מוריה

סקסית אופנתית מציגה רגליים בעקבים

זה סיפור ששמעתי ממוריה, והאמת, נדלקתי

ביום חם ביוני, שעת ערב השמש שוקעת אל ים תיכון והנוף מהג'קוזי בו אני יושבת עם בעלי מעביר בנו תחושות של רומנטיקה מוגברת עם היין הלבן הצונן שאנו שותים.

הוא חוגג לי יום הולדת, 43 אני לא מתביישת לומר. אני מצפה לחופש הזה כבר המון זמן, בין גידול הילדים והעבודה האינטנסיבית, אני חשה ויודעת שמגיעה לי מנוחה אמיתית.

כשהגענו אתמול אל הצימר, על הר נישא בגליל המערבי, אמרה לנו בעלת המקום שאנחנו לבד. זו היתה חדשה חשובה כי הג'קוזי משותף לשלוש היחידות שבבעלותה.

אני לבושה בביקיני השמור לארועים אינטימיים, אני נראית טוב אבל בתור Old school girl לא אוהבת לחשוף את גופי יותר מידיי.

אני נקייה משיער מיותר, החזה שלי שהוא די גדול מנסה לברוח מחזיית בגד הים והתחתון המינימלי חושף כמעט הכל.

לפתע נפתח השער אל המתחם, בעלת המקום נכנסת עם שלושה בחורים צעירים, שזופים וקולניים, היא מוליכה אותם אל היחידה שהקצתה להם ובאה להתנצל. אני נוזפת בבעלי, לאיזו רומנטיקה אתה מצפה עם שלושת הערסים האלה כאן לידנו? בעלי שותק במבוכה. מה הוא כבר יכול לומר…

אני קמה כדי לצאת מהג'קוזי ושלושת ה"שכנים" מופיעים, הם רואים אותי חשופה בהרבה ממה שהייתי מרשה.

לאן את הולכת? הם שואלים, ואני עונה שאני הולכת להחליף בגד ים.
חבל, הם אומרים, כזו חתיכה, אחד מהם שם יד על כתפי ואומר בואי שבי את נראית כל כך טוב. תודה אני עונה בקול צרוד, וגלי חום מציפים אותי.

אתם לא מתנגדים שנצטרף אליכם, נכון? הם שואלים ואני עונה במבוכה שזה בסדר.

כל הזמן הזה הם מביטים בי כאילו מפשיטים אותי במבטיהם, זה מחרמן אבל מביך.

חופשה רומנטית? הם שואלים, ובעלי מהנהן, הם מביטים בשדיי העגולים שחלקם מעל לקו המים ומתיישבים.

אני נבוכה, לא יודעת מה עלי לעשות, בעלי נכנס לאלם מוחלט. מה אתה שותק? הם שואלים והוא מוריד את ראשו במבוכה.

לאשה כמו שלך מגיע יותר, אומר אחד מהם ומניד בראשו לחבריו. הם קמים כאיש אחד ומורידים את בגדי הים שלהם נותרים עירומים וחושפים זרגים כהים וגדולים. אני מביטה במבוכה ומסיטה את ראשי הצידה. אל תתביישי אומר אחד מהם, את נהנית?

אני מהנהנת בהיסוס לא מאמינה שככה אני מתנהגת. זה כמעט אונס ואני נהנית.

בואי תרגישי אומר זה עם הזרג הגדול ביותר, זה ללא התחייבות, אני בטוח שלאיש שלך אין כזה. אני שולחת יד מהוססת, מביטה בבעלי כאילו מבקשת אישור, הוא קפוא אבל מהנהן חלושות.

אצבעותי עוברות בהיסוס על הזין הרפוי, הוא ענק והוא מגיב אלי מהר, נעמד, העור החלק מתוח על ורידים נפוחים וגורם לי רטיבות מטורפת. הוא עושה עוד צעד לקראתי, אוחז בערפי ומקרב את הזין שלו אל פני, זו הפעם הראשונה בחיי ואני משתוקקת למצוץ. רוצה אותי? הוא שואל ואני פותחת את פי אבל קול לא יוצא, אני מקרבת את שפתיי אליו ומנשקת. את יכולה ללקק ולמצוץ הוא אומר ואני שוב שולחת מבט שואל אל בעלי שמהנהן שוב. הנה זה קורה, לראשונה בחיי זין ענק בתוך פי, אני משחקת בו בלשוני, מוצצת ומלקקת, הפה שלי מלא ברוק מהגירוי שהוא גורם לי והחדירה שלו מעמיקה עד לגרוני.

המלאך הטוב בראשי צועק, מה את עושה יא זונה, תפסיקי מייד, והמלאך השובב, אומר לי תהני כל עוד אפשר, תשלחי יד אל עוד זרג, קחי את שלושתם תהני את כבר בת 43 לא חבל?

אני שולחת יד בחשש אל בחור נוסף, הוא רואה ומתקרב, יש לי עכשיו זרג בפה ואחד ביד. הגוף שלי רועד, מאדרנלין או מתשוקה, מחשש או מהתרגשות, זה לא משנה כי אני נהנית. הבחור השלישי מתיישב לידי ושואל בנימוס אם יוכל לגעת לי בחזה. אני לא יכולה לענות כי הפה שלי מתוח על הזרג, אבל אני מהנהנת ובכל אותו הזמן מביטה לכיוון בעלי שיושב ומביט וידו עמוק בתוך המים.

יד מהססת משוטטת על החזיה, מלטפת אותה ואז מסיטה אותה כדי לחשוף שד, הוא מתחיל למולל את הפטמה הזקורה ועובר לינוק אותה, הוא עדין ורך והיניקה שלו חושנית ונעימה, אני רועדת וגונחת קלות נעים לי להיות מטופלת על ידי שלושה, אני גורמת להם עונג אדיר, אני שולטת בזרגים שלהם ובהם, אני מפסיקה אותם לפתע. הם נבהלים. מה עשינו?

ואני עונה, עשיתם רק טוב, המשך יבוא…

9 מחשבות על “מוריה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן