מחנכת ומנצלת – פרק 4

סיפור סקס נפלא של סינגל שייקר

חלק 1+2, חלק 3, חלק 4

 

בימים הבאים אחרי התקרית בכיתה שהובילה לאירוע המשעשע במשרד שלי הייתי מעט נסערת. הסתובבתי עם מעט חשש בתוך תוכי שמה הנער השובב ילך ויספר מה היה שם ולכן תפסתי אותו בהזדמנות הראשונה לשיחה מאיימת ומפתה. עקבתי אחריו לשירותים ותפסתי אותו מדליק ג׳ויינט להנאתו. כשקלט אותי בשירותים נבהל מעט והתחיל לגמגם כשתפסתי אותו מהצוואר וגררתי אותו לתוך אחד התאים. החרמתי ממנו מיד את הג׳ויינט  וביקשתי ממנו להוציא את הזין החוצה. הזרג הצעיר התפרץ החוצה בהתלהבות וקיבל ממני סטירות בלי הפסקה בזמן שחקרתי אותו מי עוד מביא סמים לבית ספר.

התשובה שלו הפתיע אותי מאוד, הוא סיפר לי מי מביא לו באופן קבוע סמים ושבתמורה לאספקת הסמים הסדירה הוא מספק אותו מינית, הוא עבד המין שלו. כששמעתי את זה נהיה לי חם בכל הגוף והרגשתי את הייחום משתלט עלי. האם המקום הזה עוד יכול להשתפר עבורי עוד יותר ? ותפסתי את הזין ביד אחת וביד השנייה את הגרון. ראיתי שהוא עמד על סף גמירה והשבעתי אותו שאם מישהו ידע על המשחקים שלנו הוא ייענש בחומרה ולא ייהנה מהיחס המועדף שתכננתי לתת לו. במצבו הנוכחי לא היה לי ספק מה תהיה תשובתו והוא כמובן הבטיח שהוא לא מלשן. הרגעתי אותו קצת אך נשארתי באותה תנוחה שולטת. המשכתי ללטף לו את הזין עם יד מרוחה ברוק וסחטתי ממנו סיפורים על מעלליו עם הספונסר.  כל מה שיכולתי לחשוב זה שאני חייבת לקחת חלק במין מפגש התעללות שכזה, לראות את הצעיר שלי משרת מינית גבר אחר ואולי אפילו להצטרף.

המשכתי לעקוב אחריו בימים הבאים, נראה היה שהפושטק הקטן נרגע קלות ואפילו התחיל ללמוד. כל כך התרגשתי שלמעשי יש השפעה חיובית שהתחלתי לחשוב איך ליישם זאת על שאר חברי הכיתה.מילותיו של עמוס צופן עוד הדהדו בתוכי. חשבתי על הישיבה השבועית שתוכננה כדי לעקוב אחר התקדמות העבריינים בשיעורים שלי ולא רציתי שעבודתי תראה רשלנית. לכן עקבתי אחרי הנערים כמו נמרה מורעבת במארב. חיכיתי למעידה הראשונה שלהם שתספק לי סיבה להיכנס בהם. לצערי הרב הם הפכו לשקטים יחסית כשהייתי בסביבתם וחששתי שהם מחפים אחד על השני.

הרגשתי שאני חייבת  לחפש לי צעצוע נוסף או שניים שיזכו ליחס  מועדף ממני ויעדכנו אותי מה קורה במוסד.

יישבתי לי במשרד בשעת ערב מאוחר והתענגתי לי על הג׳ויינט המוחרם וכוסית וויסקי , חשבתי  על הפושע הקטן שממנו החרמתי את החומר ועל הספונסר שלו.  אין משהו יותר מחרמן משני צעירים שעושים כרצוני והתחלתי לנדוד בפנטזיות מיניות בהשפעת החומרים שהכנסתי לגופי. תכננתי איך אתפוס את הספונסר ואסחט אותו ואת הזונה הקטנה שלו . המחשבות הטריפו אותי והכוס שלי פעם מייחום. קמתי כדי לנעול את דלת המשרד והורדתי את התחתונים. נזרקתי על הכיסא , אוננתי ותכננתי איך לטפל בשני העבריינים.

כשהגעתי למוסד ביום למחרת הם שיחקו כדורגל בחצר שליד המבנה והצעיר השחצן התנהג כמו טווס בתקופת יחום. עודף הטסטוסטרון וחוסר הפורקן גרמו לו להתנהג כמו כלבלב מיוחם ליד חבריו בקבוצה, כמו כל משחק כדורגל השחקנים נגעו אחד בשני באגרסיבית גברית שעוררה בי תשוקות אפלות. במהלך המשחק נקלע העבריין שלי לקטטה, בתחילה אף אחד לא התערב. רק כשחבריהם לכיתה ראו שאני מתקרבת הפרידו ביניהם. התקדמתי לכיוונם וזימנתי אותם למשרדי.

שמחתי כל כך שנפלה עלי ההזדמנות הנהדרת ושעמוס צופן לא היה באזור. תהיתי מה עמוס יגיד על כך שלקחתי את הטיפול באירוע הזה לידי והאם זה יכעיס אותו. חייכתי לעצמי וחשתי את הרטיבות שמתפשטת בין ירכי ואת איברי התפוח. כשהפושטקים  השתרכו אחרי למשרד חשבתי מה לעשות איתם. הכוס שלי בער מתשוקה ונטף ובראשי רצו מיליון מחשבות. נכנסנו למשרד והם התיישבו מולי מיוזעים ומסריחים מהספורט והקטטה. סקרתי את גופם השרירי מורעבת ורציתי לטרוף, לגעת, ללטף ולצבוט. סוחר הסמים הצעיר נעץ את עיניו בחברו וזה נראה כאילו הוא מנסה לרמוז לו משהו . זו היתה לו הפעם הראשונה שהוא פוגש אותי והוא נותר דרוך .

בהיתי בו בשקיקה, לא יכולתי להוציא מהראש שלי את המראה שלו מוריד את העבריין שלי על בירכיו ומזיין לו את הפה בכוח. ראיתי את עצמי משתלבת בשני התפקידים והכוס שלי הגיב בהתאם. פטמותיו הקטנות איימו לחורר את הבד הדק של החולצה המטונפת. החוצפן הישיר אלי מבט ושאל אותי אם אני חרמנית עליו. הכוס שלי פעם בתשוקה וטפטפתי בטירוף אך מצד שני פני הפכו לאדומים כעגבנייה ממבוכה.

סטרתי לו בזעם והתנפלתי עליו בחוסר שליטה.  הוא היה המום ונבוך כמו ילד קטן אך אחרי כמה שניות ניכר היה שהזין שלו מתחיל לעמוד מבעד למכנס הספורט הדקיק. נעמדתי קרוב אליו מריחה את גופו המזיע יודעת שהוt מריח את הבושם הנשי שלי. "אתה אולי רגיל לשפחות המין שלך פה במוסד" אמרתי והצבעתי על חברו "אך זה פה לא המצב איתי" רשפתי אליו. הוא ניסה להחליף מבטים עם חברו אך אני אחזתי בצווארו ולא נתתי לא להסיר את עיניו מעיני. משכתי אותו לעמידה ואת ידי אחורה כדי לצבור תנופה וכוח רב לשלוח את ידי אל הזין והביצים שלו ולאחוז אותם. צעקת כאב נפלטה ממנה והוא ביקש להתמוטט אך לא אפשרתי לו. המשכתי לאחוז בצווארו ולהביט בו, עכשיו עיניו היו עצומות מכאב והוא שלח את ידיו לאחוז במפשעתו.

התענגתי על המבט המיוסר וחוסר האונים של הפושטק שנתפס במעלליו. למרות היד על צווארו הוא איים עלי שעכשיו הוא יוצא ממשרדי והולך לדבר עלי עם עמוס צופן. דחפתי אותו אחורה וסטרתי לו בחוזקה. התיישבתי על ירכו ושפשפתי את הכוס המיוחם שלי עליו מתקרבת למפשעתו הזקורה שחזרה להיות עטופה בבד המיוזע של מכנס הספורט. הסברתי לו שאני בטוחה שעמוס צופן ישמח לזיין אותו חזק חזק ברגע שישמע שיש לו תלמיד שאונס תלמידים אחרים ומביא סמים למוסד.

הכלבלב השתתק ואני נותרתי פעורת פה כשהסתכלתי על המכנס המיוזע שלו ראיתי שהוא רטוב לגמרי ממני. בלי בושה החצוף התחיל לצחוק עלי שאני נימפומנית. האמת שהוא צדק מה שעצבן אותו אפילו יותר. קמתי לשולחן , פתחתי מגירה ולקחתי חגורה שחורה.

ביקשתי משניהם לעמוד ולהתפשט ולגעת אחד בשני.

הם נותרו נבוכים נורא, לא רצו להתפשט והתחילו לצחקק. אחרי עוד איומים הם הסכימו להתנשק בחוסר חשק. התמונה הזכירה לי סצנה בסרט אמריקן פאי כששני נערים מתבקשים להתנשק וההומופובים בסרט עושים זאת בחוסר חשק. הכעס בער בי והתחלתי להצליף בהם עם החגורה. הכאב הימם אותם לכמה שניות אך נתן להם את הדחיפה לה היו זקוקים כדי להשתחרר. פתאום הם התרככו ושקעו לנשיקה רטובה וחושנית. התיישבתי בכורסא שלי והם הסתכלו עלי בחשש קל. סימנתי להם להמשיך וביקשתי מהם להראות לי את מה הם עושים בשגרה .

העבד הוותיק שלי, שבוע שלם…,  ליקק את שפתיו של החדש בחושניות וליטף את איברו הזקור שפרץ מהמכנס הספוג מהמיצים שלי. הוא המשיך ירד על ברכיו וליקק בחושניות את הכיפה של הזין הענק והרטוב. החדש התפשט לגמרי , פנה אלי ושאל אותי אם אני מרוצה עכשיו.

הכוס שלי נטף מתשוקה וליטפתי את שפתי הנפוחות בעדינות. חייכתי לכיוונו בקור רוח ושאלתי אותו מה הוא עוד יודע לעשות עם העבד שלו? הביטחון חזר אליו והוא אחז את השפחה בגרונו ודחף את הזין הענק פנימה. למרות ההשתדלות של השפחה הזיו היה גדול מידי וקולות חנק ורוק נפלטו מגרונו. השולט אפילו לא האט, הוא המשיך לפמפם בכוח עמוק לתוך גרונו של השפחה. לא יכולתי להוריד את עיני מהמחזה. קולות חניקה כמו של נקבה וריר בכמויות שנטפו עד הרצפה.

ממרום עמידתו החוצפן חייך אלי והזמין אותי למצוץ לו גם כן. לקחתי את החגורה וקמתי לקראתו. מביט עלי ולא ידע מה אני מתכננת בשבילו וכשביקשתי ממנו לשים את ידיו מאחורי גבו שיתף פעולה.

לקחתי אזיק פלסטיק וקשרתי את ידיו מונעת ממנו להתגונן. שלפתי את הזרג הענק מפיה של השפחה ושפשפתי אותו על שפתיו עד שהיה על סף גמירה. כשראיתי שהוא נהנה מדי הפסקתי והחלפתי את השפשוף האינטנסיבי בסטירה על הזין ומחיצה חזקה של הביצים.

גניחה של כאב מעורבת בייחום השתחררה ממנו והוא הביט בי בזעם. דחפתי את הזין חזרה לפה השפחה ונעמדתי מאחוריו. "היום אתה תלמד לגמור מכאב" אמרתי לו. ווואק הצלפתי בו עם החגורה. הוא נרתע קדימה ודחף את הזין עמוק עוד יותר. קול החנק שהגיע מיד אחרי קול ההצלפה גרם לברכי להתפוקק והרגשתי שעוד רגע ואני גומרת בעמידה. החלטתי שאני רוצה עוד יותר! הצלפתי חזק עוד יותר וקיבלתי את מה שרציתי. גניחת כאב אמתית שמיד אחריה הגיע קול החנק המיוחל. התחלתי להצליף בקצב קבוע ובכל פעם קיבלתי את החבילה כולה. הצלפה-גניחה-חנק, הצלפה-גניחה-חנק. רציתי שזה לא יגמר לעולם אך אחרי כעשר הצלפות הגניחה הוחלפה בשאגת גמירה. קפצתי מהר הצידה והספקתי לראות את הזרע נפלט מפיך של השפחה שלא הצליח לבלוע מהר מספיק.

הרגשתי כאילו אני ממש גומרת רק מהמראה. רציתי לסלק אותם מיד כדי למצוא לעצמי דרך לגמור ומיד. נתתי להם עוד כמה שניות וכשצעדו החוצה עוד צעקתי להם שאני מצפה לראות את שניהם בשיעור הבא

[mr_rating_result show_rich_snippets="true" generate_microdata="true"]

2 מחשבות על “מחנכת ומנצלת – פרק 4”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)