מירי ואני

למן הסר ספק הסיפור הינו פרי דמיוני ובגידה הינה איסור חמור מהתורה (ייהרג ובל יעבור).

הסיפור שלי החל ביום רביעי חורפי שגרתי אחד. הייתי מובטלת ומשועממת בבית. הילדים היו בגן ובבי"ס ואחותי הגדולה מירי שהייתה בתחילת הריון חדש רצתה ללכת לים לתפוס קצת שמש מאחר ואתמול היה יום חורפי קשה.

מירי הגיעה, ילדיה גם היו בבתי הספר והיא הרשתה לעצמה לבלות קצת מחוץ לבית. בתחילה חשבנו ללכת לחוף ידוע אבל לבסוף בהמלצת אחותי הגדולה, שהיא המחליטה בנינו והיא המודל לחיקוי שלי מאז שהיינו קטנות, תפסנו חוף מבודד וריק מאנשים.

אחותי מירי, שהייתה הצנועה מבנינו, הרגישה חופשי להניח לגופה ביקיני איכותי לגופה המושלם ואני בעקבותיה.
"ווי מירי, איך מתאים לי עכשיו איזה גבר חטוב שימזמז אותי קצת", שיתפתי את אחותי במחשבות הסוטות שלי.
"תקראי לבעלך", השיבה לי מירי בשיא האדישות לרגל מצוקתי המינית.
"טוב", אמרתי לה, לא ימזמז רק יעשה לי קצת מסאז' מפנק בגב.

בעודי ממשיכה לפנטז על בחור חתך, הרגשתי דפיקות על הגב. מירי הסיטה את תשומת ליבי ל-2 נערים – בחורים צעירים וחטובים, שאחד מהם השקה את האדמה בסמוך לצוקים.
"ווי תראי איזה זין ענקי יש לו", אמרתי למירי בעודי מהופנטת מאיברו הגדול של הבחור, שנראה ממש כמו איבר מלאכותי מחנות לצעצועי מין.
"קיבלת פעם אחד בסדר גודל שכזה?", שאלה אותי מירי.
"כשהייתי רווקה, אבל יותר קטן ממה שאנו רואות כרגע", עניתי לאחותי ועשיתי לה פרצוף של וואוו.
מירי חקרה אותי על ההרגשה ועניתי לה שזה בהחלט חוויה והגודל והעובי בהחלט משפר את ההרגשה שמה למטה.

דממה חזרה והמנוחה כבר באה לי טוב, המשכתי לפנטז בדמיוני והפעם על אותו בחור צעיר שהשתין שמה, הוא זה שהחל למשש אותי בדמיוני וכשהגיע למקומות אינטימיים שמעתי קול מדבר אליי וקטע את הדמיון המפותח שלי.

"המים קרים"?, שאל אותי אותו בחור שישב בדמיוני עם הצינור השקיה שלו כשלצידו החבר שלו ושניהם מביטים בנו במבטים סוקרים ותשוקה סמויה הייתה באויר משני הצדדים.
נורא נבהלתי מהבחור, כי הרגע הוא מזמז אותי בדמיוני,
"אתה מוזמן לנסות" עניתי בקרירות כאילו הוא אויר והחבר שלו אדמה.
הבחור הצעיר המשיך את מזלו והציג את עצמו בשם יוני ואת חברו בשם רונן.
"מה זה שם בדוי?", התלוצצתי איתם כשמירי מביטה ושותקת.

יוני היה לא רק עם איבר ענקי, הוא היה בחור שיחה מאוד מעניין חינני וחלקלק אבל לפתע, הוא העביר את שיחתו למירי ונדבק רק אליה ללא הפסקה.
מחוסר ברירה אני המשכתי בשיחה עם רונן.

מסתבר שיוני ידע במה לבחור, השיחה עם מירי המשיכה וזלגה למקומות אחרים והם נגעו וליטפו אחד את השנייה והחליטו לצאת להליכה רומנטית יד ביד לאורך החוף עד שנעצרו במרחק של מאות מטרים מאיתנו קרוב לצוק. אני בתוכי ידעתי, שמירי לא תיתן לבחור הצעיר הזה את מה שהוא חושב שיקבל מימנה לבסוף.

רונן גם הוא היה בחור מעניין אבל השיחה איתו התארכה וכבר עייפה אותי.
"מסאג' אתה יודע לעשות?", קטעתי אותו מהשטויות שהחל לדבר.
ידיו עיסו אותי בעדינות וברומנטיות נחשקת, מסתבר שיש משהו שהוא מומחה בו וזה מסאג'. רונן הרגיש יותר ביטחון לגלוש למקומות אחרים מהגב שלי והחל למשש את ביטני בדומה לדמיונות שהיו לי קודם. רק שהדמיונות שהיו דווקא היו על החבר שלו עם הגדול שלו.
מהבטן הוא ניסה לזרום לשדיי, וזה גירה אותי נורא, אבל אני עצרתי אותו באלגנטיות בשל הסטטוס הקיים שלי ובשל חשש מאחותי הגדולה שתכעס עליי.

רונן המשיך למסאז' אותי, גילו היה 26 לפי מה שאמר, וחברו שעכשיו מסתובב עם אחותי היה רק בן 19, ככה אמר לי רונן בזמן שעשה לי נעים בגוף ושוב ניסה להכניס את ידו לשדיי ושוב נעצר. בדמיוני ראיתי אותו דווקא ממשיך לגעת לי בחזה ומלקק לי את כל הגוף עם השדיים ואף למטה. רונן קטע את דמיוני והצביע לעבר אחותי. מבטי הוסט גם לשם ולהפתעתי הרבה אחותי התנשקה בתשוקה רבה עם יוני אותו בחור צעיר עם השטרונגול להשקייה.
כעסתי עליה, היא כעסה על דיונותיי והיא בעצמה מבצעת אותם ועוד עם הנער מהדמיונות שלי. ידיו של יוני מיששו את גבה של אחותי והנשיקה בניהם התלהטה ונראתה כאינסופית. לשונותיהם שיחקו אחד עם השנייה וידיהם מיששו אחד את השנייה ללא הפסקה…

החרמנות שלי עלתה ורונן חש בכך, הוא ניסה להתקדם איתי, להתעלס איתי אבל אני סרבתי.
"אנו צריכות ללכת", אמרתי פני שאתן לו ממש לזיין אותי על החולות של הים.
רונן נישק אתי בלחיי ואני הלכתי לכוון אחותי שנעלמה לחלוטין מהמקום שהתנשקה קודם.

לאחר כעשר דקות של חיפושים, שמעתי רעשים מאחרי סלע גדול הקרוב לצוקים. כשהתקרבתי הבחנתי בשלט גדול:
"סכנה מפולת, אסור להתקרב"
אבל אני התקרבתי, לא הייתה לי ברירה, מדובר באחותי שנעלמה לה עם צינור השקיה מהלך.

מאחרי הסלע התגלה לעיניי מחזה מופלא ומוזר. אחותי נשכבה על הריצה ללא תחתונים כשהחלק העליון של הבגד ים היה מופשל למטה ושדיה הנפוחות גם הם היו חשופים החוצה עם הפטמות הגדולות שלהן

יוני הנער היה מעליה וצינור ההשקיה שלו היה נכנס ויוצא מימנה. התפלאתי בכלל, שהכוס של אחותי הצליח להכיל את כל הגודל הזה בתוכו. בכל חדירה שיערות איברו נצמדו לשיערות הפות שלה כאילו להוכיח, שהנה זה באמת קורה ואחותי אכן מקבלת את כל הצינור המפלצתי הלזה בתוכה.
יוני הזהיר אותה שהוא עומד לפלוט ואחותי סימנה לו עם הראש ולחשה לו שיגמור בפנים.
הוא עבד במרץ והיא תפסה לו חזק בתחת כשגמר ינק לה את הפטמה השמאלית בחוזקה ועם ידיו ליטף את ביטנה וירכה.
יוני נשכב כולו על מירי אחותי ונשק לה לאות סיום תהליך מהנה ומאתגר, מירי חבקה אותו חזק ולאחר שהכביד עליה קצת, נשכבה על הצד והם נשארו מחובקים ככה ללא מילים…

בחוסר ברירה חזרתי לרונן שנעמד לקראתי.
"באת להיפרד שוב?", שאל רונן והנהנתי לכן.
רונן נשק שוב ללחיי ואני סובבתי את שפתיי לנשיקה בפה. מסתבר שהוא יודע גם לנשק והנשיקה זרמה ונעמה לי מאוד.
רונן הרגיש ביטחון רב מחזרתי הנועזת ומשפתיי הנעימות והוא החל למשש את כל גופי כמו בדמיונות ההתחלתיים שהיו לי על החוף. חיבקתי אותו בחזרה, זה היה חסר לי.
בהמשך אף הגדלתי ראש ודחפתי את ידי לתוך תחתוניו לבדוק מה מסתתר לו שם.
הוא חש בנוח יותר וליקק לי את הצוואר. מהצוואר ירד באיטיות למטה לשדיים שלי וינק אותם פטמה פטמה. את החלק העליון של הבגד ים הוא הסיר לחלוטין והניח אותו לצידנו.

כשידיי לא עזבו את איברו הוא חש בנוח להסיר את תחתוניי, הרים אותי באויר ואז חשתי את הכוס שלי מתיישב לו במהירות על הזין שלו.
הייתי חייבת להגיע לזה בהתאם לאחותי, הייתי חייבת להרגיש גם זין, לא הייתה לי ברירה, כבר לא יכולתי לעצור את החרמנות העזה שאפפה אותי בעקבות אחותי הבכירה.
רונן המשיך לפמפם אותי באויר כשידיו תומכות לי בתחת ומייצבות אותי על הזין שלו, הנה זה מגיע אורגזמה ראשונה אופפת ושוטפת את כל גופי.
כשהתעייף הניח אותי בעדינות על האדמה קרוב למים והמשיך לזיין אותי בתנוחה המסיונרית האהובה עליי כשהוא מוביל אותי לגמירה מספר 2.
רונן עמד לגמור וחשתי את זה, הוא התרומם ואני שפשפתי לו את הזין במהירות שיהנה כראוי. הוא השפריץ עליי כמו מזרקה שמלאה את בטני ואת שיערות הכוס שלי…

"תשמעי", אמרה לי מירי ברכב כשחזרנו הבייתה,
"נראה לי אני מתגרשת ועוברת לגבר עם צינור השקייה, זה עולם אחר לגמריי, והם ממש יודעים לעבוד…"
"הגודל לא קובע", אמרתי לה בחזרה מאחר והיה לי חוויה דומה עם ממטרה.

5 מחשבות על “מירי ואני”

 1. פה היה רק זיון מהצד נחמד ונעים
  אבל זה לא היה זוגיות פתוחה

  אבל שני הדברים טובים מאוד

  רק חבל שלא התחלפו ביניהם יוני ורונן

  הגב
 2. כל גבר נשוי חייב להבין שבשלב זה או אחר של הנישואים האישה חייבת לחוות מיניות פתוחה וזורמת גם עם גברים אחרים. מניסיון אישי זה פותח ת׳צקרה לעולמות חדשים ומרענן את הזוגיות והאהבה. זוגיות פתוחה, לגבר ולאישה זאת הדרך הנכונה לחיות.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)