רק אלוהים יודע – הסיפור המלא

"שמע ישראל" היתה התגובה של רבקה כשגילתה שבעלה צופה בפורנו. הגולם נרדם כשהטאבלט שבו השתמש לענייני עבודה, נשאר פתוח על האתר בו צפה וסיפק את עצמו עד שנרדם.

רבקה הזדעזעה מהתמונות שריצדו על המסך. עיניינים כאילו הגעילו אותה והיו מנוגדים באופן מוחלט לכל מה שחונכה עליו. היא מיהרה לסגור ולהחזיר את הטאבלט לצד בעלה. לא אחת כרבקה תביא את בעלה לידי מבוכה, ואם עשה טעות, הקדוש ברוך הוא יתקן ויסלח.

במגזר החרדי מלמדים אותך לא לשאול שאלות שלא צריך ולסמוך על בורא עולם. הכל מבחנים לאהבה  אליו. כולל העובדה שמאז שנישאו לפני 4 שנים לא הצליחו להיכנס להריון.

פרו ורבו כידוע היא מצווה עילאית. הדרך לשם רצופה במכשולים והעניין המיני נתפס כסוג של מטלה לא נעימה. משהו בסדר גודל של ניקיון הבית. בניגוד לחוויות נעימות כמו תפילות שבת והדלקת נרות שהכניסו בגופה אנרגיות וחיזוקים. בישולים, לדוגמא היו גם מטלה אבל עדיין נעימה יותר מעניין המין.

למזלה, לא נדרשה להתעסק במטלה הארורה יותר מדי כיון שבעלה היה בא אליה בערך פעם בחודשיים או שלושה. גם אז , כנראה בגלל הבעיה הרפואית שסיפר לה עליה, לא היה מחזיק יותר מדקות ספורות עד שסיים את מעשיו. היא ציפתה להרגיש את מה שסיפרה לה הרבנית בהכנה לחתונה , סוג של שפריץ לא נעים שיוצא ממנו אך זה לא קרה. הוא תמיד התכווץ אחרי כמה דקות ללא השפריץ המיוחל. כששאלה הסביר לה שזו שמדובר בבעיה רפואית.

רבקה ציפתה לנס והאמינה שהוא יבוא. אך כעת[ כשגילתה שהוא צופה בזימה הבינה שהיא זקוקה לערה חיצונית, הבינה שהיא חייבת להתייעץ עם מישהו. הרבנית היתה בחו"ל ורבקה החליטה לפנות לרב. שהרי אין סמכות גבוהה וחכמה ממנו.

הרב לא הופתע. בעלה של רבקה לא הראשון ולא האחרון שחוטא והרב ידע שההתמכרות של הבעל גרמה לו לסף גירוי גבוה שהשפיע על יכולתו למלא את תפקודו כבעל. הוא גם ידע, מניסיון, שאם יורה להם לנתק את האינטרנט כדי למנוע גישה לזימה הדבר רק יגביר את הבעיה ועלול להוביל למשבר עמוק יותר. הוא הסביר לרבקה שזה אכן מבחן של הקב"ה אולם המבחן הזה הוא בעצם מבחן עבורה! האם היא תצליח להחזיר את בעלה שסטה ותחזיר אותו אליה ותגרום לו לראות רק אותה? זה מבחן קשה ועליה למצוא דרכים שיגרמו לו לזנוח את הזימה ולרצות רק אותה. אם תצליח, הבטיח לה, לא רק שבעלה יחזור אליה, היא גם תזכה בנס שהיא מחכה לו כל כך ותיכנס להריון.

רבקה חזרה הביתה, מעודדת ומוטרדת במקביל. היא שמחה לשמוע שיש פיתרון למצב, אך בעצם לא ידעה מה כליה לעשות. הקב"ה ודאי יראה לי את הדרך אמרה לעצמה.

באותו לילה עלתה שוב לישון במיטתה בזמן שבעלה נשאר לעבוד בסלון אלא ששנתה נדדה. המחשבות לא הניחו לה. לקראת חצות היא קמה ממיטתה, בעלה שכב על הספה בסלון עם הטאבלט והיא יכלה לנחש במה הוא צופה כיון שמייד כשראה אותה כיבה אותו בתנועה היסטרית.

היא ניגשה והתיישבה לצידו, שקט מביך ונוראי השתרר למשך כמה רגעים. או ואז אמרה רבקה מבלי לדעת מאיפה זה בא לה – "היית מעוניין שנצפה בזה יחד?"

בעלה הביט בה בעיניים קרועות. חרדה אחזה בו כגנב שנתפס בתוך הכספת. מאות תשובות אפשריות התרוצצו הלוך ושוב בראשו, אף אחת לא נשמעה לו טוב. והוא נותר משותק.

היא הרימה את הטאבלט, לחצה על הכפתור והמסך שב והתמלא בצבעים ובסרטון שבו צפה קודם לכן. סרטון ובו בחורה גויה עם חזה ענק עושה דברים שהשתיקה יפה להם לבחור שחור עם איבר ענק. כמה שניות של צפיה העניקו לרבקה בחילה עזה  אולם היא נלחמה בה והמשיכה לצפות בשקט. שבעלה נותר דומם, מנסה עדיין לחשוב על תגובה ראשונית.

אחרי דקות ספורות הסתיים הסרטון. היא הגישה את הטאבלט לבעלה וביקשה ממנו שישים עוד סרטון. ידו רעדה כשלקח ממנה אך הוא החל להתעשת והחליט לא לנסות להילחם על כבודו אלא לזרום ולראות מה יצא. הוא הפעיל סרטון שצפה בו קודם ובו אישה אחת העניקה טיפול לשלושה גברים במקביל. בקול רועד שאלה רבקה "היית רוצה שאעשה לך כמו שהיא עושה?" בעלה ענה בקול נחנק – "לא. רק תגעי בי." רבקה שלחה את ידה שליטפה את זקנו, טיילה על החזה שלו ועל הבטן השמנמנה שלו וירדה לכיוון המפשעה התפוחה שלו. התודעה שהיא בשליטה והוא בידיים שלה כבר התבססה בראשה והיא החליטה לתפוס יוזמה. היא ליטפה את התפיחה החיצונית והרגישה איך הוא מזיז את האגן לפי כיוון היד שלה. מעולם לפני כן, כששכבו, לא הרגישה אותו חזק כל כך. ידה טיילה על רגלו ואז חזרה, דרך שרוול המכנס הקצר אל תחתוניו. היא מיששה ביד חזקה את איברו בזמן שעיניהם בוהות בתמונות המרצדות על המסך אך מחשבותיהם במקום אחר לגמרי. הם לא העזו ליצור קשר עין מפאת המבוכה.

ידה כבר התגברה גם על מכשול התחתונים ואחזה ישירות באיבר. היה בזה משהו עוצמתי לאחוז כך בגבר שלך והיא הרגישה צמרמורת עונג לא מוכרת חולפת בגבה. בעלה הזיז את אגנו מעלה ומטה, יוצר תנועת שפשוף בעזרת ידה שאחזה באיברו.

היא החלה להניע ידה במטרה לסייע לו בזמן שהיא עצמה חשה ברטיבות שמציפה את תחתוניה. שניהם היו זרים לסיטואציה אולם רבקה התעשתה ראשונה. היא שלפה את ידה החוצה ובמשיכה עזה הורידה את מכנסיו ותחתוניו יחד ומולה ניתר האיבר במלוא עוצמתו. היא לא יכלה להביא את עצמה לעשות את הדברים שהגברת על המסך עושה, בטח לא להכניס דבר כזה לפיה. אלוהים ישמור. אך היא ידעה בדיוק מה היא רוצה לעשות. האינסטינקטים לא טועים. היא הרימה את כותנתה והורידה את תחתוניה, נשכבה על גבה ומשכה את בעלה אליה. הוא חדר אליה בתנועה אחת. הפעם היא הרגישה הכל, הרגישה  את בעלה ממלא אותה , את תחושת העונג של האיברים המתחככים, את האושר שבתשוקה שאחזה בשניהם והזרימה הורמונים בשניהם. כמו זיקוק שעולה ועולה ואז מתפרץ ביופי שמיימי היא הרגישה איך בעלה מרוקן את כולו לתוכה בעוצמה והגוף שלה מגיב בהתאם ומעיף זיקוקים בתוך בטנה. וואו, איזה תחושה. זו היתה האורגזמה הראשונה בחייה.

הם שכבו שם עוד דקות. שותקים ומחובקים. מנסים לעכל את מה שעברו. וי יגיד להם אם פעלו נכון או שחטאו? רק אלוהים.

אותו לילה הם ישנו יחד במיטה שלה מחובקים. תמיד אמרו לה שהיא תלמד לאהוב אותו עם הזמן. הפעם היא הרגישה את זה קורה.

ביום המחרת כבר החלו רגשות אשם להציף ולמלא את ראשה של רבקה, שום דבר לא הסתדר עם הערכים שעליהם גדלה. לא צפיה בזימה, לא הנאה ממין ובטח לא לאור המנורה. הכל התערבב ויצר אצלה כאב ראש. בעלה, לעומת זאת, נראה היה כדי מרוצה מהסיטואציה והסתובב עם חיוך ממזרי כל הבוקר. באותו יום חשה צורך עז להתפלל כל שעה ולבקש סליחה מהקב"ה.

לאחר ארוחת הערב פנתה אל בעלה ושיתפה אותו בתחושותיה. שאלה אותו מה הוא מרגיש והאם הוא חושב שהם צריכים ללכת יחד לרב לבקש הכוונה.

בעלה, לא גאון הדור, הגיב בכעס. הוא חשש מהמבוכה ומהפגיעה בשמו הטוב וכנראה גם נפגע מהעובדה שאשתו לא מצאה את עצמה שותפה להנאה מהחוויה. הוא מצידו כבר תכנן סיבוב נוסף לאותו ערב.

סופו של הערב הסתיים בריב גדול ושניהם הלכו לישון במיטותיהם הנפרדות כעוסים. עד לסוף אותו השבוע החליפו משפטים ספורים בלבד ורבקה ממש ספרה את הדקות עד לחזרת הרבנית מחוץ לארץ. היא סמכה עליה שכן הכירה אותה מילדות וידעה שאשת סוד אמינה היא. עם בוא השבת התפייסה עם בעלה אולם המועקה לא עזבה.

בהזדמנות הראשונה שנקרתה לה, הלכה רבקה לרבנית לשפוך את ליבה ולבקש הנחיה. הרבנית הקשיבה, אחזה בידה וכשסיימה את סיפורה חייכה אליה ואמרה לה: רבקה אהובה שלי. תני לי לספר לך גם אני סיפור קטן. כשאני התחתנתי, לא היה אינטרנט ולא טלוויזיה ולא היה את כל הזימה הזאת בהישג יד. מה את חושבת? שהם לא מצאו איך לחטוא? מצאו גם מצאו. במקום ללכת לאינטרנט, היתה אישה אחת שגילתה שבעלה הולך באופן קבוע לזונות. היא באה וביקשה עזרה. היא רצתה שנדבר איתו ונשכנע אותו לזנוח את דרכיו. אמר לה אז הרב – " שימני כחותם על לבך, כחותם על-זרועך כי עזה כמות אהבה, קשה כשאול קנאה." (שיר השירים פרק ח פסוק ו').

"שיחות לא יעזרו. הוא חייב לקנא לך כדי שיהיה רק שלך. תמצאי דרך לגרום לו לקנא לך ואז הוא יהיה רק שלך ואז גם יתן לך ילדים"

אוף, אוף, ועוד פעם אוף. למה הכל חייב להיות מסובך כל כך? כל החברות שלה כבר מגדלות את הילד השלישי, מתעסקות בבית ובתורה ורק היא עכשיו צריכה להמציא תחבולה שתגרום לבעלה לקנא לה. לא היה לה מושג מאיפה להתחיל. היא בכתה בשקט במטבח בבית. מאז הם חזרו לשגרה המעיקה של חוסר תקשורת וחוסר פעילות. רבקה היתה מתוסכלת.

אחרי כמה ימים, בשעות הערב, הטלפון שלה מצלצל. על הקו, איגי. יגאל, אחיו של הגולם. יגאל חזר בשאלה לפני הרבה שנים, הוא צעיר תל אביבי, חתיך והומו. איגי התקשר לשאול מה התוכניות לראש השנה ואם צריך שהוא יכין משהו. עד כמה שאחיו ומשפחתו סלדו ממנו , רבקה דווקא אהבה אותו בצורה כלשהי ומצאה את עצמה מחוברת אליו. היא הצליחה לראות מעבר לההעדפות המיניות שלו, הצליחה לגלות שהו כולו נשמה טהורה ולב זהב . הם שוחחו וקצת התעדכנו, היא למדה שהוא הכיר מישהו אבל כמובן לא יביא אותו כדי לא להביך אף אחד ושהוא מתחיל לעבוד כסו-שף במסעדה חדשה בת"א. כששאל מה חדש אצלהם ענתה לו "הכל אותו דבר" בטון חסר שמחה. איגי רצה לחקור אותה ולנסות להבין את המצב אך רבקה לא שיתפה פעולה. הם סיכמו שידברו בראש השנה.

בערב ישבו לאכול את ארוחת הערב , רבקה עדכנה את בעלה על השיחה מאחיו ואולי מתוך כוונה תחילה, סיפרה שלאחיו יש בן זוג חדש. זה מייד גרם לבעלה להפסיק לאכול ולהתעצבן. הוא שנא תזכורות לבושות שאחיו הביא על המשפחה אך רבקה לא ויתרה וניצלה את הרגע כדי כדי לדקור את בעלה בעשרות סיכות קטנות בבבשרו העבה על כל ההשפלה שהוא הביא עליה לאחרונה. היא רמזה שהוא שוקל להביא את בן הזוג לחג וראתה בעונג איך הדם עולה לראשו של בעלה. הוא דפק על השולחן בזעם והכריז שלא יקום ולא יהיה. בסתר ליבה רבקה נהנתה להתעלל בבעלה ולהחזיר לו קצת על כל הצער שגרם לה לאורך השנים. היא חשבלה לעצמה שאולי סוף סוך מצאה את נקודת התורפה ותוכנית החלה מתרקמת בראשה. תוכנית מסוכנת ואפשר אפילו להגיד אכזרית אבל אם תצליח , היא תביא מזור למצוקתה והיא החליטה ללכת איתה עד הסוף.

ראש השנה הגיע. כמיטב המסורת, מאז שהתייתמו מהוריהם, הגיע איגי לעשות חג בבית אחיו. מאז שחזר בשאלה בגיל 16 הוא טרף את החיים, התנסה בכל דבר אפשרי – סקס, סמים, אלכוהול, מסיבות, פטריות , הכל. הוא היה בן 26, צעיר מאחיו הגולם בשלוש שנים ועוד אח אמצעי היה להם שחי בחו"ל. רבקה כאמור חיבבה אותו מאד ותמיד אהבה שהוא בא להתארח ומביא איתו את האנרגיות צעירות. אחרי הארוחה, ישבו ורוקנו יחד בקבוק וודקה שלם ודיברו על ענייני דיומא ועל החיים. לקראת אחת בלילה פרשו לישון.

רבקה גלגלה את תוכניתה בראש וחיכתה בקוצר רוח למוצאי החג כאשר ייפרד מהם איגי ויחזור לתל אביב. בעלה חזר להתעסק באינטרנט והיא פנתה למטבח לארגן ולסדר. לאחר כחצי שעה בהן היא סידרה מחשבות, נשמה עמוק , היא קראה לבעלה. "יש לי משהו לספר לך" התחילה "אבל עליך להטיח לי שלא תתעצבן". הוא הנהן בסקרנות, לא מתכוון כמובן לעמוד במילתו. "זה קשור לאיגי. כשהוא היה פה, היתה לי איתו שיחה מאד ארוכה ונראה לי שהוא כבר לא כל כך בקטע ההומואי הזה. נראה לי שהוא מנסה להילחם בזה ולהתרפא" . "מה זאת אומרת? איך את יודעת?" שאל אותה

"כשדיברנו הוא סיפר לי שהוא הכיר בחורה בעבודה שנורא הזכירה לו אותי וכל הזמן אמר כמה שהוא שמח שאתה מצאת אותי. אם לא הייתי מכירה אותו , הייתי בטוחה שהוא מנסה להתחיל איתי." רבקה ידעה שהיא ממציאה שקר מסוכן אבל כדי להרוויח , חייבים לקחת סיכונים. היא הביטה בבעלה המהורהר והחליטה להטיל את הפצצה "אני רוצה לספר לך עוד משהו אבל תזכור שהבטחת לא להתעצבן – אתמול בבוקר כשישנת, נכנסתי לאמבטיה לצחצח שיניים ולא שמתי לב שאיגי כבר שם. הוא בדיוק סיים להתקלח וכשנכנסתי היה ערום. יצאתי משם במהרה אבל אני מוכנה להישבע שממה שראיתי בחטף, הוא דווקא שמח לראות אותי" היא ראתה איך הווריד במצחו של בבעלה מתנפח. "אני רואה שאתה כועס אבל אני חייבת לשאול אותך בשיא הכנות: אם היית יודע שיש לי את הכח לרפא את איגי , היית מוכן לתת לי לנסות?" לזה הוא לא היה מוכן בכלל. על מה לעזאזל היא מדברת? "השתגעת לגמרי, בשום אופן , על מה בכלל את מדברת?!?" רבקה בחנה את תגובותיו של בעלה שהיו מאד כעוסות ושליליות מצד אחד אבל עיניו התרוצצו מפינה לפינה משדרות שהרעיון עדיין מתגלגל בראשו.

"חשבתי על זה הרבה. אני יודעת שזה נשמע רע אבל למען הצלת הנפש של אחיך , לא היית מוכן שנעשה מאמץ? לפחות תרשה לי לדבר איתו ולראות אם זה רלוונטי?" היא שחררה את כל הטיעונים שהכינה מראש " אתה יודע שזו מצווה נעלה ולפי דין תורה מותר לאח לייבם אלמנה וזה מצב די דומה במובן מסוים." היא ראתה שבעלה לא כל כך בהקשבה ולכן החליטה להרפות מעט לעת עתה. "תחשוב על זה" אמרה למרות שידעה שהוא כמובן שולל את הרעיון מכל וכל.

באמצע אותו לילה התגנבה רבקה למיטתו של בעלה הישן , חיבקה אותו ולחשה לו "אמא שלך באה לבקר אותי בחלום. היא ביקשה ממני לדאוג ליגאל. היא אמרה שהיא רוצה שתחזרו להיות מאוחדים".

בעלה לא זז אך היא ידעה שהוא שומע "תסמוך עלי. אני אחזיר לך את אחיך. אני אלך אליו ואדבר איתו. אני אספר לו על אמא שלך. אני מרגישה שהוא רוצה לחזור ורק צריך עידוד" בעלה ענה לה בקול שקט אבל תקיף "אבל את רוצה יותר מלדבר איתו". רבקה חיזקה את החיבוק שלה וקרבה עוד יותר את שפתיה לאוזנו ולחשה לו "אני אעשה כל מה שצריך למענך, למען יגאל ולמען אמא שלך עליה השלום ואם תרצה, כשאחזור, אני אספר לך את כל הפרטים של מה אמרתי ומה עשיתי לו" באופן מיידי החלו תזוזות וניעות באזור האגן של בעלה. בינגו. היא נגעה בנקודה.

היא המשיכה ללחוש באוזנו בזמן שידה החלה לטייל דרומה לכיוון תחתוניו "הוא כל כך התרגש לראות אותי באמבטיה שמייד התחיל להתרומם לו", ידה כבר הגיעה ואחזה באיברו שהיה זקור וקשה כמו מקל של מטאטא. היא החלה שוב בתנועת השפשוף , למעלה , למטה, בעדינות בזמן שהוא נאנח מעונג והמשיכה למכור לו את הרעיון "הוא בטח גם ירצה שאעשה לו ככה עם היד. אני אקח אותו איתי ואתן לו לגעת בי." בעלה שלח יד, הזיז את ידה מאיברו והחל לענג את עצמו במרץ. הדבר היחיד שיצא מפיו היו גניחות שהעידו על העונג שהעניין הסב לו.

"אח"כ אבוא חזרה הביתה ואספר לך בדיוק איפה נגעתי בו ואיפה הוא נגע לי" המשיכה רבקה וזה כבר היה יותר מדי. הוא לא יכל להתאפק יותר ופרק הכל בתחתוניו. גופו רעד. רבקה חיבקה אותו, לחשה לו "הכל יהיה בסדר. לילה טוב" וחזרה למיטתה.

לאחר יומיים שלחה לבעלה הודעה – קבעתי עם יגאל אצלו בדירה בתשע בערב. אחזור מאוחר.

היא כמובן לא הכניסה את איגי לסוד העניין וידעה שאין שום סיכוי שבעלה יעלה את הנושא מולו. עכשיו רק נשאר למצוא מה לעשות עם עצמה במהלך הערב , עד הלילה.

היא נשארה אחרונה בעבודה עד 20:00 ואח"כ הלכה וקנתה לעצמה ארוחת ערב נחמדה , מגלגלת בראשה את הסיפור שתמכור לבעלה מאוחר יותר.

היא הסתובבה בקניון עד כמעט הסגירה שלו בשעה 22:00. ולאחר מכן נסעה באוטובוס לכיוון הבית בבני ברק. היא טיילה עוד קצת בפארק החדש והמטופח הסמוך בשכונת מרום נווה בר"ג הצמודה. מקום שמאד אהבה לבקר בו. ולקראת 23:30 חזרה הביתה ומצאה את בעלה ממתין לה בסלון.

היא הניחה את התיק, בירכה אותו לשלום ואמרה כי היא חייבת להתרחץ ואז תבוא לדבר איתו. המקלחת היתה מתנה משמיים. ריעננה אותה והזרימה את הדם בגופה, מעניקה לה כוחות להתמודד עם הערב שנראה היה שעומד להיות ארוך ומעניין. היא חזרה על הסיפור שבנתה והרגישה שהיא בטוחה עם עצמה. היא התלבשה בכותונת  , הכינה לעצמה כוס תה והצטרפה אליו בסלון.

היא הביטה וראתה את המתח בעיניו.

היא חייכה אליו. "איך היה היום שלך?" ניסתה להתחיל בשיחה קלה.

"הכל סטנדרטי. ענה. מה איתך?"

"ברוך השם. אכלת ארוחת ערב?"

"כן. אכלתי את מה שנשאר מאתמול"

"יופי"

השתררה שתיקה מביכה.

"אז איך היה?" העיז ושאל

רבקה חייכה חיוך קטן. "איך היה? היה מעניין"

"על מה דיברתם?" ניסה בעלה להישמע ענייני

"בהתחלה דיברנו על העבודה שלו וקצת על העבודה שלי. סיפרתי לו שאתה שואל עליו ודואג לו. ואז סיפרתי לו על החלום עם אמא שלך"

"ואיך הוא הגיב?"

"הוא התרגש. הוא קצת בכה. אתה יודע כמה הוא היה קשור אליה"

" אוקי"

"אז קמתי וישבתי לידו וחיבקתי אותו. הוא חיבק אותי חזק. קצת ליטפתי את השיער שלו להרגיע אותו והרגשתי שהוא לא רוצה לעזוב אותי"

גופו של בעלה נדרך. המתח בבית עלה.

"הרגשתי שמישהו למעלה מנחה אותי אז המשכתי לחבק אותו קרוב אלי ביד אחת והיד השניה ליטפה את השיער ואז קצת ירדה אל הכתף. אל הלחי שלו. הוא חיבק חזק ולא הרפה"

היא עצרה כדי ללגום מעט מהתה שהכינה לעצמה כדי לבנות את המתח. מחייכת בסתר ליבה שרואה אותו דרוך כמו קפיץ

"אני לא יודעת אם יש טעם להיכנס לכל הפרטים האלה כאן ועכשיו" אמרה

"אני רוצה לדעת מה היה" הוא כמעט צעק.

"אז כמו שסיפרתי לך הוא החזיק אותי חזק בגלל הסיפור על אמא שלך ואני ניסיתי להרגיע אותו. בשלב מסויים הרגשתי את הלב שלו פועם במהירות ושהוא מתרגש מאד. הנחתי יד על הברך שלו והתחלתי ללטף בעדינות ולחשתי לו: הכל בסדר, רבקי פה ואז , דרך הג'ינס שהוא לבש הרגשתי שמשהו קורה אצלו. הוא התרגש כמו אז במקלחת"

תזוזות עצבניות החלו להסתמן גם באותו אזור של בעלה אולם הוא השתדל להסתיר ע"י סיכול רגליו בישיבה.

"אז לחשתי לו:אתה רוצה שאני אגע לך? הוא היה מופתע לגמרי ולא ידע מה לענות. להמשיך?"

בעלה בלע את לשונו ורק הנהן. אפשר לראות את האש שבוערת במכנסיו על אף נסיונות ההסתרה.

רבקה קמה ממקומה ועברה לשבת צמוד אליו. היא החלה ללטף את פניו.

"באותו רגע שלחתי את ידי בעדינות והנחתי אותה על המכנסיים שלו "

תוך כדי הסיפור היא מעבירה את ידה מפניה של בעלה אל מכנסיו, מדגימה לו את מה שכביכול עשתה לאחיו

"הרגשתי שהוא קשה במכנסיים" סיפרה בלחישה לבעלה וידה מחליקה הלוך ושוב על מבושיו

"הוא נשם בכבדות ליד צווארי ובשלב מסוים השפתיים שלו נגעו בכתפי. זה גרם לי להרגיש צמרמורת נעימה בגוף. כבר לא יכולתי להתאפק ותפסתי לו חזק במכנסיים. הוא היה מלא תשוקה אלי"

המשפטים האחרונים כבר השאירו את בעלה כנוע לחלוטין. בדיוק כמו שרצתה.

"אך אז הוא נבהל. הוא נזכר כנראה שאני גיסתו, שחרר את החיבוק וקפץ מהספה. הוא ניסה למלמל התנצלויות. המשיכה בעלילה. אז קמתי וניגשתי אליו אחזתי בידו , הבטתי בעיניו ואמרתי לו: סמוך עלי, והובלתי אותו למיטה שלו."

רבקה סיימה את המשפט, נעמדה והושיטה יד ומשכה את בעלה והובילה אותו לחדר השינה.

היא נשכבה על מיטתה ומשכה אותו אליה, מרגישה את גופו רוטט ומתוח מתשוקה בעוד היה ממשיכה בסיפור העלילה

"ככה נשכבתי איתו במיטה והוא עלה עלי והחל לנשק אותי בצוואר. זה עשה לי נעים. היד שלו טיילה על הגוף שלי. זה היה כאילו אני נבל עשוי ממיתרים עדינים והוא מנגן עלי ומשמיע צלילים מופלאים"

בעלה, רומנטי כמו כריך פסטרמה, כבר הוריד מזמן את מכנסיו והיה עסוק בניסיון מגושם להוריד את תחתוניה של רבקה.

"ואז היד שלו תפסה לי חזק את החזה אבל זה לא כאב. להיפך. זה עשה לי זרם נעים בגוף והידיים שלי החלו לחפש את כפתורי המכנסיים שלו … אהההההה…"

באותו רגע בעלה חדר אליה מבלי לתת לה צ'אנס להתרכך. התנועה הפתאומית הכאיבה לה אך אחרי רגע היא הרגישה את גופה מסתגל

"שחררתי לו את המכנסיים והחזקתי אותו חזק. הוא שלח את היד מתחת לחולצה שלי ונגע בי בחזה ישר , היד שלו היתה חמה. אוההה… כן" היא התנשפה

לא קל להתרכז בלספר סיפור בזמן שבעלך מבצע בך את זממו באופן די אגרסיבי אבל לזה בדיוק רבקה התכוננה. הנה היא מקיימת את עצת הרבנית.

"הרגשתי איך הוא הזיז לי את התחתונים והרגשתי את האצבעות שלו מלטפות אותי … שם … והרגשתי שאני מוצפת וכל הגוף שלי היה זרמים "

בעלה פמפם וזז והתנשף כאילו היה משאבת אופניים. היא הרגישה את הגוף שלה עולה ועולה ותחושת העונג ההיא מפעם מתקרבת. "כן אל תפסיק" לחשה לו "אל תפסיק"

"ואז הרגשתי את האצבע שלו בתוכי" , המשיכה, בעלה גנח.

"אבל אני לא הסכמתי" סיפרה "הוצאתי את היד ואמרתי לו – לא רוצה ככה. הוא עצר לרגע. פתח את המגירה לידו והוציא משם שקית קטנה שבתוכה היה איך קוראים לזה? קונדום?"

רבקה לא ממש הכירה את הדבר הזה , רק שמעה עליו פה ושם מחברות לעבודה אבל ידעה שגם בעלה לא יודע מה זה. השימוש של המילה כך במקור

"והוא הלביש את זה על הזה שלו ו… אאאאאאאהההה"

היא לא הצליחה לסיים את הסיפור אבל היא גמרה. מה זה גמרה. אפשר היה להדליק עשרים נורות עם החשמל שעבר לה בגוף.

והיא לא גמרה לבד… בעלה גמר יחד איתה, גופו רעד, פניו היו אדומות והוא מילא אותה בכל מה שהיה לו לתת.

היא חיבקה את גופו המותש. מחייכת לעצמה. הנה זה עבד. תודה לרבנית.

במהלך אותו שבוע היא ובעלה סיימו כל לילה במיטה עם הסיפור של איגי ושלה ואפילו הוא הצליח להחזיק פעם אחת עד הקטע של החדירה.

באותו חודש רבקה לא נקלטה אבל היתה לה תקווה. לאחר המחזור והנידה היא שאלה את בעלה אם זה בסדר שהיא תעזור לעוד גברים להירפא באותה צורה. היא סיפרה לו שיש אצלהם בחור במשרד שגם סבל מהומואיות קשה. היא ביקשה רשות מבעלה והוא נעתר בתנאי כמובן שאח"כ היא תשתף אותו בכל הפרטים.

סיפורי העזרה והריפוי לאחרים עבדו נהדר ואכן הביאו רפואה אמיתית ולאחר כחודשיים – רבקה נקלטה בפעם הראשונה.

מתוך סקס אחר – עולמו של קוקהולד