פגישה עיוורת

סיפור מאת Dannylove

הסיפור מבוסס על אירוע אמתי, הוכנס בו שינויים על מנת לשמור הפרטיותם של המשתתפים.

 

הסיפור קרה לפני כ20 שנה, אני דודו, בן 31 גרוש טרי , עברתי לגור בדירה קטנה במושב בצפון.

בימים שאני ללא ילדים מוצא את עצמי די בודד, מבלה את הלילות בעיקר מול הטלוויזיה.

חבר קרוב שראה את הקושי שלי "לחזור" לחיים הרווקים, המליץ לי להיכנס לאתר תפוז ("ה"פלטפורמה החברתית דאז) לכל מיני פורומים, חדרי צ'אט וכו….

רכשתי מחשב והתחברתי, די מהר התחלתי לבלות את הלילות שלי מול המסך בשיחות עם אנשים זרים, משתף אותם בקשיים שלי, ברצונות שלי….

מידי פעם , הצאט הכללי הפך לצאט פרטי על שיחות היותר אינטימיות.

את רויטל הכרתי באחד מחדרי הצאט בתפוז, די מהר עברנו לצאט פרטי, השיחה זרמה, כל אחד מספר את סיפור חייו, את מה שעבר, את חלומותיו.

רויטל הייתה גם גרושה טרייה, אמא לילדה קטנה, עקב הגירושים חזרה לגור עם ההורים שדי חנקו אותה ובדקו כל דבר שהיא עושה.

לאחר כמה ימים של שיחות באינטרנט , שאלתי אם נוכל לשוחח בטלפון, היא הסכימה אך ביקשה להתקשר אלי בטענה שהיא מפחדת שההורים שלה ישמעו את הצלצול ויתחילו להאזין לשיחה.

לקראת 22:00 הטלפון צלצל ורויטל הייתה על הקו, המשכנו את השיחות שלנו השגרתיות. בלי לשים לב , השעה נהייתה 4 לפנות בוקר והחלטנו לנתק ולהמשיך בערב.

במשך כמה ימים רצופים, ניהלנו שיחות אל תוך הלילה וכמובן שבשלב מסוים השיחות גלשו לסקס, מה אני אוהב, מה היא אוהבת….השיחות הפכו לסקס וירטואלי מטורף, בכל לילה היינו גומרים כמה פעמים כשמגרים אחת את השני טלפונית.

בשלב מסוים החלטנו שחייבים להיפגש ולהפוך את הווירטואלי למציאותי והחלטנו שרויטל תגיע אלי לצפון .ישר לאחר שקבענו עלה חשש, מה יקרה אם כשנפגש למרות כל השיחות לא נאהב את מי שיעמוד מולנו… 

למחרת הצעתי לרויטל הצעה שדי גירה אותה, היא תגיעה אלי ותכנס, האורות יהיו כבויים ולא נראה אחד את השנייה, אנחנו נכיר דרך חוש המישוש ורק לאחר מכן נדליק את האור.

הרעיון מאוד גירה אותה אך גם הפחיד אותה (האמת גם אותי). לאחר כמה ימים החלטנו לקפוץ למים ולעשות זאת.

קבענו שרויטל תגיע אלי בשעה 21:00, תצפצף פעמיים ותחכה 5 דקות לפני שתכנס כדי לתת לי זמן לכבות את האורות ולפתוח את הדלת.

בשעה 20:55 הדלקתי כמה נרות בבית, שמתי מוסיקה רומנטית ברקע וחיכיתי. כמה דקות לאחר שעה 21:00 שמעתי רכב נכנס לחצר ואת שני הצפצופים שחיכיתי להם. כיביתי מהר את האורות ופתחתי את הדלת, העמדתי מאחורי הדלת. רעדתי מהתרגשות, זוכר שעלו לי כל מיני חששות מוזרות (או לא ☺) , אולי זה גבר, אולי …ואולי ואולי….

פתאום דמות נכנסה בצעדים חוששים, נעמדה בפתח הדלת, ארזה אומץ וצעדה פנימה. סגרתי את הדלת מאחוריה, היא נבהלה קצת. "שששש אל תזוזי, אל תדברי" אמרתי תוך כדי שאני מתקרב אליה מאחור. חיבקתי אותה מאחור חזק במשך כמה דקות, כשהרגשתי שנשימותיה נרגעו קצת, פתחתי את מעילה לאט לאט והורדתי אותו ממנה, זרקתי את המעיל על הספה וחזרתי לחבק. רויטל הייתה קצת יותר נמוכה ממני, היה לה שער ארוך והחלטתי שהגיע זמן לחקור את גופה . הזזתי את שערה הצידה והתכופפתי לכיוון צווארה, היא הריחה מצוין, התחלתי לנשק את צווארה, רויטל רעדה שוב, אך התמסרה. פי טייל על צווארה, עולה לכיוון אוזנה, מצצתי קלות את תנוך שלה. גניחה קטנה יצאה מגרונה (זכרתי שהיא סיפרה באחת השיחות שזה נקודה מאוד רגישה אצלה). בזמן שפי מטייל בין הצוואר לאוזן , ידיי התחילו גם במסע , התחילו ללטף את בטנה (לא שטוחה אבל גם לי אין כזה), לאט לאט עלו לכיוון החזה, היה לה חזה די גדול ועסיסי כמו שאני אוהב. בזמן שיד אחת מלטף שד מעל החולצה היד השנייה עלתה לכיוון הגרון , עם האצבעות סובבתי את פניה לכיווני וקרבתי את פי אל פיה. התחלנו להתנשק , בהתחלה נשיקה קצת הססנית אך במהרה הלשונות שלנו נכנסו למחול מטורף, רויטל הסתובבה אלי, תפסה את ראשי והתחילה לנשק אותי בלהט. תפסה את לשוני בפיה ומצצה אותו, שאבה אותו כאילו היא מנסה לתלוש אותו. שחררתי את לשוני, תפסתי את שערה ומשכתי את ראשה לאחור, זינקתי אל צווארה והתחלתי לנשקה, ללקק ולמצוץ . "אל תשאיר סימנים, ההורים שלי יהרגו אותי" הצליחה למלמל תוך כדי גניחות.

ידי השנייה נכנסה מתחת לחולצתה והמשיכה לעסות את שדה, הצלחתי להחדיר את ידי מתחת לחזייה ופגשתי פטמה זקורה, תפסתי אותה בין אצבעותיי וצבטתי בעדינות, ראיתי שרויטל לא מתלוננת ואף נהנית מזה אך המשכתי קצת יותר חזק. "אחחחח, כןןןן, תמשיך, אני חולה על זה…".

הוצאתי את ידי , תפסתי את שולי החולצה והרמתי אותה מעלה, רויטל הרימה את זרועותיה ועזרה לי להוריד ממנה את חולצתה. נתתי לחולצתה ליפול על הרצפה וישר שלחתי ידיים אל גבה בחיפוש לאחר אבזם החזיה. מרוב התרגשות קצת הסתבכתי עם זה, "תן לי לעזור לך" צחקה בזמן ששלחה את ידיה לאחור, "לא, אני אסתדר" צחקתי חזרה. שניה אחר כך החזיה הצטרפה לחולצה על הרצפה.

תפסתי את שדיה העסיסיים, הכנסתי את פטמה הימינית לפי והתחלתי ללקק ולמצוץ אותה בתאווה רבה, רויטל כבר לא התביישה וגנחה בקול , קרבתי את הפטמות שלה כמה שיכולתי וליקקתי , נשקתי , מצצתי אותן ללא הפסקה, רויטל החזיקה את ראשי, ליטפה את שערי והחזיקה את ראשי צמוד לשדיה.

ירדתי אל בטנה ולאט לאט ירדתי על הברכיים, ידיי תפסו את עכוזה, היה לה תחת עסיסי אך מוצק שהעיד על כך שהיא מתאמנת. נשקתי את בטנה ודחפתי את לשוני לטבור שלה, העברתי את ידיי קדימה והתחלתי לפתוח את מכנסה, היא לבשה מכנסיים די צמודים מה שהקשה עלי להוריד אותם, לא רציתי לנתק את פי מגופה מה שהקשה את העניין עוד יותר. בסופו של דבר, גם קצת בעזרתה, הצלחתי למשוך את המכנסיים כלפי מטה, בזמן המשיכה אבדתי קצת שיווי משקל ונשענתי עליה, ומכוון שרגליה היו לכודות במכנס היא גם אבדה שיווי משקל ומצאנו את עצמנו על השטיח , התגלגלנו מצחוק מהמצב המוזר הזה. התיישבתי והתחלתי להוריד לה את הנעליים ומשכתי את המכנס כך ששחררתי לה את הרגליים. פתחתי את רגליה ונשכבתי עליה, פניי מול פניה, העניים שלנו כבר התרגלו לחושך ומתחילים כבר לראות תווי פנים, היו לה פנים יפות, חיוך מקסים, מבט חודר (לא הצלחתי לזהות את צבע העניים), הזזתי בעדינות את השער שהיה על פניה וחזרתי לנשקה ברכות הפעם, החיבור היה עוצמתי וזה הרגיש כאילו מכירים כבר שנים. התחלתי לרדת בלי להפסיק לנשק, הסנטר, הצוואר, החזה, השדיים , הפטמות, לאט לאט יורד מטה, לא מפספס אף מילימטר מגופה, לא ממהר לשום מקום . פי הגיע אל התחתון שלה, המשכתי לנשקה מעל התחתון, המשכתי לרדת והגעתי אל הנקודה שבה הרגשתי את הרטיבות דרך התחתון, רציתי כל כך לטעום אותה שלחתי יד אל התחתון והתחלתי להזיז אותו על מנת להגיע את השפתיים שלה. "לא בבקשה, אני לא….קשה לי  עם זה…לוקח לי זמן לתת למישהו לרדת לי….אל תכעס …. אני נהנית אבל זה עוד מוקדם…" היא אמרה בחשש תוך כדי שהיא מזיזה לי את היד ומכסה את עצמה עם הידיים.

האמת קצת התבאסתי אך אני אוהב אתגרים ☺ , הרמתי את מבטי אליה וחייכתי אליה "הלילה עוד צעיר, נגיע עוד לזה" עניתי בטון מגרה, נשקתי אותה שוב מעל התחתון "נפגש בקרוב" לחשתי .

רויטל התרוממה, תפסה את ראשי , הסתכלה עלי וחייכה , "תודה" ונשקה אותי . תוך כדי שחזרנו להתנשק, רויטל השכיבה אותי על הרצפה ונשכבה עלי. "תורי לטפל בך" אמרה תוך כדי שהתחילה להרים את חולצתי ולנשק את החזה שלי . רויטל נשכה קלות את פטמותיי וליקקה אותן, וירדה אל הבטן שלי. הזין שלי עמד כבר מזמן ואיים לקורע את מכנסיי. רויטל הורידה לי את המכנסיים ואת התחתונים יחד, התחילה ללטף לי את הזין , הסתכלה עלי , "קשה לי כשיורדים לי אבל אני מאוד נהנית לרדת" אמרה תוך כדי שליקקה אותו מהבסיס עד הכיפה, היא ליקקה ונשקה אותו לכל אורכו ותוך כדי כל פעם הכניסה את קצה הכיפה, גופי התחיל לזוז ללא שליטה, עגני עלה אל פיה כל פעם שהיא נגעה בכיפתי, "נראה לי שסבלת מספיק" והכניסה את הזין אל פיה, חצי זין כבר היה בתוך פיה, הרגשתי את לשונה מטייל עליו, משחק בו, היא עדיין לא הניעה את ראשה, פשוט מחזיקה אותו, משחקת בו, מרטיבה אותו עם הרבה רוק. ההרגשה הייתה אלוהית, ניסיתי לחדור יותר עמוק אל פיה אך היא לא נתנה לי, המשיכה בשלה, מסתכלת עלי ונהנית לראות אותי מתענה.

בשלב מסוים החלטתי לקחת שליטה חזרה, קמתי על הרגליים , נעמדתי מולה, תפסתי את ראשה. היא ניסתה להחזיק את הזין  שלי בידה, "ידיים האחורי הגב" פקדתי, הסתכלה עלי קצת מופתעת אך לאחר שניה של היסוס חייכה והעבירה את ידיה מאחורי גבה. "תפתחי פה גדול ותוציאי את הלשון", רויטל פתחה את פיה והוציאה את לשונה, קירבתי את הזין שלי אל פיה והחדרתי אותו, שפתיה נסגרו עליו ברגע שחדרתי אל פיה והתחילה להניע את ראשה, תפסתי את שערה ולא נתתי לה לזוז, "אני קובע את הקצב, תשתדלי לעמוד בו", התחלתי להזיז את עגני בקצב איטי, כל פעם מחדיר עוד קצת, רויטל ידעה איך למצוץ זין, השתמשה בהרבה רוק, בלשונה ובשפתיה ללא הפסקה. הגברתי לאט את הקצב, הרגשתי שאני מגיע אל פתח גרונה, לוחץ עליו כל פעם קצת יותר ואז שהרגשתי היא מספיק משוחררת דחפתי עד הסוף, החזקתי אותו בפנים בלי לזוז עד שרויטל משכה את ראשה אחורה ולקחה אוויר חזרה, לאחר קצת נשימות היא לקחה את הזין שלי חזרה אל פיה וחזרה למצוץ אותו .

הרגשתי שאם נמשיך ככה לא ייקח הרבה זמן עד שאגמור והיו לי עוד תוכניות לערב, "בואי , הגיע זמן שנעבור למיטה" אמרתי תוך כדי שאני מוביל אותה לחדר שינה שלי, הפלתי אותה על המיטה שלי , תפסתי את התחתונים שלה והורדתי אותם. פיסקתי את רגליה ומיקמתי את עצמי , הזין שלי היה בפתח הכוס שלה, התחלתי להתגרות בה, מכניס את הקצה ומוציא אותו, משפשף את כפתור האהבה שלה עם הזין שלי. "תהיה עדין, הרבה זמן לא ביקרו שם" לחשה לי בין התנשפויות, הכנסתי את ידי מתחת לגב שלה וסובבתי אותה עלי , שכבתי על הגב כשהיא רוכנת מעלי, "בקצב שלך, כשתהי מוכנה , הוא מחכה לך" חייכתי אליה, רויטל התכופפה ונשקה אותי , כאילו אומרת תודה.

היא התרוממה חזרה, שלחה יד אל הזין שלי ומכוונת אותו אל הפתח שלה. לאט לאט היא התחילה לנוע עליו, מכניסה רק את הקצה, מתרגלת חזרה להרגשה של זין שחודר אל מערת האהבה שלה, עיניה נסגרו, נשימותיה גברו, היא כל פעם ירדה עוד קצת ועוד קצת, השתדלתי לא לזוז יותר מידי, לתת לה להוביל, לחכות לרגע שתתן לי אישור להוביל חזרה. היא עזבה את בסיס הזין , הניחה את ידיה על החזה שלי והחדירה אותו עד סוף, רויטל ישבה כשכל הזין שלי בתוכה, ללא תנועה , מנסה להסדיר את נשימתה, "ואווו שכחתי כמה כיף זה" אמרה בקול מתנשף. התחלתי להזיז לאט את העגן, רויטל חזרה לגנוח ללא בושה, הבנתי שאפשר להוביל חזרה, שוב גלגלתי את עצמנו הצידה ושכבתי עליה חזרה, כופתתי את רגליה אל החזה שלי על מנת לחדור יותר עמוק והתחלתי להגביר בקצב ולחדור חזק ועמוק כמה שאפשר, רויטל כבר עברה לצרחות וכל גופה רעד , "יווו אני גומרתתתתתת, אל תעצורררר, כןןןןןןן" המשכתי לנוע בתוכה והרגשתי שאני עומד להתפוצץ , הוצאתי את הזין,  שפשפתי פעמיים ויריתי על גופה במשך דקות ארוכות עד שבסוף נשכבתי לידה ומנסה להסדיר נשימה. שכבנו ככה כמה דקות, בלי להוציא מילה, מסתכלים על התקרה, מנסים להבין מה חווינו הרגע.
"איפה המקלחת, חייבת לשטוף את עצמי לפני שהכל ינזל לך על המיטה" רויטל שברה את השתיקה והתרוממה, סימנתי לה את כיוון המקלחת, וראיתי אותה הולכת תוך כדי שמנענעת את התחת הסקסי שלה ומחייכת לכיווני.

הלכתי לשתות מים, לקחתי מגבת בארון ונכנסתי למקלחת, "אפשר להצטרף ?" שאלתי תוך כדי שאני מגלה סוף סוף את גופה באור, "מקלחת שלך, אתה לא צריך אישור" קרצה לי חזרה ועושה לי קצת מקום להצטרף מתחת למים.

"אתה אוהב את מה שאתה רואה?" שאלה רויטל תוך כדי שהתחילה לסבן אותי, "אוהב את מה שאני רואה, את מה שהיה ואת מה שיהיה" עניתי תוך כדי שאני נצמד אליה חזרה. "מה שיהיה? יש לך עוד כוח בשבילי? " שאלה כשהיא מסתכלת על הזין הרפוי שלי, "איך שאת מוצצת, אני בטוח שהוא יתעורר די מהר" , היא חייכה אלי , שטפה אותי מהסבון שהיה על גופי וירדה על הברכיים, "בוא נראה מה אני באמת שווה" אמרה בזמן שלקחה את הזין שלי לפה שלה והתחילה למצוץ. כפי שאמרתי קודם , רויטל ידעה למצוץ ובאמת תוך כמה דקות הזין שלי חזר לחיים ועמד איתן בפיה .

"הגיע זמן לחזור למיטה, לא נוח כאן" צחקה רויטל כשיצאה מהמקלחת , לקחת את המגבת והתחילה להתנגב, ניגבתי את עצמי מהר ונעמדתי מאחוריה ועזרתי לה להתנגב , כמובן תוך כדי לא פספסתי הזדמנות למזמז אותה, לשחק עם הפטמות שלה. זרקתי את המגבת הצידה ותוך כדי מזמוזים דחפתי אותה חזרה לכיוון החדר, כשהגענו למיטה דחפתי אותה כך שהיא שכבה על הבטן, נשכבתי עליה כשהזין בין ישבניה, התחלתי לנשק את כתפה ולנשוך אותה בעדינות , ממשיך לשפשף את הזיין שלי בין ישבניה המוצקים, התחלתי לרדת לאט תוך כדי שאני מלקק את גבה, עם רגליי פיסקתי את רגליה , המשכתי לרדת , נשקתי, נשכתי וליקקתי את עכוזה, החדרתי את ידיי מתחת לעגן שלה , מגיע לפות שלה שכבר היה רטוב והתחלתי לשחק בכפתורה, ידיי גרמו לרויטל להרים את עכוזה מעלה וברגע שהרימה אותו הכנסתי את ראשי בין רגליה ודחפתי לשון לתוך הכוס החם שלה, "לא, אני לא…אחחח, מניאק….למה…..אחחחחח" היא ניסתה להשתחרר אך לא יכולה, שכבתי בין רגליה, החזקתי בעגנה , לא הייתה לה שום אפשרות להשתחרר, המשכתי לשפשף את כפתור האהבה שלה ולהחדיר את לשוני בין שפתיה הרטובות, רויטל הפסיקה להתנגד וגופה הגיב למעשיי והתחיל לרעוד "לא מאמינה, אני גומרת שובבבבבבבב, דיייי בבקשה דיייי זה חזק מידי" , התרוממתי קצת וכיוונתי את הזין לכיוון הכוס שלה, חדרתי אליה במכה והתחלתי לנוע בתוכה בקצב מהיר, רויטל גנחה בקולי קולות , בשלב מסוים , כנראה מרוב תשישות, היא לא הצליחה להחזיק את עכוזה כלפי מעלה ופשוט שכבה על הבטן, שינוי הזווית גרם לזין לצאת ממנה, ניסיתי למקם את עצמי מחדש וחדרתי חזרה , גופה קפאה בשנייה, רויטל סובבה אלי את מבטה בתדהמה, " מה קרה?" שאלתי אותה, "כניסה לא נכונה" אמרה לי בכאב.

סיטואציה מוזרה, אני מסתכל כלפי מטה, כל הזין שלי עמוק בתוך התחת שלה, שנינו לא זזים, "שנים לא נכנסו שם, תתחיל לאט ונראה מה יהיה…." רויטל הפתיעה אותי, התחלתי לנוע לאט, ההרגשה הייתה מאוד שונה, הרבה יותר צפוף, אבל הרגשה מדהימה. במשך כמה דקות המשכתי לנוע לתוך התחת שלה, "נראה לי שמספיק להיום, לא הצליח ללכת בבוקר בקצב הזה" צחקה רויטל, " אני מאוד קרוב, איפה לגמור ? " שאלתי אותה, "איפה שבא לך, גם ככה שברת את כל המחסומים שלי היום" חייכה רויטל, " אז נסיים כמו שהתחלנו" אמרתי תוך כדי שאני נעמד על מיטה ומרים אותה לכיווני, רויטל ישר הבינה , קרעה על ברכיה מולי , לקחה את הזין שלי והתחילה למצוץ, דקה לאחר מכן יריתי את מטעני בפיה . רויטל בלעה הכל, נשקה אותו  ונשכבה חזרה על המיטה.
"לא יודעת מה יהיה בעתיד, אבל מה שבטוח שאת הערב הזה לא אשכח לעולם. לא מדבר על זה שזה פעם ראשונה שאני גומרת כל כך הרבה, אבל לתת למישהו בזיון הראשון גם לרדת לי, גם לזיין אותי בתחת וגם לגמור לי בפה , אגב אתה הראשון שגומר לי בפה שלא לדבר על לבלוע" רויטל לא הסתכלה לכיווני בכלל, נראה כאילו מדברת עם עצמה, מנסה להקל את מה שחוותה בשעות האחרונות.

"ואווו איך אנהג הביתה עכשיו יש לי שעה נסיעה, והילדה תקום ב6, מחר אהיה זומבי, אבל מה שבטוח שבזכותך אחייך", הסתכלתי לכיוון השעון ונדהמתי, "רויטל, מתי הילדה מתעוררת? " שאלתי בחשש קל, "בסביבות 6 , למה? " רויטל הסתכלה לכיווני, "נראה לי שכדאי שתצאי עכשיו, השעה 04:30" רויטל הסתכלה על השעון בבהלה, רצה למקלחת לשטוף את עצמה, קמתי להכין לה קפה בזמן שהיא התלבשה, נתנה לי נשיקה קטנה וברחה חזרה לחיים האמיתיים שלה, עד לפעם הבאה….

4 מחשבות על “פגישה עיוורת”

  1. סיפור יפה רק שני דברים בתחילת הסיפור כתבת שהסיפור קרה לפני 20 שנה וציינת שאתה בן 31 סביר להניח שאתה בן 31 לפני 20 שנה כי אז הסיפור לא מסתדר שנית אומרים אגן ולא עגן טעות שחזרת עליה מספר פעמים בכל מקרה כתיבה יפה סיפור יפה שנותן חשק לעוד

    הגב
  2. סיפור לא רע. מתחבר לי למציאות של היום במידה רבה. שפו על הכתיבה החלקה והזורמת.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן