צוהר חדש

מי שקרא את הסיפורים הקודמים שלי, מכיר את שגרת השישי שלנו בבית.
טיזינג שמתחיל בבוקר בקבוצת הוואטסאפ הפרטית של שנינו, ליטופים קטנים במהלך היום, ועד משפטים ישירים של מה אעשה\תעשה לי, במפגש האהבה שלנו בערב.
הקטנים נרדמו, הגדולים מחוץ לבית, ותיכננו לנו ערב ללא הפרעות וחשש שישמעו אותנו בבית.
מקלחת, גילוח, גזירת ציפורניים, תחתוני סקס, ובושם – הם ההכנות האישיות שלי למפגש. נכנסתי עם הספר שלי למיטה, כשהיא הלכה להתקלח ולהכין את עצמה.
למרות שהספר מעניין, מותחן פוליטי בין ארהב, ישראל, ואיראן, על רקע תוכנית הגרעין, הרגשתי קצת כבדות, ועייפות. כשהיא יצאה הייתי כבר חצי מנומנם, עם אנרגיה נמוכה.
כיבינו אורות, נשכבנו אחד ליד השנייה, לשיחה כיפית. היא בעיקר דיברה, ואני הקשבתי – מנסה לא להירדם. כשהיא מורידה את המשקפיים שלה, זה סימן שאפשר להתקדם.
התקרבנו זה לזו, כשהראש שלה על שקע הכתף שלי. נשמתי את הריח שלה, הרגשתי את הנשימות ואת התנועה של בית החזה, וליטפתי אותה – לאט לאט. קודם מניח את היד על הראש שלה, ממתין קצת ומלטף באיטיות. אני יודע שהיא אוהבת את זה. וככה, בכתפיים שלה, בגב, בזרועות, בצוואר – כשהרגליים שלנו נוגעות מתחת לשמיכות. העברנו ככה דקות ארוכות בליטופים שאינם מיניים.
היא מיקמה את עצמה לצידי, והחלה ללטף גם אותי, ראש, חזה, ידיים, בטן תחתונה, ויד מרפרפת מעל התחתונים. "ררררר, איזה כיף", השמעתי, והאגן שלי התרומם, מבקש מגע יותק הדוק מהיד שלה. היא נענתה בשמחה, ידה נכנסה מתחת לצידי התחתון, מלטפת ומעסה את איבריי הפרטיים.
היד שלי גם ליטפה בעדינות את ביטנה, החזה, הירכיים – לאט, אין מה למהר, נותן לגוף שלה להגיב למגע.
האגן שלה התחכך בי. היד הזיזה את התחתונים שלה, נוגעת עוטפת את היוני שלה. יד אחת מלטפת את ראשה, והיד השניה בתוך התחתונים. הנעתי את היד באיטיות, למעלה ולמטה, מלטף את שפתיה, את פתח הנרתיק, כשאצבע אחת החליקה פנימה. נוגעת באזור המחוספס הגוף שלה זז בקצב התנועה, הגניחות שלה גברו, הידיים שלה הקיפו את העורף שלי, ומחצו אותי אליה, כל הסימנים לגמירה קרובה, "כן,כן…", המתח נבנה לקראת פיצוץ, ואז הנייד צלצל.
אנחנו בדרכ ללא ניידים בשעת האהבה שלנו, אך אחד הגדולים היה מחוץ לבית והתקשר, לעדכן אותנו. "בן זונה", היא סיננה, כשאורגזמה נעלמה לה, וכל המיניות התפוגגה. שכבנו אחד ליד השני, מנסים להבין איך ממשיכים. "הולכת רגע לשירותים", קמה ונעלמה לה לדקה, כשחזרה החלה ללטף אותי מעל התחתונים, מוציאה את איברי מהצד, כמו שהיא אוהבת, ומזקירה אותו בתנועות עונג, למעלה למטה, חליבה, וליטוף.
 "עכשיו אני", ונשכבה על הגב לידי. ליטפתי אותה ולאט לאט, היד ירדה מהשיער, לחזה, לבטן, לאזור התחתון, ומתחתיו. תמיד אחרי מחזור הרטיבות שלה שונה, הוצאתי את האצבעות, הוספתי רוק ממני, והחזרתי חזרה אל איבר המין שלה. ושוב, תנועות איטייות, באותו קצב, באותו כיוון, התחילו להעלות אצלה את הריגוש.
בכל קבוצות המיניות שאני חבר בהן, מדברים על קושי של האישה, לכוון את הגבר לעונג שלה, פשוט קשה להן להגיד את המילים, וגם אהובתי בדרך כלל כזו. אבל התקשורת שלנו הולכת ומשתפרת מפעם לפעם, למרות שאנו המון זמן יחד – זה מפליא. "מותק תגידי לי איך את רוצה שאגע בך, ותגידי לפני שאת גומרת", ביקשתי ממנה.
והיא כמו שחיכתה להסכמה ממני "רק תלחץ יותר חזק, ואני גומרת", אמרה. ואכן, הגברתי את הלחץ לכיוון עצם האגן, ובאותן תנועות איטיות, הנשמות שלה הפכו למהירות, החיבוק התחזק, ורעידות לא רצוניות, עם תנועות אגן אגרסיביות, היא גמרה.
השמיכות ירדו כבר מזמן, ולמרות שהתחלנו את הערב כשקר לנו, לשנינו כבר היה חם. הורדתי את החולצה, והתלטפנו, מאפשר לה להירגע בנוחות מהאורגזמה.
שגבנו אחד ליד השני, מדברים, נוגעים, כשהיא התיישבה בישיבה ממזרחית לידי, והוציאה את הפין שלי מהתחתון, והכניסה אותו לפיה. היא לא אוהבת משחקים וטיזינג, כשהוא בחוץ, הוא מיד נכנס לפיה, כשיד מלווה על האשכים. שכבתי לאחור, נהנה מהתחושות, היא הניעה אותו כמו לולב, הרביצה בו ללחי שלה, ומצצה עם ואקום, משמיעה קולות יניקה.
אחרי כמה דקות, הרמתי אותה ממני, ונשכבנו בכפיות, כשאברי מתחכך מבחוץ בין פלחי ישבנה. היינו קרובים, ושלחתי יד אל בין הירכיים שלה, הפיסוק שלה, והישבן שנדחף לכיווני, רמזו לי מה היא רוצה. הפעם היא היתה יותר מגורה, ליטוף מבחוץ, לאזור הנרתיק, הכנסת אצבע ועוד אחת, ועיסוי נקודת הגי בתוכה, תנועה איטית למעלה לכיוון הדגדגן, והזזתו ימנה ושמאלה, גירו אותה. כל אותו הזמן אני מנשק את צווארה, ואומר לה כמה סקסית ומדהימה היא. תפסתי את השיער שלה, ומשכתי בכוח אחורנית, לפעמים היא אוהבת את האגרסיביות הזו.
עצרתי את התנועה של היד, לחצתי את הדגדגן עם האצבע, והנעתי את האגן שלי, לכיוונה, בעצם עשיתי תנועה של חדירה, רק ללא חדירה. כל תנועה כזו, הזיזה את הגוף שלה, והניעו את הדגדגן, על האצבע שלי.
מהר מאוד, היא גנחה והתנשמה, ואני מגביר את קצב התנועות שלי, משכתי לה בשיער, לדעתי קצת הכאבתי לה, ולמרות זאת, ואולי בגלל זאת, והיא גמרה – הישבן שלה נלחץ בכוח לכיווני, הגניחות אל הקיר, וריר שנזל לה מהפה. "ואוו", זה כל מה שהיא הצליחה להגיד. חייכתי ונישקתי אותה – איזה כיף זה לגרום עונג לבת הזוג שלך.
שכבנו וקישקשנו עוד כמה דקות "ובכן…מה בא לך?", שאלה. אתם כבר יודעים שמין רגיל קצת פחות עושה לי את זה. לפתע התמלאתי אנרגיות, קמתי לקופסת צעצועי המין שלנו, וחזרתי עם שמן עיסוי, קונדום, ופלוגר (שוט רצועות מעור) – להגשים פנטזיה שזמן רב חשבתי עליה. עד עתה השתמשנו בפלוגר רק עליה, ובעיקר בעדינות כמכשיר שעושה נעים, ומדי פעם, איזו מכה קלה בישבן.
נעמדתי על ארבע, ואמרתי לה, "תרביצי לי, חזק". "מה?, אתה רציני", היא ציחקקה, אבל לזכותה יאמר שהיא בדרכ זורמת עם הרצונות שלי. היא נעמדה ליד המיטה, כשאני מביט אחורה מבין רגלייי, רואה את התחתונים הסקסיים שלה, ומרגיש מכות עדינות על הגב.
"יותר חזק", אמרתי..והעוצמה קצת גברה…"יותר חזק", ביקשתי, והיא ענתה "מה פתאום, לא רוצה הכאיב לך", ענתה. "מותק יותר חזק, אני רוצה להרגיש איך זה כואב", לפתע שמעתי רעש של שוט שחותך את האוויר, וחטפתי מכה חזקה, כואבת ממש, ממש במותן. הרגשה כמו של שריטה, פצע. "איי", אמרתי.
היא נשכבה לידי, "לא מרביצה לך יותר, אתה בסדר?", חייכה. "כן, כן, רק המכה הפתיעה אותי", עניתי.
"נו…אז איך תרצה לגמור?"..הבנתי אותה, היה כבר מאוחר.
היא יודעת כששאני מביא קונדום, אני מעוניין שהיא תכניס לי אצבע לפי הטבעת. "אני רוצה אצבע בישבן, ועיסוי עם שמן לאיבר המין, ביחד", לחשתי. "אין בעיה בו"ז דו"צ, בו זמני, דו צדדי", היא חייכה.
הנחתי לה את הקונדום על האצבע, שפכתי שמן עיסוי על היד, ונשכבתי לאחור. הרגשתי אצבע נכנסת אליי בעדינות, ואת היד בתנועות עולות ויורדות על הפין, שהתקשח בכל תנועה.
גרגרתי מהנאה, ראיתי אותה יושבת למרגלותיי, החזה המדים שלה משתקף באור החלש בחדר, פטמות זקורות, ויד אחת בישבני, והשנייה על האשכים והאיבר – "את נראית מדהים", אמרתי לה, והיא חייכה והגבירה את המהירות בשני הצדדים.
"רוצה עוד גמירה?", שאלתי, ושמחתי לשמוע את התשובה שלה, "בטח".
התיישבתי כששתי הידיים שלה, עדיין מענגות אותי, נישקתי אותה בחושניות, היינו מרוגשים, שנינו טרפנו אחד את השני, והכנסתי את היד לתחתוניה, הפעם היא היתה רטובה מאוד. כמה תנועות לתוך הנרתיק, ועם הרטיבות, אל העינוגית שלה, עיסיתי אותה, "תגידי לי איך לגעת בך…", "כאן, בדיוק כאן, בנקודה הזו תמשיך", הרגשתי את מתח השרירים שלה נבנה, ובעוד שתיים שלוש שתנועות, בנקודה הספציפית, היא גמרה, מכניסה הכי עמוק את האצבע שלה לתוכי, ולופתת בחוזקה, על גבול הכאב את איבר מיני, כאילו הוא מוט, שמייצב אותה. חיבקתי אותה….
"שכב", היא תפסה פיקוד, הוציאה את האצבע מתוכי, הורידה הקונדום, ושכבה לידי.
היא מכירה אותי, היא נצמדה אליי, כשעור נוגע בעור, החלה לעסות את האשכים, והאיבר, מלמטה למעלה, ותמיד מה שמטריף אותי, ליקוקים באוזן.
הרטיבות, הבל החום, הגניחות שלה, מטריפות אותי. עם כל תנועה של היד, הפין שלי התקשה, התרחב, והזדקר…"אני מרגישה אותך", היא לחשה לי באוזן.
"אני רוצה תנועות מהירות, ואז ממש לפני הגמירה שלי, תעצרי…", אמרתי לה, ונשענתי לאחור, מזרים דם לאזור.
"אני אטריף אותך", לחשה לי באוזן, כשהחלה להגביר מהירות, מרגישה את השרירים בכל הגוף מתכווצים, היד שלה נעה מהר מאוד, ואז עצרה. הרגשתי את האורגזמה נבנית, נבנית, נבנית, לאורך שניות ארוכות, ואז השתחררה באחת – מטחים של זרע, יצאו ממני, כשהיא מסתכלת ומחייכת. הגוף נרגע אחרי כמה דקות, שכבנו מחוייכים. "יא סקסית אחת", אמרתי לה. "לא אתה, יא מדהים אחד", ענתה לי. נישקתי אותה והלכתי להתקלח.
למחרת קמתי ראשון ויצאתי מהחדר לראות מה עם הילדים. "אבא, למה יש לך הרבה שריטות על המותן", שאלה אחת. הסתכלתי, ובאמת, המכה מאתמול השאירה סימנים – "צוהר לעונג חדש", עניתי לה, "צוהר חדש".
 אהבתם.ן – תנו לייק, ותגיבו…

4 מחשבות על “צוהר חדש”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)