קוקהולד פעם ראשונה

סיפור של  סינגל שייקר

היססתי והתלבטתי המון זמן לגבי המפגש הזה והייתי עצבנית מאוד כל היום כי חששתי מהשלכות המפגש הזה. זאת הייתה פעם ראשונה שאנחנו מצרפים גבר אלינו ובגלל שאני זו שיזמה הכל תהיתי איך הבעל שלי רואה אותי ומה הוא חושב עלי בכלל.

עברתי את השלב שלהסתיר ממנו הכל, אולי זה הגיע ממקום שכבר לא היה אכפת לי מה ירגיש כשיגלה שאישתו שוכבת עם אחרים. לא משנה בכלל מה היתה הסיבה בגללה התחלתי לשכב עם אחרים מה שחשוב הוא שהפעילות מהצד השאירה אותי מסופקת בתוך הנישואים האפרוריים והמאוד משעממים. לפני שסיפרתי לבעלי על הידיד שאני רוצה לצרף סיפרתי לו על כל מיני דברים שעשיתי בינהם על הרומן עם אישה נשואה שהיה לי לפני שנה. הוא ראה בכל מה שאני מספרת לו פנטזיה אירוטית מהאגדות אבל אני הרגשתי שזה חלום בלהות אחד גדול. סיפרתי לו שיש לי ידיד שאני רוצה להביא המון זמן, האמת שהוא יותר מידיד ואני מאוהבת בו בטירוף אבל בעלי לא צריך לדעת זאת.

כמובן שכשסיפרתי לו על זה הוא מאוד קינא וניסה להבין מה טיב היחסים  ביננו . הוא שאל כמה זמן אנחנו מכירים, כמה פעמים שכבנו וכמה אני אוהבת את הזין שלו. אז שיקרתי לו כי אין לי בעיה לשקר לבעלי ואמרתי לו שהוא סתם זיון ואני יכולה לסדר כל גבר שאחפוץ בו לבילוי משולש וחושני . בעלי לא צריך לדעת  שהגבר שאני מביאה הביתה הוא מקור הפנטזיות שלי, ושאני חולמת עליו, חושקת בו ולפעמים תוהה אם לזרוק הכל רק כדי שיהיה לידי.

רציתי המון זמן לעשות את המפגש הזה אבל פחדתי שבעלי ירגיש כמה אני מאוהבת אבל הגעתי לשלב שלא איכפת לי מה יקרה. ושאני לא מתביישת במה שאני אוהבת לעשות, בדיוק כמו שהוא הומו בארון.

העברתי את כל הבוקר של המפגש בחוסר ודאות של מה יקרה ? אולי הוא יבריז? אולי בעלי יברח?

תוך כדי יום העבודה ניסיתי לשקוע בעבודה עצמה ולהסיח את דעתי בחולי ולהיות אחות….

הערב עבר לאט והייתי צמודה לטלפון. הייתי בלחץ שמשהו פתאום יקרה. שלחתי למאהב שלי את הכתובת ואמרתי לו להיות בקשר .

בעשר בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון והתפננו לנוח שלחתי הודעה למאהב ושאלתי מתי הוא יגיע והטלפון שלו לא היה זמין. אמרתי לבעלי שכנראה הסקס המטורף שתוכנן להיות בערב בוטל כי אין לי מושג איפה האדון. בעלי צחק ופתח לי בקבוק בירה והתיישב מול הטלוויזיה .

הייתי עצבנית אבל שתיתי איתו בירה והתעייפתי מהדיבורים איתו וקפצתי להשתכשך בבריכה בגינה .

הייתי די מסטולה אבל המשכתי לשתות , והוודקה עם תפוזים די הרגיעה אותי. צפתי לי במים וחשתי איך האלכוהול ממיס לי את המוח ואני צפה לי בלי דאגות ובוהה בכוכבים.

ואז אני פתאום רואה מעלי שני גברים, בעלי ודאדי.

עמדנו בחוץ ליד הבריכה והתנשקנו בלהט. כשעצרנו הצגתי אותו בפני בעלי, הם לחצו ידיים וזה הרגיש לי כמו לחיצת ידיים שלפני קרב ג׳ודו אולימפי. בעלי חייך חיוך ״לבבי״ ושאלנו את דאדי אם הוא רוצה לשתות משהו. בעלי קפץ למטבח והביא בירה ובינתיים דאדי התפשט ונכנס איתי לבריכה. התנשקנו בלהט בתוך המים החמימים ושתינו בירה. בעלי הסתכל עלינו  ושתה גם הוא. התלטפנו בתשוקה ואמרנו לבעלי שאנחנו מקווים שהשכנים לא מסתכלים. בעלי אמר שגם הוא מקווה. התחלנו להזדיין בתוך המים, הכוס שלי היה רטוב ולא מהמים של הבריכה ובעלי הסתכל ואמר לנו שכדאי שנעלה למעלה. אני לחשתי לדאדי שבעלי בטח רוצה לטעום מהזין שלו. עלינו למעלה ונזרקנו על המיטה בתשוקה מטורפת. דהרתי על דאדי כמו כלבה מיוחמת ובעלי הביא לי את הבולבולון שלו ומצצתי לו. בשביל להשפיל את בעלי הראתי לדאדי את הזין של בעלי ואמרתי לו שהזין שלו הכי יפה, חלק וטעים. אמרתי לבעלי שהוא חייב לטעום את הזין של דאדי והורדתי אותו למטה שילקק את הנוזלים שלי . הוא מצץ לדאדי בתשוקה ואני נישקתי אותו והתלחשנו וציחקקנו כמה שבעלי חרמן על זין. בעלי היה נבוך ועמד לו כמו טיל. שאלתי את דאדי אם הוא רוצה לראות איך אני מזיינת את בעלי הסיסי בזמן שהוא מקבל מציצה והואכ כמובן הסכים. לבשתי בזריזות את הרתמה עם הסטראפון. הורתי מסיסי להרים את ישבנו כדי לקבל ממני. התחלתי לזיין את הסיסי שלי בתחת בעוד הוא משחק בולבולון שלו. אמרתי לו שלא יעז לגמור כי המטרה שלו פה היא לענג את המאהב שלי. הוא היה מאושר עם המוט שלי בתחת שלו ועוד זין בפה. שאלתי אותו אם הוא אוהב לקבל ככה 2 זרגים. הוא ילל בתשוקה ואמר שכן. אמרתי לו שדאדי שלי יזיין אותו כמו נקבה עם רגלים מפושקות היטב אז התבכיין עם זין תקוע בפה שהוא יגמור מזה מיד. אמרתי לדאדי שיראה איזה בעל הומו יש לי. צחקנו עליו וקראנו לו נושך כריות . דאדי תפס אותו והסיסי שלי פישק את רגליו כמו כוסית ואמר לי : נו את שמחה ? לראות אותו כזה הומו? דאדי התחיל לזיין אותו בתחת וסיסי גמר תוך כמה דקות והתבכיין שהוא הומו והוא מתבייש נורא . אחרי שגמר התקפל הצידה ושאל את דאדי אם הוא מתכוון לזיין את אשתו בתחת. דאדי אמר לו שכן ואמר לו ללקק לי את התחת ולהכין לו אותו. הוא ליקק והרטיב לי את החור דאדי קירב את הזין שלו וסיסי ליקק גם את החור וגם את הזין. הוא כל כך התחרמן מהזין של דאדי שהזין הקטן שלו עמד עוד פעם וזה משהו שנדיר שקורה. דאדי דפק אותי בתשוקה וחייך חיוך ממזרי לסיסי ואמר לו שככה הוא אוהב לדפוק אותי אני אמרתי לו בזמן שקיבלתי את הזין בתחת שאני שפחת המין של דאדי ושהוא גם חייב לכבד זאת במיוחד כי הוא כזה עבד מין הומו. סיסי עמד בצד וליטף את עצמו ודאדי שאל אם הוא מוכן לקבל שפיך אז סיסי אמר בטון חרמן שכן. כשדאדי גמר לי בחור סיסי בא ללקק את השפיך שנזל משם ואונן וגמר על היד הלכנו להתקלח וביקשתי מסיסי שישן במיטה שלו כי אנחנו בטח נרצה להמשיך להזדיין במיטה שלי. התחבקנו כשסיסי יצא מהחדר ולחשתי לו באוזן שאני אוהבת אותו ושאני חושבת שסיסי הבין את מקומו.

Loading

4 מחשבות על “קוקהולד פעם ראשונה”

 1. היי אני קוקהולד רווק מעוניין בקשר עם בחורה לסקס מטורף אוהב לקבל בתחת למצוץ ללקק את המיץ של הכוס אני זונה במיטה ג'קי

  הגב
  • אני קוקהולד דו מיני אש רווק. מעוניין בקשר עם בחורה נימפומנית מוכן להיות חבר בעלך לעתיד

   הגב
 2. אני רציתי לנסות ו לרגיש את הזון בתחת חבסתי ו בסוף אחלתי לבגוש קוקסנל ב תל ברוך ובקשתי שיזין אותי בהתחלה הו הפתע ו הסקימ הילו זין גדול הכניס לי אתו וקרע לי את התחת נהניתי מוד היא
  לנסות

  הגב
 3. וואו, כל כך התחרמנתי.
  דמיינתי את אשתי מזיינת אותי בתחת ואת הזין של דאדי בפה.
  בזמן זה נכנסתי לעצמי אצבעות (כי עדיין אין לי סטראפ-און או דילדו)
  תודה על גמירה מדהימה

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן