מעשנת סיגריה

מחווייתיו של קוקהולד נשוי – האדון השמן

כבר בדקות ההן, כשזה קרה, ידעתי שלי ולאשתי יהיה קשה לשכוח את המראה הזה: אשתי ישבה על הספה, והוא עמד מולה עם רגליים מפוסקות. בזמן שהם דיברו וצחקקו, אני הייתי על הברכיים בין הרגליים שלו. הוא לחץ לי על הראש לפתע, הנמיך אותי קצת והניח את שק הביצים הענקיות שלו על הקרחת שלי. שמחתי שלפחות הייתי עם הגב לאשתי ולא יכולתי לראות את המבט שלה צופה בי כשאני כל-כך מושפל. ואז, הוא ציווה עלי להסתובב אליה…

עברה כמעט שנה מאז ה"גיוון" הראשון שלנו שהיה בגלורי הול בפריז ועד למפגש שעליו אספר עכשיו (מומלץ לקרוא קודם את הפרק הקודם "מחוויותיו של קוקהולד נשוי – גלורי הול"). האירוע בגלורי הול דרש שנה של רגיעה ועיכול של מה שקרה שם. רק לאחר שנה, ניסיתי לדבר על תכנון של עוד חוויה דומה "ולא חייבים בגלורי הול" ציינתי. אני מצידי ניסיתי להתקדם עוד שלב (אפילו קטן) בדרך למימוש הפנטזיה האולטימטיבית שלי: צפייה באשתי שוכבת עם גבר אחר בתוספת השפלות נוספות שלי – בקיצור לחוות חוויית קוקהולד אמיתית.

לאחר התלבטויות רבות שלי עם עצמי, הצלחתי לחשוב על רעיון צנוע שיקל על אשתי להסכים, אך עדיין יהיה בו התקדמות מסוימת. "נזמין גבר זר, ששנינו לא מכירים" הסברתי לאשתי. "את והוא תשלטו בי יחד. את לא תיאלצי לעשות איתו כלום – תשלטו בי שניכם וזהו". להפתעתי היא הסכימה דיי מהר. זה כנראה באמת לא היה מאיים כ"כ.

חשוב לציין שאשתי יודעת לשלוט, לא כל הזמן היא רוצה בזה, אבל לעיתים כשבא לה היא עושה את זה ממש טוב ומנצלת את השליטה כדי לקבל כל מיני טובות הנאה לצרכיה: לך תביא לי שתייה או אוכל, תוריד לי את הנעליים, תעשה מסאז' ברגליים, וכו. לעיתים נדירות מגלה גם סדיזם קל ויודעת להתעלם מהסבל שלי. בניתי על כך שהיא תהיה ב'מוד' הנכון כשנממש את התוכנית שתכננו.

ואכן, תכננו את הכל לפרטי פרטים: נגיע לחדר בבית מלון, אשתי תשלוט בי קצת, ואז תיכנס לצ'אט (כשאני צופה על ארבע) ותנסה לעניין גברים אחרים בשליטה משותפת בי. אם נאתר מישהו מתאים נצפה בו בסקייפ – כדי לראות שמדובר במי שהוא טוען שהוא – ונזמין אותו לחדר. הוא ישלוט בי וישפיל אותי מול אשתי וגם היא תוכל ליהנות משירותי. הכל נשמע נהדר.

שכרנו חדר במלון שכבר הכרנו מהעבר, עם טלוויזיה גדולה וסלון מרווח.

התחלנו לפי התוכנית – אשתי ציוותה עלי כבר בהתחלה לרדת על ארבע, לעשות מסאז' לרגליים שלה וכן – גם ללקק בין האצבעות (שזה דיי נדיר). לאחר כרבע שעה היא הדליקה את הטלוויזיה וציוותה עלי לחבר אליה את הלפטופ שהבאנו איתנו. כך, גם אני יכולתי לראות מה היא עושה בלפטופ. היא התחברה לאתר צ'אט שכולם מחפשים שם סקס ורשמה בכינוי " שלוט בבעלי". תוך חצי דקה בערך כבר היו 15 גברים שפנו אליה ושהיא סיננה והעיפה על בסיס סיבות שלא היו לי ברורות. נשארו שניים. שניהם היו נשואים לדבריהם, ושניהם אוהבים לשלוט בגברים. בשלב זה היא כבר הייתה עם הרגלים שלה על הפנים שלי, מועכת לי את הפרצוף. יכולתי לראות את הטלוויזיה ואת השיחות שלה איתם. זה היה מאוד מגרה להיות בתנוחה הזו, מושפל, כשהיא מנהלת את שיחות עם גברים זרים.

הם שאלו שאלות עלי ועליה ואני עדיין עם הפרצוף מעוך בין הרגל שלה לבין הרצפה הקרה של החדר. "מה אתה מעדיף – את השמן שאמר שיש לו ביצים גדולות או את השרירי הקירח עם הארוך?" שאלה לפתע.

"תענה כבר!" צעקה עלי ונתנה לי סטירה עם הרגל, ואז עוד אחת, ועוד אחת ולא הפסיקה להכות אותי עד שעניתי: "את השמן", עניתי כאוב וקצת גם שמח שהיא נכנסת לענייני ההשפלה שלי עוד יותר. "יופי" אמרה וסטרה לי שוב בעוצמה עם כף הרגל שלה. היא עברה לסקייפ ושוחחה עם השמן.

ואז היא פתאום אמרה לי: "תקשיב טוב עבד, מעכשיו הוא 'אדוני' בשבילך. אתה לא תקרא לו 'שמן'. ואם הוא מגיע לכאן היום אתה עושה כל מה שהוא אומר לך. בדיוק כמו שתכננו. ברור?"

"כן גבירתי". עניתי בהכנעה. היא כיבתה את מצלמת המחשב כך שלא יראו אותנו, הוא מאידך, היה גלוי לחלוטין. כנראה שלגברים שבאים לשלוט אין בעיה להיחשף. לנו היה חשוב לוודא קודם שאנחנו לא מכירים אותו. אני מנהל בכיר כבר שנים, ומאות עובדים עברו תחתיי. הדבר האחרון שאני צריך זה שעובד לשעבר יפיץ את השמועה שאני עבד עלוב.

הם דיברו קצת ביניהם. הוא טען שהוא עורך דין, ואשתי, שגם היא עורכת דין, החלה להתלהב. בשלב מסוים הוא חשף את איבריו מולה והתגלה שם זין שמן עם ביצי ענק בתוך שק ענק. אשתי בקור רוח, סיפרה לו שבעלה עבד שעושה הכל ושהוא יכול להגיע לסשן שליטה בי. היא גם הבהירה שהיא מחוץ למשחק אבל שאיתי אפשר לעשות הכל. הוא שאל דווקא יותר שאלות עליה מאשר עלי, עובדה שגרמה לי להרגיש עוד יותר עלוב וחסר חשיבות. לבסוף הם קבעו שהוא יגיע בשעה הקרובה לחדר שלנו במלון.

בשמונה בדיוק נשמע הטלפון בחדר המלון שלנו. אשתי ענתה ואמרה שהיא יורדת. היא הורתה לי לרדת על ארבע, ולחכות עם הפנים לדלת. "כשהוא יגיע, אני תשתחווה לפניו, ותברך אותו במילים הבאות: 'שלום אדוני, אני העבד שלך ואני לשירותך בכל מה שתרצה'. לאחר מיכן אתה תנשק לו את הרגליים ותחכה להוראות ממנו". לאחר שהתאמנתי על ה'ברכות' ועל נישוק הרגליים, היא ירדה לקבל אותו בלובי כדי לוודא שאין הפתעות. עברו כחמש דקות מותחות. בדקות האלו חדרו לי לראש מחשבות כפירה, ושוב חשבתי על כמה שונות הפנטזיות מהמציאות. הייתי אמנם מגורה אבל לחוץ מאוד. 'אולי אבטל הכל' חשבתי לעצמי, 'מה אתה צריך את זה בכלל… ולמה להפוך פנטזיה כל כך טובה למציאות מפחידה?'. המחשבות נקטעו בבת אחת כאשר הדלת נפתחה. משום מה החלטתי שעכשיו כבר מאוחר מידי לבטל הכל.

בפתח עמד איש שמן ודיי גבוה. הם נכנסו מצחקקים ומדברים. כשהם התקרבו, אשתי השתתקה והסתכלה עלי מלמעלה. אמרתי את המילים שהתאמנתי עליהן והתכופפתי כדי לנשק את נעליו. הוא לא אמר מילה אבל כשסיימתי לנשק את הנעליים הוא הרים רגל אחת והניח אותה בברוטליות על הצוואר והגרון שלי כאילו אמר – אתה נתון לחסדיי מעכשיו. הבנתי שהולך להיות קשה הערב. מהאקט הזה גם קיבלתי את התחושה שהוא ייגש ישר לעניינים ללא משחקים מקדימים. וכך היה.

הוא המשיך את השיחה עם אשתי כשאני למטה בין הנעל שלו לרצפה. הוא התעלם ממני והמשיך לדבר עם אשתי. זה היה משפיל. גם אשתי התעלמה מהסבל שלי והם המשיכו לעמוד ולדבר בכניסה לחדר. לבסוף, אשתי התיישבה והוא שחרר אותי והחל להוריד את הבגדים. מקפל אותם יפה ובאיטיות בצד עד שהיה ערום לגמרי.

"איך הזין?" שאל את אשתי. "ענק!" פסקה אשתי. "לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי". החמיאה לו ואני חשדתי שהיא קצת מגזימה כדי לתת לו מחמאה בחינם. זה עבד והוא המשיך לשבח את הגודל והיה מפוצץ בביטחון עצמי. "והביצים?" שאל. "הביצים הכי גדולות שראיתי. יכולות לכסות פרצוף שלם" שלפה לפתע ואני חשבתי – מאיפה היא הביאה את המשפט הזה? הוא מצידו התמוגג מהמחמאה.

לאחר שפשט את בגדיו, פנה לאשתי ואמר: "אני צריך לנקות את כפות הרגליים שלי". אשתי הסתכלה עלי ואני כמו עבד טוב הבנתי מה אני צריך לעשות. שכבתי על הגב והוצאתי את הלשון. הוא התיישב ליד אשתי והחל ממש לשפשף את כפות הרגליים שלו על הלשון שלי. ככה במשך חמש דקות קרצפתי לו את תחתית כפות הרגליים שהריחו כמו שהייתם מצפים. ואז, מבלי לדבר יותר מידי הוא תפס אותי באוזן בכח, והרים לברכיים. הוא עצמו נעמד מול אשתי שעדיין ישבה על הספה. הייתי עכשיו בינו לבין אשתי. יותר נכון הראש שלי היה בין הזין והביצים הענקיות שלו, לבין הפנים של אשתי שכאמור ישבה. הוא הניח את היד שלו על הראש שלי ודחף בכח את הזין הרך שלו לפה שלי. הבנתי שעלי לפתוח אתה הפה ופתחתי. שתי ידיו הגדולות לפתו לי את העורף ונלחצתי לכרס הגדולה שלו. כנראה שהקטע שלו זה לא לתקשר איתי יותר מידי, כי הוא עדיין לא אמר מילה וגם כשהזין היה בפה שלי הוא המשיך לדבר עם אשתי. הזין נח לו עכשיו בפה שלי כשהאף שלי צמוד לכרס שלו ללא הרבה יכולת לנשום. הייתי צמוד מאוד לגוף שלו וכל הכרס הענקית שלו נחה לי על הקרחת. ממש נעלמתי בתוך הגוף שלו. והוא בשלו – מקשקש עם אשתי על רכילות של משרדי עורכי דין. אשתי – גם היא מתעלמת ממני ומתלהבת מהשיחה. אני הייתי רק כלי קיבול לזין שלו ותו לא.

הזין החל לגדול בפה שלי והחמצן כבר לא היה בנמצא. התחלתי לנשום בכבדות כשאני משמיע רעשים של נשימה כבדה לתוך הכרס שלו. אשתי עצרה את השיחה שלהם ואמרה לי: "שתוק! אתה מפריע". שניהם צחקקו ואני המשכתי לחפש חמצן. הוא החזיק אותי ממש לחוץ לכרס ולא יכולתי לזוז. ואז כשהזין החל לחנוק אותי וסתם לי את הגרון, הוא החל לזיין אותי בפה. ועדיין, הוא לא ציווה עליי כלום ולא פנה אלי בכלל.

איפה הקונדום?" שאל את אשתי. זכרתי שהם קבעו בסקייפ שהוא יהיה עם קונדום ושאשתי תארגן. היא נתנה לו והוא נתן לי. הוא לא אמר כלום אבל הבנתי. הלבשתי לו את הקונדום ולפני שהספקתי לשים את האריזה על הריצפה הוא נכנס בכח והחל לזיין לי את הגרון בברוטליות. כאילו חיכה לקונדום כדי לגמור לי סופית את הפה. הוא ממש דפק ודפק, הזין חנק ושחרר חנק ושחרר. לא יכולתי לזוז. לרגע חלפה בי מחשבה שהכל מתקדם מאוד מהר. רק לפני רבע שעה היינו בחדר רק אני ואשתי ועכשיו אני על ארבע כבר מוצץ.

הם הפסיקו לדבר ואני שרק רוצה לסיים עם הקטע הזה, שומע אותו אומר: "אני תיכף גומר לו בפה! יש מצב שאת מתפשטת?"

"אני לא בעניין הזה. אני רק צופה" אמרה אשתי בהחלטיות. "זה יעזור לי מאוד" הוא התעקש קצת. לא יכולתי לראות אותה כי היא היתה מאחורי, אבל הנחתי שהצליח לו כי הוא אמר: "כמה הוא נעים ורך" וכך הבנתי שהוא גם מלטף לה את השד בנוסף לכל. להפתעתי אשתי לא נרתעה. יד אחת שלו היתה על העורף שלי, דוחפת ומשחררת, כדי שהזין שלו יזוז קדימה ואחורה בגרון שלי, ויד אחת על השד של אשתי מלטפת. זה באמת עזר לו והזין התנפח עוד עד שהקונדום התמלא נוזל חם. לאחר כמה שניות, הוא הוציא את הזין מהפה שלי. הזין היה עכשיו מול הפנים שלי. עד שאשתי אמרה: "נו, תוריד לו את הקונדום כבר. למה אתה מחכה עבד?" הורדתי לו את הקונדום המלא בזרע חם והנחתי על הרצפה. באותו הרגע לא הבנתי מה קרה כשאשתי הושיטה לי עוד קונדום וציוותה עלי להלביש לו אותו. בדיעבד הבנתי שכשהם היו בלובי, הם תכננו שהוא יגמור פעמיים.

הלבשתי לו והבנתי רק אז שהוא בקטע של לקבל שירות ללא צורך לדבר. אני עד כדי כך אפס לידו שהוא לא ידבר איתי בכלל. המחשבה הזו משפילה אותי עד היום כשאני נזכר בזה. לאחר שהלבשתי לו את הקונדום השני, התכוננתי כבר עם הפה להתחיל למצוץ שוב, אבל קרה משהו אחר.

כבר בדקות ההן, כשזה קרה, ידעתי שלי ולאשתי יהיה קשה לשכוח את המראה הזה: אשתי ישבה על הספה, והוא עמד מולה עם רגליים מפוסקות. בזמן שהם דיברו וצחקקו, אני הייתי על הברכיים בין הרגליים שלו. הוא לחץ לי על הראש לפתע, הנמיך אותי קצת והניח את שק הביצים הענקיות שלו על הקרחת שלי. שמחתי שלפחות הייתי עם הגב לאשתי ולא יכולתי לראות את המבט שלה צופה בי כשאני כל-כך מושפל. ואז, הוא ציווה עלי להסתובב אליה…

לא חשבתי מעולם, שאקט כזה יכול להיות יותר משפיל מהמציצה שנתתי לו רגע לפני. אתם בטח שואלים את עצמכם: למה שק הביצים שעל הראש משפיל יותר מזין בפה? ובכן, אין לי תשובה חד משמעית. כל מה שאני יכול להגיד שכשהייתי על הברכיים, בינו לבין אשתי, והשק הענק שלו היה מונח עלי זו היתה ההרגשה הכי משפילה שחוויתי בחיי. במיוחד שעכשיו נצטוויתי להסתובב ולראות את אשתי מביטה בי מושפל כל כך. השיחה שלהם המשיכה וגם זה הוסיף אלמנט של השפלה – ההתעלמות ממני. לפתע הוא אמר לאשתי: "תסתכלי עליו כשאת מדברת איתי". זה היה נשמע כמעט כמו ציווי, ואשתי ממש לא בקטע שיצוו עליה. אבל היא שיתפה פעולה והסתכלה עלי. כמה עלוב נראיתי לה בטח.

אתם יכולים להניח ששק הביצים שלו כיסה חצי מהראש שלי והכל שם החל להזיע. גם הראש שלי וגם הביצים שלו. היה לי ממש חם אבל לא חשבתי שאני בכלל יכול להתלונן. לבסוף, כנראה שגם הוא הרגיש את הזיעה הניגרת. הוא דחף אותי ממנו, ואמר לאשתי: "הביצים שלי מזיעות וצריכות ניקוי". אשתי לא היססה לרגע, ודחפה לי את הפרצוף לביצים שלו וציוותה: "לקק!". התחלתי ללקק את זיעת הביצים המלוחה שלו בתקווה שיותר משפיל מזה כבר לא יהיה היום.

"יש מצב שאת עושה לי ביד בזמן שהוא מנקה?" שאל את אשתי לפתע ואני ממש כעסתי שהוא מקבל דברים מאשתי. אבל כמובן הכעס נשאר אצלי. לא היה לי הרבה מה להגיד במעמד שלי – אני רק עבד עכשיו. חשבתי לעצמי שאשתי, העורכת דין החכמה והמומחית במשאים ומתנים לאט לאט נענית לכל הבקשות שלו. היה לי ברור שהוא מהגברים הקרציות האלו, שמשיגים דברים בשיטת הסלאמי תוך כדי נדנוד והצקה. שנאתי את הנודניקים האלו אבל הנודניק הזה הוא האדון שלי עכשיו.

אשתי החלה לעשות לא ביד ומידי פעם היד שלה אפילו פגשה את הלשון שלי שליקקה בינתיים. "תמשיכי זונה" אמר לפתע, אבל אשתי לא התרשמה, היא מכירה את הקללות האלו שמגרות גברים. "אני לא מרגיש שהוא מנקה" אמר לאשתי והחל להכות אותי בראש. הוא דחף אותי חזק לביצים ואני שוב חיפשתי חמצן. ליקקתי יותר במרץ מתוך תקווה שהוא יהיה שבע רצון ויפסיק להכות אותי. המכות אכן פסקו והוא ואשתי חזרו לשיחה שלהם. "עכשיו הוא מנקה טוב" אמר לאשתי. "ממש מבריק אותן" אמר, כדי להשפיל אותי עוד יותר תוך כדי שהיא עושה לו ביד.

זה נמשך כעשר דקות בערך. ואז הוא הפתיע שוב ואמר: "תמצצי זונה". ואשתי, להפתעתי הרבה מאוד, החלה למצוץ לו את הזין כשאני צופה במחזה מלמטה. היא עלתה וירדה ממש כמו מקצוענית. כבר ציינתי שאני לא מקבל מציצות בשנים האחרונות בכלל? המראה היה סוריאליטי. אני מלקק ביצים מלמטה והיא מוצצת מלמעלה. הבחור היה בגן עדן חשבתי לעצמי.

אני לא יודע אם ליקקתם פעם עשר דקות רצופות אבל שרירי הלשון שלי כבר החלו לכאוב. ואז, ללא אזהרה מוקדמת הוא לחץ עם המרפק שלו על הראש של אשתי והיא נאלצה לבלוע את כל הזין. ראיתי אותה מלמטה עוצמת עיניים, ומתאמצת לא להיחנק או לא להקיא. ואז לאחר כמה שניות הוא גנח בקול רם וצעק: "תיחנקי זונה", וגמר.

הוא נשאר עם הזין בפה של אשתי ואני צמוד לביצים ממתין להוראות. לאחר חצי דקה של מנוחה הוא שלף את הזין מהפה של אשתי, והפנה את הזין אלי. הבנתי שוב את הרמז והורדתי את הקונדום. הוא לא אמר מילה והתלבש בשקט. כשסיים, נתן לאשתי נשיקה בפה, חפן שד אחד שלה, אמר באגביות: "שמרי על קשר", ויצא מהחדר.

השעה היתה עשר בלילה. היית עדיין על הברכיים, מושפל ומוכן בהחלט לסיים. לאחר שתיקה רועמת של חצי דקה שאלה אותי פתאום אשתי באכזריות משפילה: "הלילה עוד צעיר עבד, רוצה ללקק עוד ביצים של גבר זר?" "לא גבירתי" עניתי. "אשמח לסיים ברשותך".

"אני אחליט מתי מסיימים. נשק לי את הרגליים, ותתחנן שאתן לך לעזור לי לגמור". ואז החלה לצעוק: "מכל הבלגן שארגנת לנו פה, אני לא גמרתי עדיין. הביצים והזין הענקיים שלו, הרבה יותר מגרים משלך ואני רוצה לגמור!!!".

"אני מתחנן שתתני לי לעזור לך לגמור גבירתי" אמרתי בהכנעה בזמן שנישקתי לה את הרגליים. היא פתחה את הרגליים באדישות והמתינה שאבין לבד. כאילו המשיכה את ההתעלמות ממני.

התקרבתי אליה ומיקמתי את הראש שלי בין הרגליים שלה והתחלתי ללקק שוב כשהלשון כואבת מאוד כבר. למזלי זה לא ארך הרבה זמן והיא גמרה לי על הפנים בגניחות ארוכות ואפילו קצת בצעקות. כשנרגעה היא הסתכלה עי מלמעלה ואמרה: "אתה לא מעז לגמור היום עבד. ועכשיו תגיד תודה יפה ועוף על ארבע למקלחת".

"כן גבירתי" עניתי, הודיתי לה, נישקתי לה את הרגליים, וזחלתי כאוב למקלחת.

בעודי זוחל למקלחת, חשבתי לעצמי שגם באירוע הזה הלכנו רחוק יותר ממה תכננו. חששתי שאשתי ראתה אותי באופן משפיל מידי ושלזוגיות שלנו יהיה קשה להתאושש מזה. לשמחתי טעיתי. לאחר תקופה לא קצרה אמנם, כבר דיברנו קצת על עוד חוויה. והכי חשוב, מאז האירוע הזה, כשאני רוצה להתגרות מהר, אני נזכר בטעם המלוח של הביצים ובמראה של אשתי מוצצת מעלי את הזין השמן.

עודכן לאחרונה

תגובות ? (אין צורך להזדהות)