כלבונת טובה

אני יושב מחוץ למסעדה לבוש חולצה שקופה, גרביונים וכלובון מתכת ממתין לאסוף את אשתי והמאהב שלה מארוחת ערב מפנקת ויקרה. בכל רגע אני חש את הזין הפצפון שלי מנסה להתמתח אל מול סורגי המתכת מבקש להשתחרר ולהיעמד. ההוראות אמרו לאסוף אותם בשעה 10 ועכשיו השעה כבר כמעט 11 והם עדיין לא יצאו. אני רוצה לומר שלא אכפת לי אך החשש גדול מאיזה איש חוק שיבוא ויראה אותי לבוש כמו שאני. מה אני אומר לו שאני קוקהולד? אספר לו שהמאהב של אשתי אוהב אותי סיסי ? נאסר עלי להתקשר אליהם או אפילו להשתמש בטלפון כדי להעביר את הזמן והדבר היחיד שממלא את ראשי הן המחשבות על המשך הערב.

אשתי רעות ואני בילינו על ספינת תענוגות כשפגשנו את המאהב שלה ליעם. הוא לא היה הגבר גבר שתמיד אפשר לקרוא עליו בסיפורים או לראות בסרטים. באמצע שונות החמישים של חייו, מטר שבעים וקצת, בכושר אך לא ממש שרירי. ראינו אותו לראשונה כשצעד אל תוך הג'קוזי בו ישבנו, למרות שישבנו לבד הוא נכנס בביטחון וחייך אלינו. ראיתי את מבטה של רעות מתמקד בצללית הזין שלו בבגד הים הקטן, אין ספק שהיה לו איבר ענקי ופיה נותר מעט פעור. הוא מיד פתח בשיחת חולין על השייט, שאל היכן אנחנו גרים ושאר הדיבורים המקובלים בין אנשים זרים. ליעם סיפר שהוא גר במושב המרוחק בערך 30 דקות נהיגה ממקום מגורינו, אמר שהוא אלמן מזה עשר שנים והשייט זה סוג של הגשמת חלום ישן של אשתו. אין ספק שהוא הותיר אותנו קצת נבוכים ממידת החשיפה בשביל מישהו שרק הרגע פגשנו ועוד בתוך הג'קוזי…
רעות טיפסה במדרגות החוצה וראיתי את את החיוך נמרח על פניו כשקלט את צמיד הרגל שלה. רוב האנשים אפילו לא מעיפים בו מבט שני אך הצמיד הוא אכן מיוחד, על הצמיד תלוי תליון של לב שעליו כתוב Hot Wife. הענקתי לה את הצמיד קצת לפני שיצאנו לשייט, המחשבה הייתה להוסיף קצת קינקיות לשייט שבו גם ככה אנחנו לא מכירים אף אחד.
"אני חוזרת לחדר להתכונן לארוחת ערב" אמרה
"תרצו אולי לעבור אצלי לפני הארוחה?" שאל ליעם "יש כמה משקאות לא רעים בכלל ונוכל להגיע לארוחה טיפה יותר שמחים"
לרעות לא היה מושג שליעם ראה והבין את התליון ולפני שהספקתי להתערב אמרה "נשמע כמו רעיון נחמד, תשאיר פה לבעלי את מספר החדר ואנחנו נגיע עוד שעה"

כמה דקות אחר כך יצאנו גם אנחנו ושוב לא יכולתי להתעלם מכמה גדול היה הזיו שלו בתוך הבגד ים. כשהגעתי לחדר רעות כבר הייתה אחרי מקלחת ולבושה בבגדים טיפה מהודרים לקראת ארוחת ערב. סוודר שחור דק שחשף מעט מהשד ואת כתפה שזופה וחצאית בד שחורה וקלילה שהגיע כמעט עד ברכיה. על רגליה נעלה כפכפים נוחים. אחזתי אותה מאחור והחלתי לנשק את צווארה, הרגשתי את הרעד עובר בגופה כשדחפתי את אפי לרחרח את שקע צווארה. סיפרתי לה על התגובה של ליעם למראה הצמיד והיא הסתובבה באחת והביטה בי במבט חודר
"אתה בטוח שהוא זיהה? בטוח שהוא הבין מה הוא רואה?"
"כך נראה" עניתי
היא הביטה בי לעוד רגע קט וכמו גיבור על השתנתה למשהו אחר. היא משכה את החצאית כלפי מעלה והפכה אותה ברגע למיני קצרצר. את הכפכפים היא השליכה מרגליה וכאילו קפצה אל נעלי עקב גבוהות שהמתינו על רצפת הארון. "כנס להתקלח" זרקה אלי "אני צריכה להתאפר". עד שיצאתי מהמקלחת היא כבר הפכה את עצמה לאלילה מדהימה, מאופרת בדיוק במידה הנכונה להדגיש את שפתיה הגדולות ואת עיניה המדהימות. גם את שיערה האדום פיזרה וסידרה. מוכנה לצייד.
הגענו אל התא של ליעם והוא הזמין אותנו בנימוס למשקה. התא שלו היה מפואר ורחב יחסית לכוך הקטן שלנו. רעות שקעה לה לתוך הספה ואני על הכיסא בעוד ליעם מוזג להם יין ולי מים מאחר ואני לא שותה אלכוהול כשסיים התיישב על הספה ליד רעות ומיד התחיל לספר איך הוא ואשתו היו סווינגרים רציניים וחילופי זוגות היה התחביב העיקרי שלהם. עניתי שאנחנו לא ממש בעניין והוא פשוט חייך והניח יד על ברכה החשופה של אשתי.
"אני רואה פה לפי הצמיד שאתם בכל זאת קצת קינקיים"
מפה והלאה רעות כבר השתלטה על השיחה והחלה לפרט על חיי הנישואים שלנו ועל סגנון החיים שלנו. פירוט שממש גרם לי להרגיש לא בנוח.
"אתה חד אבחנה" הוסיפה רעות "ואם יורשה לי להוסיף לפי מה שראיתי בג'קוזי יש לך עוד מעלות גדולות" צחקה ולגמה שוב מהיין "אנחנו בעיקר בעניין של קוקהולד ואם אתה לא מכיר את זה מדובר על גבר הנשוי לאשה המתפרפרת עם גברים אחרים. הוא לא רק שמקבל את זה אלא אף מעודד ועוזר בעוד הוא לא רשאי לקיים סקס עם אף אישה אחרת. בעלי ואני מאוהבים עד מעל הראש ושום דבר לא יפריד בינינו. הוא גבר החלומות שלי ואני מאושרת מהנטייה שלו להיות כנוע ושירותי אלי ובעיקר מהגירוי שהוא מקבל כאשר אני מבלה עם גברים אחרים. אנחנו ממש מושלמים אחד לשניה. ככל שהתקדמנו עם עניין הקוקהולד גילינו על עצמינו דברים נפלאים. אני לדוגמא גיליתי עד כמה אני נהנית לשלוט ולפלרטט מה שרחוק מאוד מאיך שהתנהגתי בתחילת הדרך. הבעיה העיקרית שלנו היא למצוא גברים שידעו באמת להבין סוג זה של מערכת יחסים. אתה מבין, אין לי שום רצון לאבד את בעלי, אני לא מחפשת מאהב שייקח אותי ממנו או מאהב שירצה רק לזיין אותי בלי שבעלי ייקח חלק בזה"
ליעם פנה לכיווני "ואיך אתה מרגיש עם זה?"
נראה היה לי שהיא כבר ענתה על השאלה אך הרגשתי שאני חייב לענות "כל מה שרעות אמרה. אני מאוהב בה ונהנה להיות שלה על כל מה שזה אומר. אני נהנה לראות את ההנאה שלה מגברים אחרים". בתגובה הם חייכו אחד לשני והרימו את כוסות השתיה. ליעם אמר שהוא לחלוטין מבין מהיכן אנחנו באים. הוא הוסיף שכבר יצא לו להיות מעורב על זוגות קוקהולדים בעבר והוא בהחלט מבין את הדינמיקה והאתגרים שלה. המשכנו לשוחח בדרכנו לחדר האוכל ונראה היה שהשיחה זורמת נהדר. כמעט ולא נגענו באזורים המעניינים למרות שרמיזות נשלחו ללא הרף. המשכנו את השיחה בחדרו שוב כשהם יושבים שוב צמודים על הספה ואני מביט בהם שוב מהכסא. היה לי ברור שהאוננות הוורבלית תסתיים במוקדם או במאוחר אך הדבר לא קרה. בערך בשתיים בלילה ליעם הודיעה שנראה לו שסיימנו להערב. החלפתי מבטים מופתעים על רעות שנותרה המומה ללא ספק כשהבינה שזיונים כבר לא יהיו פה הערב. הייתי בטוח שהיא כבר רטובה לפחות כמו שהזין שלי עומד אך שנינו עמדנו להישאר מאוכזבים. ליעם הזמין אותנו לסוף השבוע הקרוב לארוחת ערב בביתו
"למדנו הרבה אחד על השני ועכשיו הזמן לעכל"
לרעות ולי היה סקס מדהים באותו הלילה. עלי כרגיל נאסר לגמור ורעות אף הגדילה והתעלמה לחלוטין מהזין שלי. ביליתי עד שעות הבוקר עם לשון תקועה עמוק בשני החורים שלה במגוון תנוחות ואיבדתי לגמרי את ספירת האורגזמות שלה. בבוקר קצת שוחחנו לנו על ליעם ולא ידענו להחליט באם הוא סתם מאונן או שהוא גאון.

בשישי שאחרי התכוננו לצאת לביתו של ליעם לארוחת הערב המובטחת. רעות נראתה מדהים כרגיל. היא לבשה על גופה בגד גוף צמוד ושקוף הפתוח באזור המפשעה, חצאית ג'ינס קצרצרה, חולצת משי לבנה ונעלי עקב גבוהה שחורות. בגלל גובהה היא בדרך כלל מוותרת על עקב גבוהה אך היום החליטה להרוג אותי ואת ליעם במראה מושלם. היא התעקשה להראות את השליטה שלה עלי בכך שאלבש את הכלובון וגרביונים שקופים בלבד. את המראה שלי היא השלימה עם מיו חולצה כחולה ארוכה שהזמינה מהרשת, אולי זו בעצם שמלה אך פחדתי לשאול. המראה שלי ללא ספק חייך אותה ויצאנו לדרכנו.

כלובון עם גרביונים
ביתו של ליעם נמצא בערך 30 דקות נהיגה מאתנו ואני הקפדתי לנהוג לפי החוקים. ברור שזה לא קרה מעולם אך בראש שלי כל הזמן רצה הסצנה של שוטרים שעוצרים אותנו ועושים לי חיפוש מדוקדק בגלל המראה המגוחך ואפילו מוצאים את הכלובון עלי. כשהגענו לכתובת צלצלנו בפעמון הדלת ואני התפללתי שאף אחד לא יעבור ויראה אותי כך, ידעתי שראות כבר מרחפת לה קצת וההתרגשות שלה הדביקה גם אותי. כשנכנסנו ליעם היה מנומס מאוד ואמר שאנחנו שניינו נראים נהדר.
אף אחד לא נתן לי את הפקודה אך לקחתי על עצמי להגיש להם משקאות ואת הארוחה שכבר הוכנה. בזמן הארוחה פנה אלי ליעם ושאל איך אני מרגיש על הכלובון. הודיתי שלעיתים זה לא הדבר הכי נוח בעולם אך ככל שאני נעול יותר זמן אני הולך ומתרגל אליו. בלי שביקש הוספתי גם שהחרמנות שלי עולה בהתאם וכאשר רעות לבסוף מסכימה לשחרר אותי אני כל כך חרמן שאני מסכים לכל בקשה העיקר שאוכל לפרוק סוף סוף. התשובה היחידה שלו לנושא היתה מין "המממ" ולא באמת ידעתי איך לפרש את זה. כשסיימו לאכול קמתי לפנות את הכלים בעוד הם לקחו את כוסות המשקה שלהם חזרה לחדר המגורים והשאירו אותי לשטוף את הכלים. כשהגעתי גם כן מצאתי את רעות יושבת על הספה עם רגליים מפוסקות וליעם משחק עם יד אחת בכוס שלה בעוד הם מתנשקים בלהט. המראה עורר אותי וללא מילים ירדתי לרצפה והתחלתי לעסות ולנשק את כפות רגליה. אחרי כמה דקות כאלה היא כאילו שמה לב אלי וטפחה על ראשי בחיבה "אני אוהבת שאתה מתנהג כמו כלבונת טובה. מתאים לך המקום הזה" זה היה הכינוי הקבוע שלה עבורי ואני הייתי מאושר ממנו. הנהנתי בחיוב והמשכתי לעסות את כפות רגליה המטופחות מביט מלמטה איך ליעם מחדיר את אצבעותיי אל הכוס שרק אתמול גילחתי עבורו. אם רגל עמוק בתוך פי צפיתי בו מלטף את שדיה ודוחף את לשונו עמוק לפיה.
לראות את אשתך עם גבר אחר עשוי להראות לגבר נורמלי כמסרס ובוגדני. אך עבור קוקהולד כמוני זהו גן עדן עלי אדמות, הרגשת האהבה אליה מצד אחד והריגוש המיני מצד שני הביאו אותי לגבהים חדשים בכל פעם מחדש. הרגשתי שאני יכול להישאר כך שעות אך ליעם קטע את המחשבות שלי והוביל אותנו אל חדר השינה.
הרבה סרטי סקס ניתן היה לצלם באותו ערב מהסקס הלוהט והכוחני בין ליעם לרעות. העמדתי אותו עבורה, הרטבתי אותה עבור, הוא זיין אותה בכל תנוחה שאתם יכולים לדמיין וכשהכל נגמר נדרשתי לנקות את שניהם. לאחר שני סיבובים כאלה שכבנו לנו על המיטה יחדיו, צחקנו והסכמנו שאם מה שקרה כאן הערב הוא רמז לבאות אז כנראה שההתאמה שחיפשנו אכן נמצאה. המשכנו לחלוק פנטזיות קוקהולד ושליטה שונות והזין שלי כמעט והתפוצץ בתוך הכלובון. הם החלו לדון בין שניהם על האפשרות של לתת לי לגמור כאילו אני לא נמצא בחדר ולבסוף החליטו שעדיף להשאיר אותי מפוקס ורעות תחליט מה לשות איתי כשנגיע הביתה. מדהים, זה כל מה שעובר לי בראש כדי לתאר את הערב הזה.
מאז אותו הלילה מערכת היחסים ביו שלושתנו הפכה לארוטית ועוצמתית הרבה יותר. לילה אחד בכל חודש רעות וליעם נפגשים ליציאה. לעיתים אני מוזמן לבלות איתם ולעיתים, כמו הלילה, אני בתפקיד הנהג והמשרת בלבד. כל ערב שכזה נגמר בסקס מטורף. לעיתים רחוקות אני לא משתתף כלל ואז רעות חוזרת ומאפשרת לי לרדת לה בזמן שהיא מספרת לי לפרטי פרטים את כל מה שקרה במהלך הערב.

דלת המסעדה נפתחת והזוג המחובק צועד לכיווני. היא לובשת מעיל פרווה ואני יודע שתחתיו היא לובשת שמלת שחורה קטנטנה שבקושי מחזיקה את שדיה ומכסה אך במעט את מפשעתה. היא נכנסת ראשונה למושב האחורי ומתכופפת קדימה אלי. היא אוחזת בשערי בחוזקה ומדביקה נשיקה צרפתית עמוקה
"קחי אותנו הביתה כלבונת טובה שלי"

מחשבה 1 על “כלבונת טובה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)