טובות בין אחים – חלק ו'

טובות בין אחים – חלק ו'

מאת קיוטו

לחלק א' של הסיפור, לחלק ב', חלק ג', חלק ד', חלק ה'

עדי פתחה למאי את הדלת וחייכה אליה חיוך גדול. "בואי." היא אמרה לה, תפסה למאי את היד, ומשכה אותה אליה לחדר, סוגרת את הדלת אחריהן. "ספרי לי הכל." עדי אמרה למאי, עיניה בוהקות, והתיישבה על המיטה.

מאי התיישבה על הכיסא ובחנה את עדי. היא לקחה נשימה עמוקה, והחלה לספר לה בפרוטרוט מה קרה בינה לבין יוני. היא סיפרה לה על הבלבול והאשמה שהיא הרגישה אחרי הפעם הראשונה במעיין, על המפגש עם יוני כשהיא חזרה מבית ספר, על שיחה שהייתה להם, ואיך השיחה הובילה לסקס לוהט וחסר בושה בינה לבין אחיה הגדול.

עדי הקשיבה לסיפור בדממה, מהנהנת לדברי מאי ומרגישה את הרטיבות גוברת בין רגליה. זה היה כל כך מחרמן לשמוע, שלקראת הסוף עדי לא יכלה להתאפק והחלה לגנוב נגיעות מבעד לבד של מכנסי הטייטס הקצרים שלבשה.

"נו, אז מה את אומרת?" מאי שאלה את עדי אחרי שסיימה לספר לה הכל.

"אני בשוק." עדי אמרה עם עיניים פעורות ומאי הסמיקה.

"את כועסת?" מאי שאלה.

"כועסת?" עדי שאלה, לא מבינה למה מאי מתכוונת.

"כן. אני יודעת שבמעיין, כשעשינו את זה פעם ראשונה, את היית סבבה עם זה, אבל מה שעשינו היום זה היה…זה היה…שונה, ובכל זאת את ואח שלי סוג של ביחד או משהו לא?" מאי מלמלה במבוכה.

"הדבר היחיד שאני כועסת עליו זה שלא הייתה שם לראות אתכם. פאק, זה נשמע כל כך מדליק!" עדי אמרה בטון קליל ומאי צחקקה, נרגעת קצת. "אז מה, זה הולך להפוך לדבר קבוע ביניכם מעכשיו?" עדי שאלה.

"אני לא יודעת." מאי הודתה.

"היית רוצה?" עדי שאלה.

"שזה יהיה משהו קבוע?" מאי שאלה.

"כן, כאילו, היית רוצה להיות יזיזה של אח שלך?" עדי שאלה עם חיוך מקניט.

"האמת…" מאי, התחילה. "כן." היא הודתה והסמיקה. "זה נורא?"

"מה פתאום, זה מדליק בטירוף. אני גם הייתה רוצה אם יוני היה אח שלי." עדי אמרה עם חיוך מרגיע. "אבל תגידי רגע, מה לגבי רן?" עדי שאלה.

"אמרתי לך מה יוני אמר. זה לא באמת לבגוד אם זה איתו ונראה לי שאני מסכימה עם זה." מאי אמרה.

"אני גם חושבת ככה." עדי אמרה. "אבל את תמשיכי להיות איתו ביחד?" עדי שאלה.

"אהה כן, ברור. אני אוהבת אותו." מאי אמרה, קצת מבוישת. "אבל את יודעת, קשה לי עם זה שהוא בקושי יוצא הביתה, וחשבתי שכשיוני יוצא הביתה אז הוא יוכל לעזור לי…להפיג קצת את המתח." מאי אמרה בעדינות.

"חחח להפיג את המתח. את מתכוונת לזיין אותך טוב יא זנזונת קטנה." עדי אמרה ושתי הבנות התחילו לצחוק.

יוני שכב במיטה לפני השינה, לבוש רק בבוקסר צמוד, ורפרף בפלאפון כשקפצה הודעה מעדי.

"היי, מה קורה?" עדי שלחה וחיוך עלה על פניו של יוני.

"הכל טוב. מה איתך?" יוני ענה.

"לומדת ברבאק. שמעתי ממאי שאתם נהנים בלעדיי." עדי שלחה עם סמיילי שובב.

"היא סיפרה לך?" יוני שאל, מרגיש את הדופק שלו עולה.

"כן, היא סיפרה לי הכל." עדי ענתה.

"ומה את אומרת?" יוני שלח עם חשש קל.

"אתה לא מבין כמה זה חרמן אותי לשמוע. אני לא יכול להפסיק לגעת בעצמי מאז שמאי סיפרה לי. איך לא הזמנתם אותי גם?" עדי שלחה חזרה.

"זה פשוט קרה. לא תכננו את זה." יוני שלח ולאחר רגע הוא קיבל תמונה מעדי. הוא פתח אותה ונדהם מהמראה של עדי עירומה לגמרי. היא הייתה עם רגליים מפושקות ושתי אצבעות מפשקות את שפתי הכוס הוורוד שלה, מציגה לו את החור הרטוב שלה. "רוצה שאני אבוא?" יוני שלח חזרה אחרי רגע, הזין שלו כבר מזדקר.

"כן. מאוד. אבל כבר מאוחר ואני עוד צריכה לסיים לעבור על איזה פרק לבגרות. רוצה לבוא מחר בבוקר? ההורים שלי לא יהיו ואני אשמח להפסקת לימודים איתך." עדי שלחה עם סמיילי קורץ.

"ברור!" יוני שלח. הוא שלף את הזין שלו מהבוקסר, נתן לו כמה שפשופים, צילם, ושלח לעדי. "אני כבר לא יכול לחכות." הוא הוסיף והחזיר את הזין שלו לבוקסר.

יוני התעורר למחרת בבוקר להוט לפגוש את עדי. הוא זרק על עצמו זוג מכנסיים קצרים, חולצת טריקו לבנה, נעל זוג כפכפים, צחצח שיניים והלך למטבח להכין קפה. הוא שמע כבר מרחוק קולות ודיבורים אבל רק שהגיע למטבח הוא הבין את מי הוא שומע.

"בוקר טוב." יוני אמר בעוד הוא נכנס למטבח והסתכל סביב. אמא שלו עמדה ליד השיש וחתכה ירקות, ומסביב לשולחן האוכל ישבו אבא שלו, מאי ורן, לבוש במדי א' מבריקים. "רן אחי, מה קורה?" יוני שאל בנחמדות את חבר של אחותו והושיט לו את היד ללחיצה.

"הכל טוב, מה איתך יוני? איך הולך?" רן שאל, מחזיר את לחיצת היד. יוני חייך, לחץ לו את היד והעיף מבט לעבר אחותו הקטנה, מקבל ממנה חזרה מבט זהיר. זה הרגיש לו מוזר לדבר ככה עם חבר שלה אחרי מה שקרה ביניהם אבל רן היה בחור טוב.

"אצלי אחלה, בדיוק מסיים רגילה אז אין תלונות. מה זה, אחי, לא ראיתי אותך שנים. טוחנים אתכם רצח שם, אהה?" יוני שאל עם חיוך צוחק.

"כן, מה אני אעשה. אני עוד לא פז"ם כמוך." רן אמר, צוחק והסתובב חזרה למאי.

יוני הכין לעצמו קפה והשאר המשיכו בשיחה, רן מספר למאי מה עבר עליו בשבועות האחרונים. לאחר כמה דקות, השניים עלו לחדר של מאי ויוני הרגיש דקירה לא מוסברת של קנאה אבל הוא ניער אותה. הוא הזכיר לעצמו שעדי מחכה לו, ואחרי ארוחת בוקר זריזה הוא יצא לכיוונה.

עדי פתחה ליוני את הדלת והעיניים שלו כמעט יצאו. היא הייתה לבושה רק בחזייה ותחתונים סקסיים בצבע ארגמן והזין של יוני ישר החל להזדקף. הוא בחן אותה לכמה רגעים המום, בוהה בעורה החשוף, שיערה הכהה אסוף בקוקו ועיניה נותנות בו מבט משועשע.

"וואו!" יוני אמר אחרי שההלם הראשוני חלף ונכנס פנימה.

"אהבת?" עדי שאלה עם חיוך מקניט וסגרה את הדלת מאחוריו.

"מאוד. ההורים שלך לא פה?" יוני שאל ועדי הנהנה עם מבט רעב בעיניה. יוני החזיר לה חיוך מרוצה, ואז כרך את ידיו סביבה. הוא תפס את התחת העסיסי שלה, והצמיד את שפתיו לשפתיה. הוא נתן לה נשיקה ארוכה ומלאת תאווה, מתענג על טעם שפתיה המתוק, וסחט את הטוסיק שלה תוך כדי הנשיקה, גורם לעדי לגנוח לתוך פיו.

"יאללה, בוא לחדר." עדי אמרה ליוני אחרי הנשיקה ותפסה לו את היד. "אני כל כך רטובה!" הוא אמרה לו בקול חרמן ומשכה אותו אליה לחדר.

ברגע שיוני ועדי נכנסו לחדר השינה שלה עדי ישר תפסה את יוני והצמידה את שפתיה לשפתיו שוב, לא מתעכבת אפילו לסגור את הדלת. היא השחילה את לשונה לפיו, ידיו ישר תרות אחרי עכוזה, והחלה למשוך למעלה את חולצתו תוך כדי הנשיקה הלוהטת. הם עצרו את הנשיקה לרגע, מספיק כדי שעדי תוכל להוריד ליוני את החולצה וישר חזרו להתנשק, עדי מלטפת את החזה החשוף של יוני בעוד לשונו בפיה.

חום גופו של יוני עלה וזקפתו מהר מאוד הגיעה לשיאה בעוד הוא מתנשק ומתגופף עם עדי. הוא נאנח לתוך פיה שוב, מלטף את התחת המדהים שלה מבעד לתחתון, ואז החליק את ידיו במעלה גבה ומשך את לשונו מפיה. הוא עצר את הנשיקה, משאיר את עדי מתנשפת, והוריד את פיו אל צווארה.

"הו יוני!" עדי גנחה כשיוני העביר את פיו לצווארה והחל לנשק אותו ברוך. שפתיו החמות החליקו לאורך עורה החלק, נושקות לה בעדינות מדהימה. הוא המשיך למטה, מנשק כתף חשופה, ובאותו זמן גישש באצבעותיו אחר סוגר החזיה שלה עד שהצליח לפתוח אותו.

יוני הרים את עיניו כלפי עדי והביט שוב לתוך עיניה. הוא תפס את רצועות החזיה שלה והיא עזרה לו להסיר אותה בעדינות. הוא הסתכל עמוק לתוך עיניה, עדי נושכת את שפתיה בצורה מגרה, עד שחשף את שדיה הגדולים ומבטו עבר אליהם. עדי זרקה את החזיה על המיטה בעוד ידיו של יוני מתמגנטות לציצים שלה, והוא מהר מאוד רכן אליהם והחל לנשק אותם תוך כדי שהוא לש את החזה המפואר שלה.

עדי שחררה אנקה קטנה לתחושת יוני משחק עם שדיה. הוא אחז אותם, אחד בכל יד, ונישק אותם בתאווה. הוא החליף ביניהם, מנשק ומלקק את שדיה, את עטרותיה הכהות ואת פטמותיה הזקורות. הוא שיגע את עדי, מקניט את פטמותיה עם לשונו השובבה. "פאק יוני!" היא גנחה כשלבסוף הוא לקח את פטמתה המגורה לפיו. הוא מצץ אותה, מעביר רטט של עונג בגופה, גורם לה לגנוח בחושניות, ואז שחרר אותה והתיישר, נותן בה מבט מרוצה.

עדי ויוני הסתכלו זה על זו למשך מספר רגעים ולא אמרו מילה. הם שניהם היו כל כך מגורים, התחתונים של עדי כבר רטובים ממיציה וזקפתו האדירה של יוני יוצרת בליטה מרשימה במכנסיו. עדי הסתכלה על יוני וכבר לא יכלה להתאפק. היא ירדה על הברכיים מול יוני, מבטו עוקב אחריה, ותפסה לו את המכנסיים. היא השחילה את אצבעותיה פנימה, תפסה גם את התחתונים, ובתנועה חדה משכה אותם במורד רגליו. הזין העומד של יוני זינק החוצה ועדי ישר תפסה אותו, מלפפת את אצבעותיה מסביב לאיבר החם. היא החלה לאונן לו, משפשפת לו במרץ, והרימה את עיניה אליו. היא שמעה את יוני גונח, חייכה לעצמה, ואז התקדמה ולקחה את הזין שלו לתוך הפה החם שלה.

"וואו עדי!" יוני גנח בקול בעוד הוא צופה בה לוקחת את איברו לתוך פיה. היא התחילה לאט, לוקחת רק רבע לתוך פיה, ואז הוציאה את הזין. היא ליקקה את איברו, החליקה את לשונה מסביב לכיפה, ואז הברישה אותה לאורכו. היא הושיטה את ידה הפנויה לכיוון אשכיו, משחקת בהם, ואז לקחה אותה חזרה בין שפתיה והמשיכה למצוץ לו במרץ.

זאת הייתה מציצה מדהימה ויוני לא יכל להפסיק לגנוח. עדי נראתה כל כך סקסית עם הזין שלו בפה שלה, ועם כל דקה שחלפה היא לקחה אותו עמוק יותר. היא שפשפה לו את הזין בזמן שמצצה לו, ידה מחליקה לאורך המוט שלו בזמן שקולות יניקה מחרמנים נפלטים מפיה. היא משכה את פיה ממנו פעם נוספת, משחררת את איברו מבין שפתיה ונתנה לו חיוך שובב. לאחר רגע היא לקחה את הזין שלו שוב, גורמת ליוני לגנוח, והמשיכה למצוץ לו בתאווה גוברת, מחליקה את שפתיה לאורך איברו מהר ומהר יותר.

"עדי אני עומד לגמור!" יוני הזהיר עם גניחה מלאת הנאה. המציצה הרגישה כל כך טוב, העונג עולה כל שניה והוא ידע שהוא לא יחזיק עוד הרבה. "או פאק כן! את מדהימה!" יוני קרא. "אני כמעט שם." יוני הזהיר שוב, מצפה שעדי תפסיק למצוץ ותגמור אותו ביד, אבל עדי רק הגבירה את הקצב. "עדי!" יוני קרא, מזהיר אותה פעם אחרונה. "אני גומר!" הוא קרא בקול ואז התחיל להשפריץ את זרעו לתוך פיה.

יוני גנח בחייתיות, גופו רועד בעונג בוער בעוד הוא יורה את זרעו לתוך הפה של עדי. עיניה של עדי נפערו אך היא לא עצרה לרגע, והיא המשיכה למצוץ לו בעוד הוא גומר, משגר מטח אחרי מטח של זרע לתוך פיה וממלא אותו. היא מצצה ומצצה, יונקת עד טיפת השפיך האחרונה מאשכיו ורק אז החליקה את שפתיה ממנו. הפה שלה היה מלא בשפיך שלו והיא נזהרה שלא יזלוג בזמן שהיא משכה את עצמה ממנו. היא הסתכלה למעלה אליו, עיניו נעולות עליה, ואז, לתדהמתו של יוני, היא בלעה הכל.

"פאק! אני לא מאמין שעשית את זה עכשיו." יוני אמר עם חיוך חרמן.

"יאמי." עדי אמרה עם צחקוק חמוד. "אהבת?" היא שאלה בשובבות וניגבה עם האצבע קצת שפיך משפתיה.

"וואו, מאוד!" יוני אמר והסתכל עליה מלקקת את האצבע בחושניות.

"רציתי לעשות משהו קצת שונה. ידעתי שתאהב." עדי אמרה אבל לא הוסיפה "משהו שמאי לא תעשה". היא נעמדה, עיניו של יוני עליה, וברגע שהזדקפה, יוני תפס אותה והחל לנשק אותה שוב, מתעלם מהעובדה שעד לפני רגע הפה שלה היה מלא בשפיך שלו.

יוני ועדי התנשקו נשיקה לוהטת אבל מהר מאוד יוני עצר אותה. "תורי." הוא אמר עם חיוך והרים את עדי. הוא הוריד אותה על המיטה, משכיב אותה על הגב, וירד על הברכיים בין רגליה. הוא תפס את התחתונים שעדיין לבשה, משחיל את אצבעותיו, והוריד לה אותם, מושך אותם במורד רגליה וחושף את הכוס החלק שלה. הוא לקח את מקומו שוב בין רגליה, עדי מפשקת אותם בשקיקה, ויוני אחז בירכיה החשופים ורכן ביניהם, מצמיד את שפתיו לערוותה.

"או כן!" עדי גנחה כשיוני התחיל לענג אותה עם פיו. הוא עיסה את ירכיה החלקים והחל לנשק את שפתי הכוס החמות שלה. הוא התענג על ערוותה, מנשק ומלקק את הכוס שלה לקריאות הנאה מצידה, ותוך זמן קצר השחיל אצבע לתוך הנרתיק הרטוב שלה. "פאק יוני!" עדי גנחה, מרגישה אותו מחדיר את אצבעו בין שפתיה. הוא מצא עם לשונו את הדגדגן שלה, והחל ללקק אותו בתאווה תוך כדי שהוא דוחף את האצבע שלו בתוכה.

"אני חולה על הכוס שלך!" יוני אמר לעדי בטון זימתי בעודו ממשיך את מעלליו בין רגליה. הוא דחף את הלשון שלו לתוכה, ממשיך לזיין אותה עם האצבע וטעם שוב את טעמה המשכר. הוא ליקק אותה טוב, טורף לה את הכוס הרטוב לקול הגניחות הגוברות שלה. הוא המשיך לפנק אותה, מנשק ומלקק את המנוש המתוק שלה וזה פשוט שיגע אותה.

"יוני, תכניס לי אותו!" עדי אמרה בחרמנות בעוד יוני ממשיך ללקק אותה. הוא הרים מבטו אליה והיא נתנה לו מבט מיוחם. "אני רוצה את הזין שלך בתוכי." היא אמרה ויוני משך את האצבע שלו מתוכה. הוא נעמד, מנגב את מיצי הכוס של עדי מפניו, וחייך שראה את המבט החרמן של עדי ננעל על הזקפה האדירה שלו.

עדי משכה את עצמה במעלה המיטה, הניחה כרית מתחת לראשה, ונתנה ליוני מבט מגרה. היא פישקה רגליים רחב, מציגה לראווה את הכוס הרטוב שלה, והחלה לשחק לעצמה בדגדגן בעודה נותנת ליוני מבט מתריס. יוני ישר טיפס על המיטה, נושך את שפתו התחתונה למראה הגוף העירום של עדי, ותפס את מקומו בין רגליה.

יוני תפס את הזין העומד שלו והחל לחכך אותו נגד שפתי הכוס הרטובות שלה. הוא לחץ את הכיפה אל חריצה הרטוב והחל להזיז אותו לאורכו, גורם לעדי לשחרר גניחות קטנות ומחרמנות. הוא שפשף לה את הכוס עם הזין שלו, המתח המיני המחשמל מחרמן את שניהם כל כך, ואז הרים את מבטו אליה ופגש את עיניה.

"יוני," עדי התחילה בקול חלש, "תזיין אותי כבר." היא אמרה לו בקול מתחנן. הוא נותן בה מבט מופתע, ואז חייך חיוך גדול. הוא החליק את איברו הזקוף אל בין שפתיה, מצמיד אותו לפתחה החם, ואז דחף את עצמו פנימה.

"כן!" יוני גנח בעוד הוא חודר לעדי, משחיל את איברו בתוך הכוס המדהים שלה. "פאק את רטובה!" הוא גנח לחשובת מיציה עוטפים את הזין שלו. הוא דחף את עצמו עמוק לתוכה, עד שאשכיו נגעו בעורה הרך, ואז החל לזוז.

"כן! חזק!" עדי גנחה כשאיברו החל להחליק לאורך שפתיה. "או כן זה טוב!" היא קראה. הוא החדיר את עצמו אליה מהר ואז משך החוצה ועשה את זה שוב. "אני לא מאמינה שעשית את מאי שוב." עדי אמרה בעוד יוני דוחף את עצמו אליה. "פאק, לחשוב שהכוס האחרון שזיינת היה של אחותך הקטנה." עדי המשיכה, מדליקה את שניהם, ויוני התחיל לזיין אותה עוד יותר חזק. "היא גמרה?" עדי שאלה והסתכלה לתוך עיניו של יוני.

"כן." הוא אמר, מהנהן בראשו ודחף את עצמו חזק לכוס של עדי, גורם לה לגנוח.

"כן? היא גמרה לך על הזין? מאי גמרה עם הזין של אחיה הגדול בתוך הכוס שלה?" עדי שאלה, גונחת, ויוני רק הנהן. "פאק זה כל כך מדליק!" היא קראה בקול, ממשיכה לגנוח. "ואתה? אתה גם גמרת בתוכה?" עדי שאלה ויוני הנהנן. הוא התחיל לזוז יותר מהר, לדפוק את הכוס שלה חזק ועדי צווחה בעונג. "או כן! כן! זה כל כך מחרמן!" עדי גנחה, מרגישה את גמירתה קרבה. "לראות את שניכם מזיינים במעיין היה פשוט מדהים! אני חייבת לראות את זה שוב, לראות אותך גומר בתוכה! ממלא את הכוס הסקסי של אחותך הקטנה!" עדי אמרה ויוני לא יכל לשלוט בעצמו יותר והתחיל לזיין אותה בכל הכוח, פותח לעדי את הטוטה. "כן! כן!" עדי קראה ויוני גנח גם הוא, כמו חיה, ממשיך בעוצמה. עדי עצמה עיניים, משחררת גניחה, ובדיוק כשהגל הראשון של האורגזמה היכה בה, היא הרגישה את הזין של יוני מתפוצץ בתוך הכוס שלה.

עדי ויוני גנחו ונאנחו בעונג מחשמל כשהאורגזמה הכתה בהם ביחד. הזין של יוני ירה את מטחו הראשון בתוך הכוס הרטוב של עדי ומיד אחרי זה גופה החל לרעוד. יוני דחף את עצמו לתוכה שוב, מחליק את איברו המשפריץ עמוק לתוך הנרתיק שלה, ועדי התענגה על התחושה, גופה רוטט בעונג אלוהי. הם המשיכו את המשגל לאורך הפורקן האינטנסיבי, יוני ממלא את הכוס המתעוות של עדי בשפיך שלו, משגר את זרעו לתוכה עד שהוא רוקן את אשכיו. הוא דחף את עצמו עמוק לתוך הנרתיק שלה, משפריץ מטח אחרון, ונשאר בתוכה עד שהאורגזמה שלה חלפה וגופה הפסיק לרעוד.

יוני משך את עצמו מחוץ לעדי, הזין שלו כבר מתחיל להתרכך ונשכב לידה על המיטה. הוא כרך את ידו מסביב לכתפה, נשק לראשה, ומשך אותה אליו, מצמיד את גופה העירום לגופו.

"יוני?" עדי שאלה אחרי ששכבו שם זמן מה בדממה. היא סובבה את מבטה אליו והוא החזיר לה מבט שואל. "תגיד, אנחנו…אנחנו…ביחד?" עדי שאלה בקול רועד.

"את רוצה שנהיה ביחד?" הוא שאל אותה, סקרן אבל גם חושש לדעת את התשובה. עדי הסתכלה עליו עם מבט חלול לרגע, לא יודעת מה להגיד, ובסוף הנהנה במבוכה. "גם אני." יוני אמר עם חיוך נבוך. הוא הסתכל על החיוך שהתפרש על פניה של עדי, והחיוך שלו התרחב.

"אבל אתה יודע שאתה עדיין יכול להמשיך עם מאי?" עדי אמרה. היא קלטה שהוא רוצה לשאול אבל לא נעים לו.

"כן?" יוני שאל, מתקשה להסתיר את ההתלהבות.

"כן, אבל רק אם אני יכולה להצטרף אליכם גם." היא אמרה עם חיוך נבזי ויוניו החל לצחוק.

יוני חזר הביתה יותר מאוחר עם חיוך גדול מרוח על פניו. רן כבר הלך הביתה ואביו בדיוק ערך שולחן לארוחת ערב. הוא המשיך למקלחת זריזה ולאחר שעתיים, ארבעתם ישבו מסביב לשולחן לאכול ארוחת ערב. אחרי האוכל יוני ומאי כל אחד עלו לחדר להתארגן ליציאה.

יוני עמד בסלון, לבוש במכופתרת וג'ינס צמוד וחיכה לחבר שיאסוף אותו. הוא בהה במסך הפלאפון כששמע צעדים מתקרבים. הוא הרים את הראש ומבטו פגש במבטה של אחותו הקטנה.

"וואו!" יוני אמר, שורק לאחותו הקטנה, ובחן אותה. היא לבשה חצאית לבנה קצרצרה וצמודה, חושפת הרבה מרגליה החטובות, וטופ שחור עם מחשוף נדיב שהשאיר פס של הבטן השטוחה שלה חשופה. השיער הבהיר שלה היה פזור והיא נעלה נעליים חומות פתוחות עם עקבים נמוכים. היא נראתה פשוט מדהים.

"תודה." מאי אמרה עם צחוק נבוך.

"מה, לאן זה?" יוני שאל.

"יש מסיבה בבית של מישהו מהשכבה." היא הסבירה ליוני.

"גם רן מצטרף אליך?" יוני שאל אבל אחר רגע קצת הצטער על זה.

"לא. הוא יוצא עם חברים. למה?" מאי שאלה.

"לא, סתם מתעניין." יוני אמר, מנער את ראשו. אחרי רגע הטלפון שלו צלצל והוא ענה. "טוב יאללה. אני זז. תעשי חיים." יוני אמר והסתובב.

"גם אתה." מאי אמרה חזרה והסתכלה על אחיה החתיך סוגר את הדלת אחריו.

יוני חזר הביתה אחרי כמה שעות מבוסם קלות. הוא מזג לעצמו כוס מים, לוגם, ואז המשיך לכיוון החדר שלו. הוא עצר לצחצח שיניים, ואחרי כן נכנס לחדר שלו וסגר את הדלת מאחורי בשקט.

מאי נכנסה הביתה כמה דקות אחרי יוני והייתה גם היא מבוסמת, אפילו יותר מאחיה. היא עשתה את דרכה בשקט לחדר השינה שלה אבל עצרה בדלת והסתכלה אחורה. היא הביטה לעבר החדר של אחיה הגדול, אור בוקע מתחת לדלת וחייכה לעצמה. המסיבה ממש חרמנה אותה, לראות את כל הבנות והבנים נמרחים ומתחרמנים ביחד, מתמזמזים בלי בושה וחלק אפילו הולכים הצידה לעשות יותר מזה. היא הניחה את התיק הקטן שלה בחדר, הסירה את הנעליים, סגרה בשקט את הדלת והלכה לכיוון החדר של אחיה. היא נעצרה בדלת, שמה אוזן אליה, ואז דפקה חלש.

"כן." יוני ענה מבפנים ומאי פתחה את הדלת והחליקה פנימה.

"היי. איך הייתה המסיבה?" יוני שאל את אחותו הקטנה והרים את מבטו אליה. הוא שכב על המיטה, לבוש רק בבוקסר צמוד והחזיק את הפלאפון ביד.

"היה ממש כיף." מאי אמרה. "איך הייתה היציאה?" היא שאלה חזרה

"היה אחלה." יוני אמר. "שתית?" הוא שאל אותה עם חיוך.

"כן. קצת." מאי אמרה עם חיוך אשם. "אז מה? מותר לי." היא הוסיפה ויוני התחיל לצחוק.

"סתם שאלתי." הוא אמר והתסכל על אחותו מתקרבת אליו ומתיישבת על קצה המיטה.

"יוני," מאי התחילה, מתפתלת על המיטה באי נוחות. "אני קצת…חרמנית." היא אמרה בבושה ויוני הסתכל עליה מופתע.

"כן?" הוא שאל, מרים גבה, אבל מילותיה היו מספיק לעורר את איברו.

"כן." מאי הודתה. "ו…ונזכרתי במה שאמרת אתמול." הוא הוסיפה.

"מה אמרתי אתמול?" יוני שאל. מתחיל לחשוב.

"נו אתה יודע…" מאי התחילה להגיד באי נוחות. "שאתה…נו, שאתה ממש אוהב…ללקק אותי." היא אמרה, מסמיקה ויוני התחיל לצחוק.

"אהה זה." יוני אמר. "נכון, באמת אמרתי את זה." הוא הוסיף. "אבל למה נזכרת בזה?" יוני שאל. היה לו ברור לאן אחותו הקטנה חותרת אבל הוא רצה להתעלל בה קצת.

"חשבתי אולי תרצה שוב." מאי אמרה.

"שאני ארצה שוב מה?" יוני שאל עם חיוך מקניט.

"אוף, נו יוני, די! אתה יודע למה אני מתכוונת." מאי אמר בעצבנות.

"אני רוצה לשמוע אותך אומרת את זה. אומרת שאת רוצה." הוא אמר.

"וואי, אתה כזה מעצבן. אני רוצה בסדר?" מאי אמרה.

"רוצה מה?" יוני שאל.

"רוצה שתלקק אותי." מאי אמרה, עצבנותה גוברת אבל גם חרמנותה.

"שאני אלקק אותך איפה?" יוני המשיך להקניט.

"שתלקק לי את הכוס. אני רוצה שתלקק לי את הכוס!" מאי אמרה בקול רם.

"שששש." יוני השתיק אותה והתחיל לצחוק. "את עוד תעירי את ההורים משוגעת." הוא אמר ומאי השתתקה והסמיקה. "אני סתם משגע אותך. ברור שאני רוצה לרדת לך שוב." יוני אמר וחיוך גדול נפרש על פניה של מאי.

יוני קיפץ מהמיטה והקיף אותה, נעמד מול אחותו. הוא הסתכל עליה, עדיין לבושה בבגדים מהמסיבה וסימן לה לקום.

"מה?" מאי שאלה.

"נו קומי." הוא זירז אותה ומאי ישר נעמדה על הרגליים. הוא הושיט ידיו לטופ שלבשה, תפס אותו, והחל למשוך אותו מעליה. הוא הרים את הבד החלק במעלה גופה, חושף את הבטן השטוחה שלה, ואז את שדיה החמודים. היא הרימה ידיים כלפי מעלה, נתנה לו למשוך את החולצה מעליה לפני שהוא זרק את הטופ על המיטה. "שובבה, ככה הולכת למסיבה בלי חזייה." יוני אמר עם חיוך חרמן.

"מפגר, זה טופ עם חזייה מובנת." מאי אמרה תוך כדי צחקוק בעוד אחיה הגדול בוהה בשדיה.

"וואלה? לא ידעתי שיש דבר כזה." יוני אמר והושיט יד לכיוון החצאית הקצרה והצמודה שלה. הוא החליק את ידו לאורך האגן שלה, ממשש את עורה החלק, עד שמצא את הרוכסן הקטן בצד. "תיכף גם תגידי לי שזאת חצאית מובנית עם תחתונים." יוני אמר בלגלוג, פותח את הרוכסן, והחלק אותה במורד הרגליים הסקסיות של אחותו הקטנה, חושף חוטיני לבן ומגרה.

"מצחיק מאוד." מאי גיחכה, מסתכלת על אחיה הגדול כורע ברך מולה. הוא הסתכל למעלה אליה, מוריד את עיניו במורד גופה העירום והיפה, ואז הוא תפס את החוטיני שלבשה ומשך אותו למטה גם, חושף את הכוס המגרה שלה.

באותו רגע העולם כאילו נכנס להילוך מהיר. יוני התיישר, תפס את אחותו העירומה וזרק אותה על המיטה. לפני שהיא בכלל הספיקה להבין מה קורה היא שכבה על המיטה של אחיה והסתכלה למעלה אליו. הוא החזיר לה מבט רעב, תפס את הבוקסרים שלו, ודחף אותם למטה, מציג את זקפתו, ואז טיפס על המיטה והזדחל בין רגליה.

מאי הביטה באחיה הגדול בשקיקה. הוא שם את כפות ידיו החמות על רגליה, מחליק אותם כלפי מעלה, ודחף את ראשו בין ירכיה. הוא הרים את מבטו אליה, נותן לה מבט מרוצה, ואז החזיר את עיניו לערוותה ונשק לה ברוך מדהים. הוא נישק אותה, מצמיד את שפתיו החמות לשפתי הכוס שלה, מעביר אותם לאורך החריץ שלה, ומנשק את דגדגנה המגורה. הוא הידק את אחיזתו על ירכיה, שפתיו בין רגליה, ואז השחיל את לשונו החוצה והחל ללקק אותה בתאווה.

"כן יוני!" מאי גנחה חרישית לתחושת לשונו של אחיה הגדול בין רגליה. הוא העביר אותה לאורך שפתיה, ליקק לה את הדגדגן, ואז החליק אותה לאורך החריץ שלה. "פאק כן!" היא גנחה, שפתיו שוב על הכוס החם שלה, ואז לשונו חזרה והמשיכה ללקק לה את המנוש. הוא החליק את ידיו לאורך קימורי ירכיה, ממשש את עורה הבהיר, והצמיד את ידיו אל שפתי הכוס שלה. הוא הושיט את אצבעותיו אל אוצרה, מלטף את פלומת שיער הערווה שלה, ואז השתמש בהם לפשק את שפתי הכוס שלה והשחיל את לשונו פנימה. "או יוני!" מאי גנחה לתחושת לשונו של אחיה חודרת אליה, מלקק את החור האינטימי שלה בתאווה. הוא סובב את לשונו בתוכה, מתמוגג מטעמה, ואז משך את לשונו החוצה והרים את מבטו אליה.

"אני מוכן ללקק לך את הכוס מתי שרק תרצי." יוני הודיע לאחותו הקטנה, טעמה וריחה הממכרים אופפים אותו. "פאק, אני פשוט לא יכול להפסיק." יוני אמר בחרמנות וקבר את פניו שוב בכוס של אחותו הקטנה, מלקק את מיציה בתאווה. לאחר רגע הוא דחף לה אצבע, משחיל אותה בין שפתיה לתוך נרתיקה הרטוב. הוא החליק את האצבע הלוך ושוב בתוכה, ממשיך ללקק אותה באינטנסיביות, ותוך זמן קצר הכניס עוד אצבע.

"כן יוני, אני כמעט שם!" מאי יללה בחרמנות בעוד אחיה ממשיך לענג אותה, מזיין אותה עם שתי אצבעות שובבות בעוד הוא ממשיך לנשק וללקק את הפות הוורוד שלה.

"רק אל תשכחי שההורים ישנים." יוני לחש לה, מרים את פניו מבין רגליה לרגע. היא הנהנה, נושכת את שפתה התחתונה, ויוני חזר לכוס שלה. הוא המשיך לדחוף לה אצבעות, מרגיש איך הכוס שלה נהיה יותר ויותר רטוב והמשיך ללקק בתאווה. הוא החליק את לשונו במעלה החריץ הרטוב שלה והחל ללקק לה את הדגדגן במרץ.

"כן בדיוק ככה!" מאי גנחה. "אל תפסיק!" היא הפצירה באחיה, מסכלת עליו מפנק את הדגדגן המגורה שלה. "כן יוני!" היא לחשה לו, אצבעותיו חודרות לתוכה מהר יותר. "כן! כן!" היא גנחה, כל מילה נוטפת עונג מיני מסחרר. הוא המשיך ללא רחמים, דוחף אצבעות ומלקק עד שגופה לא יכל לעמוד בזה יותר.

מאי עצמה את עיניה וחשקה את שיניה חזק ברגע שהאורגזמה הכתה בה. קולות קטנים ומחרמנים בקעו מבין שפתיה ויוני ידע שאחותו הקטנה גומרת. גופה העירום התחיל לרטוט בעונג וכשזה קרה יוני לקח את הדגדגן של אחותו הקטנה בין שפתיו ומצץ אותו חזק. ייללת עונג נפלטה מבין שפתיה של מאי והיא הקשיתה את גבה, העונג מתעצם לרמות כמעט של כאב. גופה העירום החל לרעוד בעוצמה ויוני רק המשיך.

יוני היה חרמן כל כך, הזין שלו עומד כמו טיל בין רגליו, אבל הוא כל כך נהנה ללקק את אחותו ולראות אותה גומרת שהוא לא הפסיק. הוא הרים את ראשה, בוהה בה, והמשיך לזיין אותה עם האצבעות שלו. הוא בחן את גופה העירום בעוד הוא המשיך לרטוט, רועד ללא שליטה על המיטה, ואז דחף את אצבעותיו עמוק לתוכה והפסיק לזוז. הוא בהה בגופה ממשיך לפרכס עוד מספר שניות, מחזה מרהיב ומחרמן מאין כמותו, ולאחר מספר רגעים, גופה נרגע. הוא נתן לאחותו לקחת כמה נשימות ארוכות, פניה סמוקות, אבל לאחר מספר רגעים, במקום להפסיק הוא המשיך. הוא הצמיד את לשונו לדגדגן שלה, חזר להשחיל את אצבעותיו לתוכה, וראה איך עיניה של אחותו נפערות.

"יוני, מה אתה עושה?" מאי לחשה לו. היא שיחררה עוד גניחה ויוני רק חייך אליה. הוא הסתכל ישר לתוך עיניה, מקשיב לקצב גניחותיה הגובר, והמשיך לענג אותה בשיא הכוח.

לא לקח הרבה זמן ומאי גמרה שוב בידיו של אחיה הגודל. היא יללה, קולה רועד ביחד עם גופה העירום. היא איבדה כל שליטה על גופה כשאורגזמה השנייה אפפה אותה. הכוס שלה התעוות מסביב לאצבעות של אחיה, רגליה פרכסו ונשימתה נעתקה. היא עצמה את עיניה חזק, בקושי מצליחה לנשום ורק אז אחיה הגדול הירפה ממנה לבסוף. הוא הפסיק ללקק אותה, משך את אצבעותיו החלקות מתוך הנרתיק שלה והתסכל בסיפוק איך האורגזמה חולפת לאיטה מאחותו הקטנה ומשאירה אותה מותשת על המיטה.

יוני התיישר, נעמד על הברכיים בין רגליה של אחותו וידו ישר נשלחה לזקפה האדירה שלו. הוא התחיל לשפשף אותה, הזין שלו מודה על החיכוך המיוחל, ובהה באחותו. הוא קיווה שהיא תמצוץ לו, קיווה להרגיש את שפתיה הרכות על איברו המגורה אבל היא נראתה גמורה. הוא התסכל על הכוס שלה המפתה שלה, שוקל לרגע להחדיר את עצמו אליה, אבל הוא הבין שהיא לא במצב גם לזה. הוא המשיך לאונן בינתיים, מסתכל על אחותו הקטנה שוכבת מולו מסופקת, וכל החוויה הייתה כל כך מחרמנת שיוני קלט שהוא עוד רגע גומר.

יוני התקדם אל בין רגליה המפושקות של אחותו הקטנה, ממשיך לשפשף לעצמו במרץ ובלע גניחה. הוא החזיק את הזין שלו מעל הכוס הצעיר של אחותו הקטנה, מרחק סנטימטרים בודדים ממנה, והחל לאונן מהר יותר. "או!" יוני גנח, קולות ידו מפמפמת את איברו ממלאים את החדר. הוא הסתכל למטה על גופה העירום והמדהים של אחותו הקטנה והרגיש את פורקנו סוגר עליו. הוא הביט בה, בכוס הוורוד שלה, בבטן השטוחה שלה, בשדיים הסקסיים שלה, וכשלבסוף הביט בפניה היא נתנה לו מבט מגרה, עיניה על איברו הזקוף ויוני ישר גמר.

בקול גניחה חייתי יוני גמר על אחותו הקטנה, יורה את זרעו על גופה העירום. הם שניהם התסכלו איך שפריץ ראשון של שפיך חם משתגר מאיברו ונוחת על שדיה. יוני המשיך לאונן בכל הכוח, עונג מיני מסחרר אופף את גופו והמשיך להשפריץ את זרעו על גופה העירום של אחותו הקטנה. הוא גמר לה על הבטן, שפריצים לבנים נוחתים עליה בעוד יוני גונח מעליה. הוא המשיך לשפשף את איברו, ומטחיו נחלשו עם כל שפריץ. הוא אונן בהנאה, מתמסר לתחושה, והמשיך עד שסיים. כמה טיפות אחרונות של שפיך עוד נזלו מהזין שלו, מטפטפים על שיער הערווה של מאי ושניהם בהו בהם מהופנטים.

לקח ליוני מספר רגעים להתאושש מהגמירה העוצמתית. הוא המשיך לעמוד שם על הברכיים, בין רגליה של אחותו, והתנשף בכבדות. כשהוא נרגע לגמרי והזין שלו כבר לא עמד הוא הסתכל למטה וחיוך מטופש כיסה את פניו.

"יפה לך ככה." יוני אמר עם חיוך מלגלג ובהה באחותו הקטנה שוכבת לו על המיטה מכוסה בשפיך שלו. היא הייתה כל כך עייפה שהיא אפילו לא ענתה לו חזרה, מזכה אותה בצחקוק קטן וגלגול עיניים. יוני צחק גם הוא ואז הושיט יד לבוקסר שלו.

למרות מילותיו, יוני מצא את עצמו מנקה את אחותו. הוא לקח את הבוקסר שלו והשתמש בו כדי לנגב את הזרע שלו ממנה. הוא החליק אותו לאורך בטנה ועל שדיה בעדינות, מנגב את השפיך, ואז קיפל את הבוקסר, זרק אותו על הרצפה ונשכב ליד אחותו, מצמיד את גופו העירום לגופה.

"נראה לי כדאי שתלכי לישון בחדר." יוני אמר כשעיניה של אחותו הקטנה החלו להיעצם. הוא ליטף לה את הציצים החמודים ונישק לה את הצוואר.

"עוד רגע." מאי אמרה והסתובבה על הצד. היא תפסה את ידו של יוני ומשכה אותה אליה, מניחה אותה על השד שלה ומחבקת אותה. אחיה הגדול נצמד אליה מאחור, גופו החם נוגע בגופה וחיבק אותה. הוא הניח את ראשו על הכרית לידה, התחת הקטן והסקסי שלה צמוד לאיברו, וכך, עירומים ומסופקים, שניהם נרדמו עם חיוך על הפנים.

12 מחשבות על “טובות בין אחים – חלק ו'”

 1. תודה על כל התגובות. אני עובדת במרץ על החלק הבא ומקווה להעלות אותו בקרוב

  הגב
  • מחכה. ממש כיף ומגרה לקרוא על עוד מישהי שחושבת כמוני על האחות שלו. דברים שאכן היו בזמנו אבל לא הגיעו לידי מימוש מחשש לתגובתה…

   הגב
 2. ואווו הפעם היה קצר, אבל מגרה מאודד
  תמשיך את עלילה המשפחתי עפ אמא גם שתופסת אותם על חם ואז נהייה חגיגה שלמה
  תמשיך עוד 20 פרקים ויותר

  הגב
 3. מחרמן , במיוחד עדי הנימפומנית. רוצים עוד על עדי ומאי ביחד אולי עם מבוגר/ מבוגרת.

  הגב
  • מסקרן מחרמן ומעניין לראות איך ימשיך. בינתיים אני מרעננת כל יום את הדף בציפייה לפרקי המשך!

   הגב
   • ווואאאאוווו,
    שרית גם אני כמוך …
    מרענן כל יום , ומתחרמן כל יום מחדש .. חחח
    מצפה כמוך להמשך …

    דרור

    הגב
 4. פאק אתה חייב להמשיך את זה זה מטורף וגורם לי לגמור כל פעם מחדש

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)