טובות בין אחים – חלק ג'

מאת קיוטו

לחקלק א' של הסיפור, לחלק ב'

 

זאת הייתה שעת בוקר מאוחרת ביום שבת ויוני עדיין ישן עמוק כשהדלת לחדר השינה שלו נפתחה. הוא היה לבוש רק בזוג בוקסרים צמודים, פלג גופו העליון והשרירי חשוף, ושמיכה דקה כיסתה את פלג גופו התחתון.

עדי נכנסה לחדר, סגרה בשקט את הדלת מאחוריה, והסתובבה חזרה ליוני. היא הסכלה על אחיה הגדול והחתיך של חברה שלה ישן, גופו נראה כל לך טוב, ונשכה את שפתה התחתונה. היא העבירה את ענייה לאורך גופו, מחייכת למראה הבליטה הברורה מתחת לשמיכה, ובזריזות התפשטה. היא לבשה רק חולצה רחבה ומכנסי כותנה קצרים, בלי חזייה ותחתונים מתחת ותוך רגע שניהם היו על הרצפה. עדי העבירה את ידיה לאורך גופה העירום, מחליקה את אצבעותיה על הכוס המגולח שלה, וצמרמורת חלפה בה. החלון היה פתוח חלקית והבריזה הקלה שנשבה גרמה לפטמותיה הכהות להזדקר. עדי צבטה פטמה זקורה, בולעת גניחה קטנה, ואז התקדמה לכיוון המיטה של יוני.

יוני עדיין ישן כשעדי הצטרפה אליו למיטה. היא הזדחלה מתחת לשמיכה וחיבקה אותו, מצמידה את גופה העירום והחם לגופו. היא ליטפה את החזה שלו, מסתכלת על הפנים שלו ועל עיניו העצומות. היא החליקה את ידה במורד גופו, מתחת לשמיכה, וליטפה את זקפת הבוקר שלו מבעד לתחתון. היא ליטפה את האיבר הזקור שלו, מרגישה אותו מתקשה עוד יותר מהמגע שלה, ואז השחילה את היד לתוך התחתון שלו ותפסה את הזין שלו, מסתכלת איך יוני לאט פוקח את עיניו.

"בוקר טוב." עדי לחשה ברוך, אצבעותיה מלופפות סביב הזין החם והקשה של יוני.  היא חייכה ליוני, רואה את הבלבול הראשוני במבטו, והחלה לשפשף לו את הזין בעדינות. גופה היה צמוד לגופו, הכוס שלה צמוד לירך שלו, והרטיבות בין רגליה גברה.

"אהה, בוקר טוב." אמר יוני בקול ישנוני, בתהליכי התעוררות, ומהר עיכל את מה שקורה סביבו. הוא הסתכל למטה, מרגיש את היד של עדי על הזין שלו, ואז התסכל כלפי מעלה. הוא העביר את מבטו לאורך גופה העירום, נהנה ממראה שדיה הגדולים, ואז הביט בה וחיוך גדול התפשט על פניו. "איזה דרך כיפית להתעורר." הוא אמר, קולו עדיין ישנוני. הוא הושיט יד לעבר השד שמאלי של עדי והחל ללוש אותו.

"כן, חשבתי שתאהב את זה." עדי אמרה עם חיוך ערמומי ומשכה את ידה מהבוקסר של יוני. היא הורידה מעליהם את השמיכה, חושפת את פלג גופו התחתון של יוני, והתרוממה. עדי התיישבה על המיטה לצד יוני, עיניו נעולות על הציצים היפים שלה, והיא הושיטה את ידיה לכיוון התחתונים שלו. היא משכה אותם למטה, והזין שלו קפץ החוצה, עומד כמו תורן בין רגליו. בחנה את הזין הגדול ומשכה ליוני את התחתונים למטה, מורידה לו אותם לגמרי, ואז תפסה שוב את הזין שלו והמשיכה לאונן לו.

"אהה כן!" יוני גנח לתחושת עדי מביאה לו ביד ועצם את עיניו. הוא פתח אותם לאחר רגע, מסתכל על עדי, וחיוך חתולי עלה על שפתיו. "מה את מסתירה?" יוני אמר בטון צוחק ושלח יד בין רגליה הצמודות של עדי שישבה על הברכיים. "תראי לי שוב." הוא אמר וניסה להשחיל את ידו בין ירכיה.

"אל תדאג." עדי אמרה, משפשפת ליוני את הזין יותר מהר. "אתה יכול לראות לי מתי שתרצה." היא הוסיפה עם מבט מפתה והתרוממה על הברכיים. היא שלחה את רגל שמאל מעל יוני, מפשקת את רגליה מעליו ואוחזת את הזין של יוני תוך כדי שהיא מציגה לראווה את הכוס החלק שלה. היא דחפה את הזין שלו למטה, מצמידה אותו לבטן שלו ובזהירות התיישבה אליו. היא שמה את כפות ידיה על החזה של יוני, הזין שלו מעוך ביניהם, שפתי הכוס שלה מחליקות מסביב למוט שלו והחלה לזוז קדימה ואחורה.

"אהה וואו!" יוני גנח, ההנאה ברורה בקולו, ובהה בכוס הוורוד של עדי. היא החליקה אותו לאורך האיבר שלו, משפשפת את שפתיה ואת הדגדגן עליו, ומרחה את מיציה עליו. יוני הושיט יד לכיוון הכוס של עדי, מהפונט מהמראה, והחל ללטף את הערווה החלקה שלה. "זה כל כך סקסי!" יוני אמר, מעביר אגודל לאורך העור החלק ואז הרים את מבטו לפניה של עדי.

"ידעתי שתאהב." עדי אמרה. "מאז שגילחתי אני לא יכולה להפסיק לגעת בעצמי. מזל שעכשיו אתה פה לעזור לי." היא אמר עם מבט מפתה.

"אני גם לא יכול להפסיק לגעת בך." יוני אמר, ידו עדיין מלטפת את הכוס של עדי שצחקקה לדבריו.

"טוב די, אני צריכה אותך בפנים." עדי אמרה, קולה נוטף חרמנות. היא הפסיקה לשפשף את הכוס שלה על הזין של יוני והרימה את עצמה.

"שמתי עוד קונדומים במגירה." יוני אמר לעדי, מצביע על השולחן מחשב אבל עדי התעלמה. היא הרימה את עצמה מעל יוני, אחזה את הזין שלו, והחזיקה אותו עומד. היא הורידה את עצמה קצת, עד ששפתי הכוס שלה נגעו בקצה הזין של יוני והקניטה את עצמה, מדגדגת את החריץ שלה תוך כדי שעיניה עליו. היא הייתה מאוד רטובה, הכוס שלה טפטף על הזין של יוני, ולאחר כמה רגעים היא החלה להוריד את עצמה על איברו, משחילה אותו לתוכה.

"פאק עדי, מה את עושה?" יוני שאל בשילוב של עונג ולחץ. הוא צפה בה יורדת עליו, לוחצת את איברו כלפי שפתיה הוורודות ולאחר רגע הכיפה שלו השתחלה לתוכה. זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא חדר אליה בלי קונדום והכוס שלה היה רטוב וחם. הוא נתן עוד גניחה, וצפה בעדי ממשיכה לשפד את עצמה עליו.

"זה מרגיש כל כך הרבה יותר טוב ככה!" עדי גנחה, לוקחת את האיבר החם של יוני פנימה, ונשכה את שפתה התחתונה.

"אהה נכון אבל זה מסוכן, אני לא בטוח שאני אספיק להזהיר אותך בזמן." יוני אמר וצפה איך עדי ממשיכה לחליק את הכוס שלה במורד הזין שלו. היא גנחה קלות, לוקחת אותו עמוק לתוכה, הזין שלו מותח את הכוס הצעיר שלה, עד שהוא מילא אותה לגמרי.

"זאת לא ההפתעה היחידה שלי." עדי אמרה עם חיוך נכלולי, מחליקה את אצבעותיה לאורך הכוס החלק שלה. "התחלתי לקחת גלולות." היא אמרה, מסמיקה קלות, וראתה את עיניו של יוני נפערות.

"רצינית?" הוא שאל ועדי הנהנה.

"כן. אנחנו לא צריכים קונדומים יותר ואתה יכול לגמור לי בפנים." עדי אמרה, מילותיה מחרמנות אותה עוד יותר, וחיוך התפשט על שפתיו של יוני. היא החזירה לו חיוך, מניחה את ידיה על בטנו התחתונה והחל לרכב ליוני על הזין.

עדי החלה לזיין את יוני והוא גנח בהנאה בעוד הוא מתמסר אליה. היא הרימה את עצמה, מושכת את הכוס שלה מהזין שלו, מרגישה אותו מחליק לאורך נרתיקה, ואז החליקה חזרה למטה. היא גנחה, לוקחת אותו שוב לתוך הנרתיק שלה, מתענגת על תחושת הזין החם והחשוף שלו בתוכה ומיד חזרה על התנועה. היא הסתכלה עמוק לתוך עיניו המהפנטות, מבטו חודר אליה עמוק כמו איברו, והמשיכה לרכב עליו במרץ.

יוני שם את ידיו על המותניים של עדי, מחזיק אותם, והביט בגופה העירום זז בחושניות. הוא הסתכל על עדי רוכבת עליו, מורידה ומעלה את עצמה, מחליקה את הכוס שלה על איברו הזקור שלו תוך כדי שהציצים הגדולים שלה מקפצים. יוני הסתכל בחזה של עדי קופץ, ואז הוריד את מבטו ובהה בכוס המגולח שלה לוקח את הזין שלו שוב ושוב, שפתיה נפתחות והשטרונגול הגדול שלו מחליק פנימה. זאת הייתה תחושה מדהימה, להרגיש את הכוס של עדי על הזין החשוף שלו, להרגיש את הרטיבות והחום שלו בזמן שהנרתיק שלה מחבק לו את הזין.

"אהה כן, הנה זה בא!" יוני גנח כשהרגיש את פורקנו קרב.

"כן, תגמור לי בפנים!" עדי עודדה אותו והמשיכה לדהור לו על הזין.

"כן! הנה! כן!" יוני גנח בקול עמוק וירה שפריץ ראשון של שפיך בתוך הכוס של עדי.

"כן, תמלא אותי!" עדי אמרה, מרגישה את הזין של יוני מתעוות בתוכה ולאחר רגע מרגישה את השפיך החם שלו ממלא אותה. "כן! תמשיך! תגמור בפנים, תמלא את הכוס שלי בשפיך שלך!" עדי אמרה, אחוזת חרמנות, בעוד יוני גונח תחתיה וגומר. "פאק! כן! אני מרגישה את זה, מרגישה את הזרע החם שלך בתוכי." עדי אמרה בהפתעה בזמן שיוני המשיך לגמור בתוכה ולמלא אותה. היא החליקה את עצמה במורד הזין שלו, מחליקה אותו עמוק לתוכה והסתכלה עד הפנים של יוני בזמן שהוא סיים לגמור בתוכה, יורה שפריץ אחרון ואז מרפה את גופו.

עדי הרימה את עצמה מעל יוני, השילוב של הזרע שלו ומיצי הכוס שלה מטפטפים מתוכה על הזין שלו. היא התיישבה ליד יוני על המיטה, מסתכלת על פניו של יוני, על הזין שלו שעדיין עמד, ואז שוב על הפנים שלו. "לא גמרתי עדיין." היא הודיעה ליוני בשפתיים משורבבות וחיוך גדול התפשט על שפתיו של יוני.

יוני הושיט יד לזין החלקלק שלו, עטף את אצבעותיו סביב זקפתו והחל לשפשף באיטיות, משאיר את איברו זקור. "אל תדאגי." יוני אמר עם מבט משועשע והתרומם. הוא נעמד על הברכיים על המיטה, דואג להמשיך לשפשף את איברו והתסכל על עדי. "מזמן לא עשיתי אותך בדוגי." יוני אמר ועדי נתנה לו חיוך חרמן, מבינה את הרמז. היא ירדה על ארבע באמצע המיטה, התחת העסיסי שלה מופנה ליוני שבהה בו בתאווה. הוא התסכל על עדי מאחורה, הכוס הוורדרד שלה מציץ בצורה מפתה מתחת לטוסיק החמוד שלה, וישר מיקם את עצמו מאחוריה. הוא נתן לזין שלו שפשוף אחרון ואז כיוון אותו בין שפתיה והשחיל אותו לתוך הנרתיק שלה, דוחף את כולו לתוכה במכה אחת.

"אהה כן יוני!" עדי גנחה כשיוני השחיל אותה, ממלא אותה עם הזין הגברי שלו. "אני כל כך אוהבת שאתה עושה אותי בדוגי! זה מרגיש כל כך עמוק." עדי הודתה. היא התענגה על התחושה שלו בתוכה, ממלא אותה וחודר עמוק אליה. הוא החליק את ידיו לאורך עכוזה, ממשש אותה עד שהגיע למותניה. הוא אחז בהם והחל לזיין אותה. הוא התחיל בעדינות אבל מהר מאוד הגביר קצב.

יוני ועדי נאנחו וגנחו בעוד הם מזדיינים בתאווה מינית. יוני דפק את עדי חזק, מזיין את הכוס שלה בהנאה. הוא שיגל את עדי בתנועות אגן עוצמתיות, דוחף את הזין שלו עמוק לתוכה, וגופיהם העירומים התנגשו בקול מהדהד בכל פעם.

"כן! יותר חזק!" עדי קראה בקול, מרגישה את יוני מקרב אותה לאורגזמה המיוחלת בכל חדירה. גופה רעד בעונג מיני ושדיה הכבדים התנדנו תחתיה בקצב זיווגם. היא הרגישה את יוני מהדק את אחיזתו עליה ורגע אחרי זה הוא חדר אליה בעוצמה כל כך עזה שהיא כמעט עפה קדימה. הוא גנח גניחה חייתית מאחוריה, פותח אותה כמו כלבה מיוחמת ועדי החזירה לו בגניחת מלאת עונג משל עצמה. "כן! כן! הנה! אני גומרת!" היא צווחה מעונג, לא איכפת לה מי שומע, וגמרה בטירוף חושים מיני.

"כן! קדימה!" יוני גנח, קול סטירה מלווה את חדירה לתוך הכוס של עדי. "כן עדי! תגמרי לי על הזין!" הוא אמר בגסות וגנח לתחושת הכוס שלה מפרכס מסביב לאיברו. הוא עבר לזיין אותה בתנועות ארוכות, משחיל אותה בעוד גופה רועד בעונג. הוא התענג על הגמירה של עדי, גופה הרוטט וקול הנאתה מחרמנים אותו כל כך. הוא זיין אותה בעדינות לאורך האורגזמה שלה וברגע שקולות הגמירה שלה דעכו הוא חזר לזיין אותה חזק. "כן!" הוא גנח בעוד הוא פמפם לה את הכוס בחייתיות, גניחותיו עולות ועולות ביחד עם קצב החדירה שלו. הוא החזיק את עצמו עד הרגע האחרון, מחליק את הזין שלו הלוך ושוב בתוך הנרתיק של עדי עד שהוא לא הצליח להחזיק יותר. הוא שחרר גניחה חייתית, דוחף את עצמו עמוק לתוך הטוטה של עדי וירה את כל השפיך שנשאר לו, בתוכה באקסטזה.

יוני ועדי שכבו על המיטה מחובקים. הם היו עירומים ומסופקים, הראש של עדי על החזה של יוני, וליטפו זה את זו ברוך, מתאוששים מהמשגל האינטנסיבי.

"אני יכולה להגיד לך משהו לגבי אתמול בלילה?" עדי שאלה, עדיין מחליקה את ידה שלה לאורך החזה של יוני. היא הסתובבה על הצד והסתכלה עליו.

"את מתכוונת לגבי מה שקרה עם מאי? אני מצטער, יש מצב שהייתי יותר שיכור ממה שחשבתי." יוני אמר.

"כן, התכוונתי לזה אבל אתה לא צריך להצטער. האמת, שזה…זה ממש חרמן אותי." עדי אמרה, מסמיקה קלות.

"את רצינית? מה בדיוק?" יוני שאל מופתע.

"זה קצת מביך, אבל לראות את מאי מלקקת לך את הזין ועוד יותר מלראות אותך גומר לה בפה ומשפריץ עליה. פאק, הייתי כל כך רטובה אחרי זה." היא הודתה וראתה את יוני מסתכל עליה מופתע. "מפריע לך שזה עשה לי את זה?" עדי שאלה מבוישת.

"אהה, לא, ממש לא." יוני ענה מהר, מופתע מהשאלה. הוא בעצמו לא יודע מה הוא חושב על מה שקרה עם אחותו, ולמרות שהטיעון הראשי שלו היה שהוא היה שיכור, הוא ידע שזה לא רק זה. "במיוחד אם זה מה שגרם לי להתעורר לכל זה." יוני אמר, מנסה להקל את האווירה וחייך למראה החיוך המבויש על שפתיה של עדי. הוא רכן אליה, מסתכל עמוק לתוך עיניה ונישק אותה, נשיקה מרגיעה שהמיסה על חשש שהיה לעדי.

יותר מאוחר, אחרי שעדי עזבה, יוני נתקל באחותו. הם הסתכלו זה על זו, יוני נותן לה מבט מתנצל אבל אף אחד מהם לא הזכיר את מה שקרה בלילה שלפני. אחרי זה שניהם התנהגו כרגיל, מתעלמים ממה שקרה. יוני המשך להנות מהחופש ומאי המשיכה בעיסוקיה.

ביום ראשון יוני בילה את היום עם חברים מהצבא. הם טיולו, עשו על האש ונהנו. לעדי ומאי היה יום קצר בבית ספר אבל חוץ מזה לא היה להן יותר מידי מה לעשות. הבגרות הכי קרובה הייתה במרחק שבוע, והן לא היו צריכות להגיע לבית ספר שוב עד יום חמישי.

היה כבר חושך כשיוני חזר הביתה, עייף אך מרוצה. הוא נכנס לבית חשוך והלך בעקבות קול הטלוויזיה בסלון. הוא התקרב לספה, ומצא את מאי ועדי יושבת ורואות סרט, קערה של פופקורן ובקבוק קולה על השולחן לידם.

"היי בנות, מה קורה?" יוני שאל ושתיהן הסתובבו אליו.

"היי, איפה היית?" עדי שאלה.

"על האש עם החבר'ה מהצבא." יוני הסביר. "איפה ההורים?" הוא שאל את אחותו.

"יצאו להצגה לפני איזה חצי שעה." מאי ענתה.

"ומה אתן עושות?" יוני שאל.

"סתם, רואות סרט." מאי ענתה.

"רוצה להצטרף אלינו?" עדי שאלה.

"בכיף, אבל אני חייב להתקלח קודם." יוני אמר ועדי הנהנה, חוזרת לסרט.

יוני נכנס לחדר המקלחת וקילף מעצמו את הבגדים המלוכלכים. הוא נכנס למקלחת ונתן למים החמים לשטוף אותו. הוא הסתכל על הזין החצי עומד שלו מדלדל בין רגליו וקיווה שעדי תרצה לבוא אליו לחדר לסקס לפני שהיא תלך. המחשבה חרמנה אותו והוא יצא מהמקלחת עם זקפה. הוא התנגב, עטף את המגבת סביב המותניים ובא לצאת אבל אז התחרט. הוא ידע שההורים שלו לא יחזרו בזמן הקרוב והוריד מעצמו את המגבת. הוא תלה אותה לייבוש במקלחת ויצא ממנה עירום. הוא קיווה שעדי תבוא לקחת משהו מהחדר של מאי ותראה אותו ככה, וחלק קטן ממנו אפילו קצת קיווה שמאי תראה אותו, אבל שתי הבנות עדיין היו בסלון ויוני המשיך לחדרו.

יוני פתח את ארון הבגדים שלו, מנער את המחשבות הסוטות מראשו והתלבש. זה היה לילה חמים והוא שם על עצמו בוקסרים אווריריים ומכנסי ספורט, מחליט לוותר על החולצה. הוא נעל זוג קפקפים ישן והצטרף לבנות בסלון.

"אז מה רואים?" יוני שאל ברגע שהוא חזר לסלון ושתי הבנות הסתובבו אליו. הם בחנו את החזה החשוף שלו, ומאי סובבה חזרה את הראש לסרט.

"סתם איזה קומדיה רומנטית." היא אמרה ליוני והוא הנהן בראשו והתיישב לידה. היא הסתובבה, מציעה לו את שפתיה והוא רכן ונשק לה קלות. הוא שם יד מסביב לכתף שלה ושניהם הסתובבו לסרט. "רוצה פופקורן?" עדי שאלה את יוני, מצביע על הקערה החצי מלאה ויוני הנהן, לקח חופן פופקורן ודחף לפה.

הם ישבו וראו את הסרט בדממה במשך כמה דקות, יוני ממשיך לנשנש פופקורן. היו כמה סצנות משעממות אבל מהר מאוד העניינים על המסך התחממו והתחילה סצנת סקס לוהטת בין שתי דמויות. השלושה הסתכלו בעניין, מתחרמנים מהתמונה על המסך. בשלב מסוים עדי סובבה את ראשה ליוני ומשכה אותו לנשיקה. היא השחילה את לשונה לתוך פיו והשניים החלו להתמזמז, מתעלמים ממאי שהעיפה לכיוונם מבט סולד אבל הסתובבה חזרה למסך מהר.

עדי נישקה את יוני בחושניות, מחליקה את ידה על החזה החשוף שלו. היא הורידה את ידה למטה, לאורך הבטן של יוני וניתקה את פיה מפיו. "מחרמן אותי בטירוף הסרט." עדי לחשה ליוני באוזן בעוד קולות סקס בוקעים מהטלוויזיה. היא החליקה את ידה נמוך יותר, שמה אותה על הבליטה במכנס של יוני והחלה לשפשף לו את הזין מבעד למכנס. ידו של יוני הייתה על הירך של עדי וגם הוא העביר את היד שלו בין רגליה, מניח אותה על הבד של הטייטס הקצרים שהיא לבשה, והחל לגעת לה בכוס מבעד למכנס. "אני כל כך רטובה!" עדי לחשה ליוני באוזן, מזכה אותו בגניחה חרישית, ויוני ישר הצמיד את שפתיו לשפתיה ודחף את לשונו לפיה החם.

השניים המשיכו להתמזמז, נוגעים ומחרמנים זו את זה יותר ויותר. הזין של יוני עמד כמו טיל במכנסיים, ותוך כדי שהוא מנשק את עדי החליט להדליק אותה אפילו יותר. הוא הפסיק לשפשף את המכנס שלה והזיז את ידו למעלה. הוא השחיל את אצבעותיו לתוך הטייטס והתחתונים שלה, ומהר מאוד אצבעותיו מצאו את הכוס החלק שלה. הוא העביר אצבע לאורך החריץ שלה, נדהם מכמה היא רטובה, והחל לגעת ולשפשף את הכוס והדגדגן שלה בעדינות.

עדי השתגעה למגעו המחרמן של יוני. היא פיסקה את רגליה רחב, נותנת לו כמה שיותר מקום והפסיקה לשפשף לו את הזין. היא גנחה חרישית לתוך פיו, כל גופה בוער מתאווה ואז ניתקה את פיו מפיה. היא הסתכלה לו בעיניים, חיוך מתנשא על שפתיו, ואז רכנה שוב לאוזן שלו. "אני רוצה שתרד לי." עדי לחשה, כמהה להרגיש את לשונו ושפתיו בין רגליה.

"בשמחה." יוני לחש לה בחזרה באוזן ומשך את ידו ממנה. "בואי נעלה אלי לחדר." הוא לחש לה.

"לא, אני רוצה שתעשה את זה פה." עדי לחשה לו חזרה.

"אבל מאי כאן." יוני ישר אמר.

"אני יודעת, אני רוצה שהיא תראה." עדי לחשה חזרה. היא הביטה ביוני, עיניו נפערו קצת אבל הוא הנהן. הוא קם על הרגליים וירד על ברכיו על הרצפה מול עדי. הוא השחיל את האצבעות בתוך הגומי של הטייטס וקילף אותן מעדי ביחד עם התחתונים שלה, חושף את הכוס הוורוד והמגולח שלה.

"מה אתם עושים?" מאי שאלה בשוק, לא יכולה לתעלם יותר. היא ראתה את יוני מושך מעדי את המכנסיים, משאר את פלג גופה התחתון חשוף לגמרי, ואז מתקרב אליה. עדי פשקה את רגליה רחב ויוני שם את ידיו על ברכיה. הוא החליק אותם במעלה ירכיה ודחף את פניו בין רגליה. "אתה יורד לה?" מאי שאלה בתדהמה בעודה בוהה באחיה מצמיד את שפתיו לשפתי הכוס של עדי, מנשק את ערוותה.

"כן." עדי אמרה, גונחת קלות.

"אבל למה כאן? לכו לחדר!" מאי ירתה אבל לא יכלה להזיז את מבטה. היא המשיכה להסתכל על אחיה הגדול מנשק את המנוש של עדי, שפתיו עוברות לאורך עורה האינטימי ונושקות לו.

"מה איכפת לך? את גם ככה כבר ראית אותנו." עדי אמרה בביטול, נותנת במאי מבט חטוף ומיד החזירה את עיניה ליוני. היא הסתכלה איך לשונו משתחלת החוצה ונותנת ליקוק שובב לדגדגן שלה.

"בסדר, זה לא אומר שאני רוצה לראות את זה שוב." מאי מלמלה אבל עדי התעלמה והפה של יוני היה עסוק. מאי ניסתה לחזור לסרט אבל גניחה מצד עדי גרמה לה ישר לסובב את מבטה חזרה. היא הסתכלה על אחיה בין רגליה של עדי וכבר לא יכלה להפסיק להסתכל. אחיה הוציא את לשונו החוצה, ליקק את הדגדגן של עדי, ומיד המשיך לטרוף לה את הכוס הרטוב. הוא ליקק אותה בתאווה, מעביר את לשונו לאורך שפתיה הענוגות ובתוך החריץ הרטוב שלה. הוא ליקק ונישק אותה ברעב מיני, לא מדלג על סנטימטר, ולמרות שזה היה אח שלה, זה חרמן את מאי כל כך.

מהר מאוד מאי מצאה את ידה משפשפת את הכוס שלה מעבר למכנסי הג'ינס הקצרים שהיא לבשה בעוד עדי גונחת בהנאה. היא לא הזיזה את מבטה מיוני שהמשיך לפנק את עדי, וברגע שהוא דחף את הלשון שלו לתוך הכוס של עדי, מאי לא יכלה להתאפק יותר. היא פתחה את כפתורי הג'ינס, דחפה יד לתוך המכנס והמשיכה לשחק עם עצמה תוך כדי שאחיה הגדול חוקר את הנרתיק של עדי עם לשונו.

"או כן יוני!" עדי גנחה בתשובה ללשונו החמה של יוני חודרת אליה. היא שמה יד על הראש שלו, מפשקת את רגליה רחב, נתנה לו להמשיך ללקק אותה ברצון. היא נתנה למאי מבט נוסף וחייכה למראה של חברתה הטובה עם יד במכנס מענגת את עצמה. "תורידי, יהיה לך יותר נוח." עדי לחשה למאי עם חיוך מקניט, מצביעה על המכנס אבל מאי החזירה לה מבט לא מבין. "את המכנס, תורידי. יהיה לך יותר נוח." עדי אמרה. 

מאי הסתכל עליה לכמה רגעים ואז הורידה את מבטה שוב לאחיה. הוא עדיין היה עסוק בללקק את הטוטה של עדי. היא החזירה את מבטה חזרה לעדי והנהנה. היא הייתה כל כך חרמנית כבר שהיא החליטה שאם לעדי ויוני לא איכפת שהוא יורד לעדי לידה, גם לה לא איכפת לגעת בעצמה לידם. היא השחילה אצבעות בתוך המכנס שלה, תופסת גם את התחתון, הרימה את האגן והורידה מעצמה את המכנס. היא הרימה את עצמה על הספה, יושבת יותר גבוה, פישקה רגליים והמשיכה לגעת בעצמה בעודה מסתכלת על אחיה ממשיך לרדת לעדי.

טעמה הממכר של הכוס של עדי חרמן את יוני שהמשיך לרדת לה בהנאה. הוא התענג על גניחותיה ודאג לפנק אותה כהוגן. הוא קלט את אחותו מסתכלת עליהם אבל התעלם והתמקד בעדי. הוא שם לב שהיא התחילה לגעת בעצמה, בהתחלה בחשאי ואז יותר בגלוי, עד שהוא ראה אותה מורידה לגמרי את המכנסיים, חושפת את הכוס המושלם שלה, ומתחילה לאונן תוך כדי שהיא מסתכלת עליו יורד לעדי.

עדי העבירה את מבטה מיוני למאי והרגישה את חום גופה עולה. היא כבר למדה מפעם קודמות עם יוני שלוקח לה הרבה זמן לגמור ממין אוראלי, אבל יוני היה להוט להקדיש כמה זמן שצריך למלאכה, מחמם אותה לאט לאט עד נקודת הרתיחה. כל כך הדליק אותה שמאי מסתכלת, מסתכלת על אח שלה יורד לה, והיא ידעה שיש רק דבר אחד שיחרמן אותה יותר. "את רוצה גם?" עדי שאלה את מאי בקול.

"מה?" מאי שאלה את עדי, לא מבינה.

"את רוצה שיוני ירד לך גם?" עדי שאלה את מאי ויוני קפץ.

"מה?" יוני שאל בשוק, מנגב את מיציה של עדי מפניו עם ידו.

"קצת לא נעים לי שאתה פה מפנק אותי ליד מאי והיא צריכה…לדאוג לעצמה." עדי אמרה.

"אבל…" יוני התחיל אבל עדי קטעה אותו.

"וחשבתי שאתה גם דיי חייב לה אחרי יום שישי." עדי הוסיפה והתסכלה על יוני שישר השתתק, לא יודע מה להגיד. "את רוצה?" עדי שאלה.

"אני לא…" מאי התחילה למלמל. היא רצתה אבל לא ידעה מה להגיד, איך להודות שהיא רוצה שאח שלה ילקק לה את המנוש.

"זה בסדר." עדי הרגיע אותה ושמה יד על הצוואר של יוני. "הוא יחזיר לך על יום שישי." עדי הוסיפה ומשכה את יוני לכיוון מאי, מובילה אותו אליה. מאי לא זזה, רק בהתה ביוני מתקרב עד שהוא היה על ברכיו מולה.

"את בטוחה?" יוני שאל את עדי שהנהנה בהתלהבות. הוא לקח נשימה עמוקה ואז הסתובב לאחותו. "את רוצה?" יוני שאל את מאי בעדינות והושיט את ידיו לרגליה החשופות של אחותו. הוא תפס אותן, מעסה אותם קלות והסתכל לאחותו הקטנה בעיניים. מאי הסתכלה עליו חזרה, נלחמת בעצמה ולבסוף הנהנה בראשה בהיסוס. היא השתכנעה שזה באמת יהיה אחיה מחזיר לה על מה שקרה ביניהם בשישי, על זה שכחלק ממשחקי לילה מאוחרים וטיפשיים היא ליקקה לו את זין והוא בטעות גמר לה בפה. היא החליקה את גופה לקצה הספה, יוני פישק את רגליה רחב יותר, והיא התסכלה בתדהמה איך אחיה הגדול רוכן בין רגליה ומצמיד את שפתיו לפות העדין שלה.

עדי הסתכלה מהצד וליבה הלם. היא ראתה איך יוני מתחיל בנשיקות עדינות, נושק למקדשה של אחותו הקטנה, ואיך גופה של מאי מגיב למגע החם. זה התחיל כריקוד מהוסס, שניהם בוחנים אחד את השנייה כאילו לא מאמינים. יוני נשק לכוס של אחותו, נשיקה קטנה על ערוותה, מבריש את שפתיו על פס השיער הקטן וסקסי שלה, ואז הרים את עיניו אליה. הוא המשיך בנשיקה על שפתיה, שוב הפסקה, ואז הוציא את לשונו ובזהירות הבריש אותה לאורך החריץ המפתה של מאי. גופה של מאי היה נוקשה ומהוסס בהתחלה, כאילו אוסר עליה ליהנות, אבל כל ליקוק ונישוק עדין, כל מגע אינטימי שחרר אותה קצת, שכנע אותה שמותר ליהנות מפיו של אחיה בין רגליה.

גניחה קטנה ומלאת עונג שנפלטה מהפה של מאי היא ששברה את הקרח. קול ההנאה המינית נפלט בהיסח הדעת אך עם זאת הביע בדיוק את מה שהיא הרגישה. יוני נדרך בין רגליה, לשונו מעבירה ליקוק מהוסס על הדגדגן של אחותו אבל למשמע גניחתה הוא התמסר למעשה, ותוך רגע יוני החל לטרוף את הכוס של אחותו. הוא ליקק אותה בחושניות, מעביר את לשונו בתוך החריץ שלה, ואז לחץ אותה אל הדגדגן שלה. הוא הצמיד את שפתיו לשפתיה, מוצץ את הדגדגן שלה, ואז הוציא את לשונו החוצה והשחיל אותה לתוך הכוס של אחותו, טועם את טעמה המשכר.

"פאק יוני!" מאי גנחה לתחושת אחיה מחדיר את לשונו בין שפתיה ודוחף אותה עמוק פנימה. הוא סובב אותה בפנים, מחליק את לשונו בתוכה ומאי שחררה גניחה חייתית ומלאת עונג. "תדחוף לי אצבע!" מאי פקדה על אחיה והוא מיד נענה. הוא משך את לשונו החוצה והחדיר אצבע לתוך הכוס הרטוב שלה. הוא העביר את לשונו לדגדגן שלה, מלקק אותו במרץ ובאותו זמן החל לדחוף לה את האצבע שלו, מזיז אותה הלוך ושוב בתוך הנרתיק החם שלה. הוא דפק אותה עם האצבע שלו, מלקק את מיציה בתאווה, ותוך מספר שניות מאי גמרה בצווחה קולנית.

עדי שפשפה לעצמה את הכוס בחרמנות בעוד מאי גמרה מאחיה לידה, צווחת בהנאה וגופה רוטט בעונג. יוני המשיך ללקק אותה, את אחותו, מחליק אצבע שוב ושוב לתוך הכוס שלה בעוד רגליה רועדות. לאחר מספר רגעים יוני משך את פניו אחורה ובחן את מאי. הוא החזיק את רגליה של אחותו מפושקות והמשיך לזיין אותה עם האצבע שלו מהר. הוא הסתכל על אחותו גומרת ממנו, גופה המגרה רועד באופוריה, והמשיך, מרגיש את כיווצי הנרתיק שלה סביב האצבע שלו עד שהיא נרגעה.

יוני משך את האצבע מהכוס של אחותו הקטנה ובהה בה בדממה. רטט אורגזמי אחרון הרעיד את גופה ואחריו היא קפאה במקום. היא הסתכלה עליו חזרה, מתנשפת בכבדות והצמידה את רגליה, לפתע מתביישת במה שהיא נתנה לאחיה לעשות לה. הם הסתכלו זה על זו, אח על אחות, ולא ידעו מה להגיד. יוני הכניס את אצבעו לפיו, מלקק את מיציה של מאי ממנה ואז קם על רגליו. הוא עדיין לבש מכנסיים, הזין שלו בולט בבירור, ובתנועה חדה דחף אותם למטה. איברו המרשים קפץ החוצה ויוני ישר לקח אותו ביד והחל לשפשף.

עדי כבר הייתה על סף גמירה. לראות את יוני יורד למאי וגורם לה לגמור הדליק אותה כל כך, והיא אוננה למראה בלי בושה. היא הסתכלה על הזין העומד של יוני וכל כך רצתה כבר שהוא יהיה בתוכה. היא משכה את ידה מבין רגליה, התיישבה זקוף, והושיטה יד לכיוון הזין של יוני. יוני הביט בה, הזיז את ידו הצידה, ועדי משכה אותו עד שהוא עמד מולה. היא החליקה את ידה לאורך איברו, אוחזת אותו בבסיס, ואז לקחה אותו בתוך פיה. היא נתנה לזין של יוני מציצה זריזה, ידה הפנויה בין רגליה, ולאחר רגע משכה את האיבר מפיה.

"בוא שב!" עדי אמרה, קולה נוטף חרמנות, וקמה על רגליה. יוני הנהן ומיד התיישב במקומה על הספה. עדי בשיא המהירות הורידה את החולצה שלבשה ואת החזיה, חושפת את שדיה המהפנטים, וזרקה את בגדיה על הרצפה. היא טפסה חזרה על הספה, עולה על יוני, ותפסה את הזין שלו. היא החזיקה את הזין שלו כלפי מעלה, פונה ליוני, רגליה בשני צדדיו, והורידה את עצמה על הזין שלו. היא כיוונה אותו בין שפתיה, ושיפדה את הכוס שלה על איברו הזקור, יורדת בגניחות מיניות עד שהוא מילא אותה לגמרי. היא שמה את ידיה על כתפיו, אוחזת בו, והחלה לרכוב לו על הזין.

"פאק!" יוני גנח לתחושת הכוס הצר של עדי מחליק לאורך איברו. "את רטובה לאללה!" הוא הוסיף בחרמנות לתחושת הכוס המוצף שלה מחבק את הזין שלו.

"כן, אני כל כך מגורה!" עדי אמרה בין גניחות. "אלוהים! אני עוד רגע גומרת!" היא הוסיפה ופניה התעוותו בעונג. היא דפקה את הכוס שלה למטה על הזין של יוני עוד פעם, פעמיים, ואז שחררה גניחה עמוקה. "אהה כן!" עדי צווחה, עצמה את עיניה, ולאחר רגע יוני הרגיש את הכוס שלה מתחיל להתכווץ מסביב לאיברו.

"אני לא מאמין, את כבר גומרת?" יוני שאל בתדהמה ועדי רק הנהנה. היא זרקה את ראשה אחורה, הקשיתה את גבה, וירכיה החלו לרעוד עליו. היא דחפה את הכוס שלה למטה על איברו, מצמידה את הדגדגן שלה לגופו העירום, ושיחררה שורה של גניחות עמוקות. יוני אחז את גופה העירום של עדי בזמן שהיא גמרה, מתענג על העונג שהיא חווה. הזין שלו היה קשה כמו ברזל בתוך הכוס הרוטט שלה, והוא החזיק אותו בידיו לאורך פורקנה העז.

מאי הסתכלה על עדי בשילוב של בושה וקנאה. חברתה הטובה רכבה על הזין של אחיה לגמירה כאילו מאי כלל לא נמצאת שם לידם ורואה הכל. היא התביישה שהיא נתנה לאחיה לרדת לה, ועוד שיותר שהוא גרם לה לגמור. פלג גופה התחתון היה חשוף אך היא חיבקה את ברכיה, לא חושפת את מבושיה. היא הרגישה לא נעים להסתכל, לראות את חברה שלה ואחיה ומזיינים ואת עדי גומרת, אבל גם לא הרגישה נעים ללכת. היא נשארה לשבת בקצה הספה ולהסתכל על הזוג, מוצאת את עצמה מתחרמנת שוב.

"וואו, זה היה מטורף!" עדי אמרה אחרי שנרגעה קצת. היא לקחה נשימה עמוקה וחזרה לרכב על הזין של יוני באיטיות. "אני לא חושבת שאי פעם גמרתי כל כך חזק." היא אמרה ליוני וחיוך מרוצה התפשט על פניו. "נראה לי שעכשיו תורך." עדי אמרה ליוני עם חיוך שובב והגבירה קצב. היא דפקה את הכוס שלה על הזין של יוני, ולא היה צריך הרבה בשביל שיוני גם יגמור.

"פאק עדי!" יוני גנח ועצם עיניים. הוא פתח אותם אחרי רגע ובהה בשדיים המדהימים של עדי קופצים מולו. הוא הרגיש את הכוס הרטוב שלה מחליק לאורך איברו, עוטף ומחבק אותו עד שהוא לא הצליח להחזיק עוד. "או כן!" יוני גנח וירה מטח ראשון לתוך הכוס של עדי. "פאק!" הוא קרא בחייתיות, פניו מתעוותות בעונג וירה עוד מטח.

"כן יוני!" עדי עודדה. "כן! תן לי את זה!" היא קראה לתחושת השפיך שלו ממלא אותה. "כן! תגמור בשבילי! תמלא אותי!" היא אמרה לו, רוכבת על הזין שלו, ומרגישה איך הזין שלו רוטט בתוכה וממלא את הנרתיק שלה בשפיך החם שלו.

מאי צפתה באחיה הגדול וחברתה הכי טובה מזדיינים לידה ומביאים זה את זו לאורגזמה איתנה. היא צפתה קודם בעדי גומרת, גופה רוטט בעונד שמיימי על הזין של אח שלה, וישר אחר כך אחיה הגדול גומר, משפריץ את זרעו בתוך עדי המעודדת אותו במילים גסות ומחרמנות. היא הסתכלה על השניים בתדהמה, עדה פעם נוספת לסקס בין השניים, אך בניגוד לפעם הראשונה והמהוססת, זה היה משגל מלא תשוקה וחסר בושה.

עדי שיפדה את עצמה על הזין של יוני, מרגישה אותו משפריץ בתוכה, וחיכתה עד שהוא יסיים. היא הסתכלה על פניו, והרגישה איך גופו נרגע עם תום פורקנו. הם התנשפו בכבדות, עדי ממשיכה לשבת על הזין של יוני, ואז היא פשוט קרסה עליו. היא הניחה את ראשה על הכתף שלו, הצמידה את החזה שלה לחזה שלו, והוא ליפף את ידיו החזקות סביבה וחיבק אותה.

מאי קמה מהספה בלי להגיד מילה. היא הרימה את המכנסיים שלה מהרצפה והסתכלה על יוני ועדי מחובקים על הספה. אחיה הרים את מבטו אליה, עניו סורקות את פלג גופה התחתון החשוף עד שעיניהם נפגשו.

"אני הולכת למיטה." מאי אמרה בקול חלש, ישר מסתירה את ערוותה בעזרת המכנס שלה, ויוני הנהן. "כדאי שתתלבשו או תעברו אליך לחדר לפני שההורים יחזרו." מאי אמרה ליוני והוא שוב הנהן. היא ראתה את אחיה נושק לכתף החשופה של עדי, ואז עשתה את דרכה לחדר שלה.

מאי נכנסה לחדר שלה וזרקה את הבגדים שבידה על הרצפה. היא הורידה מעליה את החולצה והחזייה שעוד לבשה, ונשכבה על המיטה. היא פישקה את רגליה רחב, חושפת את ערוותה, וישר הושיטה יד בין הרגליים. היא העבירה אצבע לאורך החריץ הרטוב שלה, שפשפה את הדגדגן, ואז החליקה אצבע לתוך הכוס המגורה שלה. היא בלעה גניחה, עצמה את עיניה והחלה לאונן במהירות. למרות שהיא גמרה לא מזמן מאי התחרמנה מאוד שוב מלראות את אחיה ועדי עושים סקס. היא דחפה לעצמה שוב אצבע, מענגת את הכוס הצעיר שלה, אבל הפעם, בניגוד לבדרך כלל, היא לא דמיינה את חבר שלה בזמן שהיא נגעה בעצמה. היא דמיינה את אחיה הגדול יוני, דמיינה אותו מכניס את הזין הגדול שלו לכוס הקטן שלה, חודר אליה כמו שהוא חדר לעדי. היא גנחה שוב על המיטה, דוחפת לעצמה עוד אצבע, החלה לשפשף את הדגדגן שלה עם היד שנייה, ולאחר מספר שניות גמרה גמירה עוצמתית. מאי צווחה בעונג, גופה רוטט מהאורגזמה, וכל זאת תוך כדי שהיא מדמיינת את אחיה הגדול עושה אותה.  

6 מחשבות על “טובות בין אחים – חלק ג'”

 1. ענקקקקק סיפור ארוטי ומגרה ביותר, תמשיך את עלילה עד פרק 10 ויותר.

  הגב
  • הסיפור הזה הוא יצירה מעוררת ומאוד מרעננת ביובש הסיפורים. המתח המיני והדריכות שהכותב שוזר, הינה מהטובות שקראתי לאחרונה. ממש אהבתי ומחכה להמשך

   הגב
   • בייניש מדוע הפסקת לכתוב גם אתה בעל יכולת כתיבה מעולה בבקשה המשך ממש אהבתי ונהנתי מהיצירות שלך

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)