מסכה משחקי תפקידים

מסיבת תחפושות

בבוקר המסיבה, הוא מבקש ממנה שתקנה תחפושת לשניהם, לא משהו זוגי במיוחד, אבל הכי חשוב, שלא יזהו שזה הם. המוכרת המליצה והיא קנתה בלי הרבה חשק. בזמן האחרון משהו לא עובד ביניהם מספיק טוב. כל הזמן תלונות, הסקס כבר לא מה שהיה פעם, היא לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הוא יזם משהו… היא אפילו התחילה לחשוד שמא יש לו מישהי אחרת בחיים.

היא חזרה הביתה, זרקה לעברו את השקית עם התחפושת שלו, את שלה היא לא הוציאה אפילו. רק מלראות את התגובה שלו, ירד לה כל החשק לצאת למסיבה הזו. גם ככה זו מסיבה של החברה שהוא עבד בה. היא לא סובלת את הנשים האחרות בצוות שלו. היא נשארת בבית, הודיעה, שיהנה. את התחפושת שלה היא כבר תחליף מחר, חבל על הכסף וההשקעה.

היא הכינה לעצמה כוס קפה, הוסיפה כמה טיפות רום וישבה על הספה, שקועה בדיכאון. בעצם, חשבה, זה הזמן שלי ללכת לראות אותו בסביבת העבודה, לברר אם יש לו אכן מישהי אחרת בתוך המשרד.

היא התלבשה בתחפושת שלה, "הגברת הסקסית", בקושי מזהה את עצמה עם השמלה הקצרה עם המחשוף העמוק, אולי העמוק מדי, ומעליה גלימה, מסכת עיניים נוצצת, ובסוף, איפור מושקע על חלק הפנים התחתון, ככה אף אחד לא יזהה אותה. נכנסת לאוטו, זורקת שקית עם ג'ינס וסוודר, אם לא יהיה לה נחמד, לפחות יהיו לה בגדים להחלפה, היא תוכל לצאת לאיפשהו.

היא הגיעה למועדון שרשום בהזמנה, אם לא השלט בכניסה שיעיד על החברה שחוגגת שם, היא לא היתה נכנסת, היא לא הצליחה לזהות אף אחד, אנשים לוקחים ברצינות את התחפושות האלה…

היא נעמדת בצד, סורקת את האולם בעיניה, מחפשת את "הצייד" שלה, בבגדי ציידים, כובע לראשו ומסכה מיוחדת ויקרה להחריד, היא רואה אותו בקצה השני של המועדון, מפלרטט עם שתי "חדרניות" זנותיות. עיניו תקועות עמוק במחשוף של אחת מהן, וידו על התחת של השנייה, צייד אמיתי. היא מתלבטת אם אחת מהן היא הרומן שהיא חושדת בו. איך הוא מעז, ככה לשלוח ידיים?! עוברת לידו מישהי אחרת, היא לא מצליחה לזהות את התחפושת, אבל הראש המסתובב שלו, מעיד שהיא כנראה מושכת.

היא מתיישבת על הבר לא נותנת לאף גבר זר לשבת לידה, דוחה אפילו את ה"נסיך" שביקש להזמין אותה למשקה. היא שומעת את ה"צייד" שלה מתקרב, היא חושפת רגליים סקסיות, מחכה שיתקרב… "אפשר לשבת לידך?" הוא שואל בקול מעוות קצת, כנראה בגלל המסכה, היא חושבת. "השאלה מה אתה מציע? היא עונה בקול חושני. מרגישה איך עיניו ננעצות עמוק במחשוף שלה, זה גורם לה לרטט, כזה שכבר חודשים לא הרגישה איתו, סוף סוף הוא שם לב כמה היא חושנית.

הוא רואה מקצה המועדון את האישה באדום נכנסת, הוא לא יכול להוריד את העיניים שלו ממנה. בהזדמנות הראשונה הוא נגש אליה, היא יושבת ליד הבר לבד, איך גבר נותן לה לבוא לכאן לבד? הוא תוהה. מרגיש שהוא חייב לצוד אותה לעצמו.

שדיה עומדים מולו, מפתים אותו, הוא מרגיש אותם כבר בידיו. הוא מרגיש את השד הזקור, את הפטמה בין אצבעותיו. הוא רוצה אותה כאן ועכשיו!!! הוא לוחש לה באוזן והיא עונה בקול מפתה ומתוק. הוא מתקרב לנשק את השפתיים אלא שהיא מפנה לו את הראש "לא כ"כ מהר" היא לוחשת "קודם תצוד אותי". הוא מרגיש את חלציו בוערים במכנס הצמוד.

"נעים מאוד, אני הצייד של האירוע. מחפש לצוד נסיכה סקסית, לחוויה שלא תשכח, מעוניינת?" הוא לא מאמין שהמילים האלה יוצאות מפיו, הוא בד"כ כ"כ ביישן, מזל שיש את המסכה, לפחות היא לא רואה כמה הוא מסמיק.. היא רק מחזירה לו חיוך מפתה, מלקקת את הלשון שלה, מזמינה מהברמן משקה שיכניס אותם לחוויה טובה. הוא מרגיש את היד שלה חמה בתוך ידו, הוא מוביל אותה במעלה המדרגות לקומה השנייה, לתאים זוגיים.. "יש לי בקשה" היא אומרת "בא נשאיר את המסכות עלינו". זה ממש מתאים לו, ככה יוכל להסתיר את המבוכה, וזה גם מעלה את רף הגירוי שלו, סקס עם דמות אלמונית….

הוא בא אליה מאחור, מוריד מעליה את הגלימה המיותרת. היא נשארת רק עם שמלה קטנה עליה, הוא פותח את השמלה לכל האורך, היא נותנת לשמלה ליפול לרצפה. הוא בהלם, מתחת לשמלה היא ערומה לגמרי, אם רק היה יודע… הוא כבר לא יכול להתאפק, הוא מכופף אותה קדימה ונכנס לתוכה מאחור, הם גונחים והוא מרגיש איך הוא משתחרר. עכשיו הוא יוכל להתחיל גם ליהנות.

היא לא מבינה מאיפה זה בא. בבית הוא כ"כ עצור, כשהיא הציעה תנוחות חדשות, הוא כעס עליה שתפסיק לחפש שטויות באתרים מפוקפקים, ופה, הוא ממש משחק את המשחק. עושה לה חשק להמשיך.

היא דוחפת אותו על המיטה הגדולה, מפשיטה אותו לגמרי. באור המעומעם של המועדון הוא נראה לה פתאום כ"כ סקסי, היא לא זוכרת אותו ככה. או אולי שזה מהדי האלכוהול שהיא שתתה.. היא נעמדת על ארבע, מוצצת לו את הזין הגדול, מרגישה איך הוא גדל לה בפה. היא מלקקת אותו לכל אורכו, מרגישה אותו מתפוצץ עוד רגע. הוא מתחנן אליה שתאט את הקצב, הוא רוצה עוד ליהנות. היא מתיישבת עליו, רוכבת עליו, מכניסה אותו עמוק לתוכה, מרגישה אותו זז בפנים עמוק. הוא חופן את שני שדיה המושלמים בשני ידיו, מרגיש איך היא נרעדת. היא כ"כ רטובה וחמה. הם גומרים ביחד בקול גדול.

היא חייבת לשאול את הברמן מה הוא שם בקוקטייל, אולי ויאגרה? היא לא זוכרת כמה שנים עברו מאז הפעם האחרונה שהם עשו סקס כמה פעמים ברצף.

הוא כאילו קורא את המחשבות שלה, הוא משכיב אותה על המיטה ומפשק לה את הרגליים, שם כל רגל על אחת מכתפיו, הוא יורד לה כמו שהוא אף פעם לא ירד. הוא מלקק אותה, בולע בשקיקה את הגוף שלה ואת ההפרשות שלו. הוא נמצא עם הלשון שלו עמוק בנרתיק שלה, מרגיש אותה מבפנים, הוא מתמוגג מנחת כשהיא רועדת, ממש מפרכסת לו בידיים. הוא מרגיש איך הדם שלה זורם בשצף למטה, איך הדגדגן שלה מתנפח לו בפה. הוא גונח יחד איתה, מרגיש אותה משפריצה לו ישר בפה.

המוזיקה למטה מתחילה להיחלש, אנשים מתחילים להתפזר הביתה.

היא אוספת את השמלה שלה, מתלבשת, מחייכת אליו. "נהניתי" הוא אומר "אפשר לקבוע שוב?" "ברור" היא עונה "אל תדאג, אחרי מה שהיה פה הלילה, אני יודעת שאני יכולה לדרוש ממך!!" הוא נבוך, מאושר ☺

היא חוזרת הביתה, בדרך היא מחליפה לג'ינס, יותר קל לנהוג ככה. בחניה היא רואה את הרכב שלו, איך הוא הצליח להגיע לפני, היא תוהה. היא עולה במדרגות, מעניין לשמוע מה הוא יספר על המסיבה…

היא פותחת את הדלת, הוא יושב על הספה הגדולה, משחק כדורגל משודר בשידור חי, ערימת גרעינים מפוצחים ובקבוק בירה על השולחן. "איפה היית" הוא שואל "אני חייב לך סליחה, הגעתי למסיבה והרגשתי כ"כ רע על שרבנו לפני, אז הבאתי לאורי, הבחור החדש בצוות, שהתגרש לא מזמן, את התחפושת שלי וחזרתי הביתה. את לא היית פה.. הוא שלח לי הרגע הודעת תודה רבה על התחפושת שקנית, לפחות מישהו אחד נהנה הלילה…."

6 מחשבות על “מסיבת תחפושות”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)