יערה (1)

חלק 1 של הסיפור, חלק 2, חלק 3

הקדמה:

זה סיפור שסיפרה לי יערה, אינני יודע אם הוא נכון, אבל לפי עושר הפרטים אני מנחש שכן. ככה או ככה, זה סיפור יפה על אישה שמתארת את עצמה כבשלה ומשוחררת שאוהבת למתוח את הגבולות והמוסרות, וגם מסוגלת לעשות זאת.

לא פגשתי את יערה אבל ככה היא תארה את עצמה: בת 42, גובה 1.73 חזה בינוני די זקוף למרות ההנקה… גוף נשי רגליים ארוכות מעט מלאה בישבן אבל עם פרופורציות נהדרות. שיערה ארוך שחור וגלי, ערוותה נקיה משיער וכך גם התחת. הגוף חלק ומשיי, פטמות כהות בגודל ממוצע. עיניים שחורות ושפתיים חושניות. היא לא מנותחת ולא מוזרקת הכל טבעי ובגודל מקורי. אצבעותיה ארוכות והחיוך שלה שובה לב.

יערה עובדת כיועצת ארכיטקטורה בחברה שמלווה תהליכי התחדשות אורבנית בעיקר בחו"ל וכיום היא עובדת עם עיריית ברלין כבר כמה חודשים.

הדחף:

באחד השבועות האחרונים טסה יערה לברלין לצורך מספר פגישות. הנסיעה ארכה 4 ימים וביום שני היא עלתה על טיסת הבוקר של אל על. הטיסה היתה מלאה בקבוצות שהיא הסיקה כי הן נוסעות לתערוכה כלשהי. זו לא היתה הפעם הראשונה בה נתקלה בקבוצות של אנשי עסקים. אורי, בעלה נשאר בבית עם הילדים, וביניהם יש הסכם בשתיקה, שמה שרוקה בחו"ל נשאר שם.

כשנחתה בברלין חיכה לה נציג העירייה להסיעה אל המקום בו התקיימו פגישותיה. יערה היתה לבושה בחצאית עד הברך, גרביונים שחורים ונעלי עקב גבוהות, וחולצה לבנה עם מקטורן תואם. בימי הקיץ, היא לא אהבה בגדים כבדים, ובאלה הרגישה נוח.

הפגישות היו אינטנסיביות ומועילות, ויערה ידעה שב 17:00 יעצר הכל והיא תלך אל המלון. היה שם במפגשים ארכיטקט צעיר ויפה תואר שנעץ בה עיניים כל הזמן, מה שגרם לה להתעוררות, אבל הוא היה ביישן מידיי וכלום לא קרה.

כשיצאה מהעירייה, הציעו לה המארחים להסיעה אל המלון, והיא הסכימה. אחרי 45 דקות נסיעה במרכז ברלין היא הגיעה אל המלון וידעה שברכבת התחתית זה היה לוקח פחות מחצי מהזמן. היא הגיעה אל המלון, נרשמה ועלתה אל החדר. אבל גופה כבר היה במתח וציפייה לסקס טוב ומענג.

אחרי מקלחת קצרה, היא התלבשה ויצאה מהמלון, חצתה את הכביש ונכנסה אל תחנת הרכבת מצידו השני.   אחרי שתי תחנות ירדה בתחנה המרכזית, שם ידעה תמצא את מבוקשה, ואכן שיטוט קצר הביא אותה אל Orion חנות סקס שכמוה יש המון בברלין.

היא היתה במצב רוח של סקס וסקס ועוד סקס וחיפשה לעצמה תלבושת שתשדר את זה. התייעצות עם מוכרת חמודה הביאה אותה אל ארון שבו היו תלויים על קולבים סטים של לנג'רי. היא חיפשה שחור ואדום ומצאה תחתוני חוטיני תחרה שחורים פתוחים במפשעה, עם ביריות מתאימות וגרביון רשת שחור. החזיה התואמת היתה פתוחה גם היא ואפשרה לפטמות החינניות שלה להתיכך בחולצה.

אבל היו חסרים גם בגדים עליונים, כאן חפשה יערה משהו יותר מסוגנן, ומצאה לבסוף חצאית מיני שחורה וחולצה בצבע שמנת מעט שקופה הז'קט השחור יסתיר ברחוב את מה שצריך להסתיר, אבל יחשוף במועדון את מה ששווה לחשוף…

יערה חזרה אל המלון להתכונן אל הערב הפרוע שעליו פינטזה, ואשר לא יכלה לדמיין לאן הוא יביא אותה…

היא התפשטה והחלה לובשת את המלתחה החדשה שלה, הפטמות שלה היו זקורות והלחלוחית נעימה הופיעה בנרתיקה, היא חשבה שעליה למצוא במהירות את מי שיהנה מהמיץ הטעים הזורם בין ירכיה.

היא  סיימה להתלבש תוך שהיא בוחנת את גופה במראה, ובשעה 19:00 כבר היתה מוכנה לרדת אל הבאר שליד המלון.

פגישה מקרית

יערה נכנסה אל הבאר בהילוך בטוח, והגישה את הז'קט בחדר ההלבשה. המקום היה חשוך וצריך היה להיות קרוב אליה כדי לראות את מה שרצתה לחשוף

הפטמות שלה התחככו בבד החולצה שיה שקוף והזדקרו, מותירות שני כתמים כהים על בד החולצה הבהיר.

היא הביטה אל הברמנית שהיתה חתיכה צעירה ומקועקעת שלבשה גופיה מינימלית שהיתה גם חזיה לחזה השופע שלה, וג'ינס הדוק שהבליט  את חיטובי גופה. המתח המיני בגופה גאה והיא בקשה קוקטייל שבשמו היו הכי הרבה רמזים למין… אורגזמה אקזוטית על בסיס של נקטר…. רק מלומר את השם היא הרגישה גלי חום וחרמנות גואים בה.

היא שתתה לאט, מתמכרת לטעם ולאלכוהול ששחרר בה עוד כמה מעצורים כאשר לפתע נכנסו שני גברברים צעירים, בני 25 מקסימום, ונעמדו לידה.

אחד מהם הביט אל מחשופה, וקלט את השקיפות הנדיבה של חולצתה, הוא בלע את הרוק לרגע ואז אמר לחברו, בעברית… בן, תראה את זאת, מזמינה אותנו. יערה החליטה ברגע, שהם לא ידעו שהיא מבינה עברית. היא תוכל לשחק בהם קצת, חשבה וחיוך נמתח על שפתיה.

הם הציעו לה באנגלית עילגת ללכת למסיבה, היא ענתה באנגלית מושלמת שעדיין לא אכלה ארוחת ערב. הם ענו שיש אוכל טוב במסיבה… היא שאלה איפה המסיבה, והם נתנו שם של מועדון שחיפוש מהיר בגוגל הבהיר שיספק את תאוותיה היום. הם אמרו שיש להם כרטיסים ושהיא אישה ולכן לא צריכה.

הם נדחקו אל המושב האחורי במונית, היא ביניהם והם מנסים לשלוח ידיים אל גופה הרעב. היא ניסתה להאט אותם קצת אבל האגרסיביות הישראלית דחפה אותם קדימה. מהר מאוד רגליה היו מפושקות וידיים חקרניות ליטפו במעלה ירכיה, עדיין מהססות ללכת את כל הדרך. הם היו חרמנים וכך גם היא כשהנהג עצר להם בפתי המועדון.

יערה יצאה, כשהיא מיישרת את המיני ורוכסת את הז'קט, הם נכנסו אל המועדון ושני הצעירים שאיתה היו בהלם.

מארחת חתיכה לבושה במחוך תחרה וביריות ניגשה אליהם ושאלה אם הם ביחד. הם ענו שכן והיא הובילה אותם אל הבר. תאכלו ותשתו משהו, אני כבר חוזרת, אמרה המארחת ונעלמה.

הם הזמינו משקאות ונשנשו חטיפים כשהמארחת הגיעה, בינתיים מסביבם החלו להופיע זוגות עירומים או עם מגבות ונשים בלבוש סקסי מזמין. המארחת חזרה והביאה איתה טפסים. על מה חותמים הם שאלו, ויערה הסבירה באנגלית, לאט, שעשויים לצלם אותם בוידאו בפעילות בבית, ושהם חייבים להסכים כדי להכנס. הבחורים האמיצים התבלבלו קצת, אבל אחד אמר כן, והשני אחרי היסוס הצטרף.

המארחת שלחה יד אל סנטרה של יערה, הרימה את ראשה כך שתביט ישר אל עיניה ונשקה על שפתיה כשהיא אומרת I like you, והלכה. יערה אמרה להם באנגלית שזה הזמן למעשים והלכה אל המלתחה להתארגן.

העניינים מתחממים

יערה חזרה ראשונה אל החדר המרכזי לבושה בחוטיני והביריות שקנתה עם החזיה האדומה. הפטמות שלה היו חשופות וזקורות דרך חריצי החזיה והיא הרגישה שהיא חייבת מגע.

שני החברים החדשים שלה חזרו ואמרו זה לזה בעברית, "וואו איך זכינו במילפית הזו בוא נזיין לה את הצורה". יערה הביטה בהם במבט שואל, כאילו שלא הבינה מה נאמר, והציעה באנגלית ללכת להתמקם על אחת הספות שהיו פזורות בחדר.

הם התיישבו משני צדדיה, פישקו באגרסיביות את ירכיה והחלו שולחים ידיים אל מפשעתה. יערה היתה חמה ופלטה שברי משפטים באנגלית פותחת את עצמה לקלוט את שני הזכרים הצעירים.

הם החלו מעסים את שדיה בעצמה ובתאווה והיא החלה לגנוח בעונג. עד מהרה נעמד אחד מהם אל ארבע מול הכוס הפתוח שלה והחל מלקק. לשונו הפרידה את שפתי הערווה שלה והעמיקה לחדור, מלקקת את המיץ החם והסמיך שהפרישה. השני נשק על פיה ומזמז את שדיה, היא שלחה יד אל אברו וגילתה שם זין ענק. היא פלטה אנחת הפתעה והחלה מלטפת ומענגת את הזין הגדול. מהר מאוד הואbעמד מולה מכוון את פיה לסגור עליו, והיא החלה מוצצת בכח. עבודת הלשון של החבר שלו היתה עצמתית והביאה אותה לגמור תוך שהיא מכווצת עליו את רגליה. גופה התכווץ בתאווה והיניקה שלה התעצמה.

הזין בפיה חדר והעמיק אל גרונה, היא השתנקה וקבלה פתאום זרם אדיר של שפיך חם ישר אל גרונה. יערה דחפה אותו, מסדרת את נשימתה ובולעת את המטען האדיר שירה אל לועה.

תוך כדי הבליעה של זרעו, הוסטה תשומת ליבה של יערה אל הדלת הראשית, היתה שם תנועה שהעידה על כניסת אנשים רבים.

 

מבוכה

נכנסה קבוצה של 4 מבוגרים 40-55 ועוד 2 בנות צעירות 22-28, הבחור שרק ירה לתוכה את הזרע שלו הרים מבט ואותת לקבוצה לבוא. יערה הביטה בחוסר אמון ובהלה גדולה, אחד מהם היה הסמג"ד של בעלה במילואים.

יוסי היה איש גדול, וחביב מאוד, הוא הושיט לה יד סייע לה לקום והכיר אותה לסובבים. היא לחשה על אזנו, "מה אתה עושה כאן?" והוא ענה, "בדיוק מה שאת"

היא שאלה מה יהיה, והא ענה, את בידיים שלי ואני בידיים שלך, כך שלשנינו מובטח מין בטוח ומהנה גם כשנחזור הביתה.

יהיו קודים פשוטים להתקשרות, וניתן אחד לשניה ואחת לשני שהות של 4 שעות להתארגן בכל פעם שלמי מאתנו יבוא…

יערה שאלה: אז עכשיו אני הזונה של הסגן של בעלי?" והוא הנהן וענה, ואני נער הליווי של אשת הבוס…

הקבוצה יצאה להתארגן, ויערה שבה אל שני הבחורים הצעירים. אחד מהם פנה ואמר: "אז כל הזמן הבנת אותנו?" יערה הנהנה בראשה וענתה, "עכשיו תעשו בי כל מה שרציתם".

"תזיינו אותי מקידמה ומאחורה מלמעלה ומלמטה, תאכלו את הכוס שלי ותתנו לי לשתות זרע… יאללה לעבודה"

סרטי סקס כפות רגליים עקבים גבוהים

כשחזרה הקבוצה, הם נכנסו אל אחד החדרים ויערה מצאה עצמה במרכז העניינים. 8 זוגות ידיים ליטפו ומזמזו אותה, רגליה פושקו ולשון פעלתנית חדרה אל הכוס הלוהט שלה. הפטמות שלה נמצצו וננשכו, ובידיה ופיה היו מונחים זרגים. בשיא חדרו אליה אחד לתחת ואחד לכוס, אחד לפה ושנים לוטפו בידיה. גופה הגיב באקסטזה למגע ולעינוג והיא גמרה בלי יכולת לספור את הפעמים.

היא טעמה לראשונה אשה ואהבה מאוד את הטעם והמגע, הבנות הצעירות שהיו מנוסות, הוליכו אותה בסשן לסבי מטריף והיא גמרה וגמרה…

בכל אותה העת צילמו אותם שני צוותי וידאו שהכריזו עליהם כ"חדר התענוגות" לאותו הערב.

את הלילה סיימה יערה בחדרו של יוסי, ישנה כשהיא משופדת על הזרג האדיר שלו וחולמת על עוד…

 

 

2 מחשבות על “יערה (1)”

  1. ערוותה נקיה משיער ?????
    ערווה שווה שיער הכיצד השיער נקי משיער ?
    הבנתי את הכוונה אך נכון לומר איבר המין (הכוס) ללא שערות ערווה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)