טובות בין אחים – חלק ב'

מאת קיוטו

לחקלק א' של הסיפור

עדי יצאה מהמקלחת, מגבת קטנה סביב שיערה הרטוב ומגבת גדולה נוספת עוטפת את גופה העירום, מהודקת מעל שדייה הגדולים ויורדת עד לאמצע ירכיה החלקות. היא נכנסה לחדר השינה שלה, סוגרת את הדלת מאחוריה, ופתחה את ארון הבגדים. היא רפרפה בין הבגדים, שלפה חזייה אפורה, זרקה אותה על המיטה, ופתחה את מגירת התחתונים. היא בחרה חוטיני כחול, ובדיוק סגרה את המגירה כשהפלאפון שלה זמזם מהשידה ליד המיטה.

עדי הסתובבה לכיוון הצליל, זרקה את התחתון על המיטה, והרימה את הטלפון. היא התיישבה על קצה המיטה, הדליקה את המסך וראתה הודעה ממספר לא מזוהה. "היי, זה יוני" היה כתוב בה, ועדי מיד הרגישה את קצב הלב שלה מתחיל לעלות. היא נשכבה על המיטה, עדיין עטופה במגבת, והחלה להקליד בהתרגשות.

"היי יוני" עדי כתבה, לוחצת על כפתור השליחה, ולקחה נשימה עמוקה. עברו קצת יותר מעשרים וארבע שעות מאז שיוני, אחיה הגדול והחתיך של החברה הכי טובה שלה, קטף לה את הבתולים. היא עדיין לא לגמרי עיכלה את העובדה שזה קרה, אבל היא מאוד שמחה שזה סוף סוף קרה ולא יכלה לחלום על מישהו טוב יותר שיהיה הראשון שלה.

"מה נשמע?" יוני שלח בחזרה אחרי שניה.

"הכל בסדר. מה איתך?" עדי כתבה.

"אני בסדר. תכננתי לשלוח לך הודעה יותר מוקדם אבל רק עכשיו הגעתי למגורים. רציתי לוודא שאת בסדר אחרי אתמול. בכל זאת פעם ראשונה שלך ואני מקווה שהיא לא הייתה טראומתית מידי." יוני שלח וצירף סמיילי.

"טראומתית? ממש לא. היה מושלם." עדי כתבה.

"איזה כיף לשמוע. אני גם ממש נהניתי. אז אנחנו סבבה?" יוני שאל.

"כן, לגמרי" עדי שלחה חזרה עם סמיילי.

"יופי. לילה טוב." יוני שלח.

"לילה טוב." עדי שלחה חזרה. היא המשיכה לבהות בפלאפון, קצת מופתעת אבל גם קצת מתרגשת מזה שיוני שלח לה הודעה. היא לחצה על המספר שלו, הוסיפה לאנשי קשר, ואז הניחה את הפלאפון בצד. היא החליקה את ידיה לאורך המגבת הרטובה, רטט קל עובר בגופה, והשחילה את האצבעות לחלקה העליון. היא העיפה מבט לדלת הסגורה ואז פתחה את שולי המגבת וחשפה את גופה העירום.

אוויר הלילה החמים על עורה גרם לצמרמורת לחלוף לאורך גופה ועדי הסתכלה למטה על גופה החשוף, בוחנת אותו. היא חפנה את שדיה הגדולים ברוך, ממוללת את פטמותיה הכהות וגנחה חרישית בעוד הן מזדקרות. היא החליקה את ידיה במורד גופה, ממששת את בטנה השטוחה והחלה ללטף את שיער הערווה שלה. עדי פשקה את רגליה קלות, עיניה על החריץ הוורדרד שלה, והחליקה את אצבעותיה לאורכו בעדינות. היא הסתכלה על שפתי הכוס המלאות שלה, מעבירה אצבע לאורכן והרגישה את חום גופה עולה. היא נתנה ליטוף קטן לדגדגן שלה, מחרישה גניחה, ופשקה את רגליה רחב יותר. היא החליקה את אצבעותיה הלוך ושוב לאורך שפתי הפות שלה, ונזכרה במראה של יוני העירום בין רגליה. היא עצמה את עיניה, נזכרת איך שפתיו של יוני הרגישו בין רגליה, איך לשונו חקרה את אוצרה, ואיך הוא החדיר את איברו היפה לתוכה. היא דחפה בזהירות אצבע, לאט מחליקה אותה עמוק לתוך הכוס שלה, מרגישה את נרתיקה החם מחבק את האצבע השובבה. היא החזיקה את האצבע בפנים, רטט עובר בגופה ואז שלפה אותה החוצה, מיציה עוטפים אותה. היא לקחה נשימה עמוקה, נהנית מהחום המדהים בין רגליה והשחילה עוד אצבע, מחדירה לעצמה שתי אצבעות. עדי דחפה אותם פנימה, הכוס שלה צווח מעונג, וישר משכה אותן החוצה. היא דחפה אותן שוב פנימה, עמוק לתוך הנרתיק שלה וקפאה. עדי חשקה את שיניה, משתיקה גניחה קולנית, וצפתה ברגליה המפושקות מתקפלות. הן סגרו על ידה, מחבקות את היד הצמודה לערוותה, וללא יכולת לשלוט בזה, גופה של עדי החל לרעוד בעונג שמיימי.

הימים הבאים היו רגועים. עדי לא סיפרה למאי שיוני שלח לה הודעה, ומעבר לבדוק בשבת בלילה שהיא בסדר, הן לא דיברו על מה שקרה בין עדי ליוני בנוכחות מאי. זאת הייתה אותה שגרה רגילה של בית ספר, חברות, ושיעורים, ועדי לא הצליחה להוציא מהראש שלה את יוני.

ביום רביעי בלילה עדי שכבה במיטה שלה וראתה טלוויזיה כשהפלאפון שלה צפצף. היא כבר הייתה מוכנה לשינה ולבשה רק זוג תחתונים ורוד וחולצה לבנה גדולה. היא כיבתה את הטלוויזיה, לקחה את הפלאפון, וכשראתה שוב הודעה מיוני, לבה החל לפעום. "היי." הוא כתב לה בשיא הנונשלנט ועדי לקחה נשימה עמוקה וענתה לו חזרה.

"היי. מה קורה?" היא כתבה חזרה.

 "וואי, אני גמור. בדיוק חזרתי מיומיים בשטח." הוא ענה.

"וואי, נשמע קשה. אתה בסדר?" עדי שאלה.

"כן, סתם אימון אבל היה קשוח. מה איתך?" יוני שאל.

"אני בסדר. סתם בצפר וכל מיני, אתה יודע…" עדי ענתה.

"כן לגמרי…" יוני ענה אבל המשיך להקליד. "עדי, אני חייב לספר לך משהו." יוני כתב והפסיק לרגע. עדי בהתה במסך, מחכה ליוני שימשיך. "מאז מה שעשינו בשבת אני לא יכול להפסיק לחשוב עליך." יוני כתב אחרי כמה רגעים ועדי הסתכלה על ההודעה בתדהמה. היא קראה אותה עוד פעמיים לפני שהקלידה תשובה באצבעות רועדות.

"באמת?" עדי שאלה.

"כן. כל הזמן בשטח, כל רגע פנוי מצאתי את עצמי חושב עליך ועל מה שעשינו. את לא מבינה מה את עושה לי." יוני כתב.

"מה אני עושה לך?" עדי כתבה חזרה, מסמיקה. היא הסתכלה על המסך אבל לא יוני לא הקליד תשובה. היא חיכתה, נשימתה כבדה, ואחרי מספר שניות הוא שלח לה תמונה. עדי פתחה את התמונה ועיניה נפערו למראה הזין הזקוף של יוני, עומד במלוא הדרו. היא סקרה אותו בתדהמה והיד הפנויה שלה ישר נשלחה לתוך התחתון.

"זה מה שאת עושה לי. אני לא מצליח להפסיק לחשוב עליך, על איך היה לשכב איתך, על הגוף הסקסי שלך." יוני ענה ועדי קראה את ההודעה שלו בהתרגשות ותדהמה.

"וואי יוני. האמת, שגם אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליך." עדי הודתה בהססנות.

"באמת?" יוני שאל ישר.

"כן. אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליך ועל מה שעשינו." היא סיפרה לו.

"את רצינית? איזה כיף." יוני כתב לעדי. "אם ככה, אני יוצא מחר חמשוש. בא לך אולי שנפגש?" יוני שאל וחיוך התפשט על שפתיה של עדי.

"אני אשמח." עדי כתבה לו. "ההורים שלי יוצאים מחר בערב להצגה. אתה רוצה לבוא אלי?" היא שאלה.

"ברור!" יוני ענה ושלח סמיילי.

"חחח יופי, אז קבענו." עדי שלחה לו חזרה.

"איזה כיף. תגידי, יש סיכוי לקבל איזה תמונה בינתיים? משהו להחזיק אותי." יוני ניסה ועדי קראה את ההודעה שוב, לוודא שהיא הבינה נכון.

עדי פתחה את המצלמה בפלאפון והרימה את החולצה שלה, חושפת את שדיה היפים. היא צילמה את עצמה כמה פעמים, דואגת שלא יראו לה את הפנים, ואז בחרה את התמונה שיצאה הכי סקסית ושלחה ליוני. "איך זה?" היא שאלה, מוחקת את שאר התמונות.

"פאק! איזה מהממת את!" יוני שלח מיד, מתלהב מהתמונה של הציצים הגדולים שלה. "אני לא יכול לחכות." הוא הוסיף. "טוב, אני חייב לזוז. לילה טוב." הוא שלח ואז התנתק.

"לילה טוב." עדי שלחה חזרה, קצת מופתעת מעצמה. היא בהתה במסך הפלאפון כמה דקות ואז הניחה אותו. היא כיבתה את האור, כל גופה חם מהתרגשות וניסתה ללכת לישון, מחכה בקוצר רוח למפגש נוסף עם יוני.

הדפיקה בדלת הראשית רק העצימה את דפיקות הלב של עדי והיא מיהרה לפתוח. היא לבשה מכנסון ג'ינס צמוד, חולצת טריקו אפורה, כפכפים ואספה את השיער שלה בקוקו מסודר. היא נעצרה בדלת, לוקחת רגע לסדר את הבגדים ואז פתחה את הדלת.

"שלום יפיופה!" יוני אמר עם חיוך כובש ונכנס לבית של עדי, סוגר את הדלת מאחוריו. הוא היה לבוש במדי א' מגוהצים, נשק תלוי על כתף אחת ותיק גדול על הכתף השנייה. הוא הניח את התיק הכבד על הרצפה, דוחף אותו הצידה עם הרגל, ואז לקח צעד לעדי וכרך את ידיו סביבה. "וואי, איזה ריח טוב יש לך." יוני אמר בזמן שהוא מחבק את עדי, גופו השרירי צמוד לגופה. הוא הרגיש איך הזין שלו מתחיל לעמוד ועזב אותה.

"תודה." עדי אמרה עם חיוך מתוק וסקרה את יוני. הוא נראה כל כך טוב במדים שכל מה שבא לה לעשות זה לקרוע אותם ולקפוץ עליו. "רוצה שנלך אלי לחדר?" עדי שאלה ויוני הנהן בהתלהבות. הם הלכו אליה לחדר, יוני בעקבותיה ונכנסו. עדי הסתכלה על יוני מוריד את הנשק, מניח אותו בצד וסוקר את החדר שלה עם חיוך מרוצה על הפנים. "אתה רוצה לשתות או לאכול משהו?" עדי שאלה.

"אותך!" יוני אמר עם חיוך מתריס ועדי הסמיקה, מחזירה לו חיוך נבוך. "אני חם עליך כל כך." יוני אמר, מתקרב אליה, ואז תפס אותה בשתי ידיים והחל לנשק אותה בתאווה.

התאווה השתלטה על שניהם, ומיד השניים החלו להפשיט אחד את השנייה. הם המשיכו להתנשק, ידיהן פותחות כפתורים, ומסירות בגדים. עדי הסירה ליוני את המדים, חושפת את גופו החסון, ויוני הפשיט את עדי, חושף את גופה הסקסי. לאחר דקה שניהם נותרו רק בבגדיהם התחתונים, בוקסרים צמודים מכסים את זקפתו של יוני וחזיה וחוטיני אדומים לגופה של עדי, ידיהן ממששות את העור החשוף.

"איזה מהממת את!" יוני אמר לאחר שהפסיקו להתנשק, שניהם מתנשפים בכבדות. הוא תפס את הבוקסרים ומשך אותם למטה, חושף את הזקפה האדירה שלו לעדי. "מאז ששלחת את התמונה הוא לא מוכן לרדת." יוני אמר עם חיוך מתלוצץ ואחז באיבר הקשה שלו, עיניה של עדי בוהות בו בתאווה.

"כן? אז אני מניחה שזה לא יעזור." עדי אמרה בשובבות והורידה את שאר הבגדים שלה. היא שחררה את החזיה, מורידה אותה באיטיות ומציגה לראווה את שדיה, ואז השחילה את אצבעותיה לחוטיני והורידה אותו במורד רגליה החלקות, מגלה את הכוס הוורדרד שלה ושיער הערווה המעטר אותו.

"איזה גוף מדהים יש לך!" יוני אמר בהתפעלות ולקח צעד קדימה. בלי להסס הוא תפס את הציצים הגדולים של עדי, אחד בכל יד והתכופף. הוא הוביל את שפתיו לפטמה הימנית שלה, סגר עליה, והחל למצוץ אותה בזמן שלש את השד הפנוי.

עדי גנחה בזמן שיוני מצץ וליקק את שדיה, מתענג עליהם. "הו יוני!" היא פלטה בהנאה, לשונו ופיו החמים עוברים בין פטמותיה הזקורות וגורמים ללחות בין רגליה להפוך לרטיבות. הוא נתן לשדיה ליקוק אחרון ואז התיישר. הוא תפס אותה, ידיו החזקות על ידיה, חייך חיוך ערמומי ואז דחף אותה אחורה על המיטה, עדי צווחת בריגוש בעוד יוני דולק בעקבותיה.

"כל השבוע בשטח אני חולם על הכוס המתוק שלך." יוני אמר לעדי בעוד הוא תופס מקום בין רגליה, מפסק אותם, חושף את איברה המגרה. הוא החליק את ידיו במעלה ירכיה החלקות ואז דחף את פיו ביניהם והחל ללקק לה את הטוטה ברעב.

"או כן!" עדי גנחה בזמן שלשונו של יוני החליקה במיומנות בין שפתי הכוס שלה. הוא ליקק אותם בהתלהבות, מקניט את הדגדגן שלה עם קצה לשונו, ואז החזיר אותה אל בין שפתיה. הוא המשיך ללקק, מעביר את קצה לשונו לאורך החריץ הרטוב שלה. הוא הצמיד את שפתיו לשפתיה, לשונו ממשיכה ללקק ותר אחר החור החם שלה. לאחר רגע הוא מצא אותו ודחף פנימה את הלשון שלו. "פאק!" עדי גנחה בעונג לתחושת יוני דוחף את הלשון שלו לתוכה, חודר עמוק לתוך הכוס שלה. הוא סובב את לשונו בתוך המנוש המתקתק שלה ואז הוציא אותה החוצה ונעמד.

יוני בהה בגופה העירום של עדי, הזין שלו עומד כמו טיל בין רגליו. "יש לך קונדום?" יוני שאל אך עדי הנידה בראשה במבוכה. "זה בסדר, לי יש." הוא אמר והסתובב. "שיט, התיק שלי בכניסה." יוני אמר, מסתכל סביב. "שניה אני חוזר." הוא זרק ויצא מהחדר עירום. הוא חזר אחרי מספר שניות, הזין העומד שלו מקפץ, וחייך חיוך גדול, מראה לעדי את הקונדום.

יוני עלה על המיטה, נעמד על הברכיים בין רגליה של עדי וקרע את עטיפת הקונדום. הוא השחיל אותו לאורך הזין שלו והסתכל למטה על עדי. הוא תפס את שתי רגליה, מסדר את גופה על המיטה, ואז כיוון את הזין העומד שלו בין רגליה. הם הסתכלו אחד על השניה, הזין של יוני צמוד לחור הקדוש של עדי, ואז בתנועת אגן ארוכה יוני החדיר את הזין שלו לתוך הכוס החם של עדי.

"פאק עדי!" יוני קרה בהנאה בעוד עדי גונחת. הוא דחף את עצמו עמוק לתוכה, מחליק את איברו הגברי באיטיות לתוך הנרתיק הצר שלה, והחזיק את עצמו שם, בוהה לתוך עיניה. "איזה כוס מדהים יש לך!" הוא גנח בין שפתיים חשוקות, מתענג על התחושה. הוא מיקם את עצמו מעל עדי, גופו החזק מעל גופה, הזין שלו בתוכה והחל לזוז, מזיין אותה בקצב מתגבר.

מהר מאוד חדר השינה של עדי התמלא בקול הזיון הלוהט שלהם. יוני החזיק את עצמו מעליה, בירכיו בין רגליה ודחף את הזין שלו הלוך ושוב בין שפתיו הכוס שלה. הוא דפק אותה, חודר שוב ושוב לכוס שלה, וגופיהם העירומים התחככו בהנאה.

"כן יוני, בדיוק שם!" עדי גנחה לאחר שיוני זז קצת, ממשיך לזיין אותה ולגעת בכל הנקודות הנכונות. "כן! כן!" היא צווחה, העונג בגופה עולה עם כל תנועת אגן של יוני. הוא המשיך בשיא המרץ, משחיל אותה, עד שעדי פשוט התפוצצה עם גניחה קולנית. גופה העירום החל לרטוט, והכוס של החל לפרכס סביב הזין של יוני בזמן שתחושה אלוהית אפפה אותה. גופה בער באופוריה, עונג מחשמל עובר בה, ועיניה נעצמו בעוד גופה המשיך לרעוד.

"או אלוהים!" יוני קרא למראה עדי גומרת. הכוס שלה המשיך לרצד סביב איברו החודר ויוני הרגיש את שליטתו חומקת. הוא המשיך לזיין אותה, דוחף את הזין שלו לתוכה שוב ושוב עד שגם הוא הגיע לפורקנו. "כן! הנה!" יוני קרא באקסטזה ודחף את הזין שלו לתוך עדי. הוא משך אותו החוצה, דוחף שוב, וזרם מחשמל עבר בגופו. "פאק עדי!" יוני קרא בקול בעוד הוא יורה את מטחו הראשון, ממלא את הקונדום עמוק בכוס שלה והמשיך ללא רחמים. גופה של עדי נרגע, אך גופו של יוני בער. הוא דחף את עצמו עמוק לתוכה שוב, ושוב, וגנח, כל חדירה מלווה במטח אימתני של שפיך הממלא את הקונדום.

יוני דחף את הזין שלו עמוק לתוך הנרתיק של עדי והחזיק את עצמו שם. הזין שלו פעם וזרמים אחרונים עברו בו בעוד הוא יורה את זרעיו האחרונים. הוא גנח, גניחה קולנית ומלאת הנאה, מתענג על שאריות האורגזמה האחרונות, ואז משך את עצמו מעדי ונשכב לידה.

דקות ארוכות השניים שכבו על המיטה ובהו בתקרה, מתנשפים בכבדות. גופיהם העירומים היו מיוזעים, ויוני כרך את ידו סביב כתפיה של עדי בעוד השניים שוכבים שם בשקט.

"וואו." עדי לחשה לאחר דקה ארוכה של שקט.

"אהבת?" יוני שאל, חיוך מתפשט על פניו. הוא הסתובב על הצד, הקונדום עדיין סביב הזין שלו והביט בעדי.

"אהה, כן." עדי אמרה בביישנות והסמיקה.

"גם אני." אמר יוני עם חיוך ושלח יד לכיוון עדי.

עדי הסתכלה לתוך עיניו ואז הסיטה את מבטה למטה וצפתה בידו. יוני יד על החזה שלה והחל ללטף את שדיה בעדינות, מחליק את האגודל מסביב לפטמה זקורה. הוא נתן לפטמה צביטה קטנה ומחרמנת, ואז צחקק ועבר לפטמה השנייה. משם, יוני החליק אצבע אל בין שדיה והחל ללטף את עורה החשוף במורד גופה. היא צפתה בו מלטף אותה, מבריש את קצה האצבע במורד שדיה, מחליק לאורך בטנה, מעל הטבור שלה, עד שהגיע לשיער הערווה שלה והחל לשחק בו בהיסח דעת. יוני אמר לה משהו אבל היא הייתה מהופנטת מהמראה של אצבעותיו משחקות בשיער הערווה שלה שהיא לא שמעה.

"מה?" עדי שאלה. מרימה את מבטה ליוני.

"שאלתי אם בשבת גמרת?" יוני שאל.

"אהה, לא ממש." עדי הודתה במבוכה.  

"איזה פאדיחה, הייתי בטוח שגמרת." יוני אמר.

"נראה לי הייתי לחוצה מידי, אבל עדיין זה הרגיש ממש טוב." עדי אמרה ישר.

"אחותי שאלה אותך אחרי?" יוני שאל.

"שאלה אותי מה, אם גמרתי?" עדי שאלה מופתעת ויוני הנהן. "לא, לא ממש דיברנו על זה מאז. למה אתה שואל?"

"סתם עזבי. אבל אני רוצה שתבטחי לי משהו. בסדר?" יוני שאל.

"להבטיח לך מה?" עדי שאלה.

"תבטיחי לי שאם אנחנו עוד פעם עושים סקס ואת לא גומרת את אומרת לי. אני כבר אדאג שתגמרי. אין סיכוי שאני אתן לך לעזוב אותי לא מסופקת." יוני אמר עם חיוך. "מבטיחה?" הוא שאל.

"מבטיחה." עדי אמרה עם חיוך קטן. "לגבי היום אין לך מה לדאוג." היא הוסיפה.

"אני יודע." יוני אמר עם חיוך מתנשא וישר רכן כלפי עדי ולחץ את פיו לפיה, ידו מחליקה חזרה במעלי גופה ולשה את שדיה.

עדי הורידה את יוני בבית שלו אחרי חצי שעה. הם נפרדו בהבטחה להיפגש שוב. יוני נכנס הביתה במצב רוח טוב, חיוך גדול מרוח על פניו וחיבק את הוריו. הוא עלה למעלה לחדר שלו, מניח את התיק והנשק, ובדיוק הוריד את החולצה שמישהו דפק על הדלת.

"היי סיס." יוני אמר עם חיוך לאחותו הקטנה. היא לקחה צעד לכיוונו ונתנה לו חיבוק מהוסס. "מה קרה?" הוא שאל.

"סתם עדיין קצת מוזר לי מה שקרה." מאי אמרה.

"מה, מה שקרה בשבת?" יוני שאל ומאי הנהנה. "בקטנה, כולה ראינו אחד את השני עירומים וראית אותי מזיין את החברה הכי טובה שלך. לא ביג דיל." יוני אמר בטון מתלוצץ ומאי לא יכלה שלא לחייך.

"חשבתי שלא מדברים על זה." מאי הקניטה.

"צודקת אבל גם אמרנו שלא מתנהגים מוזר אחרי זה." יוני ענה.

"נכון. אוף, בסדר נו, זה יעבור לי." מאי אמרה. היא הסתכלה על אחיה הגדול, לא יכולה לשכוח כמה מרשים הוא נראה בעירום ואז כרכה את ידיה סביבו, מחבקת אותו בעוצמה.

"יותר טוב." יוני אמר, מצחקק והחזיר את החיבוק. "אני צריך לספר לך משהו." יוני אמר בטון מרצין ולקח צעד אחורה מאחותו. "אני הגעתי עכשיו מעדי." הוא אמר לה והיא הסתכלה עליו מופתעת.

במהלך השבועות הבאים יוני ועדי נפגשו על פעם שיוני היה יוצא הביתה. הם התכתבו קצת במהלך השבוע, שלחו תמונות שובבות מידי פעם, וכשיוני היה יוצא הם היו נפגשים ומזדיינים. יוני יצא הביתה כל שבועיים, וכל פעם שהם היו נפגשים זה היה זיון לוהט של חייל שלא ראה בית ועדי ברצון רב פישקה את רגליה עבורו. הם היו מזיינים בלהט, כל פעם מנסים תנוחות חדשות, והשניים דאגו להביא אחד את השנייה לסיפוק כל פעם.

זה היה מוצאי שבת חודש אחרי שיוני ועדי החלו להיפגש. יוני שכב על המיטה שלו בעירום והסתכל על שדיה המהפנטים של עדי זזים תוך כדי שהיא רוכבת על הזין שלו.

"או כן יוני!" עדי גנחה בעוד היא מזיינת את יוני, רוכבת עליו. שדיה הגדולים קיפצו ביחד עם תנועות גופה, והכוס החם שלה עלה וירד לאורך איברו הזקור של יוני. זה היה המפגש השני שלהם באותו סוף שבוע, מפגש אחרון לפני שיוני חוזר לצבא, ושניהם היו להוטים לנצל אותו עד תום. הם הזדיינו בתאווה, עדי רוכבת על יוני בעוד חום גופם עולה. קצב זיווגם החל לעלות, גניחותם עולות בהתאם ושניהם הרגישו את פורקנם קרב כשפתאום הדלת לחדר של יוני נפתחה ברוח סערה.

"מה? אתם עדיין מזדיינים?" מאי צווחה כלפיהם, בוהה בחברתה רוכבת על הזין של אחיה הגדול.

"מאי, עופי מפה!" יוני צעק עליה בעצבים.

"עדי, היינו אמורות לצאת לפני חמש דקות!" מאי אמרה בעצבנות, מתעלמת מאחיה ומקולות המשגל של השניים. היא הסתכלה על עדי רוכבת על יוני, הזין שלו נעלם בין רגליה והטוסיק העסיסי שלה מקפץ. חבר של מאי לא יצא הביתה כבר שבועיים, והמראה של הזוג הספיק כדי להרטיב אותה.

"מאי, לכי מפה!" עדי אמרה בתוקפנות. "אנחנו עוד מעט מסיימים." היא הוסיפה וסובבה את ראשה אחורה. מאי הנידה את ראשה בעצבנות אבל הסתובבה ויצאה מהחדר, סוגרת את הדלת מאחוריה. עדי הסתובבה חזרה ליוני, הניחה את ידיה על הבטן שלו והחלה לרכוב עליו חזק יותר, דופקת את הכוס המיוחם שלה על הזין שלו. היא החלה לילל, העונג נהיה יותר ויותר חזק עד שהיא גמרה בעוצמה ויוני מיד אחריה, אוחז באגן שלה תוך כדי שהיא דופקת אותו לגמירה אלוהית.

"משוגעת לגמרי חברה שלך." יוני אמר בטון קליל לאחר כמה דקות בזמן ששניהם התלבשו.

"אתה אח שלה, אתה זה שלא חינך אותה כמו שצריך." עדי ענתה בהקנטה ויוני צחק.

"וואלה צודקת, אני אראה מה אפשר לעשות איתה." יוני אמר ובהה בעדי מתלבשת, מסתירה בהדרגה את גופה העירום והסקסי. "אהה, שכחתי להגיד לך," יוני התחיל להגיד אחרי שעדי סיימה להתלבש. "יש לי רגילה פעם הבאה שאני יוצא, עוד שבועיים."

"מגניב, לכמה זמן?" עדי שאלה.

"עשרה ימים." יוני אמר עם חיוך.

"יואו, איזה כיף." עדי אמרה.

"כן. יהיה לנו כמה ימים רצוף להשתעשע. אפשר אפילו לצאת אם בא לך." יוני הציע.

"בטח!" עדי אמרה עם חיוך והתקרבה ליוני. "גם ככה כבר כמעט ולא לומדים. יש כמה בגרויות אחרונות עוד מעט וזהו."

"אחלה. נדבר במהלך השבוע?" יוני שאל ועדי הנהנה. היא חייכה אליו, מתכופפת, והצמידה את שפתיה לשפתיו. היא השחילה את לשונה לפיו, טועמת את טעמו המשכר ואז ניתקה וקמה על הרגליים.

"יאללה, אני חייבת לזוז. אחותך עוד שניה הורגת אותי." עדי אמרה עם חיוך אחרון ויצאה מהחדר של יוני.

שבועיים אחרי זה, יומיים לפני שיוני יצא לרגילה הוא שכב על המיטה במגורים והתכתב עם עדי. הם שלחו אחת לשני תמונות, החליפו גסויות, והיה ברור ששניהם מחכים בקוצר רוח לרגילה של יוני.

"אז מתי אני רואה אותך?" עדי שלחה אחרי שכבר התכתבו ארוכות וחרמנו זה את זו כהוגן.

"שישי בלילה קבעתי כבר עם החבר'ה, יש לדני יומולדת, אבל אפשר בצהריים." יוני כתב.

"מה שישי? הייתי בטוחה שאתה יוצא מחר." עדי כתבה.

"חשבתי שאמרתי לך שאני יוצא רק בשישי. רוצים שנארגן כמה דברים לפני שאנחנו יוצאים לרגילה." יוני הסביר.

"לא אמרת. איזה באסה, אפילו עשיתי לך כמה הפתעות לכבוד הרגילה." עדי שלחה ליוני.

"איזה הפתעות?" יוני שאל בסקרנות ואחרי כמה שניות קיבל תמונה. הוא פתח אותה ועינו נפערו. בתמונה היה הכוס הוורדרד של עדי, שתי אצבעות מפסקות את שפתיה, ומעליו ערוותה מגולחת לחלוטין, עור חלק ובהיר במקום פלומת שיער. "פאק עדי, זה סקסי בטירוף!" יוני ענה ועדי החזירה סמיילי מסמיק. "אז בשישי אחרי הצהריים?" הוא הוסיף.

"אני לא יכולה. אני אצל דודים שלי בגבעתיים בצהריים." עדי ענתה.

"מה, אז רק בשבת?" יוני שאל.

"כן, נראה לי. אוף, הייתי בטוחה שאתה יוצא מחר." עדי שלחה. הם המשיכו להתכתב עוד כמה דקות עד שיוני היה צריך ללכת. עד שיוני הלך לישון התמונה של הכוס המגולח של עדי לא יצאה לו מהראש.

יוני הגיע הביתה בשישי בצהריים עם חיוך גדול מרוח על הפנים. שבוע וחצי רגילה: ים, בירות, חברים, וכמובן עדי. הוא הגיע הביתה יחסית מאוחר בשישי, שו"ש קידוש כמו שאומרים החבר'ה, אבל עוד הספיק לתפוס תנומה קלה לפני ארוחת ערב. אחרי האוכל הוא התארגן ליציאה וזמן קצר אחרי הוא כבר ירד לרחוב.

יוני ירד לחכות לחבר שלו, לבוש בג'ינס וחולצה מכופתרת. היה ערב חמים, ריחות של שבת נישאים באוויר, והוא עשה באיטיות את דרכו לרחוב הצמוד לבית. הוא נעמד בכניסה לבניין, בדק את השעה בפלאפון, וכשהוא הרים את הראש, הוא הופתע לראות את עדי יוצאת מהרכב שלה ופוסעת לעברו.

"היי." עדי אמרה עם חיוך מרחוק ובאה לכיוון יוני. היא נראתה טוב, לבושה בג'ינס צמוד, כפכפים, וגופיה לבנה.

"היי, מה את עושה פה?" יוני שאל מופתע.

"באתי למאי. קבענו לעשות ערב בנות." עדי הסבירה ורכנה לכיוון יוני. היא קרבה את פיה לפיו ויוני נענה לתנועתה ונתן לה נשיקה זריזה אבל לוהטת.

"את לא מבינה איך בא לי להבריז לחבר'ה ולקחת אותך למעלה לחדר." יוני אמר לעדי ואז קירב את שפתיו לאוזנה. "איך התגעגעתי לכוס שלך." הוא לחש ושם יד על הבטן שלה. הוא החליק את ידו למטה, משחיל את אצבעותיו לתוך הג'ינס שלה, מתחת לתחתון שלה, ומחליק אותם מעל הפות החלק שלה, מדגדג קלות את הדגדגן שלה.

"יוני, לא כאן." עדי אמרה לאחר גניחה קלה ומשכה את ידו החוצה. "מחר נעשה את זה כמו שצריך." היא לחשה לו בחזרה באוזן. הם חיוכו אחד אל השני ואז עדי המשיכה לתוך הבית ויוני נשאר לחכות.

זו הייתה יציאה כיפית. ריקודים, שתיה, צחוקים, וחלק מהחבר'ה אפילו מצאו מישהי להתמזמז איתה. היו לא מעט בנות שהתחילו עם יוני, אבל הוא נפנף אותם, יודע שמחר הוא הולך לקבל זיון מדהים ובטוח. אחרי המועדון הם הלכו לאכול נשנוש לילי, ואז התפזרו כל אחד לביתו.

השעה הייתה כבר ארבע לפנות בוקר שיוני דידה חזרה הביתה. הוא היה קצת שיכור ומאוד חרמן, המפגש עם עדי לפני היציאה ולראות את כל הבנות הרוקדות בלבוש חושפני גירו אותו מאוד. הוא נכנס לבית החשוך והשקט, מתלבט אם להביא ביד לפני השינה או לשמור את זה לעדי, והלך בדממה לחדרו.

הדלת של החדר של מאי הייתה סגורה כשיוני עבר לידה בדרך לשירותים. הבית היה שקט, אך בדיוק שהוא עבר ליד הדלת הוא שמע צחקוקים נשיים מתוך החדר. יוני קפא, נעמד ליד הדלת והקשיב. לאחר רגע הוא שמע עוד צחקוקים. הוא שם אוזן לדלת, שמע התלחששויות ודיבורים מהצד השני והחליט לדפוק בשקט על הדלת. רגע אחרי זה צעדים נשמעו, ולאחר עוד רגע הדלת נפתחה.

"יוני!" מאי לחשה לאחיה הגדול, מחייכת.

"היי, עדי עוד כאן?" יוני שאל בקול רם מידי.

"ששש, כן אבל תהיה בשקט, ההורים ישנים. בוא כנס." היא הזמינה את אחיה, פתחה את הדלת לרווחה ונתנה ליוני להיכנס לחדר, סוגרת את הדלת אחריו.

יוני נכנס לחדר ומאי חזרה להתיישב על המיטה ליד עדי. שתיהן היו לבושות בבגדי שינה, מכנסי כותנה קצרים בצבע ורוד, עדי עם חולצה גזורה ומאי עם גופיה. הטלוויזיה על השידה מול המיטה הייתה דלוקה ועל הרצפה הייתה קערה עם שאריות של פופקורן.

"היי, איך היה?" עדי שאלה את יוני.

"היציאה? היה אחלה." יוני ענה.

"כמה אתה שיכור?" מאי שאלה בלגלוג.

"כבר לא ממש." יוני אמר עם חיוך מבושם קלות. "את נשארת לישון?" הוא שאל את עדי.

"כן, כבר מאוחר ואין לי כוח לחזור הביתה." עדי אמרה.

"מגניב, אז אם את כבר כאן, רוצה לבוא אלי לחדר?" יוני שאל בצורה מאוד בוטה.

"לא, אין סיכוי!" מאי קפצה. "זה עדיין ערב בנות והיא איתי. מחר אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים." היא הוסיפה.

"נו מאי, באמא שלך." יוני אמר והתיישב על המיטה ליד עדי. "כבר שבועיים לא ראיתי אותה" יוני אמר, שם יד על הירך של עדי.

"בסדר, לא יקרה כלום אם תחכה עוד כמה שעות." מאי אמרה בהחלטיות והביטה ביוני. הוא הסתכל אליה, ואז הפנה את מבטו לעדי, הוא ועדי בהו אחד בשני ועדי משכה בכתפיים, מקבלת את הגזרה.

"וואי, אבל אני כבר מת לראות את ההפתעה שלי במציאות." יוני מלמל לעדי "ולטעום אותה." הוא לחש לה באוזן, ונתן לה נשיקה קטנה בלחי.

"מה? איזה הפתעה?" מאי שאלה את עדי שישר הסמיקה.

"סתם, עשית לאח שלך איזה הפתעה קטנה." עדי אמרה.

"אם אני צריך לחכות למחר אפשר לפחות הצצה זריזה עכשיו?" יוני שאל את עדי.

"עכשיו?" עדי שאלה מופתעת ויוני הנהן בהתלהבות. "כאן?" היא שאלה ויוני הנהן שוב. "עם מאי פה?" היא שאלה.

"כן נו, מה איכפת לך…" יוני אמר וראה את עדי מתלבטת.

"טוב בסדר, אבל רק לרגע." היא אמרה.

"על מה אתם מדברים?" מאי שאלה, לא מבינה אבל לא קיבלה תשובה. היא ראתה איך יוני ועדי מסתכלים אחד על השנייה, ואז, לתדהמתה, עדי נעמדה ומשכה לעצמה את המכנסיים עד לברכיים.

יוני הסתכל על הכוס החשוף של עדי והזין שלו הזדקר בתוך המכנסיים. הוא הושיט יד בעדינות והניח את אצבעותיו על ערוותה החלקה. הוא ליטף לעדי את הפות הצעיר, מחליק את אצבעותיו לאורכו בעדינות, ומעסה אותו קלות. הוא שפשף את הכוס שלה בעדינות, מחליק אצבע במורד החריץ הוורוד שלה, ועדי גנחה חרישית. "וואו, זה כל כך סקסי!" יוני אמר, ממשיך ללטף לעדי את הכוס. הוא החליק את האגודל על הדגדגן ובעדינות החל לדחוף אצבע בין השפתיים שלה לתוך הכוס החם שלה.

"את גילחת?" מאי שאלה, מסתכלת גם היא על הכוס החשוף של החברה הכי טובה שלה.

"כן." עדי אמרה בשקט, האצבעות של יוני משגעות אותה אבל היא ידעה שזה לא המקום. היא תפסה לו את היד והרחיקה אותה מהכוס שלה. "חכה למחר." היא אמרה ליוני והרימה את המכנסיים חזרה. היא נתנה למאי מבט מתנצל והתיישבה חזרה על המיטה.

"די נו, את לא יכולה להגיד לי לחכות למחר אחרי זה." יוני אמר. חרמנותו הייתה בשיאה והזין שלו עמד כמו טיל בתוך הג'ינס. הוא היה כל כך קשה שזה כאב ובלי לחשוב יותר מידי הוא פתח את הרוכסן והשחיל את הזין העומד שלו החוצה בתקווה לפתות את עדי איתו. הוא לפת את יודע סביב איברו והחל לשפשף באיטיות.

"יוני!" עדי אמרה בתדהמה, בוהה באיבר המרשים שלו. "מאי פה." היא הוסיפה, מסתכלת על מאי ושמה לב שגם היא בוהה בזין הגדול של אחיה.

"בסדר נו, היא כבר ראתה אותו ואני כל כך חרמן. אני חייב איזו מציצה קטנה, פליז." יוני ביקש מעדי.

"עלק לא שיכור." מאי מלמלה אבל יוני התעלם ממנה, עיניו על עדי.

"וואי, אתה נוראי." עדי אמרה אבל עם חיוך חרמן על הפנים שלה. היא התסכלה על הזין היפה שלו ולא יכלה לסרב. "יאללה תעמוד." עדי אמרה ויוני קפץ על הרגליים. הוא נעמד מול עדי ונתן לה למשוך לו את המכנסיים והתחתונים עד הברכיים. הוא הסתכל בזמן שהיא עטפה את ידה סביב האיבר שלו, מחליקה אותה הלוך ושוב, ואז רכנה, לקחה את הכיפה שלו בתוך הפה שלה והחלה למצוץ, שניהם מתעלמים מזה שמאי לידם צופה במתחרש.

"או פאק זה טוב!" יוני גנח בזמן שעדי מצצה לו את הזין בתאווה. היא מצצה את הכיפה, ידה סביב הבסיס ואז משכה את שפתיים ממנו והחלה ללקק לו את הזין.

"אני לא מאמינה שאת מוצצת לאח שלי לידי יא חתיכת שרמוטה." מאי אמרה בטון חצי מתלוצץ.

"את סתם מקנא." עדי אמרה למאי ונתנה לזין של יוני עוד מציצה תוואתנית, גורמת ליוני לגנוח. "רוצה לק?" עדי שאלה בשובבות.

"איכס, לא!" מאי ענתה, עושה פרצוף נגעל.

"מאי, מה הסיכוי שאת נותנת לק?" עדי שאלה את מאי עם חיוך מלגלג.

"את לא נורמאלית." מאי אמרה והחלה לצחקק.

"לא, רציני נו. מה הסיכוי שאת נותנת לק לזין של אח שלך?" עדי שאלה.

"את באמת שואלת?" מאי שאלה ועדי הנהנה, נותנת לזין של יוני עוד ליקוק מגרה. "אין סיכוי. אחד ל…מיליון." מאי ענתה.

"איזה אפסית את, באמת אחד למיליון?" עדי הקניטה.

"איכס כן." מאי אמרה אבל לרגע לא הפסיקה לצפות במציצה. "את יודעת מה, יאללה, אחד לאלף." מאי אמרה, קוראת תיגר על עדי.

"כן, אחד לאלף את נותנת ליקוק לזין של יוני?" עדי שאלה.

"כן, גם ככה אין סיכוי." מאי ענתה.

"טוב, מוכנה?" עדי שאלה.

"מוכנה." מאי ענתה.

"אחת…שתיים…שלוש…." עדי ספרה. 

"אלף!" שתיהן אמרו ביחד.

"פאק! איכס! אין מצב!" מאי ישר אמרה.

"מה קרה כאן עכשיו?" יוני שאל קצת בשוק.

"מאי ואני ניחשנו אותו מספר אז היא הפסידה. היא צריכה ללקק לך את הזין." עדי אמרה ליוני.

"ומי אמר שאני מסכים?" יוני שאל.

"אתה רוצה שאני אמשיך נכון?" עדי אמרנ. היא נתנה ליוני חיוך ערמומי ואז לקחה את הזין שלו שוב בתוך הפה. היא הכניסה אותו עמוק, מוצצת אותו בזמן שיוני גונח, ואז הוציאה החוצה וחייכה ליוני, ממשיכה לשפשף וללקק לו, יודעת שהוא לא יתנגד.  "נו מאי, הפסדת, את חייבת. זה גם לא כזה סיפור, רק ליקוק קטן."

"רק ללקק?" מאי שאלה את עדי שהנהנה. "בלי להכניס לפה או למצוץ?"

"בלי." עדי הבטיחה וראתה איך מאי מתחילה להתרכך. מאי ידעה שאם היא לא תעשה את זה עדי לא תפסיק לרדת אליה ובצדק.

"טוב, אבל אנחנו לא מספרים על זה לאף אחד. זה נשאר בינינו." מאי אמרה ועדי ויוני הנהנו. מאי העבירה מבט מעדי ליוני, ואז למטה לזקפה שלו שהייתה ביד של עדי והתקרבה. היא זזה על המיטה, מתיישבת ליד עדי בעוד יוני עומד מולן.

"קחי." עדי אמרה, מציעה למאי את הזין העומד של אח שלה, ומאי שלחה יד מהוססת ואחזה בזין של אחיה בפעם הראשונה. זה היה מוזר, לגעת בזין העומד של אח שלה, להרגיש אותו פועם לה ביד, אבל זה גם קצת חרמן אותה. היא הרימה את מבטה כלפי מעלה, מסתכלת על יוני בעוד הוא מחזיר לי מבט מעורפל. היא הורידה את מבטה לכיוון הזין שלו, חייבת להודות שמדובר באיבר מרשים ויפה, והחלה לרכון קדימה. היא הוציאה את הלשון החוצה, מקרבת את הקצה לאט עד שנגעה באיבר שלו. היא משכה מהר אחורה, מופתעת, אבל אחרי רגילה החזירה אותה לזין שלו והעבירה אותה לאורך הראש, מלקקת את הכיפה של הזין של אח שלה. היא החליקה את קצה הלשון שלה מסביב לאיבר הזקור, מלקקת בעדינות, ואז עזבה וזזה אחרה.

"אני לא מאמין שעשית את זה עכשיו." יוני אמר לאחר שמאי זזה אחורה. הזין שלו היה כל כך נוקשה שהוא קיפץ באוויר הפתוח.

"זה היה כזה נורא?" עדי שאלה את מאי ותפסה שוב את הזין של יוני.

"אהה, קצת מוזר אבל לא מגעיל כמו שחשבתי." מאי הודתה בזמן שעדי חזרה ללקק את הזין של יוני. היא הסתכלה עליה מחליקה את הלשון שלה לאורך האיבר שלו, ואז לקחה אותו חזרה לתוך פיה. היא מצצה לו את הזין, לוקחת אותו עמוק בפה, ואז הוציאה את הזין מהפה בקול מציצה מחרמן.

"רוצה עוד פעם?" עדי שאלה בערמומיות, מפנה את הזין של יוני כלפי מאי. היא היססה לרגע, בוחנת את פניו של אחיה הגדול, אך יצר החרמנות השתלט עליה. היא רכנה שוב עם לשון בחוץ ותוך כדי שהזין עדיין אצל עדי ביד היא ליקקה אותו.

יוני בהה בתדהמה במתרחש. הוא הסתכל על אחותו הקטנה מלקקת לו את הזין בשנית, לשונה החלקלקה עוברת לאורכו ואז עדי כיוונה את הזין שלו שוב כלפיה והמשיכה ללקק ולמצוץ לו. זה הדליק אותו כל כך, לראות את עדי מלקקת ומוצצת לו את הזין בתאווה עם אחותו ליד. יוני גנח בעוד עדי מצצה לו, לוקחת את הזין שלו בתוך הפה שלה ומחליקה את שפתיה לאורכו. היא מצצה לו כל כך טוב, מביאה אותו כמעט לגמירה אך ברגע האחרון הוציאה את הזין שלו מהפה שלה. היא חייכה כלפי יוני, נהנית לגרות אותו וכיוונה את הזין העומד למאי, מציעה לה ללקק אותו עוד פעם.

מאי הסתכלה על הזין של יוני, הכוס של כבר רטוב לגמרי ורכנה ללקק אותו שוב כמעט באינסטינקט. היא התקרבה אליו, לשונה בחוץ, אבל שמאי באה ללקק ליוני שוב, הוא היה כל כך מגורה שהוא דחף את האגן קדימה והזין שלו החליק בין השפתיים של מאי, ממלא את הפה של אחותו בזין העומד שלו.

"פאק אני גומר!" יוני גנח בהפתעה וירה מטח ראשון של שפיך לתוך הפה של אחותו הקטנה. עיניה של מאי נפערו, קולטת שאחיה גומר לה בתוך הפה ומיהרה למשוך החוצה. הוא הספיק לירות עוד שפריץ נוסף לתוך הפה שלה לפני שהיא משכה את פיה אחורה בגועל.

"איכס יוני!" מאי צווחה, יורקת את השפיך של אחיה החוצה אבל יוני המשיך להשפריץ ישר על אחותו. הוא גנח בעוד הוא ממשיך לגמור, הזין שלו משגר את זרעו קדימה על אחותו. היא ירה את שאר השפיך שלו על מאי, מכסה לה את החולצה תוך כדי שהעונג האורגזמי חולף בגופו. הוא לא נגע בזין שלו רק בהה בו יורה מטח אחרי מטח על החולצה של אחותו. הוא גנח גניחה אחרונה לתחושת הזרמים האחרונים חולפים בגופו, שפריץ אחרון וחלש נוחת לאחותו על הברך החשופה, ואז זה חלף.

יוני העביר את מבטו בין עדי לבין אחותו, מתנשף קלות. תחושת האורגזמה חלפה מגופו והבושה לאט החליפה אותה. "סליחה." הוא אמר בשקט מסתכל על אחותו הקטנה. כל החולצה שלה הייתה מלאה בשפיך שלו וכמה טיפות טפטפו מפיה במורד הסנטר שלה. "מאי, אני מה זה מצטער." יוני אמר, מזדרז להרים את המכנסיים שלו, והרים את מבטו לאחותו, רואה בעיניים שלה כמה היא עצבנית עליו.

מאי הסתכלה על יוני ואז למטה על החולצה שלה. "אתה פאקינג גמרת לי בפה!" היא אמרה בעצבים והורידה את החולצה, נזהרת לא להתלכלך. היא לא לבשה חזייה מתחת וכשהיא הורידה את החולצה היא חשפה ליוני את הציצים היפים שלה, אבל לא נראה שאיכפת לה. היא נגבה את השפיך מהפנים שלה, מהברך שלה, ואז זרקה את החולצה על הרצפה. "לא יכולת להזהיר לפני? ובכלל, אם כבר, הייתה אמור לגמור לעדי בפה, לא לי. איכס, אני לא מאמינה שגמרת לי בפה." מאי אמרה וקמה על הרגליים.

"אני ממש מצטער." יוני אמר לאחותו בזמן שהיא הלכה לארון בגדים שלה ולקחה חולצה נקייה. "אני לא התכוונתי. לא הרגשתי שזה מגיע עד הרגע האחרון." יוני ניסה להסביר בזמן שאחותו לבשה את החולצה, גבה מופנה אליו.

"איכס. אני הולכת לצחצח שיניים." מאי אמרה. "אני חייבת להוציא את הטעם מהפה. ואנחנו לא מדברים על מה שקרה פה עכשיו, ברור?" היא שאלה ויוני ועדי שניהם ענו שכן. מאי נתנה לאחיה מבט אחרון ואז יצאה מהחדר.

"מצטער." יוני אמר לעדי אחרי שרק שניהם נשארו בחדר.

"יש סיכוי שזה גם קצת אשמתי." עדי אמרה ליוני. "לא הייתי צריכה לגרום לה ללקק אותך אבל חשבתי שזה יהיה כיף להקניט אותה קצת." עדי הוסיפה עם חיוך קטן.

"כן, יש מצב." יוני אמר עם צחקוק. "טוב, כדאי שגם אני אזוז לישון." אמר יוני. "נדבר מחר כבר?" יוני שאל ועדי הנהנה. "אל תדאגי, אני אפנק אותך כמו שצריך על היום." הוא אמר ועדי חייכה. "לילה טוב." הוא אמר לעדי והיא אמרה לו חזרה. הוא התכופף, נתן לה נשיקה זריזה על השפתיים ואז הסתובב והלך לישון.

לחלק 3 של הסיפור

6 מחשבות על “טובות בין אחים – חלק ב'”

 1. הסיפור הזה תפס אותי.
  משהו בו מאוד מרענן וממגנט.
  למרות שאין לי פטיש לגילוי עריות, כבר כל כך בא לי לקרוא על הסקס בין האחים הללו.
  בקשה לי לכותב הסיפור, אנא עשה זאת בצורה רציונאלית ופרופורציונאלית. הרבה כותבים מאבדים את המציאות עם הצלחת הסיפור ומתחילים לאבד כל קשר בין הסיפור למציאות. לדעת לעשות זאת נכון ולסיים את הסיפור עם טעם טוב, זה סוד ההצלחה.

  הגב
 2. ואווווו סיפור ארוטי מהמם תמשיך את זה מעל 20 פרקים

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)