נעול בכלובון

"לראות אותך, את בעלי, עירום לחלוטין מלבד כלובון המתכת בו אתה נעול גורם ללב שלי לפרוח. הידיעה שרק אני מחזיקה במפתח ואני היא בעלת הכוח להחליט מתי תשוחרר ממנו אם בכלל גורמת לי לדפיקות לב מואצות ולכל המיצים שלי לזרום. המחשבה המדהימה שעוברת בראשי בזמן שאתה יורד לי על להשאיר אותך נעול לעולם מעבירה אותי מעבר לקצה פעם אחר פעם לקראת אורגזמה מטורפת. השליטה עליך, ההסכמה שלך לקבל אותי ואת השיגעונות שלי זה כל מה שאני צריכה בחיים"

 

את הקטע הזה היא שלחה לי לפני כשלוש שנים ומאז הוא מלווה אותי כמו תפילה קטנה. ברגעים הקשים אני שולף אותו וקורא בו שוב כדי להבין למה אני עושה את מה שאני עושה. ההתחלה הייתה נוראית. התנגדתי ונלחמתי בכל הכוח אך היא המשיכה והתעקשה, הורידה את כל ההתנגדויות שלי אחת אחרי השנייה בסבלנות וברגישות עד שהביאה אותי בדיוק למקום אליו רצתה. נעול. בידיים שלה. כמעט ולא גומר. היא יודעת לשמור אותי על הקצה, מבינה שהמאמץ שלי הוא לאורך כל היום ולא רק כאשר אנחנו יחדיו. היא דואגת לשלוח לי הודעות מחרמנות לאורך כל היום ולהשאיר אותי על הקצה.

מנעול ומפתח ביד נשית

"אוהבת אוהבת אוהבת שאתה מחייך כל הזמן, כנראה אנחנו עושים משהו טוב. החששות שלי מאייך תתנהג כשתהיה חרמן כל הזמן נגוזו לגמרי וככה בדיוק אני רוצה אותך. מחפש לגעת בי כל הזמן, מחפש את הקרבה שלי, מחפש אותי אבל…. צייתן!! נעים לי להרגיש אותך עוגב עלי כמו כלב מיוחם, לתת לך כמה שניות כאילו ואז להרחיק אותך, לומר לך שאין טעם, להזכיר לך שבעצם אני דואגת לך כי אם יעמוד לך זה רק יכאב."

 

האורגזמות שלה הפכו להיות האורגזמות שלנו . היא החלה לדבר על האורגזמות שלה ברבים. "וואו איך גמרנו נהדר" או "לא מבינה איך אתה כל כך חרמן אם רק אתמול גמרנו פעמיים". היא מאוד אוהבת להרגיש את הזין הנעול בכלוב, דורשת שאסתובב בבית עם מכנסיים קצרים וללא תחתונים כך שתוכל לגעת בו ללא מאמץ. מלטפת, מדגדגת בכל רגע, משאירה אותי דרוך וקשוב. היא כועסת אם אני מתחיל להתענג ומאבד קשב. מזכירה לי שזה שלה והיא נהנית מזה, לא רואה שום סיבה שזה יפריע לי או יגרום לי להתנתק.

 

"אין לך מושג כמה אני רגועה מינית. איזה מדהים זה פשוט לגמור בלי לחשוב על דברים כמו הוא הביא אותי לאורגזמה אז עכשיו אני צריכה להחזיר לו או מי גמר ראשון או כל השטויות האילו מהעבר. פשוט להורות לך לגמר אותי בדיוק כמו שבא לי באותו רגע. לפעמים בא לי זין, לפעמים באה לי לשון, לפעמים איזה צעצוע רוטט או כל דבר אחר. לגמור, להסתובב על הצד ולהרדם. מושלם"

 

אחרי שלוש שנים כאילו הזין פשוט התכווץ. בחודשים הראשונים הייתי מתעורר כל בוקר עם כאב נוראי של זקפת הבוקר, כל נגיעה שלה היתה מעמידה אותו ותוך שניה הוא היה ממלא את הכלוב לחלוטין. מאז היא כבר החליפה את הכלובון פעמיים בכל פעם ליותר קטן.

כלובון קטן

"משוגעת על הזין הפצפון שלך. בכל פעם שאתה חודר אלי אני רועדת רק מהמחשבה שרק לא מזמן היה לך זין מכובד, רחב וקשיח והיום אני בקושי מסוגלת להרגיש אותו. זה נשמע קצת מוזר אבל אתה לא תאמין כמה עונג אני מקבלת מלא להרגיש אותך. בעוד כמה חודשים נזמין עוד אחד בהתאמה אישית. אולי הפעם נזמין אחד קבוע? כזה שלא ניתן להסיר? מה אתה אומר?"

 

וכמה דקות אחר כך מגיעה עוד הודעה

 

"אין לי עונג גדול יותר מהשליטה בך, אתה ממלא אותי בכל כך הרבה רמות שאני לא יכולה לתאר. אבל מה לעשות שבחורה צריכה זין? אחד כזה גדול וחלק, אחד כזה שמחובר לגוף שיודע לזיין כמו שצריך, אחד שימלא אותי עד הגרון ואז עוד קצת. מה אתה אומר שנמצא לנו אחד כזה ? איזה זכר אלפא שעיר ואגרסיבי שיזיין אותי כמו שצריך ויגרום לי לצרוח ? שיגמר אותנו כמו שצריך? מוצא חן בעיני הרעיון 🙂 אני עוד צריכה לחשוב מה נעשה איתך. אולי תכין אותי עבורו ותכוון את הזין שלו לתוכי? אולי נשים אותך בארון ותוכל להציץ עלינו? או שאולי בכלל תמתין באוטו בחוץ ?"

 

לא יודע למה אבל הדיבורים שלה על העתיד שלי תמיד מחרמנים אותי עוד יותר. לא שאני לא מיוחם מאה אחוז בכל רגע אך דיבורים כאילו מקפיצים אותי עוד יותר. והיא כמובן יודעת את זה. היא שמה לב לכך בשיחות המיטה שלנו, אילו שבהן היא נוגעת ומשחקת בי ללא הפסקה יודעת שזו פשוט התעללו, לפתע היא שמה לב שבכל פעם שהיא מבטיחה שלא תיתן לי לגמור לעולם אני מייד גונח עוד יותר ומתחנן שתפסיק.

 

"אהובי, אתמול בלילה היה מדהים, כל כך אהבתי את השיחה שלנו אחרי שגמרנו. התחנונים שלך גורמים לי לרחף, התחנונים שלך שאפסיק מייד מרטיבים אותי. נראה לי שאנחנו צריכים למצוא לך בן זוג. אחד כזה שיוציא אותך לבלות פעם בשבוע לבילוי של גברים ואחר כך יזיין אותך כמו שצריך. אני אשמח לתת לך כמה טיפים על איך לענג גבר. כמובן שתישאר נעול ואסור לך לגמור אבל ייתכן ואני אעלים עין אם תגמור בזמן שהוא מזיין אותך בתחת. אני יודעת שאתה לא נמשך לגברים ואתה יודע שאני לא אפגע בך לעולם אבל זה נשמע לי סקסי ומיוחד"

 

מעולם לא חשפנו את הדינמיקה המיוחדת שלנו החוצה. מעולם לא צירפנו אף אחד והיא מעולם לא נגעה בגבר אחר. לאחרונה היא מעלה את הנושא יותר ויותר

זין בכלובון בבגד ים

"תמיד מצחיק אותי כשאנחנו מחוץ לבית ואתה מתנהג כמו גבר. מזמין עבורי במסעדה, שותה עם הגברים ומספר בדיחות גסות. גבר גבר. בעוד שעה או שעתיים נגיע שוב הביתה ואתה תחזור להיות הכלבלב שאתה, תחזור להתחנן ולהתרפס, תחזור למלא אחר הוראותיי המשפילות שישימו אותך במקום הנכון עבורך. האמת שהייתי רוצה לראות אותך חושף את הכלובון שלך בפומבי. הייתי רוצה לראות אותך בקאנטרי קלאב שלנו בבגד ים קטן ולבן שבו לא תוכל להסתיר את הכלובון. נלך ביחד יד ביד או מחובקים ונעבור בין השכנים ובין חבריך לעבודה ונשוחח עם כולם. המממ…. עכשיו שאני כבר רטובה רק מהמחשב קשה לי להחליט אם אני רוצה לראות עליך את המבט המושפל או את המבט הגאה. מה אתה אומר?"

2 מחשבות על “נעול בכלובון”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)