צעירה עם צמה מחייכת

ריאליטי

אחד הנושאים המושכים אותי בכל הקשור למין ובצפיה בו,  הם סצינות המין המצולמות בסדרות ובסרטים.

סיפורים רבים קיימים על יחסי מין מלאים שמבוצעים מתחת למצלמות העדשה,  אגדות על שחקנים ששגלו מפורסמות תוך כדי התלהטות יצרים רגעית.

גם אם אין יחסי מין מלאים,  עדיין קיום יחסי מין חלקיים קיימים בכל סצינה בין אם המצולמים רוצים בה או שלא. מגע באיברים ובין איברים,  מציצת פטמות,  התעלסות וכו'.

הסיפור הינו סיפור פולחן לאחת ויחידה גל גדות.

— עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם ברובן פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.
— הסיפור כבר פורסם בעבר באתר היידפארק ובמקומות נוספים

###########

 

הסיפור הבלתי יאומן שלי קרה לי לפני שנתיים, החיים שלי השתנו מן הקצה אל הקצה, לא ידעתי עד כמה תוכנית הטלויזיה אליה נרשמתי תשנה את חיי.
שמי בני ולפני כשלוש שנים נרשמתי לריאליטי חדש ותחרותי, מאות מועמדים נבחנו במספר רב של אודישנים, בסופו של דבר נבחרה הנבחרת, 15 צעירים, יפים, שנונים, חזקים , כל מה שיעבור את מסך הצופה בבית.
אך לכולם גם היה מכנה משותף- תחביב למשחק.
לא סתם משחק כמו דמקה או שחמט, אלא משחק בתיאטרון, עם חלום ורוד להיות שחקנים מפורסמים.

אז מדוע אוסף של שחקנים חובבנים הגיעו לתוכנית ריאליטי? מפני שהפרס כלל בנוסף לסכום כסף גדול תפקיד וראשי בסרט. לא סתם סרט, אלא סרט עם כוכבי קולנוע ישראלי אמיתיים. החשיפה המושלמת לשחקן החובבן בתחילת דרכו.

גם אני זכיתי להיות חלק מהנבחרת, כבר מהתוכנית הראשונה בלטתי מאוד בבית, הצופים אהבו אותי, הן בגלל המראה שלי והן בגלל האינטלגנציה שכך אומרים – הקרנתי במהלך המשימות, אך מה שכבש את לב הקהל הייתה דווקא הכיפה שעל ראשי, עד כמה שזה נשמע מוזר, דווקא הכיפה היא זאת שעזרה לי.

במשימה הראשונה שהייתה פיזית וקשה במיוחד המשתתף נדרש להפגין כושר עמידה תחת לחץ וכושר מנהיגות במקביל ליכולות פיזיות קשות. הצלחתי להגיע למקום הראשון בפער גדול, ביצעתי מהלכים מושלמים ללא כל טעויות והכוח הפיזי שלי בלט מעל כולם.

למחרת כבר הופיעו בעיתונים טורים על התוכנית, ההתבלטות שלי בתוכנית לא דילגה על שיח ציבורי נרחב שהחל לדבר על כוחם ותרומתם של חובשי הכיפה הסרוגה לחברה ולמדינה, על כך ש-70% מהקצונה הקרבית בצה"ל מגיעה מחובשי הכיפה הסרוגה, התוכנית סרוגים גם הייתה בפריים טיים ועזרה לי לקבל אמפתיה רבה.
וכך מצאתי את עצמי לדוגמא ולמופת לבחורים הסרוגים המבטאים חוסן, כריזמה, ערכים, אך מה שהפתיע אותי יותר מכל היה דווקא דעותיהן של מספר עיתונאיות שדיברו עליי כעל "בשר טעים", כ"הגבר המסוקס" החדש שלהן, הפכתי בעיני רבות מהצופות למתמודד הסקסי, אך גם הצנוע כמובן.

במהלך התוכניות הבאות הצלחתי להמשיך ולהפגין יכולות גבוהות, הצלחתי לעגן את מעמדי כמועמד המוביל, פתחו לי מועדון מעריצים, בפייס כבר זכיתי לדף בו עשרות אלפי לייקים.

ידעתי כי אני מצליח לכבוש את לב הקהל וזאת על פי יחסם של ההפקה, הרגשתי כיצד כולם מביטים בי, באים לשוחח איתי, מבטיהן של הבנות לא הפסיק לנקר בי, אפילו פעם אחת מההפקה ניסתה את מזלה איתי אך למרות הפיתוי הגדול, עמדתי בזה והסברתי לה כי אני נשוי.
היא חייכה לעברי ואמרה "אתה משהו, אווחחח איך הייתי טורפת אותך!" היא קמה ממקומה קרצה לי והסתובבה על עקבותיה.

הגענו לשלב מתקדם בתוכנית, נשארנו רק חמישה מתמודדים, במהלך המשימה של תוכנית חצי הגמר נקרעה לי החולצה והייתי צריך להמשיך את המשימה הפיזית ללא שרוול ועם חזה חצי חשוף. בסיומה של התוכנית עלינו שלושה מתמודדים לגמר הגדול. סוף סוף זכיתי לחזור לביתי לאחר מספר שבועות שלא שוחררנו מהסט של התוכנית, זה היה שחרור קצר עד לתוכנית הגמר שתשודר בשידור ישיר. אז, כשחזרתי למציאות לראשונה גיליתי עד כמה הפכתי למפורסם, עד כמה הפכתי לאליל הבנות ולמוערך בעיני הגברים.

קראתי לראשונה עיתון וגלשתי לראות את תגובותיהם של הטוקבקים על עמודי האינטרנט.

הייתי בשוק מוחלט.
תמונות רבות של זרועי החשופה עיטרו את עמודי האינטרנט, בנות רבות דיברו על שרירי החסונים, מאותו היום ללכת ברחוב היה כבר משהו שונה לחלוטין. טלפונים רבים הציפו את ביתי ואשתי המתוקה קיבלה את כל ההמולה בחיוך רב, זה שימח אותה לדעת שזה הגבר שלה, שהיא זאת שזכתה לחיות לצידו, את הסקס המטורף שזכיתי ממנה באותו ערב אשאיר לסיפור אחר.

השתדלתי לא לתת לשתן לעלות לי לראש, להפוך לסלב בבת אחת זה דבר לא קל. הרגשתי כי הבורא מלווה אותי וגורם לי למצוא חן בעיני הבריות, הרי מה כבר הם מוצאים בי?? השתדלתי להצטנע.

שבועיים אח"כ כבר הוכתרתי כזוכה בתוכנית הריאליטי, חצי מליון ש"ח במזומן, וואו אמרתי לעצמי, אחרי מס זה 400 אלף שקלים לחשבון הבנק ואז גיחכתי לעצמי, סכום זה הינו אולי שליש מדירה, אפילו הזכייה הזאת לא הופכת את דירת חלומותיי לדיור בר השגה.

אברי גלעד הנחה את תוכנית הריאליטי, מיד לאחר הזכייה במקום הראשון נכנסתי איתו לראיון בשידור חי, ישבתי על ספת עור נוחה ושמעתי אותו מבשר לי כי בנוסף לכסף אני מקבל תפקיד ראשי בסרט של במאי מפורסם.

"אני רוצה לספר לצופים בבית כי בנימין המכונה בני, זכה בתפקיד הראשי בסרט עטור בכוכבים, בין היתר ישחקו לצידו משה איבגי, טוביה צפיר, קרן מור ו….גל גדות!!"

הייתי בהלם מוחלט, אני הולך לשחק לצידם של השחקנים האלה?!

אברי הוסיף "יהיה מסקרן מאוד לראות אותך על גבי מסך הקולנוע, אין ספק שחשיפה כזאת לא מקבלים כל יום".

התוכנית הסתיימה, כולם התפזרו לביתם, נפרדתי מאנשי ההפקה ואז צצה לעברי אשתי שניגשה אליי קרוב קרוב מבלי לחבק או לנשק, רק מבטה האוהב והמעריץ מנחמים אותי בכך שאינני יכול לחוש אותה בשעת נידתה.
יצאנו יחדיו לארוחת ערב, לא הניחו לנו לרגע, מעריצים, חתימות, טלפונים, כשהגענו הביתה ראינו ערמה לא מבוטלת של זרי פרחים, התחלתי לחיות את חיי כסלב.

לאחר יומיים הפקת הסרט קבעה לי תאריך למפגש של הסט של הסרט בו אשתתף, נפגשנו בביתו של הבמאי המפורסם בוילה מטורפת בכפר שמריהו, הוא הפגין בפניי חיוכים רבים, נלהב מכך שזכה לכך שאעבוד תחתיו. "חייבים לזרז את צילומי הסרט" אמר והוסיף "חייבים לנצל את המומנטום שלך, שהקהל בבית עדיין יישאר נלהב מהדמות שלך". הנהנתי בהסכמה והמשכנו בשיחה קולחת.

הוא הציג בפניי את סט השחקנים, למשה איבגי וטוביה צפיר לחצתי ידיים בחום, הם ציינו כי הם נהנו מאוד לצפות בתוכנית הריאליטי בה השתתפתי. קרן מור התגנבה מאחור והחלה להשחיל בדיחות, אף אחד לא נשאר אדיש להומור המטורף שלה ואז הגיע הבמאי אל המטבח והציג בפניי..

"וזאת גל, גל גדות….היא תשחק את בת זוגך בסרט", גל צעדה לעברי בחיוך ונתנה לי חיבוק חם, ריח משכר של בושם הציף את נחיריי והמגע של גופה היה רך ונעים, כשראיתי אותה שכחתי לחלוטין שאני שומר נגיעה וידיי נשלחו אל מסביב לכתפיה- משיב לה חיבוק.

התחלתי להתבלבל, גל גדות, זאת שכבר שיחקה במספר לא מבוטל של סרטים הוליוודיים, היא תשחק לצידי??

בטח רובכם המוחלט כבר יודע זאת אך אציין זאת בכל זאת, חוץ מזה שהיא שחקנית מפורסמת בארץ, היא גם שחקנית מפורסמת בהוליווד, היא כבר שיחקה במספר סרטים של "מהיר ועצבני", בנוסף היא דוגמנית על וזכתה בתחרות מלכת היופי בארץ , כרגע ידעתי כי שהיא גם מתמודדת בפעם המי יודע כמה על הישראלית הסקסית ביותר.

הבמאי חייך והשאיר אותנו לבד.

"בא שב" אמרה לי גל, והתיישבה על כיסא המזנון, היא לבשה שמלת ערב שחורה והכסא הגבוה עליו ישבה הדגיש את רגליה הארוכות והמחוטבות.

התיישבתי לידה, משתדל שלא להביך אותה במבטיי על גופה, אין ספק שלהתמקד בפניה היפות יכול גם לספק אותי.

גל שאלה אותי מספר דברים אישיים על חיי, היא סיפרה לי כי היא נשואה ואם לילדה שאותה ילדה לפני כחודש ימים.
"לא ניתן לראות כי את אחרי לידה, את נראית נהדר" אמרתי לה והצלחתי לגרום לה לסומק קל.

"תודה, זה חשוב לי….איזה כיף יהיה לעבוד עם גבר כ"כ מפרגן! האמת היא שעוד סיבה טובה שיהיה לי כיף לעבוד איתך, היא כי ממש נהניתי לעקוב אחרייך בתוכנית הריאליטי, כל הדרך הייתי בעדך".

הפעם היה תורי להיות מובך, גל הביטה בי וחייכה, מזהה כי המחמאה שלה הצליחה להביך אותי.
במשך כל אותו הערב הגנבתי מבטים לעבר גל, אין ספק שזאת אחת הנשים המושכות שפגשתי, מידי פעם גל החזירה לי חיוך.

קיבלנו את התסריט, ספר ענק בו מרוכזים הסצנות שאותן אצטרך ללמוד בעל פה, ביום שלאחר מכן התחלתי ללמוד את התסריט בבקיאות רבה, עובר על סצנה ועוד אחת ואז הגעתי לסצנה שהותירה אותי בהלם מוחלט.

קראתי את הטקסט והאותיות רצו מול עיני כפנסי רחוב בנסיעה מהירה.

מחבק………התעלסות……..משכיב………חולצה……..שמלה…..חזה…………, עצרתי!
לא האמנתי כי אני קורא את שעליי לבצע, עצרתי באמצע קריאת הטקסט ורצתי לתחילת הסצינה, הרי ודאי לא אני הוא זה הרשום כאחד מדמויות הסצינה, בראש הסצינה התנוססו הדמויות – "אלעד (בנימין), נועה (גל)", חזרתי שוב וקראתי, ודאי קיימת כאן טעות, הרי סצינה כזאת אינני יכול לבצע בשום אופן. בהלה אחזה בי, הרגשתי לחץ אדיר בראשי והנשימה שלי הפכה לכבדה.

בדיוק ברגע זה הקפיץ אותי צלצול הפלאפון, על מסך המכשיר הופיעה שמה של אשתי.

"הלו…בנימין, הללללוו, הכל בסדר?" שאלה אשתי.
"נראה לי שלא, אני חושב שאני פורש מהסרט" עניתי.
"מההה? מה פתאום? הרי זה החלום שלך…והפרנסה שלנו".
סיימנו את השיחה מספר שניות לאחר מכן, האוירה הייתה כבדה. עברו שעתיים וכבר אשתי ישבה לידי, קוראת בעיניים פעורות לרווחה את הסצינה עליה סיפרתי לה.

ישבנו ושתקנו, "זה נגמר" הודעתי בלב כבד.
"אז זהו, ככה אתה מוותר על זה? ככה אני מכירה אותך?" ענתה אשתי.
"אז מה את מציעה?" שאלתי את אשתי, מנסה להבין האם היא חושבת שביצוע סצינה כזאת מקובלת עליה.
"לך אל הבמאי, אל המפיק, נסה לשנות את הגזירה, ככה לא לנסות לעשות משהו??! זה ממש לא מתאים לך" ענתה אשתי במבט החלטי.
צודקת.

בהמשך היום שוחחתי בטלפון עם הבמאי, הסברתי לו כי עליי להפגש עמו, הוא לא נשמע מופתע וקבע איתי לבוקר שלמחרת. בערב קיבלתי טלפון ממספר לא מוכר.

"הלו, שלום".
"בני, היי זאת גל" שמעתי קול נשי נעים ומוכר.
"גל?? איזו גל?" שאלתי.
"זאת גל גדות, טפשון, כבר שכחת אותי? דווקא כשנפגשנו התרשמתי שתזכור אותי עם כל המבטים שלך".

הייתי בהלם מוחלט, הרגשתי שהפעולה הפשוטה של בליעת הרוק צורכת ממני מאמצים כבירים ובלתי אפשריים.
"טוב, אני רוצה שנפגש הערב" אמרהה גל והוסיפה "שמונה בערב בקפה קפה שליד הבורסה בר"ג, צ'או".

לא הספקתי לענות לה וכבר שמעתי את צליל הניתוק. החזקתי את הפלאפון, מביט שוב על הטקסט של הסצינה, חזרתי לקרוא את המשך הסצינה בשקיקה. "אלעד אוחז את נועה ומפשיט ממנה את חולצתה, נועה פותחת את חגורתו של אלעד ומורידה את מכנסיו, אלעד ונועה שוקעים בהתעלסות ארוכה, נועה פותחת את קליפס חזייתה והמצלמה מצלמת תקריב של החזה שלה, אלעד אוחז בשני שדיה של נועה..

המשכתי לקרוא עוד קטעים מן הסצינה והפעם הבטתי על ההתרחשויות מזווית אחרת, אני צריך להתעלס עם גל גדות??! להפשיט אותה??!!! המשך הסצינה מגיעה לסיומה בתצלומים של גופותינו העירומים בהן נועה שוכבת מעל אלעד ומתנועעת כאשר צילומי תקריב מצלמים אותה עוצמת עינייה וגונחת בשקט בקצב בו היא נעה מעל אלעד.

משהו בי נדלק, אך ידעתי שבכל זאת אין מקום לצילום סרט כזה בחיי.

נשארו מספר שעות בודדות עד לשיחה המשותפת עם גל גדות, ידעתי מה עלי לעשות.
אצתי רצתי לחדר בו שהתה אשתי, "אנחנו יוצאים הערב" זרקתי לאשתי פצצה, "אנחנו נפגשים עם גל גדות" המשכתי. אשתי הייתה בהלם מוחלט ואני שמחתי על הרעיון בו אשתף את אשתי במתרחש, הרי אינני רוצה להתחיל לגרום בה רגשות קינאה. הסברתי לה כי המפגש הוא יוזמה של ההפקה לשוחח איתי בעקבות הסצינות עליהן ביקשתי לוותר.

הגענו לבית הקפה בשעה המדוייקת, חמש דקות אחרינו נכנסה גל גדות, הפעם בג'ינס וחולצה רחבה ניתן היה לזהות כי מדובר באשה יפיפיה, אך הגוף המחוטב שלה היה קצת מוסתר.

ההיכרות בין גל לאישתי הייתה מעל המצופה, שיחתן זרמה ושנינו הרגשנו טוב ונעים במחיצתה של ההוליוודית היפה, ניתן היה לראות על תנועות גופה של אשתי כי היא השתחררה לחלוטין וגלי הצחוק האופייניים לה בזמן הנאה לא איחרו לבוא.

גל החלה לשוחח על הנושא שבגינו נפגשנו. "תקשיבו, דיברתי עם ההפקה, הם סיפרו לי על הבעיה שלך, אני לא באה לשנות אותך, אך אני רוצה לספר לך חוויה דומה שאני עברתי והאמת שכל שחקן ושחקנית עוברים בתחילת דרכם, אתה לא לבד".

"המגע הראשון שהיה לי עם שחקן הדיר שינה ממני, רק לחשוב שאאלץ לגעת באחר מאשר חבר שלי, שעכשיו כבר בעלי ואב לבתי, אני לא האמנתי שאוכל לעשות את זה ודווקא היה זה בעלי זה שתמך בי ועודד אותי להגשים את עצמי, אמר לי כי הוא יודע שהמגע הזה הינו שטחי לחלוטין וללא משמעות" כאשר גל אמרה את המשפטים האחרונים, היא הביטה לעבר אישתי.

"היום, אני לא מתחרטת לרגע, המגע שבצילומים הוא קר וללא כל משמעות וערך, הפנמתי שהרגעים הלא מהותיים האלה מתוך הצילומים הם חלק מהיותי שחקנית. אם הייתי מוותרת אז, לא הייתי כאן היום".

לאחר מספר דקות בהן אשתי ואני בעיקר שתקנו, העברנו נושא. המשך הערב היה זורם כמו בתחילתו, גל חזרה לנושא רק כשעמדנו ביציאה מבית הקפה, רגע אחד לאחר שנשקה על לחיה של אשתי.

"זה הולך להיות סרט ענק, חבל לפספס הזדמנות כזאת, אני בטוחה שגם מצבכם הכלכלי ישתפר אחרי סרט או שניים, אל תוותר, זאת תהיה טעות שתתחרט עליה כל חייך, תמיד תשאל את עצמך לאן היית מגיע ותשנא את הרגע בו ויתרת על הכל", גל התקרבה אליי ונשקה על לחיי, מחייכת ואומרת "נפגש בצילומים".

נפרדנו מגל ונכנסנו לרכב, בדקה הראשונה שתקנו אך לאחר דקת שתיקה הייתה זאת אישתי שדיברה ראשונה "אני מנסה לשקול במאזניים דברים טובים מול רעים, הדברים הלא טובים זה כמובן המגע שלך עם אחרת והחשיפה של גופך לעיני הציבור, אני משערת שגם נחווה תקופה לא פשוטה בכל הקשור לתגובות מכרינו, מנגד כעת זה הרגע שבו אתה עדיין מוכר לציבור, עוד שנה כבר אף אחד לא יזכור אותך ולא תעניין אף אחד, בנוסף אני יודעת עד כמה אתה רוצה את המשחק והזדמנות כזאת לבטח לא תחזור והדבר האחרון והמשמעותי זה העניין הכלכלי, משחקן בינוני לא נראה שכר הולם והמשכורת שלי כמורה לא עוזרת לנו לחיות כראוי, יש לנו על הראש את השכירות, כשיוולדו הילדים נצטרך לשלם למטפלת ועוד הוצאות רבות, רכב, ארנונה…וזה עוד לפני שדיברנו על לקנות דירה ולממן משכנתא" אשתי סיימה לדבר ואני הייתי בהלם מכך שהצילומים הם עדיין אופציה מבחינתה.

לא הגבתי.

כאשר נכנסנו לרחוב בו התגוררנו הטילה אשתי פצצה "בני, אני חושבת שלא כדאי לנו לוותר על ההזדמנות הזאת, גם אם לא ישנו את התסריט, תצלם מה שתצלם למשך כמה דקות ונשכח מזה. גל צודקת, זה קר וללא כל משמעות, אני חושבת שאני אוכל לחיות עם זה".

כאשר הלכנו לישון נדדה שנתי, אשתי נרדמה תוך דקות ואני פתחתי את הלפטופ במיטה, נכנסתי לגוגל וביצעתי חיפוש עם המילים "גל גדות". תמונותיה הציפו את האינטרנט, תמונות מצהובונים של סטים מצילומי דוגמנות, תמונות כאשר היא צועדת על השטיח האדום בטקס האוסקר. הבטתי בה בפליאה, בוחן את קימורי גופה ונהנה מתמונות בהן נשאר לצופה את היכולת לדמיין כיצד נראה גופה של גל גם ללא חתיכת הבד המסתירה את גופה. בשרי נעשה חידודין חידודין והדם הרב עשה דרכו אל מרכז רגליי מנפח את המפלצת שבמפשעתי למימדים אדירים.

חזרתי לגוגל וחיפשתי סרטון של גל, הראשון היה סרטון אקשן בו היא נוסעת במכוניות במהירות מופרזת, הסרטון הבא הכיל סצינה בה גל משחקת לצד גבר אחר, הם נראו קרובים האחד לשני, לקראת סוף הסרטון הגבר מתח עצמו לעברה ונשק לה על שפתיה. הבטתי בגל פותחת את פיה ומקבלת את לשונו של אותו שחקן, מחליפה איתו נוזלים ומתגופפת איתו בהנאה, לא נשארתי אדיש ושלחתי את ידי אל תוך תחתוניי, עשר שניות של שפשוף ופלטתי את זרעי בעוצמה בדיוק כאשר הבטתי בגל כשהיא שכובה מתחתיו ללא חולצה וחזיה, שדיה נמעכים תחתיו ושפתותיהם מתגופפות האחת בשניה.

תאווה הציפה אותי וכאשר צמרמורות האביונה הציפו את גופי גמלתי בליבי כי אני לא מוותר על התפקיד, אני חייב לחוש אותה, לחוש את גל.

בוקר.

אשתי מנערת אותי "בני, קום בני, אני צריכה כבר ללכת", התעוררתי בבהלה, רואה אור בוקר חודר מבעד לתריסים, מבחוץ אני שומע קול ציוץ ציפורים.

קמתי בשמחה, יודע שאני עומד להגשים חלום, להצטלם לסרט, להגשים את עצמי והדובדבן שבצידו, הדובדבן לא מש מעיני, סרטון של גל מתעלסת עם אותו בר מזל, אותו אחד שזכה להרגיש את גופה הערום של המגה סלב היפיפיה הזאת ואני, אני עומד להיות בר מזל כמותו.

החניתי את הרכב בכניסה לאולפן, פגשתי את הבמאי והודעתי לו כי אני לוקח את התפקיד במלואו. אפריים הבמאי שמח לשמוע כי בחרתי להמשיך, יום ראשון הקרוב אנחנו מתחילים בצילומים, בימים הקרובים יהיה עלייך לשנן את כל הטקסטים, יש לך הרבה עבודה, כדאי שתלך הביתה ותתחיל לעבוד.

בימים שלאחר מכן נפגשתי מספר פעמים עם טוביה צפיר ומשה אבגי, ערכנו מספר חזרות ונתנו מספר רעיונות לבמאי כיצד הסצינות יראו יותר טוב, קיבלתי מספר מחמאות ונאמר לי כי המשחק שלי משכנע ביותר "אתה עוד תגיע רחוק" אמר לי משה אבגי וטוביה צפיר הינהן בהסכמה ובחיוך.

הצילומים החלו, העבודה הייתה קשה אך מהנה, לכל השחקנים זה היה כבר הסרט המי יודע כמה אך אני חוויתי הכל לראשונה, משתהה מהתחושות המוזרות שאפפו אותי, אין ספק זו הגשמת חלום.

"אני זוכרת את הסרט הראשון שלי, אילו תחושות חזקות ונעימות, אני בטוחה שזה מה שאתה מרגיש עכשיו" גל התגנבה מאחורי והחלה בשיחה. "אני שמחה שבחרת להשאר, אני בטוחה שלא תצטער על זה" אמרה לי גל בחיוך, נשענת על חומת הקיר עליה נשענתי. "אני ממש לא מצטער, אני נהנה מכל רגע" עניתי לגל, מתענג ממראה שפתיה החושניות והמלאות.

"אנחנו צריכים להתאמן על הסצינה המשותפת, אפרים אמר לי שאני אעבוד איתך על זה, שבכל הסצינות היית מצויין, אך בסצינה בה נפגשנו קצת קפאת, הוא רוצה שאני אעזור לך עם מספר סצינות משותפות" אמרה לי גל.

"אתה מעשן?" שאלה גל.
"ממש לא" עניתי.
"מצוין, אני לא אוהבת את הטעם הזה בפה, בוא" אמרה גל ואחזה בידי מתחילה לצעוד לעבר אחד החדרים שבמבנה הצילומים. ליבי פעם בחוזקה, הרגשתי שראשי מתרוקן מדם.

הצילומים היו במבנה של מתנ"ס, נכנסנו לחדר עם שולחנות וכיסאות, גל התיישבה על השולחן ואני התיישבתי על כסא במרחק מטר ממנה. התחלנו להתאמן על הסצנה הראשונה. עשר דקות של חזרות כבר עברו והתחלתי להרגיש בטחון וחופשיות, גל החמיאה לי בין הסצינות, "אתה נהדר, אני בטוחה שהקהל בבית יתאהב בך".

"קדימה, סצינה מספר 37, חשבתי קצת לשנות אותה, אז תגיד לי מה אתה אומר על השינוי ואז אולי נציע לאפרים לשנות את התסריט" אמרה גל ומיד שינתה את מצב רוחה לאישה בוכה כפי שהסצינה אומרת, ביצעתי את הטקסט שלי כפי שכתוב בתסריט, ניחמתי אותה, עודדתי אותה, הבטתי בגל כיצד היא מצליחה להזיל דמעות אמיתיות, כאילו היא באמת חווה את הטקסט, היא הייתה כ"כ יפה, פניה קרנו מאושר כאשר אמרתי לה את המילים האחרונות של הסצינה, "לעולם לא אעזוב אותך" וחיבקתי אותה, בדיוק כפי שהסצנה אמורה להסתיים, באתי להתנתק ממנה אך ידיה אחזו בחוזקה סביב צווארי, היא התקרבה אליי והביטה עמוק לתוך עיני. הייתי כמוכה ברק, מביט בה מקרבת את שפתיה, הייתי מבוהל, אך גל הייתה רצינית מאוד, כנראה שזה השינוי שחשבה שהסצנה צריכה, בדיוק ברגע זה הרגשתי את שפתיה עוטפות את שפתיי ברוך, היא הניעה את שפתיה מעלה ומטה, פי נפתח בתדהמה ולשונה התגנבה לה אל תוך פי מחפשת את לשוני, לא זזתי מרוב תדהמה ואז גל עצרה "בני, אתה חייב לזרום עם זה, אנחנו הולכים לצלם את הסצינה הזאת עוד שעתיים, אם תהיה ככה קפוא, אני לא חושבת שזה יעבור את המסך, טוב?" אמרה בחיוך וחזרה להתנשק איתי. בתחילה השתדלתי להזיז קצת את שפתיי, לשונה הסתוללה בתוך פי, עם הרוך והמגע הנעים התחלתי להרגיש בטחון וחופשיות, לשוני מצאה את לשונה של גל והחלה מתערבבת בה שפתינו טרפו האחת את השנייה, כבר נכנסתי לקצב מהיר ואז…

"אוקיי מצויין, נראה לי שהפשרת מהקיפאון, הייתי אומרת שקצת יותר משצריך" אמרה לי גל בחיוך כאשר ניתקה את שפתיה ממני.

דקות ארוכות ליוותה אותי הרגשת פיה של גל הצמוד לפי, ליניקתה, ללשונה החלקה החוקרת בפי, הייתי בשוק טוטאלי, שנים שאני מפנטז על להרגיש אישה אחרת, שנים. אך זה היה כ"כ רחוק מהמציאות שלי עד היום והזכות שזאת הייתה גל, פשוט מצב שלא יאמן.

חזרנו לצילומים, הרגשתי ביטחון עצמי ההולך וגובר וכמעט ולא היינו צריכים לצלם את הסצנות מספר פעמים, הבמאי הסתפק באיכות המשחק שהפגנו בניסיונות הראשונים.

"עשה לך טוב, האימון שלנו" הפתיעה אותי גל באחת ההפסקות. "מסתבר שיש לי מורה מצוינת" עניתי ללא היסוס.
"אם הייתי יודעת שזה מה שיגרום לך לכזאת יכולת משחק הייתי עושה זאת קודם" לחשה לי גל לתוך אוזני.

החלטתי לשמור על השיחה החמה, "יהיו לך עוד הזדמנויות" לחשתי בחזרה אל תוך אוזנה ושמחתי לראות את פיה המשתומם מפסיק ללעוס את גומי הלעיסה.
"חרמן אחד, אני מבינה שממש נהנית??!" הביטה בי גל ופניה הביעו סקסיות מטורפת.
"כאילו שמטרת האימון הייתה רק להפיח בי בטחון?! ראיתי כבר באותו ערב שנפגשנו לראשונה שאת לא יכולה להוריד ממני את העיניים".

"אידיוט אחד" צחקה גל, "בוא" אמרה ושוב כף ידה אחזה בידי, היא משכה אותי מעבר לרחוב בו צולמנו רבע שעה קודם לכן, נעצרנו מספר בניינים אחרי כן, גל הצמידה אותי לקיר הבניין ו..

"אתה יודע להבדיל בין עבודה לחיים, נכון??" שאלה אותי גל, ואני שכבר הייתי מוכן להתעלס איתה התאכזבתי מאוד.
"תשמע בני, כיף לי לעבוד איתך, מאוד כיף, באמת (מחייכת בביישנות), אך מה שקורה בעבודה, אני לא מביאה הביתה ושנינו נשואים, כדאי שניקח את העבודה שלנו בצורה מקצועית בלבד".
גל סיימה להרצות לי ולאחר שזיהתה מספר הנהוני הבנה והסכמה ממני, אחזה שוב בידי ואמרה "יאללה, נחזור לעבודה" הלכתי אחריה בלב כבד, בכל זאת זו חתיכת פדיחה.

את סצנת הנשיקה צילמנו שעה מאוחר יותר, זה היה מאוד נעים, הרגשתי משיכה, אך הלב הכבד הותיר אותי על הקרקע, לצערי ההרגשה שליוותה אותי בנשיקה הראשונה לא חזרה שנית.

"זה לא עשה לי כלום, זה היה משחק אפלטוני לחלוטין, לא משהו שיש להתגאות בו" שיקרתי לאשתי, גאה בעצמי ונרגש מזה שהיום התעלסתי עם גל גדות.

בכל זאת לא כל יום אתה מספר לאשתך איך היה לנשק אישה אחרת, ניסיתי לבחון האם תגובותיה של אשתי משלבות קינאה או כעס, אך זיהיתי רק בלבול.

יום חמישי בערב. יצאנו להפסקה מהצילומים עד ליום ראשון. היה לי זמן לעבור על הטקסט של הסצנות הבאות, כל העת ליוותה אותי ההתרגשות לקראת סצנה מספר 117, אחח 117, סצנה שעד כה ראיתי רק בסרטים, אוננתי מול סצנות רבות ודומות, מדמיין את הסיטואציה בה נתונים השחקנים, שני זרים שנפגשים לתקרובת אינטימית, פולשנית, מגע באזורים מוצנעים, סצנה בעירום וסט צילומים שאמור לשקף יחסים מלאים. שחקנית שמצולמת נושכת שפתיים ועוצמת עיניים בתשוקה כאשר היא כאילו נחדרת ע"י בן זוגה לצילומים. כאילו, תמיד זה היה כאילו, אך בכל זאת תמיד התרגשתי בצפייה בסצנות כאלה, כי ידעתי שללא ספק קיים מגע מיני, גם אם מדובר באקט של משחק, עדיין השחקנית יושבת ערומה על מרכז גופו של השחקן, עדיין ניתן לראות בבירור כיצד פטמותיה זקורות והשחקן לש את החזה שלה, מתענג מהרכות של בשרה של השחקנית.

בערב שבת שכבתי עם אשתי, הסקס היה טוב מתמיד. במיוחד ברגעים בהם דמיינתי בעיני רוחי את גל במקום אשתי, הרגשתי אט אט כיצד אני מתחיל להתמכר לגל, מתהווה אליה כפרפר לאש.

יומיים נוספים של צילומים עברו, צוות הצילומים החל להתפזר לביתו, אך הבמאי והמפיק קראו לי למשרד המאולתר שלהם. הגעתי לחדר ומתוכו התבוננו בי הבמאי, המפיק וגל, גל גדות.

"אתם בטח יודעים למה קראנו לשניכם, מחר אנחנו עומדים לצלם את הסצנה הרגישה בסט, היה חשוב לנו לציין כי אנחנו מעריכים את הסכמתכם להשתתף בסצנה, כמו כן דעו לכם כי רק צוות מצומצם מאוד ייכנס לחדר הצילומים, ראוי להדגיש כי צוות הצילום יכבד את פרטיותכם בכל שתזדקקו, ההפקה תצנזר צילומים בהם יחשפו אזורים מגופכם, למעט הסצנה שתפורסם על מסך הקולנוע, אף תמונה או סרטון לא יצאו החוצה". הבמאי סיים נאום ארוך שלכל אורכו הרגשתי כילד קטן באירוע של מבוגרים. מה? הוא מתכוון אליי?? מה לי ולכל זה? רק ברגע בו ראיתי את מבטה המחוייך/מבוייש של גל, התחלתי להפנים את הסיטואציה, מחר אני הולך להצטלם עם היפיפייה הזאת לסצנת מין.

לאחר מכן הסבירו לנו הבמאי והמפיק מה הם מצפים מאתנו, באילו שלבים הם רוצים שנתנשק, באילו שלבים שנעצום עיניים, נתנשם עמוקות, נגהר האחד על השני, מתי היא מעליי, מתי מתחלפים, היכן ניגע. הם הסבירו כי ישנן מספר סצנות של צילום תקריב, הבעות הפנים שלנו, נשימותינו, מבטינו, היו מאוד חשובים להצלחת הצילומים.

"יהיו שלבים שבהם תצולמו ללא בגדים, בכדי לשמור על כבודכם, מה שנהוג לעשות במצב בו תצולמו ערומים יחדיו זה חבישת הרצועה הזאת" המפיק עצר באמצע משפט והוציא ממגירתו רצועה דקה ברוחב של שתי חגורות, הרצועה הייתה בצבע גוף.

"אתה תחבוש את הרצועה הזאת…היא תדאג להשאיר במקום את מה שגל לא צריכה לחוש, אתה בטח גם תשמח שרצועה תסתיר את איברך מעיני המצלמות", הוא המשיך.

הלילה שלפני צילום סצנה מספר 117 עבר כמו נצח, ממש כאילו עבורו שבועיים שלמים.

קמתי בבוקר בשעה מוקדמת מהרגיל, מרוב התרגשות בטני החלה מתהפכת בקרבה, לחץ אדיר אפף אותי. אשתי לא ידעה דבר בנוגע ללו"ז יום הצילומים, היא רק ידעה שסצנה כזאת אמורה להתרחש, אך לא שיתפתי אותה ביותר מכך.
אני מאמין כי גם אתם לא הייתם מספרים לבן/בת זוגכם, הלא כן?

הגעתי לסט הצילומים. מספר רב של אנשים הביט בי כאילו ראו עב"ם, כנראה שהייתי די שקוף ולא הצלחתי להסתיר את הדרמה המתרחשת בקרבי. האנשים הקרובים אליי יותר שאלו מדוע אני חיוור, רק משה איבגי צחק ושאל אילו חומרים אני לוקח. כמובן שהוא טעה באשר לחומרים, אך באשר להתמכרות דווקא צדק, לא ידעתי עד כמה הוא יהיה צודק חצי יום לאחר מכן.

את גל כמעט לא יצא לי לראות באותו היום, היא הייתה עסוקה בסצינות אחרות שלא הייתי מעורב בהן, גם סצינת הסקס שלנו מגיעה לאחר שדמויות הסרט לא ראו האחת את השנייה "זמן רב" והלהט לוקח אותם למיטה.

״סוף סצנה 115״ הודיעו בהפקה ואני יצאתי במהירות לכיוון חדר ההלבשה, הלכתי להתקלח בחדר שלי, אך דלת האמבטיה בחדר הייתה נעולה.

"מי מתקלח בחדר שלי??" שאלתי את עצמי עוד מספר שאלות והמתח התעצם כאשר שמעתי את קול המים הזורמים נעצר. ישבתי על הספה מביט לכיוון דלת חדר האמבטיה, הידית נפתחה ובדלת צצה ערומה כביום היוולדה- גל.

גופה החטוב היה בנוי לתלפיות, שני עופריה הבשרניים והעגולים עמדו בהתרסה רבה, מעניקים לליבי הרגשה של תאונת דרכים, מפשעתה הייתה מגולחת וחלקה מותירה דמיון רב למה שטמון הי שם במעלה רגליה, שערה הארוך והחלק גלש על כתפיה ופניה המופתעות לבשו על פניהן חיוך כאשר סיימו את שלב ההלם.

"לא ידעתי שתהיה כאן ולי משום מה לא העניקו חדר דלוקס כמו שלך, חדר בו יש גם מים חמים " אמרה גל בחיוך תוך שהסתובבה, ישבנה נחשף בפניי. לרגע קט התכופפה לעבר תיק פתוח, גבה התקמר להתכופפות ופלחי ישבניה נמתחו מעלה, מעניקים לי מבט מזהיר על החיבור שבין רגליה.

"אתה תמיד בוהה כך באשתך? איזה כיף לה" גיחכה גל בחיוך כאשר עטרה על גופה מגבת המכסה את מרכז גופה מגובה בית השחי ועד לקו ירכיה הגבוהים.

"א..אאנניי….אאנננייי מתנצצצל" אמרתי תוך שהשפלתי מבט מתעורר מהבהייה הארוכה וחסרת הטאקט.
"זה בסדר, בכל מקרה אתה הולך לגעת בי בכל הגוף עוד שעה, אז תקציר האירועים הצפויים לא יכול כבר להזיק"

לקח לי קצת זמן, אך לבסוף הפשרתי כשחשתי שגל לא מתרגשת מהחשיפה שנעשתה. המשכנו שיחה קצרה ונעימה שלבסוף אף התפתחה לסיפור שלה על כך שהיא הייתה עם שני גברים בחייה, הראשון חבר מגיל הנעורים והשני הוא בעלה. השיחה נעצרה כאשר נכנסתי לשטוף את עצמי, חשבתי לעצמי איזה בר מזל בעלה של גל, איזה כיף לו שהוא מזיין את הגוף האלוהי הזה, חשתי דחף בלתי נשלט גם לנשום את ריחה, ללטף את בשרה, ללוש את שדיה ולחדור אל מעמקייה.

כאשר יצאתי גל כבר הייתה עם חולצת טי-שירט אך ללא מכנסיים, תחתוניה ביצבצו להם, גורמים לי להתרגש מחדש. המשכנו את השיחה, גל הייתה בהלם כי לא נגעתי באשתי לפני החתונה. "מה?…….מה??" אלו המילים היחידות שהיא הצליחה להשחיל.

כבר התכוונתי לספר לה שאשתי היא היחידה שהתנשקתי איתה, אך תוך כדי שהתחלתי את המשפט ירד לי האסימון שבעצם התנשקתי גם איתה, עם גל.

סיימתי להתגלח והוצאתי את הבושם האהוב עליי.

"אני מבינה שזה לכבודי" אמרה גל והתרוממה מכיסאה מתהלכת לקראתי בהליכה חתולית וסקסית להפליא, קפאתי במקומי מתבונן בה מתקרבת אליי, שואפת בנחיריים מורחבים את הבושם שלי.

"איזה ריח נעים…מממממ….." סיננה, ראשה נצמד לצווארי, מצחה נוגע בסנטרי ואפה נצמד לצווארי, היא נותרה כך כשנייה או שתיים והאזעקה של גופי החלה לפעול בטונים צורמים, זועקת ומהדהדת בתוך ראשי "צצצבבבע אאדווום!!!", במצב זה בו מרגישים את הסכנה הנשקפת מיד "טיל החץ" מופנה מעלה, מחפש ליירט לו טיל קרקע קרקע.

הבוקסר שלבשתי לא דאג להסתיר את הזקפה האדירה שצמחה לה במרכז מפשעתי, השתופפתי במקומי בכדי לנסות ולהסוות את האיבר המתוח, גל שעמדה צמודה אליי הרגישה את צווארי משתלב עם עורפה, ריח השמפו של שיערה הכה בי נמרצות וההורמונים שטפו שצפו את כל גופי. היא אחזה בכתפיי החסונות ומשכה את ראשה לאחור, "וואווו…איזה פנתר! מתרגש אה??" קרצה לי כשהציצה לרגע לכיוון חלציי. "נשאיר קצת לאחר כך" אמרה ונסוגה מספר צעדים לאחור כאשר חיוך מרוח על פרצופה. היא המשיכה לחייך כאשר לבשה את חצאיתה וכיפתרה לה חולצה, כל העת רק דאגתי להסתיר בעזרת ידיי את איברי. גל צעדה לעבר הדלת וכאשר עמדה לצאת, השתהתה לרגע קט, מביטה בי בחיוך לבבי, בוחנת את ידי המסתירות את זייני המתוח ויצאה עם אותו החיוך.

לא ראיתי את גל בשעה האחרונה, המאפרת שלה כבר סיימה כשאני נכנסתי, הרגשתי את המתח באוויר, כמי שהולך אל הלא נודע. סקרנות וחשש שזורים האחד עם השני.

כאשר נכנסתי לאולם הצילום של סצנה 117, ראיתי עדיין צוות נכבד של אנשים…מכוונים את התאורה, את הסאונד, בוחנים זוויות צילום, ככל שהזמן עבר כך התמעטו האנשים.

המלבישה הגיעה אליי והביאה לי את בגדי הסצנה, כבר ידעתי היטב מה אני לובש בתחילת הסצנה ומה לא אלבש בהמשכה. יחד עם הבגדים היא העבירה לי את הרצועה שהראו לי הבמאי והמפיק. "תחבוש אותה כעת ועליה תלבש את הבגדים" אמרה לי המלבישה בטון אפאתי, כאילו הדבר שהיא מביאה לי הוא חסר משמעות לחלוטין.

הלכתי לחדר ההלבשה הצמוד, התפשטתי לחלוטין וניסיתי לראשונה את הרצועה. הרצועה הייתה דומה מאוד לצבע עורי, היא הייתה עם סקוטצ'ים והתאימה למבנה גופי. העמדתי את איברי לכיוון מעלה ו"חנקתי" אותו בעזרת הרצועה, הרצועה הייתה גמישה אך גם לחצה כמו שצריך את איברי אל שיפולי הבטן התחתונה.

הבטתי במראה, בוחן את גופי השרירי, יודע כי הסצנה הקרובה תחשוף אותו לעיני כל.

כאשר חזרתי גל כבר שוחחה עם הבמאי, שמעתי את הבמאי אומר "או, הנה אתה, אני רוצה לתת לכם מספר דגשים, חשוב לי לצלם את הסצנה הזאת בצורה שתגרום לצופה להאמין בה, המבטים שלכם חייבים להיות ממוקדים ואמיתיים, אתם צריכים לנתח בראש כיצד הייתם מגיבים לו הייתם בסיטואציה כזאת במציאות עם אהובכם. אני מקווה שתרגישו חופשיים האחד עם השני, אני סומך עליכם ועל הכימיה המצוינת שלכם".

הבטתי בגל והיא חייכה לעברי, כן, היה בינינו כימיה. גל כבר לבשה את שמלת הערב, הייתי צריך להפשיט אותה ממנה, לפתוח לה את החזייה, לקלף ממנה את התחתונים. הבטתי בה והייתי בהלם מוחלט, אני באמת הולך לעשות את זה, אני הולך לצלם סצנה ארוטית עם יפיפייה הוליוודית מטריפה, אני הולך לחוש את הגוף שלה, לטעום אותה, להריח אותה, ממש מגע מיני, למרות שזה רק משחק לצילום של סרט אך בכל זאת.. אני ממש הולך לשכב איתה, רק בלי חדירה.

הזין שלי עמד, מצפה לבאות. מזל שהוא מוסתר עם הרצועה, אחרת הייתי צריך שוב לכסות את חלציי בעזרת ידיי.

"היי, איך אתה? חתיכת סצנה אה??" גל החלה לשוחח איתי.

"אני מאוד לחוץ…אני…." לא השלמתי את המשפט וגל מיד הקיפה אותי ושלחה את ידיה אל כתפיי, היא החלה לעסות אותן ברכות. "וואו איזו חמודה את" אמרתי בתודה.
"מה אתה חושב? אני הבאה בתור" היא מיד הפסיקה ותפסה את ידי מושכת אותה לעבר כתפיה.

התחלתי לעסות את גבה, עולה ויורד, מתענג מהעור של היפיפייה הזאת. בשלב מסוים גל כבר הייתה עם ראשה הנוטה קצת לאחור וקצת לצד מרוב עונג. המשכתי לעסות את כתפיה, עובר לצווארה, גופי לא היה רחוק מגופה, המגע המשיך ולרגע עיסיתי חזק יותר, תגובת גופה של גל הייתה אנחה וכיפוף ראשה לפנים, מה שגרם לפלג גופה התחתון לזוז לאחור. עיסיתי חזק יותר וגל כבר צווחה והתנערה במקומה, ישבנה זז לאחור וראשה וכתפיה נטו עוד יותר לפנים, ברגע זה הרגשתי את פלחי ישבנה נצמדים לאגני, המשכתי בלחץ על כתפיה והיא בתגובה לחצה את ישבנה לאחור, זה היה נעים ומחרמן להתחכך בה בפוזה הזאת, הרגשתי בעיצומו של זיון בדוגי.

גל לא ביקשה שאפסיק, היא גם לא הזיזה את אגנה ממני, רק כשהפסקתי היא התרוממה והמשיכה להישען עליי. "אחחח הרגת אותי".

הרמקול הודיע כי על אנשי הצוות לצאת החוצה, רק בודדים נשארו באולם ההסרטה. הבמאי, שני צלמים, ועוד אחת שאחראית על הסאונד נשארו.

בנו לנו חדר מושלם, עם מיטת קינגסייז, חדר שינה מאובזר ומרוהט, מראה ענקית המשקיפה על המיטה ומעניקה לחדר יוקרתיות.

"המפגש, סצנה 117 חלק א – אקשן" הכריז הבמאי וגל החלה מסתובבת בחדר השינה, מקפידה לבצע כל פרט ופרט שכתוב בתסריט, היא סיימה את שיחת הטלפון שערכה עם חבר, מספרת לו עד כמה היא "דואגת" לי.
כעת עמדה במרכז חדר השינה, רגל אחת שלה על המיטה, היא החלה ללבוש את הגרביונים שלה, נראית כ"כ סקסית, הבטתי בה והזין שלי עמד קשיח כעץ הארז, רציתי כבר לגעת בה.
היא סיימה את מריחת האיפור וכאן הגיע תורי להיכנס לחדר, לפגוש את דמותה של גל לאחר שלא ראיתיה במשך ימים מספר ואז הדמויות מתלהטות ומבצעות את זממן.

כאשר עמדתי בכניסה לחדר השינה הבטתי בגל, ברגליה הארוכות והיפות שהיו נתונות בתוך גרביון רשת סקסי, בעצם, גם סמרטוט היה נראה עליה סקסי לחלוטין ולא היה פוגע אפילו במקצת ברצון העז שלי לחוש אותה ולחדור אליה.

הבטתי במבנה גופה הענוג, בשערה המשווה לה מראה מלהיב, היא עמדה שם מביטה בי, מאוחריה נצבת המיטה, מקום המקדש בו נפגש עוד דקות מספר. צביטה חזקה בבטני גרמה לי להתרגש ולחשוש אך גל לא התמהמה, היא הלכה על פי התסריט, היא רצה אליי, ידיה פרושות לרווחה, פניה מעניקות לה מראה של הפתעה ושמחה. היא נצמדה אליי לחיבוק, כל גופה מרוח עליי, החזה שלה נלחץ על בית חזי, ידי הקיפו את גזרתה, מלטפות מגששות. גל אמרה מספר מילים של שמחה על כך שבאתי, שהיא דאגה, הכל ע"פ התסריט. כאן הגיע תפקידי לאחוז בסנטרה ולהביט בעיניה למספר שניות, הבטתי בעיניה הגדולות, נחיריה נפתחו בהתרגשות משכנעת כאילו היא באמת חשה בהרגשה הזאת ואז חשתי את אותה ההרגשה שהציפה אותי ביום בו נישקתי את גל לראשונה בחזרות שביצענו, שפתיי גיששו לפנים, מחפשות למצוא את רעותן, גל קיבלה את שפתיי בשמחה ובברכה, היא פישקה את שפתייה, הנשיקה הייתה עוצמתית, הרגשתי את כל תאי המוח שלי נשרפים מעוצמת התחושה, לשונותינו החלו במרוץ צמוד, רגע אחד בפיה רגע שני בפי. התגופפנו בתאווה רבה, בשלב מסויים כבר שכחתי לגמרי מהמצלמות, כשני שפנים, מתלהטים ביצריות רבה, לא היה אכפת לי מה קורה ומי ירים גבה, הייתי באקסטזה מטורפת מההתגופפות, עד שלפתע נשמע קולו של הבמאי "קאט!".

לקח לנו שניה, אך ניתקנו האחד מהשני, כל אחד מוצץ את שפתו התחתונה כאילו שואב את שאריות הנוזלים של השני מעל גבי שפתיו, הייתי בעננים.

הבטנו אל הבמאי, הוא אמר מספר דברים, לא נראה לי שכ"כ הבנתי מה הוא רוצה, הייתי במקום אחר.
גל חייכה אלי חיוך מתוק וצעדה לכיוון מרכז החדר, לרגע קט לא הבנתי מה קורה, אך הרמקול הודיע על צילום חוזר של הסצינה.

גל שוב הביטה בי נכנס אל החדר, שוב היינו חבוקים, הבטתי בעיניה, טבעתי בים האדיר הטמון בהן, הייתי שיכור "היא מדהימה" חשבתי לעצמי.

"קאט" הבמאי צעק. "מה יהיה?? אתה אתנו היום??" כל העיניים היו מופנות אליי, כולם רציניים מאוד, רק גל מחויכת כאילו יודעת מה עובר לי בראש.

"אתה מתוק כשאתה מבולבל, בוא נתרכז בעלילה, דווקא חשבתי שאת הסצנה במיטה תרצה שנבצע מספר פעמים" גל לחשה את המשפט האדיר הזה והסתובבה בחזרה למרכז החדר.

בלעתי רוק, נשמתי לרווחה ו…"אקשן".
הפעם לא התבלבלתי, הגענו לרגע בו אני אוחז בסנטרה, הפעם הבטתי בביטחון רב אל תוך עיניה, מקרין את הגבריות הרבה שבי, זיהיתי בעיניה מבט מבולבל, מבט של אישה שחשה את עוצמת המבט, לא היססתי, צללתי אל תוך פיה, מנשק אותה בתשוקה, מהר מאוד גם גל הצטרפה, טעמתי את נוזלי פיה, מרגיש את הניצוץ בהתחברות שלנו, ידינו נגעו, ממששות, לשות, היא מיששה את כתפיי את שכמותיי, את שרירי, הרגשתי גבר, איפשהו בתוכי ידעתי שהתשוקה הזאת היא חלק מהרגע, מהמציאות, לא, זה לא רק משחק.

הפעם הבמאי לא עצר אותנו, כנראה שזה היה בעיניו משכנע.
המשכנו באקט, הצמדתי את גל לקיר, מתמוגג מהתחושה האדירה של גופי השזור עם גפה, ידינו ורגלינו שזורים כשתי וערב.

לחצתי אותה אל הקיר, מרגיש את כל מגרעותיה ובליטותיה, מנשנש אותה כאילו אין מחר, נראה לי שגל הייתה קצת בהלם מהנועזות והעוצמה שהפגנתי אך היא בחרה להפקיר את גופה בידי ללא כל התנגדות. היא אפשרה לי לעשות בגופה כרצוני.

נשארתי בגופיה לאחר שגל פרמה את חולצתי, ידי מיששו לראשונה את רגליה, מגעו המחוספס של גרביון הרשת נעם לי מאוד אך אני רציתי יותר, רציתי לחוש את בשרה, הייתי באיבוד שליטה ממשי כרכבת הדוהרת אל יעדה בשיא מהירותה.

לשתי את ירכיה, שפתיי עברו לנשק את צווארה ביצריות רבה, שלחתי את ידי במעלה ביטנה, מרגיש את בטנה החטובה עולה ויורדת בקצב הנשימות המטורף ואז כאשר בטשתי אותה על הקיר, מצמיד אותה בלהט כאילו מזיין אותה בעמידה, שלחתי את ידי עוד מספר סנטימטרים במעלה בד הקטיפה של שמלת הערב שלבשה, חש אותו לראשונה בין ידי, את רכותו, מוחץ אותו, מצליח לסחוט ממנה נהמת עונג, לש בעוצמה ובעונג את השד הזקוף והחם שלה.

גל נמרחה עליי, הרגשתי אותה מטפסת עליי, פיה פעור לרווחה ועיניה עצומות, על אוזני הרגשתי את נשיפותיה ונהמות קלות שעלו מגרונה, שפתיה מדי פעם נשכו קלות את אזני.

שלחתי את ידי אל ירכה מתחת לשמלה, גולש מעלה לכיוון ישבנה, אחזתי בפלח ישבנה הנתון בתוך הגרביון, כעת הרגשתי אכזבה גדולה מכך שלבשה אותו, כבר רציתי לחוש את בשר ישבנה. חזרנו להתעלס, גל מנשקת מצויין, נהניתי מכל רגע בו חשתי אותה.

ידי האחת מעסה את החזה שלה בחוסן, אמנם התסריט הורה על אחיזה רכה בחזה ומישוש קל, אך אני הייתי באקסטזה, מעכתי אותו כמו כדור ספוג, מצליח לחוש בפטמה הבולטת שבמרכזו, מועך ולש, מעסה ומלטף, הוא היה כ"כ נעים.
הדבר הכי חשוב הוא שהרגשתי כי מגע ידי בשד של גל גורם לה להתמוטט ולהפקיר את עצמה בידי, לא היה ספק שהיא נהנית מהאקט ואני התחלתי ליזום סיטואציה ואקט שלא הייתי מעלה על דעתי שאשתתף בו ובטח שלא אזום אותו.

ידי השניה המשיכה למשש את ישבנה ולחוש בצורתו העגלגלה, שפתינו לרגע קט ניתקו, שלחתי את ידי שמתחת לשמלתה אל העמק המטריף הממוקם בין פלחי ישבנה, כאשר אצבעותיי מיששו את חריץ אחוריה, גל השמיעה לחישה באזני "אההה זה טובבב…תמשייךך".

הייתי לרגע קל בהלם אך הבנתי שגל נענית למגעי בצורה חיובית ורשמית וכי אני יכול להרגיש חופשי יותר עם נגיעותיי.
הגניחה הקלה שבאוזני הצליחה לגרום לי לאיבוד שליטה, שלחתי את ידי במעלה אחוריה אל חלקו העליון של הגרביון והתחתונים.
הכנסתי אצבע ראשונה, שניייה, חשתי לראשונה את תחילת בשר ישבנה המחוטב והסקסי, כבר לא היה מחסום בין ידי ובין אחוריה ומהר מאוד מצאתי את עצמי ממשש מתחת לשמלתה ולתחתוניה. כאן כבר ידעתי שאני עובר גבול מסויים.
ידעתי כי המצלמה לא יכולה לקלוט את מעשיי מתחת לשמלתה ואני כבר אחזתי בחוזקה פלח רך ונעים בין אצבעותיי. גל השתוללה וקימרה את גבה, המשכתי לאחוז בישבנה והיא המשיכה להתפתל בייחום.

הרמתי אותה בשתי ידיי, רגליה מלופפות סביב מותניי, היא נישקה אותי בחום, לשונה חוקרת את פי, מוליכה את לשוני להיכן שרק רצתה. צעדתי לעבר המיטה כאשר גל עליי, הגעתי לקצה המיטה והשכבתי את גל על גבה, טיפסתי מעליה, רגליה מפושקות, אגני נתון ביניהן.

נשכבתי עליה, מתחיל ללחוץ את מפשעתי על שלה, ידי חזרו להיכן שהיו קודם לכן, יד אחת אוחזת בחזה והיד השנייה נדחפת מתחת לתחתוניה, מיששתי את ישבנה לאורכו ולרוחבו, התחלתי להזיז את גופי בתנועות משגל.

הייתי בשיכרון חושים, מאבד שליטה על התפקיד בסרט, ההורמונים שהציפו אותי גרמו לי להניע את גופי קדימה ואחורה, תנועות מלאות, קצובות. בכל פעם שהנעתי את גופי קדימה הרגשתי את זקפתי הכלואה נלחצת על מפשעתה של גל, חזק, מניע קדימה ואחורה.

הבטתי בפניה, היא לעיתים עצמה עיניה, לעיתים פתחה אותן בצמצום קל, רק מה שהבחנתי והיה בעיניי מחרמן מאוד זה כי כל פעם שאני דוחף את זייני על מפשעתה היא פותחת את פיה לפישוק קל, עוד פעם לוחץ את מפשעתי ושוב אני רואה אותה פותחת את פיה בקצב תנועותינו.

לשנייה קלה הצטלבו מבטינו, בדיוק ברגע בו ניסיתי ללחוץ בכל יכולתי את זקפתי על מקורה, ידי המשיכה ללטף את ישבנה החשוף מתחת לתחתוניה, מבטה היה סקסי, מבט טבעי של אישה שחווה מעשה שנעים לה, חשבתי לעצמי, הרי אני משפשף את איברי העבה והקשוי על איברה, מן הסתם הדבר יכול קצת לגרום לה לתחושה של מעבר ל"משחק".

המשכנו להביט האחד בשני, היא הייתה כל כך יפה, נשקתי לה על צווארה, היא חיבקה אותי, מתענגת מהמגע של גופי החטוב. היא קטעה את מבטנו בנשיקה סוערת, דחפה את לשונה אל פי, יד אחת שלה עברה אל ישבני, אוחזת בו ומרגישה את תנועתו הלוחצת אל מפשעתה ואל גבעת אהבתה המוסתרת, הרגשתי כי ידה החלה לדחוף את ישבני בכל פעם שלחצתי, כאילו מנסה לעזור לי ללחוץ חזק יותר, כאילו הלחיצה החזקה יותר תעניק לה הרגשה טובה יותר של בליטתי הבוטשת על דגדגנה.
החלטתי לעשות מעשה ולראשונה דחפתי את ידי הנתונה מתחת לתחתוניה אל בין רגליה, מרגיש את הבשר הנעים המקיף אותי, מרגיש את החום הניגר. גל החזירה לי תנועות גוף, מזיזה את גופה, מתחככת, נאנחת ולחושת באוזני "חזק יותר" בדיוק כאשר לחצתי את כידוני על הבשר הרך שבין רגליה הפשוקות.

היא סובבה אותי בחוזקה והתיישבה עליי, שכבתי על גבי מתענג מהתחושה הנעימה שגל החלה להעניק לי בכל רגע בו הניעה את גופה הסקסי על מותניי וחלציי.

ידי המשיכה לגשש בין רגליה מתחת לתחתוניה, כריות ישבנה הנפוחות הקיפו את כף ידי, היא שלשלה יד אל אחוריה, אוחזת מעל גבי שמלתה בידי הטמונה אי שם במקומות הרגישים והאינטימיים שלה, היא אחזה בידי בחוזקה, מנסה לחוש את מקום כף ידי ואת צורתה, כאשר חשה היכן אצבעותיי נתונות, לחצה את אצבעותיה על אצבעותיי, מוליכה אותן אל הנקב הגדול שבאחוריה, הרגשתי כי אצבע אחת שלי נוגעת בפי טבעתה וכי שאר האצבעות מפשקות את פלחי ישבנה, היד שלה לחצה על שלי, אצבעותיה דחפו את אצבעי בעוצמה, הרגשתי את שריר פי הטבעת שלה נמתח כאשר אצבעי נלחצה עליו.

הלחץ והשפשוף האדיר על מפשעתי התחילו לעשות את שלהם, כשנגעתי בפי טבעתה של גל הרגשתי כי תוך שניות אני עומד לגמור. זה בא מוקדם מידי ומתוך ריגוש אדיר וידעתי כי אני רוצה להמשיך באקט עוד לפני שאני גומר, אני חייב איכשהו לעצור את זה.

הרפיתי את לחיצת ידי מפי טבעתה, עצרתי מתזוזות גופי, משתדל להיות אפאתי ככל שניתן וכיווצתי את שריר איברי עד כמה שניתן, מנסה לשנות את מחשבתי ממה שקורה. זה יהיה בזבוז אדיר של הזדמנות של פעם בחיים, ואני חייב לעצור את עצמי ולהתאפק בכדי שיהיה עוד למה לצפות.

אחרי עשר שניות בהן הייתי סטאטי נשמעה הקריאה "קאט".

גל התרוממה במושבה מביטה על הבמאי, יד אחת נשענת על חזי, סובבתי את ראשי לכיוון המצלמה.

"היה צילום נהדר, זה היה ממש טוב. אני חושב שאת החלק הזה של הסצנה לא צריך לצלם שוב, רק בני, מה קרה עכשיו? זה נראה כאילו עצרת באמצע? דווקא חשבתי שאתה נהנה" אמר הבמאי בתהייה ובחיוך.

"הייתי חייב הפסקה, זה לא פשוט" אמרתי. הבמאי הוציא אותנו להפסקה של 5 דקות.

הצוות יצא ונשארנו גל ואני, מתלבשים בחלוקים. הייתה שתיקה כבדה, רק לאחר חצי דקה של דממה חתכה גל את השקט "אני ממש מתנצלת, זה אף פעם לא קרה לי והאמת שגם חשבתי שאתה נהנה". שתקתי, מביט בה במבט של "לו רק היית יודעת כמה שאני חושק בך!!!", אך לא הוצאתי אף קול.

גל השפילה את עיניה וירדה מהמיטה, צועדת בצעדים מהירים אל היציאה.

"שיט, איזה אדיוט אתה" כעסתי על עצמי, בידי ניסיתי לסדר את איברי הלחוץ בתוך החגורה.
אין ספק שהרסתי הכל, ידעתי שגל נפגעה וגם ידעתי שכבר לא תהיה הזדמנות נוספת.

"גל" קראתי בקול, היא הסתובבה.
"תקשיבי, את מדהימה, אני באמת מאוד נהניתי. פשוט גם קצת נבהלתי מהתחושות" שיקרתי לה מנסה להצניע את כמות התאווה שגעשה בי ואת הסיבה שבגללה עצרתי את האקט.

"כבר דיברנו על זה, אנחנו ממש מקצועיים, נראה לי שהצילום הזה יהיה מאוד משכנע על גבי מסכי הקולנוע" חייכנו שנינו וגל צחקה ואמרה "אתה, ממש מקצוען, לקחת את הדמות עד הסוף, חשת מה שצריך לחוש, ונגעת איפה שצריך לגעת" היא סיימה להטיל עליי את הפצצה, קרצה לי ויצאה מדלת האולם.

יצאתי להתפנות ושתיתי קצת מים קרים בכדי לצנן במעט את חום גופי, כאשר חזרתי גל כבר ישבה על המיטה והצוות המצומצם שנכח בתחילת הסצנה כבר חיכו במקומותיהם.

תוך דקה כבר נשמע קולו של הבמאי "אקשן". אכן ידעתי כי אני אנסה להמשיך איפה שהפסקתי, ידעתי שאעשה הכל שה"אקשן" אכן יתממש.

חזרנו לפוזה האחרונה, גוף אל גוף, שפתיים אל שפתיים, מפשעה אל מפשעה וידים ממששות בחופשיות כל נקודה בגוף השני.

הלהט הפשיר והחל לתפוס תאוצה, ההתעלסות גברה וכך גם ההורמונים. בכדי להעביר לגל מסר כי בכוונתי להמשיך ולעבור שנית את גבולות המשחק, לחשתי באוזנה "אל תשכחי להגיד לי כשזה לא מספיק חזק" ואז התחלתי ללחוץ בוחזקה את זיני הקשוי והמתוח. ידי השנייה שהייתה עד כה על שדיה של גל רק מעל בד השמלה, קיבלה גם היא תיאבון.

הסרתי את כל גבולותיי, היצר המיני השתלט עלי לחלוטין.

החדרתי את ידי האחת מחת לשמלה, גיששתי את דרכי, עליתי במעלה בטנה החמה של גל, תוך שניה כבר מתחתי את חזייתה בכדי רווח שהספיק להשחיל את אצבעותיי, עצרתי את נשימתי, אני עומד לגעת ב… קיבל אותי בשר רך, חם וענוג, צמרמורות חידדו את בשרי, לא האמנתי, אך אני אוחז בשד של גל גדות. גל הייתה קצת בהלם, חשה את אצבעותיי מקיפות את שדה, ליטפתי את שדה, מתענג מהאפשרות שניתנה בידי, היד השנייה חזרה אל ישבנה, אוחזת בפלח תוך כדי שאני מתענג מהרוק שלה המציף את פי, סחטתי את שדה, גורם לה להיאנח אל תוך פי.

קילפנו האחד לשני את הבגדים, נישקתי כל נקודה אפשרית בגופה, כעת הגיע הרגע בו הייתי צריך לשלוף את תחתוניה מתחת לחצאית ולהכניס את ראשי אל מתחת לחצאית ואל בין רגליה, כל זאת במטרה לצלם סצנה בה אני כאילו "יורד" לה.

הבטתי אל תוך עיניה הסקסיות והחדרתי את ידי הראשונה גם היא אל מתחת לשמלתה, אחזתי בתחתונים בשני צדדי מותניה ומשכתי אותם במורד רגליה, גל הרימה את אגנה בכדי לעזור לי להוריד אותם ובדיוק ברגע זה נגלו לי שפתיים ורודות המבצבצות מבין רגליה, החסרתי נשימה בפעם השניה.

הנחתי את תחתוניה בצד המיטה והתכופפתי לכריעה, השחלתי את ראשי אל מתחת לשמלתה ונשקתי לירכה, היא החלה להתפתל ואחזה בראשי בחוזקה. המשכתי לנשק וללקק עוד חלק ועוד אחד, מתקדם באיטיות אל מרכז רגליה.
הריח היה משכר, נשכתי קלות נקודה בממוקמת לא רחוק מגבעת אהבתה של גל, גל המשיכה לאחוז בראשי, לא המשכתי להתקדם, בחרתי למתוח אותה במקצת. נשפתי נשיפות חמות אל נרתיקה והרגשתי אותה רועדת, ניסיתי להרחיק את ראשי, אך היא אחזה בו בחוזקה, מנסה לדחוף אותו חזק יותר אל בין רגליה.

הבטתי אל האיבר שנית והפעם הבחנתי בנוזל אהבה הזולג ממנו וכי השפתיים נפוחות ורטובות, ברגע זה ידעתי שהיא שלי. הוצאתי את ראשי בחוזקה החוצה, היא נראתה מאוכזבת, פתחתי את חגורת מכנסיי. גל הושיטה את ידיה בכדי לעזור לי לפתח את כפתור המכנס והריצ'רץ', הבטתי במבטה העוקב אחר בד המכנסיים אותם היא מקלפת ממני, תוך כדי היא נושכת את שפתה בצורה אלכסונית. היא הביטה במרכז חלציי ונראתה נראית מאוכזבת מהתוצאה, שכחתי שאני נתון בתוך רצועה מבד ועל פי תגובתה גם היא שכחה.

הורדתי את המכנסיים לחלוטין, חזרתי לפוזה המסיונרית וגל מיששה את גבי ואחוריי, חזרתי להתמקד בשדיה.

הגיע הזמן! תפסתי את שמלתה והעליתי אותה לגובה הבטן, ראיתי בזווית את רגליה וירכיה הערומות נחשפות אט אט לשלמות מרעננת ומרטיטה, היא עזרה לי להשיל את שמלתה ונשארה בחזייה בלבד, דאגתי להסתיר מעיני המצלמה את חלציה באמצעות פלג גופי התחתון הממוקם בצמוד למרכז רגליה.

רגליה היו פשוקות והייתי שעון על החיבור שלהן, נפעם מכך שגל שוכבת מתחתיי ללא תחתונים.

כאמור, הבגדים היחידים שנותרו עלינו היו הבוקסר שהסתיר את רצועת הגוף וחזייתה של גל, התגפפנו, מתעלסים, מלטפים, נושכים. הרגשתי לחלוטין כי אני נמצא במהלך סקס פעיל עם גל, ממבטיה העמומים ניתן היה להבחין שגם היא נמצאת בתחושה דומה.

החדרתי את ידי אל מתחת לגבה, אוחז בתפס החזייה ופרמתי אותו במהירות, קילפתי אותה מעל כתפיה, מושך וזורק את החזייה אחורנית אל הרצפה, חזרתי לשכב עליה וחשתי לראשונה את הבשר החם של עופריה הזקופים, ראיתי את הפטמות מגרדות ברכות את גופי כאשר נעתי עליה, לשתי אותן בידי, מתענג מהרכות והתחושה האדירה שזרמה בגופי, הרגשתי את פטמותיה מתנפחות ומזדקרות בתוך ידי, נענות ללישת החרמנות שביצעתי על שדיה.

הגיע הזמן לצילום בו גל משילה ממני את הבוקסר ואני נשכב עליה בחזרה כאשר יד אחת טמונה בין רגליי בכדי כאילו "לכוון" את איברי אל היכל תענוגותיה החם. הכנסתי את ידי, מרגיש מצד אחד את בד הרצועה המקיף את מותניי ומהצד השני הרגשתי את ירכיה, ידי המשיכה להתקדם אל יעדה וככל שהתקדמתי הרגשתי תחושה לחה. כאשר ידי התמקמה מתחת לירכה הרגשתי כבר תחושת רטיבות אדירה, כל גופה התחתון היה מסוכך בנוזלים, בד הרצועה גם היה רטוב לחלוטין, הרגשתי את זייני האדיר חנוק וממוקם מתחת לרצועה, מתחנן לפרוץ החוצה ולבצע את שהטבע קורא לו.

הבטתי בעיניה של גל, ידעתי כי בשלב זה המצלמות מתמקדות במבטינו כאילו מנסות לחוש את הרגע בו אני "מחדיר" לראשונה את זייני לתוכה. היא הייתה צריכה מיד לאחר מכן לבצע הבעת פנים של עונג וכאב, לפתוח את פיה לרווחה בדיוק כאשר היא נחדרת. היא אחזה בכתפיי, מביטה אל תוך עיני, מבטה היה כה ארוטי, לא היה לי ספק שהרטיבות שהפגינה היא ההוכחה לכך שבמצב מסוים כן הייתה שמחה שהאקט שעמדתי לבצע עוד שניות מספר היה אמיתי.

הזזתי את אגני לאחור, מפנה דרך לידי להגיע אל מבושיה, המתנתי שתי שניות ואז הזזתי את אגני קדימה מיישם את שעליי לעשות ע"פ התסריט. ברגע בו אגני דחף את ידי קדימה, הרגשתי בשר רך, רטוב ענוג וחם, אצבעותיי התבוללו בו מתענגות מתחושת המגע באזור איברה המוצנע והלוהט. היא קימרה את גבה ופתחה פיה בצורה ארוטית ומינית ביותר, המשכתי להטיח את אגני בצורת זיון, מתענג מהתחושה של ידי המלטפת את הנרתיק הרטוב שלה. היא חיבקה את צווארי ומשכה אותי לעברה, תוך כדי התנועות פתחה וסגרה את פיה, עיניה עצומות ורגליה שלובות מסביב למותניי, שדיה מעוכים, מרוחים מתחת לבית חזי, צללנו לנשיקה רטובה ומאוד יצרית. בשלב מסוים הרגשתי את אצבעי האמצעית שטמונה בין חלצינו מוקפת בבשר רך ועדין, ידעתי שרק יישור אצבע זאת במקצת יגרום לכך שאצבעי תצלול פנימה אל עומקיה.

גל שילבה את רגליה בחוזקה מנסה לסחוט ממני ככל יכולתה מגע במרכז הגועש שבין רגליה. אצבעי טיילה לה בין שפתיה התחתונות, ידי השנייה לשה בייחום רב את שדה. היא הייתה באופוריה מוחלטת, השתוללה מתחתי מתענגת מהתחושות החזקות שחשה מהמגע המיני שחווינו. הרגשתי כיצד היא מנסה להזיז את אגנה על ידי, לוחצת חזק בכדי שתרגיש טוב יותר את אצבעי, בכדי שתרגיש אותי בתוכה . היא ליקקה את אזני ולחשה לי בקול חושני " תכניס לי…תחדיר אותה…" אך אני רציתי למשוך אותה עוד קצת והחלטתי כי אני ממשיך לפרוט על נרתיקה ולא מחדיר את אצבעי אליה.

היא התפתלה מתחתיי, מנסה לתת קונטרה למפשעתה על כף ידי אך עדיין לא חשבתי שהגיע הזמן.

בהפתעה רבה ושלא ע"פ התסריט, גל הסתובבה במהירות, מסובבת אותי על גבי ומתיישבת על איברי, היא אחזה יד אחת על חזי וביד שניה סידרה את שערה המפוזר מאחורי אוזנה, היא החלה משפשפת את מקדשה הרטוב על הבליטה הנתונה בתוך בד הרצועה, נעה בתנועות חזקות ומושלמות כאילו דוהרת על סוס, הרגשתי את איברי מתפלץ לו, רק לחוש אותה, רק להרגיש אותה. ידי האחת אחזה בפלח ישבן והשנייה לשה את שדה הזקור, היא הטילה את ראשה לאחור, מתנועעת בקצב כאשר פיה פתוח לרווחה, לרגע קל היא צבטה את פטמתה בחושניות רבה.

תחושה מוזרה וצמרמורת ליוו אותי לרגע קל, וווואאוווו… הרגשתי את הרצועה מתחילה לזוז מעל מותניי בעקבות התנועות של גל מעלי, הרצועה כבר איבדה מהאדיקות שלה והחלה לגלוש מטה אל כיוון ירכיי. גל הטילה את גופה עליי וגנחה בעוצמה בתוך אוזני, הייתי באיבוד שליטה מוחלט. הרגשתי כיצד כיפתו של איברי כבר מציצה החוצה, היא המשיכה לנוע מעליי כאשר גופה מרוח על שלי, שדיה מרוחים עליי, אחזתי בשתי ידיי את שני פלחי ישבנה והחלתי להניע ולשפשף אותה על כידוני המתפרץ.

הרגשתי כי איברי נאטב, חציו כבר בחוץ והוא מתמקם לו בין שפתיה התחתונות והחמות. הנעתי אותה חזק, אוחז בה ונעזר בירכיה המקיפות אותי להוריד את הרצועה עוד קצת ועוד קצת. גל הצמידה את שפתיה אל פי לנשיקה רטובה, לשונותינו חזרו להסתלסל האחת עם רעותה. ואז, ברגע בו היאזזה קדימה בתנועתה המשכרת, הרגשתי את איברי משתחרר לחופשי, לא ידעתי מה לעשות, ידעתי כי מכאן הדרך למעמקיה יכולה להיות קצרה.

היא המשיכה לזוז והאיבר העומד שלי התחכך בחוזקה על איברה החשוף.

לפתע האטה את הקצב, מרגישה כי התחושה שבין רגליה כבר כוללת נדבך נוסף, בדיוק ברגע בו כבר איברי עמד ב-60 מעלות והיא החזירה את ישבנה לאחור להתחכך בזייני, ראיתי אותה מציצה מטה ועל פניה הלם רב. לרגע השתתקה והייתה בהלם מוחלט ואני המשכתי להניע אותה קדימה ואחורה, ידי שאחזו בישבנה מניעות אותה, מניעות את הקטר הקשיח הנוסע בין המסילות, היא עצמה את עיניה ופתחה את פיה לרווחה, זייני טייל לו על העמק הרך שבין שפתיה, איברנו גירדו האחד מהשני מיצי תאווה. היא סגרה את פיה ונשכה את שפתה בארוטיות רבה יחד עם זה היא חזרה להניע את גופה, בתחילה בתנועה איטית מאוד ולאט לאט הגבירה את הקצב.

כיפתו של איברי הייתה בזווית בה חלקו חדר אל בין שפתיה אך עדיין לא הייתה חדירה ממשית, עם כל תנועה של גל הרגשתי שהכיפה משפרת את מיקומה וכל פעם תחושת חום מחממת ומרטיבה חלק נוסף מאיברי.

שלחתי את אצבעותיי אל העמק שבין פלחי ישבה. מיששתי את המיקום הרך והמתוח, מתחרמן מהמחשבה שאני באקט מיני מטריף עם גל גדות. דחפתי את אצבעי על שריר הרקטום, גורם לה להיאנח בקול. באותו רגע בו לחצתי את אצבעי גל הניעה את גופה בטלטול וזייני החל גולש מפלס דרכו פנימה אל מקדשה. עוד דחיפת אצבע ועוד תנועה, הרגשתי בהילוך איטי את תחושת איברי הננעץ סנטימטר אחר סנטימטר, נבלע על די הר הגעש הלוהט שבין רגליה.

היא הטילה את ראשה לפנים וכיסתה באמצעות שערה הארוך את פניי כאשר חשה את שק אשכיי מכה בשפתיי נרתיקה היא גנחה בעוצמה, אצבעי החלה חודרת אל השריר של ישבנה, ידי השנייה עזבה את מותנה ועברה ללוש את שדה.

נענו בתיאום מלא, זייני נכנס ויוצא כמכונה מבין שפתייה, התעלסנו בתאווה רבה, מוצפים בתחושת חזקות ובלתי נשלטות של התניית אהבים אל מול מצלמות הקולנוע, המשכנו להזדיין, מתגלגלים, רגע אני למעלה, רגע היא. כאשר הייתי אני מעליה, אחזתי בירכיה, מעלה אותן לפוזה בה אוכל להחדיר את איברי בקצב מהיר יותר ולמלא אותה באיברי האימתני מבפנים, משתדל להסתיר את המתחולל מעיני המצלמות.

האיבר שלה היה צר וכל רגע בו איברי המשומן נכנס ויצא גרם לה לצמרמורות אדירות, היא ליפפה ידיה סביב עורפי, שפתותינו לרגע נפגשות, לרגע שני מוצצות סנטר או לחי. הגברתי את הקצב, מזיין אותה, שוכח כי אני גבר דתי שאשתו מחכה לו בבית, שזאת שאני מזיין אותה ברגע זה היא אשה נשואה אשר ילדה רק לפני מספר חודשים. המשכנו במשגל בתנועות חזקות, מלאות, חשים כל נקודה בגוף השני, שנינו הזענו מאוד, הזיעה התערבבה עם נוזלי איברנו.

"אאאאהההההההההה" גנחה גל באזני, רגליה מתכווצות סביב מותניי, לרגע קל נשכה/מצצה בחוזקה את צוואריי, שמעתי את הגניחה עולה מבית חזה, את אביונותה פורצת בעוצמה חזקה החוצה, שוטפת וגועשת מרטיטה כל נקודה בה היא פוגשת, גופה התכווץ בין ידיי כאילו חש באדם המשנה את צורת גופו.

גל גמרה בעוצמה שלא הכרתי, ידעתי כי אינני יכול לעמוד בזה יותר וכי אין לי מנוס לגמור לעיני המצלמות. נהמתי בחוזקה, מרגיש זרימה אדירה המציפה את אשכיי פורצת דרך צינורות גופי החוצה וממלאת את בטנה של גל עמוק מבפנים אי שם בסמוך לרחמה.

"קאט" אמר הבמאי בקול.

המשכנו לשכב האחד על השני, מתענגים מצמרמורות אחרונות, מתנשפים ומנסים להסדיר את נשימותינו, איברי עדיין עומד באיתנותו ניצב בתוכה ונרתיקה הצר לוחץ עליו, יונק את הטיפות האחרונות הזולגות ממנו, גל לחשה באוזני.."ווואווו…הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים" היא המשיכה בצחוק קל, מנסה להסדיר את נשימתה.
"היית מדהימה…תודה" עניתי לה ונשקתי פעם אחרונה על שפתיה, בדיוק כאשר משכתי לאחור את איברי שולף אותו מתוך מחילתה.

דירגו: 72 | ציון: 4.4

5 מחשבות על “ריאליטי”

  1. ביינישבלאד, אתה כותב מעולה. אם תוכל להעלות באתר זה את סיפורייך הישנים שפרסמת בהייד פארק, זה יהיה מעולה.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)