מתא הנהג – סיפורים של נהג מונית 2

אוראלה  :

נוסע לירושלים להחזיר בליינים מת"א , שעה 12.15 בלילה , חוזר דרך אולמי השמחות ,בדרך כלל תופסים איזה חוגגים שחזרו מאירוע ,חזרה למרכז. נוסע לאט מחכה למישהוא שיעצור אותי. מרחוק אני מבחין באישה עם טורבן של דתיות וגבר עם כיפה סרוגה שמוט על כתפה, מחזיקה בו שלא ייפול, בטח שיכור מהאירוע ,

פותח את החלון ,האישה אומרת "מגיע לעלי דרך"  

זה בשטחים ?

כן ע"י מעלה הגבעה   (אני בכוונה לא מציין מקומות נכונים ,אנחנו נהגי המוניות שומרים על דיסקרטיות הנוסעים ,זה חוק בלתי כתוב ,כמו אצל הרופאים)

אני לא נוסע לשטחים ובטח לא בלילה מצטער .

 מתכוון לסגור את החלון ולנסוע , בבקשה ,,חכה בבקשה , אנחנו לא באזור מסוכן ,מאד בטוח אצלינו , התחנונים שלה, הבעל השמוט על כתפה, הקול המיואש ,באמת נגעו לי ללב.

אמרתי לך לא נוסע בלילה בשטחים , ובטח לא חוזר לבד  משם למרכז.

לא תחזור בלילה ,תישן אצלינו, אני אשלם לך בעד הזמן שלך, תפעיל מונה אפילו , בבוקר הרבה אנשים מהישוב עובדים במרכז, יהיו לך נוסעים שישמחו על ההזדמנות. איך שהיא מדברת פותחת את הדלת ודוחפת את בעלה היקר ,למושבים האחוריים. 

תודה רבה באמת ,אני ממש מעריכה את זה ,מחזיקה את בעלה השפוך עם הראש על החלון, ומתנצלת  אתה יודע היינו בחתונה של חברה מאד קרובה שלי , וחבר של בעלי עוד מהצבא ,אנחנו שידכנו ביניהם ,ובעלי איבד את הראש מרב שימחה ,זה השידוך הראשון והמוצלח שלנו , מצווה גדולה.

בחלק של הגברים חילקו כוסות וודקה ,סיפרו לי שהוא לא הפסיק לשתות , אם לא הייתה הפרדה ,זה לא היה יכול לקרות ,חכה ..חכה. כשיתפכח הוא יסבול ,

מיד אני שומע מהבעל בעעעעע  תיכף מקיא , פותח את החלון האישה דוחפת לו הראש החוצה, שומע אותו מקיא את הנשמה , אני עוצר בשוליים עד שיתאושש ,נותן לאישה בקבוק מים מינראליים שישטוף את הפה. 

בתוכי אני ממש כועס , אי אפשר לזרוק נוסע אם פתח דלת ונכנס ,אלה אם אתה הולך מכות , וזה כבר קרה לי, עם אלה בלתי אפשרי ללכת בכוח ,הם לא סוג של אנשים מתאים .

"אני מכיר את הדרך בערך תכווני אותי "  האישה מכוונת אותי בצמתים , מציץ מהמראה עליה. נשים כמוה אני מכנה ,"עסיסיות" מלאות בנשיות במקומות הנכונים, פנים נעימות מטופחות , אף קטן סולד ,שפתיים שנוצרו לנשיקות ,מלאות ,חושניות. את השיער אי אפשר לראות הוא מוסתר תחת הטורבן המסוגנן , בטח בלונד או שטני בהיר .

מגיעים ליד וילה עם חצר מטופחת ותאורת חצר, לוקחים את הבעל השפוך משכיבים אותו על הספא בסלון, בחדר צעירה קוראת בספר הבייביסיטר , הנוסעת משלמת לה, מדברות בלחישות הנערה יוצאת ראבאק ב 1.30 בלילה

את לא מלווה אותה הביתה ?

היא הבת של השכנים הצמודים 10 מטר עד הבית.

מכניסה אותי לחדר עם שתי מיטות מופרדות ,מיטה רגילה, ומיטה וחצי , מצביעה על המיטה הרגילה לוחשת זו המיטה של בעלי אני תיכף אתן לך פיז'מה ללילה .

לא צריך אני ישן עם תחתונים .

אז אני אתן לך שמיכה שתתכסה. מוציאה שמיכה מהארון מניחה על המיטה, תסלח לי אני חייבת להתקלח הזעתי המון בשמחה 

הכל בסדר אני כל כך עייף עד שתחזרי אני אנחר .

חוזרת אחרי איזה חצי שעה , עם חלוק רחב אטום מכסה הכל, השיער חלק גולש ,לא טעיתי שטנית בהירה.  מתכופפת לסדר את השמיכה על המיטה שלה , החלוק נצמד לישבן העגלגל הנדיב שלה ,נשי בולט בצורה מגרה . אני משמיע נשימות נחירות קלות של רדום, נכנסת למיטה מתחת לשמיכות מתכסה ,מפנה את גבה אלי. 

שעה אני מתהפך במיטה, את מיקי לא מעניין כלום , הוא צריך את החור הקרוב ומהר, עומד מיוחם, יש כאן אפשרות שלא מפספסים משכנע אותי בכעס. לבסוף תופס אומץ, קם מרים השמיכה ומחליק נשכב מאחוריה, לא מרגיש בדחיה , היא ישנה עמוק בטח עייפה מהערב והאירוע. 

נצמד אליה מחבק אותה מצמיד אותה אלי , מיקי מתחפר בפתח של ישבנה , עולה ויורד מתחכך בפתח החמים , עד שאני מרגיש את הישבן נצמד, מתאם תנועות עם מיקי המחליק עליו.

 לאט אוסף את החלוק מעליה , אחלה נס היא בלי תחתון , צמוד לגבה  ידי עוטפות את בטנה ,משחיל את מיקי בין רגליה הצמודות , מיקי מחליק לאורך הכוס השעיר ,השפתיים נכנעות מתפשקות ועוטפות אותו בלחות עדינה ,ותחושת רכות.

אנחות עדינות נשמעות ,היא ישנה בטח חולמת על זיון , ביום יום בטח בעלה זוחל אליה ,והיא רגילה להרגיש אותו מאחוריה, לפני שמתחילים להזדיין. 

הכוס ממשיך להזיע על מיקי לחות נשית,השפתיים נפערות וחובקות את מיקי , ששוחה ברכות הפנימית של הכוס ,הלחות מתגברת ככל שהוא מתחכך בה, לבסוף לוקח אחורה חזק, מכוון את ראש החץ , קצה הזיו נוגע בפתח, מכניס אותו לאט לתוכה, רדומה  ,באינסטיק היא מתכופפת ,מישרת קו מטרה עם מיקי, שממשיך לזחול לתוכה, עד עומק מסויים ,היא משתפת פעולה, אולי חצי רדומה.

כשמיקי חוצה עומק מסויים ,היא מתעוררת מביטה לאחור בחושך, לא מזהה פנים ,מנסה להבין מה בדיוק קורה, מיקי נח עמוק בתוכה, בטח מקום שהבעל אף פעם לא הגיע, 

מה..מה.. אתה עושה..השתגעת…אני נשואה…זה אסור.

אני ממשיך לטחון אותה, לא עונה .

תפסיק…תפסיק..אתה מבין שאתה אונס אותי..זה ממש אונס .(אונס או לא אונס זה לא עוצר אותה, ממשיכה לעלות ולרדת עלי).

בבקשה תפסיקקק ..מה שימך ? 

מיכה 

מיכה אני אוראלה ,נעים מאד ..,

אתה צריך להפסיק בבקשה .

אני מחבק את אוראלה בבטן אלי, תוקע את מיקי עד הסוף  עוצר כמה שניות ארוכות , 

אחלה אוראלה אם זה מה שאת רוצה אני יוצא.

אתה מבין שזה אונס ,על פי ההלכה כל האשמה עליך ,אני כאן הקורבן, כמה אני יכולה להתנגד, אני אישה. אוראלה מלמדת אותי פרק בהלכות , ולא מפסיקה להתנועע על מיקי.

אני חושבת שעדיף לדבר פנים מול פנים ,אולללי תבין, כמה זה חמוררר, 

יוצא מתוכה ,אוראלה נשכבת על גבה , מפסקת את רגליה, אני נשכב עליה דוחף לתוכה את מיקי שלא איבד ריכוז, 

תבין מיכה אולי אצלכם מקובל  לשכב עם אישה נשואה ,אצלינו אוחחחח , זה…..אסור כתוובבב  במפוררררש . אווווחחח  אתה מאד עמוק מיכה ,לא ידעתי שאפשר עוד ,כל כך בפפפפנים , 

על זה תודי אחר כך למיקי הזין שלי.

לאאאא זהה אי אפשרר … זזה אסוררר  לייייי , אנננני  ננאנסתתתת  אאאאססווורר … אאאאממממאאא.  

ידיה ורגליה נועלות אותי אליה בעוצמה, 

ווואוו אוראלה את ממש חזקה , 

מתאנחת ורועדת מתחתי , אני מושבניקית לשעבר, בעלי הצפלון סובל מזה ממניייי ,נעול בידיים ורגליים מפלדה ,אוראלה מגביהה את אגנה גומרת בעוצמה שמפרה כל איסורי ההלכה.

אני ממשיך לזיין אותה , רגועה יותר , גמרה כבר כמה פעמים ,מתנשקים ,מתגפפים ,ראשי מונח על כתיפה, ממשיך לזיין אותה.  רק האנחות, ומשפטים שקטים שהיא פולטת הנאנסת  נשמעות,

אאאווו אתה כל כך עמוק בפנים, לא שמותתרר לי להגיד , אאתתה ייכווול  יייותתרר חחזזקק ?

אני נכנס בה טוחן הכי חזק שאפשר , שמח שהנאנסת מתלהבת ממיקי .

אוראלה מגביה אלי את האגן להכניס מקסימום מיקי לתוכה ,רועדת וגומרת ,שוב כמה וכמה פעמים ,באותה עוצמה של מושבניקית ,עד שמיקי נשבר ויורה לתוכה את נוזליו החמימים ,הנקלטים בנשיקות  חמות ומתוקות  על פי ממנה.

אני נשכב על ידה מחבק אותה אלי, ראשה על כתפי בידה מלטפת את החזה שלי , מסובבת אלי את ראשה מגישה את פיה לנשיקות ,בידה על חזי ממוללת באצבעותיה את השערות. 

ערים מחובקים ,רטובים מזיעה של קיץ וזיון מתמשך, מיקי מתאושש שוב .

אוראלה ?

כן מיכה ?

אני הולך לאנוס אותך שוב .

אתה יכול ?

תיכף תראי , עולה עליה ,מושחלת מהדקת אותי אליה בעוצמה ,מזיין אותה לאט מתענג על הגוף העסיסי הנשי שלה, 

על זה שכותביייים בעיתוניייייים,  אונססס כפווווול מיכהההה ? 

עד הבוקר זה יהיה אונס משולש אוראלה.

אתה יכול ?

עוד תראי 

אוראלה מעירה אותי בבוקר מוקדם ,מריצה אותי למקלחת , מתרחץ היא נכנסת מגישה לי מגבת ,גונבת הצצות על מיקי , האנס חסר הבושה ,שזיין אותה כל הלילה, מסתכלת עלי בציפיה .

אני מרוקן אוראלה , יש סכין גילוח כאן ?

אצלינו הגברים  מתגלחים עם מכונה , נותנת לי סכין חד פעמית ,אני מגלחת בזה את הרגליים, זה מה שיש. 

הבעל עדיין ישן  ?

אני בספק אם  יתעורר היום מיכה

 תני לי מספריים ,תסגרי את דלת המקלחת  

חשבתי שאתה מרוקן ,אוראלה נועלת את דלת האמבטיה ,מוסרת לי מספריים מהמדף במקלחת.

אני מרים את החלוק בגובה הבטן נותן לה להחזיק , גוזר קבוצת שערות מהכוס השטני שלה .

מצחקקת מה אתה עושה ?

לוקח מזכרת שלעולם לא אשכח אותך , מצמיד את פני למשולש השטני אוחז בישבניה מוצץ ושותה את הכוס שאנסתי הלילה שלוש פעמים, לאוראלה זה חדש פעם ראשונה שמוצצים אותה .

אוי מיכה ,אוראלה רועדת , זזזהה חחחדדשש ללאא יייעדדעעעתתייייי שאאפפפששרר ,מתפתלת עומדת על קצות אצבעותיה , משחררת אנחות ארוכות מגומגמות בעונג .

יכולת לעשות את זה במקום לאנוס אותי  ,זה מדהים מיכה , לא הייתה עובר על כל כך הרבה איסורים.

ומה עם מיקי ? גם הוא צריך קצת נחת .

נכון אתה צודק 

שעה שתיתי אותה , הכרתי כל פינה בכוס המתוק מלוח הנפלא. נתתי לה כרטיס ביקור שלי, 

כל פעם שאת במרכז תתאמי איתי, אני אאסוף אותך ,מבטיח לאנוס אותך שוב בניגוד לרצונך .

אני לא יודעת מיכה ,זה אונס מרצון ,לא בטוחה כמה זה מותר ,אני צריכה לבדוק את זה.

תבדקי כפרה ,אני אגרור אותך בכוח למונית , את אישה חלשה, את לא יכולה להתנגד ,זה אחלה אונס.

ווואאאוו מיכה נראה לי שמצאת פירצה בהלכה .

זה לא אני זה מיקי,

הוא תמיד חושב בשבילי .

מחשבה 1 על “ מתא הנהג – סיפורים של נהג מונית 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן