מציצנית

משחק זוגי של זוג דתי – חלק שלישי

חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4, חלק 5, חלק 6

 

האיבר של יוסי היה עבה. עבה כמו גליל נייר טואלט. אבל גם קצר. קצר כמו אגודל בן אדם ממוצע. ליוסי זה הפריע אבל עדי תמיד ניחמה אותו שמבחינתה זה מספיק והיא מאוד אוהבת את הסקס שלהם כמו שהוא. "העובי מפצה על העובדה שהוא קצר" יוסי האמין לה. אבל כפי שאתם יודעים ביום ההולדת של עדי הכול השתנה.

כשילנה סיימה את העיסוי עדי רעדה מהתרגשות היא אמרה לילנה תודה והתלבשה בזריזות. כאילו רצתה לברוח מהמקום מרוב בושה. היא אפילו שכחה לשים טיפ מרוב לחץ. כשהיא הגיעה לבית יוסי שמח שהיא נהנתה אך לא ביקש לשמוע פרטים יותר מדי. היא הבינה שכנראה יוסי לא ידע מה התחולל במיטת העיסוי של ילנה. היא הבינה שיוסי לא ביקש שום דבר ממה שהיא חשבה שביקש.

כבר באותו ערב, כהמשך לחגיגות יום ההולדת הם עשו סקס. עדי עוד היתה מרוגשת מאירועי הבוקר אך יוסי כרגיל גמר מהר ותוך כמה שניות נרדם. עדי הרגישה שמגיע לה יותר. היא גם ידעה שהיא זקוקה להרבה יותר. היא מצאה את עצמה מורידה את האצבעות השמנמנות שלה אל תוך איבר המין שלה שזעק לתשומת לב. אחרי מס' ליטופים מבחוץ היא החלה בהחדרת אצבעות ולאחר כדקה או שתיים היא כבר גמרה באורגזמה שעד היום היא לא ידעה שהיא יכולה לחוות.

מאז, עברו כבר מס' חודשים ועדי התחילה להתעניין בגופה, דבר שנמנעה ממנו עד היום. היא יצרה לעצמה טקס ובכל ערב לאחר שהשכיבה את הילדים היתה מתקלחת ומאוננת לעצמה עד הגעתה לאורגזמה. זה התחיל באוננות עם אצבעות ונגמר בשימושים בשלל אביזרים שעדי לא הכירה בעבר. הכל היה נהדר. יוסי לא ידע מאומה מכל מה שקרה ועדי הרגישה שהיא מסופקת ויחד עם זאת נתנה ליוסי את מבוקשו. ליקוקי שדיים ליטופי זין חדירה מהירה וגמירה מהירה. יוסי לא היה זקוק ליותר מזה. עד אותו ערב שיוסי חזר ו"תפס אותה על חם" בעינוג המהפנט.

אחרי שיוסי גמר הוא הלך להתקלח. הוא היה עדיין נבוך ממה שקרה והרגיש כל כך רע עם הגמירה המהירה שלו. הוא ידע שיש לו גמירה מהירה אבל תמיד הוא הצליח להחזיק מעמד עד החדירה והפעם רק נגיעה של עדי בזין הקשה שלו גרמה לו להתפרק. תוך כדי שהוא מתקלח הוא שומע דפיקה בדלת. "עדי?" שואל יוסי. "כן זו אני. הכל בסדר?" שאלה עדי. "אני בסדר כמה דקות אני מסיים ואבוא למיטה" הוא לא סיים את המשפט והדלת נפתחה. מולו עמדה אשתו האהובה. אלא שלהפתעתו היא כבר לא היתה לבושה. עדי עמדה ערומה מולו. "אפשר להצטרף?" שאלה. יוסי היה בשוק. הם אף פעם לא מתקלחים ביחד. הם חוששים לשפיכת זרע לבטלה. והוא גם לא רגיל לראות את עדי באור. תמיד הסקס שלהם בחדר חשוך. לעיניו נגלה הגוף המלא של עדי. בטן מלאה. שדיים גדולים ויפים. פטמות גדולות וורודות וזקורות. כוס חלק ומעליו פלומת שער דקיקה. מעין פס הדומה לחץ שמסמן את המטמון החבוי תחתיו. "כככן.. בבבששמחחהה" יוסי גמגם. מקלחת זוגית היתה פנטזיה זוגית שלהם אבל הם מעולם לא מימשו אותה. כששאל פעם את הרב שלהם אם זה דבר מתאים הוא נענה בשלילה ומאז כאילו נסתם הגולל על הפנטזיה.

עדי נכנסה למקלחון שלהם וללא עיכוב ניגשה ישר לזין הרך של יוסי שבינתיים התקשה שוב מהמחזה הלוהט שנראה לפניו. עדי התכופפה לאיטה תוך כדי נשיקות לאורך הכרס העגולה והשעירה של יוסי שתפחה בשנה האחרונה, עד ששפתיה הדקות נצמדו לזין של יוסי. יוסי כבר שכח את ההרגשה הזו של מציצה. עדי לא ירדה לו הרבה זמן. אבל לדבר הבא הוא לא ציפה. עדי התיישבה על הברכיים והתקרבה ליוסי עם גופה הרטוב והלוהט. יוסי נהנה מקרבתה והרגיש שהוא כבר עומד לגמור אבל אז עדי לקחה את שדיה הגדולים ועטפה איתם את הזין הקצר והעבה של יוסי. היא שפשפה את הזין בתנועת פרפר שיוסי הכיר רק מסרטי פורנו ישנים. התחושה של יוסי היתה עילאית. הזין שלו הציץ והתכסה בתוך שדיה הרטובים של עדי. לא עברו עשר שניות ויוסי גמר. הזרע של יוסי מילא את  פניה של עדי והזין של יוסי קפץ מס' פעמים כאילו הוא סוס דוהר. "תודה" אמר יוסי. "על לא דבר, מגיע לך הרבה יותר אהובי" השיבה עדי ונעמדה לנשיקה שערבבה רוק וזרע. הם נשארו מחובקים ככה שניות ארוכות. המים התחילו להתקרר. "יש לי שאלה" עצר יוסי את הרגע הרומנטי, "קודם שראיתי אותך מאוננת, שמעתי אותך ממלמלת לעצמך יותר חזק יותר חזק" "על מה את חשבת באותם רגעים עדידוש?" עדי הסמיקה, היא לא ציפתה שיוסי יהיה כל כך ישיר. היא חשבה שהדקות האחרונות במקלחת ידחו את השיחה הזו למועד מאוחר יותר. היא לא יכולה לשקר. מעולם לא שיקרה על בעלה. בטח לא בדברים כל כך חשובים. אבל אמת כזו הייתה יכולה לעשות הרבה נזק. עדי ניסתה להתחמק באלגנטיות "זה באמת משנה?" השיבה בשאלה, "העיקר שאני אוהבת אותך ואני כל כך נהנית אתך". יוסי לא רצה ללחוץ אבל הוא ידע שעדי מסתירה ממנו משהו חשוב. או שמא חשש מהתשובה האמתית שהסתירה ממנו. הוא פחד שבראשה של עדי ברגעים שהביאו אותה למולטי אורגזמה שחזה בה לפני שעה, הייתה דמות ששניהם הכירו.

6 מחשבות על “משחק זוגי של זוג דתי – חלק שלישי”

 1. אני דתי עם זין פיצפון נותן לכל הבית כנסת לזיין את אישתי. אני גם ומנקה אחרי.
  תענוג לשמוע על הסיפור זה התחיל ככה גם אצלנו
  ברגע שהיא בטעות ראתה זין של גבר אמיתי הכל התחיל
  בתהליך של שנה יש לפחות 4 פרי הרבעה שאני משרת
  החלום שלי לקבל את הכלים שלהם בפה ולקבל את הזרע החם שלהם ברקטום הבתול שלי.

  הגב
  • תשמע כל הכבוד על האומץ שאתה נותן לזרים לזיין את אשתך קודם זה מראה שאתה מודע לעצמך ואתה לא קנאי להפך אתה מפרגן אשמח להכיר אותך

   הגב
 2. אני מאונן על הסיפור עם הזין הקטן שלי בלי הפסקה
  בבקשה בבקשה תמשיכי אני לא מפסיק לחשוב לע זה

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)