נער ליווי

הוא היה המציאה הכי טובה שלה. אמר שהוא בן 18 אבל כנראה הוא משהו כמו 22-23, זין יפה וארוך, קצת צר לטעמה אבל עומד כל הזמן ויכולת אין סופית לזיין. היא ממש לקחה אותו כאתגר, אם הייתה צריכה לנחש הייתה אומרת שהוא בכלל בעניין של גברים אך לה בכלל לא אכפת. בפעמים הראשונות שהזמינה אותו התלהבה עד מאוד מהעובדה שהוא מזיין ומזיין ולא גומר, אחר כך החליטה שהיא קצת נעלבת אך לא באמת היה לה למי להתלונן. כנער ליווי היו לו כל מיני מטלות אך להשפריץ לה לגרון או להתפוצץ בתוך התחת שלה לא היו חלק מהן.

הוא היה השלישי שהזמינה. אחרי שני ילדים נפלאים, בעל שברח ממנה (בטענה שהיא מפחידה) וקריירה מוצלחת ותובענית מאוד, לא היה לה את הזמן או את האנרגיה להכיר גברים. הלחץ החברתי עבר לה בקלילות מעל הראש אבל מתי שהוא נמאס לה לאונן, נמאס לה לפנטז על היטאצ'י והיא החליטה שבא לה זין אמיתי שאותו היא תלמד איך היא אוהבת לגמור. חיפוש קטן באינטרנט הביא אותה לאתרים של נערות ליווי כמובן אך עם קצת התעקשות מצאה גם כאילו של גברברים נחמדים שמוכנים לעשות נעים לנשים כמוה. הראשון היה נפילה נוראית והיא אפילו לא המשיכה איתו אחרי המסעדה, נראה היה שהוא למד את כל הטריקים שאמורים לעבוד על נשים ועבר עליהם אחד אחרי השני. כשחשבה על השיחה בדרכה הביתה הבינה שכמעט לא הביטה עליו ולא זכרה איך נראה. עניין אותה איך נראה הזין שלו והוא מיד שלף תמונה סרטון מהטלפון והציג לה. הסרטון צולם על ידו בזמן שחדר אל מישהי מאחורה. זה בערך כל מה שזכרה מהמפגש. השני היה כנראה אתיופי או דארפורי וכל מה שרצתה היה לראות את הזין שלו בפעולה, באתר צוין שהוא מצויד מאוד מאוד ואותו היא כבר הזמינה ישירות לחדר המלון. כשהגיע נער הליווי הנפיל לא המתינה יותר מידי וביקשה ממנו להתפשט. הזין שלו היה עצום. תוך רגע הבינה שאין סיכוי שהיא מאפשרת או בכלל יכולה לתת לדבר הזה לחדור אליה. הוא כמובן ניסה להרגיע אותה והבטיח שהוא יודע להשתמש עם הכלי ושמעולם לא שמע טענות. למרות שהרגישה מהופנטת אל הזין הכהה קול ההיגיון גבר עליה. היא בקשה מהבחור להעמיד את הזין וראתה בפעם הראשונה בחייה גבר מאונן בתנועות מלאות עם שתי ידיים. לכמה רגעים חשבה לעזור לו אך לא הצליחה להביא את עצמה להציע זאת. היא נותרה ישובה על הכורסא נועצת מבט מתרגשת. כשביקשה ממנו לגמור אמר שאם היא מתעקשת הוא ישמח לעשות זאת עבורה אך מעדיף שלא. היא לא הבינה זאת וויתרה במבוכה. כמה שבועות אחר כך הסביר לה הקבוע שהם משתדלים לא לגמור כדי שיוכלו לספק את הלקוחה הבאה גם כן.

כשהגיע השלישי כבר הייתה הרבה פחות בררנית או שאולי הייתה פשוט הרבה יותר חרמנית. הוא היה אינטליגנט ודיבר בחרישיות, סיפר שהוא סטודנט בווינגייט ומתעתד לבנות קריירה כמאמן אישי לנשים. אשת העסקים שבתוכה כבר התחילה לחשוב על עסקת חבילה של אימון אישי + גמירה. היא הפתיעה את עצמה כשבבוטות שלא התאימה לה ביקשה מיד בהתחלה לראות תמונות של הזין שלו. הבחור בכלל לא מצמץ כששלף את הטלפון והראה לא סדרת תמונות עירום אומנותית שלו בשחור לבן. גופו השרירי הוצג בתמונות בצורה מחמיאה עד מאוד והוא לא סבל מזין של חמור או משהו כזה. את אותו הערב סיימו בשעה של שכרון חושים בחדר מלון יוקרתי. הוא ניסה לקחת את המושכות ולהוביל אך היא הסבירה לו שהיא פה הבימאית והם שניהם השחקנים. הוא מילא את תפקידו על הצד הטוב ביותר ואחרי שנים רבות הצליחה שוב לגמור בעזרת זין.

היא המשיכה להזמין אותו אל בית המלון פעם בשבוע לשעה אחת בכל פעם. שיחת חולין קצרה, היא נשכבת על המיטה עירומה ומורה לו ללטף אותה בדיוק כמו שהיא אוהבת, היא מכתיבה את הקצב ומסמנת לו ללא מילים היכן היא רוצה שיתמקד. אחרי עוד כרבע שעה כזו היא עולה על שש והוא חודר אליה בתנוחת הדוגי סטייל המועדפת עליה. ברוב המקרים זה כל מה שהיא צריכה ממנו. הזין הצעיר והקשוב מזיין אותה בתנועות ארוכות ואיטיות מאפשר לה להתרכז ולמצוא את הקצב הרצוי לה. סוג של דילדו אנושי. לקראת הסוף היא מורה לו להגביר את הקצב והעוצמה, עד שהיא גומרת ומתמוטטת באפיסת כוחות. בפעם הראשונה הוא ניסה לגשת ולחבק אותה אך היא סילקה אותו בהחלטיות. כל מה שרצתה היה ליהנות מהגלים הנוספים לבדה עם עצמה.

בפגישה החמישית או השישית החליטה שהיא מגמרת אותו ויהי מה. היא קבעה אתו מפגש של שעתיים. מיד כשנכנס הוא מצא אותה כבר שכובה על הבטן עירומה. הישבן הלבן שלה ניצב מולו והיא אפילו לא הסתובבה כשזרקה אליו "היי מותק". הוא עשה את מה שלמד במפגשים הקודמים ופשט את בגדיו. כשהחל להתיישב על המיטה כדי להתחיל ללטף אותה עצרה אותה בקולה ואמרה "נראה לי שיהיה לך יותר נוח על הרצפה, היום אני רוצה שנתחיל על הישבן החמוד שלי". נער ליווי או לא נער ליווי חשבה לעצמה, גם הוא גבר וגם אותו אפשר לגמר. הוא ירד אל בירכיו מאחורה והחל לנשק בעדינות את ישבנה, נשיקות עדינות עם שפתיים רכות ונעימות. אחרי כדקה או שתיים הרימה מעט את ישבה ואמרה "אתה יכול לפסק אותו ולעבוד גם בפנים". העצירה הקטנה שלו הראתה לה שהתוכנית שלה עובדת והיא מצליחה להפתיע אותו. היא ידעה שהמקום נקי וריחני כיוון שאך לפני חמש דקות יצאה מהמקלחת. הוא דחף את ראשי בין פלחי ישבנה והחל להעביר את לשונו הרכה לכל אורך החריץ. בכל פעם שנגע בחור הישבן שלה הרימה את ישבנה קצת יותר ופיסקה אותו עבורו. הוא לא החמיץ את הרמז והחל לדחוף את לשונו לתוכה. העונג החדש התפשט לתוך גופה, מאז ומעולם ידעה שהחור האנאלי שלה רגיש ומענג אך זו לה הפעם הראשונה שמישהו נוגע בו בצורה כזו. היא מצאה את עצמה מטלטלת את גופה אל לשונו מחפשת את החדירה.

"אתה כבר עומד?" שאלה והוא מלמל משהו לא ברור.

"שים קונדום ותחדור אלי. אם אתה לא חושב שהרטבת מספיק שם יש KY על השידה" אמרה והתרוממה על שש. היא הביטה אחורה וראתה את הבחור לוקח את הזמן לשים את הקונדום ואז מזליף כמות נדיבה של KY על ישבה נותן לו לנזול במורד החריץ. נראה היה לפי תנועותיו שזו לא הפעם הראשונה שהוא עושה זאת, הוא הביט בה מאחור כאילו עומד מרחקים וגבהים ואז קרב אליה. הדבר הבא שהרגישה היה קצה הזין לוחץ אל חור ישבנה, היא גנחה בקול והכינה את עצמה לדבר הבא. לעונג מדהים או כאב נוראי. הוא השאיר את קצה הזין לחוץ רק מעט אל ישבנה נותן לחור הבתול להתרגל. בלי שום לחץ הגביר את הלחץ נותן לזין לחדור אליה מילימטר אחר מילימטר עוצר ונותן לה להתרגל. הגניחות של כבר הרקיעו שחקים אך היא לא אמרה לו דבר. היא הבינה שהוא יודע בדיוק מה צריך לעשות ואיך לעשות זאת. לא היה שום כאב וכלי העונג ששטפו אותה נשלחו ישר על הכוס והדגדגן. אחרי עוד כשתי דקות שאלה "אתה כבר בפנים?!"

הוא ענה רק ב "אהא" של חיוב.

"אז תתחיל כבר לזיין כי אני כבר חייבת לגמור" היא שלחה את ידה אחורה והחלה להעביר שתי אצבעות על הדגדגן בתנועות מעגליות מדויקות. הוא מצדו המשיך בקצב האיטי להחריד רק שהפעם בתנועות חדירה פנימה והחוצה. מילימטר אחר מילימטר. היא נעה לה בין אצבעותיה שגירו את הדגדגן באגרסיביות הולכת וגוברת והזיון האנאלי המתחשב עד כדי עצבים. היא רצתה שיקרע לה את התחת בתנועות מהירות וארוכות אך ידעה שהוא חכם יותר ממנה כרגע. לפתע הרגישה אותו מזליף כמות נכבדה נוספת של KY ומגביר את קצה הזיון. זה כל מה שהצליחה לעמוד בו. האורגזמה הענקית השתלטה עליה ברגע והיא זעקה בקול כמו שלא עשתה מעולם. למשך שניות ארוכות רעד כל גופה והיא אפילו לא שמה לב שהבחור שלף את עצמו מתוכה מנצל את העונג לתנועת השליפה הכואבת. גל האורגזמה האדיר המשיך והמשיך והיא רעדה ללא שליטה עד שהתמוטטה קדימה וקרסה על המיטה. גופה המשיך לרעוד והיא התייפחה בקול מבקשת לעצור את התגובה.

אחרי עוד דקה נרגע גופה והיא גיששה לשמיכה וכיסתה את עצמה. היא זכרה את התוכנית לגמר אותו וזכרה שהזמינה אותו לשעתיים שלמות אך ידעה שאין לה יכולת להוציא לפועל אף לא אחת מהתוכניות שזממה .

במלמול לא ברור שחררה אותו ונרדמה.

מחשבה 1 על “נער ליווי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)