מציצה לנהג פלוס בונוס קטן

למען הסר ספק:  עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

גילוי נאות : זה הסיפור הראשון שפרסמתי, יצירת הביכורים שלי, המקור פורסם באתר 'ארוטיקה' ובגרסה הזאת שיפצרתי קצת אבל לא יותר מדי, ניסיתי לשמר את הבוסר של הביכורים.

—————————————————————————————————————————————————————–

היא עמדה ביציאה מתחנת הדלק בדימונה ובידה שלט קטן, "אילת".  בדרך כלל אני לא נוהג לאסוף טרמפיסטים, אוהב לנסוע לבד, בלי התחייבויות, לא אוהב שישמעו אותי מזייף כשאני מצטרף לשיר המושמע ברדיו, אבל היה בה משהו מיוחד שמשך את תשומת ליבי ועצרתי.

היא התכופפה מבעד לחלון וסקרה אותי, מבעד למחשוף החולצה ראיתי שהיא הולכת ללא חזיה, "לאילת" אמרתי והיא הניחה את תרמילה במושב האחורי, "תודה" אמרה בקיצור כשנכנסה והתרווחה במושב שלידי.

עד לצומת רותם שתקנו, סקרתי אותה מזווית העין, נראתה צעירה מאד, ממש ילדה. מבעד לבד החולצה הדקה שלבשה ניתן היה להבחין בשדי האגס הזקופים והרעננים ובפטמות שדיה שהזדקרו בחוצפה נערית. לא יכולתי להסיר את עיניי והרגשתי את התפיחה הצומחת במכנסיי. יהודית רביץ שרה ברדיו והיא, בטבעיות, הצטרפה.

"את שרה יפה" אמרתי והיא השתתקה מייד, מסמיקה כולה.

"למה? את יכולה להמשיך, באמת שאת שרה יפה" ניסיתי לתקן ללא הצלחה.

"קוראים לי ירון" ניסיתי לשבור את הקרח לאחר כ-5 דקות נוספות של שתיקה.

"תמר" ענתה לקונית.

"חסמבה, חסמבה, חסמבה" ניסיתי שוב לשבור את הקרח בחוכמה הראשונה שעלתה לי בראש, לא נראה שהבינה או הכירה את מנהיגי החבורה המיתולוגית.

"את אילתית?" ניסיתי שוב אחרי כמה דקות נוספות של שתיקה.

"לא, אני מבני ברק"

"ומה את עושה בדימונה?" המשכתי לשאול.

"בדרך לחופשה".

"מה אין בית ספר?"  חקרתי.

תמר הסתכלה עלי במבט של רצח בעינים "אתמול השתחררתי מהצבא" .

"לא," נפלט לי אינסטינקטיבית  "הייתי בטוח שאת עוד לא בת 18"

"אני בת 20, לפני שבוע היתה לי יום הולדת"

"מזל טוב"

"מזל טוב למה?" שאלה.

"מזל טוב לשחרור ומזל טוב ליום ההולדת" עניתי.

הקרח נשבר ועד צומת הערבה כבר ידעתי עליה כמעט הכל. תמר שרתה בקריה, ברבנות הצבאית, תפקיד משעמם של פקידה במשרד חסר חשיבות עם בוס יבש כמו הנגב ומרובע כמו קובייה ועכשיו היא הייתה בדרך לאילת  לחגוג, להשתולל, לשבור את כל המוסכמות.

"ומה אתך" פנתה אלי תמר בשאלה "אתה אילתי?"

"לא, אני נוסע בענייני עבודה, יש לי מחר פגישה חשובה והחלטתי לרדת כבר היום" עניתי.

"אתה הרבה על הקו לאילת?" שאלה.

"די הרבה"

"ותמיד אתה אוסף טרמפיסטיות?" המשיכה לחקור.

"תמיד" שיקרתי, לא יודע למה אבל זאת נראתה לי באותו הרגע תשובה יותר מתאימה מהאמת.

"וגם להן אתה מסתכל על השדיים?" המשיכה כשהיא מסמיקה.

כמעט וירדתי מהכביש, לשאלה כזאת לא ציפיתי ממנה, "רק כשיש מה לראות" עניתי והרגשתי איך גם אני מסמיק.

"ו…" הקשתה.

"יש, מאד יש, לתפארת מדינת ישראל" עניתי ותמר צחקה.

"רוצה לראות יותר טוב" אמרה ובתנועה מהירה שחררה את חגורת הבטיחות והרימה את חולצתה, מכסה את פניה וחושפת בפני את שדיה במלוא תפארתם. הורדתי את הרגל מהגז מישיר מבט אל החזה החשוף שמול עיני "אחת, שתים שלוש" ספרה בקול והורידה את החולצה. צפירה חדה של רכב שבא ממולנו  החזירה אותי למציאות ולנתיב הימני.

"נו מה דעתך?" שאלה.

"משהו משהו" עניתי וקיבלתי אומץ "אפשר עוד הצצה"

תמר צחקה "אבל הפעם בלי לסטות מהנתיב" אמרה והרימה שוב את החולצה, אם לא הייתי מתביש הייתי מנשק אותה על החזה הצחור, מוצץ את הפטמות הזקופות, משחק בהן בין השינים, נושך קלות. הרגשתי שהטפיחה במכנסי צומחת עוד יותר, לוחצת, מאיימת להתפרץ. תמר הורידה חזרה את החולצה, מכסה את שדיה, במהירות סידרה את החולצה וחגרה מחדש את חגורת הבטיחות.

"תגיד" אמרה תמר אחרי שתיקה ארוכה "מה עוד עושות הטרמפיסטיות האחרות כדי להגיד תודה?"

"מוצצות לי" פלטתי את השקר השני באותו יום, נכון שזאת הפנטזיה האולטימטיבית של כל נהג אבל אף פעם בחיים טרמפיסטית לא מצצה לי, כנראה שמראה הציצים החשופים והסרטים הכחולים שראיתי אתמול באינטרנט עשו לי את זה.

תמר הסמיקה שוב, נלחצה בכסא כאילו מסתגרת בתוכה, כאילו עברתי את הגבול. לרגע  רציתי להודות בשקר, להתנצל, לבקש סליחה אבל כשהרגשתי את ידה נוגעת בי בעדינות, מלטפת את הטפיחה שצמחה במכנסי עצרתי.

"איפה למדת להרים ככה את החולצה" אמרתי כאילו אין טבעי מכך שטרמפיסטית מלטפת לי את השטרונגול הטפוח הכלוא במכנסי.

"הראו לי פעם באינטרנט" ענתה "באיזה פסטיבל בניו אורלינס, לא זוכרת את השם אבל אני זוכרת שהבחורות הראו את הציצים וקיבלו בתמורה שרשרות חרוזים"

"מרדי גרא" השלמתי.

 "אם אתה אומר" תמר שחררה עצמה שוב מהחגורה ופנתה לעברי, בשתי ידיה פתחה את אבזם החגורה ואחריו את כפתור מכנסי ומשם המשיכה ומשכה את הריץ רץ, פתחה את החנות, חושפת את תחתוני הכותנה הלבנים שלבשתי, ביד אחת משכה את התחתונים וביד שניה שחררה  את הזיין המתוח מכלאו.

עמד לי, הציצים החשופים והליטופים עשו את שלהם, הזיין ששוחרר קפץ לדום, עמד זקור ומתוח. לרגע תמר הסתכלה, בוחנת במבטה את הכלי המפואר שלי, אומנם לא מוטציה מפחידה כמו בסרטים הכחולים אבל כלי המכבד את בעליו, ואז רכנה והחלה ללקק,  בהתחלה ליקוק קצר, כאילו בודקת את הטעם, ואז החלה מעבירה את לשונה הרטובה סביב העטרת הרגישה, ביד אחת שיחקה בביצים ובידה השניה אחזה בשטרונגול, לשונה ירדה לאורך הזיין המתוח ועלתה חזרה, מלקקת, משרטטת קו רטוב לאורכו, ממצמצת בשפתיה בהנאה כאילו היה זה ארטיק טעים או סוכרייה מתוקה.

העיניים שלי התרוצצו בין הכביש לנעשה בין רגלי, ראשה כיסה את הזיין הדרוך והרגשתי את שפתיה עוטפות אותו כשהתחילה להחדיר אותו לפיה, לאט, קצת, מכניסה ומרימה חזרה את ראשה, ושוב מכניסה, הפעם טיפה יותר עמוק ושוב מרימה, הרגשתי את שיניה המשפשפות את האיבר הנוקשה שבפיה, מכניסה ומוציאה, מרטיבה אותו ומחדירה יותר עמוק, ידיה ממשיכות לשחק בביצים המלאות, לגלגל אותן, ללחוץ בעדינות "זה טוב" שמעתי את עצמי ממלמל "עוד, כן, יותר"

בקושי הצלחתי לשמור על המסלול, האטתי את מהירות הנסיעה, אזור מנוחה הופיע כאילו בהזמנה ונכנסתי אליו, האזור היה נטוש ועצרתי בחריקה בקצהו, תמר אפילו לא הרימה את הראש כדי לראות למה עצרתי, היא הייתה שקועה במציצת השטרונגול שבפיה, מכניסה את כולו עמוק לגרונה עד שכמעט נחנקה והוציאה מעט, רק כדי לנשום עמוק, לקחת אוויר  ושוב החדירה.

שחררתי את משענת הכסא ונשכבתי לאחור. תמר ידעה למצוץ, היו לי חברות שמצצו לי בעבר אבל תמר היתה הטובה מכולם. הפקרתי את עצמי בידה, או אולי יותר נכון לומר בפיה, "כן, זה טוב, עוד, עוד" צעקתי ותמר הגבירה את הקצב, מוציאה ומכניסה את הזיין הרטוב עמוק לגרונה כשאני עוזר לה בתנועות האגן. אני לא יודע מי דפק את מי, אני את תמר או היא אותי, אבל הרגשתי שאני הולך לגמור  "אני בא, אני גומר" צעקתי, חשבתי שתמר תברח אבל היא המשיכה "אני משפריץ" הזהרתי אותה בקול ותמר בשלה "תזהרי" צעקתי ויריתי את מטעני הרותח הישר למעמקי גרונה.

שכבנו על הכסאות, חלונות פתוחים, אוספים את הנשימה. "זה מלוח" אמרה תמר כאילו גילתה דבר חדש שלא ידעה וניקתה את שארית נוזל תאוותי משפתיה, הוצאתי פחיות קולה מהצידנית שהיתה על הכסא האחורי, פתחתי ונתתי אחת לתמר, המשכנו לשכב, שותים ושותקים.

ביטבתה עצרנו לשתות קפה, תמר העדיפה שוקו, ישבנו  והסתכלנו אחד על השני, שקועים בעצמנו. "יש לך איפה לישון?" שאלתי

"לא, לא תכננתי, יהיה בסדר אני אסתדר" ענתה, מסמיקה.

"הזמינו לי מהעבודה חדר במלון, אם את רוצה את יכולה לישון איתי" תפסתי אומץ והצעתי.

תמר הסכימה.

 

***

ישבנו במסעדה ואכלנו. הייתי חרמן, כל הניסיונות בחדר להשכיב את תמר נפלו על חומה בצורה. כשניסיתי ושלחתי יד לעברה, בדיוק כשיצאה מהמקלחת ורק מגבת לגופה, הכתה בידי המושטת  ו"נרות חנוכה" היא אמרה "לראותם בלבד".

עד סוף הארוחה גיליתי עוד טפח מעברה, מסתבר שהיתה ממשפחה דתית אבל התעקשה לשרת בצבא, אסרו עליה והיא איימה לברוח מהבית, רק התערבות של הרב הובילה לפשרה שהיתה הרע במיעוטו לכולם, היא תשרת ברבנות, תחת השגחה, ועד השחרור, כך התחייבה, היא תקפיד במצוות, בת ישראל צנועה וחסודה המקפידה על קלה כחמורה. אתמול, כשהשתחררה, הסתיימה התחיבותה והיא החליטה לצאת לדרך חדשה.

עברנו ללובי וישבנו בפינה, תמר לא רצתה קפה "אכלתי בשר" הסבירה, יש הרגלים שלא נפטרים מהם אז שתינו תה, הפעם היא שאלה ואני סיפרתי לה על עצמי.

"יש לי פגישה חשובה מחר" אמרתי לבסוף "אני עולה לישון".

"כן גם אני עייפה, לא רגילה לנסיעות כאלה" אמרה והצטרפה אלי, עלינו בשקט במעלית, כל אחד סגור בעצמו, שותקים.

סופת ההוריקן פרצה עוד לפני שהדלת הספיקה להסגר. כאילו על פי תכנון מראש  קפצה עלי תמר ונתלתה כשרגליה חובקות את מותניי. תפסתי אותה, עוטף אותה בזרועותי והצמדתי אותה לקיר, שפתיי נצמדו לשפתיה ולשוני חדרה לפיה בנשיקה צרפתית לוהטת, לשוני ליטפה את קצה לשונה ויחד פצחנו בהאבקות לשונות עדינה, דוחפים זה את לשונו של זה, הנחתי ללשונה לחדור לפי והתחלתי למצוץ אותה בעדינות. תמר הפקירה את עצמה בידי, עיניה עצומות והיא מתמכרת כולה למגע.

הכנסתי את ידי אל מתחת לחולצתה, מתענג על מגע העור החלק, מנסה להגיע עמוק יותר, להוריד את חולצתה

"רגע" ביקשה וירדה. עצרתי. "חכה לי במיטה" המשיכה ולחשה בחושניות מפתה, נכנסה לחדר האמבטיה וסגרה אחריה את הדלת.

קרעתי מעלי את הבגדים, זורק לכל עבר וקפצתי למיטה. עמד לי, תורן קשה וזקור שאותו מהרתי לכסות בסדין הלבן. לרגע נפתחה הדלת ומיד נסגרה חזרה "תכבה את האור, בבקשה" שמעתי את תמר מבעד לדלת הסגור, כיביתי.

תמר יצאה, בעזרת האור המועט שחדר מבחוץ ראיתי אותה עטופה במגבת. תמר נכנסה למיטה, התכסתה בסדין עד צווארה והשליכה את המגבת לרצפה. שכבנו זה לצדו של זה, שותקים, נבוכים משהו.

גהרתי לעברה ונישקתי קלות את שפתיה. כשלא התנגדה חיבקתי אותה, הצמדתי את גופה העירום לגופי, נישקתי חזק יותר, ידי גלשו על גופה, מלטפות, חוקרות "תני לי לפנק אותך" לחשתי והתחלתי לנשק את צווארה, תמר שכבה על הגב ולא התנגדה.

באיטיות, מנשק את דרכי, ירדתי לעבר שדיה. אחזתי בפטמתה הנוקשה בין שפתי ומצצתי בתאווה, משחק בידי בשד השני, לש אותו בעדינות, מטפל גם בפטמה השנייה, מתענג. נשכבתי בין רגליה והיא לא התנגדה, עיניה היו עצומות ושפתיה מלמלו ללא קול, כאילו דיברה לעצמה, כאילו התפללה.

המשכתי לרדת, מנשק את בטנה השטוחה, הנוקשה. תמר ניסתה לעצור בעדי, אחזה בידיה בראשי, ספק מתנגדת ספק מכוונת, המשכתי לנשק וכשהרפתה מעט המשכתי בדרכי, מתקרב לערוותה המכוסה פלומת שיער עדינה. כשנגעו שפתי בפתח מערת תענוגותיה נמתחה, נשקתי בעדינות, לא ממהר, וכשנרגעה התחלתי להחדיר את לשוני לתוכה, בעדינות, שפתיי צמודות לשפתיה התחתונות, מוצצות, והלשון חודרת ומשחקת. תמר הייתה רטובה, מחורמנת, שאפתי  את ריחה, ריח  תאווה משכר, וידעתי ששנינו מוכנים לצעד הבא.

עליתי אליה חזרה, מנשק את פיה, נותן גם לה להתענג מטעם עסיס תאוותה, נשענתי על ידי, כדי לא להכביד עליה, כיוונתי את הזיין הרוטט אל פתח המערה המוכן לקראתו  ואז רגע לפני שחדרתי לתוכה, בדיוק כשעטרת הזיין נשקה לפתח היעד הנכסף היא לחשה לי באוזן "בעדינות בבקשה, אני בתולה"

פתחתי אותה! כן, באמת היא הייתה בתולה, כתם הדם הקטן על הסדין הלבן הוכיח שהיא לא שיקרה.

השעון המעורר שבפלאפון העיר אותי ומהרתי להשתיקו. ברגע הראשון לא זיהיתי איפה אני, מקום זר ולא מוכר, אבל מייד חזרתי לעצמי. הסתובבתי וראיתי את תמר שוכבת לצידי, ישנה שינה עמוקה כשחיוך של אושר על פניה.

שכבתי על הגב, כפות ידי מאחורי ראשי, ונזכרתי בלילה שהיה. זיון כזה לא היה לי כבר הרבה מאד זמן. תמר שהתחילה את הערב בתולה, הפכה במהירות לחתולת מין מיוחמת שלא יודעת שובע, רוצה רק עוד ועוד…

שלוש פעמים גמרתי לפני שנפלתי שדוד ונרדמתי.  פעם ראשונה במיטה, כשפתחתי אותה, שוכב עליה עם כל גופי חודר לעומקה וקורע את בתוליה, דופק במהירות, בתנועות אגן מהירות, כאילו מישהו רודף אחרי, כאילו פחדתי שתתחרט ותברח, הרגשתי איך מערת תענוגותיה נשטפת בעסיס אהבתה והגברתי עוד יותר את הקצב, "כן… זה טוב… אמא'לה… עוד… כן… עוד.. הנה… הנה…" לחשה "זה בא… כן… יש… כן… אני באה…" ולא יכולתי עוד, יריתי את מטעני החם על בטנה השטוחה, השפרצתי את זרעי על שדיי האגס שלה שעלו וירדו בקצב נשימתה הכבדה .

בפעם השניה בחדר האמבטיה אליו נכנסנו שנינו יחד למקלחת מרעננת. עומדים מחובקים מתחת לזרם המים החמים, מלטפים, ידה החליקה על הזין התלוי וזה הזדקר באחת, כאילו קיבל חיים משלו, נעמד זקוף מוכן לפעולה. "בואי" אמרתי והתיישבתי על מושב האסלה, תמר התיישבה עלי, חזה מול חזה, כיוונה את השטרונגול שצמח אל בין רגליה והתיישבה, מחבקת אותי ואני אותה, יושבים בדממה, כולי טמון בתוכה, מרגיש את שרירי נרתיקה הפועמים. שפתינו נפגשו לנשיקה, אחת ועוד אחת, מתנשקים בלהט ואז החלה תמר עולה ויורדת על השיפוד התקוע בתוכה.

התחילה באיטיות, הרגשתי שהיא מוכנה, רטובה, משומנת היטב, השטרונגול התפוח החליק בתוכה, מתחכך בדפנות הנרתיק המשומן, חודר עמוק יותר לפרטיותה, ולאט לאט הגבירה את הקצב, דוהרת במהירות על הזיין התקוע בתוכה. עצמתי עיניים ונתתי לה לעבוד, מתענג, מחבק, מרגיש את ישבנה המכה בי, "כן… זה טוב… הנה עוד אחד בא… הנה…" שמעתי אותה צועקת  "עוד… עוד… תזייני אותי… כן…" החזרתי אחריה וצעקותי התערבבו בשלה, הרגשתי את שרירי נרתיקה מתכווצים ולוחצים על  השטרונגול המחורמן "הנה… זה בא… אני באה… גומרת…" צעקה ולא הפסיקה בתנועתה. הרגשתי שגם אני הולך לגמור וברחתי במהירות מתוכה יורה את המטען השני לכל עבר, שופך שוב את זרעי לשווא.

בפעם השלישית דפקתי אותה על השטיח, הפעם בדוגי סטייל. תמר רכנה על ארבע ואני עמדתי מאחוריה, על ברכיי, ודפקתי בתנועות חזקות, מכה באגני, מתענג מהחדירה לעומקה ושוב יוצא, עטרת הזיין נושקת לשפתי מערת תענוגותיה, מחכה שתבקש, שתתחנן.

בהתחלה תמר לא הבינה "תבקשי" רכנתי עליה ולחשתי לאוזנה.

"בבקשה" לחשה חזרה.

"לא מספיק" התגריתי בה כשאני נושך לתנוך אוזנה "תתחנני, בקול"

 "זיין אותי, בבקשה" גרגרה בקול מגורה.

נכנסתי לתוכה, עמוק, חזק ושוב יצאתי, מחכה.

תמר למדה מהר, "דפוק אותי,  כנס לי,   בבקשה" צעקה תמר ושוב נכנסתי לתוכה בחוזקה, חודר עמוק יותר, מרגיש את הביצים המכות בה. בשתי ידי אחזתי בשדיה וסחטתי אותן, לוחץ באגני ובידי במין הרמוניה הזויה, משחק באצבעותי בפטמותיה הנוקשות, הזקורות "כן, עוד.." צעקה תמר והרגשתי את האורגזמה המרעידה את גופה "אמא'לה עוד… רוצה עוד… תכניס לי בבקשה, עוד… זיין אותי.. אני אוהבת את זה, תקע לי…" צעקה באקסטזה ואני טחנתי אותה  ביסודיות, דופק אותה מאחורה, מחליק בתוכה "הנה עוד אחד בא… כן, כן" גמרה שוב ואני לא הפסקתי, בפעם השלישית כנראה לוקח לי יותר זמן לגמור.

ארבע פעמים תמר גמרה, צועקת, מכריזה, עד שלא יכולתי יותר וברחתי שוב מתוכה, השפרצתי על גבה,  מתנשף בכבדות.

"חכי לי, אל תלכי! את יכולה לרדת לאכול, זה משולם" השארתי לה פתק גדול על המיטה אחרי שגמרתי להתקלח ולהתגלח. נשקתי לה בעדינות על המצח, מנסה לא להעיר אותה, ויצאתי בשקט לפגישת העבודה המתוכננת  שלי.

הפגישה היתה הצלחה מסחררת, נדרשו מספר תיקונים קטן וקבענו להפגש שוב מחר.  בדרך חזרה למלון דיברתי עם יאיר, הבוס שלי, וסיכמנו שהוא ישלח לי עותק מעודכן בפקס' . "תנוח בינתים, תעשה חיים, מגיע לך" אמר ולא ידע מה הוא אומר. בדלפק הקבלה במלון הארכתי את שהותי ביום נוסף משם עברתי לחנות המלון שבלובי, קניתי חבילת קונדומים ועליתי במהירות לחדר.

החדר היה ריק.  לקח לי כמה דקות עד שראיתי את התוספת שרשמה בפתק שהשארתי "בס"ד, ירדתי לבריכה, מחכה לך,  תמר" במהירות לבשתי בגד ים וירדתי אליה.

בין כל הבנות החשופות השרועות על מיטות השיזוף שלאורך הבריכה, חלקן בחזה חשוף וחלקן מכוסה, בלטה תמר כשהיא לבושה בחולצה ובמכנסיים. תמר ישבה ליד בחורה אחרת ודיברה איתה.

"היי, תכיר זאת אנט, היא מצרפת" קפצה תמר לקראתי והכירה לי את הבחורה שלידה "יהודיה" הדגישה כאילו אין פרט חשוב מזה.

התיישבתי לצידן "שלום" אמרתי בחיוך לעבר אנט "נעים מאד אני ירון"

"נעים מאד" ענתה אנט בעברית עם מבטא צרפתי כבד "אנט"

"למה את לא עם בגד ים?" חזרתי  לתמר.

תמר הסמיקה  "אין לי" פלטה בשקט, "לא צריך גם ככה זה טוב"

"בואי"  קמתי ממקומי ומשכתי אותה אחרי "את חייבת בגד ים"

"בואי" פנתה תמר לאנט כשהיא נגררת אחרי "בואי תעזרי לי לבחור"

"אנחנו צריכים בגד ים עבורה" אמרתי למוכרת כשאני מצביע על תמר "ושיהיה כזה שכולם אומרים וואו כשהיא עוברת".

כשחזרנו לבריכה כל הראשים הסתובבו לעברה, לא היה אחד שלא שלח מבט חושק בתמר הלבושה בביקיני קצרצר שהדגיש היטב את חמוקיה, מסתיר אולי טפח  אבל מבליט את גופה החטוב, את חזה האגס הקטן שלה, חזה זקוף וחצוף.

ראו על תמר שהיא מתביישת, מנסה להסתיר את עצמה, התיישבה במהירות חזרה בכורסת השיזוף כאילו מנסה להבלע בתוכה.

"בואי אני אמרח לך שמן שיזוף, את תשרפי" פנתה אליה אנט ובלי להמתין שפכה על גופה כמות נדיבה והחלה למרוח. היה משהו ארוטי בצורה שבה היא מרחה את תמר, נגיעות ארוכות, מלטפות, חודרת לפינות מוחבאות, אנט ממש מזמזה אותה  ותמר שכבה ונהנתה, הפקירה עצמה בידיה, נותנת לה לעשות כרצונה, להכניס ידה אל בין רגליה ולחדור עם אצבע אחת, כאילו במקרה, אל מתחת לפיסת הבד הקטנה ולשפשף את חריץ מנהרת תענוגותיה המוסתר.

התחרמנתי, האיבר שבין רגלי החל לתפוח, לגדול, פחדתי שיברח מבגד הים הקטן שלבשתי, שכולם יראו "אני נכנס למים, אתן באות?" שאלתי, לא היתה תשובה, שתיהן היו עסוקות בעצמן קמתי ונכנסתי למים.

כשחזרתי שתיהן שכבו על גבן. תמר הלבנבנה, מבריקה משמן השיזוף שנמרח עליה בצורה נדיבה, ואנט ללא חלק עליון, משזפת את שדיה הגדולים שעל אחד מהם מקועקעת שושנה אדומה.

"אני עולה" פניתי לתמר כשאני מטפטף עליה טיפות מים "את באה?"

"לא" ענתה בהתפנקות כשהיא מסתובבת על בטנה "כיף לי בשמש, לך, אני תכף אעלה" עליתי לחדר, נשכבתי על המיטה ובהיתי  בסרט ישן בטלויזיה עד שנרדמתי.

כמתוך חלום הרגשתי מישהו נושף באוזני, בעדינות, נשיקות קטנות, הרגשתי את גופה החם של תמר נצמד לגופי, פטמות שדיה הנוקשות דוקרות את גבי, ידה המחבקת אותי  מאחור חדרה לבגד הים הקטן שעדיין לבשתי והחלה משחקת בעדינות בביצים, מלטפת, מגלגלת אותן, התעוררתי.

"התגעגעת אליי?" שאלה בקול מתפנק.

"כן" עניתי כשאני מסתובב, משכיב אותה על גבה ונשכב מעליה.

"כמה התגעגעת?" המשיכה לשאול.

"ככה" אמרתי כשאני אוחז בידה ומוביל אותה לשטרונגול שצמח שבין רגלי.

"גם אני" אמרה כשהיא מפשקת את רגליה "בוא"

הושטתי את ידי לקופסת הקונדומים שעל השידה והוצאתי אחד.

"מה זה?" שאלה תמר בהפתעה.

"קונדום" עניתי "לא למדת ב…" הפסקתי באמצע כשנזכרתי איפה למדה, כנראה שחינוך מיני אינו בחומר הלימוד של האולפנה "בואי, אני אראה לך"

פתחתי את העטיפה והראיתי  לה איך מלבישים את הקונדום על הזיין, תמר הצטרפה והחלה לעזור לי, מותחת את הקונדום הדקיק על האיבר הזקור שנעמד עוד יותר למגע ידה.

נכנסתי לתוכה בקלות, תמר היתה רטובה, מערת תענוגותיה היתה משומנת היטב והאיבר העטוף בקונדום החלקלק חדר לעומקה, שכבתי עליה בכל כובד משקלי נהנה מההרגשה, ממגע גופה העירום, החם, שפתי נצמדו לשפתיה בנשיקה וידי חפנו את עגבותיה, אוחזות בשני פלחי ישבנה ומצמידות אותה אליי בחוזקה.

שכבנו כך צמודים כשאני תקוע בתוכה, מתנשקים בלהט, משחקים בלשונותינו ואז התחלתי לזוז בתוכה, לזיין בתנועות אגן קטנות, קצרות. לאט לאט הגברתי את הקצב, מרעיד את גופה, מרגיש את שרירי נרתיקה העוטפים את הזיין שבתוכם, מתכווצים סביבו, עיניה של תמר היו עצומות "כן, זה טוב" שמעתי אותה ממלמלת "אלוקים, זה טוב… כן עוד, עוד… הנה" הגבירה את קולה "הנה זה בא, זה… בא… "הרגשתי את האורגזמה המטלטלת את גופה "קחי" צעקתי "אני בא… קחי, אני משפריץ בך, כן! יש… י-ש! " גמרתי כשאני בתוכה, ממלא את הקונדום בשפעת זרמתי הרותחת.

תמר הפתיע אותי "הזמנתי את אנט לאכול אתנו" סיפרה לי כשירדנו לחדר האוכל ואכן אנט חיכתה לנו ועכשיו, כשארוחת הערב כבר מאחורינו ואחרי שניסינו לרדת לדיסקוטק להשתולל אבל תמר ברחה מייד בטענה שיש יותר מדי רעש, ישבנו בלובי ושתינו קפה. אנט ישבה גם היא לידנו וצחקקה עם תמר.

בארוחה למדתי שאנט מפריז, בת להורים עשירים מאד שהיו עסוקים בעיקר בעצמם,  הגיעה לאילת לתפוס צבע, לכייף ואם אפשר גם קצת שעשועים הרי זה משובח.

"בלי יין אין שמח" אמרה אנט במבטא הצרפתי הכבד והמשובש. אנט סימנה למלצרית והזמינה בקבוק מהתפריט שהוגש לה. היין הגיע, אנט טעמה ואישרה, ישבנו ושתינו כוסית ראשונה .

"אולי נעלה לחדר, לשחק" הציעה אנט אחרי הכוסית השניה

"נשחק במה?" שאלתי אבל את תמר זה לא כל כך עניין "כן בואו, אני רוצה, בואו" קפצה ממקומה והחלה מושכת אותי, אנט לקחה את הבקבוק והצטרפה.

"המשחק פשוט" הסבירה לנו אנט כשהיא מוציאה בקבוק מים מינרליים מהמיני בר "מסובבים את הבקבוק ומי שהפקק מצביע עליו צריך לשתות כוסית ולהוריד בגד".

צפוי חשבתי לעצמי אבל תמר התלהבה,  התיישבנו על השטיח והתחלנו.

הראשונה להוריד בגד היתה אנט שבשיא הטבעיות מזגה לעצמה כוסית, שתתה בשלוק אחד והורידה את חולצתה, חושפת חזה גדול הכלוא בחזיה מינימלית. אחריה הייתי אני שהורדתי את החולצה ללא כל בעיות. כשהגיע תורה של תמר ראיתי אותה מסמיקה, שתתה באיטיות את כוסית היין שהגישה לה אנט ובחשש מה הורידה את חולצתה, חושפת את שדיי האגס הנפלאים שלה הזקורים בטבעיות גם ללא חזייה תומכת.

מהר מאד היינו עליזים מהיין ובמצב מתקדם של התערטלות. אנט היתה הראשונה להשאר בעירום מלא, במהירות שתתה את הכוסית והורידה את החוטיני שלא הסתיר הרבה, חושפת את הכוס המגולח למשעי, חלק ולבן.

"ומה קורה אחר כך?" שאלתי את אנט, לא שלא ידעתי אבל להיות בטוח "מה קורה כשאין מה להוריד?"

"אוללה" ענתה במבטא הצרפתי הכבד "אז מתחיל הפאן" הסבירה "מי שמפסיד מקבל משימה, אתה יודע, משהו סקסי"

"אפשר זיון?" שאלתי ישירות.

"מה הוא רוצה" ענתה אנט, משבשת שוב את העברית "תבחר"

סיבוב נוסף ותמר הפסידה את החצאית ואחריה שוב הפסדתי. יחד עם כוסית היין, הגישה לי אנט כדור קטן שהוציאה מתיקה

"בלי סמים" אמרתי בפסקנות

"זה לא סמים, זה ויאגרה" ענתה במין פליאה איך אני לא מזהה "טוב לגבר, כדאי" השלימה באותו מבטא צרפתי כבד.

שתיתי והתפשטתי, הורדתי את תחתוניי ונשארתי בעירום מלא.

אנט לקחה את הבקבוק וסובבה, המתח הורגש באוויר, אנט ואני ערומים ותמר עם זוג תחתוני ביקיני לבנים שכתם רטיבות קטן מסגיר את חרמנותה. הבקבוק הסתובב, סיבוב ועוד אחד ונעצר מול אנט…

הסתכלנו עליה, "אני לפנק את תמר" הציעה אנט בעברית המשובשת שלה "אתם יודעים, למטה, בטוטו שלה"

נשענתי על הספה והתבוננתי בסקרנות במופע שערכו לי שתי הבנות.  בהתחלה תמר היססה "בת עם בת אסור בתורה" אבל אחר כך התרצתה ונשכבה על הגב, רגליה מפושקות ואנט בינן, שוכבת שרועה על הבטן כשרגליה סגורות, ישבנה מוגבה וראשה טמון עמוק בערוותה של תמר, נושקת בתאווה לפתח מערת תענוגותיה, חודרת בלשונה למעמקיה, מוצצת בקול את כפתור אהבתה של תמר.

תמר שכבה כשעיניה עצומות. הבעת פניה, ידיה המפושקות לצדדים ואגרופיה המכים בשטיח אמרו הכל, היא היתה מיוחמת, באקסטזה, הפקירה עצמה בידיה של אנט וזאת כנראה ידעה את העבודה.

עמד לי בטרוף, אי אפשר להשאר אדיש מסרט כחול כזה המשודר חי מול עיניך, השטרונגול המפותח שצמח בין רגליי רטט בתשוקה, מחפש אקשן והתנוחה של אנט, המזמינה כל כך, רק הוסיפה לגירוי. התקרבתי אליה, מלטף בידי את גבה, יורד ומעביר אצבע לאורך עמוד השדרה ומשם המשכתי לחריץ ישבנה המוצק שהתקשה עוד יותר למגע האצבע החוקרת, ליטפתי  בעדינות "אפשר להצטרף" לחשתי לאזנה.

"בשמחה" פלטה אנט וחזרה לינוק ממעין תענוגותיה של תמר.

אנט שכבה על בטנה כשרגליה סגורות, התישבתי מאחורי ישבנה ובשתי ידי פישקתי את פלחי ישבנה, כיוונתי  את זיין הרוטט לעבר הפתח הנכסף וחדרתי לתוכה. אנט היתה מוכנה, רטובה ומשומנת כהלכה, החלקתי בתוכה בקלות, מרגיש את שרירי נרתיקה המתכווצים סביב הפולש הזר החודר  למעמקי  מערת תענוגותיה. התחלתי לרכב עליה, דוהר, אנט הרימה את אחוריה, מגבירה את החיכוך "כן… טוב… חזק…" פלטה וחזרה לטפל בתמר שפתחה את עיניה, הביטה בי וחזרה להתמסטל מהטיפול היסודי שקיבלה מלשונה של אנט.

אחזתי את פלחי ישבנה של אנט ולשתי אותם בידיי בתנועות סיבוביות, הצלפתי בה קלות, "תני לי יד" ציוותי והיא הושיטה יד לאחור, אחזתי בה "עכשיו את השניה" המשכתי כשאני מלווה את מילותיי בהצלפה נוספת בישבנה, אנט הושיטה. אחזתי את שתי ידיה, מתחתי אותן לאחור ודהרתי עליה בפראות כשהשטרונגול שלי חוגג בתוכה, דופק בחוזקה.

עזבתי את ידיה ופישקתי שוב את ישבנה, פי הטבעת קרץ לי, הרבה זמן חלמתי על זה, איך אני דופק בתחת, כל החברות הקודמות שלי התנגדו, זה כואב הן טענו ועכשיו היתה לי ההזדמנות, הוצאתי את הזיין המשומן מהמערה החמימה והצבתי אותו בפתח המכווץ שמעליו, אנט לא התנגדה. התרוממתי מעט, על ברכי, וחדרתי לתוכה דרך הפתח הצר.

אנט נמתחה לרגע, הרפתה מתמר וקפאה במקומה. חדרתי עמוק לתוכה, קורע דרכי דרך השרירים המכווצים, לא הפסקתי עד שנעצתי את כל הזרג  הנוקשה בתוכה ורק אז עצרתי.

"מארד" אמרה בצרפתית "אני אוהבת זה" הוסיפה בעברית המשובשת במבטה הצרפתי הכבד וחזרה לטפל בתמר. התחלתי לטחון אותה מאחור, לדפוק בחוזקה את ישבנה, משתולל במערה האסורה, אחזתי שוב בידיה, משכתי אותן אחורה ודהרתי.

תמר גמרה ראשונה, צועקת, משתוללת, רוצה עוד.  אנט גמרה אחריה, החדירה את ידה אל מתחת לבטנה והחלה לאונן, אני דופק אותה מאחור והיא החדירה 2 אצבעות מקדימה, משחקת בעצמה עד שגם היא התפוצצה, שואגת משפטים לא מובנים בצרפתית מהירה.

שתיהן  שכבו על השטיח, נושמות בכבדות, מסופקות, ורק אני נשארתי ותאוותי בידי, רוצה עוד, רוצה לגמור. נגשתי לתמר ששכבה על גבה וכופפתי את ברכיה, תמר לא התנגדה. פישקתי את רגליה ברוחב האגן ונכנסתי ביניהן, במהירות הלבשתי לי קונדום מהחבילה המונחת בצד, הנחתי את כפות רגליה על צלעותיי, אחזתי בכפות רגליה כשאגודליי במרווח שבין הבוהן ליתר האצבעות והתחלתי מעסה ומשחק איתן. באיטיות החדרתי את השטרונגול הרוטט לתוכה, לוחץ את ברכיה כנגד שדיה, משתפשף בנרתיקה המשומן. זיינתי אותה, דפקתי  במהירות, שדיה התנדנדו בפראות בקצב חדירותיי. אנט שכבה על הצד והסתכלה בסקרנות "זה מגרה" אמרה וחזרה לאונן אבל אותי כלום לא עניין, הייתי שקוע בתמר, תרתי משמע, רציתי שתגמור, רצית לשמוע אותה צועקת מאושר וזה לא איחר להגיע, "אני באה… ירון זה טוב… עוד, כן, כן… כ-ן…" ואז התפוצצתי, השפרצתי, ממלא קונדום נוסף בשפעת זרמתי הרותחת.

ישבנו בארוחת הבוקר ושתקנו, כל אחד שקוע בעצמו, מחכה שהשני יתחיל. ראיתי על פניה של תמר שהיא עצובה.

"ירון" פתחה לבסוף תמר "יש לי משהו לספר לך"

"ספרי"

"אבל בבקשה תן לי לגמור עד הסוף, אל תפסיק אותי באמצע"

"מבטיח"  עניתי בסקרנות.

"ירון" התחילה ועצרה לרגע "החלטתי לחזור הביתה"

"לאן ??"

"לבני ברק, הביתה, הייתי צריכה לספר לך אבל …"  המשיכה ושוב השתתקה, נתתי לה את הזמן, ראיתי דמעה מתחילה לרדת מעינה והושטתי לה מפית נייר "אני מאורסת" הדהימה אותי תמר בפצצה נוספת "לתלמיד חכם, לומד בישיבה, אומרים שיהיה רב גדול והחתונה שלנו בעוד שבועיים, אני מצטערת ירון, רציתי רק לנסות, הייתי מוכרחה לדעת מה זה, לא תכננתי ש…"  נפלה דממה, ישבנו זה מול זה, שותקים, אני מביט בתמר והיא בשולחן, משפילה עיניים.

"ואני? מה אני?" התחלתי לשאול והשתתקתי.

"אני מצטערת ירון, באמת, אתה…"

עד החדר לא דיברנו, לא נוגעים, זרים. תמר ארזה בשקט את חפציה ואני הפעלתי את המחשב הנייד שלי ועברתי על דואר.

"ירון" קראה לי תמר והתיישבה על המיטה, לא עניתי.

"ירון" חזרה בקול רם יותר "אני רוצה לבקש ממך משהו"

"מה" עניתי בחוסר סבלנות.

"אני רוצה עוד פעם, פעם אחרונה, מתנת פרידה"

"רוצה מה?" עשיתי עצמי לא מבין.

"שתזיין אותי" לחשה והסמיקה.

"שהתלמיד החכם יזיין אותך" עניתי ברשעות .

תמר התחילה לבכות ואני לא עמדתי בזה, נגשתי אליה, עומד ומלטף את ראשה "האמת שלא עומד לי, הקטן שלי נעלב, אבל אם את רוצה לנסות אז בבקשה" אמרתי ופתחתי את חנות מכנסי, שולף את הזיין הרדום ממקומו.

תמר אחזה את האיבר הקטן בידיה והתחילה לשחק בו, מנשקת אותו בשפתיה, מלקקת, מכניסה את כולו לפיה ומוצצת. עשיתי הכל כדי שהאיבר שבידה לא יצמח, מחאתי השקטה על שבחרה בדוס על פניי, ספרתי כבשים ודמיינתי נשים שמנות ודוחות אבל לזיין היו רצונות משלו ומהר מאד הוא הזדקף ונעמד.

"תלבישי לי" אמרתי כשאני מוסר קונדום לתמר

"לא ירון, אני רוצה להרגיש אותך בתוכי" סרבה, לא התווכחתי, דחפתי אותה על המיטה וקרעתי  מעליה את התחתונים הקטנים שלבשה "תפתחי ת'רגלים" ציוותי והיא צייתה. נכנסתי בין רגליה ונשכבתי עליה, בתנועה מהירה חדרתי עמוק לתוכה, דפקתי אותה בחוזקה, זיינתי אותה במין תאווה לא מובנת.

טחנתי אותה ביסודית, היה משהו פראי בזיון הזה, בדפיקות החזקות שלי עם האגן, במערת תענוגותיה הרטובה כל כך, רטובה כפי שלא הרגשתי מעולם, בצעקות התשוקה של שנינו שהדהדו בחלל החדר.

הרגשתי את רגליה מחבקות אותי, ננעלות סביב אגני, לוחצות בחוזקה. חלצינו נדבקו זה לזה והיא עלתה וירדה לקצב תנועות האגן שלי, תלויה עליי, לא נותנת לי לצאת, אני עולה והיא אחרי, אני יורד והיא נלחצת. שרירי נרתיקה התכווצו בחוזקה, סוחטים את השטרונגול הגדול הנעוץ בתוכה "בוא ירון… בוא… אני רוצה… תן לי…" התנשפה באוזני ואני הרגשתי איך זה בא, איך אני הולך לגמור.

רציתי לברוח אבל תמר הידקה עוד יותר את לפיתתה "לא! ירון אל תלך… אני רוצה להרגיש אותך" צעקה "אני רוצה שתגמור בתוכי… אני רוצה, רוצה מזכרת… בוא ירון, כן, ב-ו-א" המשיכה.

 גמרנו יחד, מילאתי את נרתיקה בשפעת זרמתי הרותחת, שכבנו מתנשפים, מזיעים, מחובקים, נושמים בכבדות.

כשיצאתי מהמקלחת תמר כבר לא היתה בחדר, מיהרתי למסדרון אבל גם הוא היה ריק, נעלמה.

אפילו החוזה החתום המונח בתיקי לא שיפר לי את ההרגשה. נסעתי לאט, בעצם 90, המהירות המותרת בכביש הערבה, אבל יחסית לכל המכוניות שעקפו אותי זה היה לאט, שקוע בהרהורים, נזכר ביומיים המופלאים שעברו עליי, חולם.

קצת לקראת יוטבתה ראיתי דרך המראה הפנורמית אוטובוס אגד שועט לעברי, מתקרב  במהירות מאחורי, מתחיל לעקוף תוך שהוא צופר בחוזקה ואז, מבעד לאחד החלונות, ראיתי אותה, את תמר, ראשה נשען על החלון ועיניה עצומות, ישנה כנראה.

כאילו על פי פקודה הזדקר האיבר שנח בין רגלי, נעמד באחת, תותח אדיר הלוחץ בחוזקה על מכנסי כאילו רוצה לקרוע אותם, לפרוץ מתוכם.

חשבתי שהזקפה תרגע אבל לא, להפך, היא רק נהפכה גדולה יותר, לוחצת בחוזקה, שטרונגול פועם, זקור ומוצק. נכנסתי בחניון פונדק יוטבתה, עושה דרכי במהירות לפינה מרוחקת, נטושה, עצרתי בחריקה והחלקתי את הכסא לאחור, שחררתי את גב המושב ונשכבתי לאחור, במהירות פתחתי את מכנסי, שלפתי את הזיין הנוקשה הכלוא במכנסי והתחלתי לעשות ביד,  לאונן כתלמיד תיכון חרמן המציץ למקלחת הבנות.

שפשפתי במהירות, מתעלם מהכאב של חיכוך היד היבשה בעטרת הזין הרגישה. לא הייתי צריך לשפשף הרבה, הרגשתי שזה בא, "תמר" צעקתי כשאני יורה את מטעני הרותח לכל עבר "ת-מ-ר!!"

16 מחשבות על “מציצה לנהג פלוס בונוס קטן”

 1. סתם משהו קטן משלי
  לפני לא מעט שנים שירתתי בצבא בחיל האויר ..חוזר הביתה כל 3 שבועות בערך והנה אני בדרכי חזרה הביתה עייף משירות מתיש ..ירדתי בתחנה מרכזית הישנה בתל אביב והלכתי לשרותים והנה אני מבחין שמישהו מסתכל עלי.לא התייחסתי .נכנסתי לאחד התאים עם התיק ..ופתאום אני מרגיש אותו מאחורי. נצמד אלי. אני חייב לציין שמעולם לא היו לי התנסויות עם גברים.הוא ליטף לי את התחת..ולחש לי באוזן :.."רוצה מציצה" ?..הוא התיישב על האסלה מולי והכניס את הזין לפה ..הרגשתי בעננים..הרגשה עילאית..תוך כדי שהוא מוצץ לי הוא מלטף את התחת אני מרגיש את האצבעות שלו ממששות את פי הטבעת שלי..הוא הרטיב את האצבע ודחף אותה עמוק אל תוך התחת שלי..הרגשתי שאני עומד להתפוצץ לו בתוך הפה..תפשתי לו את הראש והצמדתי אותו אלי..מרגיש את הזין שלי בתוך הגרון שלו. הוא ניסה להיחלץ…הבין שאני עומד לגמור לו בפה. החזקתי אותו חזק תוך שאני משפריץ לו בתוך הגרון.."קח תבלע הכל..תמצוץ…עוד..עוד..אוח..כמה שזה טוב.."..
  mmolis01@yahoo.com

  הגב
 2. אתה יודע לכתוב אבל דבר אחד אתה לא יודע…וזה לאכזב
  סיפור מדהים כרגיל
  מחרמן ברמות
  אתה פשוט תותחחח

  הגב
 3. נהדר כרגיל.
  עוקב אחריך כבר שנים. ללא ספק הכותב המוכשר ביותר בז׳אנר

  הגב
 4. אני זוכר את הסיפור הזה מאירוטיקה, זה היה הסיפור הראשון שלך שקראתי ומאז אני עובר אתך לכל אתר שמפרסם את הסיפורים המצוינים שלך.
  לדעתי אתה הכתוב הטוב ביותר.
  משקיע בכל סיפור כמו שצריך, תמיד יש עלילה וזיונים במידה הנכונה, אני אוהב את זה שאתה מחייה את השפה עם כל מיני שמות פועל כמו לנרתק וכאלה…
  איך שהוא אתה מצליח בכל פעם להתעלות על עצמך וזה ראוי לציון.
  רציתי לומר לך תודה רבה על כל הסיפורים שכתבת עד עכשיו ומחכה בקוצר רוח לסיפורים הבאים.

  הגב
 5. אכן אני זוכר את הסיפור מאתר אירוטיקה, סיפור יפה מאוד, נדמה שזה הסיפור הראשון שלך שקראתי.
  את הסיפורים של אריה אני קורא הרבה זמן עוד מתקופת אירוטיקה…. עובר אחריו לכל אתר שמפרסם את הסיפורים המצוינים שלו.
  ובכל סיפור מחדש אתה מצליח להתעלות על עצמך מרגש ומרתק.
  לדעתי אתה הכותב הטוב ביותר ורצתי להגיד תודה על כל הסיפורים שכתבת עד עכשיו ומחכה בקוצר רוח לסיפורים הבאים.

  הגב
 6. נהדר
  משהו מחרמן ביותר
  אתה כותב טוב תמשיך

  אבל יש כנראה בלתי מוזר
  כשהיו ביטבתה

  ישבנו במסעדה ואכלנו. הייתי חרמן, כל הניסיונות בחדר להשכיב את תמר נפלו על חומה בצורה. כשניסיתי ושלחתי יד לעברה, בדיוק כשיצאה מהמקלחת ורק מגבת לגופה, הכתה בידי המושטת  "נרות חנוכה" אמרה "לראותם בלבד".

  לא הבנתי לאן זה שייך

  הגב
  • תודה על תשומת הלב,
   "ישבנו במסעדה… " מתחיל בעצם פרק חדש, היה שם במקור רווח שהעורך כנראה השמיט.
   תיקנתי, מקווה שעכשיו זה מספיק ברור

   אריה

   הגב
   • ראיתי את התיקון
    אבל….

    אתה ישבנו במסעדה ואנחנו

    מה זה שייך להמשך שיצאה מהחדר מהמקלחת ולא הסכימה…..

    זה נראה שבמקור היה כתוב שביובתה היה גם צימר וכו'

    הגב
    • לא, לא היה צימר ביוטבתה.
     הוא הציע לה להיות איתו בחדר במלון והיא הסכימה.. סוף סצנה.
     עכשיו מתחילה סצנה חדשה : הם יושבים במסעדה ואוכלים אחרי שהתרחצו בחדר במלון והוא נזכר איך היא לא נתנה לו לגעת בה

     הגב
 7. אריה נהדר

  אתה כותב מחרמנת ביותר שרק מלקרוא עומד לי כאילו אני עומד ליד תמר

  מקווה שבכל זאת תמשיך בסיפור
  מה היה עם אני
  ומה עם תמר ובוודאי שהיא התקשרה אליך לאחר החתונה לעוד ניסיון אחד

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)