להעביר משחולת

 למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט. 

"אני צריכה שתעביר בי משחולת" ענת ישבה לידי על הספה, מושכת מעט את מכנסי הטיץ' למטה, מרימה מעט את חולצת הטריקו הרחבה ומלטפת את הבטן ההריונית שנחשפה עוד יותר וחייכה.

"מה?!?" שאלתי בקול לא מאמין.

"ברק, אתה לא חֵרֵשׁ, אתה יודע בדיוק למה אני מתכוונת, אני צריכה שתעביר בי משחולת" היא חזרה שוב על הבקשה שלה.

"אבל את, את יודעת, את, אהה,"

"מה?!?" היא קטעה אותי, "בהריון?" היא שאלה בקול מתרעם, "ד"ר רחל, רופאת הנשים שלי, אמרה במפורש שהריון זו לא מחלה ומותר!" היא עצרה לשניה ושוב חזרה "הבנת את זה מניאק? אני צריכה שתעביר בי משחולת"

"למה? הטייס כבר לא מעביר בךְ?".

"לא, מפחד".

"ממה?"

"למעוך לי את חוזליטו כשהוא שוכב עלי" וחוזליטו היא קוראת לבן שנמצא בבטן שלה, שם חיבה זמני כזה, עד הברית והכרזת השם היהודי הרשמי.

"צודק, גם אני מפחד"

"אבל יש עוד תנוחות" היא ענתה במהירות, "ד"ר רחל המליצה בדוגי".

"אז למה בעלך לא?"

"הוא מפחד שהיהלום שלו יפגע בחוזליטו" היא ציחקקה, "תגיד, מה אני צריכה לעשות לך כדי שתעביר בי משחולת, למצוץ לךָ?"

הבנתי מייד לאיזה יהלום היא מתכוונת, תמיד צחקנו על האגדה הזאת שלטייסים יש יהלום בקצה, "גם אני מפחד, למרות שלי אין יהלום" ההשבתי מייד, מתעלם מהשאלה שנלוותה.

"מניאק, אתה חייב לי, אתה זה שפִּינְצַ'רְתָּ אותי, אתה חייב לי!"

"סליחה, תגדירי פִּינְצַ'רְתָּ," מחיתי, "אם פִּינְצַ'רְתָּ זה להכניס להריון? לא מודה! זה לא אני ואת יודעת את זה! לא עשינו את זה מאז החתונה שלכם! אם פִּינְצַ'רְתָּ זה לפתוח אותךְ? בזה אני מודה" חייכתי אל אחותי…

לפנצ'ר

כן, נכון, ענת היא אחותי, אחותי התאומה, נולדה לפני בכמה דקות ועדיין, למרות שהיא נמוכה ממני ב-22 סנטימטר ושוקלת 25 קילו פחות (לפני ההריון), היא נהנית לקרוא לי אחי הקטן.

הטייס זה דן, בעלה, טייס בחברת תעופה, הרבה טיסות לחו"ל. דן גדול ממנה ב-15 שנה, הם הכירו בטייסת שבה היא שרתה כפקידת מבצעים והוא טס במילואים ואיך שהוא הייתה שם אהבה ממבט ראשון, משהו רציני, לא כמו כל הסיפורים על המילואימניקים שכל מה שמעניין אותם זה להכנס לתחתונים של הפקמ"ציות ולברוח, כל כך רציני שלמיטה הם נכנסו רק אחרי הדייט השלישי ואני יודע את זה כי אחותי ואני מספרים אחד לשני הכל, זאת אומרת בעיקר היא לי, אני קצת פחות.

אבא קצת התנגד בהתחלה בגלל פער הגילים (אמא נפטרה כשהיינו בני 16 אז אני לא יודע מה היא הייתה אומרת), אבל אחרי שלמד להכיר אותו הוא נשבה בקסמיו (ולדעתי גם אמא הייתה) כי דן בחור על הכיפק, ואחרי שנתיים וחצי אחותי נכנסה להריון רק שעכשיו אני לידה כי דן בניו-יורק ויחזור רק עוד יומיים ואני באתי לבקר אותה כי זה מה שדן ביקש ממני, לארח לה חברה, לדאוג לה, שלא תרגיש לבד.

זה שאחותי ביקשה ממני שאני אעביר בה משחולת הפתיע אותי אבל לא ממש, זאת לא תהייה הפעם הראשונה שאנחנו עושים את זה, אני זה שפתחתי אותה! כן, אני זה שהפך את אחותי לאשה.

את המתירנות המינית ינקנו מאמא שלנו. עד גיל מבוגר יחסית, אני חושב שעד גן עירוני, אמא ואנחנו היינו מתרחצים עירומים באמבטיה. בקיץ היא הסבירה את זה בחסכון במים, שהיה פופולרי לאור החורפים השחונים, ובחורף התרוץ היה חסכון בחשמל לחימום חדר האמבטיה כי חשמל זה יקר, ותוך כדי רחצה היא הסבירה לנו על ההבדל הבולט בין הרגלים שלנו, זה שלבנים יש פִּין, בולבול כמו שהיא אהבה לקרוא לזה, ולבנות יש פּוֹת, או כמו שהיא קראה לזה קן-לציפור (ואז עוד לא הבנתי שבבוא העת הבולבול שלי ישמח להכנס לקן החמים) ושגם לנו יצמחו שערות סביב הפּוֹת והפִּין כמו שלה.

לא רק להתרחץ התרחצנו ביחד גם עד כתה ג' או ד' חלקנו חדר והיינו מתפשטים ומתלבשים אחד על יד השני בלי בושה רק שכשהתחילו לצמוח לענת השדיים, עדיין ניצנים קטנים, אמא החליטה שזהו, עברנו לדירה גדולה יותר ולכל אחד מאתנו היה חדר משלו ועדיין אחותי הייתה מתגנבת מדי פעם לחדר שלי, בעיקר בחורף כשהיו רעמים וברקים, אומרת שהיא מפחדת לבד ונכנסת למיטה שלי.

עד הסמסטר האחרון בתיכון שנינו היינו בתולים, דיברנו, התמזמזנו (עם אחרים, לא אחד עם השני פרט לאותו ערב שהיא לימדה אותי לרקוד סלאו, נצמדה ומחצה את שדיה על גופי ודרשה שאני אלטף לה את הגב והטוסיק כי ככה בנים עושים לבנות כשהם רוקדים סלאו) אבל ללכת עד הסוף לא הלכנו.

מבין שנינו אני הייתי הראשון שאיבד את בתוליו. הייתה מין שמועה כזאת לקראת מבחני הבגרות שהמורה לפיזיקה, אשה בשלה וגרושה, הבטיחה להזמין ל-"שיחה אישית" בבית שלה מי שמקבל 100 במבחן הכנה לבגרות ולתת לו פרס שווה, לזיין אותה! לא האמנו, חשבנו שזאת אגדה אורבנית ולמרות זאת התאמצתי ללמוד ובמבחן ההכנה הראשון קיבלתי 98 אבל רמי, חבר טוב שלי, קיבל 100 ולמחרת הוא סיפר לי בסוד, אחרי שהשביע אותי לא לספר לאף אחד, שכדאי לי להתאמץ לקראת המבחן הבא כי היא הזמינה אותו לשיחה אישית אצלה בבית ואכן נתנה לו, וכנראה שזה אכן תמריץ טוב כי למבחן הזה למדתי כמו שלא למדתי לאף מבחן אחר ו…הצליח לי, במבחן ההכנה השני קיבלתי 100 והזמנה לבוא אליה בערב ל"שיחה אישית" כדי לקטוף את הפרס.

התכוננתי כמו שלא התכוננתי לאף פגישה לפני, התרחצתי טוב טוב, בעיקר שם, התגלחתי ושמתי אפטר-שייב ריחני, אפילו לבשתי תחתונים חדשים ורבע שעה לפני המועד כבר חיכיתי למטה, מתחבא שלא תראה אותי ובדיוק בשעה שהוזמנתי דפקתי בדלת שלה, מתרגש ולחוץ.

קודם היא הזמינה אותי לשתות תה-קר עם עוגת שוקולד שהיא אפתה וביקשה שאני אספר קצת על עצמי ו…מודה, זה הוריד קצת מרמת הלחץ שהייתי. רק כשסיימנו היא הגיעה לתכל'ס עם שאלה שהפתיע אותי, "עשית את זה כבר?".

לשניה לא קלטתי, "אהה," גמגמתי כשהאסימון נפל, "לא" הסמקתי.

"אז אתה בתול" היא ספק שאלה ספק קבעה.

"כן" הסמקתי עוד יותר.

"אני בגילך כבר שכבתי עם חצי מנבחרת הכדורסל, אם לא עם כולם" היא ציחקקה לעברי, "לחוץ?"

הרגשתי פרפרים בבטן ועדיין עניתי "לא", ניסיתי להראות קול (Cool), אבל "אהה, בעצם קצת" הוֹדֵיתִי לאחר רגע של היסוס, "קצת הרבה" ניסיתי לחייך אליה.

"כולם ככה בפעם הראשונה," היא חייכה לעברי, חיוך מרגיע כזה, "זה בסדר, מניסיון, כולם מתרגשים בפעם הראשונה, גם אני התרגשתי כשבפעם הראשונה הלכתי עד הסוף, בפעם השניה זה עובר, עוד תראה" היא ציחקקה, "אז יאללה, בוא" היא קמה והזמינה אותי ללכת אחריה.

"להתפשט?" שאלתי כשנכנסנו לחדר השינה שלה.

"לא, קודם תפשיט אותי" היא חייכה והפנתה לי את הגב כדי שאפתח את רוכסן השמלה שלבשה, אחר כך היא הדריכה אותי איך לדחוף ידים אל מתחת לשמחה ולהחליק אותה מעליה, ולראות אותה עומדת מולי רק בחוטיני וחזיה נועזים העמיד עוד יותר את מה שממילא עמד לי, המשיכה  והנחתה אותי לפתוח לה את החזיה ולתת לה ליפול לרצפה, חושפת זוג שדיים גדולים ועסיסיים, אם כי לא זקופים, שבה לי למזמז לה אותם אבל התביישתי, ואחריה להוריד לה את התחתונים וכשהיא עומדת מולי עירומה היא עברה והתחילה להפשיט אותי.

ברגע הראשון, כשהיא דחפה ידיים מתחת לחולצת הפולו שלבשתי והתחילה להרים לי אותה נרתעתי, "תרגע, זה בסדר" היא חייכה, "תרים ידיים" ואני כמו אוטומט הרמתי והיא הורידה מעלי את החולצה וחשפה את פלג גופי העליון.

את הסנדלים הורדתי לבד, במהירות, ורק אז היא הורידה לי את המכנסיים, נשארתי לעמוד עם תחתוני הבוקסר הלבנים הצמודים שאוהל גדול התרומם לו במִפְשָׂעָה ובאופן אוטומטי הסתרתי אותו בכפות ידי, "אני מסתירה?" היא צחקה.

"לא"

"אז למה אתה מסתיר?"

הורדתי. המורה לפיזיקה ירדה על ברכיה לפני ושלחה ידים אל צידי התחתונים שלי. עצמתי עיניים. הרגשתי אותה מורידה לי אותם, לרגע הגומי נתקע בזין העומד אבל היא שלחה יד ושיחררה והרגשתי איך התחתונים יורדים עד הברכים שלי ו…"וואו, מכובד" שמעתי את הערכה בקולה למראה הזין שנחשף ופתחתי עיניים, מביט בה ככה מלמעלה, ראשה מול הזין שלי שניצב בגאון, "רגל" היא לחשה אחרי שמשכה את התחתונים עד למטה, ומבטה לא עוזב את הזקפה שמול עיניה, ורגל אחר רגל היא שיחררה לי אותם, "גדול הבולבול שלך, אתה יודע?".

הסמקתי. "כן" לחשתי בפנים אדומות, "פעם עשינו תחרות ומדדנו, רק של מוטי היה יותר ארוך".

"לא רק האורך חשוב, גם העובי" היא חייכה לעברי, "עכשיו בוא נכין אותו" ועוד לפני שהבנתי למה היא מתכוונת זיין שלי היה בפה שלה והיא מצצה לי.

בזמן שהמורה לפיזיקה מצצה לי ראיתי שכף ידה בין רגליה והיא עושה באצבע, מפמפמת ומכינה את עצמה. היא לא מצצה הרבה, רק כדי שהוא יעמד עוד קצת ועד שהיא הרגישה שהיא מספיק משומנת שם, בכּוּס, "בוא!" היא קמה ונשכבה על המיטה, שוכבת על הגב ברגליים מפושקות וראיתי את החריץ הרטוב שבין שפתי הכּוּס הנפוחות שלה, "בוא תשכב עלי" היא הזמינה אותי לעלות עליה, "רגע," היא שלחה יד ואחזה בזין המתוח שלי ואני הגבהתי את אגני, נותן לה לכוון אותו אל המקום הנכון בין רגליה, "זהו, תלחץ קצת" היא לחשה כשראש הזין נשק לשפתי הכּוּס הרכות שלה, "עכשיו, לאט" היא לחשה ומשכה את ידה, משחררת, "לאט! תהנה מהרגע שבפעם הראשונה אתה תוקע" היא חייכה לעברי, "כן, תמשיך, לאט, אני אוהבת להרגיש אותו נכנס ככה" היא גנחה בהנאה כשחצי מהזין כבר היה נעוץ בתוכה, "כן, גדול הזין שלךָ" היא לחשה בתאווה כשכל הזין נקבר עמוק בין רגליה, "כן, זהו, אתה לא בתול, תרגע ועכשיו תזיין".

התחלתי לפמפם, מהר, כאילו מישהו רודף אחרי, כאילו אני מפחד שהיא לא תהנה. "תרגע, לאט, אתה לא בתחרות ריצה" היא לחשה והרימה רגלים באוויר, מפשקת אותם רחב עוד יותר, "כן, ככה, לאט, תהנה" היא לחשה כשהאטתי את הקצב, "כן, אתה מרגיש כמה אני רטובה שם?".

"כן"

"ככה זה צריך להיות, אם אני לא רטובה זה כואב והתפקיד שלך זה שאני אהיה רטובה" היא חייכה, "תמיד, לפני שאתה תוקע ת'שמוק שלך באשה תבדוק לה שמן, תבדוק שהיא רטובה שם בטוּטָה שלה".

המשכתי לפמפם אבל אז הרגשתי איך אני הולך לגמור, "פאק!" צרחתי, "למה?"

"זה בסדר," היא לחשה לי, מחבקת אותי, "בשביל פעם ראשונה אתה תותח" היא עודדה, "הנה! גם אני!" היא צרחה פתאום היא נעצה את צפורניה בגבי, "כן, תן לי! בפנים! עכשיו!" היא התנשפה, מחבקת אותי גם ברגליה, לוחצת שחלילה לא אברח לה, "כן, תן לי!" ואני נתתי, הרבה פעמים כבר אוננתי וגמרתי, גם ידידות עשו לי ביד והשפרצתי אבל בפעם הראשונה גמרתי בתוך אשה, רוקנתי את הביצים המלאות שלי עמוק בכּוּס של המורה לפיזיקה שלי, זו שבין רגליה הפכתי מנער לגבר.

שכבתי לידה על הגב ובהיתי בתקרה, מתמקד באותו עכביש קטן שטווה קורים בפינה. "אתה יודע," היא אמרה לי אחרי שתיקה ארוכה של שנינו, "בפעם הראשונה לחוצים מדי, מפחדים לפשל, בערך כמו חתן בחופה, ראית פעם באיזו עוצמה הם שוברים את הכוס? הדבר היחיד שמעניין אותו לאורך כל החופה זה לא לפשל למרות שברוב המקרים שמים להם ממילא כוס סדוקה" היא חייכה, שלחה יד והתחילה לשפשף לי, "בגלל זה נעשה את זה פעם שניה, הפעם בשביל הכיף" ושוב, בלי להכין אותי, היא גערה מעלי והתחילה למצוץ לי, מתעלמת מאותו קוקטייל תאווה משותפת שלנו שמצפה אותו.

עשינו את זה פעם נוספת, הפעם היא העדיפה את תנוחת הדוגי-סטייל, עמדתי על ברכי מאחוריה ו…ברגע של אומץ העברתי אצבע חוקרת בין שפתי הכוס שלה ואפילו דחפתי, בודק והיא הייתה רטובה שם, מאד. "כן," היא גנחה בהנאה, "אני רואה שלמדת, מרוצה?".

"כן" ומזל שהיא עמדה עם הישבן אלי ולא ראתה שהסמקתי.

"אז למה אתה מחכה?" היא שאלה, מצחקקת, ובלי לחכות אחזתי במותניה ותקעתי אותה, את כל הזין נעצתי לתוכה במכת אגן אחת חזקה שסחטה ממנה גניחת הנאה תאוותנית והתחלתי לזיין אותה, לאט, נהנה, נהנים, פמפמתי ולאט לאט הגברתי את הקצב.

היא לא הייתה צריכה הרבה כדי לגמור בפעם הראשונה, גונחת ומכריזה בקול שהנה זה בא לה. כשהיא שמה את הכרית הגדולה מתחת לאגן שלה לא הבנתי למה אבל אז היא ירדה אליה, נשכבת לאט בלי שאני אצא לשניה, "כן, תשכב עלי" היא גנחה בקול תאוותני, "עכשיו תזיין אותי, חזק ומהר!" ובפעם הראשונה הבנתי לֶמה מתכוונים כשאומרים טחנתי אותה! פמפמתי אותה חזק ומהר ושלחתי אותה לגמירה השניה שלה. "כן, תמשיך, תלוש לי ת'ציצים" היא לחשה בתשוקה כשתפסתי אומץ, גחנתי מעליה והתחלתי לשחק לה בשדיים הגדולים שלה, לש ומרקיד, ממולל את הפטמות ומריץ אותה לגמירה השלישית ו…"תמשיך, עוד!" היא לחשה בקול זימתי ולי בכלל לא הייתה כוונה להפסיק, "כן, בוא!" היא הזמינה אותי, "בפנים, תגמור לי בפנים" היא המשיכה ואפילו טירון כמוני הבחין שהיא בדרך לגמירה הבאה, "בוא! ביחד! בפנים!" היא הכריזה באותו קול עוגבני ואני עשיתי את זה, באתי, גמרתי ביחד איתה, נתתי לה את עונתה בגדול כמו שאחר כך היא אמרה לי.

הבטחתי לה לא לספר ולא סיפרתי, אפילו כשרמי קרץ לי, קריצת אני יודע מה עשית אתמול בלילה, עשיתי פרצוף תמים ושתקתי רק שלאחותי לא יכולתי שלא לספר ו…"עשיתי את זה" הודעתי לה עם חיוך של חתול ששתה צלחת שמנת גדולה.

"לא נכון, עשית מה?".

"את יודעת, הלכתי עד הסוף, זיינתי"

"מניאק, שקרן, אתה עובד עלי"

"לא, נשבע לךְ"

"עם מי?"

"לא יכול לספר, הבטחתי"

"חברה שלי?"

"לא, מישהי מנוסה, מבוגרת, מילפית כזאת".

כנראה שהאגדה האורבנית (שעכשיו אני כבר יודע שהיא לא ממש אגדה) מוכרת לא רק במגמה הראלית, שבה אני לומד, אלא גם בביולוגית, שבה אחותי לומדת, "רגע, קיבלת מאה במבחן הכנה לפיזיקה, לא?"

"כן" חייכתי.

"מניאק! אני יודעת את מי, מניאק, אחי הקטן! אתה יודע שבתור האחות הגדולה אני הייתי צריכה להפתח ראשונה, פאק! אני צריכה למצוא מישהו שיפתח אותי ויפה שעה אחת קודם".

"מה עם דרור?", דרור הוא הבן זוג שלה בלהקת ריקודי העם של התיכון.

"דרור," היא אמרה במין ביטול מזלזל כזה, "דרור פֵיְגָּלֶה, גֵּיי, לא ידעת?".

"לא" התממתי, ידעתי אבל חשבתי שאולי בשבילה הוא יעגל פינות.

"קודם כל אני צריכה מישהו מנוסה," אחותי דיברה אל עצמה בקול, "מישהו ש…אני חשובה לו, מישהו ש…יתחשב בי, שיהיה אכפת לו שזאת תהיה חוויה שאני אזכור לטובה והכי חשוב שלא ירוץ לספר לחבר'ה" ופתאום היא חייכה לעצמה, חיוך של מי שזכתה בפרס מכובד בלוטו, "אתה יודע מי עונה לכל הדרישות שלי?"

"מי?"

"אתה!".

לרגע הייתה דממה ואז הגיע ה-"מה?!?!" המופתע שלי, "את לא נורמלית, את יודעת מה את אומרת? זה, זה, זה גילוי עריות, זה אסור! מהתורה!"

"מהתורה," היא צחקה, "בתורה גם כתוב לא לנסוע בשבת אז אתה לא נוסע? אתה אומר שאני יכולה לקבל את האוטו השבת?"

"תשכחי מזה, האוטו אצלי" עניתי מייד, מדובר באוטו של אבא מהעבודה וכבר קבעתי עם חברים לנסוע איתו לאצטדיון 'סמי עופר' בחיפה למשחק של מכבי.

"תגיד," אחותי שינתה מעט את הטקטיקה, "אתה עונה על כל הדרישות שלי והכי חשוב אתה לא תרוץ לספר לחבר'ה" היא חייכה לעברי, "מה אתה רוצה שאני אעשה את זה עם אחד הפטפטנים בשכבה שאולי יש לו יותר ניסיון ממךָ אבל לא אכפת לו ממני והוא ירוץ לספר לחברה? אתה רוצה שכולם יקראו לאחותךָ 'ענת הנותנת'? או 'ענת טוטה מבסוטה' אחרי שהוא יספר איך נהניתי? או אולי אתה רוצה שיקראו לי 'ענת פותחת רגליים' כמו למיכל?".

שתקתי וכנראה שאחותי פירשה את זה כהסכמה כי "אח קטן שלי," היא חייכה לעברי, "הערב, אחרי שאבא ילך לישון, תתכונן, אני אבוא לחדר שלך ואתה תפתח אותי! אל תענה לי! סגור!!" ובלי לתת לי לענות היא קמה והלכה, מעכסת, מתגרה.

למרות שמבחינת אחותי זה היה סגור אני עדיין התלבטתי, גם כשראינו יחד את "המרדף", התוכנית האהובה על שלושתנו, עדיין לא החלטתי, אבל אז אבא הודיע שהוא הולך לישון, למחרת יש לו יום עמוס, ואחותי ואני נשארנו לבד בסלון, "תתגלח, אני לא אוהבת זיפים," אחותי הודיעה, "ותתכונן, אני תכף באה" היא חייכה למראה האוהל שהזדקר במכנסים שלי, כן, בבת אחת נעמד לי תותח-על, וכידוע כשהזין עומד השכל בתחת, ההנאה מאתמול עדיין שכנה עמוק בזכרון שלי והיצר לעשות את זה שוב, לזיין, גבר על ההגיון (ויותר מזה על החוק היבש) ובלי להגיב הלכתי להתרחץ, הסכמה שבשתיקה.

העיניים שלי כמעט יצאו מהמקום כשאחותי נכנסה לחדר, לבושה רק בבייבי-דול שלא השאיר ספק שהיא לא לובשת כלום מתחת, הפטמות הנוקשות שלה בלטו מבעד לבד הדקיק ולא הסתירו את העטרות הכהות הגדולות שבראש השדיים שלה, לא פומלות כמו למורה לפיזיקה, תפוזים אבל זקופים גם בלי חזייה שתתמוך, ואפילו פלומת שיער ערוותה הבלונדינית, כן, אחותי בלונדינית טבעית, ירושה מאמא, ושפתי הכוס הכהות בולטות מבעד לבד הכמעט שקוף.

כשהיא נכנסה נעלתי את הדלת, בכל אופן אסור שאבא יפתיע. "אוקיי אחי המנוסה, מה עשית איתה?" היא חייכה לעברי.

"קודם הפשטתי אותה" עניתי בקול קצת מהסס.

"עם למזמז?" אחותי הפתיעה אותי.

"ברור" עניתי את התשובה המתבקשת למרות שהיא לא בדיוק נכונה.

"נו, אז תפשיט אותי" היא נעמדה מולי, מחייכת.

על פניו אחותי עשתה לי חיים קלים, כל מה שהייתי צריך לעשות זה להפיל את הכתפיות לצדדים והבייבי-דול היה מחליק ונופל לרצפה אבל ברגע שנגעתי בה, שהרגשתי בקצות אצבעותיי את עורה החם רציתי יותר, פתאום, בבת אחת, נעמד לי תותח ורציתי למזמז אותה, אז במקום נעמדתי מאחוריה, דחפתי ידים אל מתחת לבייבי-דול, מלמטה, והתחלתי להרים את הבד הדק ואחותי, כאילו אוטומט, הרימה ידיים, כאילו עוזרת לי להוריד לה אבל אני השארתי את הבייבי-דול בין הזרועות המורמות ובמקום להמשיך להוריד נצמדתי אליה יותר, שלחתי ידיים והתחלתי למזמז לה את הציצים כמו שראיתי באיזה סרט כחול, רגע ארוך מזמזתי אותה ככה והיא מתמסרת, גונחת בהנאה, ואז שלחתי את יד ימין אל בין הרגליים שלה וליטפתי את שפתי הכוס הרכות והנפוחות שלה.

"מה אתה עושה?" היא לחשה לי בקול מגורה ולא הפסיקה אותי.

"בודק לך שמן" דחפתי מעט את האצבע לכוס שלה, לכוס הרטוב של אחותי! "היא אמרה שאשה צריכה להיות רטובה ומשומנת שם שלא יכאב לה" פמפמתי מעט עם האצבע, חושש להרוס, לקרוע, לפתוח אותה אני מתכוון עם הזין, לא עם האצבע.

"ואיך אני?" היא שאלה באותו קול חושני.

"רטובה" לחשתי לה באוזן כשאני משפשף את הזין המתוח הכלוא במכנסי ההתעמלות שלי בין פלחי ישבנה המוצקים.

"אז עכשיו אני אותךָ?"

"כן, תפשיטי"

גם לי לא היה הרבה מה להוריד חולצת טריקו, מכנסי התעמלות ותחתוני בוקסר ואחותי הורידה לי אותם ומזמזה אותי, ליטפה, נגעה ואפילו שיפשפה לי את הזקפה שנחשפה. "עכשיו תרדי ותמצצי לי"

"למה למצוץ?"

"ככה גם היא עשתה, זה עוזר, מניסיון" חייכתי אליה.

"מניאק" היא ירדה והביטה בזין שלי מקרוב.

"מה את מסתכלת, לא מצצת כבר?"

"מה נראה לךָ, אני נזירה? מצצתי, גם מצצו לי, אבל אחי, מה אני אגיד לךָ? גדול הבולבול שלךָ"

"זה כבר מזמן לא בולבול, זה נשר" חייכתי אליה, "ועכשיו אחותי, תמצצי!".

אחותי מצצה לי, עצמתי עיניים ונהניתי, מבין טבלת כל הבנות שמצצו לי עד היום, להוציא את המורה לפיזיקה שהייתה ליגה אחרת, אחותי התמקמה גבוהה בצמרת אז נתתי לה אבל לא להרבה זמן, "הגיע הרגע, תשכבי על המיטה" הודעתי לה והיא עלתה במהירות ונשכבה על הגב, פותחת רגלים ומחייכת אלי.

עליתי עליה, על אחותי, שכבתי ומחצתי את גופה למזרון, הרגשתי את שדיה העסיסיים ואת דקירות הפטמות הנוקשות, הרמתי את אגני, שלחתי יד וכיוונתי, "תן לי" היא חייכה, מונעת ממני רגע של מבוכה עד שאמצא את המקום הנכון, וכיוונה בעצמה. הרגשתי את עטרת הזין המתוחה שלי נושקת לשפתי הכוס שלה ולחצתי מעט. "כן" היא גנחה, "זה שם" ולחצתי עוד מעט, חודר ומרגיש את הרטיבות השמנונית שלה על ראש הזין שלי.

"מוכנה?" לחשתי.

"כן" היא לחשה חזרה ועצמה עיניים, נושכת מעט את שפתיה.

חדרתי לאט, כמו בהילוך איטי, לרגע הרגשתי שכאילו עוצרים אותי אז לחצתי יותר חזק, "אימא'לה" היא לחשה פתאום.

נבהלתי, "מה?" עצרתי, לא זז.

"כלום, תמשיך" היא חייכה לעברי, "פתחת אותי"

המשכתי לאט, חודר לתוכה, "תהני מהרגע, מהפעם הראשונה שעושים אותךְ" לחשתי לה, חוזר על אותם מילים שהמורה לפיזיקה לחשה לי, "כן," גנחתי בהנאה כשכל הזין היה נעוץ עמוק בתוך הכּוּס המחבק והחם של אחותי, "כן, פתחתי אותךְ" לחשתי בגאווה והתחלתי לזיין אותה.

בהתחלה היא שכבה ושתקה, לאט לאט הרגשתי איך היא הופכת יותר ויותר רטובה שם בכּוּס, "אני אוהבת את זה" היא הפתיעה אותי והרימה את הרגלים שלה, פותחת אותם רחב עוד יותר, "בכלל לא כאב" היא הוסיפה ואחריה הגיעה הגניחה הראשונה, גניחת הנאה כמובן.

זיינתי אותה, את אחותי, הכּוּס שלה היה רטוב ומשומן, פועם סביב הזיין שלי, והפטמות שלה הפכו קשות עוד יותר רק שאז הרגשתי שזה בא לי, וגם היא הרגישה, "בפנים, תגמור לי בפנים" היא חיבקה אותי בידיה וברגליה ונצמדה חזק לגופי, "בפנים, קניתי פוסטינור, זה בסדר" היא התנשפה, מנסה לשכנע אותי, "אני רוצה להרגיש אותך בתוכי!" היא נעצה את צפרניה בגבי ו…גמרתי! מלאתי את הכּוּס של אחותי באותו נקטר גברי שלי, גמרתי והתגלגלתי מעליה, בוהה בתקרה ומתנשף.

"גמרת?" שאלתי בחשש אחרי שסידרתי קצת את נשימתי.

"לא, אני חושבת שלא, אתה יודע".

"זה בסדר," חזרתי שוב לאותו הסבר של המורה לפיזיקה, "בפעם הראשונה לחוצים מדי, מפחדים לפשל, בערך כמו…" עצרתי, לא מתאים ההסבר על שבירת הכוס שהמורה לפיזיקה נתנה לי, "כמו לפני הטסט הראשון שלךְ, את ידעת פיקס, עשית את המסלול ההוא עשר פעמים, הכרת כל תמרור אבל מהלחץ הכל לא הולך" חייכתי אליה, "אבל בפעם השניה זה אחרת, בפעם השניה זה כבר כיף".

"עשיתם את זה גם פעם שניה?" היא הסתובבה לעברי.

"ברור" עניתי בגאווה.

"והצלחת להעמיד אותו שוב?" היא שאלה במין הפתעה.

"ברור," עניתי שוב באותו קול גאה, "היא מצצה לי וברגע הוא נעמד".

"ואם אני אמצוץ לך אתה תעשה אותי שוב?" היא חייכה לעברי.

רציתי לצרוח 'כן' אבל התאפקתי, "אם את רוצה".

"אני רוצה, לךְ תתרחץ ותבוא"

"היא לא שלחה אותי להתרחץ קודם" התמרמרתי.

"היא גם לא הייתה בתולה" אחותי ענתה.

עשינו את זה שוב. קודם גם היא הלכה להתרחץ ועד שהיא חזרה שפשפתי לעצמי וחשבתי על הסרט הכחול האחרון שראיתי וזה עשה חצי עבודה. אחר כך היא השלימה את העבודה, מצצה לי עד שעמד לי תותח. "איך עשיתם את זה?" היא שאלה.

"בדוגי, את יודעת, על"

"מניאק, אני יודעת מה זה דוגי," היא קטעה אותי ונעמדה על ארבע במרכז המיטה, "אתה לא היחיד שגולש ל-PornTube בבית" היא ציחקקה ופישקה עוד מעט את רגליה, "מה אתה עושה?" היא שאלה בתמיהה כשדחפתי כרית גדולה מתחתיה.

"תכף תראי" נצמדתי אליה מאחור וכיוונתי את הזין המתוח שלי אל החריץ הוורוד שנצץ בין שפתי הכוס הכהות שלה, מגשש ומוצא את המקום הנכון ולוחץ מעט, שלא יברח, "מוכנה?" שאלתי כשאני אוחז חזק במותניה ועוד לפני שה-"מוכנה" שלה הסתיימה השחלתי אותה, בתנועת אגן חזקה ומהירה תקעתי את כל הזין עמוק בתוכה, תקעתי והתחלתי לפמפם.

לא הייתי צריך הרבה, "אימא'לה" היא לחשה, "כן, חזק" היא המשיכה בקול מתענג, "אימא'לה זה טוב, כן, תמשיך" היא התנשפה, "תמשיך, חזק, כן" והיה ברור שהיא לא צורחת מהנאה רק כדי לא להעיר את אבא, "כן, עכשיו, זה בא לי, זה בא לי, פאק! כן, זה בא לי, עכשיו, עכשיו! עכשיו!!" והרגשתי את שרירי נרתיקה מתהדקים סביב הזין שלי והכוס הפך חם ורטוב עוד יותר, "וואו, גמרתי" היא הודיעה במין גאווה, "עכשיו גמרתי, בטוח גמרתי," הוסיפה בגאווה, "גמרתי ורוצה עוד," הוסיפה בקול מתפנק, "כן, רוצה עוד! יש לך כוח?"

"יש" עניתי והמשכתי לפמפם אותה ועכשיו, אחרי שהגמרתי אותה, הרגשתי מין הקלה, זאת הייתה יכולה להיות פדיחה רצינית אם שוב הייתי גומר לפניה ומשאיר אותה ותאוותה בידה, אז כמו שראיתי באיזה סרט שלחתי ידיים לציצים התלויים תחתיה והתחלתי למזמז לה אותם וזה הוכיח את עצמו, מהר מאד גיליתי שלמולל לה את פטמות האבן הרגישות מדהיר אותה לאורגזמה שניה ועשיתי את זה, הדהרתי את אחותי לגמירה השניה שלה, חזקה ועוצמתית עוד יותר ו…"תשכבי על הבטן" לחשתי לה באוזן אחרי שהיא נרגעה קצת מהגמירה השניה, "כן, ככה" סידרתי את הכרית מתחת לאגן, וכשהיא שכבה על הבטן וישבנה מוגבה, פישקתי ברגליי חזק את רגליה והתחלתי לפמפם חזק ומהר, "אחותי, אני טוחן אותךְ" לחשתי לה באוזן, "אני טוחן אותךְ דק-דק"

"כן," היא גנחה בתשובה, גניחה תאוותנית ומלאת תשורה, "כן, תטחן אותי, תטחן לי ת'טוטה" היא התנשפה, "אימא'לה, הנה עוד אחד בא" היא המשיכה באותו קול נהנתני-מתנשף, "כן, תן לי אותו, תן לי! עכשיו! תן לי!!" רק שלי זה לקח רגע יותר ממנה, היא גמרה ואני אחריה ו… נכון שלא גמרנו ביחד אבל, ביננו, שלוש גמירות שלה זה בכלל לא רע.

כפיצוי אחותי סידרה לי את מיכל הנותנת, החברה הגאונה שלה, מיכל היא סיפור מיוחד, כזאת גאונה שבסיום התיכון היא גם תסיים תואר ראשון במתמטיקה, ולא, היא לא חננה חרשנית, להפך, לא סתם הצמידו לה את שם התואר הנותנת, מיכל היא פותחת רגליים סדרתית שרצה לספר לחברה מה שיסביר לכולם שאני כבר לא בתול בלי שאצטרך לספר על המורה לפיזיקה או אחותי, וזה בדיוק מה שקרה, נפגשנו, עשינו את זה, אין ספק שהיא זיון משובח😊, והיא רצה לספר לחברה רק שהיא סיפרה גם שיש לי זין גדול ומפנק, ומיכל נחשבה מבינה בזרגים, וסימונה, התימניה הנימפומנית שעושה איתה תחרות מי תשכב עם יותר מגברברי השכבה, רצתה גם, אתם יודעים, שאני אזיין אותה, אז עשיתי אותה וגם היא רצה לספר, ואפילו הוסיפה כמה סופרלטיבים על הביצועים שלי, מה שהפך אותי לגברבר מבוקש.

למרות שאף פעם לא דיברנו על זה הייתה מין הסכמה כזאת עם אחותי שהיא ואני לא עושים את זה יותר עד אותו ליל שבת, אחרי ששנינו כבר התגייסנו והצליח לנו להיות ביחד בסוף השבוע מה שלא קרה כבר כמעט חודשיים, וכשכבר כמעט ונרדמתי פתאום הרגשתי אותה נכנסת למיטה שלי, מחליקה עירומה מתחת לשמיכת הפוך, ו…"ברק, אתה לא מבין איזה זיון גרוע היה לי," היא לחשה לי באוזן כשהיא שולחת יד לתוך התחתונים שלי ומתחילה לשפשף לי, "ברק, אני חייבת תיקון" היא נצמדה אלי.

"תיקון? איזה תיקון?".

"ברק, אתה יודע, תיקון, תוכיח לי שוב שאני אוהבת שגבר רוקד לי בין הרגליים".

"ענת, את לא נורמלית".

"אולי, אבל ברק, אתה לא מבין כמה זה היה גרוע, אני חייבת תיקון ועכשיו! מה אתה רוצה? שאחותך תהפוך ללסבית?"

ההגיון אמר לי לענות לה תהפכי ללסבית, די ברור לי שזה לא היה קורה כי מאז שפתחתי אותה אחותי עושה את זה במרץ, טוב, לא סתם היא הפכה חברה טובה עוד יותר של מיכל הנותנת (רק שאחותי עושה את זה בלי לרוץ לספר לחבר'ה), אבל היה איבר אחד שצעק אחרת, הזין שלי, התותח שלי שנמתח למלוא הדרו המרשים, וידוע לכל שכשהזין עומד השכל בתחת, אז "אבל קודם אני צריך שתמצצי לי" נשכבתי על הגב והורדתי במהירות את התחתונים שלי.

"נו פרובלם (No Problem)" היא ציחקקה והתחילה לרדת, "קטן עלי" הוסיפה ציחקוק והתחילה למצוץ לי.

אותו לילה דפקתי את אחותי בדוגי-סטייל על השטיח, בתנוחה הזאת המיטה קצת חרקה ופחדנו שאבא יתעורר אז ירדנו לשטיח. יש משהו שונה בלדפוק את אחותך, ומאז צברתי כבר ניסיון עם כמה וכמה בנות, משהו בבחינת מַיִם גְּנוּבִים יִמְתָּקו, והצליח לי בגדול, שתי גמירות מטלטלות הענקתי לה בתנוחת הדוגי לפני שהיא ביקשה לשכב על הגב וכשאני מוחץ אותה בגופי ורגליה מורמות ומפושקות חזק לצדדים נתתי לה את עונתה השלישית ו…"עוד!" היא התנשפה ואני המשכתי, ממילא לא הייתי מפסיק עד שגם אני הייתי גומר והפעם הצליח לנו, הגמירה הרביעית שלה הייתה משותפת, "הנה, עכשיו" היא התנשפה בכבדות והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק שלה והצטרפתי, בצרור ארוך רוקנתי את כל ארגז הפעולה שלי עמוק בתוכה, עמוק בכּוּס של אחותי.

"נו? קיבלת תיקון?" שאלתי אחרי שחזרנו למיטה וקצת נרגענו.

"קיבלתי" היא חייכה, "לתיקון יותר טוב מזה לא יכולתי לצפות".

"אז לא תהפכי ללסבית? מבטיחה?"

"אהה," היא ציחקקה, "כנראה שלא אבל אם אני אצטרך שוב תיקון אני יודעת לאיפה לבוא".

הייתה עוד פעם אחת שהיא באה לבקש תיקון ו"תיקנתי" לה ופעם נוספת, כשאבא היה בכנס מקצועי בגרמניה, היא באה עם מיכל הנותנת ושתיהן איתגרו אותי לעשות את זה בשלישיה ואני, "המסכן"😊, לא עמדתי בלחץ ועשינו את זה ותאמינו לי, לראות שתי בנות כורעות לפני על הברכיים ומוצצות לי, זאת מטפלת בזין והשניה בביצים המלאות ולהפך, זה מראה מחרמן בטרוף ואחר-כך, שתיהן נעמדו על ארבע צמודות ואני דלגתי ביניהן, פעם דופק את האחת ואת השניה "מחמם" עם האצבע ורגע אחרי מחליף ביניהן וגם כשגמרתי, ודוקא מיכל הייתה הזוכה המאושרת, הן דאגו להעמיד לי אותו מחדש כדי שגם השניה, אחותי, לא תצא מפסידה.

הכל נגמר כשאחותי הכירה את דן, הטייס, יותר היא לא הייתה צריכה תיקונים ממני (תרוץ שדווקא מיכל הנותנת השתמשה בו פעם או פעמיים, כמו גם אותם בקשות שלה "אני צריכה שתעביר בי משחולת", ביטוי שאחותי כנראה למדה ממנה, ואני לזיון טוב לא אומר "לא") עד הרגע הזה, כשישבתי אצל אחותי בדירה ואחותי ליטפה את הבטן ההריונית שלה וחזרה שוב על אותה שאלה שלה, "נו, תגיד כבר, מה אני צריכה לעשות לךָ כדי שתעביר בי משחולת, לרדת על הברכיים ולהתחנן? למצוץ לךָ?"

"כן" עניתי, מחייך.

"מה כן?" אחותי התבלבלה לרגע.

"לרדת על הברכיים, להתחנן ולמצוץ לי" חייכתי אליה.

"מניאק!" היא זרקה כרית על הרצפה לפני, "ככה אתה מוריד אשה בהריון על הברכיים?" ובלי לחכות לתשובה ירדה על ברכיה לפני, שלחה ידיים והתחילה לפתוח לי את המכנסיים.

"אני רוצה גם לראות לך ת'ציצים, זה עוזר" ציחקקתי כשהיא הורידה לי את המכנסיים יחד עם התחתונים עד הקרסוליים.

"מניאק!" ובתנועה חתולית היא הורידה את חולצת הטריקו שלבשה, מאוששת לי את מה שניחשתי, שהיא בלי חזייה.

"וואו, אחותי, גדלו לך הציצים" נפלט לי למראה השדיים שגדלו ותפחו, כבר לא תפוזים כמו פעם, עכשיו יותר אשכוליות.

"מניאק," היא חייכה אלי במין גאווה, "זה כבר לא ציצים, זה עטינים" היא הוסיפה ובלי לחכות התחילה למצוץ לי.

"זוכרת, על הברכיים, להתחנן," והדגשתי במיוחד את ה-להתחנן, "ולמצוץ, משהו אחד עוד לא עשית" גיחכתי.

"מניאק," היא הפסיקה לרגע למצוץ, "אני מתחננת" חזרה למציצה.

"מתחננת למה?" לא ויתרתי.

"מתחננת שתעביר בי משחולת" היא ענתה בפה מלא בזין שלי.

"ומה עם מילת הקסם?" עדיין המשכתי להתעלל בה, מילת הקסם זה ביטוי של אמא שלנו.

"מניאק! תעביר בי משחולת, בבקשה" הוסיפה את מילת הקסם, "אתה מעביר או?" עברה להתקפה, תופסת בשיניה את הזין שלי שבפיה ולוחצת בצורה מאיימת.

"כן, אבל רק בדוגי!" הודעתי.

"יש לי רעיון יותר טוב," היא שלפה את הזין שלי מהפה שלה וניסתה לקום, "תעזור לי" ביקשה בקול מתחנחן והושיטה לי את ידיה אז תפסתי אותם, משכתי ועזרתי לה לקום, "בוא!" היא הובילה אותי אל שולחן האוכל הגדול.

קודם היא הורידה את המכנסיים והתחתונים שלה, אחר כך הזיזה שני כסאות בצד השולחן, נעמדה מול המקום שהתפנה התכופפה מעט והשעינה את כפות ידיה על שפת השולחן, כף יד אחת מעל השניה, ואז התכופפה יותר והשעינה את מצחה על גב כף היד העליונה, פישקה עוד מעט את רגליה, ניענה לרגע את פלחי ישבנה בצורה מגרה ואיתם התנדנדו גם הבטן ההריונית שלה והשדיים הגדולים התלויים תחתיה, העטינים כמו שהיא קראה להם, ו…"אני מוכנה," היא הודיעה, "בוא, בוא תעביר בי משחולת".

ניגשתי אליה ונצמדתי אל ישבנה, מכוון בידי את זיקפתי הנוקשה אל בין רגליה, משפשף את העטרה המתוחה בחריץ הרטוב שבין שפתי הכוס המגורות שלה וסוחט ממנה גניחת הנאה קולנית ראשונה. מוֹדֶה, גם צו בית משפט לא היה עוצר אותי באותו רגע, הייתי חרמן בטרוף, מראה מחרמן יותר מזה לא ראיתי הרבה זמן, הרבה-הרבה זמן, יותר מחרמן מאותם סרטים כחולים שאני רואה במרשתת, זה לא שאף פעם לא דפקתי מישהי בתנוחה דומה לזאת, תנוחת המזכירה היא אחת התנוחות האהובות עלי ועל חלק גדול מאותן בנות שעשיתי, אבל היה משהו מיוחד בבטן ההריונית שלה שעשה את ההבדל, אף פעם לא עשיתי את זה עם אשה בהריון וזה שזאת אחותי עוד הוסיף לכל זה.

"כן, תן לי, תעביר את המשחולת שלךָ" אחותי המריצה אותי, "כן, תכניס לי" היא גנחה בתשוקה כשהתחלתי לדחוף לה, לאט, האמת שקצת פחדתי, אתם יודעים, שלא לפגוע בחוזליטו שבתוכה, לאט כדי שאוכל מייד לעצור אם חלילה ארגיש אבל לא, שום דבר לא עצר בעדי כשכל הזין שלי היה נעוץ עמוק בתוכה, "כן, זה בדיוק מה שרציתי" אחותי גנחה בקול, "כן, עכשיו תשפשף, תעביר את החוטר" וגם בלי לראות שמעתי את החיוך בקולה, "כן, ככה" היא המשיכה באותן נהימות הנאה קולניות כשהתחלתי לפמפם אותה, לאט, עדיין חושש קצת, אבל ככל שהזמן עבר וכלום לא קרה הגברתי את הקצב, אחזתי את אחותי במותניה וטחנתי אותה.

הגמירה הראשונה שלה לא אחרה להגיע, גמירה חזקה, עוצמתית, "עוד, לא מספיק, תמשיך, רוצה עוד" אחותי גנחה בתשוקה ואני המשכתי, גוחן מעט מעליה, חופן את שדיה המלאים וממולל לה את הפטמות, "כן, הנה" היא גנחה אחרי עוד רגע שזיינתי אותה והרגשתי את הכיווצים חוזרים לנרתיק שלה, "כן, תמשיך, זה טוב, אימא'לה, כל כך התגעגעתי לזה" היא התנשפה, "כן, כן, הנה, זה בא, עוד אחד בא" היא צווחה בתאווה בלתי נשלטת, "כן, תן לי, תן לי, תגמור לי בפנים, אל תפחד," היא התנשפה בכבדות, "ברק בפנים! תגמור בפנים, אל תפחד, אני כבר בהריון אז מה כבר יקרה?" היא צווחה באקסטזה, "תן לי, עכשיו, תן לי, כן, תן לי, הנה, עכשיו, כן-ן-ן-ן-ן!!" וזה היה כן ארוך ומתגלגל שכולו תשוקה והנאה כשהצטרפתי אליה וגמרתי, יורה בתוכה את כל מה שהיה לי, "כן, פאק, כל כך התגעגעתי לזה".

יותר לא עשינו את זה, גם לא בשני ההריונות הבאים שלה, לדעתי בעלה פשוט קיבל שכל, הפסיק לפחד ונתן לה את עונתה. חודשים אחרי אחותי ילדה, בן, וחוזליטו שינה את שמו ליואב.

+++ סוף +++

  אזהרה: על פי החוק בישראל הבועל אישה שטרם מלאו לה עשרים ואחת שנים והוא בן משפחתה, דינו – מאסר.

2 מחשבות על “להעביר משחולת”

    • כן, במקרה שמי מהמעורבים בגילוי עריות מדרגה קרובה מתחת לגיל 21 הדבר מהווה עבירה

      הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)