רגליים של המשפילה

רעיה – המשפילה! – חלק שני

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

 

הייתי מאוד גאה בעצמי : כאילו, זיינתי את רעיה! טוב לא בדיוק זיינתי, יותר נכון ירדתי לה , אבל מי שם לב! וגם הרספקט שאמא נתנה לי –" היא מאוד יפה , החברה שלך." היא אמרה אחרי שרעיה עזבה. והכבוד שאבא ואחי הקטן נתנו לי כשאמא ואני סיפרנו להם! אז כדי לקבל מש רספקט מאבא הזמנתי את רעיה ליום ג'. להבהרה: להורים שלי היתה חנות קטנה . אבא עבד בחנות בבוקר עד 2 ואז אמא החליפה אותו עד 4 והוא שוב חזר עד הסגירה, ב7. ביום ג' שניהם היו בבית אחה"ץ –חופש, לעומת זאת ביום ה' שניהם עבדו כל היום –אבא נסע לעיר ל הביא סחורה ואמא ניהלה את החנות. אז רציתי שרעיה תבוא ביום ג' שאבא יראה איזו חתיכה יש לי!

להפתעתי , רעיה הסכימה ובאה בשבוע אחרי הפעם הראשונה ביום ג'. היא החליפה כמה דברי נימוסין עם ההורים שלי כשהיא נכנסה  והסתגרה איתי בחדר-וחזרנו בערך על אותו סיפור. גם הפעם היא השפילה אותי ורמסה אותי וירקה לי בפנים וכטובה גדולה נתנה לי לרדת לה ,כשאני על ארבע לפניה כמו כלב , והיא משפשפת לי את הזין ברגל שלה. היא גם הכריחה אותי ללקק את השפיך שלי מהרגלים שלה ומהרצפה –אבל הייתי מה זה בהיי-שוב אכלתי לרעיה את הכוס! היא מה-זה שפוטה שלי, כך חשבתי… וכמה רספקט קיבלתי מאבא אחרי שרעיה עזבה ! איך הוא הסתכל עליה בהערצה!

למחרת רעיה אמרה לי בביצפר  שנורא הפריע לה שההורים היו כי "היא קולנית מאוד וזה הפריע לה לצעוק ולהשתחרר כמו שצריך"  . אז בסוף היא הסכימה לבוא בשבוע הבא ביום חמישי –שאז ההורים אינם וגם אחי הקטן בחוג . ווא, כמה אני התרגשתי: אני הולך הפעם לזיין ממש את רעיה! כי אחרת למה שהיא תרצה לצעוק ול"השתחרר" ?!

 ביום חמישי היא באה אחרי הצהריים וישר בדלת שאלה אם באמת הבית לרשותנו. איך שאישרתי , היא הכניסה לי סטירה שראיתי כוכבים וצרחה עליי "רד על ארבע , כלב איך אתה עומד לפני הגברת שלך!" צנחתי על ארבע, היתה  לי וברירה? והיא תפשה לי בשיער והובילה אותי על ארבע לחדר שלי אחריה, כמו כלב, כשהיא כל הזמן צורחת עליי כמה שאני כלב לא ממושמע " רגלי! רגלי!  רגלי  אני אומרת לך! "  בחדר היא התיישבה על המיטה וישר אמרה לי להתפשט, "כי כלבים לא לובשים בגדים" . איך שהיא התיישבה ראיתי שלא לבשה תחתונים! (הייתי על ארבע , אתם זוכרים?) ואיך שזה העמיד לי ! וואו-אני הולך להזדיין עם רעיה! כאילו, תוך כדי ההתפשטות היא צרחה עליי שלא אעז להתרומם "כי כלבים נשארים על ארבע" ובכל פעם שהיא התכופפה לסתור לי , והיא עשתה את זה בלי הפסקה כמעט, ראיתי שגם חזייה אין לה. הזין שלי כמעט פיצץ את העור שלו! ואז היא תפשה אותי בשיער ,בעטה לי בפרצוף והשכיבה אותי על הרצפה ,כשהיא דורכת ורומסת לי את הפנים כמו בפעמים הקודמות, רק שהפעם בנעלי עקב ! אוי, זה כאב! והיא לא הסתפקה בדריכה על הפרצוף שלי ועברה לרמוס לי את כל הגוף, החזה ,הבטן אפילו הזין והביצים! עם עקבי סטילטו! צרחתי מכאבים אבל בתוך הכל, הזין עמד לי כמו טיל! והיא מה זה צחקה וקפצה, ממש קפצה  לי על הזין ! והכי מדהים שבאמצע כל הכאבים של הקפיצות שלה שמועכות לי את הזין בנעליים שלה, גמרתי והשפרצתי מה זה מטען!  כמובן שהיא אמרה לי ללקק את הכל , לזה כבר הייתי רגיל וליקקתי בשקיקה את הרגליים שלה המקסימות כשהיא התיישבה בבום על המיטה וגמרה, מה זה גמרה ואני קבור עם הראש בכוס שלה ושותה בתאווה את כל המיצים הנפלאים שלה.

אם חשבתי שעכשיו היא תרגע ותיתן לי סוף-סוף לעלות עליה ,אז טעיתי. איך שהרעידות של הגמירה הפסיקו לב ה היא בעטה לי בפרצוף, עדיין עם הנעליים, כן? ,  הפילה אות על הגב ואמרה "אתה בטח רעב ,כלב . קח ,תאכל!!" ודחפה לי את הרגל שלה ,עם הנעל לתוך הפה עד שכמעט נחנקתי.  אחרי שהיא רמסה מספיק את הפה שלי, ואני כמעט מת והיא צוחקת כל הזמן על הדמעות שיורדות לי ואומרת שהנה יש לי מה-זה אוכל טעים! .. תחשבו מה זה שמישהי  דורכת לכם בתוך הפה עם הנעליים, עם עקבי סטילטו כמו שאמרתי?  אז אחרי שהיה לה די מהעינוי הזה היא אמרה, והכל בצרחות, כן ?  " אוי שכחתי , אתה בטח צמא, כלב הנה קח ונעמדה מעל הפנים שלי כרעה והשתינה. כסתה אותי בשתן שלה , פתחה לי את הפה שסגרתי בתיעוב בכוח והשתינה לי פנימה .. פוי זה היה מסריח ומגעיל ! תשאלו למה לא ברחתי? כי הייתי מה-זה קרוב לכוס של רעיה וכאילו שווה אפילו לשתות שתן בשביל ללקק כוסית כזו!  בכלל עכשיו שאתם קוראים את כל העינויים האלה, בטח נראה לכם אידיוטי שאני הסכמתי. הרי הייתי פי שניים ממנה בגודל ובכוח?! אבל לכוסית כזו סולחים הכל , הכל שווה בשביל שהיא תסכים שאזיין אותה ואחרי כזה פורקן כמו שהיא עברה, היא בטח תרצה גם זיון, לא?

אז אחרי שהיא גמרה להשתין עליי ,היא התנערה ואמרה "פוי , אתה מסריח כולך! אני צריכה להתרחץ!" והלכה למקלחת, משילה בדרך את החולצה והחצאית, שעד אז היא לבשה. ואני על ארבע בעקבותיה, כמו כלב. כמה שהיא היתה יפה! איזה תחת! ואיזה רגליים ארוכות ומה זה שדיים זקורים ויפים! במקלחת היא הרשתה לי סוף סוף להתרומם כדי שאוכל לסבן אותה ,כשהמים זורמים על שנינו . איך אני יכול לתאר את ההרגשה של העור הקטיפתי, החם שלה?! צריך משורר בשביל זה, ואני ממש לא כזה. סיבנתי אותה היטב , את כל הגוף ,את הכתפיים את השדיים הרכים והקפיציים , את הבטן השטוחה שלה , את הירכיים והרגליים האין סופיות , מנשק ורוחץ ומלקק ומסבן ,גם את הכוס הנפלא שלה, הריחני הקסום והיא מה-זה הגירה מיצים וזיינה לי את הפרצוף תוך כדי! ואז היא הסתובבה אליי עם הגב, נשענת על הקיר ודוחפת את התחת העגול ,המושך שלה אליי-זה כבר היה יותר מדי בשבילי. נכנסתי לתוכה, מה זה נכנסתי!  תקעתי אותה כל כך חזק שחשבתי שהזין יתקע לי בקיר! והיא מה זה צווחה! ויללה וסובבה את התחת … וואו איזה זיון ! גמרנו יחד , משפריצים כמויות של זרע ומיצים וצורחים עד שהיה חשש שהשכנים יבואו..

ואז, אחרי שהאוויר חזר אליה היא צורחת עליי" אנסת אותי , כלב בן זונה! ?  אני יראה לך מה זה לזיין,   תתכופף!"  והכניסה לי מכה על התחת . התכופפתי והיא התחילה להכות אותי בכל הכוח, חטפה את מברשת השיער של אמא,  שהייתה על המדף ליד המקלחת , וחבטה לי בכל הכוח עם המברשת, עם שני הצדים שלה, גם עם השפיצים האלה מהמתכת . זה מה-זה כאב! צרחתי ,בייחוד כשהיא פספסה את התחת וחבטה בביצים אבל היא רק הגבירה את הקצב והתנשפה והסמיקה כולה מרוב התלהבות  ואז, אחרי שצנחתי על ארבע מרוב כאב, (אל תצחקו, ראיתי אחר כך שממש ירד לי דם מהצלקות של המברשת!) היא תפשה את המברשת ותקעה לי אותה בתחת. את הידית, כאילו. זה מה-זה כאב! כל הכאבים לפני זה היו כלום לעומת זה! אני צורח מכאבים והיא, רעיה , צורחת וצווחת שהיא מה זה תאנוס אותי ותוקעת את המברשת ותוקעת ותוקעת… הכאבים קצת ירדו ,או שהתרגלתי , אני לא יודע אבל הרגשתי שהזיין עומד להתפוצץ לי! והיא ממשיכה לתקוע ולתקוע ואני צורח וגונח ומניע את התחת , מזיין את האוויר מול הידית שנתקעת לי בתחת ובסוף אחרי כמה רגעים התפוצצתי, מתיז זרע על כל המקלחת סביבי, עליי על הפנים שלי על הבטן-הכל. גם רעיה גמרה , שמעתי אותה גונחת ונאנקת , והפסיקה לתקוע אותי. ברגליים כושלות היא הלכה, אספה את הבגדים שלה ,התלבשה והלכה. לא אמרה אפילו מוקי. ואני, שעתיים לקח לי לנקות את הבית מהסירחון של השתן ואת המברשת מהחארה שלי ,ומהדם.

דם בכלל היה הפטיש של רעיה.

שבועיים אחרי הזיון שתיארתי, רעיה הזמינה את עצמה ,שוב ביום חמישי. הפעם איך שהיא נכנסה היא הכניסה לי אגרוף לפרצוף עד שירד לי דם מהאף-כי קיבלתי את פניה על ארבע, כמו שהיא רצתה, ומשכה אותי ישר למקלחת. שמחתי שאני הולך לזיין, אבל רעיה תפשה את מכונת הגילוח של אבא שלי-הוא התגלח עם סכין. אני כמובן עם מכונה חשמלית, מה אני מפגר?- אחר כך היא סיפרה לי שראתה אותה בפעם שעברה, אבל עכשיו היא תפשה אותה וגילחה לי את הביצים והמפשעה על יבש. ניסיתם פעם להתגלח על יבש? איזה חתכים היא עשתה לי-פחדתי שתוריד לי את הביצים! ובסוף, אחרי שהציפה את כל המפשעה שלי בדם היא מעכה לי את ביצים שראיתי כוכבים!

שאר הזיון היה כמו בפעם הקודמת, היא רמסה אותי, בעטה בי , וכשהיא השתינה עליי הייתי מוכן מראש ושמתי על המיטה שעוונית. הפעם היא גם רכבה לי על הפנים וגם זיינה אותי ברכיבה, כמובן כשאני על גבי על הרצפה.  אח! זה היה ענק!!! והיא גם לא וויתרה על הזיון במקלחת , מאחור וגם תקעה אותי עם המברשת שיער של אמא והכתה אתי בה עם השפיצים ממתכת את עד שהייתי כולי שוב מרוח בדם –ואז היא גמרה , ואיך גמרה! צרחה ודחפה ידיים לכוס והכול.

כך היא חזרה כל שבוע-שבועיים, עם דם ובעיטות לביצים ורמיסת הזין . הכי גרוע היה כשהיה לה וסת , אז היא לגמרי איבדה כל רסן. לא, היא לא נתנה לי לזיין אותה במחזור, אבל היא כן זיינה לי את הפרצוף ומרחה את כולי בדם. היא גם בעטה בי בטרוף ותקעה אותי עם המברשת בתחת כמו משוגעת עד שהיא גמרה. הכי הגרוע היה פעם שהיא תפשה אותי בבית ספר אחרי הלימודים ומשכה אותי לבית שימוש של הבנים. שם היא השכיבה אותי בשלולית המגעילה לפני המשתנות ורמסה לי את הפרצוף ודחפה לי את הטמפון המלא בדם מסריח שלה לתוך הפה ואחר כך עוד דחפה לי אותו עד לגרון -עם הנעל! מזל שזו היתה נעל ספורט, אחרת הייתי נחנק לגמרי. אחר כך היא בעטה לי בפרצוף עד שירד לי דם מהאף ובביצים עד שהתעלפתי. ממש איבדתי את ההכרה! זה קצת הבהיל אותה והיא ראתה שהיא הגזימה אז היא בדקה לי את הזין והביצים שהתנפחו מוות. היא ירדה , ממש מצצה לי ! תארו לכם : רעיה מוצצת ואני כלום, אפילו לא עומד לי מרוב כאבים! אז היא לקחה אותי למרפאה ובישלנו איזה סיפור שנפלתי על האופניים . הרופא רק המליץ לי לשים קרח ושזה אמור לרדת ,כלומר הנפיחות, תוך יומיים . רעיה בדקה אותי למחרת ,שוב במציצה וביום השלישי באמת הזין נעמד לי. אז היא אמרה שנראה לה שהכל בסדר וליתר ביטחון עשתה לי ביד עד שגמרתי-וזה בבית הספר ,איפה שכולם יכלו לראות! גמרתי, עוד איך גמרתי! השפרצתי ליטרים של זרע!

טוב, ככה המשכנו כל שבוע שבועיים כל השנה, עד סוף שמינית. אתם בטח שואלים את עצמכם למה נתתי לה לענות אותי ככה, כי מה יש להגיד, זה היה עינוי. אז ראשית, כמו שאמרתי זאת היתה רעיה ורק מלחשוב עליה עמד לי הזין. שנית, הזיונים היו מה-זה טובים! פיצוי מספיק על כל מה שהיא עשתה לי. וגם השם שיצא לי בעיירה-שאני מזיין את רעיה, כל הבנים קנאו בי והרבה בנות התחילו איתי. למשל אפילו שני, הדוגמנית (טוב שיניתי את השם כמובן ,שלא תכירו) . היא היתה כיתה מתחתיי וחתיכה לא פחות סקסית מרעיה. איך ששמעה שאני מזיין את רעיה נדבקה אליי זאת ועשתה כל מה שיכלה שאזיין אותה. זיינתי בכיף-מה ,אני לא הייתי נשוי לרעיה, והיא גם אמרה לי בפירוש שהיא מרוצה שאזדיין עם אחרות-אולי אלמד משהו חדש. אז זיינתי את שני כמה שרק יכולתי. רק מה,  קצת הרתיע אותי כמה שהיא היתה כנועה . יום אחד היא ממש רדפה אחריי על ארבע בכל הדירה למצוץ לי את הזין. אז כן, זיינתי לה את הפה עד לגרון , עד שכמעט נחנקה. ואם היא כל-כך רצתה להיות כנועה אז טוב זיינתי אותה גם בתחת . הייתם צריכים לראות איך היא צווחה וסיבבה את התחת ,כלומר אחרי שהכאב הראשון עבר לה. משהו! אני , לי זה היה הכי משפיל שרעיה תקעה אותי בתחת , וזאת רק מתה שאזיין את התחת שלה! גם זיינתי אותו, כמה פעמים. היום היא דוגמנית מצליחה. אומרים שהנשים לא שוכחות את הזיון הראשון, שפתח אותן. אז היא אולי גם זוכרת אותי שפתחתי לה את התחת.

אז אולי היתה עוד סיבה שהייתי שפוט של רעיה. כי אולי חיפשתי את האישה שתשלוט עליי?

תגובות ? (אין צורך להזדהות)