ייעוץ זוגי – חלק 1

סיפור מאת דני דניאלי

דניאל:

כשהתחתנתי עם תמר הייתי מאוהב. כך לפחות אני חושב. והיו לנו כמה שנים טובות ביחד. אמנם במיטה היא אף פעם לא הייתה תאוותנית או רעבה במיוחד. אף פעם לא זכיתי להביא אותה לכך שתגמור או אפילו שתבקש עוד מהדבר הזה שיש לי להציע. אבל היה סביר.
אט אט הלכו והתמעטו יחסי המין שלנו . אחרי הלידות תמר שלי הלכה והתרחבה. עוד לידה ועוד התרחבות. וכמידת ההתרחבות כך מידת ההתכווצות של החשק המיני שלה. והאמת היא שגם החשק המיני שלי, כלפיה, הלך והתמעט. היא נשארה אישה טובה. חייכנית. אבל היא החלה ללבוש שקים, כדי לחפות. סיפרה את שערה השחור לתסרוקת קצרה, קצת גברית בעיניי. אני שנשארתי רזה הייתי הולך איתה ונבוך על מה שנהיה ממנה. היא כמובן ניסתה כמה דיאטות. הרבה דיאטות. המון דיאטות. כל הדיאטות שבעולם. אך דבר לא החזיק מעמד. הייתי נשוי לאישה גדולה, לא גבוהה, מלאה, בכל המקומות. ירכיים עבות, שדיים גדולים, תחת גדול. לא הייתי אומר שמנה, אבל לגמרי מלאה. שיער שחור, קצר, שפתיים אדומות בולטות. חיוך מאיר.
גם היחסים האישיים בינינו עלו על שרטון. שנינו קרבנו אל משבר גיל ה40 ולא היה מנוס, לדעת תמר, אלא ללכת לטיפול זוגי. היא הסכימה רק אצל מטפלת, אמרה שמטפל יהיה לטובתי. לי לא היה אכפת, איני מאמין בכל הטיפולים השטותיים הללו. אז הלכנו לנורית. מטפלת בשיטת 'אנא עארף'. נכנסנו לדירת סטודיו, מעוצבת בטוב טעם, נורית, בחורה כבת 30, חייכנית, קיבלה את פנינו. אישה גדולה. ממש גדולה. כלומר, גבוהה, חסונה, מלאה, זקופה. שיער חום קצת גלי עד הכתפיים, תמר לידה נראתה ממש גוצה, והיא לבושה במכנסי בד אווריריים לבנים וחולצת בד לבנה, שאנטי כזאת. לא עוררה אצלי אמינות. אבל הטכניקות שלה היו מיוחדות והיה אכפת לה באמת. אבחנה אותנו בכל מיני מבדקים נחמדים. היינו צריכים ליפול לאחור ולראות אם אנו סומכים על זולתנו (האמת שחששתי שהיא תהיה כבדה מדי בשבילי). לספר על רגע מרגש של אהבה טהורה שזכור לנו במיוחד. להביא מתנה וירטואלית. ועוד. כשהיא ביקשה שנשתף אחד את השני ברגע מיוחד מתחום יחסי המין נתקענו. שנינו. לא זכרנו רגע כזה. הדקות הבאות היו הרצאה של המטפלת, נורית, על חשיבות יחסי המין לנישואין בריאים. אותי היא שכנעה. אך מה יכולתי לומר לה, שאשתי כבר לא מעניינת אותי מבחינה מינית? מה יכלה תמר לומר, שאף פעם לא גמרה? אני לא שיתפתי כמובן, אך תמר (רציתי לחנוק אותה. הרגשתי מושפל עד עפר) אמרה זאת. לזכותה של נורית אומר, שהיא מיד אמרה לתמר שזו אמירה שקשה לגבר לשמוע, אך בכל זאת חשובה. עוד הוסיפה שבכלל לא בטוח שהאשמה היא בי, שרוב הסיכויים הם ששנינו יכולים וצריכים לצאת מהמצב הזה. סיימנו את הפגישה במשחק תפקידים קצר, כשתמר משחקת אותי ואני אותה. היה מעניין. נורית אמרה שהמפגשים הבאים יהיו פרטניים. תחילה עם תמר ואחר כך איתי.

תמר:

היא מצאה חן בעיניי מהרגע הראשון, הנורית הזו. הייתה בה מין אנרגיה משוחררת. בחורה כל כך גדולה ובעלת נוכחות, ששלמה עם מי שהיא ועם איך שהיא נראית. קינאתי בה.
כשלחצנו ידיים הרגשתי שאני מאמינה בה. למפגש הסולו איתה הגעתי עם ציפיות, ללא חששות. הפעם פתחה לי את הדלת בלבוש קצת שונה. מכנסי בד רפויים אך את חולצת הכותנה הלבנה החליפה גופיית ספורט שחורה צמודה. שוב התרשמתי מהגודל שלה. ומכך שאינה מתביישת במי שהיא. בחורה גבוהה וזקופה, רגליים חזקות. הגופייה ארזה זוג שדיים מלאים וגדולים. אפילו יותר גדולים משלי. אני בחיים לא הייתי פוגשת זרים בגופיה שכזו. והיא מיד קלטה אותי. כמו קראה את מחשבתי.
"נועז מידי לדעתך?"
"מי אני שאגיד לך?"
"אבל…"
"אני בחיים לא הייתי מעזה".
"כי…"
"אני שמנה".
"את לא. את מה שאת בוחרת להיות."
אבל היא לא נתנה לי זמן להתבחבש והזמינה אותי אל השולחן. מיד כשישבנו חפנה את ידי בידיה. הרגשתי משהו טוב שזורם ממנה אליי. אחר קמה והגישה "תה שלמדתי להכין מנזירים טיבטיים". התה עירסל אותי. הרגיע. לא יודעת מה היה בו. קצת התמסטלתי.
שתינו ודיברנו על גברים, על משיכה, על אורגזמה, על יחסי מין. אחר כך היא ביקשה ממני לשכב על מיטת טיפולים שהוצבה בפינת החדר. שכבתי על גבי והיא החלה להתעסק בכפות רגליי, אך תחילה אמרה: "אני רוצה להדגיש שכל מה שנעשה כאן הוא חלק מהטיפול. אל תשכחי את זה בבקשה, יקירתי." היקירתי שלה היה כה אמיתי. התרגשתי.
והיא שבה אל כפות רגליי. ומה שקרה לי הדהים אותי.
בתחילה הרגשתי את השדיים שלי מתחממים. מתלהטים. בהמשך ממש ראיתי איך הפטמות שלי מזדקרות. מזדקרות ומתגרות. הייתי המומה. התחלתי להיות רטובה שם למטה. והיה לי מאוד מאוד נעים. היא המשיכה לעבוד עלי.
הרגשתי כמין זקיקים קטנים העולים ומטפסים מקרסוליי אל ירכיי. הכל הפך שם רגיש כל כך, עד שכשנורית הניחה יד על ירכי, פלטתי אנקת עונג עמוקה.
"הכל בסדר?"
לא העזתי לדבר, פן הקסם יימוג. רק הנהנתי. ואז, כשידיה בכפות רגליי, הרגשתי איך הכוס שלי מתגרה. מתמלא. מתחמם. הרגשתי איך הוא מתנפח, איך הוא עומד לעלות על גדותיו. בקושי נשמתי.
"היית רוצה להוריד את המכנסיים והחולצה?"
זה בדיוק, אבל בדיוק מה שרציתי לעשות (האמת שרציתי להוריד הכל). הנהנתי.
ברכות אין קץ היא קילפה מעלי את חולצתי, הסירה את החצאית, מותירה אותי בבגדים תחתונים לא מחמיאים.
היא עזבה את כפות רגליי, עתה היו ידיה הרחומות והטובות בירכי. מין חום נעים ורך שפע ממנה אליי. היא בקושי נגעה, הייתה מרוכזת מאוד. דמעות החלו זולגות מעיניי ועונג עמוק עד מאוד בי פיעם. כשלפתע היא הידקה ידיה בירכיי הרגשתי את האורגזמה הראשונה של חיי.
גופי עלה וירד, ושוב עלה וירד. נשימתי כבדה. בכיתי בקול וגנחתי ממעמקיי, עוד ועוד ועוד עד שהרעד פסק.
נורית הלכה אל הספה שבקצה החדר ללא אומר. לא התלבשתי. בתחתוני וחזייתי ניגשתי אליה, נרעשת.
"מה עשית לי?"
"פתחתי אותך."
"את יכולה להמשיך?"
"את מעונינת?"
"מאוד".
"ואת זוכרת שאנחנו עושות את זה כדי לשפר את חייך עם דניאל?"
"ברור" (הוא לא עניין אותי בכלל. רק אני עניינתי אותי. והיא. האישה הגדולה הסקסית הזו. אבל ידעתי שזה מה שהיא רוצה לשמוע).
היא עמדה מולי. גבוהה וחסונה. ידיה אחזו את פניי. עיניה פלשו אל תוכי. כשאצבעותיה סרקו את קרקפתי העונג היה כה עמוק עד כי התקשיתי לעמוד על רגליי הרועדות. מה יש בה שגורם לי לכאלו תחושות?
היא אחזה בשערי, לא בפראות, מושכת ראשי לאחור, התכופפה וליקקה קלות את צווארי.
"אוווווווווווו", נאנחתי עמוקות, לא שולטת בקולי. זה היה כל כך חזק. כל כך עמוק. היא סובבה אותי בגבי אליה, עיסתה את שכמותיי, הכניסה אל תוך גופי רוגע. מדי פעם אני חשה בשדיה נוגעים בי מאחור. ואז… סגרה כפותיה סביב שדיי. באחת. בחוזקה. בעוצמה.
התפרקתי בבכי. נפלתי על הרצפה. חיבקתי את רגליה.
"מה את עושה לי, נורית????? מה את עושה לי???? את מפרקת אותי לחתיכות . בחיים לא הרגשתי כל כך טוב. בבקשה אל תפסיקי לעולם, נורית. בבקשה!!!"
היא מביטה בי מלמעלה. אל תוך עיניי. אינה חודלת אותי.
כשנרגעתי היא הורתה לי לשכב על הספה והתיישבה ליד רגליי. היא אינה מדברת. האם בשלב כלשהו היא תסיר ממני את החזייה? את התחתונים?
נגיעה קלה שלה בכפות רגליי והרגליים נפתחות לגמרי למולה. היא מושכת מעלה את תחתוניי. חזק. הבד מלחך את איברי. מחכך. אוי כמה שזה טוב. ואני נשנקת.
כשאצבעותיה מרחפות ממעל לאיבריי, מבלי לגעת, אני מרגישה את זה בא. מתוכי. מתגעש ומצטבר ומתפרץ.
"נורררררררית, נוווווווררררררררית, זה באאאאאאא", ואני גומרת בפעם השנייה בחיי. וזו אורגזמה ארוכה ועמוקה מקודמתה. אני רועדת. ומייבבת. ומתענגת.
היא רוחקת, נותנת לי להסדיר נשימה, להירגע. אחר מבקשת שאתלבש.
"המטרה שלנו היא לרענן את חיי האהבה שלכם, ברוח אבל גם בתאווה. אני יודעת שאת חושבת שזה קשור אליי ולא לבעלך. אבל אני לא אהיה כאן איתך לעד והוא כן. אני צריכה שתשתפי אותו במה שקרה כאן. שתעזרי לי להביא אותו למקום שבו את נמצאת היום. פתוחה לגופך, פתוחה לתאוותך", והיא מקרבת שפתיה לאוזניי, מנמיכה קולה: "פתוחה להתענג, ולהזדיין ולגמור. ודבר אחרון: תבואי למפגשים שלנו הכי סקסית שאת יכולה. מבחוץ אבל בעיקר מבפנים".

נורית:

אני מקצוענית. העבודה מעל הכל. אני עוסקת כאן בנפשות. זו השליחות שלי בעולם.
היה כייף להביא את תמר המתוקה לאורגזמה הראשונה שלה בחיים. ולשנייה. אני אוהבת שדיים מלאים. גם נשים שמנות. יש בהן חיות שאין בשדופות. יש עם מי ועם מה לעבוד.
בפגישה עם דניאל, כששיתפתי אותו הוא רתח. כמעט יצא. הגבר שבו הושפל. חזרתי שוב ושוב על כך שאני מקצוענית. עד הסוף. שמה שעשיתי, עשיתי למענו.
נראה לי שהכי פגע בו שהיא גמרה ממני ולא ממנו. כשנרגע אמרתי לו שאני חושבת שתמר חרמנית עלי אש. אולי אפילו מאוהבת בי. ושאני הדרך שלו אליה. וגם לסיפוק מיני. ואני מתכוונת לסיפוק מיני לשנים רבות. כך הבטחתי לו וגייסתי אותו. הכנתי אותו למה שיהיה במפגש הבא. בסוף הוא הסכים. המשכנו לדבר על יחסי מין. עבדתי איתו על שיפורים. הבנאדם נשוי כמעט 20 שנה ואין לו מושג איפה הדגדגן ואיך לטפל בו. איך למצוץ אישה. סיימנו את הסשן כשהוא איתי. לגמרי.
שמתי לב איך בהה בשדיים שלי לאורך חלקים מן המפגש. כשלא בהה פשוט התאמץ לא לבהות, אבל עשיתי לו את זה, ללא ספק. כנראה הוא איש של שדיים גדולים. יש מצב ששניהם שוכבים באותה מיטה ומאוננים עלי. הזוי.

לסשן הבא הם הגיעו יחדיו. ביקשתי שיבואו הכי סקסיים שהם יכולים. קיבלתי אותם בחזיית ספורט אפורה וצמודה ובמכנסונים תואמים. העיניים של דניאל כמעט יצאו מחוריהן. הוא הגיע בג'ינס שחור וחולצת כפתורים לבנה. חתיך. גובה ממוצע, בלי כרס למרות הגיל, שיער שחור ומתוחזק. נשקתי על לחיו משתהה מעט יותר מן הראוי, רק כדי להכניס אותו לאווירה. תמר הגיעה בשמלת טריקו צהובה צמודה בחזה ומתרחבת למטה שהדגישה את שדיה התפוחים נטולי החזייה. הפטמות שלה כמעט קפצו החוצה. היו לה פטמות בעלות נוכחות. היא הייתה חמה, בזה לא היה ספק. אבל עלי ולא על בעלה. נתתי לה להתמרח עלי באמירת שלום ואפילו צבטתי קלות את אחוריה והיא בתגובה פתחה זוג עיניים רעבתניות. התיישבנו על הספה.
"שיתפתי את דניאל בחווייה שעברנו כאן שנינו", פניתי אל תמר, תוך שאנו שותים מן התה הטיבטי, "בהתחלה הוא התנגד מאוד. אני חושבת שסיימנו מתוך הבנה."
דניאל הנהן.
"אנחנו בעצם עובדים על חשק מיני. אני הייתי רק צינור אלייך. אל גופך. את מוכנה להפנות את האנרגיות המיניות שלך אליו?"
תמר הפתיעה אותי, הרי היא זו שיזמה את בואם אליי. היא הייתה נבוכה. גמגמה. היא עוד לא מוכנה. לא מרגישה שהוא מושך אותה באיזשהו אופן.
"את רוצה שאני אעורר אותו?"
"האמת שכרגע אני מרגישה יבשה כלפיו. הוא לא מזיז לי. אבל אני מאוד רוצה שהטיפול יצליח. אבל כרגע אשקר אם אומר שאני רוצה אותו כאן ועכשיו."
"ותסכימי שאני אעורר אותו?"
"בהחלט."
קמתי וסימנתי לו לקום אלי. ראיתי שהתה המיוחד שלי השפיע עליו מאוד. הוא נראה מרחף כזה, לא ממש מפוקס. עמדתי בסמוך אליו. קצת גבוהה ממנו. ודאי עבה ממנו. אבל גם סקסית ממנו. בהרבה. נטלתי ראשו בין ידיי, כיוונתי עיניו אל עיניי והשפעתי עליו מחושניותי. חשתי בהתנגדות שלו. מבפנים. כשניסה להטות ממני מבטו אנסתי אותו אל תוך עיניי. פעם ועוד פעם. והרגשתי איך אני סודקת את חומתו.
כפות ידיי החלו בוערות. העברתי אליו את החום שבי. את התאווה.
"אתה מרגיש?"
הוא הרגיש. חשתי זאת מנשימתו, מרגשתו. הבנתי שהוא מבולבל ונסער מן החווייה.
סובבתי אותו בגבו אליי, מעסה עיסוי קצר ופותח בשכמות.
"עצום עיניים", ציוויתי.
הוא עצם.
החלקתי את ידי על גבו. עצרתי באחוריו. רק מניחה שם כפי. מרגישה את גופו נמתח. מעט מעט נגעתי בשדיי בגבו. לחשתי באוזנו.
"תרגיש את החשק המיני שלך מתקבץ, מצטבר, מבעבע. תרגיששששש".
הוא נשם עמוקות, החל נאנח. בתנועת יד קראתי לתמר והוריתי לה להסיר מכנסיו. הוא המשיך לעצום עיניו. איברו היה תפוח בתוך תחתוניו הצמודים. סימנתי לה לשוב לספה והפכתי אותו בפניו אליי. כפתור אחר כפתור פרמתי חולצתו והסרתי אותה מעליו, מעבירה וחורצת את בטנו ואת חזו בציפורניי.
"אתה נראה טוב, דניאל. ואתה צריך לשחרר את כל האנרגיה המינית שלך. תצבור אותה, את כולה, אל תוך הזין שלך. עכשיו!!!"
הוא נשם עמוק. מרוכז מאוד. מסוחרר מהתה שלי , מהאנרגיות שלי ומהגוף שלי. איברו תפח ותפח.
"עכשיו פקח עיניך".
הוא פקח. הוא היה מגורה. מאוד. הזין שלו היה עצום .
"ראית פעם את הזין שלך עומד כך?"
הוא הניד בראשו לשלילה, לא מסוגל לדבר.
"הרגשת פעם כל כך חרמן?"
שוב הניד.
נטלתי ראשו וטמנתי אותו בין שדיי. בעוצמה.
יכולתי לעשות בו כל מה שרציתי. שיחררתי ראשו לרגע ושוב שיקעתי אותו בין שדיי.
"אתה רוצה לגמור?"
הנהן. במרץ. גמגם "הכי… רוצה… בעולם."
שוב קראתי לתמר, מסמנת לה להסיר את תחתוניו.
הסירה.
קירבתי שפתיי לאוזנו .
"עכשיו יש לך הזדמנות להראות לה איזה גבר אתה. תראה אותה, תראה את השדיים שלה. תראה איך הפטמות שלה קופצות אליך, רוצות אותך. תן לה את מה שהיא רוצה והיא תיתן לך את מה שאתה רוצה."
הוא הנהן. היה כחומר בידי.
"אתה הגבר של האישה הזאת, אתה מבין? אתה שלה. תהיה שלה. תרצה בטוב שלה."
נסוגותי אחור עת תמר קמה אליו ועמדה מולו.

דניאל:

אין לי מושג מה יש בתה הזה, אבל הוא הפך לי ת'ראש.
והנורית הזו. כבר במפגש הקודם היא נכנסה לי לתוך הפנטזיות. אבל עכשיו, עם התה ועם הגופייה הצמודה הזו, עם הגובה שלה והחושניות, עם השדיים האדירים והזקורים שנוגעים לי בגב. הטריפה אותי. ואין לי מושג איך, אבל כשהיא לחשה לי באוזן את הדברים, היא כאילו תכנתה אותי. וכל החרמנות שלי התכווננה אל תמר.
רציתי אותה. ורציתי לרצות אותה. רציתי שיהיה לה טוב איתי.
פתאום פחדתי שהיא תזרוק אותי. והפחד הזה חילחל אל תוך דמי.
ונשקתי לה כמו שלא נשקתי לה ב 15 השנים האחרונות. היא התנתקה והביטה בי. מופתעת. אבל גם מרוצה. לא היה לי אכפת ממשמניה. רק מהפטמות הבולטות והשדיים המלאים. כרעתי לרגליה על ברכיי ונצמדתי לפטמות. ממש אכלתי אותן. והייתי רך אליה והייתי חרמן אש. ותוך כדי ששפתיי בפטמות החליקו ידיי על רגליה, מטפסות מעלה מעלה. כשהיסרתי במשיכה אחת את תחתוניה, שוב הביטה בי תמר כאילו אינה מכירה אותי. וכל הזמן הזה הפחד שלי שתעזוב אותי מעמיק. אני נוטש פטמותיה הבשרניות ונכנס מתחת לשמלתה ומחבק אותה בפחד ובדבקות. ומרגיש שטוב לה. ואני נזכר בכל מה שנורית לימדה אותי. מושיב את תמר שלי אל הספה ושוב נכנס תחת שמלתה. מוצץ את ירכיה במסירות אין קץ. עובד על תחושותיה. איטי ויסודי ומסור. רק לה. ואני מרגיש איך גופה מגיב אליי. נשימותיה מתעמקות. מדי פעם היא נאנחת. ואני מתמיד בירכיה הנדיבים. מוצץ אותם ונושק להם ונושך אותם קלות. משם מטפס אט אט. כשאני בערוותה איני מסתער. רק מחפש את הדגדגן ומענג אותו בנשיכות קטנות, בליקוקים רכים. אגנה של תמר מתנועע, מתרומם. והקולות שלה, אוי הקולות שאני מפיק ממנה לראשונה בחיי. רק אחרי מספר דקות כאלה אני מחדיר אליה לשוני.
"אווווווווו, זה טובבבבב לי", היא נאנקת אנקת עונג עמוקה.
איזה כייף לי איתה. תמרי שלי!
אני יוצא מתחת לשמלתה וקם. היא מביטה בי מלמטה. העיניים החומות האהובות העמוקות האלה.
עומד מולה בעירומי. מזדקר למולה במלוא תפארתי.
היא לוקחת את הזין שלי בידה. מלטפת אותו.
לא זוכר שאי פעם התייחסה כך לאיברי.
ליטוף ועוד ליטוף. היא עדינה איתי.
רק אחר כך היא מחדירה אותי אל פיה. רכה. איטית. יסודית.
אוהבת???
זה אומר שהיא רוצה אותי?
בלבי אני אומר: "בבקשה תאהבי אותי. בבקשה תאהבי אותי. ואל תעזבי אף פעם."
ונעים לי במציצתה העדינה והרכה. ונעים לי ביופייה. בשפתיים האדומות התאוותניות. בשדיים המלאים.
ואני כל כך רוצה אותה. אני שולח אליה ידיי, מרים אותה אליי. עומד מולה ונושק לה באהבה ותאווה. היא נענית. אני מגלה פתאום את עולם הנשיקות. מחדיר לשוני אל תוכה, מקבל לשונה בתוכי, נושך שפתה התחתונה. איזה כייף.
אני נושך את צווארה, לוקק את תנוכה. לוחש לה: "תרשי לי להפשיט אותך?"
היא מהנהנת.
מסתובבת בגבה אלי ומשילה שמלתה.
ואני מביט בגוף הזה שלה. לא מפריע לי התחת הגדול שלה. הייתי מוכן לבלוע אותו עכשיו.
הגב שלה חינני בעיניי. וזה רק המאחורה.
אני קרב אליה. מאחור אני סוגר על השדיים הדשנים, לוחש לה: "איך החמצתי אותך כל השנים, תמרה? איזה דביל הייתי."
"ששששששש", היא עונה.
מסתובבת אלי. מפוארת בעיניי. יש לה שדיים מהממים בעיניי. גדולים, לא זקורים, אך גולשים בתצורה ממש יפה. עורה אינו בהיר וגם אינו כהה, יפה במידה, והפטמות שלה מהממות. ורודות-אדומות, ובולטות במידה הנכונה. שוב כורע לרגליה ושדיה בפי. שוב אוהב וסוגד לפטמותיה. מציף את שדיה ברוק שלי. לועס אותם ובולס. נושך בעדינות ויונק בדבקות. עובד בלענג אותה.
איך לא ראיתי שהיא סקסית כל כך? איזה מטומטם הייתי.
היא מתענגת. גופה מגיב.
אני משכיב אותה על הספה ושוב מוצץ את הדגדגן. כשהוא נפוח, כשהיא משמיעה קולות שאף פעם לא שמעתי ממנה, אני עוצר.
ו-ח-ו-ד-ר.
הקול שלה.
העונג שלה.
עכשיו אני חזק. מניע את האגן. דוקר לעומק. כמו שנורית לימדה. מלחך את דפנות איברה. ותמר באקסטזה. נראה לי שהיא גומרת. ואני ממשיך לפמפם. עוד ועוד ועוד. אני גומר בתוכה ובוכה (גומר די מהר. כמו תמיד, לצערי).
היא מתיישבת על הספה ואני מתיישב למרגלותיה. והיא מחייכת אליי חיוך מתוק.
מנגבת דמעותיי כאילו הייתי הילד שלה.
"אל תעזבי אותי", אני מתחנן על חיי, מחבק בעוז את רגליה ונושק אצבעותיה.
"נראה כבר", היא אומרת.
ומלטפת את פניי ברוך מזולזל.
וזה הורג אותי.
מה זאת אומרת 'נראה כבר'? היא הולכת לעזוב אותי???

Loading

4 מחשבות על “ייעוץ זוגי – חלק 1”

  1. ווואאאאאוווווו
    עננננקק (ואני לא מתכוין רק לזין שלי…)

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן