ב12, אז אני חייב ללכת להתארגן" עניתי.

נפרדנו לשלום והלכתי להתארגן. התארגנתי בחדר ויצאתי לאוניברסיטה.

 

בלימודים לא קרה משהו מעניין, שנה א זה הרבה מתמטיקה הלימודים לא מעניינים במיוחד בשלב זה.

הלימודים נגמרו, חזרתי מהאוניברסיטה ברגל, זה היה יום חם עם שמש מדברית חזקה. וההליכה חזרה לדירה הייתה מעיקה. לא היה מזיק איזה קפיצה לים אם רק היה פה אחד כזה.

הגעתי לדירה, לאכזבתי המזגן בסלון היה מכובה. הלכתי מהר לשלט בסלון הדלקתי את המזגן והלכתי לחדר לשים את התיק.

בדרך לחדר שמעתי קולות מהמרפסת.

הלכתי למטבח לחמם לי אוכל, שמתי את האוכל במיקרו והלכתי להגיד להן שלום במרפסת.

גררתי את החלון וראיתי שנטע ופז שוכבות שם על מיטות שיזוף ששמן שיזוף גורם לעורן להיראות חלק ולח. נטע שכבה לה על הגב לובשת בגד ים בורדו. התחתון היה קטן ואפשר היה לראות שהיא גילחה באותו יום את הכוס.

החזייה הייתה קטנה וסקסית ובקושי החזיקה את השדיים הגדולות שלה. נטע שיחררה את הקשירה של בגד הים בעורף, והם היו זרוקים על החזייה כך שהיא לא ממש החזיקה את השדיים.

פז לעומת זאת שכבה על הבטן, החוטיני הצר בלט בין הלחיים של התחת שלה, את החזיה היא הורידה, היא הייתה מונחת על המיטה, לצורך העלמת פסי שיזוף ושדייה היו מעוכות על המיטה.

הן שמעו את הדלת נגררת הצידה והרימו את ראשן לראות במי מדובר.

"לומדות יפה" אמרתי בציניות.

"אי אפשר שלא לנצל שמש כזאת" אמרה נטע בציניות.

פז השאירה את ראשה מורם והשעינה את הסנטר שלה על היד.

פז כאמור לא לבשה חזייה וכשראשה היה מורם יכלו לראות את העופרים שלה משוחררים מכל חזייה. היא לא טרחה להסתיר אותם ממני ונראה שהיא די עשתה בכוונה.

"איך היה בלימודים?" שאלה אותי.

"מתיש" עניתי "אבל לפחות סיימתי את המשימות עד הסופש, אז יש לי חופש בימים הקרובים".

"הלוואי עלינו, כל שנייה שלנו בשמש זה הכחשה של הבוחן הזה" נטע אמרה בייאוש.

"למה את מגזימה? אנחנו כמעט מוכנות, רק חזרה קטנה וסיימנו" אמרה פז.

מהיכרותי עם נטע, למרות שהיא מופרעת במיטה וחתולת מין, בלימודים היא די חרשנית ולומדת בד"כ יותר זמן מהשאר, כך שבמקרה הזה נטיתי להאמין יותר לפז.

חזרתי לתוך הדירה, הוצאתי את האוכל החם מהמיקרו והתיישבתי בסלון. לשמחתי הסלון הגיע לטמפרטורה סבירה. כשסיימתי לאכול גלגלתי לי ג'וינט.

בזמן שאני מגלגל שמעתי רעשים מהמרפסת, ואחרי כמה שניות פז נכנסה משם לדירה, היא טרחה לשים על עצמה את החזיה, בנוסף לכך היא גם שמה גופיה רפויה עם מחשוף שלא הפריעה לראות את החזייה. מכנסיים היא לא טרחה ללבוש, כך שהסתובבה רק עם תחתוני החוטיני. היא נכנסה עם כוס יין חצי ריקה לוגמת את הטיפות האחרונות של היין האדום ובאה להתיישב לידי. אני בינתיים מסיים לגלגל את הג'וינט ופז מתיישבת לידי בספה ונמרחת עליה. הרגליים הארוכות שלה נטולות המכנסיים

נתנו אחד לשני מבט מחייך בדיוק שאני מדליק את הפייסל. עישנתי קצת מהג'וינט, והעברתי לפז.

בינתיים נטע חזרה מהמרפסת היא הייתה לבושה רק בבגד ים שלה, השמן שיזוף נתן לגוף שלה מראה חלק ושזוף. היא הרימה את החוטיני גבוה כך שיבליט השיזוף שלה, ימתח את הבד וירים את התפוחים שלה. היא הניחה את כוס היין והבקבוק על השיש והתיישבה מימני באותה ספה.

הספה לא הייתה גדולה דיו לשלושה אנשים כך ששלושתנו ישבנו די צפוף אחד לשנייה, הכתפיים שלהם נשענו עליי מה שייצר אווירה די אינטימית.

פז העבירה את הג'וינט לנטע. הג'וינט היה נקי ומאוד גדול מה שבהחלט הספיק לשלושתנו להתמסטל, אחרי שהוא נגמר התיישבנו לנו כולנו מרוסקים על הספה.

 

אנחנו שתקנו, והמוזיקה התנגנה לה מהטלוויזיה. לאט לאט במהלך הזמן נטע ופז החלו נשענות על כתפיי ושתי ידי מונחות על הספה מעל ראשיהן.

נטע קטעה את השתיקה ואמרה "טוב חייבת פיפי מכל היין הזה" היא קמה והלכה הליכה של מסטולה, גררה את עצמה לשירותים.

אני ופז נשארנו שם לבד, פז עשתה תנועת מתיחה לגוף והצמידה את רגלה לרגלי. הנדתי את ראשי להסתכל על רגלה, היא הייתה חלקה רזה ושזופה. פז סובבה את ראשה והסתכלה עליי. היה לה מבט רציני בפנים, ששידר "אני רוצה אותך כאן ועכשיו". היא החלה מרימה את ראשה לכיוון ראשי, שפתיה התקרבו אל שפתיי והיא החלה מנשקת אותי נשיקה סוערת. גם אם הייתי רוצה (ותאמינו לי שאני ממש לא) לא הייתי יכול מול הנחישות שלה.

קירבתי את ידי השמאלית אל כתפה, והחלתי עוטף אותה ומקרב אותה אליי. ידה השמאלית עוברת מלהחזיק בלחיי ללטף את שרירי הבטן שלי מבעד לחולצה.

את ידי השמאלית אני מוריד לכיוון השד שלה מכיוון הכתף השמאלית שהייתה שרחוקה ממני.

הגופייה לא ממש הפריעה בדרך הכנסתי את ידי מתחת לחזיית בגד הים מתחיל ללטף לה את הפטמה, העברתי אצבע על העטרה והתחלתי ללחוץ על הפטמה עצמה, לעיתים חופן את כל השד. נראה היה שכל פעם שהגעתי באזור הפטמה פרץ הורמונים פרץ בגופה.

נטע לפתע הגיחה מהשירותים.

"מבינה שלא יכולת להתאפק" עקצה נטע את פז בהומור. פז הנידה את ראשה לשלילה תוך כדי שהיא נותנת לי נשיקות קטנות על הצוואר.

נטע עמדה לידנו, הושטתי לה יד מזמינה לנטע. היא נענתה להזמנתי והתקרבה אליי מושיב אותה לימני.

בינתיים חוזר לנשק את פז ומעסה לה את השד השמאלית.

אחרי כדקה עברתי גם לנשק את נטע.

פז העבירה יד מלטפת לזין מבעד למכנסיים.

נטע החלה פותחת לי את החגורה ואת הכפתורים של הג'ינס בינתיים עזרתי לפז להוריד את החולצה שהייתה עליה. כך ששניהן נשארו רק עם בגד הים לגופן.

נטע הצליחה סופסוף לפתוח לי את המכנסיים והורידה אותן ממני. גם את הבוקסר הצמוד הזיזה למטה ונגלה לענייהן הזין המסיבי שלי.

הזין עמד כבר ממזמן בשיא כוחו. נטע החלה משפשפת אותו במהירות. פז שהגניבה מבט כשהוא יצא מהמכנסיים. פז התקשתה להתאפק ובמקום הנשיקה איתי עברה לנשק את הכיפה שלי,  נטע הצטרפה אליה והתחילה למצוץ לי את הביצה.

גם פז הצטרפה אליה והחלה למצוץ את הביצה השנייה.

שניהן עלו לאט לאט לכיוון הזין עולות עם שפתיהן קצת מצמידות את שפתיהן אחת לשניה.

העברתי את שתי ידיי על עורפן שהיה מופנה לכיווני. במשיכת חוט ניתקתי לשניהן את הקשירה של בגד הים שבעורף. עברתי גם לקשירה שבגב ושחררתי את החזיות שלהן.

שניהן נטולות חזיות המשיכו למצוץ לי את הזין. פז התמקדה בחלק העליון של הזין מנסה להכניס כמה שיותר אבל קולות חניקה קלים נשמעים מגרונה. היא עוטפת את הכיפה ואת שאר הזין בשפתיים שלה מלאות הרוק שגורם לפרץ הורמונים לצוף בתוכי. נטע באותו זמן מלקקת את החלק התחתון של הזין, היא מעבירה את לשונה קלות סביבו. "אני גומר" אמרתי להן. זה לא ממש הפריע להן והן המשיכו להכניס את הזין לפה שלהם. זרם התפרץ לגרון של פז, קצת הבהיל אותה אבל נראה שהייתה נחושה לבלוע הכל. נטע הסתפקה בזרע שזלג על הכיפה.

אחרי שבלעה הכל פז הרימה את ראשה ומלמלה לעצמה בפרצוף תשוש "אומייגד".

נטע גם הרימה את ראשה. היא החלה שולחת ידיים לשדיים של פז. פז התלהבה מהרעיון והחלה גם היא ממששת את שדיה של נטע. שניהן עמדו על הברכיים ראשיהן שהיו בגובה הראש שלי התקרבו אחת לשנייה והן הצמידו את שפתיהן והחלו בנשיקה סוערת, החדירו את הלשונות שלהן עמוק לתוך הגרון אחת של השנייה.

אני בינתיים העברתי את ידי במורד הגב שלהם אל התחת. התחלתי לעסות את הלחיים של התחת. הפלקתי לשניהן על התחת ולפי הגניחות שיצאו להן הן אהבו איך שהעסקתי את עצמי בזמן הנשיקה שלהם.. העברתי יד על החוטיני שלהן.. הרמתי את הפס מהתחת בעזרת האצבע. הבד היה דק ולא כיסה יותר שום דבר אלא רק הפריד בין הלחיים. מתחתי את הפס הדק של החוטיני זה שמפריד בין שני הפלחים ושיחררתי בבת אחת כך שהצליף על החיבור בין הפלחים. ההחלפה בפי הטבעת כנראה חירמנה עוד יותר את פז, שהיא השמיעה צעקה קלה שגרמה לה להפריד את הפה שלה משל נטע.

פז החלה מסתכלת עליי בפנים ענוגות. הראשים של שתיהן התקרבו אליי והתנשקנו נשיקה משולשת. הלשונות שלנו עלו אחד על השנייה כאילו מתאבקות בג'ודו. המשכתי לעסות ולהפליק בישבנן. פז מצידה עיסתה לי את הזין עם ידה.

לפתע פז התקרבה לאוזן שלי ולחשה "תכניס אותו בתוכו, בלי קונדום. אני רוצה את כולו בתוכי".

הלחישות של פז חרמנו אותי, תפסתי בשתי ידי את האגן של פז, הרמתי אותה והושבתי אותה עליי כך ששתי רגליה פסוקות משתי צידי, הזזתי את התחתון הצידה הכוס שלה היה מאוד רטוב, רק חיכה לזין שיכנס בו, גם התחתון התרטב ממנו.

פז תפסה פיקוד, תפסה לי בזין, מה שגרם לו להתיישר בשיא כוחו והכניסה אותו לתוך הכוס שלה. היא נעה למעלה ולמטה בהתחלה לאט לאט, מנסה להרחיב את הכוס לכל העובי שנכנס בו. באיזשהו שלב היא הכניסה את כולו בכוס הצר שלה, התחילה לפמפם בקצב גבוה יותר והחלה גונחת בצעקות. התחת שלה זז למעלה ולמטה בצורה וירטואוזית, אהבתי שהיא השתמשה בכישורי ריקוד שלה בסקס.

עם יד ימין עזבתי את האגן שלה והחלתי ממשש בשדיה.

נטע בינתיים התקרבה אליי והחלה מנשקת אותי מהצד, אחרי מספר דקות היא גם עברה לנשק את החזה שלי, נתנה נשיקות לפטמות, והחלה מלקקת את הריבועים.

פז צעקה כשאני עדיין בתוכה שהיא עומדת לגמור. כשהאורגזמה שלה הגיעה בבת אחת הצעקות שלה הגיעו לשיא עוצמתן, הכוס שלה נעשה צר יותר לוחץ על הזין שלי רק מחרמן אותי יותר.

פז החלה מאטה קצב, ונטע התכוננה לתורה, פז הרימה את עצמה והתיישבה לצידי. נטע קמה מהספה ונעמדה מולי, נטע, בניגוד לפז עמדה עם גבה עליי.

היא התכופפה בשביל לקרב את התחת שלה אל פניי ולגרות אותי. התחת הגדול והחטוב של נטע היה מול הפנים שלי, לא עמדתי בפיתוי ונתתי פליק לנטע שהשאיר סימן על התחת. נטע התיישרה, ואני רכנתי לכיוונה מחבק אותה באזור המפשעה בידיי ונותן לה נשיקות וליקוקים על הפלח הימני. אני מעביר את שתי ידיי לתפוס בתחתון, מוריד אותו.  הוא נופל על הרצפה. אני מושך את נטע אחורה שתתיישב עליי מכוון את הזין שלי לעבר החור של הכוס שלה, ומתחיל לזיין אותה.

נטע מתחילה לנוע קדימה ואחורה, משחקת עם הזין בתוכה.

באיזשהו שלב נטע נשענת אחורה ונשכבת כך שגבה משתפשף על החזה שלי. תוך כדי החדירה, עם היד התחלתי לשחק לה בדגדגן הוא בלט והיה רטוב. התחלתי תופס אותו מושך ומזיז מצד לצד.

נטע, התנשפה, היא בחרה בגניחה שקטה, שלא תפריע לכל השכנים, אולי כי ידעה שיש מצב שתיתקל בהם במסדרון.

המבצע המשולב של האצבע והזין לא השאיר לנטע סיכוי והיא הגיעה לאורגזמה תוך מספר דקות כשאני בתוכה.

קמתי מהספה ופז הסתדרה לה על 6 מחכה שאני אזיין אותה. באתי מאחוריה בדוגי וקירבתי את הזין שלי לכוס שלה, הכנסתי אותו לבפנים והתחלתי לזיין אותה מזיז את הישבן שלי אחורה קדימה והאגן מתנגש בישבן שלה.

אחרי מספר דקות הוצאתי את הזין שלי מפז, תפסתי ביד של נטע דחפתי אותה על הספה. אחזתי בזין שלי  והכנסתי אותו בין השדיים של נטע לתנוחת פרפר. השדיים של נטע היו גדולות מספיק בשביל יעטפו את הזין שלי. אחרי מספר דקות בין השדיים של נטע לא עמדתי בזה עוד ושפריץ של שפיך עף לפניה של נטע, נראה שהיא אוהבת את הנוזל החם שעף לפנים שלה, עם האצבע עברה בין הפגיעות ואספה אותן לתוך הפה.

שלושתנו ישבנו נחים וערומים אחד ליד השנייה הספה.

לפתע נטע מספרת "מהבוקר היא חמה לך על התחת מסתכלת ומסתכלת גם בחצי עין על פז. "לא מפסיקה לדבר עליך, אם רק לא הייתה נכנס עם מגבת לחדר".

4 מחשבות על “שותפים חלק ב – החיים בנגב”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)