ליגת האלופות

סיפור מאת Ran Tamir
איזה כיף, ליגת האלופות חזרה, שלב רבע הגמר נערך הפעם בפורטוגל, בשיטת המפסיד יוצא – נוק אטוט.
לי ולבת הזוג יש שעשוע, בשלבים האחרונים של המפעל, כשיש משחקים מעולים, אני צופה במשחק, וכשהיא יוצאת מהמקלחת עם לבוש תחתון מגרה, היא מתקרבת אליי, בזחילה על ארבע, מתגרה, ונעצרת מתחתי. מחייכת, כשאני מתעלם ממנה, ומרוכז במשחק. נראה כמה זמן תתעלם, היא לוחשת, ומתחילה ללטף אותי מעל ומתחת לתחתון, מוציאה את איבר מיני, ומלקקת ומוצצת, כמובן שתוך כמה דקות, אני מאבד עניין במשחק, ומתענג, בדרכ כשהיא מוסיפה תנועת יד, ועיסוי אשכים ביד השנייה, אני לא מתאפק, וגומר בפיה. בדרכ היא מתרוממת, נותנת לי נשיקה, ומציינת – המשך צפייה נעימה, והולכת לחדר שלנו, משאירה אותי עם חיוך.
ככה זה היה בשנים האחרונות, אבל השנה – קורונה… השלבים המכריעים בליגת האלופות הן עכשיו, בחופש הגדול. וכשיש מתבגרים מסתובבים בבית בשעות מאוחרות, אין אפשרות להתנהג כרגיל בסלון.
הטיזינג בינינו נבנה במהלך השישי, בקבוצת וואטאפ בה רק שנינו, הודעות תמימות יותר ותמימות פחות, מוחלפות בינינו במהלך היום – כשברור לאן הדברים יגיעו בערב.
ובערב, ב 2200, מתחיל המשחק – והפעם אחד מהגדולים בהיסטוריה, כשברצלונה מפסידה לבאיירן 8:2.
כשהסתיים המשחק פרשנו לחדר, אבל מה עושים עם הילדים שעדיין ערים? – נעלנו את הדלת, וקיווינו שהאוזניות של הפלייסטיישן, יסתירו את הרעשים מהחדר שלנו. התחלנו לשוחח, כשלאט לאט אברי גוף נוגעים אחד בשני.
בואי, משנים תנוחה אמרתי לה, והסתובבנו כך שהראשים היו לרגלי המיטה, זה אפשר לי לעמוד מאחוריה על הרצפה, ולהסתכל על הגוף המדהים שלה.
התכופפתי אליה לנשיקה מאחור, נהנה מהזווית הלא שכיחה הזו, הרמתי לה את הגופיה, חושף את הבטן החלקה שלה, והשדיים שאני כל כך אוהב.
מקופסת איביזרי המין שלי, הוצאתי מקל עם נוצות, כשקניתי באירופה, בימים שלפני הקורונה.
העברתי את הנוצה בעדינות, מהפנים, אל החזה, מקיף באיטיות את הפטמה בכל שד, וממשיך אל הבטן, הטבור, ומפגש ירכיה. הגוף שלה זז, בהתאם לנגיעות. הזזתי את הנוצה, התיישבתי על הברכיים מאחוריה, רכנתי קדימה שתחתוני המלאים מול פניה, ועשיתי את אותו המסלול, הפעם עם נשיקות קטנות, וסבלניות. בוא, בוא למעלה, קראה לי. נישכבתי לידה, נשיקה חושנית וארוכה, והאצבעות שלי מלטפות הירך, ונכנסות אל מתחת לתחתון אל  איבר המין, באיטיות ליטפתי את השפתיים החיצוניות, למעלה ומטה, ובשתי אצבעות פישקתי אותן, ומאפשר לאצבע שלישית להמשיך בטיול.
להיכנס, שאלתי, לא עוד לא היא ענתה, אז המשכתי באיטיות בנגיעות.
הגוף שלה בתקופה ההורמונלית של החודש – זה בא לידי ביטוי ברגישות בפטמות, ברטיבות נמוכה מהרגיל, ואפילו המרקם של הרטיבות שונה.
אני קשוב לשינויים האלה ויודע להתאים עצמי אליהן
, תיכנס היא ביקשה… הרטבתי עם רוק שתי אצבעות, והכנסתי את כף ידי מתחת לתחתון. הרטיבות שלה התמזגה עם הרוק שלי, ושתי האצבעות נכנסו והתאחדו עם גופה בקלילות. אממממ, גנחה, עוד לפני שהזזתי את האצבעות, לאט היא ביקשה, וכך עשיתי. מוציא ומכניס, באיטיות, נוגע בדפנות הפנימיות באיטיות, מלטף את אזור הגי, באיטיות – וככל שאני איטי, ככה הגוף שלה מגיב יותר ויותר. האגן זז, הגב מתקמר, האנחות מתחזקות – שששש, יש ילדים ערים, וחסמתי לה את הפה בכף היד. נראה לי שאלמנט השליטה הזה הדליק אותה, כי הקולות גברו, והיא הדריכה את היד, הוציאה מתוך הנרתיק אל הדגדגן. המשחק לא היה הוגן, זה כמו בתחילת הערב, במשחק בין ברצלונה באיירן, כשהאצבעות הרטובות שלי נגעו בעינוגית הזקורה שלה. תנועה אחידה של האצבעות, באותו קצב, באותה תנועה – הטריף אותה. היא חיבקה אותי חזק, וקברה את הפה שלה באוזן שלי, שהקולות לא ירעישו מחוץ לחדר, שמעתי את הנשימות, את הגניחות, הרגשתי את העוצמה בחיבוק, וכשלחצתי בעוצמה יותר גדולה אל מול עצם האגן, היא גמרה, כןןןןןןןןןןן, צעקה באוזן, ונעה באופן לא רצוני כמה שניות, כשאצבעות שלי ממשיכות לענג, כןןןןןןןןןןן, לחשה, ושרירי הגוף מתקשים ומרפים לסירוגין.. אירי כדקה, שכבה מותשת על המיטה.. נתתי לה נשיקה, והקשבתי האם שמעו אותה, ויש צעדים לכיוון החדר שלנו. לא היו…
שוחחנו והתלטפנו כמה דקות, כשפתאום היא התרוממה, רגל מעלי, והיא כבר יושבת על האגן שלי. היא הסתפרה השבוע, קצר כמו שאני אוהב, היא יפיפיה, אבל בחושך של החדר היה קשה לראות. היא רכנה אליי, ועם השערות דגדגה לי את הפנים, החזה הבטן, כמה תנועות אגן, ומיקמה את הזיקפה שלי, בין שפתיה התחתונות. היא שרטה אותי בחזה ובבטן כמו שאני אוהב, היא מכירה אותי כבר.
היא רכנה אלי לנשיקה, ויכולתי לראות את החזה שלה רפוי בתוך הגופיה, התנשקנו, כשהידים שלי מעסים את שדיה, נזהר לא להכאיב לפטמות הרגישות. לקחתי את המקל עם הנוצה, וליטפתי לה את הגב, ככל שירדתי לכיוון ישבנה, הרגשתי את הלחץ שהיא הפעילה עליי. היא הכניסה את היד לצידי התחתון שלי, ושלפה את הפין, שלא היה זקור במלואו. היא רכנה קדימה בצורה שאפשרה לה להזיז את היד, והחלה לעסות את איברי. נקודת המבט שלי היתה מדהימה, הציצים חשופים מתוך הגופיה, נעים עם כל תנועה שלה, התחתון הלבן הסקסי שלה מוסט הצידה – היא אוהבת להזדיין עם תחתון מוסט, זה זנותי בעיניה, והאיבר שלי הולך וגדל בין ידיה.
היא מיקמה אותה בפתח גופה, והתיישבה לאט, מאפשרת לי מהזווית שלי, לראות את הפין מתאחד עם גופה. חם לי, אפשר מזגן? בניגוד למצב הנפוץ, אצלינו דווקא אני הוא זה שסובל מקור, ומעדיף להיות ללא מזגן.. תצטרכי לחמם אותי, צחקקתי, אין בעיה אמרה, והניעה את האגן. השלט היה על השידה לצידי המיטה, אז לרגע התלבטנו, איך להגיע אליו. יש לי רעיון אמרתי, והזזתי את האגן, כשפין שלי בתוכה 90 מעלות, היא הבינה הרמז, וכגוף אחד נשכבנו הצידה, יד נשלחה לשלט, והמזגן הופעל.
אפשר להמשיך, תורידי את הגופיה, ותוך שניה היא היתה על הרצפה – היה אור חלש בחדר, אבל מספיק כדי לראות את החזה שלה נמתח מעלה, יחד עם הידיים המסירות את הגופיה – איזה יופי, היא נצמדה אלי כשהחזה שלה נמעך אל גופי, כמה חדירות איטיות, והגניחות אצלה החלו, נשיקה, ושרטתי לה את הגב, במגע עומצתי, ררררררר, גנחה, עיסיתי את ישבנה, תוך כדי המשך החדירות. אתה יכול להוסיף אצבע לדגדגן היא אמרה, זה הסימן שלי שהגמירה קרובה. שלחתי אצבע, אך התחתונים הפריעו, סליחה, אני יודע שאת על הסף, אבל תתפשטי. היא הרימה את האגן ממני, עברה לעמידת יוגה, כשאני מקלף ממנה את התחתון, אז גם אתה תוריד, אמרה, ומשכה בכוח את שלי.
שנינו ערומים, בואי, היא מיקמה אותי, והתיישבה במהירות, הפעם הרטיבות המרובה שלה, מאפשרת איחוד מהיר. כמה חדירות, והיד שלה נשלחה אחורה אל האשכים, מלטפת ומעסה בקצב החדירות. ושוב הקולות הגרוניים שלה. הפעם מותק, אני רק מניח את האצבע, ואם את רוצה לגמור, את צריכה לזוז, לחשתי. ומיקמתי את האצבע על הדגדגן, היא היתה כל כך מגורה, שמיד החלה להניע את האגן, גורמת לאצבע שלי ללחוץ על הדגדגן אל עצם האגן שלה. החדירות שלי הוסיפו לתנועתיות. היא זזה  ימין לשמאל, כל תזוזה כזו מגבירה הלחץ, ומגבירה האנחות ליד האוזן שלי. התנועות הפכו ליותר מהירות, המיטה זזה ורעשה, כן יש ילדים ערים בבית, ולה לא אכפת, הנשימות שלה באוזן שלי היו מנגינה, "בבקשה, תזיז את האצבע גם אתה" , יללה בתשוקה. חייכתי, חיבקתי אותה בעוצמה, ומעכתי לה את הדגדגן, פעם פעמיים, אאאאההההההה, היתה התגובה שלה, יחד עם תנועות מהירות קדימה ואחורה של  אגן, מחליקה על האיבר הרטוב שלי, אני גומרת, זזה ללא שליטה, עד שנעצרה מתנשמת על החזה שלי. אויי כואבות לי הברכיים, אמרה, התרוממה, והוציאה אותי מתוכה. שלחתי יד אל הזין, להרגיש את הרטיבות ואת המיצים שמייצר גופה, כל האזור היה ספוג  נוזלים – מדהים.
התלטפנו והתחבקנו כמה דקות, עכשיו אתה, היא אמרה. ושלחה יד אליי, תוך כמה שניות, הייתי מוכן אליה, היא התרחקה ממני במיטה, והרגשתי אותה מלקקת אותי, התמתחתי לאחור, הגבהתי האגן, והתמסרתי לתחושות, של הפה והידיים שלה.
אני רוצה משהו אחר אמרתי, "אני רוצה להיות מעלייך כשאת מוצצת. מה את מעדיפה, שתשבי על הרצפה, או שאעמוד כאן במיטה?". אני אשב על הרצפה היא אמרה, וככה אני יושב על המיטה, היא מתחתי שתי הידיים שלה על ירכיי, והפה שלה עולה ויורד, עולה ויורד, קדימה ואחורה  נשענתי אחורה, כדי לאפשר לה גישה, "תכניסי את הכל בקשתי", בעבר היא לא הצליחה, אבל הפעם, הזווית, והעובדה שלא הייתי זקור לגמרי, איפשרו לה. ואני מלמעלה רואה את האף שלה, מגיע אל הגוף שלי, כשכמעט כולי בתוכה, היא התרחקה מהר והשתעלה, כנראה שהגעתי לרפלקס ההקאה. ליטפתי אותה, והתכופפתי לנשיקה עסיסית. כשהיא היתה על הרצפה, הגיעה רצועת אור, כנראה מאחד המכשירים החשמליים, והאיר את שיער הערווה שלה. שלחתי יד ושיחקתי עם האור, והשיער. היא עזבה אותי והתמתחה לאחור, מסמנת לי להמשיך. היד המשיכה במסלול, והאצבע נכנסה אל גופה. אלומת האור, מדגישה את התנועה פנימה והחוצה,  הרטיבות של כל הערב, היתה אגורה בתוכה, בקושי היה חיכוך, ודי מהר האצבע סובבה את הדגדגן, מימין, משמאל, ובכמה תנועות מהירות, ולחץ – היא גמרה שוב, הפעם הגוף היה רחוק ממנה, אז היא נאלצה לשלוט על עוצמת הקול, מאבק פנימי בין רצון להתמסר, לחשש שישמעו… היא הסתדרה. התאוששות קצרה, ושוב הפה שלה עלי, עולה יורד, יוצר ואקום ונפרד, וכשהפה התרחק, היד עשתה תנועת חליבה שמטריפה אותי, "עכשיו אני קובע את הקצב", אמרתי, ואחזתי מעל ידה. הנעתי אותה לאט, למעלה ולמטה, הנעתי אותה מהר, והיא מאפשרת, "את מרגישה את העוצמה", כשהאיבר היה זקור, כלי הדם מלאים, מוכן להתפרק. "תגמירי אותי לחשתי", והתנועה הפכה מהירה ומהירה, התאפקתי, התאפקתי, ואז שחררתי… מתמסר לעונג, רועד, וגונח בלי שליטה…. חיבוק, ליטוף, נשיקה, ולמקלחת זריזה. כשחזרתי היא כבר ישנה, וכשהתעוררתי בבוקר אחרי כמה שעות, היא שכבה על הצד, בתנוחת כפית, עם הישבן החטוב מולי. כמה שחשקתי בה….

2 מחשבות על “ליגת האלופות”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)