רק מסתכלים, האומנם? – חלק 2

מאת מיסטר Q

לחלק 1 של הסיפור

מעיין ונמרוד מהר חזרו לשיחה הקודמת שלהם, עוד ענייני פסיכולוגיה, על התואר ועוד. מרוב שעמום עברתי להסתכל על נדב ודפנה שהיו עסוקים בשיחה ביניהם, מתלחששים ומידי פעם מתנשקים. נדב שלח את היד שלו מתחת לשמלה של דפנה, מלטף את הירכיים, מעלה את השמלה למעלה. הנשיקות כבר היו הרבה יותר עסיסיות ומלאות תאווה. דפנה הרימה את הישבן מאפשרת לנדב להרים עוד קצת מהשמלה.
נתתי מבט מהיר למעיין ונמרוד, לוודא שהכל תקין שם. נמרוד היה עם הגב עלי, מסתכל על מעיין ומידי פעם מעביר מבט לדפנה. בצורה הזאת בקושי הייתה לי זווית לראות את מעיין. הדבר היחיד שהצלחתי לראות זה את הפרצוף שלה.
המבט של מעיין היה לכיוון דפנה ונדב, בוחן כל תנועה שלהם. הצלחתי לראות שמעיין מחייכת אז הרשיתי לעצמי לחזור להסתכל על דפנה ונדב.
בזמן שפספסתי השמלה של דפנה כבר עלתה מעל החזה.
נדב עבר בין ללטף את החזה של דפנה לבין שאר הגוף עד בין הרגליים. בזמן שנדב הוריד את השמלה לגמרי החזרתי את המבט למעיין.
מעיין נשכה מעט את השפה התחתונה. ושמתי לב שהיד של נמרוד נמצאת בתזוזה. לא הצלחתי לראות מה היא עושה בדיוק אבל חששתי שזה קשור למעיין.
גניחה של דפנה משכה מיד את מבטי אליה. היד של נדב זזה בקצב בתוך התחתונים של דפנה.
נדב שלח יד ושחרר את החזייה של דפנה, נותן לה ליפול לרצפה. הייתי מהופנט אבל הכרחתי את הראש שלי להסתובב חזרה למעיין.
לא הייתי בטוח אבל הרגיש שמעיין צמודה יותר לנמרוד, המבט שלה עבר בדפנה ונדב אל נמרוד.
נמרוד חזר להישען עם הגב על הספה, ויכולתי לראות בצורה טובה יותר את מה שקורה בינו למעיין. חזה אחד נשלף מחוץ לחזייה, המכנס של נמרוד פתוח וקצה הזיין שלו מבצבץ החוצה.
נמרוד כל הזמן ליטף את הרגל של מעיין, עולה לירך ומעביר בעדינות את ידו גם באזור המפשעה שלה. עם היד השניה, נמרוד ליטף את הפנים ומעביר אותה גם אל החזה המבצבץ מהחזייה.
הרגשתי נגיעה בכתף, בלי שהרגשתי דפנה נעמדה ממש צמוד אלי, עם תחתון בלבד. "אל תדאג לה" אמרה בזמן שליטפה ליי את הראש, מתיישבת עלי בלי לבקש אישור "תשתחרר, היא ביידיים טובות". מאחורי גבה של דפנה ראיתי את נדב מתיישב על משענת הספה שצמודה למעיין, לבוש בבוקסר בלבד. ניסיתי להחליף מבט עם מעיין, לראות שכל הסיטואציה עוברת בסדר מבחינתה אבל מעיין הייתה עסוקה בלהתנשק עם נמרוד כשנדב מפשיט את החזייה ממנה.
דפנה הפשיטה ממני את החולצה והחלטתי לזרום, ליטפתי וליקקתי את החזה המושלם של דפנה. התחלנו להתנשק ולהתלטף, הזיין שלי עמד בטירוף, לא הצלחתי לעכל את הסיטואציה.
הרגשתי שמשהו קורה מאחורי הגב של דפנה. תוך כדי נשיקות הצצתי מאחורי גבה. נמרוד ומעיין הלכו צמודים לכיוון המדרגות, נדב התקדם מטר מאחוריהם. שמתי לב שהחזייה של מעיין עוד זרוקה על הספה.
בדיוק דפנה פתחה את המכנס שלי, נעמדת, עוזרת לי לפשוט אותו. "אני חייב לראות מה קורה שם" אמרתי מסמן לכיוון המדרגות. "תן לי קודם להרגיע אותו" דפנה ענתה בזמן ששלפה לי את הזין מהבוקסר. עצמתי עיניים, מתענג על ההרגשה שאישה זרה נוגעת לי בזיין. דפנה ליקקה את הזין, עולה ויורדת מעבירה גם ליקוק על הביצים שלי. אחרי שהרטיבה את כל הזין דפנה הכניסה אותו לפה, דוחפת עוד ועוד יותר עמוק. לא נדרש הרבה מאמץ ומהר מאוד סימנתי לדפנה שאני גומר. דפנה זזה הצידה נותנת לזרע להשפריץ על הדשא שמסביב.
אחרי דקה של התאוששות לבשתי חזרה את הבוקסר "יאללה, נעלה?" שאלתי או יותר נכון אמרתי לדפנה. בלי הרבה חשק דפנה הלכה איתי ואומרת "אתה חייב לי פיצוי". לא היה לי ספק שאת הפיצוי אני בהחלט אתן לה רק קודם אני חייב לראות מה קורה עם אשתי.
עלינו לקומה השניה, ברחבת הריקודים לא מצאנו אותם אז נכנסנו שוב למסדרון הצפייה. לא ראיתי אותם במסדרון, התקדמנו בין החלונות.
הגענו לחלון השני, כבר היו מספר אנשים שהסתכלו פנימה. פילסתי לי ולדפנה דרך עד החלון.
מעיין הייתה שכובה על המיטה, מחובקת עם נמרוד, עדיין עם התחתונים. שניהם שוכבים על הצד, צמודים אחד לשניה, מתנשקים עם המון רגש. מאחורה נדב מלטף ומנשק, משחק בשיער ולפעמים שולח את היד לחזה.
נדב נישק את הגב של מעיין, יורד לאט עד לגב התחתון, מדלג על הישבן, יורד ומנשק ומלקק את כל הרגל של מעיין. מעיין עברה לשכב על הגב בזמן שנמרוד התפשט לגמרי, חוזר ללקק ולמעוך את החזה החשוף של מעיין. נדב המשיך בפעולת הנשיקות ועשה את דרכו למעלה במעלה רגלה של מעיין.
בזמן שנמרוד ומעיין חזרו להתנשק נדב הגיע חזרה לתחתונים של מעיין ובעדינות החליק אותם למטה ושחרר אותם מהרגליים. נדב נישק את ירך של מעיין, מתקדם לכיוון המפשעה, ברגע שנדב אתחיל לנשק וללקק את הכוס, מעיין התחילה לגנוח, מניחה יד על הראש של נדב, מנסה להצמיד אותו כמה שיותר לכוס. נמרוד עבר לעמוד על הברכיים מגיש את הזין שלו היישר לפה של מעיין. בלי לחשוב לשניה, מעיין תפסה את הזין והכניסה אותו לפה. מכניסה מוציאה, מלקקת, לא מפספסת שום פינה. נדב המשיך ללקק במרץ, שולח יד אחת ומשחק למעיין בשדיים. אחרי מספר דקות, הגניחות של מעיין התעצמו ומעיין החלה להתפתל, היה ברור שמעיין הגיעה לשיא.
נמרוד ונדב החליפו מקומות, נדב התנשק עם מעיין, מעביר לה את הטעם של הכוס שהוא לפני רגע אכל. נמרוד התמקם בין הרגליים של מעיין, מלביש קונדום על הזין. ידעתי שמעיין שונאת קונדומים אבל שמחתי שהם לפחות נזהרים אבל איך שהמחשבה חלפה לי בראש מעין סימנה לנמרוד להוריד את הקונדום.
נמרוד כמובן שמח ולא התנגד ומייד זרק את הקונדום הצידה. מעיין פתחת את הרגליים עוד קצת, מאפשר לנמרוד להתקרב יותר. מעיין לא זזה לרגע, מתענגת מהחדירה האיטית של נמרוד. נמרוד נכנס עד הסוף, ראיתי שמעיין לוקחת רגע בשביל להתרגל לזין הגדול שלו.
נמרוד נע לאט קדימה ואחורה, מגביר את הקצב לאט לאט. ככל שהקצב עלה כך גם גברו הגניחות של מעיין. נמרוד זיין את מעיין, משתמש בכל המשקל שלו בשביל להגביר את עוצמת הזיון. בחיים לא חשבתי שמעיין תאהב את זה, תמיד כל כך התעקשה שהסקס שלנו יהיה עדיין ורגוע וכל מה שקורה פה הוא בדיוק ההפך.
נמרוד הפך את מעיין והעמיד אותה על ארבע והמשיך לזיין אותה בקצב מהר וחזק. נדב נעמד מלפנים נותן למעיין למצוץ לו את הזין.
במשך מספר דקות נמרוד זיין את מעיין בזמן שהיא מוצצת לנדב עד שנדב סימן למעיין שהוא עומד לגמור. מעיין, במקום לשחרר את הזיין של נדב, משכה אותו יותר פנימה. נותנת לנדב מבט מאשר ובאותו הרגע נדב גמר לאשתי בתוך הפה, דבר שבחיים לא קרה לפני. נמרוד המשיך לזיין את מעיין עוד מספר דקות עד שגמר בתוכה והתמוטט על המיטה.
דפנה לקחה את ידי "יש לך חוב להחזיר לי".
הלכתי צמוד אליה, עם זין עומד לגמרי. דפנה לקחה אותי לקומה שלישית שבכלל לא ידעתי שהיא קיימת. "מצאתי חדר פנוי" אמרה בשמחה אחרי מספר דלתות שהיו סגורות.
נכנסנו לחדר בגודל בינוני. איך שנכנסנו לחדר דפנה נצמדה אלי ומיד התנשקנו מלאי תאווה. תפסתי את התחת של דפנה והרמתי אותה למיטה.
המשכנו להתנשק, ירדתי לצוואר, מלקק לפעמים קצת נושך. משם המשכתי לחזה, מתקרב לפטמה ומתרחק. ושוב מתקרב, מלקק מסביב לפטמה ועובר לחזה השני שוב מתקרב ומתרחק. יורד לבטן לאט מתקרב לקו התחתון ומשם עליתי חזרה לחזה ומיד מלקק את הפטמות, מוצץ ועם היד מועך ומשחק בחזה השני.
הפשטנו אחד את השניה. דפנה כבר לא הייתה מסוגלת לחכות ומיד כיוונה אותי לתוכה. במשך מספר דקות הזדיינו כמו אוהבים צעירים. כל כמה רגעים מחליפים תנוחה. פעם אני למעלה ופעם היא. פעם מהצד ופעם מאחורה. גמרנו שנינו והתרסקנו על המיטה. במשך כמה דקות אף אחד לא דיבר, שנינו היינו זקוקים למנוחה ולהסדיר את הנשימה.
אחרי שהתאוששנו והתארגנו מחדש, ירדנו חזרה לקומה הראשונה. ראינו את נדב יושב בבר עם כוס בירה וסיגריה ביד. "נראה שנהנתם" נדב אומר בוחן את השיער של דפנה שעוד היה קצת פרוע "בהחלט" ענינו כמעט ביחד. "איפה מעיין?" שאלתי בזמן שניסיתי לסרוק את החדר מסביב.

4 מחשבות על “רק מסתכלים, האומנם? – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן