מי הגבר פה בבית : חגיגה  

 זהו חלק שני של מי הגבר פה בבית, למעבר לחלק הראשון לחץ כאן

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

בסוף החלק הראשון :

עמד לי כמו שלא עמד לי מעולם, המחשבה הזאת של אבא שמפליק בישבן החשוף של אמא עם הקיין או מחבט הקריקט חירמן אותי בטרוף וכידוע, כשהזין עומד השכל בתחת, וגם אצלי זה קרה ו…"אמא, בא לי לזיין אותךָ" נפלט לי ולא האמנתי שאני אומר את זה.

חשבתי שאמא תכניס לי סטירה על המקום, שהיא תצרח עלי ותשלול לי את האוטו שלה לשנה לפחות אבל אמא הפתיעה אותי כשאמרה במין שלווה כזאת, "אז מה הבעיה? איך אתה רוצה אותי?".

הייתי בשוק, לא התכוננתי לזה אבל ידעתי מייד מה אני רוצה, כמו בסרט ההוא שלו ושלה, "על הקיר" הודעתי, מנסה להסתיר את ההתרגשות שלי.

אמא הורידה מעליה את הפיג'מה שלבשה, ניגשה אל הקיר, מדדה צעדים לאחור באותה רצינות שרונלדו מודד כשהוא הולך לבעוט בעיטה חופשית, נעמדה בפישוק, התכופפה ב-90 מעלות, מתחה ידים אל הקיר, הניחה עליו את כפות הידיים ונשענה, לרגע עוד סידרה את עצמה, מרחיבה מעט את הפישוק, ו-"בוא, תכניס לאמא, אמא מוכנה" היא הודיעה ושמעתי את התשוקה בקולה.

הפלתי את החלוק מעליי ונצמדתי אליה מאחור, לא הייתי צריך לכוון, הזין שלי נמשך בעצמו אל החריץ הוורוד שבין שפתי הכוס כמו דבורה אל הצוף, אחזתי במותניה ונעצתי את עצמי במכת אגן חזקה אבל לא הייתי צריך, חדרתי בקלות, לא חלילה כי יש לי זין קטן, להפך, יש לי כלי מכובד, אלא שאמא הייתה משומנת היטב באותו נוזל סיכה שומני נשי וטבעי שלה.

"כן!!" אמא גנחה בקול כשכל הזין ננעץ עמוק בתוכה, "כן!" היא חזרה שוב בקול מתאווה, "כן, חזק, כן, תטחן לי ת'טוטה" ואני, ילד טוב, עשיתי את מה שאמא אומרת, טחנתי אותה דק דק, מפמפם אותה בתנועות ארוכות וחזקות, מכה בחוזקה באגני על ישבנה, מרעיד את גופה בנעיצות פראיות שמרקידות את שדיה הגדולים אבל בעיקר חוגג בכוס הלוהט שלה, חוגג ושולח אותה לשלוש גמירות עוצמתיות ונהנה מהסופרלטיבים שהיא חילקה לי בכל אחת מהן והדבר היחיד שאני מצטער זה שלא גמרנו ביחד.

"וואו, כזה לא היה לי אפילו עם אבא שלךָ" אמא התנשפה בכבדות אחרי שגמרתי ויצאתי ממנה ומההבעה על פניה נראה לי שהיא באמת התכוונה לזה, "עידו," היא המשיכה אחרי שסידרה מעט את הנשימה שלה, "אנחנו צריכים לדבר, בוא לשולחן, אני אכין לך שוקו עם מרשמלו"

בחוץ עדיין השתוללה הסופה אבל בבית היה חם, חום נעים כזה, ולמרות זאת בזמן שאמא הכינה את השתיה אני הוספתי עוד בול עץ לקמין. ישבנו זה מול זה בשולחן האוכל, שנינו לבושים בחלוק רחצה רק שזה של אמא היה סגור ברישול והציצי שלה הציץ בכל תנועה שלה.

שתקנו ושתינו, אני את השוקו עם מרשמלו שערימת קצפת בראשו, אמא העדיפה אספרסו קון-פנה, כזה עם כיפת קצפת, מאז שהיא קנתה באי-ביי סיפון להכנת קצפת זה המשקה האהוב עליה.

"עידו," אמא שברה לבסוף את השתיקה, "אתה מאמין לי או לא?".

"מאמין" הבטתי בה ואמרתי, איך אפשר לא להאמין אחרי כל ההוכחות שלה.

ראיתי את החיוך המתפשט על פניה, "וזוכר מה הבטחת אם אני אוכיח לךָ?"

זכרתי היטב אבל הִתַּמַּמְתִּי, "לא, מה הבטחתי?".

"מניאק, הבטחת לי שאם אני אוכיח לך אתה תעשה כל מה שאני ארצה".

"נכון, צודקת, נזכרתי" חייכתי אליה, "ומה את רוצָה?"

"שתהיה הגבר של הבית החדש שלי!" והיא הביטה בי ישר בעיניים במבט רציני.

אמא תפסה אותי לא מוכן, על הרבה בקשות אפשריות חשבתי אבל זאת הפתיע אותי, "מה?!?!" צרחתי, "אי-מא! כאילו, מה?!?"

"עידו, אתה לא חרש, אמרתי שאני רוצה שתהיה הגבר של הבית החדש שלי!" היא חזרה על דבריה באותו קול רגוע והחלטי,

היה איבר אחד מבין רמ"ח אבריי ששכב מצומק בין רגליי ובבת אחד התעורר וצעק 'תסכים!' ואולי אם ההצעה לא הייתה באה מאמא שלי הייתי מסכים מייד אבל עדיין היה משהו בתוכי שעצר אותי, שלחש 'זה אמא שלך! זה גילוי עריות! זה אסור!' ונכון שמחסום גילוי העריות כבר נפרץ הערב פעמיים אבל עדיין לא הרגשתי מוכן ו-"אמא את לא נורמלית" מלמלתי, "את, את, את מבינה מה את מבקשת?".

"מבינה" אמא הביטה לי עמוק בעיניים, "תבין עידו, ביי-הוק-אור-ביי-קרוק (by hook or by crook) יהיה לי גבר של הבית חדש!" היא קבעה נחרצות, "אני מעדיפה אותךָ אבל אם זה לא תהיה אתה אני אצטרך למצוא לי מישהו אחר ואתה יודע, הוא יכול להיות לא נחמד" הוסיפה רמז עבה.

"אבל אמא" עדיין ניסיתי.

"עידו, קודם כל הבטחת והבטחות צריך לקיים!" היא אמרה לי בקול נוזף, "וחוץ מזה אני יודעת שהבטחת לאבא, באותו לילה שנפרדנו ממנו, שאתה תדאג לי אז הנה, זה מה שאני צריכה ממך, ככה אני צריכה שתדאג לי".

אני חושב שזה היה הרגע שנשברתי, נשברתי אבל עדיין לא רציתי להודות בזה, "אמא, אם אני אסכים ואני מדגיש אם" ציינתי, "מה זה אומר?"

אמא חייכה. "קודם כל כשאנחנו לבד בבית אתה הגבר של הבית ואני האשה הכנועה והציתנית שחייבת לעשות כל מה שאתה דורש ממה, כשיש אורחים או כשאנחנו בחוץ אתה עידו, הילד הטוב של אמא שלו" היא התחילה.

"הבנתי, אם אני אסכים כמובן, מה עוד?".

"כל החוקים של אבא תקפים ומחייבים," וכנראה שהיא התכוננה כי היא שלפה מכיס החלוק שלה דף ועליו מודפסים החוקים ומסרה לי, "מותר לך כמובן להוסיף חוקים משלךָ ואין לי זכות לערער אבל כדי לשנות חוק של אבא אני צריכה להסכים"

הבטתי בדף, החוק הראשון היה זה שבבית, כשהיא לא במחזור, היא חייבת ללכת בלי תחתונים וכשהיא במחזור היא חייבת ללכת עם התחתונים האדומים, השני שהיא חייבת לישון עירומה אם לגבר של הבית יבוא עליה פתאום, המשכתי ועברתי עליהם במהירות ו-"או-קיי, קראתי, מה עוד?"

"כל המשחק הזה הוא סביב סקס, הרבה סקס, העונש הוא רק המשחק המקדים, המקל כמו שאבא קרא לו, ואבא הקפיד שאחרי המקל יבוא הגזר" והיא עשתה באגרופה את אותה תנועת זיון גסה, "אתה יודע,  יעשה אותי" הוסיפה, אולי כי היא חששה שלא הבנתי, "הוא זה שקבע באיזו תנוחה ובאיזה חור אבל תמיד אחרי המקל בא הגזר" היא הוסיפה במהירות.

"הבנתי, מה עוד?".

"המילה של הגבר של הבית היא הקובעת והוא לא צריך להסביר! אין סליחה, יש רק עונש! אין גם ערעור, גם לא בג"צ," היא ציחקקה, "ערעור שווה עונש נוסף".

"מה עוד?".

"המיטה בחדר השינה היא המיטה שלךָ, אני חייבת לבקש רשות כדי לישון איתךָ"

"והיו מקרים שאבא לא הרשה לך?"

"כן" היא הסמיקה.

"אז איפה ישנת?".

"על השטיח ליד הצד שלו במיטה או שהוא היה שולח אותי לחדר האורחים או לחדר שלךָ כשאתה לא היית"

"וזהו?"

"בזמן העונש יש לי מילת בטחון, אדום, כשאני אומרת אותה מפסיקים מייד!"

"ואמרת אותה פעם עם אבא?" הסתקרנתי.

"לא" היא חייכה.

"עוד משהו שאני צריך לדעת?"

"אהה, לא שאני זוכרת כרגע, אם אני אזכר אני אגיד לך".

אני חושב שהרעיון שצץ לי פתאום בראש שאוב מאיזה סיפור שקראתי, "אמא, אני חייב להיות בטוח שאת באמת רוצה את זה" הודעתי לה.

"תהיה בטוח, אני בטוחה" היא חייכה לעברי.

"לא, אני רוצה שתוכיחי לי"

"אין בעיה, איך?"

"בסרטים שהראית לי היית חלקה שם בכּוּס, עכשיו יש לך שם חורשה" חייכתי, "אם את באמת רוצה אז תורידי אותה!"

"התפוח לא נופל רחוק מהעץ," אמא חייכה לעברי וראיתי מין הקלה על פניה, "חרמן, כמו אבא שלו, קודם כל זאת לא חורשה, זאת מברשת מטופחת ושנית אין בעיה, אתה רוצה לבוא להוריד לי?"

"לא, אני רוצה שתלכי וכשתחזרי תראי לי ערווה חלקה" עניתי ולקחתי עוד שלוק מהשוקו שהתקרר מעט.

"אבל אם אני מורידה אתה מסכים!".

"אם את מורידה אני הגבר של הבית החדש שלך" הרמתי את ידי בשבועת הצופים.

אמא הלכה, קודם שמעתי מכונת גילוח או תספורת מזמזמת, אחר כך מים זורמים ורגע אחרי היא חזרה, נעמדה מולי בהפגנתיות ופתחה את החלוק שלה, מראה לי את ערוותה המגולחת לְמִשְׁעִי, "עכשיו אתה הגבר של הבית החדש שלי?" היא חייכה לעברי.

"כן".

אותו לילה אמא ישנה במיטה שלי או אם לדייק אני ישנתי במיטה שלה שעכשיו, כשאני הגבר של הבית, זאת המיטה שלי.

קודם היא הלכה להתרחץ ואני ישבתי במיטה, נשען על גב המיטה, וחיכיתי, מביט שוב בפעמון היד שמונח על השידה לצידי, זה שאמא שלפה מהמגירה והניחה בחרדת קודש על השידה, מסבירה לי שוב שאם אני ארצה משהו אני רק צריך לצלצל לה והיא תתיצב לשרת אותי, בבקבוק ג'ל הסיכה שהיא העמידה לידו, אם במקרה יבוא לי, ובקופסת הקונדומים שכשהיא הניחה אותה שם נבהלתי, פחדתי שהיא לא מוגנת ואני גמרתי לה בפנים, אבל היא הרגיעה אותי שהיא מוגנת ואין לי ממה לחשוש וזה קונדום מחוספס שאבא כל כך אהב להשתמש בו מדי פעם.

אמא יצאה מהמקלחת עירומה ונעמדה לצד המיטה לידי, השפילה עיניים ושאלה אם אני מרשה לה לישון במיטה שלי הלילה. "אני מרשה לך," וחיוך נמתח על שפתיה, "אבל!" עצרתי אותה כשהיא רצתה להכנס והחיוך נעלם, "קודם תעמדי ככה על הברכים כמו שעמדת לאבא".

"הוא קרא לזה לרדת לעמידת מוצא" אמא ירדה על ברכיה שילבה את אצבעותיה מאחורי העורף מתחה מרפקים לאחור והבליטה את שדיה. קמתי ניגשתי למגירת הצעצועים של אבא, פתחתי ולקחתי קולר, "תענדי לך" הגשתי לה אותו, "מהיום אני מרחיב את החוק ואת לא רק ישנה עירומה אלא גם עם קולר, שלא תשכחי שאת האשה הכנועה והציתנית" הסברתי לה בזמן שהיא ענדה את הקולר לצווארה.

אותו לילה ישנו כפיות, אני על הצד ואמא נצמדה אלי, מוחצת את שדיה אל גבי ומחבקת אותי, בדיוק כמו בתחילת הערב, כשהכל התחיל, "לישון!" עצרתי אותה מלהתחיל לשפשף לי, היה לי מספיק סקס לערב אחד ומחר היא עובדת ואני לומד, "נמשיך כבר מחר" מלמלתי ונרדמתי.

אותו לילה ישנתי טוב, התעוררתי בבוקר עם זקפת בוקר, ברגע הראשון חשבתי לקרוא לאמא שתבוא לפרוק לי, בשביל מה אני הגבר של הבית? אבל על פי השעה בשעון ידעתי שאמא כבר יצאה, תמיד היא ככה, יוצאת בבוקר מוקדם לחדר כושר ומשם לעבודה, אז עשיתי את מה שתמיד אני עושה כשאני קם בבוקר עם זקפה, עשיתי ביד.

היה לי חור בין שתי הרצאות וישבתי בארומה על כוס קפה וכריך סביח כשדניאלה התישבה מולי עם צלחת מעדן פירות וגרנולה, מחייכת. "אני מתחתנת" היא ציחקקה בשמחה והציגה לי טבעת ארוסין על האצבע.

"מזל טוב" חייכתי חזרה, "מי המסכן?"

"מניאק היית ומניאק נשארת!" היא חייכה לעברי, "כמו שתמיד אמרתי, גם קיבוצניק, גם טייס וגם חתיך הורס".

דניאלה חלמה תמיד על קיבוצניק, מין פטיש כזה שאני לא יכול להבין אותו. דניאלה הייתה הראשונה שלי, זאת שהפכה אותי לגבר, ואני הייתי הראשון שלה, אני זה שפתחתי אותה. היינו חברים בשמינית, בעיקר למדנו יחד לבגרות  אבל גם התמזמזנו, למצוץ היא לא הסכימה למצוץ לי, אמרה שזה מגעיל אותה להכניס את הפיפי לפה, אבל כן עשתה לי ביד, ואני הייתי מלטף את שפתי הפות שלה, ככה היא דרשה שאני אקרא לזה, פות לא כּוס או מנוש או אפילו טוטה, עם לפשק מעט את השפתיים ולגעת ברטוב אבל לא לדחוף אצבעות, עד שסוף שבוע אחד ההורים שלה נסעו לנופש הכל כלול במלטה, אחותה הגדולה, תצפיתנית בגבול עזה, סגרה שבת וכל הבית עמד רק לרשותנו ו…אחרי כמה מזמוזים, כששנינו היינו כבר עירומים ובעיקר מגורים, היא לחשה לי שהיא התחילה לקחת גלולות והזמינה אותי ללכת איתה עד הסוף, לפתוח אותה.

חשבנו שאנחנו נועזים, ממציאים את הגלגל, בפועל עשינו את זה בתנוחה הכי בנלית, בתנוחה המיסיונרית, שכבתי עליה, היא עזרה לי לכוון למקום הנכון בין רגליה, צרחה "איי!" כשתקעתי לה בחוזקה את הפין לפות, כשפתחתי אותה, ואחר כך פמפמתי אותה הכי מהר שאפשר, כאילו מישהו רודף אחרי, ולא פלא שגמרתי עוד לפניה ולמרות שאחר כך עשינו את זה שוב והפעם הצלחתי לתת לה את עונתה אבל היא הזכירה לי בכל הזדמנות את הפשלה ההיא.

המשכנו להזדיין, משכללים את התנוחות בעזרת ספר תנוחות שהיא קנתה אבל דבר אחד היא לא הסכימה לעשות, למצוץ לי, או להכניס את הפיפי שלי לפה שלה כמו שהיא קראה לזה, כי זה מגעיל אותה.

היה ברור לנו שחתונה לא תצא מזה, היא הודיעה שהיא תתחתן רק עם קיבוצניק ולי לא היה שום כוונה להיות אחד כזה. נפרדנו כשהתגיסנו, היא הלכה לנח"ל, לגרעין, אני לשיריון, טנקיסט במרכבה סימן4, ונפגשנו שוב כאן באוניברסיטה, לא באותה פקולטה אבל מדי פעם נפגשים ב'ארומה', כמו עכשיו.

"עידו," היא לחשה לי אחרי שהראתה לי תמונות של החתן, "אני יכולה לבקש ממך משהו? לזכר כל מה שעברנו יחד"

"מה?"

"אתה זוכר שפעם אמרנו שנעשה את זה בשרותים של בית קפה?"

זכרתי, היה לדניאלה מין מנהג כזה לאתגר אותי, האחרון שביצענו יחד היה להזדיין בכנרת, במים, נכנסנו מאחורי השיחים שגדלו דניאלה הורידה את החלק התחתון של בגד הים שלה וכרכה אותו סביב פרק כף היד, התכופפה מעט ואני באתי מאחור והשחלתי אותה, דוחף ידים וחולץ את שדיה מהחלק העליון של בגד הים, מזיין במרץ וממשמש לה את הציצים, נותן לה את עונתה בגדול, שתי גמירות עוצמתיות שטלטלו את גופה ולקינוח עוד גמירה אחת, משותפת, יותר טוב מזה לא צריך רק שבדרך חזרה היא אתגרה אותי שנעשה את זה בשרותים של בית קפה אבל לפני שהספקתי התגייסנו ונפרדנו והנה עכשיו פתאום היא נזכרה בזה ולמה? אולי היא רוצה שגם זה ירשם לי כפשלה כמו הפעם הראשונה? "זוכר" אמרתי, "הרבה זמן עבר מאז".

"כן, הרבה זמן, אבל יש דברים שלא שוכחים, יש דברים שחייבים להשלים לפני שעוברים לשלב הבא, לפני שאני מתחתנת והופכת לאשת איש, אז, אהה, חשבתי, אולי נעשה את זה עכשיו"

הבטתי בה במבט לא מאמין, "עכשיו? פה? את בטוחה?"

"פה. בשרותים. וכן, אני בטוחה" היא הביטה בי עמוק בעינים, "אתה היית הראשון שלי ואני רוצה שתהיה האחרון לפני שאני מתחיבת להיות נאמנה רק לו".

"תגידי" גחנתי לעברה ולחשתי, "הכנסת את הפיפי שלו לפה שלך?" חייכתי אליה, משתמש במילים שהיא השתמשה כשהיינו ביחד.

"כן" היא הסמיקה.

"אז בואי נסגור מעגלים, נלך לשרותים, את תמצצי לי, לזכר הימים שלא רצית למצוץ, ובכך תסגרי מעגל עבורי ואחר כך אני אדחוף את הפין שלי לפּוֹת שלך ואני אסגור לך את המעגל שלך"

לרגע היא בָּהֲתָה בי, רצינית, ואז "מניאק היית ומניאק נשארת!" היא לחשה, "צדקת, אז, זה בכלל לא נורא למצוץ ומגיע לך, אני מסכימה, בוא".

התגנבנו לשרותים, לתא של הנכים שהוא תמיד יותר גדול, דניאלה הורידה את המכסה באסלה והתישבה עליה, "בוא" היא הזמינה אותי ואני נעמדתי מולה, פתחתי את המכנסיים ושלפתי את הזין שלי. "עידו," דניאלה הביטה בו במבט מְהֻרְהָר, "רק שתדע שהפין שלך הוא הכי גדול ש… אתה יודע, ש…"

"שחטפת?"

"כן, שחטפתי"

"יותר גדול מזה של הטייס?"

"כן, אבל לו יש יהלום בקצה" היא ציחקקה, הכניסה את הזין לפה והתחילה למצוץ לי.

נתתי לה למצוץ לי עד שהרגשתי שהוא ערוך ומוכן למטלה המחכה לו והזמנתי אותה לעמוד על הברכים על מכסה האסלה ולהשען על הניאגרה. דניאלה הסתובבה וכשאחוריה הופנו אלי הרמתי את החצאית שלבשה, משכתי והורדתי את תחתוני הביקיני הלבנים שלה עד הברכים, נצמדתי אליה מאחור והשחלתי אותה, בתנועת אגן חזקה תקעתי את אייל הברזל שלי עמוק לכוס הרטוב והחמים שלה והתחלתי לזיין אותה.

דפקתי אותה בתנועות ארוכות וחזקות והרגשתי איך היא מתחממת, לצעוק היא פחדה אבל לא הצליחה להסתיר את נהמות ההנאה החרישיות ואת אותם כיווצים חזקים בנרתיק שהעידו על האורגזמה שמשתוללת בתוכה, "כן, עידו, שלךָ הכי גדול" היא לחשה, "עוד, תן לי עוד" ואני נתתי, כתשתי אותה דק-דק עם העלי הגדול שלי ואם זה לא מספיק גם דחפתי ידים אל מתחת לחולצה, המשכתי וחדרתי אל מתחת לחזיה והתחלתי למולל את הפטמות הנוקשות שלה והתוצאה לא אחרה להגיע, עוד גמירה טלטלה את גופה רק שהפעם גם אני הצטרפתי אליה, רוקנתי את הבקבוקים המלאים שלי עמוק בכוס הגועש ורוגש שלה.

"תודה" היא לחשה לי כשעמדנו וסידרנו את הבגדים שלנו, "הייתי צריכה את זה" הוסיפה ולא פֵּירְשָׁה ואני לא חקרתי, "אם אני אשלח לך הזמנה לחתונה תבוא?" היא הפתיעה אותי.

"בלי נדר" לא התחייבתי.

"ועידו, אני אשמח אם גם אמא שלך תבוא, היא תמיד דאגה לי כל כך".

הבטתי בה במבט לא מאמין, זה נכון שהיא ואמא שלי הסתדרו מצויין ואמא שלי עזרה ועודדה אותה כשההורים שלה התגרשו, אבל פתאום זה נראה לי צרוף מקרים  מוזר מדי אחרי מה שקרה אתמול עם אמא והשאלה האם דניאלה יודעת משהו?? חלפה במוחי ו'לא' הרגעתי את עצמי, 'זה באמת רק צרוף מקרים בלבד', "בלי נדר" חזרתי שוב על אותה תשובה מעורפלת שלי.

ישבתי בחדר שלי וסיימתי להכין את התרגיל שאני צריך להגיש מחר במכניקה אנליטית אבל הראש שלי היה בכלל במקום אחר, אמא עוד מעט צריכה להגיע ומה אני עושה עם 'הגבר של הבית'? מתעלם או חוגג? ובדיוק כשסיימתי להדפיס את התרגיל הגיעה הודעת וואטסאפ (WhatsApp) מאמא "להביא פיצה או אולי אתה רוצה לצאת לאכול בחוץ??".

לא בא לי לצאת, בחוץ היה קר וירד גשם, וחוץ מזה נפל לי האסימון מה אני רוצה לעשות עם אמא הלילה, "תביאי פיצה וגלידה" עניתי, אני הולך לחגוג!

דאגתי להאכיל את התנור בשני בולי עץ גדולים שחיממו את כל הבית. כששמעתי את אמא מחנה את האוטו התישבתי על ספת העור הגדולה בסלון וחיכיתי לה. "עידו, אני פה" אמא הכריזה בקול, כמו תמיד, כשנכנסה והלכה למטבח להניח את מגש הפיצה שהביאה ולהכניס את הגלידה למקרר אבל ברגע ששמעתי את דלת המקרר נסגרת צלצלתי בפעמון היד שהכנתי לידי.

אמא התיצבה מייד ונעמדה מולי זקופה אבל עם עיניים מושפלות, היא נראתה פגז, כנראה שהיו לה באותו יום פגישות חשובות כי היא הייתה לבושה בחליפת עסקים גברית משהו שהבליטה את גזרתה והחמיאה לה מאד. "קראת לי הגבר של הבית" היא שאלה בקול רם.

"את עם תחתונים?".

"לא, הגבר של הבית" אמא חייכה כשהיא מדגישה את הגבר של הבית.

"תוכיחי!".

כנראה שאמא ציפתה שאני אעשה לה את זה, במהירות היא פתחה את המכנסיים שלבשה, הורידה אותם עד הברכים ונעמדה מחדש, אוחזת את כפות ידיה מאחורי ישבנה ומציגה לי את ערוותה החשופה.

"יפה" חייכתי אליה, "עכשיו תביאי לי פיצה וקולה".

אמא חזרה והגישה לי משולש פיצה וכוס קוקה-קולה עם קרח ולימון כמו שאני אוהב, "עכשיו תביאי לי את השלט לטלוויזיה ולנגן" שלחתי אותה למשימה נוספת עוד לפני שהיא הספיקה לשבת, "ועכשיו," המשכתי אחרי שהיא מסרה לי אותם, "תרדי לעמידת מוצא!".

לרגע היא קפאה, כנראה שהיא לא התכוננה לזה, אבל מיד התעשתה והתחילה להתפשט כשנשארה עירומה היא ירדה על הברכים מולי, שילבה אצבעות על העורף ומתחה את המרפקים לאחור, מבליטה את שדיה, וחיכתה לפקודה שתבוא.

קמתי, פתחתי את המכנסים, הורדתי אותם עד הברכים יחד עם התחתונים והתישבתי חזרה. "בואי שבי לידי" הזמנתי אותה, "אנחנו הולכים לאכול ולראות את המשך הסרט מאתמול, זוכרת מה עשית כשראינו?" חייכתי אליה ושלחתי יד אל בין רגליה שנפתחו לכבודי ודחפתי לה אצבע לכוס, הפעלתי עם השלט את הנגן בפלייסטישן, "אז יאללה, תעשי את חלקךְ" ציחקקתי ולא הייתי צריך להסביר, אמא התחילה לשפשף לי את הזין ואני לקחתי את משולש הפיצה ביד הפנויה, התרווחתי בספה והתחלתי לאכול.

הכתובית "העונש האולטימטיבי" הופיעה על המסך ומייד אחריה התמונה של אמא שוכבת על הגב עירומה על מגבת חוף גדולה שפרוסה על השטיח, ברכיה מורמות, מוט הפישוק הטלסקופי מחובר לקרסוליה ופתוח למלוא אורכו ופרקי כפות ידיה אזוקות גם הם לאותו מוט, רגע התמונה התמקדה בערוותה החשופה ובעיקר בשפתי הכוס הבשרניות והכהות והפס הוורוד הרטוב המבריק ביניהם שלא משאיר ספק שהיא מגורה ואז גם אבא הופיע, עירום, נעמד בין רגליה המפושקות, מביט בטלוויזיה שמולו והתחיל לשפשף לעצמו, לאונן, "אשה! את יודעת מה את צריכה לעשות?" הוא זרק לעבר אמא בלי להביט בה.

"כן הגבר של הבית," אמא ענתה ושמעתי את העלבון בקולה, "האשה יודעת, האשה מביטה," היא המשיכה והיה לי ברור שזאת לא הפעם הראשונה שהם עושים את זה, "האשה לא תפסיק להביט איך הגבר-של-הבית שלה מאונן".

"ובמה אני מביט?" אבא שאל בקול מקניט בלי להסיט את מבטו מהמסך.

"איך הגבר של הבית מעניש את האשה שפישלה" אמא ענתה באותו קול נעלב והתמונה על המסך הלכה והתמקדה בסרטון שמוקרן בטלוויזיה, אמא עומדת, עירומה, מתכופפת קדימה ברגלים ישרות ומחבקת את ברכיה ואבא עומד מאחוריה ומתחיל להפליק לה עם מחבט הקריקט!

"אני חייבת להסביר לך" אמא לחשה לי בקול מושפל והרגשתי איך הרטיבות סביב האצבע שמפמפמת בתוכה מתגברת ואיך הלחיצה של כף ידה סביב הזין שלי מתהדקת.

"אוקיי, תסבירי" אמרתי אבל המבט שלי נשאר ממוקד בנעשה על המסך שמולי.

"עונש תמיד כואב," אמא התחילה, "לפעמים בכיס," היא ציחקקה, "לרוב הכאב פיזי, כשמפליקים לךָ ו…לפעמים זה כאב של עלבון והשפלה והעונש הזה, כשהוא עומד מעליי, מביט בטלוויזיה ולא בי, ועושה ביד הוא בדיוק עונש כזה"

"למה?" הבטתי בה לשניה והמבט שלי חזר מייד למסך.

"אני שוכבת לפניו עירומה, פתוחה לרווחה, והוא עומד, אפילו לא מביט בי ומכריח אותי לראות איך הוא מעדיף לאונן".

"אבל זה מחרמן, איך שהוא מפליק לך" הסברתי.

"גם לראות אותו ככה מאונן זה מחרמן אבל אני לא יכולתי לאונן כי הידיים שלי היו קשורות ו…אתם קוראים לזה כאב ביצים אבל גם לנו זה כואב כש… אתה יודע, בָּ… ביציות," היא ציחקקה, "אתה יודע, כשאנחנו חרמניות ולא יכולות לפרוק"

"ואבא אהב לעשות לך את זה?" הבטתי עליה ומייד החזרתי את המבט למסך שעליו התחלפה התמונה ועכשיו אמא התכופפה אל השולחן ואבא הפליק לה עם הקיין.

"כן," היא הסמיקה, "כשהוא היה מחליט שהרגזתי אותו, ו…באותו הלילה הוא גם היה שולח אותי לישון על השטיח ליד המיטה שלו"

"ואת אהבת את העונש הזה?" לא התאפקתי.

"גם," היא הסמיקה, "אבל אתה יודע למה?"

"למה?"

"כי אחרי המקל תמיד היה הגזר, בבוקר הוא היה מפצה אותי, שוכב על הגב במרכז המיטה, נותן לי להעמיד לו ואז מרשה לי לְהִשְׁתַּפֵּד ולרכב עליו והכי הרבה גמירות הייתי גומרת כשאני רוכבת עליו" היא הסמיקה.

על המסך שוב התחלפה התמונה וחזרה לאבא שעומד ומאונן במהירות, פניו אדומים, מתנשף בקול ואז הוא גמר, השפריץ, ריסס את הפנים, השדיים והבטן של אמא בטיפות שפיך לבנות.

הייתי חרמן בטרוף, אני לא יודע ממה יותר, מהפליקים שאבא הפליק לה, מזה שהוא עשה ביד וגמר עליה או בכלל מהטיפול המסור שהיד של אמא הגישה לזין שלי אבל דבר אחד היה ברור לי, אני לא הולך לגמור באוויר, אני הולך לזיין ו…"אימו'ש, תתכופפי על השולחן, כמו שעמדת שם בסרט!" שלחתי אותה.

ראיתי את החיוך מתפשט על פניה כשהיא קמה והתחילה ללכת לעבר שולחן האוכל הגדול, הזיזה שני כסאות, נעמדה לפניו, לא צמודה ו…"כשאבא היה רוצה שאני אעמוד ככה הוא היה מצווה עלי 'אשה! תעמדי בתנוחת המזכירה'" אמא ציחקקה ונעמדה בדיוק כמו בסרט ההוא, מתכופפת אל השולחן, נשענת עליו במרפקיה וכפות ידיה, ראשה מורם, מביטה קדימה, ישבנה בולט לאחור ושדיה הגדולים תלויים תחתיה באוויר, בדיוק כמו שג'יימס ספיידר, העורך-דין בסרט, דרש ממגי ג'ילנהול, המזכירה שלו.

נעמדתי מאחוריה, נצמדתי ובאבחת אגן חזקה נעצתי את זקפתי המתוחה עמוק לכוס הרטוב והחם שלה, "אמא, השחלתי אותךְ" ציחקקתי והפלקתי לה בחוזקה בשתי כפות ידי על פלחי ישבנה וְ-"אמא! מוצא חן בעיני השם שאבא נתן לתנוחה ואני מתכוון להשתמש בו אבל אני לא אבא!" גערתי בה, "אני לא בעלך ולכן מהיום זה אמא! או אם תרצי 'אמא! תעמדי בתנוחת המזכירה!'" התחלתי לזיין אותה בתנועות ארוכות וחזקות, "הבנת! מהיום אין יותר האשה יש רק האמא או האמא הכנועה והציתנית, זה ברור?!?" ושוב הפלקתי לה על פלחי ישבנה בקול טפיחה מצלצל.

"כן הגבר של הבית," אמא ענתה במהירות.

"וכדאי שתזכרי כי אם לא יהיו עונשים!" הוספתי בקול תקיף ושוב הפלקתי על פלחי ישבנה.

"האמא הכנועה והציתנית הבינה" אמא צרחה והרגשתי את הכיווצים המוכרים בנרתיק כשהיא הולכת לגמור, "הנה, האמא גומרת" היא הכריזה והרגשתי את האורגזמה המתפוצצת בתוכה, "כן, כן! כן!! האמא הכנועה והציתנית גמרה" היא התנשפה בכבדות אבל אני המשכתי לדפוק אותה רק שהאטתי מעט את הקצב.

נזכרתי באיזה סיפור שקראתי וזה עשה לי חשק, "אמא, את יודעת מה את עכשיו?" שאלתי אחרי עוד כמה פִּמְפּוּמִים שסחטו ממנה גניחות הנאה שהלכו והתגברו.

"האמא הכנועה והציתנית" היא ענתה במהירות.

"גם," צחקתי, "אבל עכשיו את החרוז שלי, האמא חרוז שאני משחיל" וכדי לחזק את זה נעצתי את עצמי בתנועה חזקה במיוחד שהרעידה את כל גופה, הרקידה את שדיה הגדולים וסחטה ממנה גניחת הנאה תאוותנית חזקה שחירמנה אותי עוד יותר.

"כן," אמא גנחה בהנאה, "כן, אני החרוז שלךָ, כן תשחיל את החרוז שלךָ, תשחיל את האמא חרוז שלךָ, כן, תשחיל אותי חזק, הכי חזק, כן!!" וזה היה כן חזק ונהנתני במיוחד כששוב הרעדתי את גופה בנעיצה חזקה וכוחנית במיוחד ו…ה"כן, הנה, עכשיו!" שלה הצטרף ל"כן!" החזק שלי, "כן, קחי! קחי!!" צרחתי ואחזתי חזק במותניה, "כן, קחי!" דחפתי חזק ומחצתי את אגני  לישבנה, "קחי!!" יריתי את כל ארגז הפעולה המלא שלי בצרור אחד ארוך עמוק בתוכה, מלאתי את הכּוס-של-האמא-שלי בזִרְמָתִי הריחנית והחמימה.

אותו לילה אמא רחצה אותי, כמו פעם, כשהייתי ילד קטן. עמדתי מתחת למים והיא סיבנה אותי בכל הגוף וכשאני אומר בכל הגוף אני מתכוון גם שם, לפרטיים שלי, וכשיצאתי מהמקלחת כבר התרוממה לה זקפה חדשה.

אחר כך חיכיתי לאמא במיטה, היא התייצבה מולי עירומה וביקשה לישון איתי אז נתתי לה את הקולר רק שכשאמא נכנסה וגופה החם נגע בי הזקפה הפכה לתותח אז השכבתי אותה על הבטן עם כרית גדולה מתחת לאגן, התיישבתי לה גבוה על הירכיים, ממש ליד הישבן, וככה, כשאני יושב, כיוונתי וחדרתי לתוכה, לכּוס, את הכניסה הראשונה לתחת שלה שמרתי לפעם אחרת, לריקוד שאני הולך לרקוד לה שם, חדרתי והתחלתי לזיין, "ידיים לאחור!" הפלקתי לה על חלק ישבנה החשוף וברגע שהיא הושיטה לי אותם אחזתי את פרקי ידיה ביד אחת ומשכתי אותם לעברי, הרמתי את פלג גופה העליון באוויר והצצתי לראות את שדיה הגדולים מתנדנדים תחתיה, ורכבתי עליה, "אני רוכב עליךְ" הפלקתי לה שוב, "דיו! דיו!" המשכתי לזיין ולדהור לעבר האורגזמה שלי, שלי ושלה.

למחרת תכננתי לעשות את אמא פעם ראשונה בתחת, לרקוד לה את הטנגו בדיוק כמו שאבא רקד לה בסרט שראיתי רק בלי התרעה מוקדמת, בלי שהיא תרחיב את הפתח הצר עם פלג-אנלי, רציתי שתרגיש בדיוק את גודל הזין שלי רק שאני מתכנן וההוא שם למעלה צוחק כי כשאמא חזרה מהעבודה היא התייצבה מולי עם התחתונים האדומים, הסימן המוסכם שהיא במחזור!

נכון, יכולתי עדיין לעשות אותה מאחור, בשביל זה בדיוק יש בהם פתח עם רוכסן, אבל רציתי לשמור את התוכנית שלי בדיוק כפי שתכננתי אז בימים הבאים התאפקתי ו"הסתפקתי" במציצות והתפרקות בין שדיה העסיסיים, הייתי מורח ג'ל סיכה בין השדיים הגדולים, מניח את הזין בעמק שביניהם, מחכה שהיא תעטוף אותו בשדיה הרכים ומשתפשף, אם תרצו תקראו לזה מאונן בין שדיה ואם תרצו מזיין לה את הציצים אבל דבר אחד ברור, להשתפשף לה בין השדיים זה מפנק ברמות!

אמא לא הסתפקה בימי המחזור והודיעה לי שחייבים לשמור גם כמה ימים נקיים לפני שחוזרים "לשגרה" רק שאני הייתי חרמן בטרוף ונכון, מציצות ושפשוף בין השדיים זה מפרק, אבל אין כמו לדחוף, לתקוע ובסוף לא התאפקתי ותכננתי בערב, כשאמא תחזור מהעבודה, לפתוח לה את הרוכסן שבתחתונים האדומים שלבשה ולתקוע לה מאחור רק שלשוכן במרומים שוב היו תכניות אחרות, הפעם לטובתי, ועוד לפני שאמא חזרה מהעבודה ורדה התקשרה.

ורדה היא בת מחזור שלי, ביסודי למדנו ביחד אבל בחטיבה ובתיכון נפרדנו, אני למדתי במגמה ראלית והיא ספרותית. בזמן הצבא שוב התחברנו, לא היינו ממש חברים אבל במעט החופשות המשותפות היינו יוצאים לבלות יחד ותמיד מסיימים במיטה, סקס לצורך פריקת יצרים, סקס ונילי, בעיקר מיסיונרי וכשרצינו להיות נועזים אז עשינו את זה בדוגי-סטייל והקשר שלנו התנתק כשהיא השתחררה ויצאה לטיול אחרי צבא להודו.

הקשר שלי עם ורדה התחדש כשהיא פנתה אלי שאני אעזור לה במתמטיקה כי היא רוצה לשפר בגרויות רק שהיא התעקשה שזה יהיה שעור פרטי, לא סתם עזרה, ושהיא תשלם לי על זה רק שלא בכסף, בסקס, כמו פעם, קודם שעור ואז בסיום התשלום, וכמו שאולי כבר הבנתי אני לזיון לא אומר לא!

כמו בפעמים הקודמות ישבנו ללמוד בחדר שלה. הסברתי לה על חישוב הסתברות למאורע במרחב סופי ותרגלנו את זה. לי, שסיימתי 5 יחידות בהצטינות במתמטיקה ופיזיקה, נראה קצת מוזר שהיא מתקשה להבין את העקרון של הטלת קוּבִּיָּה או מטבע הוגן אבל בסבלנות המשכתי להסביר עד שבסוף נפל לה האסימון והיא תפסה את הקונספט ובעיקר איך להתמודד עם אותן שאלות שפעם נשמעו לה כמו סינית עתיקה.

תרגלנו הרבה, זה הסוד במתמטיקה, לתרגל ושוב לתרגל. לא לחצתי עליה וישבנו ככה כמעט שעתיים לפני שהיא הרגישה מספיק בטוחה בחומר ורק אז הציע לי קפה ועוגה.

בזמן שורדה הכינה קפה אני סימסתי לאמא שאני אגיע מאוחר ואני מרשה לה ללכת לישון במיטה. רגע ארוך ישבתי ליד ורדה על המיטה שלה ושתינו, תמיד זה ככה, אני מחכה לסימן שלה והסימן הגיע ברגע שגמרתי את הקפוצ’ינו שהיא הכינה לי, "יאללה עידו, פאיי-טיים (Pay time)" והיא קמה והתחילה להתפשט ואני אחריה, "היה שעור טוב" היא ציחקקה כשהיא פותחת ומורידה את התחתוני הביקיני השחורים שלה, "אז נפצה אותך בדוגי" והיא נעמדה על המיטה על ארבע, הפנתה אלי את אחוריה ונענע את ישבנה בתנועה מזמינה.

אחזתי חזק במותניה וכיוונתי בידי את הזקפה המתוחה לחריץ שכבר חיכה לו, ובעלתי אותה, תקעתי והתחלתי לזיין. עמד לי, עלי גדול ומפואר וגם המכתש של ורדה היה חם ומשומן וכתשתי בו בהנאה, "כן," היא גנחה בהנאה צרופה, "כן, ככה, אני אוהבת כשאתה מעביר בי משחולת" היא המשיכה במשפט הקבוע שלה, זה שמגלה לי שהיא בדרך לאורגזמה הראשונה ואכן לא הייתי צריך להתאמץ הרבה והיא הגיעה, עוצרת את עצמה לא לצרוח שההורים חלילה לא ירצו להכנס אבל עדיין מספרת לי בלחש עד כמה זה טוב לה.

המשכתי, אחזתי במותניה ופמפמתי אותה חזק ומהר, "כן, ככה, חזק, תטחן אותי" היא המשיכה באותה לחישה תאוותנית מתנשפת, "כן, הנה, עידו, זה בא!" היא דהרה אל עבר הגמירה השניה שלה, "הנה זה בא! זה בא לי! בפנים!" היא הזדעקה כשכנראה הרגישה שגם אני מגיע לקצה המסלול, "כן, תן לי בפנים! כן! עכשיו! כן-ן-ן!!!" והכן האחרון היה ארוך ונהנתני במיוחד כששנינו התפוצצנו ביחד, כשיריתי את כל ארגז הפעולה המלא שלי עמוק בכוס הרוגש וגועש שלה.

כשהגעתי הביתה אמא שכבה במיטה עירומה כשרק הקולר ענוד לצווארה וישנה. חייכתי לעצמי, אמא עירומה, בלי התחתונים האדומים, זה סימן שאני יכול לחזור לחגוג ולמרות זאת  לאותו לילה הספיק לי הזיון עם ורדה אז נכנסתי בזהירות למיטה, משתדל לא לגעת בה שלא תתעורר ונרדמתי.

כשחזרתי למחרת מהאוניברסיטה התחלתי לתכנן את החגיגה שלי על אמא, היה לי ברור שאני אמצא סיבה להעניש אותה, הסרטונים האלה של אבא מפליק לה חירמנו אותי ברמות ופינטזתי איך אני משכיב אותה סוף סוף על הברכים שלי ומפליק לה, פינטזתי והתחרמנתי, וכששמעתי אותה מחנה את האוטו התיישבתי בסלון כשפעמון-היד לידי וחיכיתי, מרגיש את הזקפה נמתחת לה במכנסיי.

כשאמא נכנסה לא חיכיתי אפילו שתפשוט את המעיל שלבשה וצלצלתי לה בפעמון. כנראה שהפתעתי אותה, אולי חשבה שעוד לא חזרתי מהאוניברסיטה, אבל היא התייצבה מייד נעמדת מולי ו…"קראת לי הגבר של הבית?" היא שאלה בקול רציני.

הלכתי על הכי פשוט, למרות שלא חשבתי שזה יצליח והייתה לי גם תכנית חלופית, "את עם תחתונים?" שאלתי, מנסה לא לחייך.

אמא הסמיקה, "אהה, כן, אני אהה," היא אולי רצתה לתרץ אבל עצרה ו…"כן, אני עם תחתונים, סליחה" היא השפילה מבט.

"ואיך מתייצבים לפני הגבר של הבית?"

"בלי תחתונים, סליחה" ולדעתי ראיתי שמץ חיוך על שפתיה.

"ויש אצלנו סליחה?" המשכתי את המשחק.

"לא, הגבר של הבית" היא הסמיקה עוד יותר.

"ומה יש?"

"עונש, הגבר של הבית"

"אז תתפשטי!"

אמא התפשטה, כשהיא הורידה את החזיה צץ לי פתאום רעיון מטורף וכשהיא שלחה ידים להוריד את התחתונים עצרתי אותה, "אימו'ש," חייכתי אליה, "מהיום יש חוק נוסף," המשכתי וראיתי את הסקרנות בעיניה, "תחתונים שלא ירדו דינם גריסה!" קמתי וחייכתי לעברה, "בואי, אחרי!" הובלתי אותה לחדר העבודה שלה.

"התחתונים!" הושטתי יד לעברה והיא מיהרה להוריד אותם ולמסור לי, מסמיקה למראה הכתם הרטוב על משולש הבד הלבן שהסגיר שגם אותה המשחק הזה מגרה. לקחתי אותם, ניגשתי למגרסה המשרדית שעמדה בפינת החדר והשחלתי את קצה התחתונים בחריץ הדק, לרגע לא קרה כלום ואז זה התחיל להרעיש, גלגלי הסכינים בפנים הסתובבו, התחתונים נמשכו והפכו לפתיתי בד קטנים.

התכוונתי לשבת על כורסת המנהלים שלה ולהשכיב אותה על הברכים שלי אבל סרגל משרדי שהיה מונח על השולחן גרם לי לשנות שוב תוכניות, "אימו'ש," חייכתי אליה, לקחתי את הסרגל בידי ושיחקתי בו, "תנוחת המזכירה!"  הצבעתי על שולחן העבודה המהודר שלה.

רגע היא הביטה בי מופתעת ואז חייכה ושוב נעמדה בדיוק כמו בסרט ההוא, עומדת בפישוק ומתכופפת אל השולחן, מקפידה לעמוד במרחק ששדיה הגדולים יהיו תלויים תחתיה באוויר, נשענה עליו במרפקיה וכפות ידיה, ראשה מורם, מביטה קדימה וישבנה בולט לאחור ו…"האמא מוכנה לקבל את העונש שלה" היא הכריזה בקול.

הפלקתי לה עם הסרגל, פעם על פלח ישבנה הימני ופעם על השמאלי, מכה כואבת אבל לא יותר מדי, בכל זאת היא אמא שלי 😊, אחר כך נזכרתי בסיפור שקראתי והעברתי לה את קצה הסרגל בין הרגליים, מחליק בין שפתי הכוס, אמא גנחה בתשוקה, גניחה חרישית, מוּחֲרֶשֶׁת, כזאת שמנסה להסתיר, וראיתי את הרעד העובר בגופה, אין ספק שזה גירה אותה ולא רק אותה, גם אותי, מה שעמד כבר קודם נעמד עוד יותר.

המשכתי, שוב צמד מכות עם הסרגל ושוב הליטוף עם הסרגל בין הרגליים שסחט עוד גניחת, הפעם כבר יותר קולנית וברורה, עוד צמד כזה ועוד ליטוף ולא יכולתי יותר, הייתי מחורמן ברמות שיא, הורדתי במהירות את המכנסיים והתחתונים עד הברכים, נצמדתי אליה מאחור והשחלתי אותה.

זיינתי אותה עם הרבה תשוקה ולהט, אחזתי חזק במותניה ודפקתי אותה חזק ומהר, מרעיד את גופה ומרקיד את שדיה, אמא גמרה פעם אחת, אמא גמרה גם פעם שניה ובשלישית שלה גם אני הצטרפתי, מרוקן את בקבוקיי המלאים ומרגיש את שרירי נרתיקה חולבים כל טיפה.

למחרת מצאתי תרוץ להעניש אותה והפעם כבר השכבתי אותה על הברכים שלי והפלקתי לה עם היד ו…וואו, המגע הזה מחרמן בטרוף ועכשיו אני מבין למה אבא כל כך אהב את זה, אבא והיא, כן, גם אמא! במיוחד כשהייתי "מפספס" ומפליק לה על שפתי הכוס הנפוחות שלה, נפוחות מתאווה כמובן, או מעביר אצבע חוקרת לאורך החריץ הרטוב, "כן, שם," היא הייתה גונחת בקול בכל פעם שהייתי עושה לה את זה, "כן, תבדוק, תבדוק לאמא שמן" ואני קודם הייתי דוחף לה את האצבע ואחר כך שולח אותה אל הקיר ודוחף לה את המדיד האמיתי, את הזין הגדול והמפותח שהתנשא בגאון בין רגליי.

היה עוד דבר אחד שרציתי מאד לעשות אבל העדפתי לדחות את זה קצת, בוא נקרא לזה לנוח מעט ולאסוף כוחות בעיקר שערב אחד יצאתי עם חברים למשחק כדורסל וכמו תמיד אחר כך כמה בירות לנקות את טעם ההפסד, ואחר כך היו לי שני מבחנים חשובים וגם אמא הבינה שיותר חשוב כרגע זה שאני אלמד עד מאוחר אבל לערב אחרי המבחן השני תכננתי חגיגה, ידעתי שהערב אני הולך לעשות את מה שכבר הרבה זמן אני מתכנן, לרקוד באמא את הטנגו האחרון בפריז וגם הפעם בדיוק כמו שבסרט, בדיוק כמו שראיתי את אבא בסרט רק שכשצלצלתי בפעמון-היד כדי להתחיל אמא הופיעה לי עם הקולר שענוד על צווארה, אותו קולר עור אדום עם הדיסקית שעליה חרוט 'הכלבה מיוחמת'".

חייכתי, זכרתי בדיוק את הטקס ההוא עם אבא וזה התאים לי, "אז מה אימו'ש, הכלבה מיוחמת?" ציחקקתי לעברה.

"כן הגבר של הבית" אמא השפילה עיניים.

"לשרמוטה בוער בין הרגליים?" חזרתי גם על השאלה ההיא ששמעתי את אבא שואל ולדעתי קצת הסמקתי, בכל אופן זאת אמא שלי.

"כן הגבר של הבית, לשרמוטה בוער בין הרגלים" אמא השיבה ולדעתי הסתירה חיוך.

"אז תתפשטי!"

אמא התפשטה. כשאמא נשארה עירומה, ורק הקולר לצווארה, היא ירדה על ברכיה באותה עמידת מוצא כנועה כשכפות ידיה על עורפה והמרפקים משוכים לאחור ומבליטים את שדיה ובעיקר את הפטמות הכל כך כהות וזקורות, פטמות של אשה מיוחמת, מביטה בי ומחכה לפקודה שתבוא אז המשכתי באותו טקס שהפך למסורת, "את יודעת מה את?".

"כן, אני הכלבה המיוחמת של הגבר של הבית שלי"

"והכלבה המיוחמת אוהבת את הזין שלי?" שאלתי.

"כן, הכלבה המיוחמת מתה על הזין של הגבר של הבית שלה" אמא ענתה באותו קול צייתן וחרמן, "הכלבה המיוחמת מתה להרגיש את הזין של הגבר של הבית שלה עמוק בין הרגלים שלה".

בא לי לדחוף לה, לתת לה להרגיש, אבל יותר מזה בא לי לעשות לה קודם את מה שאבא עשה לה, "הכלבה עוד תחטוף אבל קודם תתרגשי ממנו" קמתי ושלשלתי את המכנסיים והתחתונים עד הקרסוליים והתיישב חזרה, "יאללה, ספרי לו" הצבעתי על הזין שעמד זקור בין רגליי, "כמה את מתלהבת ממנו ומה את רוצה שהוא יעשה לךְ" חייכתי אל אמא.

לא הייתי צריך להסביר, אמא התקדמה לעברי על הברכים והביטה מקרוב בזין המתוח שלי, את כף ידה האחת היא הכניסה אל בין רגליה, דחפה לעצמה אצבע והתחילה לאונן, ועם כף ידה השניה היא מִזְמְתָה לעצמה את הציצים, ו…"אני מתה עליךָ" היא לחשה מקרוב לזין שלי.

"אני לא שומע" נזפתי בה, מעתיק מאבא.

"אני מתה עליךָ" אמא צרחה, "אני מתה על השטרונגול הענק של הגבר של הבית שלי" היא המשיכה, "אני מתחננת שהגבר של הבית יתקע לי אותךָ…" היא המשיכה לדבר אליו וכמו אז השתמשה בכל מילה גסה אפשרית כדי לפאר את הזין שלי ולהסביר מה היא כל כך רוצה שאני יעשה לה איתו ולא הסתפקה, גם לא חיכתה שאני אדרוש ממנה, היא הצמידה את שפתיה לעטרה המתוחה ונישקה נשיקה תאוותנית וקולנית.

אמא הייתה ממשיכה ככה אבל אני כבר הייתי מגורה בטרוף, "מה את?" קטעתי אותה.

"הכלבה המיוחמת" אמא צרחה והיה ברור שגם היא מגורה לא פחות ממני.

"ומה הכלבה המיוחמת רוצה?".

"שהגבר של הבית ידחוף לה ת'שטרונגול הגדול עמוק בין הרגליים"

"ואת יודעת מה בא לי?" חייכתי לעברה.

"לדחוף לי" היא צרחה באקסטזה.

"לרקוד לך ת'טנגו! בדיוק כמו שאבא רקד, לכי להתכונן!"

באותו לילה רקדתי לה את הטנגו על פי כל כללי הטקס, עם הג'ינס המשוך עד הברכים ועם החמאה המרוחה לה ברקטום, רקדתי את הטנגו האחרון בפריז בתחת של אמא שלי ו…שנינו חגגנו.

***

הימים חלפו ואנחנו המשכנו בחגיגות שלנו, מגוונים, בפעם הבאה כשאמא קיבלה מחזור כבר לא התאפקתי, סתם מציצה או אפילו לזיין לה את הציצים לא הספיק לי אז דרשתי ממנה לפתוח את הרוכסן מאחור בתחתונים האדומים שלבשה ועשיתי אותה בתחת. שני דברים חשובים למדתי על אמא, הראשון: שהיא נימפומנית, אמא אהבה סקס ויותר מזה אהבה לעשות סקס ולא חשוב איפה ובאיזה תנוחה, העיקר שיעשו אותה, והשני: אמא מזוכיסטית, כאב עשה לה את זה ועונשים, כואבים, משפילים או גם וגם, אכן היו המשחק המקדים האולטימטיבי שלה.

גם עם ורדה חגגתי עוד כמה פעמים, שעור פרטי וזיון, וזה השתלם לה, במבחן הבגרות החוזר שהיא עשתה היא קיבלה 92, הרבה יותר ממה שהיא הייתה צריכה כדי להתקבל לפקולטה שהיא כל כך רצתה.

לחתונה של דניאלה הלכתי לבד, אמא אמרה שזה יותר מדי קינקי שהיא תלך לחתונה של האקסית של הבן שלה רק שה-"לא" הזה עלה לה, למה מה? גילוי עריות זה בסדר וללכת לחתונה של האקסית של הבן שלךְ זה קינקי? אז לפני שהלכתי ציוויתי עליה לישון על השטיח ליד המיטה וכשחזרתי הודעתי לה שעומד לי, העמדתי אותה על ארבע ועשיתי אותה בהיפוך שולחן, אתם יודעים, תקעתי אותה ברקטום ולא סתם, תקעתי אותה על יבש! בלי שתכין את עצמה קודם עם פקק אנלי ובלי ג'ל סיכה וזה כאב לה, נכון שהיא לא צעקה אבל שפת הגוף שלה סיפרה לי את זה, שפת הגוף ואיך שהיא הלכה גם למחרת, בפישוק, מתנדנדת כמו אווזה, הליכה של מי שפתחו לה את התחת.

כשנהנים הזמן עובר מהר ובלי להרגיש האזכרה של אבא התקרבה וכמה ימים לפני אמא הודיעה לי שדודה לאה, האחות הצעירה של אבא שגרה בצרפת, תגיע לאזכרה והיא תישן אצלנו.

לפרק הבא >>>>>

6 מחשבות על “מי הגבר פה בבית : חגיגה  ”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)