לחזור לחיים ✝

כשמת בעלה האהוב, חשבה גליה, שלא תוכל לאהוב גבר אחר לעולם, בטח ובטח לקיים יחסים.
המגע שלו היה צרוב בכל חלקי גופה עוד ימים רבים אחרי לכתו, החודשים עברו והיא לא הפסיקה לחשוב עליו ועל הלילות הסוערים, הבקרים החפוזים ועל הזמנים הגנובים בין לבין, בעיקר כשעמדה במטבח והכינה קפה, עת היה מפתיע אותה בחיבוק מאחור, היא תמיד נבהלה למרות שציפתה לו, לפעמים הקפה היה נשפך והיא הייתה מתרגזת, אבל אז היה מסובב אותה אליו, מביט לתוך עיניה, מקרב את ידה אל פיו ומוצץ לאט וביסודיות את הקפה מידה.
עוד לפני שסיים, הייתה מושכת ממנו את היד הרטובה ומתירה באחת את חגורת מכנסיו, משחילה את ידה בין גופו לתחתוניו הצמודים, חופנת את איברו החם ומחליקה באיטיות לרצפה, נעמדת על ברכיה, נוטלת את איברו ומכניס אותו לפיה, מלקקת ומוצצת כאילו קיבלה מנת גלידה מתוקה.
המחשבות הללו רק העלו דמעות בעיניה, וגעגועים המלווים בכאבים עזים בשיפולי בטנה.
עם חלוף הזמן השלימה עם גורלה, גורל אלמנה לא כל כך מבוגרת, שלא תטעם עוד טעמו של גבר ותסתפק בזיכרונות.
'קצת מוקדם מדי לוותר', חשבה לעצמה, 'הרי אני רק בת 41', אבל השלימה עם מצבה כי לא יכלה לדמיין מישהו שיצליח להשתוות בעוצמתו החייתית לאהובה שאיננו.
לעיתים, נהגה לענג עצמה במקלחת כדי להרגיש שהיא עדיין חיה, אבל לאט לאט חדלה גם ממנהג זה, שהסב לה עצב רב ושכנעה את עצמה שזה גם לא חסר לה.
פעם, בשיחה עם הילה חברתה הטובה, שיתפה אותה במחשבותיה וסיכמה: "אני לא חושבת שאוכל לשכב עם מישהו מבלי לפרוץ בבכי, אז אולי עדיף לי בלי."
הילה חייכה וקראה: "השתגעת? איך בלי? חוץ מזה, מה רע בלבכות? תבכי אם זה מה שאת מרגישה, תבכי, גברים אוהבים שנשים בוכות לידם."
היא לא ענתה, אבל המשפט הזה הלך איתה, היא ניסתה להתרגל אליו והשתעשעה בדמיונות, אבל עדיין בכתה במקלחת.
את אשר קרה לה שבועיים מאוחר יותר, לא יכלה לחזות ובטח שלא מהר כל כך.
בוקר אחד, בעת שחצתה את הרחבה שלפני תיאטרון הבימה, נתקלה גליה במורה שלה לקורס הציור, איתן זיו, שאותו לא ראתה כבר קרוב לעשרים שנה.
היא חייכה חיוך ביישני וקיוותה שלא ראה שהסמיקה ואיך לא תסמיק? איתן זיו היה מושא חלומותיה כל תקופת הלימודים בבית הספר לאמנות.
כשהיה מביא דוגמן לשיעורי הרישום, הייתה מדמיינת שזהו איתן זיו העומד מולה והילה תמיד צחקה עליה, "את מחליפה את עומר שלך, הגבר ההורס, בפרנץ קפקא? בחיי, משהו לא בסדר אצלך."
אבל לה לא היה אכפת מה הילה או שאר החברות חושבות. כשהיה עומד מאחוריה ומביט בה בזמן שציירה, הייתה יכולה לשמוע את הנשימות שלו ועורה סמר, כשהחמיא לה בקולו הרגוע והשקט, חששה שכולם ישמעו את הלמות ליבה, בלילות, לפני שנרדמה, הייתה מדמיינת את שניהם מקיימים יחסים אצלו בסטודיו ונרדמת רטובה במפגש ירכיה.
שנים שלא נפגשו וכשחייכה אליו לא ידעה להגיד, אם החזיר לה חיוך כי זכר אותה באמת, או רק אמר שזוכר, בתקווה שאולי יצא לו מזה משהו.
הוא שאל אותה אם יש לה זמן לקפה והיא, שזמנה היה בידיה, השיבה בחיוב.
הם התיישבו ב"נחמה וחצי," הוא שלף מתיק העור הישן, שזכרה עוד מהימים שלמדה אצלו, את אחד הקטלוגים מהתערוכה האחרונה שלו, חתם את שמו, הוסיף לב מושלם ליד החתימה והגיש לה.
הם הזמינו תה מחוזק במעט ויסקי, כי אין דרך טובה יותר מזו לפתוח את היום, כך אמר, ואכלו עוגת סולת שנראתה מבטיחה בתפריט אך התגלתה כיבשה להחריד.
היא טבלה חתיכה מהעוגה בתה וליקקה את אצבעותיה אחת אחת, אוספת לפיה שאריות סולת ספוגות ויסקי שטשטש מעט את התרגשותה, היא חשבה לעצמה, שכבר זמן רב שלא ישבה לשיחה עם מישהו שלא צער נשקף מעיניו בכל פעם שהביט בה, איתן זיו לא שאל והיא לא סיפרה.
הוא הצחיק אותה בסיפורים שלו, שלאו דווקא היו מצחיקים כמו הדרך שסיפר אותם, סיפורים על הזקנות המקומטות שלו, המורות הוותיקות איתן הוא מלמד, שכל קמט שלהן מספר סיפור, כך אמר, בגלל זה אהב אותן, כי אהב סיפורים מפעם, היו לו סיפורים על הילדוּת, בעיר שהיום היא גדולה, מנוכרת ומפלצתית, אבל אז היא הייתה קטנה ומלאת טיפוסים מוזרים, שאיתם אהב להסתובב והיה ממלא מחברות בסיפורים עליהם ובציורים.

כבר אז ידע שיהיה צייר או סופר או שאולי שניהם.

הם ישבו על הבר בפינה מרוחקת, בתחילה רחוקים מעט, אך כשחזר מהשירותים, קרב את הכיסא וברכיו נגעו בברכיה, היא נרעדה, קירבה כזו לגבר הייתה לה רק עם בעלה.
הוא אזר אומץ והניח יד על ירכה, היא לא עצרה בעדו אבל בתוכה געשו התחושות, היא הרגישה רטיבות בנרתיקה, תחושה שחשבה שאבדה אצלה לנצח.
היא הניחה את ידה על ידו, וכאילו ליד יש לה רצון משלה, דחפה את ידו למעלה, לעבר מקדשה המתגעגע למגע גברי.
הוא הגיע עם ידו הגדולה לערוותה, דחף אותה, לוחץ באצבעו על חריצה מבעד לתחתונים הלחים, "תבואי אלי לסטודיו?" שאל.
כשראה בעיניה את ההפתעה, הרגיע ואמר שלא התכוון לאותו רגע, שממילא הוא ממהר לשיעור ויוכלו להיפגש רק בעוד יומיים.
הם קבעו שעה, הוא נתן לה את מספר הטלפון והכתובת, ביציאה עצר אותה, חיבקה וגישש בשפתיו אחר שפתיה.
היא הרגישה איך הדם כאילו אוזל מגופה, זמן רב עבר, מאז חיבק אותה מישהו ורק עכשיו הבינה כמה התגעגעה לתחושה וכמה זה היה חסר לה.
היא פיסקה את שפתיה מעט, הצמידה אותן לשפתיו בעדינות והרפתה, מנסה לא להראות לו, אבל הרגישה שאם לא תתרחק ממנו היא עשויה לאבד את עשתונותיה, כאן ועכשיו, ממש בכניסה לבית הקפה.
כשהתרחק, מיהרה להתקשר לקוסמטיקאית שלה לקביעת תור, "דחוף, עוד היום", אמרה, שהרי לא טיפחה עצמה ולא הורידה שערות במקומות המוצנעים יותר והמוצנעים פחות ובכלל, מאז מותו של בעלה.
כשחזרה לביתה מיהרה למקלחת, היא הרגישה את גופה בוער, ככל שעבר הזמן מאז שנותרה לבדה פחת הרעב לסקס, אך עתה, כששוב צץ בחייה, סקס היה כל מה שחשבה עליו.
ביומיים הבאים התהלכה כמו זומבי , לחברותיה ענתה בקיצור, מתרצת את התנהגותה בהצטננות קלה, שעוברת עליה.
בשעה היעודה הקישה על דלת הסטודיו, כשהיא רועדת ורגליה כושלות.
איתן זיו פתח את דלת הסטודיו הכבדה, כשלגופו מגבת, הוא התנצל על כך ,שהרגע יצא מהמקלחת ולא הספיק להתלבש, אבל, לא רצה להשאיר אותה עומדת ברחוב.
לה לא היה אכפת והיא כבר חכתה לרגע שהמגבת לא תהיה, אבל לא אמרה דבר.
הוא סגר את הדלת והתקרב אליה, "חששתי שלא תבואי, שתתחרטי", לחש ואז אמר לה שלוש מילים, שהספיקו, כדי להעיר בתוכה את כל מה שהיה רדום, "אני רוצה אותך," אמר לה והביט אל תוך עיניה.
עבר המון זמן, מאז שמישהו אמר לה זאת ומבטו הוכיח את מילותיו בצורה כה ברורה.
היא השפילה את מבטה, חשה שהעולם סוער והיא המוקד של הסערה.
הוא עדיין עמד מולה וחיכה למוצא פיה.
" לא ידעתי בעצמי, עד עכשיו, אם אבוא או לא," לחשה בחזרה, כשליבה הולם בחזקה, "הנשיקה שלך הייתה כ"כ עדינה כשנפרדנו לפני יומיים, אף פעם לא נשקו לי בכזאת רכות ועם זה היא הרעידה אותי, א.. אני מזמן לא..", גמגמה, הסמיקה, אבל הופתעה לגלות שהיא אוהבת את זה.
הוא קרב את שפתיו והיא הרגישה איך היא נמסה ואם לא היה לופת אותה, הייתה נופלת כמו מריונטה שגזרו לה את החוטים. "עבר הרבה זמן מאז ש…אני לא בטוחה שאני זוכרת מה עושים" אמרה בחיוך נבוך.
"אל דאגה, הרי אני המורה שלך ואני אלמד אותך כל מה ששכחת" אמר.
'אוקי', אמרה לעצמה, 'אם כך, אם הוא ישיר ובוטה, גם אני יכולה ללמד אותו משהו'.
"אני יכולה לנסות להיזכר?", שאלה בחיוך.
"למה לא?, תעשי מה שבא לך", ענה, מחייך גם הוא.
היא ירדה על ברכיה מולו ופתחה את המגבת, שצנחה לרצפה ללא קול, איברו הרך פגש את עיניה והיא חייכה, כשרוצים לעשות משהו, עושים אותו עד הסוף.
היא רכנה אל איברו והתחילה לנשוף עליו בעדינות, להזקיף אותו.
היא הביטה מעלה וראתה את עיניו עצומות והוא מתרכז במעשיה.
היא השמיעה קול קטן של הנאה והכניסה את אברו לפיה, מפעילה עליו את כל המומחיות שהצליחה לזכור.
לשונה עלתה וירדה לאורך האיבר המזדקף, היא מצצה
קלות את ראש הזין שלו, החליטה ללכת על כל הקופה, אחזה בכוח בישבנו, מושכת אותו לעברה ובלעה את הזין כולו, מכניסה אותו לפיה, אפה פגע בשערות הערווה הרכות שלו והיא הפעילה עליו את שרירי גרונה.
היא הביטה מעלה מבין השיח שבין רגליו רואה את הבעת העונג שעל פניו.
היא חשה באיברו מתקשה בתוכה, ופלטה אנחת סיפוק קטנה, ממשיכה לעבוד עליו, עד שהתקשה לגמרי ואז התחילה לעלות ולרדת על איברו, משמיעה קולות
קטנים של עונג, לשונה מלקקת את כל כולו.
היא חשה בשרירי ישבנו מתכווצים, בעודו דוחף את איברו יותר עמוק אל תוך מקור החום שבוודאי חש, והיא חייכה לעצמה.
לפתע, בדחיפה אחת חזקה, בכיווץ חזק של ישבנו, התחיל
לפלוט את שפיכתו, איברו פועם בתוך פיה, יורה את מטענו בצרור אחר צרור ישירות לגרונה.
היא בלעה את כל מה שירה, שומעת אותו נאנח עם כל צרור חדש שנעלם בגרונה.
"ועכשיו תתפשטי".

היא התרוממה, הביטה בעיניו, ידיה נשלחו מעצמן, פרפו את כפתורי חולצתה מסירות אותה, אחריה הסירה את חזייתה, לא עברו שתי דקות והיא עמדה למולו עירומה, ידיה שמוטות לצידה.
היא הייתה נבוכה, עבר זמן רב, מאז עמדה כך מול גבר, ערומה לחלוטין, כשמבטו חודר דרך כל נקבובית בעורה,
עיניו שוטטו בחופשיות על גופה, הניצוץ בהם היה מלא תשוקה, רק מלהביט על מבטו שלו, היא חשה התרגשות פנימית עצומה ורטובה.
מבטו נח לרגע על צווארה הענוג, ראשו הורכן לעברה, פיו טעם את צווארה וידיו חיבקו את אחוריה, הצמידו את גופה לגופו, מבלי להשאיר מרחב נשימה קל ומשם, לשונו החליקה מטה, אל בין גבעות שדיה.
נשמתה נעתקה באחת, היא נצמדה אליו, בתחילה מבושה ואח"כ כי נהנתה להרגיש את חום גופו מתפשט בה.
הוא משך אותה לכיוון מיטת יחיד נמוכה שהייתה מונחת בקצה החדר ושימשה אותו לרגעי מנוחה בין ציורים, כנראה שלעוד כמה דברים.
היא הביטה בו מוקסמת, איברו היה רופס קמעה, אחרי שהגיע לפורקנו בתוך פיה, היא רצתה להרגיש אותו נכנס לתוכה, אבל התמהמהה מעט, מושכת את הרגע, מגבירה את תאוותה, מניחה לאיברו להתאושש, התמכרה לתחושה המתפרצת של גופה המתעורר וחוזר לחיים.
הוא הרים אותה אליו, מנשק אותה חזק על פיה, מריח את ריחו שלו בנשימתה, ריח הסקס באוויר, הגביר את ריגושו ובמהרה איברו היה קשה כאבן.
הוא ליטף את שדיה, את פטמותיה הזקורות, בעודו מנשק אותה ואז ירדה ידו למטה עד שהגיעה אל בין רגליה, מעביר צמרמורות בכל גופה כשנגע בגבעתה הלוהטת, מחדיר
שתי אצבעות פנימה אל בין השפתיים הנפוחות והיא
נאנקה.
שפתיו התנתקו משפתיה והוא התחיל לרדת, מנשק את צווארה בדרך, עד שהגיע לשדה.
הוא ליקק ומצץ את כל השד עד שהגיע לפטמה ואז התחיל למצוץ אותה, נושך אותה מעט, והיא נאנקה, מלטפת את שערו.
הוא המשיך, מנשק אותה קלות עד שהגיע אל בין רגליה, ידו פיסקה את שפתיה והוא התחיל לגרות את הדגדגן שלה בקצה לשונו.
היא נאנקה בקול רם יותר, אוחזת בראשו, קוברת אותו בין ירכיה, הריח של מיציה שיגע אותו, הוא שלח את לשונו אל בין רגליה, קובר אותה עמוק יותר, והתחיל ממש למצוץ את הדגדגן שלה.
ללא מחשבה היא התחילה לנוע קדימה ואחורה עם אגנה, דוחפת את ערוותה אל פרצופו, נאנקת כל פעם שלשונו נקברה עמוק יותר בתוכה, הקצב עלה, היא זעקה בקול, הוא נאנק בין רגליה ואז היא גמרה.
בתנועות חזקות, מיטלטלת מעונג, נאנקת בקול, רכבה על גלי האורגזמה.
הוא אחז בידו בישבנה, מצמיד אותה אליו והמשיך לענג אותה בעודה גומרת בקול.
הוא נשכב על המיטה בגבו, משך אותה, מצמיד את גופה הרועד לגופו, ממתין שתתאושש מהאורגזמה המטלטלת שעברה.
לאחר דקות, היא פקחה את עיניה, ידה נשלחה לחלציו, לפתה את הזין הרפוי והחלה מעבירה ידה עליו, מבסיסו ועד לעטרה ובחזרה, מגרה ומזקיפה אותו, התרוממה רכנה מעל חלציו ושאבה לפיה את הזין הזקוף למחצה.
לאחר דקות ספורות של טיפול, חשה בו מתוח במלואו בתוך פיה, התרוממה התיישבה מעליו, הרימה את ישבנה והורידה אותו לאט לאט, מכוונת את הזין הזקוף לתוך נרתיקה .
כשנפגשו האיברים עצרה, כמחכה לאות ממנצח על תזמורת, או כמו צוללן המחזיק את נשימתו מתחת למים עד הרגע שנגמר לו האוויר, וכשהרגישה שלא תוכל להחזיק יותר אפילו לא עוד שנייה הורידה בבת אחת את האגן והרגישה איך הוא ממלא את מערתה.
"לאט, מתוקה, תני לי להביא אותך לאן שאני רוצה".
היא האטה את הקצב, אך עד מהרה הגבירה אותו שוב. הוא חש את התחושה מטריפת החושים של הזין הנוקשה שלו בתוך הכוס החם והרך שלה, והחל להניע את אגנו, מזיין אותה מלמטה, עד מהרה חש איך המיצים שלה נוזלים מהכוס המגורה, מרטיבים לו את הביצים, וגולשים עד לפי הטבעת שלו. הגירוי היה ללא נשוא והוא פלט בזרם עז את זרימתו לתוכה.
היא המשיכה להניע את אגנה עוד כמה פעמים, מרגישה את האורגזמה מציפה אותה, ואז היא מתפוצצת מבפנים כמו שמי לילה שחורים, המוארים בשלל זיקוקים, גונחת בקול כשהאורגזמה מכה בה ונשכבה עליו.
ידיו רפרפו על גופה, נוגעות- לא נוגעות, צמרמורת עברה בה מכף רגל עד הראש, תחושה לא מוכרת של ריחוף השיטה אותה וגרמה לה בפעם הראשונה בחייה לאבד שליטה על גופה ועל מוחה, המחשבות היו ריקות, רק הידיים שלו הובילו אותה במרחב האינסופי של העונג, מחזירות אותה אל החיים.

Loading

4 מחשבות על “לחזור לחיים ✝”

  1. כמה חבל שזה רק סיפור ואיין לי את היכולת לפגוש אותך….

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן