סקס מדמם

בשיתוף עם סינגל שייקר

הכל התחיל באיזו עוד מסיבה מטופשת של בית הספר. גם ככה הייתי עצבנית בגלל המחזור והדבר האחרון שבא לי זה לשבת ולסבול איזה אירוע מטופש מלא מורות קשקשניות. המחזור עושה אותי עצבנית וחרמנית יחדיו מה שגרם לגברים שהיו איתי לסבול אותו בשקט יחסי עקב הידיעה שעוד רגע יגיע אליהם make up  סקס מהסרטים. הושיבו אותנו על איזה מדרגות בטון והתכוננתי לשעה נוראית עד שקלטתי את האבא שישב לפני, במבט ראשון נראה היה שאמנם יש לו גם רחב למדי אך שיער הגב הדוחה שיצא מצוואר חולצתו מיקם אותו בגזרת המוזנחים. כמה דקות לתוך הטקס התרוממה מעט חולצתו וזכיתי לראות חוטיני נשי מבצבצים מתוך הג'ינס. בין רגע הפך האירוע למרגש הרבה יותר וחשתי את החמימות מתפשטת בגוף. החרמנית שבי התעוררה לציד,  שלחתי רגל ארוכה נעולה בסנדל בעל עקב דק לצידו של בעל החוטיני מוודאת לפגוע בו "בטעות" כדי שלא יחמיץ. חוטיני הגיב בדיוק כמו שציפיתי, מבטו ננעץ בכף רגלי ובסנדל והטכס המשמים הפסיק לעניין גם אותו. המשכתי לתת לו הצגה קטנה ונתתי לסנדל להתנדנד על הרגל ימינה ושמאלה מתנגשת בו בכל פעם, לא ראיתי את פניו אך נראה היה שהוא מרייר על רגלי כמו כלב על נקניק. זה כל מה שהייתי צריכה כדי להבין מה יש לפני.

התכופפתי אליו ולחשתי באוזנו "אהבת את הסנדל? אני מאוד אהבתי את החוטיני שלך"

לא הייתי צריכה לראות את פניו כדי לראות את הסומק שהתפשט על פניו ונראה בברור על צווארו. הוא ניסה להסתובב אך מנעתי זאת ממנו "לא לא לא" אמרתי "פנים קדימה, ראית את הרגל וזה מספיק"

נתתי לו להתבשל עם עצמו עוד דקה ואז אמרתי "תהנהן אם יש לך עם מי לשלוח את הילד הביתה" הוא היסס לשניה ואז הנהן. "האוטו שלך מספיק גדול? אפשר קצת לחגוג בו?" הפעם הוא הנהן במהירות. "מעולה. תמתין לי בצד החשוך של מגרש החניה בסוף השטות הזו"

הרגשתי את הרטיבות הנפלאה מתפשטת אצלי בכוס שעמד לקבל קצת מזור לתחינותיו.  האם זה יהיה זיון אגרסיבי? סיסי חמוד שקצת אשפיל ואז אגמור על פניו? אולי משהו אחר לגמרי?

עברתי בשירותים לפני, העפתי מהכוס את הטמפון הספוג בדם והלכתי לחניה. חיכיתי בחושך לכלב המטונף. נשענתי על הרכב והרגשתי איך הדם זורם בין רגלי חמים דביק ומסריח.

שלפתי בקבוקון וויסקי מהתיק וראיתי את ה״דייט״ שלי צועד בכבדות לעברי. הוא עישן ונראה עצבני…

הוא הגיע אלי כולו מיוזע ונושף עשן וחייך חיוך דבילי נבוך.

לקחתי שלוק מהוויסקי והצעתי לו. בתגובה הוא שאל אותי אם אני שותה ונוהגת… צחקתי עליו ואמרתי לו שיכנס לאוטו שלי. הוא אמר לי שהוא חשב שניסע בג'יפ שלו.

אמרתי לו שיפסיק לחשוב ושיכנס לאוטו שלי. הוא הסתכל על הרכב שלי בהלם מוחלט ושאל אותי "מה זה… זה רכב ספורט… זה של בעלך?"

ביקשתי ממנו שיכנס עכשיו לאוטו ושיפסיק לשאול שאלות. כשהתיישבתי לידו הוא המשיך ושאל "לאן נוסעים?… לא עניתי….הוא התחיל ללטף אותי ולא התייחסתי . כשעצרנו בצומת מרומזרת ביקשתי ממנו לפתוח את המכנס כדי שאוכל להסתכל על התחתון… הוא התבכיין על זה שיש נהגים לידיינו אז הבאתי לו סטירה שעזרה לו להבין. הוא פתח את הרוכסן והאיבר הקטן שלו הבליט את התחתון הנשי.  הוא המשיך ללטף אותי וחייכתי אליו… ידו נשלחה לבין רגלי והוא דחף אצבעות. הוא היה בהלם מכמות הנוזלים בין רגלי ואני חייכתי וחיכיתי  שיוציא את האצבעות ויגלה את הדם עליהם .

הוא התעכב בפנים וזה הטריף אותי אז לחצתי על הגז וטסתי לי על 140 בכביש הרחק מהעיר.

רק כשעצרנו באיזה פארק בדרך כדי לבצע את זממנו  הוא גילה מה מרוח לו על האצבעות. הוא צחק… אמרתי לו לדחוף את זה לפה. הוא נגעל והתבכיין אך אני התעקשתי והוא אכן ליקק את הדם מהאצבעות.

ירדנו מהאוטו. היה חשוך ונעים… הבריזה הקרירה העמידה לי את הפטמות … הוא חיבק אותי מאחורה. נישק אותי בצוואר … ליקק וחירמן אותי.

החיבוקים הווניליים שלו מאחורה עיצבנו איתי מאוד. הסתובבתי והעפתי אותו מעלי… וביקשתי ממנו לרדת על ארבע… להוריד מכנסיים ולהישאר בתחתוני תחרה על ארבע… כמו כלב. שישרטו לו הברכיים …

 הרגשתי ממש כמרחפת, החולשה של המחזור יחד עם האלכוהול שכבר התחיל להשפיע בתוספת הלילה, החושך ובעיקר החרמנות. רק שהוא לא הפסיק להתבכיין על הקוצים ועוד כל מיני דברים שהפריעו לי ליהנות. שלפתי את עצמי מתוך התחתונים הספוגות ודחפתי אותן לפיו מקווה שעכשיו היה קצת יותר שקט כדי שאוכל להתרכז. עד כמה שאני אוהבת לחשוב על זכרים שריריים וכוחניים הלובשים תחתוני תחרה נשיות הבנתי שזה ממש לא המקרה והערב אאלץ ליהנות מהתעללות והשפלה הגונים. לרוע המזל הוא המשיך לנסות לדבר מבעד לתחתונים אז סטרתי לו על הישבן ומורה לו לסתום, בתחילה הוא עוד המשיך לנסות לענות ואני המשכתי לסטור על ישבנו ולהודיע לו שאני לא מפסיקה עד שהוא סותם. שסוף סוף הוא הפסיק לדבר נעצתי ציפורניים בישבנו שבטח כבר האדים מהסטירות והוא עבר למין בכי חרישי שחרמן לי את הצורה. חשבתי להתחיל לאונן עם יד אחת ולהמשיך לדקור אותו עם הציפורניים בידי השנייה, ידעתי שלא ייקח לי יותר משתי דקות לגמור אם הוא רק ימשיך לייבב כך.

עברתי לכיוון פניו בעוד אני פונה לכיוון אחוריו והצבתי את רגלי משני צדי ראשו מאפשרת לו מבט מקרוב על העקבים שכך כך ריתקו אותו לפני שעה קלה. סגרתי את המפתח בין רגלי נועלת את ראשו כך שלא יוכל לברוח ושלחתי יד לעבר תיק היד שלי ובררתי ממנו את הרוקט פוקט שתמיד נמצא איתי. דחפתי אותו לתוך הכוס מתוך כוונה להרטיב אותו בלבד  אך הזכר הנעול בין רגלי והמגע האוהב והמוכר של הוויברטור על הדגדגן גרמו לי להשאיר אותו כמה שניות יותר מידי והרגשתי את האורגזמה מתקרבת. נשכבתי על גבו כשפני נשענים על תחתוני התחרה שלו נותנות לי את המגע הנעים של התחרה יחד עם ריחות הגוף החזקים שלו. כבר לא הייתי צריכה שום דבר, יד אחת בין רגלי, השנייה מגששת לכיוון הזין העטוף בתחתוני תחרה, רגליי נלחצות על צווארו מונעות ממנו לזוז והאורגזמה הכתה בי בכוח מטורף גורמת לי לשאוג מהעוצמה. מזל שהייתי מרוחה עליו אחרת בטח הייתי כבר מתמוטטת. נשארתי כך מאפשרת לגלי העונג הבאים לשטוף אותי.

אחרי שהתאוששתי הודעתי לו שעכשיו אני טיפה יותר רגועה ואפשר באמת להתחיל לשחק. הובלתי אותו לעץ קרוב ונשענתי עליו. הוא התחיל לנשק ולקק אותי עוד פעם. הוא לא הבין אותי… הוא חשב שאני עוד נקבה  מיוחמת טיפוסית שהולכת לפשק בפניו את רגלי.

הוא דחף לי לפה את הלשון המסריחה שלו אז הדפתי אותו וסטרתי לפניו. הוא היה המום…. ליטפתי לו את הראש והורדתי אותו למטה , לכוס הנפוח שלי , מגורה ומטונף. ככה אני כשאני במחזור. הכל רגיש כל כך . הוא הסתכל על הכוס ועלי ובמבטו השאלה האם ללקק ואני חייכתי ופישקתי את רגלי. הוא עיוות את פניו בגועל ואני סטרתי לו וציוויתי עליו ללקק. הוא התחיל ללקק ולמצוץ את הדגדגן והמשיך לחקור את הטעמים והנוזלים מהכוס שלי. תפסתי אותו בראשי והתמרחתי עליו בכוח. התמרחתי לי שגמרתי בעוצמה ויללתי כמו מיוחמת לתוך הלילה.
הסתכלתי על פניו באור הכוכבים וכולו היה מרוח בדם. עיניים מזוגגות  ונראה כמו ערפד. ליטפתי את ראשו וקירבתי אותו למפשעתי שוב… ביקשתי ממנו לפשק קלות את שפתיו והשתנתי עליו. השתן נכנס לתוך הפה ושטף מעט את הדם מפניו.

2 מחשבות על “סקס מדמם”

  1. וואו! רוצה עוד
    וברוכה הבאה, סינגל שייקר. את תשדרגי את האתר!

סגור לתגובות.