טובות בין אחים – חלק ז' ואחרון

טובות בין אחים – חלק ז' ואחרון

מאת קיוטו

לחלק א' של הסיפור, לחלק ב', חלק ג', חלק ד', חלק ה', חלק ו'

אור השמש המוקדם האיר את החדר, קרניו חודרות בין התריסים ויוצרות משחק של אור וצל לאורך הקיר הנגדי. מאי פקחה את עיניה בעייפות, השינה עדיין אופפת אותה, והצמידה את עצמה אחורה אל תוך הגוף הגברי החם ששכב במיטה לידה. לקח למאי רגע להבין איפה היא נמצאת, להיזכר שהיא בחדר של אחיה הגדול, שהוא זה שנמצא איתה במיטה, שניהם עירומים, וידו היא זו שמחבקת אותה, אצבעותיו נחות על שדיה. היא תפסה את ידו בעדינות, מהדקות אותה סביבה, ופלטה אנחה קטנה ומלאת סיפוק לפני שעצמה חזרה את עיניה.

קולות הצעדים שנשמעו מחוץ לדלת לאחר רגע הקפיצו את מאי והיא פקחה שוב את עיניה. ההורים שלה כבר התעוררו, התחילו להתארגן ליציאה לטיול שלהם, ומאי הסתכלה על הדלת הסגורה בחשש. היא התכוונה ללכת לחדר שלה אחרי המפגש הלילי המענג עם יוני, אבל גופו העירום הצמוד לגופה הרגיש כל כך טוב, ששניהם נרדמו מחובקים.

מאי המשיכה להקשיב לקולות הוריה בלחץ. היא לא רצתה לחשוב מה יקרה אם הם יכנסו ויתפסו אותה ואת אחיה הגדול ישנים ביחד עירומים. היא המשיכה להאזין להם, ורק כששמעה את הדלת הראשית נטרקת ואת האוטו שלהם מניע בחניה היא שיחררה אנחת רווחה. היא הידקה את ידו של יוני שוב אליה, מניחה אותה על שדיה החשופים, ומהר מאוד נרדמה שוב.

כשמאי התעוררה שוב לאחר כשעתיים זה היה בנסיבות אחרות לגמרי. אצבעותיו של אחיה הגדול ליטפו את פטמתה הזקורה, גופו החם היה צמוד לגופה, ושפתיו נצמדו לצווארה, נושקות לה בעדינות בעוד זקפת הבוקר שלו צמודה לירך שלה. לקח למאי עוד מספר רגעים להתעורר לגמרי, יוני בינתיים ממשיך לנשק את עורה, ואז היא שמה את ידה על ידו של יוני ונאנחה בישנוניות.

"בוקר טוב." יוני לחש באוזנה ונישק שוב את צווארה.

"בוקר טוב." מאי ענתה בקול צרוד משינה והסתובבה. היא הרגישה את הזין של יוני מחליק לאורך הרגל שלה עד שמאי נשכבה על הגב והפנתה את מבטה לאחיה.

"איך ישנת?" יוני שאל את אחותו הקטנה והושיט את ידו חזרה אל שדיה החשופים, מלטף אותם ברוך. שמיכה דקה כיסתה את שניהם עד המותניים, מסתירה את מבושיהם, ויוני ומאי הביטו זה בזו.

"וואי, ישנתי מצוין." מאי אמרה ונתנה לאחיה חיוך גדול. "מה איתך?" היא שאלה.

"גם אני." יוני אמר. "ישנתי כמו תינוק." הוא הוסיף.

"אף פעם לא הבנתי למה אומרים את זה." מאי אמרה לאחיה בעוד היא בוהה לתוך עיניו. "תינוקות בכלל לא ישנים טוב. הם מתעוררים כל הזמן ומתחילים לבכות."  היא אמרה עם חיוך קטן ויוני צחקק.

"יש בזה משהו." יוני אמר. "אז לא כמו תינוק. ישנתי כמו כלב מת." הוא אמר עם חיוך משועשע.

"כלב מת? למה, כלבים מתים ישנים טוב?" היא שאלה עם חיוך מלגלג.

"כן ברור. אי פעם הצלחת להעיר אחד?" יוני אמר ומאי צחקקה.

"מפגר." היא אמרה בחיבה, מנידה את ראשה, ויוני צחק.

"קצת מסוכן שנשארת לישון כאן." יוני אמר בעוד הוא ממשיך ללטף לה את הציצים החמודים.

"אני יודעת, התכוונתי ללכת למיטה אבל היה לי כל כך נעים שפשוט נרדמתי. שמעתי את ההורים היום בבוקר לפני שהם יצאו ופחדתי שהם יכנסו ויראו אותנו." מאי אמרה.

"כן, זה היה יכול להיות לא נעים, אבל לא סביר שהם היו נכנסים." יוני אמר.

"למה לא?" מאי שאלה.

"את לא יודעת שפעם אחת אמא נכנסה לפה איזה בוקר שהייתה איתי מישהו?" יוני שאל.

"לא. אתה רציני?" מאי שאלה בתדהמה.

"כן." יוני אמר עם גיחוך. "מאז היא אף פעם לא נכנסת אלי לחדר בבוקר."

"והיא…ראתה משהו?" מאי שאלה בסקרנות.

"לא. סתם היינו מחובקים מתחת לשמיכה אבל זה הביך ממש את אמא. היא לא הפסיקה להתנצל." יוני סיפר.

"וואי, איזה קטע." מאי אמרה והסתכלה על אחיה. היא בחנה אותו בשקט כמה רגעים והמבט שלה הרצין. "תגיד, מה נראה לך ההורים היו עושים אם הם היו תופסים אותנו?" מאי שאלה.

"כנראה שהם היו מתחרפנים לגמרי." יוני אמר ומאי הנהנה. היא המשיכה להסתכל עליו במבט מהורהר, בלי להוציא מילה, ויוני תפס את הפטמה השמאלית שלה בין שתי אצבעות. הוא מולל אותה, מביט בעיניים של מאי, ואז צבט אותה בשובבות.

מאי עצמה עיניים, נשכה את שפתה התחתונה ופלטה אנחה קטנה ומגרה. יוני חייך לעצמו חיוך מרוצה וצבט את הפטמה המחרמנת של אחותו הקטנה שוב, גורם לה לשחרר עוד יבבה מלאת עונג. היא פקחה את עיניה אחרי רגע, מסתכלת עליו, ויוני חזר ללטף לה את השדיים.

"אתה נוראי. עוד לא הספקתי להתעורר ואני כבר רטובה." מאי אמרה לאחיה הגדול עם חיוך שובב על פניה.

"כן?" יוני שאל אם חיוך מתלהב ומאי הנהנה בחצי מבוכה. ידו של יוני עדיין ליטפה את שדיה, אך לאור מילותיה הוא החל להוריד אותה למטה. הוא החליק את כף ידו לאורך גופה, מלטף את בטנה, ערוותה, ומשחיל את ידו מתחת לשמיכה הדקה. הוא השחיל את ידו בין רגליה והעביר אצבע לאורך החריץ הלח שלה. הוא עשה את כמה פעמים, מגרה את אחותו הקטנה, ואז דחף אצבע לתוך הכוס הקטן והחם שלה.

"או יוני!" מאי גנחה בזמן שאחיה הגדול החדיר את אצבעו לתוכה. הוא דחף את עצמו פנימה, משחיל את האצבע עמוק בין שפתיה, ואז משך הוא החוצה. הוא הביא אותה לפניו, הריח את ניחוחה המיני, ואז ליקק את מיציה של אחותו תוך כדי שהיא מסתכלת עליו.

"מממ…" יוני התענג, מלקק את האצבע שלו. הוא הסתכל על מאי וראה את החיוך המשועשע על פניה.

"טעים?" מאי שאלה עם אותו חיוך.

"מאוד." יוני אמר, מושך את האצבע מפיו ומחייך למאי תוך כדי שהיא צוחקת.

"יוני, לגבי אתמול בלילה," מאי התחילה בהיסוס.

"כן?" יוני דחק בה.

"אני מצטערת." מאי אמרה, עדיין מסתכלת לתוך עיניו.

"על מה?" יוני שאל.

"על זה שלא…דאגתי לך גם. אתה הייתה פשוט מדהים, פינקתי אותו כל כך, ואני השארתי אותך ככה חרמן. אני מצטערת, פשוט הייתי גמורה אחרי." מאי הודתה בפני אחיה.

"שמתי לב, זה בסדר. אני שמח שבאת אלי, אני באמת מוכן לרדת לך מתי שרק תרצי, אבל כמובן שאם את רוצה להחזיר לי אני לא אגיד לא." יוני אמר עם חיוך זימתי. הוא תפס את השמיכה והרים אותה מעליו, חושף את הזין העומד שלו. עיניה של אחותו ישר זזו ממנו לאיברו המרשים, בוחנות אותו, ואז חזרה אליו.

"נראה לי שהרווחת את זה ביושר." מאי אמרה עם חיוך שובב, נושכת את שפתיה, ולאט התרוממה לישיבה על המיטה. היא הסתובבה, פניה ליוני, ואז לפתה את הזין שלו והחלה לשפשף אותו. יוני גנח בהנאה, היד של אחותו הקטן סביב איברו מרגישה נפלא, והוא הסתכל עליה מאוננת לו.

מאי החליקה את ידה לאורך איברו הזקוף של יוני. הזין שלו היה נוקשה מאוד, וזה חרמן אותה כל כך. לאחר מספר שפשופים, מאי עזבה את הזין שלו. היא נעמדה על הברכיים, אנכית לגופו של יוני ותפסה שוב את איברו. היא רכנה קדימה אל עבר הזין העומד של אחיה, פתחה את פיה ולקחה אותו בין שפתיה. היא הכניסה את זקפתו לתוך פיה החם, הצמידה את שפתיה לזין שלו, ומצצה. יוני שיחרר גניחה מלאת הנאה ולאחר רגע הפלאפון שלו החל לצלצל.

יוני תפס את הפלאפון שלו בעוד אחותו הקטנה עם הזין שלו בפיה והסתכל על המסך. "זאת עדי." הוא אמר למאי שמשכה את פיה מאיברו. "לענות לה?" הוא שאל, נדלק מהמחשבה של לדבר עם חברה שלו בזמן שאחותו מוצצת לו.

"כן. תגיד לה שאתה עסוק." מאי אמרה ולקחה את איברו שוב לתוך פיה.

"היי עדי." יוני אמר, נהנה מהמראה והתחושה של אחותו מוצצת לו תוך כדי.

"היי. תגיד, אתה ידוע איפה מאי?" עדי שאלה בעצבנות מהצד השני.

"כן אבל היא עסוקה." יוני אמר וקלט את החיוך על פניה של אחותו.

"מה עסוקה? אני אהרוג אותה. תביא לי אותה!" עדי המשיכה בעצבנות.

"זה דחוף?" יוני שאל.

"כן, זה דחוף!" עדי המשיכה בטון עצבני.

"היא רוצה אותך. היא אומרת שזה דחוף." יוני אמר ונתן לאחותו את הפלאפון. הוא התסכל עליה מתיישרת על המיטה, מתיישבת על רגליה המקופלות ולוקחת את הפלאפון ממנו.

"הלו." מאי אמרה.

"למה את לא עונה יא מעצבנת? אני כבר שעה פה בחוץ מתקשרת אליך." עדי אמרה.

"אוי שיט, מה השעה?" מאי שאלה והסתכלה על השעה בפלאפון.

"עשר, כמו שקבענו. אני פה בחוץ." עדי אמרה.

"וואי, אחותי, אני מה זה מצטערת. לא שמעתי את הפלאפון." מאי התנצלה.

"בסדר, אבל את יכולה לבוא לפתוח לי כבר?" עדי שאלה, נרגעת קצת.

"כן ברור, שניה אני באה." מאי אמרה וניתקה. "עדי פה בחוץ. קבענו ללמוד ביחד." מאי אמרה ליוני.

"כן, הבנתי את זה." יוני אמר בתסכול.

"שניה אני הולכת לפתוח לה." מאי אמרה וקמה מהמיטה. יוני בחן את גופה העירום והסקסי זז, נעמד, ואז הסתכל עליה עוצרת לרגע. היא הסתכלה מסביב, על הבגדים על הרצפה, ואז הנידה את ראשה לעצמה ויצאה מהחדר עירומה. הוא שמע את צעדיה מהדהדים בבית הריק, ואז את דלת הכניסה נפתחת.

"או, תודה באמת." עדי אמרה כשדלת הכניסה סוף סוף נפתחה ורק ראשה של מאי בצבץ החוצה. היא נכנסה פנימה ומאי סגרה את הדלת אחריה. "למה את עירומה?" עדי שאלה מופתעת, והסתכלה עליה במבט משועשע.

"כשהתקשרת אני בדיוק הייתי במיטה…עם יוני." מאי אמרה והסמיקה.

"עם אח שלך? אין, את יודעת לעשות חיים. רק ההורים שלך יוצאים ואת כבר מתנגבת לו מתחת לשמיכה." עדי אמרה, מצחקקת לעצמה.

"לא בדיוק. האמת שישנו ביחד." מאי אמרה, שוב מסמיקה.

"ישנתם ביחד? את ויוני?" עדי שאלה ומאי הנהנה. "עירומים?" היא שאלה ומאי הנהנה שוב. "טוב, יאללה, תשפכי. מה קרה?" עדי שאלה ומאי סיפרה לה בקצרה. היא סיפרה לה איך היא חזרה חרמנית ושיכורה מהמסיבה, איך היא פנתה ליוני, איך אחיה הגדול ירד לה, גמר עליה, ואיך הם נרדמו ביחד.

"טוב, אני חוזרת אליו. מסכן, השארתי אותו מה זה חרמן. את רוצה לבוא?" מאי שאלה למרות שהיא כבר ידעה את התשובה.

"ברור!" עדי אמרה, כבר רטובה מהסיפור של מאי על מה שקרה ביניהם במהלך הלילה.

יוני שכב במיטה ושפשף בהיסח דעת את זקפתו. הוא שמע אותן מדברות בסלון, דואג להשאיר את איברו זקוף, ולאחר מספר דקות הוא שמע אותן מתקרבות. מאי נכנסה לחדר ראשונה ויוני הזיז את היד מהזין שלו. מיד אחריה נכנסה עדי, לבושה בטייטס שחורים קצרים וחולצה לבנה גזורה. עיניה ישר התמגנטו לאיברו המרשים וחיוך גדול נפרש על פניה.

"היי יפה שלי!" יוני אמר עם חיוך חצי נבוך.

"ככה אתם נהנים בלעדי?" עדי שאלה בטון קליל בזמן שמאי טיפסה חזרה על המיטה ותפסה ללא היסוס את הזין העומד של יוני. "אני יכולה להצטרף נכון?" היא שאלה, והסתכלה על מאי מהנהנת עם הזין שלי אחיה ביד רגע לפני שהיא לקחה אותו חזרה לתוך הפה שלה.

"ברור!" יוני אמר ושחרר גניחה רגע אחרי לתחושת אחותו סוגרת את שפתיה על איברו. "או כן מאי!" הוא גנח שנית, מסתכל על אחותו לוקחת אותו עמוק יותר לתוך פיה ומוצצת. היא החליקה את שפתיה כלפי מעלה, מושכת את פיה מהזין של אחיה בקול יניקה, ואז הסתובבה לכיוון עדי וחייכה חיוך שובב.

"זה כל כך מדליק לראות את שניכם ביחד." עדי אמרה והתחילה להתפשט מהר בעוד מבטו של יוני עליה. היא הסירה מעליה את החולצה, חושפת חזייה שחורה, ומיד החליקה את האצבעות לתוך המכנסיים. היא משכה כלפי מטה את הטייטס והתחתונים ביחד, חושפת את הכוס החלק שלה, והעבירה אצבע בחריץ הלח שלה בעוד יוני בוהה. היא השחילה את האצבע לתוך הפה שלה, טועמת את עצמה וחייכה בשובבות כתשובה למבט החרמן של יוני. לאחר מכן היא הושיטה את ידיה מאחורי הגב, פתחה את החזיה, ונתנה לה ליפול על הרצפה, חושפת את החזה השופע שלה. היא הסתכלה על מאי מלקקת את הזין של אחיה, את החברה הכי טובה של מלקקת את האיבר של חבר שלה, וישר תפסה את מקומה על המיטה ליד מאי.

מאי החליקה את לשונה לאורך איברו של יוני שוב ואז לקחה את הכיפה לתוך הפה ומצצה לקול גניחתו. עדי הייתה לידה על המיטה, ירכיהם החשופות נוגעות ועורה חם ונעים. היא משכה את פיה מהזין של אחיה שוב, מסתכלת על האיבר המרשים בידה, ואז הציעה אותו לעדי. בלי היסוס חברתה הטובה רכנה מטה ולקחה את הזין של יוני בפה. היא סגרה את שפתיה מסביב לאיברו היפה והחלה גם היא למצוץ לו.

יוני הסתכל על אחותו הקטנה אוחזת את בסיס איברו הזקוף בעוד שעדי מוצצת לו ושחרר גניחה מלאת הנאה. הוא הסתכל על שתי הבנות העירומות יושבות על המיטה, השדיים החצופים של אחותו והשדיים המלאים של עדי מוצגים בגאון, והוא התענג על הרגע. עדי מצצה לו בתאווה, מחליקה את שפתיה לאורך איברו הזקור, הציצים של מקפצים בצורה מגרה. היא שחררה את איברו בקול יניקה ומאי המשיכה, ישר לוקחת את איברו חזרה בפיה, מוצצת אותו בשובבות ומשחררת.

"אתם לא מבינים כמה אני רטובה עכשיו!" עדי אמרה בקול חרמן והעבירה את מבטה בין מאי ליוני. היא הושיטה יד לשד של מאי ונתנה לפטמתה הזקורה צביטה קטנה. מאי שחררה גניחה חרישית, ידה עדיין אוחזת את הזין של אחיה, ועדי החליקה את ידה במורד גופה העירום ובין רגליה. "מממ גם את רטובה." עדי אמרה עם חיוך מרוצה, מחליקה אצבע בין שפתיה של מאי, ואז שלפה אותה והחליקה אותה לתוך הפה של מאי, נותנת לחברתה לטעום את טעם הכוס המתוק שלה. "תעלי עליו." עדי אמרה למאי בקול שקט, כמעט לחישה. "אני מתה לראות אתכם שוב. לראות את הזין של אח שלך בתוך הכוס שלך." היא הוסיפה בחרמנות ומאי הנהנה.

מאי הסתכלה על פניה של עדי והבעת הכמיהה המינית עליהם, ואז הפנתה את עיניה לאחיה הגדול. היא הידקה את אחיזתה על הזין שלו, מרגישה אותו פועם בין אצבעותיה והתרוממה על הברכיים. היא עלתה על יוני, מטפסת על גופו העירום, עד שמיקמה את הכוס הרטוב שלה מעל איברו. עדי זזה על המיטה לידה, תופסת את מקומה ליד יוני שתוכל לראות יותר טוב, ומאי החלה לשפשף את קצה איברו הזקוף לאורך חריץ הכוס הוורוד שלה. היא שחררה יבבה מלאת עונג, גופה העירום אפוף במתח מיני מחשמל, ואז, לעיניה של עדי, הצמידה את קצה הזין של אחיה לכוס המגורה שלה ודחפה, מחדירה את איברו לתוכה.

"כן מאי!" יוני גנח בלחישה בעוד אחותו הקטנה השחילה את הזין שלו לתוך הנרתיק החם והרטוב שלה. הוא הסתכל על גופה הסקסי בכל תזוזה, על הבטן השטוחה, ירכיה החלקות, שדיה המגרים, ושפתי הכוס הוורוד שלה. הנרתיק שלה היה צר ומדהים כרגיל, מחבק את הזין שלו בעונג אלוהי, והוא הרגיש איך הוא פותח אותה קצת יותר עם כל סנטימטר שנכנס לתוכה, איברו נעלם מאחורי פלומת שיער הערווה הסקסית שלה. הוא שחרר עוד גניחה, מהופנט מהמראה של הכוס שלה סביב איברו, והקשיב למאי משחררת גניחה מחרמנת בעוד היא לוקחת את שארית איברו לתוכה, משפדת את הכוס שלה על הזין של אחיה הגדול.

"פאק, יש מצב שזה הדבר הכי מחרמן שראיתי אי פעם." עדי אמרה בחוסר בושה, קולה נוטף זימה, והסתכלה על מאי יושבת על הזין של יוני, שפתי הכוס שלה מחבקות את איברו של אחיה בזמן שאיברו תקוע עמוק בתוכה. היא הסתכלה על מאי נושכת את שפתה התחתונה, הבעת עונג על פניה, ועדי בלי היסוס שלחה יד בין רגליה והתחילה לשחק בדגדגן הנפוח שלה. "או כן!" עדי גנחה, דוחפת לעצמה אצבע, ומבטה של מאי ננעל עליה. הן הסתכלו אחת על השנייה, שתי החברות הכי טובות, ומאי נתנה לה חיוך שובב. היא סובבה את מבטה אל עבר אחיה הגדול, פוגשת את מבטו, ואז החלה לרכב על איברו הנוקשה.

"אהה כן!" מאי נאנקה תוך כדי שהיא מחליקה את הכוס שלה במעלה הזין של אחיה הגדול. היא הרימה את עצמה עד שרק הראש נשאר בין שפתיה הענוגות, ואז החליקה את עצמה חזרה מטה, גונחת שוב. "כן יוני!" היא קראה בזמן שהיא רכבה על הזין שלו. "כן אח גדול!" היא הוסיפה בפרץ שובבות וזרקה לכיוון עדי מבט סוטה, קולטת כמה זה מחרמן אותה.

יוני נתן באחותו הקטנה מבט מופתע, אבל מילותיה חרמנו אותו כל כך. היה למאי חיוך שובב על השפתיים והוא קלט את עדי מתחילה לענג את עצמה לידם מהר יותר. "או כן מאי!" הוא גנח והחליק את ידיו במעלה ירכיה, סוגר אותם על מותניה הצרות בעוד היא ממשיכה להחליק את נרתיקה הרטוב לאורך איברו. "פאק, הכוס שלך מרגיש כל כך טוב!" הוא אמר לה, ומאי השחילה את עצמה במורד איברו בתנועה חזקה, גורמת ליוני לגנוח בקול.

"יוני, אתה אוהב את הכוס של אחותך הקטנה? אוהב להרגיש אותו על הזין הגדול שלך?" עדי שאלה בין גניחות, עדיין מאוננת בשיא המרץ. היא הסתכלה על מאי וראתה אותה מתחילה לרכב על הזין של אחיה מהר יותר, מחליקה את איברו הזקוף בין שפתיה, שדיה מקפצים בצורה מגרה עם כל תנועה.

"כן!" יוני גנח, מתענג על התחושה.

"מה איתך מאי? את אוהבת לרכב על הזין של אחיך הגדול? אוהבת איך הוא פותח לך ת'תותא?" עדי שאלה את חברתה, גופה העירום שטוף זיעה, ומאי פשוט הנהנה, משחררת גניחה מלאת עונג. "פאק מי זה פשוט מדהים!" עדי קראה והחלה לשפשף לעצמה את הדגדגן כמו משוגעת עם היד הפנויה. היא המשיכה לדחוף לעצמה אצבעות, הכוס הרטוב שלה משחרר קולות יניקה מחרמנים, ולאחר מספר שניות גופה התפוצץ בעונג מחשמל. היא עצמה את עיניה, רגליה המפושקות רועדות במשך מספר שניות של עונג אלוהי, אורגזמה קטנה עוברת בגופה אך מהר מאוד היא חלפה.

מאי הסתכלה על עדי גומרת על המיטה לידם, גופה הסקסי רוטט. היא האטה את קצב המשגל עם אחיה, מוקסמת מהמראה של עדי גומרת, ובהתה בה עד שגופה נרגע. "תעלי על יוני." מאי אמרה לעדי שהחזירה לה מבט מבולבל. "תשבי לו על הפנים." מאי חידדה וחיוך גדול נפרס על הפנים של עדי שהנהנה.

עדי התרוממה על המיטה וזזה על הברכיים ליד הראש של יוני. היא הסתכלה למטה על הפנים שלו, והוא הנהנן בהתלהבות. הוא הסתכל על מאי שעדיין רכבה עליו, בדיוק מושיטה יד לכיוון הדגדגן שלה, ואז עדי טיפסה מעליו. היא הייתה עם הפנים לכיוון מאי, שולחת רגל מעליו, והכוס החלק שלה מילא את שדה הראיה שלו. מאי התחילה להגביר את הקצב שוב, רוכבת על איברו מהר יותר, ולאחר רגע שפתי הכוס של עדי ריחפו מעל פיו. הוא עזב את המותניים של אחותו, מעביר את כפות ידיו לירכיים הקמורות של עדי, ואז השחיל את לשונות החוצה ומשך אותה כלפי מטה, מלקק את הכוס הנוטף שלה.

"כן יוני!" עדי גנחה, עוצמת את עיניה לרגע, והתענגה על לשונו של חבר שלה בין רגליה. היא הבריש את קצה הלשון שלו לאורך החריץ האינטימי שלה, גורם לרטט מיני לחלוף בגופה, ואז פתחה את עיניה ופגשה את המבט של מאי בוחן אותה בעוד גופה העירום ממשיך לנוע למעלה ולמטה לאורך הזין של אחיה.

"יודע את העבודה אח שלי." מאי אמרה עם חיוך ושחררה גניחה בעוד אצבעותיה ממשיכות לנגן על הדגדגן שלה. עדי הנהנה בראשה, מרגישה את לשונו החמה מלקלקת את הכוס שלה, ואז הוא משך את לשונו והצמיד את שפתיו לשפתיה. היא הסתכלה על מאי מזיינת את אחיה מולה, רוכבת על הזין הגדול שלו, ואז עדי שחררה אנקה מופתעת ומאי נתנה בה מבט שואל.

"או! הוא דחף את הלשון שלו פנימה." עדי הסבירה, מבט מרוצה על פניה, ומאי שחררה צחקוק. "פאק, זה טוב! הוא דוחף אותה עמוק!" עדי סיפרה וראתה את מאי מתחילה לשפשף לעצמה את הדגדגן חזק יותר.

שתי הבנות הסתכלו זו על זו ללא בושה, משחררות גניחות מלאות הנאה בעוד הן ממשיכות לתת ליוני לענג אותן. הן ישבו עליו, עדי מצמידה את הכוס שלה לפיו, מרגישה את לשונו חוקרת את נרתיקה בעוד מיציה מטפטים עליו, ומאי, אחותו הקטנה בצד השני, הכוס הקטן ומגרה שלה על הזין שלו, רוכבת עליו במרץ בעוד יד שמאל ממשיכה לשפשף את הדגדגן, בונה את פורקנה עם כל שניה שעוברת. הן חיוכו אחת אל השנייה, חיוכים חצי נבוכים שרק חרמנו אותן יותר.

לאחר מספר דקות של זיון מדהים מאי שחררה גניחה קולנית. עדי פקחה את עיניה העצומות, הסתכלה על חברתה, וראתה את העונג הגובר על פניה. "את עומדת לגמור?" עדי שאלה בהתלהבות, רואה בזווית העין את ידה של מאי עובדת חזק על הדגדגן שלה תוך כדי שהיא ממשיכה לרכב על הזין של אחיה. מאי הנהנה, משחררת עוד גניחה, ועדי חייכה. היא שלחה את ידיה למאי ותפסה את שדיה החמודים.

"מה את עושה?" מאי שאלה, משחררת עוד גניחה ועדי החלה ללוש לה את השדיים.

"עוזרת." עדי אמרה עם חיוך מרגיעה. "אני רוצה לראות אותך גומרת." היא אמרה ותפסה את הפטמות הזקורות של מאי. היא צבטה אותן קלות ומאי שחררה גניחה גובהה ומגרה. "אני רוצה לראות אותך גומרת על הזין של אח שלך." עדי הוסיפה, ומאי הנהנה, גונחת שוב בעוד עדי משחקת לה בפטמות.

"פאק!" מאי קראה בקול לאחר שעדי צבטה לה את הפטמות שוב. "כן! כן! כן!" היא גנחה בקול והמשיכה לענג את עצמה בעוד היא דופקת את הכוס שלה על הזין של אחיה.

"כן, תגמרי!" עדי עודדה אותה, צובטת אותה שוב. "תגמרי על הזין של אח שלך!" היא אמרה בחרמנות.

"פאק! פאק!" מאי קראה בקול קטן בעוד גופה בונה את עצמו לפורקן. "כן! כן!" היא גנחה, הבעת עונג נמרחת על פניה. היא שפשפה את עצמה חזק, מתעללת בדגדגן שלה והזיק האורגזמי הראשון הרעיד את גופה. "אני גומרת!" היא קראה בקול מלא אקסטזה ועדי צבטה לה את הפטמות חזק. מאי שחררה יללה מינית ורגע אחריה זה כל גופה החל לרעוד.

יוני לא ראה דבר, אך שמע והרגיש את אחותו הקטנה גומרת בעוצמה על איברו. הוא הרגיש את גופה רועד עליו, הכוס שלה מפרכס סביב הזין שלו, ושמע אותה משחררת גניחות חייתיות. מעליו עדי הסתכלה על מאי גומרת, גופה הצמוד והסקסי רועד, וחככה את הכוס שלה על פיו של יוני. היא הסתכלה איך מאי גומרת חזק, רגליה רועדת, עיניה נעצמות, וזה היה מדליק כל כך. בשלב מסוים היא הפסיקה לרכב על יוני, ורק ישבה עליו ורעדה, הזין שלו עמוק בתוך הכוס שלה. היא המשיכה לרעוד עליו עוד מספר רגעים, רוכבת את האורגזמה שלה עד תום, ואז גופה נרגע והשאיר אותה מתנשפת.

מאי הרגישה את עיניה של עדי עליה, הזין של יוני פועם בין שפתיה, והתנשמה בכבדות. זאת הייתה גמירה מדהימה ולקח לה עוד מספר רגעים להתאושש ממנה. "נהנית לראות אותי גומרת על אח שלי?" היא שאלה את עדי.

"פאק, מאוד!" עדי ענתה עם חיוך.

"סוטה!" מאי זרקה לעברה עם חיוך מקניט. "עכשיו בואי תראי איך אח שלי גומר בתוכי." היא אמרה עם חיוך שובב הרגישה את הזין של יוני מקפץ בתוכה בתשובה. היא התיישרה על אחיה, הכוס שלה עדיין על איברו, ולקחה נשימה עמוקה. היא שמה את הידיים שלה על הבטן התחתונה שלו, ואז החלה לדפוק את הכוס שלה על הזין של אחיה הגדול.

זה לא לקח הרבה למאי להביא את אחיה גם לפורקן. הוא החזיק מעמד יפה עד עכשיו אבל לאחר דקה או שתיים של מאי דופקת את הכוס הצר והרטוב שלה על הזין שלו, הוא לא יכל להחזיק עוד. הבנות שמעו אותו גונח מתחת לעדי, מלקק את הכוס שלה, ולאחר רגע הזין שלו התפוצץ בתוך מאי ועיניו של אחותו נפערו.

"עדי, הוא גומר בתוכי!" מאי אמרה לעדי בקול צרוד וקולות ההנאה הבוקעות מבין רגליה של עדי גברו. מאי המשיכה לרכב עליו, מרגישה את הזין של אחיה רוטט בתוכה, וכל רטט לווה בשיגור אדיר של שפיך חם לתוכה. היא המשיכה, לא מאטה לרגע, וגנחה גם היא בעוד הזרע החם של אחיה המשיך למלא אותה. "הוא ממלא אותי לגמרי!" מאי אמרה בשילוב של חרמנות ושעשוע לפני שצחקקה בתשובה למבט הנדהם על פניה של עדי שהושיטה יד בין רגליה והחלה לאונן לעצמה. מאי החליקה את הכוס שלה במורד הזין של אחיה, מחדירה אותו עמוק לתוכה, ועצרה, מתיישבת עליו. היא נתנה ליוני לרוקן את אשכיו בתוכה, משפריץ מספר מטחים אחרונים של זרע ואז נרגע. מאי חיכתה עוד מספר רגעים, מוודא שאחיה אכן סיים לגמור, ורק אז זזה. היא הרימה את עצמה מאיברו בכבדות, מושכת את הזין שלו מבין שפתי הכוס שלה והסתכלה ביחד עם עדי על הכמויות האדירות של שפיך מעורבב עם מיציה שנזלו מבין רגליה על איברו.

"אני גומרת!" עדי קראה בקול, גונחת, ואוננה לעצמה במרץ. לראות את מאי רוכבת על הזין של אחיה, גומרת עליו, ואז לראות את יוני גומר בכוס של אחותו, היה פשוט מדהים. כל זאת בעוד הכוס המגורה שלה צמוד לפיו של יוני שמנשק ומלקק אותה בתאווה. זה היה מדהים ועדי גמרה חזק. "או מיי גאד! כן!" היא צווחה בעונג מיני, גופה רועד ומפרכס באקסטזה. רגליה החשופות רעדו מתחתיה, בקושי מחזיקות אותה, והיא שחררה עוד גניחה חייתית לתחושת האורגזמה העוטפת את גופה. היא התמסרה לתענוג, נותנת לגופה להמשיך לרעוד, ולאחר מספר שניות שנראו כמו נצח היא נרגעה. היא לקחה מספר שניות להסדיר את נשמתה ואז התגלגלה מעל יוני. היא הסתכלה למטה על פניו הסמוקות, מיציה מכסים את שפתיו, סנטרו וצווארו, ואז רכנה אליו ונשקה לו בלהט. היא טעמה את טעם נשיותה על פיו, ואז משכה את שפתיה ונשכבה על המיטה מתנשפת בכבדות.

עדי, יוני ומאי שכבו על המיטה עירומים והתנשמו בכבדות. עדי שכבה ליד יוני, ראשה על הכתף שלו ומאי שכבה לצדו השני שראשה לרגליו. הם שכבו בשקט, גופיהם העירומים נוגעים זה בזו ומבט מסופק מרוח על פניהם.

"וואו, עכשיו אני יכול למות מאושר." יוני אמר לבסוף, שובר את הדממה, ועדי צחקקה לידו. הוא הפנה את מבטו לכיוון אחותו, מתסכל על גופה העירום, ואז הפנה אותו לעדי וכרך את ידו סביב כתפה.

"תקשיב יוני, גמרת מלא." מאי אמרה אחרי רגע, עדיין מופתעת מכמות השפיך שאחיה שיגר בתוכה. היא הסתכלה על הזין הנפול שלו מכוסה בזרע ואז שלחה יד בין רגליה. היא הרגישה את השפיך שלו ממשיך לנזול לה מהכוס וגרפה את החומר הדביק.

"ברור, זה מה שקורה שאחותך הקטנה רוכבת לך על הזין בזמן שחברה שלך יושבת לך על הפנים." עדי אמרה. היא אמרה את זה בטון כל כך אגבי שלרגע אחד אף אחד מהם לא אמר מילה ואז שלושתם התפרצו בצחוק אדיר.

"ראית אותו פעם גומר כל כך הרבה?" מאי שאלה את עדי שלאט התרוממה. "תראי כמה שפיך." היא אמרה לה, ופסקה את רגליה רחב.

עדי הסתכלה על הזין של יוני, כל ערוותו מבריקה משפיך ואז התסכלה בין רגליה של אחותו. השפיך של אחיה הגדול נזל מבין שתפיה הוורודות, מטפטף במורד עורה החלק ועל הסדינים. "לא עד כדי כך." עדי הודתה, מתחרמנת מהמראה, והושיטה יד בין רגליה. "ואני מאוד מקווה שיש לך מספיק כוח לעוד סיבוב." עדי אמרה ליוני וחייכה אליו.

"בשבילך יפה שלי, תמיד." יוני אמר עם חיוך גדול והתיישב על המיטה. "אבל אולי נעשה הפסקה לאכול ארוחת בוקר קודם, אני מורעב." יוני אמר ועדי צחקה.

"אני בעד. וואי, אני גם רעבה." מאי אמרה והחלה להתרומם גם היא.

"סבבה, אז ארוחת בוקר ואז אני אפנק אותך איך שתרצי." יוני אמר לעדי והיא הנהנה מרוצה.

"פאק, זה עוד ממשיך לנזול." מאי אמרה, מסתכלת על הזרע של אחיה שהמשיך לנזול בין שפתי הכוס שלה. היא הושיטה יד בין הרגליים, מצמידה את כף ידה אל ערוותה, ונעמדה בזהירות. השפיך החם של אחיה טפטף לתוך כף היד שלה, ומאי דידתה אל השירותים.

עדי צחקה למראה מאי מנסה ללכת לשירותים בלי לטפטף. היא נעמדה על ברכיה על המיטה, מסתכלת על הזין של יוני, ואז הסתובבה והסתכלה עליו. "תן לי לעזור לך לנקות אותו." עדי אמרה ליוני, יורדת מהמיטה, ואז הלכה לכיוון רגל המיטה ועלתה עליה. היא רכנה לכיוון הזין הרך של יוני, מבטה עליו ובלי לגעת לקחה את איברו בפיה. היא מצצה אותו, יוני משחרר גניחה, ואז שחררה אותו וחייכה אליו. היא הושיטה יד לאיברו, משחילה את לשונה החוצה וליקקה לאורך הבסיס, מנקה את הזין של יוני טוב טוב. היא הרימה את ראשה למעלה, מלקקת את שפתיה ונתנה ליוני חיוך שובב. ידה עדיין אחזה בזין שלו והיא הרגישה אותו מתחיל להתקשות שוב. היא נתנה לו שפשוף זריז, גורמת ליוני לשחרר גניחה חרישית, ואז עזבה ונעמדה. "יאללה בוא, נמשיך אחר כך." עדי אמרה.

"לא הייתי מתנגד שתמשיכי," יוני אמר, מסתכל הזין החצי עומד שלו. "אבל בסדר." הוא הוסיף ונעמד על רגליו גם הוא. הוא התמתח, עיניה של עדי על גופו העירום, ואז צעד לעבר ארון הבגדים ופתח אותו.

"מה אתה עושה?" עדי שאלה משועשעת.

"מתלבש." יוני אמר. לא מבין מה היא רוצה.

"לא צריך, בוא נשאר ככה." עדי אמרה ליוני, עומדת מולו עירומה לגמרי. "גישה יותר נוחה." היא אמרה, לוקחת צעד לכיוונו, ואז הושיטה ידה והחליקה אותה לאורך החזה החשוף שלו.

מאי יצאה מהשירותים נקייה ורעננה בדיוק שיוני ועדי יצאו מהחדר עירומים. היא הרימה גבה אבל עדי קרצה לה ומאי משכה את כתפיה בהסכמה. יוני נכנס לשירותים לשטוף פנים, הזין שלו יורד בינתיים, ואז הצטרף לשתי הבנות העירומות במטבח.

זה ללא ספק היה רעיון טוב להישאר עירומים ובמהלך ההכנות של ארוחת הבוקר הם עשו הרבה יותר מלבשל. הם הוציאו את כל מצרכים, ירקות לסלט, ביצים לחביתה, לחם וגבינות, אבל במהלך ההכנות ניצלו את חוסר הבגדים לגנוב נגיעות אינטימיות אחד בשני.

אחרי שהאוכל היה מוכן הם התיישבו שלושתם מסביב לשולחן ואכלו בתאבון רב. משגל הבוקר המחרמן השאיר את שלושתם רעבים, והם חיסלו את האוכל כמו ארבה. הם קשקשו בעליצות במהלך הארוחה, מרכלים על בית ספר ועל הצבא, אבל לכל אורך הארוחה עיניו של יוני נמשכו לשדיים החשופים של מאי ועדי והוא חיכה בכיליון עיניים להמשיך את מה שהם התחילו מוקדם יותר. כשהם לבסוף סיימו לאכול הם ישבו במשך כמה דקות לעכל, נאנחים בשביעות רצון, ואז התחילו לסדר.

"נשטוף אחד כך." יוני אמר בעוד הוא עורם את הצלחות והסכו"ם ושם בכיור. עדי נשארה לשבת ויוני הסתובב והסתכל על אחותו הקטנה מחזירה דברים למקרר. הוא בהה בה פותחת את המקרר עם גבה אליו, הטוסיק הקטן והמוצק שלה מהפנט. הוא המשיך לבהות בה בעודה היא שמה את הדברים במקום, ואז צפה בה מתכופפת לשים משהו במדפים התחתונים. התחת המושלם שלה ריחף באוויר בעודה עושה זאת, ואחר רגע שפתי הכוס הוורודות והמהודקות שלה בצבצו בין רגליה. יוני הסתכל על המראה המחרמן וחיוך שובב עלה פניו.

מאי שחררה צווחה מופתעת מתוך המקרר. היא הסתכלה אחורה והתחילה לצחוק לפני שהיא שחררה עוד גניחה קטנה. בזמן שהיא התכופפה למקרר יוני ירד על הברכיים מאחוריה והצמיד את הלשון שלו לכוס החשוף שלה. הוא הביא לכוס המתקתק שלה לק מלא תאווה, ואז עזב אותה ונעמד.

"לא יכולתי להתאפק." הוא אמר עם חיוך מתלוצץ.

"ברור, אחלה קינוח." עדי זרקה ויוני ומאי התחילו לצחוק. "אבל זהו, רק טעימה? תשקיע באחותך קצת יותר." עדי אמרה בהתרסה ויוני נתן במאי מבט שואל.

"את רוצה שאני אשקיע בך קצת יותר?" יוני שאל בשעשוע ומאי צחקקה.

"לא יזיק." הוא אמרה עם חיוך חמוד ואחר רגע הידיים החזקות של יוני היו עליה. הוא תפס אותה מהמותניים, הרים אותו בקלות, והניח אותה על השיש הקר. הוא הרים את מבטו אליה, חיוך מלא שחצנות על פניו, והחליק את כפות ידיו במורד ירכיה החשופות. הוא משך אותה לקצה השיש, ידיה תופסות את כתפיו, ואז פישק את רגליה רחב ודחף את פניו בין רגליה.

"בדיוק ככה." עדי אמרה בחרמנות, ידה כבר נשלחת אל בין רגליה. היא נעמדה, מתקרבת אליהם, והסתכלה על יוני מוציא את הלשון החוצה ומצמיד אותה אל הכוס של אחותו הקטנה. "זה כל כך מדהים לראות אתכם ביחד." עדי אמרה לשני האחים, בוחנת את לשונו של יוני מלקקת את שפתיה העדינות של אחותו, והיא שחררה גניחה נוספת.

"או כן יוני!" מאי גנחה בעוד אחיה הגדול ליקק את הכוס שלה במיומנות. היא החליקה את אצבעותיה בשיער ראשו הקצר ופשקה את רגליה עוד קצת. היא עצמה את עיניה, ידיו החזקות של יוני מעסות את ירכיה והתענגה על ההרגשה של לשונו החמה והערמומית בין רגליה. היא יכולה להתרגל לזה, מאי חשבה לעצמה, יכולה להתרגל לגבר חתיך ונחמד שיענג אותה ככה מתי שהיא רוצה, שישמח לרדת לה עד שהיא תגמור ולהשחיל את הזין המדהים שלו לתוך הכוס שלה מתי שהיא תגיד בלי כל הדרמה שמסביב. אז מה אם הוא אח שלה? אז מה אם זה גילוי עריות? זה הרגיש כל כך טוב, כל כך נכון.

עדי הסתכלה על חבר שלה מלקק את הכוס המגרה של אחותו הקטנה, לשונו חוקרת את ערוותה. היא אוננה בעוד יוני יורד למאי, מלקק את שפתיה, את הדגדגן שלה ודוחף את לשונו לתוכה. היא הרגישה פרץ קטן של קנאה לראות את שניהם, לראות באיזה להט חבר שלה מלקק את המנוש של מאי אבל גניחה קטנה של מאי גרמה לרטט של עונג לעבור בגופה של עדי ולהשכיח את זה ממנה.

"אההם." עדי כחכחה בגרונה ויוני ישר ניתק את שפתיה מבין רגליה של אחותו ונתן בה מבט נבוך. "אולי נעבור למקום יותר נוח?" עדי הציע ושני האחים הנהנו. יוני נתן למאי יד ועזר לה לרדת מהשיש. הם יצאו מהמטבח ועשו את דרכם לחדרה של מאי, הזין של יוני זקוף והכוס של שתי הבנות רטוב ומגורה.

עדי נכנסה לחדר וישר קפצה על המיטה. היא תפסה את מקומה במרכז המיטה, נשכבה על הגב והסתכלה על יוני ומאי. היא נתנה לחבר שלה חיוך נבזי, סימנה לו עם האצבע להתקרב אליה, ואז פישקה את רגלה לאט בצורה מפתה, חושפת את הכוס החלק שלה אליו. הוא טיפס על המיטה לאט, חיוך רעב בעיניו, והתקרב אליה כמו טורף. עדי חייכה אליו, מסתכלת על פניו היפות וכשהוא היה מספיק קרוב היא תפסה את ראשו והדריכה אותו בין רגליה. עור ברווז כיסה אותה למרגש הבל פיו על ערוותה החשופה, ולאחר רגע שפתיו נצמדו לשפתיה ורטט עבר בגופה. הוא נשק לה, נשק לכוס המגרה שלה, ואז החל ללקק בתאווה, ידיו לופתות את ירכיה ואצבעותיו ננעצות בעורה.

"כן!" עדי גנחה לתחושת יוני יורד לה, לשונו מנגנת במיומנות מוכרת בין רגליה. היא הסתכלה עליו טורף לה את הכוס ברעב ואז הרימה את עיניה ומצאה את מאי עומדת שם ומסתכלת על אחיה. "בואי," עדי אמרה למאי, טופחת על המיטה לידה. "עכשיו תורו לדאוג לנו." עדי אמרה עם חצי חיוך ומאי הנהנה. היא טיפסה על המיטה, עוברת ליד יוני ונשכבה על הגב ליד עדי, מביטה מקרוב על אחיה יורד לחברתה. "יוני, יש לך כאן גם אחות שאתה צריך לדאוג לה." עדי אמרה ויוני הרים את מבטו והנהן, חיוך רחב מתפשט על פניו.

יוני זז על המיטה, מתמקם בין הרגליים של שתי הבנות, ועבר מעדי לאחותו. מאי פישקה את הרגליים, מניחה את רגלה השמאלית על רגלה הימנית של עדי, ולאחר רגע שפתיו של יוני מצאו את מקומן חזרה אל בין רגליה. היא שחררה גניחה קטנה, המחשבה שעד לפני רגע הוא ליקק את עדי מדליקה אותה. הוא ליקק אותה בעדינות, הבריש את לשונו לאורך חריצה הלח ועל הדגדגן שלה, ולאחר פרק זמן שנראה למאי קצר מידי הוא חזר אל בין רגליה של עדי.

יוני המשיך להחליף, עובר ממאי לעדי, מאחותו ולחברתו, ונותן לכוס של כל אחת את היחס הדרוש לו. הוא ירד לשתיהן ביחד, לשונו ושפתיו מנשקים ומלקקים כוס אחד, מחרמנים את אחת הבנות, גורמים לה לגנוח, ואז הוא היה מחליף, עושה אותו הדבר לשנייה ואז חוזר. זה שיגע אותן, את שתי הבנות, חרמן אותן איך יוני בונה את ההנאה לאט ואז לפתע עובר לשנייה. עדי ניסתה להתחיל לאונן בשלב מסוים אך ברגע שהיא שלחה את ידה בין רגליה יוני תפס אותה ולא נתן לה מה שרק חרמן אותה עוד יותר.

לאחר מספר דקות של לרדת לשתי הבנות, של ללקק שוב ושוב את אחותו ואת חברה שלו יוני נשבר. הזין שלו עמד כמו טיל והוא התרומם על הברכיים. הוא ראה את מבטה של עדי על איברו הזקוף ושמבטה עלה לפגוש את מבטו, הוא חייך אליה. הוא התקדם על המיטה החורקת, מבטו על הכוס החלק שלה ותפס את מקומו בין רגליה. הוא תפס את הזין העומד שלו והחל לשפשף אותו לאורך החריץ של עדי. חברתו שחררה גניחה קטנה ויוני ישר הצמיד את קצה זקפתו אל בין שפתיה. הוא נעל את מבטו על עיניה ודחף את עצמו פנימה לאט, מתענג על הנרתיק החם ורטוב של חברתו.

"או כן יוני!" עדי גנחה בהנאה לתחושת איברו הקשה חודר אליה. הוא דחף את עצמו לאט, מותח את הכוס המגורה שלה עד שכל איברו היה בתוכה. הוא עצר לרגע, שניהם אפופים בעונג של איחודם, ואז יוני החל למשוך את עצמו החוצה. הוא הסתכל על הכוס של עדי בזמן שמשך את עצמו ממנה, רואה את שפתיה משחררות את איברו וזרק מבט לכיוון אחותו. אצבעותיה היו בין רגליה, עיניה על הזין שלו היוצא מהכוס של עדי, וזה גרם ליוני לזיין את עדי חזק יותר.

"פאק עדי!" יוני גנח בעודו הוא משחיל את עצמו לתוכה מהר יותר.

"כן יוני! זיין אותי!" עדי גנחה בקול. היא הרגישה אותו חודר אליה בתאווה, מחליק את הזין שלו עמוק לתוך הכוס שלה, מזיין אותה חזק והיא שלחה יד בין רגליה והחלה לשפשף את הדגדגן שלה. היא הסתכלה למעלה עליו מזיין אותה, גופו הגברי מיוזע, והביטה הצידה לכיוון מאי שהסתכלה עליהם בשקיקה. "תעמדי." עדי אמרה למאי תוך כדי שיוני פותח אותה.

"מה?" מאי שאלה מבולבלת.

"תעמדי. תני לו ללקק." עדי אמרה תוך כדי שיוני דופק אותה, ומאי הסמיקה אבל הנהנה. היא התחילה לזוז על המיטה, עיניו של יוני עוברות אליה ובוחנות אותה. היא נעמדה על המיטה שלה, ואז הושיטה רגל מעל עדי כשהיא מסתכלת על אחיה. הכוס שלה היה בגובה עיניים עם יוני עכשיו, ולמרות שהוא המשיך לזיין את עדי הוא לא יכל להזיז את העיניים מבין רגליה של אחותו. מאי חייכה לעצמה, מתקרבת לכיוון אחיה, ואז תפסה לו את הראש והצמידה אותו אל הכוס הרטוב שלה, גונחת לתחושת לשונו על שפתיה התחתונות.

טעמה שמתוק של אחותו הקטנה הציף את לשונו והוא גנח בין רגליה, ממשיך לפמפם את עדי. אחותו שחררה אנקה מחרמנת מעליו, אצבעותיה ממשיכות ללטף את שיערו והוא תר עם שלונו אחר הדגדגן שלה. "כן יוני!" מאי עודדה אותה, קצה לשונו מקניט את כפתורה האינטימי, וכאשר הוא סגר את פיו על דגדגנה ומצץ אותו, אחותו שחררה יללה מלאת עונג.

עדי הסתכלה הטוסיק הקטן של מאי מעליה ושחררה גם היא גניחה קטנה וחרמנית. היא הייתה עם יד בין הרגליים, משפשפת את קצה הכוס שלה בעוד חבר שלה דופק אותו, והסתכלה איך במקביל פניו של יוני קבורות עמוק בין רגליה של אחותו. היא הייתה יכולה להסתכל עליהם שעות, על אח ואחות מענגים אחד את השני ככה, על חבר שלה טורף את הכוס של אחותו הקטנה, וזה הדליק את עדי כל כך. "או כן!" עדי גנחה לעצמה, משפשפת את עצמה חזק יותר בעוד מבטה על יוני ומאי. חברתה צווחה בעונג ממשהו שאחיה עשה עם פיו בין רגליה ועדי הרגישה את גופה מתחמם עוד יותר. יוני האט את קצב החדירות שלו, הכוס של אחותו מקשה עליו להתרכז, אבל לעדי זה היה מספיק. הזין הקשה שלו המשיך לפמפם אותו, מחליק בין שפתיה הרטובות והיא המשיכה לגעת בעצמה. היא הסתכלה על יוני עוצר לרגע, מושך את פניו מהמנוש הוורוד של אחותו ולוקח כמה נשימות, ואז ראתה אותו משחיל את לשונו השובבה החוצה. הוא הצמיד אותה שוב לכוס של אחותו, גורם לה לגנוח, וזה כל מה שעדי הייתה צריכה בשביל לגמור.

עניה של עדי נעצמו ורעד אדיר הרטיט את גופה העירום. גניחות רועדות נשמעו מבין שפתיה הסגורות וגופה רעד על המיטה בעונג מיני מסחרר. היא התמסרה להרגשה, התמסרה לאורגזמה שהרעידה את גופה, שולחת גלים חשמליים לאורכה. היא פתחה את עיניה לאחר כמה רגעים ומצאה את מבטם של יוני ומאי עליה, מסתכלים על גופה המפרכס ומבטם שלח עוד גל לאורכה. יוני בינתיים הפסיק לזוז, הזין שלו קבור בנרתיקה, והוא גנח לתחושת הכוס שלה מתעוות מסביב לאיברו. עדי עצמה שוב עיניים, משחררת גניחה אחרונה, ואז בבת אחת הגוף שלה נרגע וחיוך גדול התפרש על פניה.

"וואו." עדי אמרה, פותחת את עיניה וחייכה אל שני האחים. "אני כל כך אוהבת לראות אתכם. יש מצב שרק מלהסתכל אני יכולה לגמור." עדי אמרה עם אותו חיוך שובב.

"סוטה." מאי אמרה לה עם חיוך משועשע ועדי צחקה.

"תמשיכו אתם," עדי אמרה. "אני צריך כמה דקות מנוחה." היא אמרה, שדיה הגדולים עולים ויורדים עם קצב נשימתה הכבד ויוני הנהן ומשך את הזין שלו מבין שפתיה.

"להמשיך?" יוני שאל את מאי, נושק ברוך את ערוותה. "או שאת רוצה למשהו אחר?" הוא שאל והרים את עיניו אליה.

"אהה, רוצה אולי לעשות אותי בדוגי?" מאי שאלה בחרמנות, כמהה לאיברו שלה אחיה בתוכה, והסמיקה.

"ברור!" יוני אמר, חיוך מרוצה על פניו, והושיט יד לעבר איברו הזקוף.

מאי הרגישה את הרטיבות בין רגליה גוברת עוד וירדה חזרה על המיטה. היא נעמדה על הברכיים, מסתכלת על אחיה החתיך, ואז הסתובבה וירדה על ארבע. היא סובבה את ראשה הצידה, פוגשת את מבטה של עדי שעדיין שכבה על גבה וזו הנהנה אליה בהערכה.

יוני הסתכל על אחותו הקטנה והסקסית יורדת על ארבע בשבילו והרגיש את הזין שלו פועם בחרמנות. היא תפסה את מקומה על המיטה לידו, מחכה בכיליון עיניים שאחיה הגדול ייקח אותה מאחור. הוא בחן את גופה העירום בהערצה, עיניו סורקות את גבה החשוף, ירכיה החלקות, ואז מתמקדות בתחת המוצק והמהפנט שלה. המנוש הוורדרד שלה בצבץ בין שפתיה בצורה מגרה, ויוני שפשף את איברו פעם אחרונה ואז עזב אותו והתקדם לעברה.

המיטה חרקה מתחתיהם עם כל תזוזה של יוני ומאי הרגישה שעם כל סנטימטר שאחיה עושה לכיוונה מיציה המיניים מאיימים לנזול מבין שפתיה ולטפטף על המיטה שלה. היא לקחה נשימה ארוכה, גופה העירום נוטף חרמנות, ועור ברווז כיסה אותה כשהרגישה לבסוף את עורו החשוף של אחיה נצמד אליה, רגליו מתחככות נגד רגליה. "מוכנה?" יוני שאל מאחוריה, ידיו מלטפות את עכוזה, ומאי מלמלה שכן. היא הרגישה את הזין שלו נוגע בה, מדליק אותה כל כך, ולאחר רגע יד אחד החליקה אל אגנה והשנייה עזבה אותה.

יוני תפס את איברו ביד אחת, הזין שלו עומד כמו טיל וכיוון אותו אל בין רגליה של אחותו הקטנה. הוא סובב את מבטו לכיוון עדי שדיין שכבה לידם והיא החזירה את מבטו והנהנה, נושכת את שפתיה התחתונה. הוא הנהן אליה חזרה, מסובבה את מבטו שוב לכיוון מאי והצמיד את קצה זקפתו בין שפתיה. כרגיל הכוס של אחותו היה חם ורטוב, מוכן אליו, ואז, בפעם השנייה באותו יום יוני דחף קדימה והחדיר את הזין שלו לתוך הנרתיק של אחותו הקטנה.

"כן יוני!" מאי יבבה לתחושת אחיה חודר אליה שוב, משחיל את הזין הגדול שלו לתוכה ומותח את הכוס הצר שלה. הוא חדר לאט, מתענג על הרגע האינטימי וגנח גם הוא, דוחף את עצמו סנטימטר אחר סנטימטר עד שכל אורכו היה בתוכה. "אתה מרגיש כל כך עמוק!" מאי גנחה. זו הייתה הפעם הראשונה שאחיה מזיין אותה בדוגי וזה הרגיש כאילו הזין שלו חודר עמוק יותר לתוך הנרתיק שלה מהפעמים הקודמות.

"פאק! ואת מרגישה כל כך צרה." יוני גנח.

"כן!" מאי גנחה וסובבה את מבטה לכיוון עדי. "תזיין אותי אח גדול!" היא קראה בחרמנות ועיניה של עדי נפערו. היא הרגישה את ידיו של אחיה מתהדקות על אגנה, תופסות אותה חזק ולאחר רגע הוא נענה לבקשתה והחל לזיין אותה.

יוני משך את איברו מהכוס של אחותו, מסתכל על הזין שלו יוצא רטוב מתוכה. הוא משך את עצמו עד שרק הראש נשאר בפנים ואז דחף את עצמו חזרה, מחדיר אותו חזרה לנרתיקה. הוא משך את עצמו שוב, גונח למרגש של שפתי הכוס שלה מתחככות לאורך הזין שלו, ואז השחיל את עצמו שוב לתוכה ושחרר עוד גניחה.

עדי שכבה על המיטה והסתכלה על מאי מקבלת את הזין של אחיה בשקיקה. עיניה של חברתה היו עצומות שוב, מבט של עונג צרוף על פניה, והיא הסתכלה בחרמנות גוברות על גופה של מאי זז עם קצב זיווגם, על השדיים המחרמנות שלה מתנדנדות מצד לצד, והקשיבה איך היא גונחת חרישית כל פעם שיוני מחדיר את עצמו לתוכה. היא לא יכלה לראות את הזין של יוני חודר לכוס של אחותו מאיפה שהיא שכבה, רק לראות את גופו זז קדימה ואחורה, ידיו אוחזות את אחותו. היא הסתכלה מהופנטת במשך זמן מה ואז הרימה את עצמה לאט, על הברכיים, והתקרבה לחבר שלה.

יוני המשיך לזיין את מאי, מתמסר לעונג האסור לכאורה של הכוס של אחותו הקטנה ולא יכול להפסיק. הוא הסתכל למטה על גופה העירום בזמן שחדר עליה, על גבה החלק, על הטוסיק המדליק שלה והקשיב לגניחות החמודות שלה. הדליק אותו כל כך שעדי מסתכלת עליהם, בהתחלה בשכיבה על המיטה, יד בין רגליה, אבל מהר מאוד היא התרוממה והתקרבה. הוא הרגיש את עיניה עליו, על גופו העירום, מסתכלת על הזין שלו מחליק בתוך הכוס של אחותו והוא מצא את עצמו מזיין את מאי חזק יותר. קול גופיהם המתמזגים הדהדו בחדר בכל פעם שמפשעתו נגעה בתחת של אחותו, גורמים למאי לגנוח חזק יותר, ומבטיהם של יוני ועדי נפגשו.

"כן, תזיין אותה חזק!" עדי עודדה אותו, חרמנית כל כך, וחייכה אליו. היא שמה יד אחת על החזה שלו, מלטפת אותו, ואז הצמידה את שפתיה לשפתיו ונישקה אותו תוך עדי שהוא ממשיך לדפוק את מאי. "אני עדיין לא מאמינה שאתה דופק את הכוס הקטן של אחותך." עדי לחשה באוזן של יוני. "זה כל כך מדליק!" היא לחשה והצמידה שוב את שפתיה לשפתיו. היא החליקה את ידה במורד גופו העירום בעוד הלשון שלה בפיו, מלטפת אותו, ואז ניתקה את הנשיקה וזזה אחורה. היא הסתכלה על יוני ממשך לזיין את מאי, דופק אותה חזק, ואז היא הסתובבה ונעמדה על ארבע צמוד למאי.

יוני הסתכל על עדי תופסת את מקומה ליד מאי, נעמדת על ארבע ליד אחותו ומנענעת את התחת המדהים שלה. "מה את עושה משוגעת?" יוני שאל, משועשע.

"פינקת את אחותך מספיק. תורי שוב." עדי אמרה בקלילות ויוני האט.

"אבל אני ממש קרובה." מאי אמרה בקול מתחנן.

"הוא יסיים אותך עוד מעט." עדי אמרה למאי. "יוני, תכניס לי אותו, אני חייבת!" היא התחננה ולפני שמאי הספיקה להתנגד יוני שלף את איברו ממנה ושיפד את הכוס הרטוב של עדי, משחיל אותה בתנועה מהירה וגורם לעדי לשחרר גניחה חייתית.

"אבל יוני…" מאי התחילה להגיד בקול בכייני אבל לפני שהיא הספיקה לסיים את המשפט יוני משך את הזין שלו מהכוס של החברה שלו ודחף אותו חזרה לכוס שלה, גורם לה לשחרר יללה מלאת סיפוק.

"פאק זה מדהים!" יוני גנח בעוד הזין שלו בכוס של אחותו, מרוצה מעצמו, ואז שלף את עצמו שוב והחדיר את עצמו לכוס של עדי, מרגיש את ההבדלים הקטנים והמחרמנים בין שתי הבנות. "או כן!" הוא קרא בקול שוב, מוציא מעדי ומשחיל שוב את אחותו, ובלי התנגדות מאף אחת הוא התחיל לזיין את שתיהן.

הבנות גנחו בזו אחר זו, יוני מחדיר את איברו בעוצמה מרטיטה כל פעם לכוס המגורה שלהן. זה היה סוטה, והזוי ומרחמן כל כך, והגניחות של שלושתם הדהדו בחדר. הוא החליף בין הבנות עם כל חדירה, משחיל את הזין שלו חזק לתוך המנוש של עדי ואז מוציא וחודר לאחותו הקטנה. יותר משזה הרגיש טוב זה הדליק אותם, הדליק את יוני להרגיש כל פעם כוס אחר עוטף את הזין שלו, של חברה שלו, של אחותו הקטנה ושוב של חברה שלו, וזה הדליק את הבנות כל כך שיוני עושה את זה, שהזין שלו נכנס לכוס של כל אחת עטוף במיציה של השנייה.

"כן!" מאי קראה כשהגיע שוב תורה והזין של אחיה החליק לתוך נרתיקה הרטוב. הוא משך אותו החוצה, עדי גונחת לידה לאחר רגע, ואז שוב הגיע תורה. עם כל חדירה של אחיה לתוכה מאי הרגישה את פורקנה קרב, היא לא חשבה שהיא איי פעם תרגיש ככה אבל לדעת שיוני מזיין את שתיהן ביחד, לדעת שהזין שלו חודר אליה כל פעם עטוף במיצי הכוס של שתיהן היה מדליק וגרם לחוויה להיות עוצמתית כל כך. "כן יוני!" היא קראה בגניחה הבאה. "כן אח גדול!" היא קראה בזאת שאחריה. "פאק, אל תפסיק!" היא גנחה בחדירה הבאה אבל יוני לא הקשיב ושוב משך וחזר לעדי. "יוני בבקשה!" היא התחננה עם החדירה הבאה אבל אחיה שוב משך את עצמו ממנה ועבר לעדי, משאיר את מאי מתוסכלת. "יא בן זונה תן לי לגמור!" מאי צעקה לעבר אחיה בתסכול כשהוא משך החוצה שוב אבל לאחר רגע היא הופתעה להרגיש את איברו חודר אליה חזרה לפני שהוא הספיק להשחיל שוב את עדי.

יוני חייך לעצמו ודחף את איברו עמוק וחזק לתוך הכוס הוורוד של אחותו, הפעם ממשיך ישר בעוד חדירה שגרמה למאי לשחרר משהו בין גניחה לאנחת רווחה. "את עומדת לגמור?" יוני שאל את אחותו, משחיל את עצמו אליה שוב, חזק יותר.

"כן!" מאי גנחה. "אל תפסיק!" היא הוסיפה והרגישה את ידיו של אחיה נאחזות במותניה.

"פאק!" יוני גנח ודחף את הזין שלו בכוח לתוך הכוס של אחותו הקטנה. "או כן!" הוא קרא שוב ודחף את עצמו לתוך הנרתיק הרטוב של אחותו הקטנה. גופו פגש את גופה העירום בקול מהדהד, מפשעו סותרת לתחת המדהים שלה בעוד הכוס הצר שלה מחבק את איברו. "כן מאי!" יוני גנח שוב, איברו מחליק באותה עוצמה לתוך הכוס של אחותו שאותה התחיל זיין בקצב מחרמן.

"כן יוני!" מאי צווחה בעונג בעוד חום גופה עולה. אחיה זיין אותה, מפמפם את הכוס המגורה שלה עם הזין הגדול שלו ולאט לאט קירב אותו לפורקנה. "אהה! אהה! אהה!" היא גנחה בקצב, קולה גבוה ונוטף זימה, כל חדירה חייתית משחררת אחת נוספת. אשכיו של יוני זזו קדימה ואחורה עם תנועות גופו, סותרים לדגדגן שלה עם כל תנועה קדימה, גורמים לחשמולים קטנים של עונג. היא הרגישה את הגמירה מתקרבת בכל תנועה, כל חדירה של אחיה מביאה אותו קרוב יותר ויותר אל השיא המיוחל.

"כן יוני, תזיין אותה חזק!" עדי קראה לעברם, בוהה במחזה המהפנט, ולאחר חדירה כל כך חזקה שכמעט והעיפה את מאי קדימה, היא גמרה.

"פאק! פאק! פאק!" מאי יללה בקול כשהאורגזמה השתלטה על גופה העירום. היא עצמה את עיניה, אחיה ממשיך לשגל אותה בכוח והרגישה איך הכוס שלה מתחיל להתעוות מסביב לאיברו. כל גופה נדרך, מתכווץ, ואז ברגע אחד השתחרר ועונג אלוהי החל לבעור בה. "כן יוני!" מאי קראה בקול רועד בעוד גופה העירום החל לרטוט. יוני המשיך לזיין אותה בכוח, גונח גם הוא ולאחר רגע ירכיה החלו לרעוד.

"פאקינג שיט!" יוני גנח, ממשיך לזיין את אחותו הקטנה שהחלה לשחרר סידרה של צווחות ויללות מחרמנות. יוני הסתכל בחרמנות על אחותו הקטנה גומרת על הזין שלו, גופה הענוג רועד בצורה מדהימה. כפות רגליה של מאי התכווצו, היא הקשיתה את גבה החשוף, ורגליה החלו לרעוד חזק יותר, כמעט מתקפלות תחתיה. יוני חדר אליה בחוזקה פעם אחרונה, משחיל את כל איברו עמוק לתוך הכוס שלה, ועצר. הוא בהה באחותו הקטנה בעוד זו המשיכה להתפתל מעונג על המיטה, גונחת ונאנחת למשך מספר שניות נוספות עד שגופה נרגע. הוא החזיק את זקפתו האדירה בין קבורה בין שפתיה עוד מספר רגעים ואז משך אותה החוצה והפנה את מבטו לכיוון עדי.

עדי העבירה את מבטה ממאי ליוני בתדהמה, הכוס שלה כל כך רטוב שמיציה החלו לזלוג במורד רגליה. היא הסתכלה על הזין של חבר שלה, עומד ונראה כל כך קשה ומגרה, ואז הרימה את מבטה אליו. "ואוו!" עדי אמרה, קולה נוטף חרמנות וחייכה לחבר שלה. היא הסתובבה שוב על ארבע, מציגה ליוני את התחת העסיסי שלה, נענע אותו בצורה מגרה ויוני הסתער.

יוני תפס את עדי חזק, דמו בוער מחרמנות ודחף את הזין שלו לכוס שלה בחייתיות פרימיטיבית. "פאק!" הוא נהם, נדהם מזה שהוא רק סיים לזיין את אחותו לגמירה והוא כבר דוחף את הזין שלו עמוק לתוך חברה שלו. הוא הרגיש את הנרתיק של עדי עוטף את הזין שלו, כל כך שונה מזה של אחותו הקטנה אבל מדהים לא פחות. הוא דחף את הזין שלו עמוק לתוכה, משחיל אותה, ואז משך את עצמו החוצה וחדר שוב חזק ובלי לתת לעדי שום הזהרה התחיל לדפוק אותה בכל הכוח.

קולות המשגל של יוני ועדי הדהדו עכשיו בחדר בעוד ריח עז של סקס אפף אותו. יוני גנח בקול ואז עדי, מפשעתו סותרת לתחת העסיסי שלה ואשכיו סותרים לדגדגן שלה בדיוק כמו לאחותו. היא הייתה כל כך רטובה שהיה ניתן לשמוע את זה, קולות היניקה של הכוס של עדי נשמעים בבירור, וזה רק גרם ליוני לזיין אותה חזק יותר.

"אלוהים כן!" עדי קראה בקול. "כן יוני תזיין אותי! תזיין אותי חזק!" עדי האיצה בו, שדיה הכבדים מתנדנדים תחתיה. "כן ככה! תשבור לי את הכוס!" היא גנחה. "תזיין לי את הכוס כמו שזיינת את של אחותך!" היא קראה לעברו וזה היה כבר יותר מידי ליוני.

"אווו פאק!" יוני גנח בקול רועד, דוחף את איברו עמוק לתוך הכוס של עדי ושיגר שפריץ ראשון של שפיך בתוכה בעוד עונג מחשמל אופף אותו. "כן עדי!" הוא גנח, חושק שפתיים ושחרר עוד מטח של שפיך בכוס האלוהי שלה. "כן!" הוא גנח שוב, גומר, והאט את הקצב.

"פאק, אתה גומר?" עדי שאלה, מרגישה את הזין שלו פועם בין שפתיה ויורה את השפיך החם שלו בתוכה. יוני נהם מאחוריה, ממשיך להשחיל אותה והיא הרגישה שפריץ נוסף של שפיך ממלא אותה. הוא דחף את עצמו אליה שוב ושוב, ממלא אותה בזרעו, וזה הדליק את עדי כל כך שרגע לפני שהוא סיים לרוקן את אשכיו בתוכה היא גמרה גם.

עדי הושיטה יד בהולה בין רגילה, ישר מוצאת את הדגדגן הנפוח שלה והחלה לשפשף אותו ללא רחמים. היא הרגישה את הזין של יוני יורה שפריץ אחרון בתוך הכוס שלה שכבר היה מלא בשפיך החם שלו וגופה החל לרטוט. יוני הפסיק לזוז, רק השאיר את הזין שלו בתוכה אבל עדיין עמד לו וזה רק העצים את הגמירה של עדי.

"כן יוני!" עדי גנחה ועצמה את עיניה. היא נתנה לתחושת האופוריה האורגזמית להשתלט עליה, להרעיד את גופה העירום, ושחררה סידרה של גניחות קטנות ומחרמנות. "מממ כן!" היא יבבה בעונג, גופה העירום ממשיך לרטוט ויוני הצליח להעניק לה חדירה אחרונה, מושך את עצמו ודוחף את הזין הרגיש שלו עמוק לתוכה לפני שהוא משך את עצמו החוצה. עדי הרגישה את הזרע של יוני נוזל מתוך הכוס שלה איך שהוא יצא ממנה, הרגישה אותו דולף מבין שפתי הכוס שלה על המיטה והמשיכה לשפשף את הדגדגן שלה. גופה העירום התעוות בפעם האחרונה, גל גמירה אחרון עובר לאורכו, ולאחר שעבר השאיר את עדי מתנשפת בכבדות. היא הסתובבה לכיוון יוני, השפיך שלו ממשיך לנזול מהכוס שלה על המיטה והסתכלה לו בעיניים, רואה שגם הוא מתנשף. היא הגניבה מבט קצר לכיוון הזין המתרכך שלו, מחייכת לעצמה, ואז שמה את ידיה סביבו והצמידה את שפתיה לשפתיו בעוד מאי מסתכלת עליהם עם חיוך מטופש מרוח לה על השפתיים.

בשבועות שאחרי, יוני והבנות המשיכו להזדיין. עדי ויוני ,שהפכו לזוג, היו מזדיינים באופן קבוע. כל פעם שיוני היה חוזר הביתה דבר ראשון הוא היה נפגש עם עדי והשניים היו מזדיינים בלהט, מכפרים על הימים שלא ראו זה את זו, ונפגשים בכל הזמנות לזיון.

למרות שליוני הייתה את עדי ולמאי היה את רן, אחרי שהם חצו את הקו, שני האחים לא יכלו להפסיק וגם הם המשיכו לשכב ביחד. כשיוני היה חוזר הביתה ועדי הייתה עסוקה הוא היה פונה למאי. הוא היה מרגיע את חרמנותו בתוך הכוס המדהים של אחותו ששמחה לפשק בשבילו את רגליה. מאי גם הייתה מנצלת את אחיה גם בעת הצורך, במיוחד בפעמים שרן היה סוגר. היא מתגנבת לחדרו בלילה, מתפשטת ורוכבת על איברו לגמירה או מסתננת אליו למקלחת ונותנת לו לרדת לה.

כן, היו גם עוד מקרים שמאי הייתה מצטרפת ליוני ועדי לשלישיה מחרמנת אך הם לא היו מאוד נפוצים. זה היה קורה בעיקר בשבתות כשההורים של עדי או יוני ומאי היו יוצאים לכל היום ורן היה סוגר. עדי ידעה שיוני ומאי ממשיכים לשכב. זה לא הפריע לה, להפך, זה חרמן אותה והיא כל הזמן הייתה מבקשת מיוני שיספר לה על זה תוך כדי שהם מזדיינים, אבל לראות אותם עושים את בעצמה, לראות את יוני משחיל את אחותו הקטנה ולזיין את יוני בעוד אחותו מסתכלת עליהם, זה היה הדבר שהכי הדליק את עדי בעולם וכל הזדמנות היא הייתה משכנעת אותם לעשות זאת.

האחים המשיכו את היחסים האסורים ביניהם גם אחרי שמאי התגייסה ואחרי שיוני השתחרר. הם תמיד נזהרו שההורים לא יתפסו אותם אבל לרגע הם לא חשבו להפסיק. זה היה מדהים, יזיז קרוב שלא צריך לשחק איתו משחקים ואפשר פשוט להגיד מה אתה רוצה בלי חשש. כשהם היו לבד בבית, בקמפינג, בצימר בצפון, או בביקור אצל סבתא, שניהם יכלו לפנות זה אל זו. הם היו יוצאים לטיול קצר, תופסים איזה פינה שקטה ומענגים זה את זו, מאי מוצצת ליוני, יוני יורד למאי, או שניהם משתחררים בזיון מהיר וחם. זה כבר לא נראה להם אסור, לא נראה להם סוטה, זה הרגיש כל כך נכון, כל כך מדהים, כל כך הגיוני לעשות את הדברים האלה עם מישהו קרוב שלא יפגע בך ולא ישפוט אותך ובאחת הפעמים, אחרי שהם סיימו להזדיין באוטו ועשו את דרכם חזרה הביתה, הם החליטו שהם לא יפסיקו את הקשר המיוחד שנרקם ביניהם לעולם.

 

הסוף

 

 

24 מחשבות על “טובות בין אחים – חלק ז' ואחרון”

 1. סיפור נפלא ארוך ויש מעט הגזמה בתיאורים ארוכים. אבל סיפור מעולה לכל הדעות

  הגב
 2. האם מישהו כאן יודע/ת שיחסים בין אח לאחות קורים הרבה?

  הגב
  • אני לא יודעת מה המצב בארץ אבל אני יודעת שבארה"ב זה הרבה יותר נפוץ ממה שאנשים חושבים. כחלק מהעבודה על הסיפורים יצא לי לדבר עם לא מעט אנשים שקיימו יחסים בתוך המשפחה

   הגב
 3. אלופההההההה!!!!!!!!
  תכתבי שוב על גילוי עריות והפעם שגם האמא מצטרפת.

  הגב
  • בינתיים חושבת על רעיון לסיפור הבא. ואם יש למישהו בקשות או רעיונות לסיפורים מוזמנים לכתוב בתגובות

   הגב
   • סיפור נהדר!!
    אחד הטובים ביותר.
    רעיון לסיפור הבא- בחור צעיר שנאלץ לשמור על אחיינית שלו בת 16 שהוריה בחו"ל.

    הגב
   • יחסים אינטימיים של אם לבנה אם אפשר בלי מילים של גסויות שלא בהכרח מתאימות בין אמא לבן. אבל את יודעת לעשות את זה כמו שצריך

    הגב
   • את מושלמת. אני מאוהב.
    הייתי שמח לסיפור בין כותבים של ביינישבלאד וקיוטו

    הגב
 4. תאור יפה, נשמע ממש אמיתי, מגרה מאוד,מחרמן ברמה. יחסי אח ואחות בהסכמה הדדית אין מיוחד מזה

  הגב
 5. אין מצב שלמאי יהיה חבר ויבוא לעשות איתם אורגיה? וגם מגע של הבנות מולם?

  הגב
 6. סיפור מעולה, ומחרמן בטירוף.
  כל הזמן ציפיתי שהבנות ירדו וימזמזו אחת את השניה, אבל זה לא קרה.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)