נערה סקסית ומסתורית

חפוז : אולם מקבלי הפנים

זהו המשך לחפוז : אמא של אורית ומומלץ לקרוא אותו תחילה

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

 

הגעתי מוקדם, מחכה לאורית, החברה שלי, ודליה, אמא שלה, שחוזרות הלילה מחו"ל. 38 יום לא ראיתי אותה, את אורית, והתגעגעתי. ברדיו הודיעו על עומס תנועה כבד אז לא לקחתי צ'אנס ועכשיו מצאתי את עצמי בטרמינל עם הרבה זמן לחכות.

 

מצאתי ספסל עם תצפית טובה, גם על לוח הנחיתות הגדול וגם על דלת היציאה מאולם נוסעים נכנסים שהיא הכניסה לאולם מקבלי הפנים הגדול של טרמינל 3 המפואר, והתיישבתי, כוס קפה הפוך ביד אחת, פסק זמן ביד השניה, משחק מין משחק כזה, סוקר את הבאים ומנסה לנחש מאיפה הם הגיעו.

 

38 יום בלי אורית ואני הייתי חרמן אש, מת לזיין, רק המחשבה על מה שנעשה הלילה העמידה לי זין גדול ונוקשה שנמעך אל בד הג'ינס שלבשתי, לוחץ, אפילו קצת מכאיב, לא עוזרים כל הניסיונות לסדר, ואני מקווה שגם אורית תהיה חרמנית כמוני ולא תגיד שהיא עיפה מהטיסה הארוכה.

 

לא שלא גמרתי ב-38 הימים האחרונים, בסך הכל אני גבר ויש לי צרכים, כמה פעמים לא יכולתי יותר ועשיתי ביד, שכבתי במיטה, הפשלתי את התחתונים, עצמתי עיניים, חשבתי על אורית, מפנטז עליה, רואה אותה עירומה מול עיניי ומשפשף… אהה כן, היה גם הסטוץ ההוא עם צילי וגילי, הרפתקה הזויה אבל על זה כבר סיפרתי לכם בסיפור חפוז אחר.

 

כדי להעביר את הזמן שיחקתי במשחק הניחושים, קולט מישהו בדלת ומנסה לנחש מי בא לפגוש אותו עוד לפני שהם נפגשים, בפעמיים הראשונות קלעתי בול, השלישית שמשכה את תשומת ליבי היתה דוסית גבוהה שיצאה, דוחפת עגלה עמוסה במזודות ששתי ילדות קטנות אוחזות בשמלתה ורצות לידה.

התלבטתי בין זוג דוסים מבוגר לדוס צעיר בחליפה מהודרת ושטרימל, בחרתי בצעיר, נראה לי מתאים ללבוש בגדי חג לקראת אשתו וילדיו החוזרים מחו"ל.

הפעם פספסתי, הדוסית חלפה על פניו והמשיכה, אחר כך עברה גם ליד הזוג המבוגר ולא עצרה, צועדת במהירות לעבר גבר כבן 40, חילוני שלבוש כל כך שונה ממנה, ומתחבקת איתו, מתנשקת, נשיקה לוהטת לא כזאת של נימוס, אחר כך הוא הרים את שתי הילדות שניסו לטפס עליו וגם הן נישקו אותו על לחיו, אחת בכל צד.

היה בה משהו שהזכיר לי את חיה-לאה, סיפור מהעבר, הרבה לפני שהכרתי את אורית, כשעבדתי כסטודנט במקום העבודה הקודם שלי, נזכרתי בסיפור ההזוי ההוא והתחרמנתי עוד יותר… נזכר ומעביר את הזמן… אבל רגע, זה כבר שווה סיפור חפוז משל עצמו. וגם אותו כבר סיפרתי.

 

על הלוח הגדול התחלף סטטוס הטיסה של אורית מ-סופי ל-נחתה, עוד מעט היא תגיע, רק מהמחשבה נעמד לי או אולי זה בכלל בגלל הזכרונות, התרווחתי בספסל, מותח רגלים, יש עוד זמן חשבתי… חוזר למשחק שלי, מנסה שוב לנחש, פעם מצליח ופעם נכשל.

אורית ואמה הופיע בדלת הגדולה, אורית דוחפת עגלה עמוסה ואמא שלה הולכת לידה, ראשה של אורית נע מצד לצד, מחפשת.

קמתי, מסדר בחשאי את הזקפה הלוחצת במכנסיי, ועמדתי באחד הפתחים בעיגול הגדול שתוחם את האזור שאסור להכנס אליו, מנסה לשמור על הבעה אדישה, מחכה שאורית תבחין בי.

אורית הבחינה בי, עזבה את העגלה לאמא שלה ורצה אליי, צוהלת ומנפנפת בידיה, קופצת עליי, מחבקת אותי בידיה וברגליה, נתלית עליי ואני בקושי מצליח שלא ליפול, נצמדת חזק ומנשקת אותי, נשיקות לוהטות על הפה, לוחשת לי בשקט באוזן "התגעגעתי" ושוב מנשקת, מתלהבת ואני מרגיש איך הלב שלה דופק בחוזקה.

אמא שלה הגיעה והיא ירדה, "שלום דליה" אמרתי ונישקתי את אמא שלה נשיקות נימוס על הלחי, ככה היא רוצה שאני אקרא לה דליה ולא גברת כהן או אמא של אורית, איימה עלי ופעם אחת אפילו הענישה אותי על זה ועכשיו לא בא לי להתחיל אתה.

אמא של אורית הביטה בי בסקרנות, מבטה מתרכז בתפיחה הבולטת במכנסיי, "אני רואה שאתה שמח לראות אותנו" חיכה את החיוך הממזרי שלה והחליקה, כאילו באקראי, עם ידה על הבד המתוח במפשעתי, גורמת לזין שלי להמתח עוד יותר "מתגעגע הבחור שלך, מה את אומרת אורית?"

 

אורית שתקה, מסמיקה, ואני עוד יותר. "אמא!" ניסתה אורית לשנות נושא "אני צריכה לשרותים" נעה מצד לצד כמי שבקושי מתאפקת "חכי לי, תשתי איזה קפה, תכף נחזור" משכה אותי אחריה "בוא רמי, תלווה אותי".

אורית רצה ואני אחריה, מושכת דווקא לשרותים הרחוקים יותר "יש שם, יותר קרוב" ניסיתי לתקן אותה אבל היא המשיכה למשוך לשרותים הרחוקים.

לפני הכניסה היא עצרה אותי "אצלי או אצלך?"

"מה?"

"חכה לי" מהרה ונכנסה לשרותי הנשים ומיד יצאה "בוא! אל תפחד, אין שם אף אחת" אחזה שוב בידי ומשכה אותי לשרותי הנשים, מובילה אותי לתא האחרון וסוגרת במהירות את הדלת אחרינו.

"את לא נורמלית"

"ש…" היסתה אותי "תהיה בשקט" הצמידה אותי לדלת והתיישבה על האסלה, מושכת אותי שוב אליה ומתחילה להתעסק במכנסיי, פותחת את החגורה אחר כך הכפתור ואחריו הרוכסן מושכת את המכנסיים למטה ואחריהם מורידה את התחתונים, קוראת דרור לזיין שלי שקפץ ממקומו ונעמד זקור מולה, בדיוק מול פניה, כאילו מכוון עצמו לעברה.

אורית אחזה בזיין בידה ונישקה אותו, נשיקה קלה בעטרה ואחריה עוד אחת ועוד אחת, מנשקת במהירות ומדברת אליו כאילו היה ישות עצמאית, "התגעגעתי אליך," ושוב שולחת צרור נשיקות מכל צדדיו "הו כמה התגעגעתי אליך" ושוב מנשקת, מעבירה בו רטט, מקפיצה אותו בכל נגיעה.

אחר כך היא התחילה למצוץ לי, מכניסה את האיבר הזקור לפיה, אוחזת בידיה את פלחי ישבני המוצקים ומזיינת אותי בפיה, אני עומד והיא עובדת, תוקעת אותו למעמקי גרונה ומוצצת, מוציאה ומלקקת, מניעה את ראשה קדימה ואחורה ושוב מכניסה את הזין לעומק גרונה ומוצצת.

אורית עזבה יד אחת מישבני והחלה משחקת בשק האשכים שלי, מגלגלת את הביצים בין אצבעותיה אחר כך עזבה גם את היד השניה, לרגע לא מפסיקה למצוץ, והתחילה לפתוח את כפתורי חולצתה, מגלה את החזיה שלבשה, החזיה שאני אוהב, זאת שנפתחת מקדימה.

גמרה לפתוח את כפתורי החולצה ופתחה את החזיה, משחררת את שדיה הגדולים. אחר כך הוציאה את הזיין מפיה והובילה אותו אל בין שדיה, עוטפת אותו בהם, חמים ורכים כל כך, מחבקים אותו.

התחלתי לזיין את שדיה, ישבני נע קדימה ואחורה והזיין הרטוב מחליק בין השדים החלקים העוטפים אותו, דחפתי ועטרת הזיין המתוחה בצבצה מהחריץ שבין שדיה, אורית מהרה ונישקה אותו, משכתי והוא התחבא חזרה בין גבעות שדיה הרכות ושוב יוצא, מחכה שתנשק ומתחבא חזרה.

"זהו, אני חמה אש" הסתכלה עליי במבט חרמני כל כך, "הגיע הזמן לדבר האמיתי, בוא!" שיחררה את הזיין מבין שדיה, קמה ממקומה ונעמדה עם ישבנה אליי, ברכיה על גבי קרש האסלה, מרימה את החצאית שלבשה "בוא, תכניס לי" לחשה בקול סקסי כל כך.

הכנסתי לה, בלי שתוריד את החוטיני שלבשה, רק מזיז אותו מעט ונכנס, מחליק בקלות לתוך הכוס הגועש שלה, נועץ באבחת אגן חזקה את כול הזיין שלי למעמקיה.

רק הכניסה שלי לתוכה הספיקה לה כדי לגמור, שיא חדש, "אימאל'ה! כן, הנה, זה בא, זה בא לי, אימא'לה אני גומרת, הנה, עכשיו! כן! עכשיו!!" מלמלה בלחש, אולי מפחדת שישמעו אותנו, ואני מרגיש את קירות נרתיקה מתכווצים סביב הזיין שבתוכה, חלקים כל כך, פועמים במהירות "אני לא מאמינה, אני גומרת, כן, כן! הנה, עכשיו!! כן!!!" וזה היה כן ארוך של הנאה צרופה.

גם אני לא הייתי צריך הרבה יותר, הבקבוקים שלי היו מלאים, שתים שלוש נעיצות חזקות, פמפום מהיר ו…"קחי!!" ארוך וחזק, שוכח לרגע איפה אנחנו, גומר בתוכה, משפריץ, ממלא את נרתיקה בשפעת זרמתי הרותחת.

עמדנו זה מול זו בתא הקטן, צמודים, מתנשקים, נשיקה צרפתית לוהטת, הזין המדולדל שלי ישן בתוך התחתונים שהרמתי, בעיקר כדי לא ללכלך את החצאית שלה.

"הייתי צריכה את זה" לחשה לי באוזן "אני חולמת על זה מהרגע שנסעתי"

"גם אני, התגעגעתי… בעצם התגעגענו" עניתי בחיוך, מסתכל על האיבר החבוי בתחתוניי.

הקשבנו, הכל שקט, לא שומעים אף אחת. אורית יצאה מהתא ראשונה, בודקת "בוא, השטח נקי" קראה לי ושנינו יצאנו מהשרותים במהירות, אשה שבאה מולנו, רוצה להכנס, הסתכלה עלינו בתמיהה, בודקת שוב בשלט שלא טעתה, "היי, הלו…" צעקה לעברנו אבל אנחנו כבר ברחנו, רצים, חוזרים לכיוון אמא של אורית.

"אני רואה שמישהו חגג!" הסתכלה אמא של אורית אל עבר אגני, מתמקדת על הבליטה שנעלמה ממכנסיי "מישהו לא התאפק" חייכה מאוזן לאוזן ואני ואורית הסמקנו.

ככה זה עם אמא של אורית, לא מתביישת מכלום, אין בינן סודות, מספרות אחת לשניה פרטים אינטימיים, וכשאין בינן סודות גם אני לא פטור, "כל הכבוד, אני חושבת שגם אני צריכה לשרותים, אתה רוצה ללוות גם אותי רמי?"

"אי-מא!!" אורית נזעקה ואני הסמקתי כעגבניה בשלה ושתקתי, לא נעים, בכל אופן זאת אמא שלה, לא שלא הספקתי להכיר אותה, אפילו לדעת אותה, זה לא סוד, אורית יודעת ואפילו נתנה את ברכתה שתעשה לי את מבחן הקבלה שהציבה כתנאי לכך שאורית תעבור לגור איתי, זוכרים? סיפרתי לכם, אבל בכל פעם שזה קרה הייתי מופתע מחדש.

 

הדרך הביתה עברה במהירות, הכביש ריק, אמא של אורית ישבה מאחורה, מסתכלת בידה של אורית שמלטפת את קדמת מכנסיי, מעמידה לי מחדש את האיבר שהתדלדל.

מבעד למראה הפנימית ראיתי את החיוך של "אני יודעת מה אתם עושים" מרוח על פניה של אמא של אורית. אורית לא שמה לב מה קורה, ידה לא מפסיקה ללטף אותי, מסתכלת קדימה ושקועה במחשבות, כנראה עיפה מהטיסה. כיוונתי את המראה הפנימית נמוך יותר, אל בין רגליה של האמא של אורית והיא כנראה הבחינה במעשיי כי מייד היא הרימה מעט את החצאית שלבשה ופישקה מעט את רגליה, נותנת לי לראות את החוטיני שלא כיסה הרבה, משפשפת בידה את ערוותה ומחייכת, מחרמנת אותי עוד יותר.

עצרנו ליד הבית של אמא של אורית וירדתי לעזור לה עם המזוודה, התכופפתי להוציא את המזוודה מהבגא'ז, מכסה הבאג'ז שהורם הסתיר אותנו מאורית ואמא שלה ניצלה את זה עד תום, חופנת שוב את מבושיי בידה ולוחצת, כאילו הפכה את זה להרגל, משאירה אותי מכופף ככה, נחנק ומתאפק לא לצעוק, בכל אופן לא נעים, אמא שלה.

"אני מרגישה שאורית הולכת להיות בת מזל הלילה" סיננה לעברי כשחשה בזיין הנוקשה המתחבא במכנסי, "גם אני הייתי צריכה עכשיו משהו כזה" המשיכה וצחקה, מעסה אותו, "אתה יודע, משהו להרגע לפני השינה"

"אמא של אורית" הצלחתי בקושי לסנן מבין שיני "זה כואב"

היא לחצה חזק יותר "איך קראת לי?"

"דליה, דליה" מהרתי לתקן "תעזבי, בבקשה…"

"זה כבר יעלה לך" אמרה ועזבה אותי, נשמתי עמוק והוצאתי את המזוודה, מציב אותה על הגלגלים, פותח את הידית הארוכה ומוסר לה.

"נתראה ביום שישי, אתם אצלי לארוחה" אמרה והלכה לכיוון אורית, שתי נשיקות, לחישה ארוכה באוזן "אי-מא!!" ארוך של אורית ואמא שלה הלכה, חיכיתי לראות עד שנכנסה לבית ונסענו לדירה שלנו.

 

נסענו בשקט, הרגשתי שמשהו מציק לה, לאורית, "מאמי", כך קראתי לה כשהיינו רק שנינו, "משהו לא בסדר?"

"עזוב, לא…" ענתה והרגשתי שהיא מתחמקת "אני עייפה, מהטיסה" המשיכה ללטף לי את החבילה החבויה במכנסיי וכאילו אין טבעי מכך פתחה את החנות ודחפה ידה לתוך תחתוניי, נוגעת בבשר, בזיין הזקוף והוציאה אותו מכלאו.

עזבתי, ידעתי שבסוף היא תספר וחוץ מזה היא מפנקת אותי, משפשפת לי, אז מה יש לי להתלונן.

באילון היא ירדה לי, פתחה את חגורת הבטיחות שלה והתכופפה לעבר הזין, קודם נשיקות ואחר כך התחילה למצוץ, מציצה תאוותנית, כמו שאני אוהב, כמו שהיא יודעת.

התרכזתי בנהיגה, לא פשוט לנהוג ישר כשמוצצים לך, שתי ידים על ההגה, המבט מרוכז בכביש ואורית יורדת לי, מכניסה את הזין עמוק לגרונה ומוצצת בקול.

משאית עקפה אותנו, מצפצפת בקול, אני לא יודע אם הנהג ראה מה אנחנו עושים או לא אבל את אורית זה לא עניין, היא המשיכה בשלה.

ירדנו במחלף, תכף מגיעים לדירה שלנו, אורית הוציאה את הזין מפיה אוחזת אותו בידה, "אני אוהבת אותך" לחשה לו, לזיין שלי, ונתנה לו נשיקה על העטרת המתוחה, "נמשיך בבית, מבטיחה"

 

עמד לי בטרוף, איבר זקוף ונוקשה שבקושי הצלחתי להחזיר אותו למכנסים, עלינו בשקט במעלית, הכנסתי את היד אל מתחת לחצאית שלה, חפנתי את פלח ישבנה מעסה אותו בעדינות "אני מקווה שאת לא עייפה"

לחשתי והיא צחקה, משכתי בחוטיני שלה, יודע שזה נכנס לה בחריץ הכוס, נוגע, משתפשף ובעיקר מחרמן אותה.

עוד לפני שסגרנו את הדלת כבר הצמדתי אותה לקיר, מנשק אותה בפה וקורע ממנה את הבגדים, באלימות, תולש כפתורים שנופלים ומתגלגלים על הרצפה והיא מתמסרת, פותח ביד אחת את החזיה ולש את שדיה ולרגע לא מפסיק לנשק אותה "התגעגעתי אליך" לחשתי באוזניה, מוביל את ידה למבושיי "אני הולך לזיין אותך, לקרוע אותך!"

הרמתי אותה בידיי ונשאתי אתה למיטה, זורק אותה עליה, עצרתי רגע להתפשט, במהירות, והיא ניצלה את זה להתכסות בשמיכת פיקה הזרוקה על המיטה, משכתי אותה, את השמיכה, חושף אותה מחדש וקופץ עליה.

הייתי חרמן אש, חדרתי בין רגליה, אוחז בידיה ותוקע עצמי לתוכה, דוחף את האיבר המפותח והנוקשה למעמקי הכוס שלה, מחליק בקלות, אורית היתה חרמנית לא פחות ממני, רטובה, קלטה אותי לתוכה, משחקת בשרירי נרתיקה, סוחטת את הזיין שבתוכה, עוטפת אותי ברגליה הארוכות ומצמידה אותי עוד יותר חזק אליה.

"התגעגעת?"

"כן" עניתי תוך שאני מכה באגני, דופק אותה בחוזקה.

"הרבה?"

"כן" תקעתי שוב.

"כמה?"

"ככה…" אמרתי ופמפמתי במהירות "הרבה… "

"מאה?"

"מאה אלף" אמרתי והרגשתי איך הכוס שלה מחבק חזק יותר את הזיין שלי.

"את גומרת?"

"כן"

"חכי לי…" צרחתי, מזיין במהירות ומרגיש שזה בא "חכי אני בא… הנה, הנה, אני בא, בואי, בואי…" לא שלטתי בעצמי.

 

גמרנו ביחד, אורגזמה פראית כזאת לא חוויתי כבר הרבה זמן, הרגשתי איך היא גומרת ויריתי את מטעני הרותח במעמקי הכוס שלה.

שכבנו זה לצד זה, מתנשפים, "הייתי צריכה את זה" אמרה "חיכיתי לזה מהיום שנסעתי" חזרה על מה שאמרה כבר בשדה התעופה.

"גם אני"

"אוננת?"

"מה?"

"מה לא ברור, אני שואלת אם אוננת? אם עשית ביד?"

"הבטחת שלא תשאלי" ניסיתי להתחמק מתשובה, דברנו על זה לפני שנסעה, אמרה לי שהיא יודעת שאני גבר ויש לי צרכים והיא נוסעת להרבה זמן ובסוף הבטיחה שלא תשאל.

"אז אוננת!" קבעה.

"אני שומר על זכות השתיקה"

"אוננת ואתה יודע מה אני עושה לך כשאתה מאונן"

ידעתי, היה לנו סיכום כזה, מי שמאונן – חוטף.

"עכשיו אני אדפוק אותך" קמה מהמיטה ונעמדה לידי "תתכונן!"

"איך" שאלתי, לא מתווכח אפילו שמח, אהבתי כשהיא חרמנית ומשחקים כאלה חירמנו את שנינו.

"בקינקי…קשור!"

ידעתי שמחר יהיה קשה לי לשבת אבל רק מהמחשבה מה היא הולכת לעשות לי נדלקתי מחדש, שכבתי על הבטן ואורית קשרה אותי, קודם את הידים, אחת לכל פינה בחלק העליון של המיטה ואחר כך הרגליים, מפושקות, מותחת ומהדקת לפינות התחתונות.

"חכה לי, אני הולכת להתרחץ" אמרה כשגמרה לקשור "אל תלך" הוסיפה וצחקה, כאילו שהייתי יכול גם אם רציתי, "ותחשוב על מה שאני הולכת לעשות לך"

"חשבתי שאת עיפה" עקצתי אותה.

"שתוק" הצליפה עם החזיה שלה בישבני החשוף, "בעצם לפני שאני מתרחצת יש לי מתנה קטנה שהבאתי לך" אמרה ויצאה מהחדר.

שמעתי אותה פותחת את המזוודה, אחר כך קורעת נייר עטיפה, כשחזרה ראיתי שרשרת חרוזים בידה "זה בשבילך, חרוזי אהבה" הציגה לי אותם מול עיניי "זה לתחת, אנלי" הסבירה, כאילו שאני לא יודע, והתיישבה לצידי "תתכונן" פישקה את פלחי ישבני, מגלה את פי הטבעת המכווץ, והתחילה להכניס לי אותם, חרוז אחרי חרוז, דוחפת ומותחת את פי הטבעת עד שהחרוז נכנס והפתח העדין מתכווץ חזרה, כל אחד שנכנס מעביר בי רטט, מין זרם מחרמן כזה שעובר בכל הגוף, מדליק אותי עוד יותר.

כל החרוזים היו בפנים, ממלאים לי את התחת, לוחצים, זזים בכול תנועה שלי, ורק חוט עם טבעת גדולה נשאר בחוץ "עכשיו תשכב עם הטמפון שלך בפנים ותחכה לי" צחקה בקול והוציאה את הצעיף שלה מהתיק וקשרה לי איתו את העיניים, עוטפת אותי בריח הבושם שלה, "לייב" של ג'ניפר לופז, הבושם שקניתי לה ליום ההולדת, נזכר במה שאמרה לי אז המוכרת "הבושם הזה משדר מסר ברור, יש לחיות את החיים, ליהנות מהחופש ולנצל כל רגע עד תום"

 

שכבתי על הבטן, קשור, שרשרת חרוזים תקועה בתחת שלי וחיכיתי לאורית שתבוא לדפוק אותי. שמעתי אותה מתרחצת, לא ממהרת, שרה לה באמבטיה, מילים חדשות לשירה הידוע של שרית חדד, "אתה תותח, שוכבת עליך, מתה עליך, אתה הטחון מכולם…" שיר זימה שהמציאה על המקום, כזה שמתאר מה היא הולכת לעשות לי.

התחלתי להנות מהחרוזים שבתוכי, מניע את שרירי הישבן שלי ומרגיש אותם זזים, נוגעים במקומות שלא הכרתי, מדליקים אותי ומעמידים לי עוד יותר את מה שממילא כבר עמד.

שכבתי ונהנתי, מכווץ ומשחרר את פלחי הישבן שלי ו-מ-ת-מ-ס-ט-ל… "אני רואה שאתה אוהב את זה" הפתיעה אותי אורית, לא שמעתי אותה נכנסת, מצליפה בי שוב עם החזיה שלה על הישבן "מחרמן אותך? אהה??"

לא עניתי והיא הצליפה שוב, יודעת שזה לא כואב, שזה רק מחרמן, אורית אהבה להצליף בי ככה, לחמם אותי לקראת הכניסה החגיגית שלה. למרות שהעיניים שלי היו מכוסות ידעתי בדיוק איך היא נראת, סטראפ-און קשור למותניה, מהודק היטב לאגנה, סטראפ-און שאני קניתי לה, "תן לי ואתן לך" היה התנאי של אורית כשרציתי בפעם הראשונה לבקר בכניסה האחורית שלה וכך אכן עשינו, נכון שלא עשינו את זה הרבה, שמרנו את זה לארועים מיוחדים, כמו היום, אבל כשכבר עשינו זה היה מחרמן אותה ואותי ברמות, חגיגה של שכרון חושים.

אורית צחקה והתיישבה לצידי "יש לך 7 חרוזים שם" טפחה על ישבני בידה "ואנחנו צריכים לוודא שכולם יוצאים" המשיכה, מותחת את החוט הקושר את החרוזים, נותנת לי להרגיש את החרוז הראשון העומד בפתח, מותח מעט את פי הטבעת שלי, מבקש לצאת "אז כדי שנהיה בטוחים תספור בקול" סיימה ומשכה את הראשון.

בדיוק כמו בכניסה כך גם ביציאה עבר בי מין רטט כזה, פי הטבעת נמתח, החרוז יצא ופי הטבעת התכווץ חזרה, מדליק אפילו יותר מהכניסה עצמה "אחד!" הודעתי בקול והרגשתי את הזיין שלי פועם בחוזקה.

אורית שלפה אותם אחד אחד, לא ממהרת לשום מקום, כל חרוז שיצא הדליק אותי עוד יותר, עמד לי בטרוף, זיין קשה ומתוח כמו שאני לא זוכר כבר הרבה זמן נלחץ בין גופי והמזרון עד שהייתי חייב להרים את ישבני, מין כאב מחרמן כזה, מותח אותו, את הזיין, שמשתפשף בסדין ומעמיד אותו עוד יותר.

"חמש" הכרזתי והרגשתי שזה בא, אורית משכה את השרשרת, פי הטבעת נמתח ונסגר, מעביר את הזרם הזה, "שש" צעקתי, כמעט מגיע לשיא, ואורית עצרה.

"ת-מ-ש-י-כ-י!!" לא שלטתי בעצמי "אורית אני אהרוג אותך" איימתי.

"מה?"

"תמשיכי" הפעם התחננתי "ב-ב-ק-ש-ה" ואורית משכה, שולפת את החרוז האחרון מישבני המחורמן.

"כ-כ-ן-ן-ן" צעקתי והגעתי לאורגזמה, גמרתי, משפריץ בהנאה, מרגיש את הזרע החם נמרח על בטני ויודע שעשיתי כתם גדול על הסדין שמתחתיי.

"גמרת?" רחרחה באוויר, מזהה את הריח הכבד של הזרע הטרי "מה? לא חיכית לי? עכשיו אני אראה לך!" המשיכה עוברת לתאר לי את מה שהיא עושה "עכשיו אני מלבישה לעצמי קונדום, אתה יודע, שחס וחלילה לא תכנס לי פתאום להריון" גיחכה "תתכונן טוב כי היום אין בשבילך משחה!"

ידעתי בדיוק מה זה אומר בלי משחה! עשיתי את זה כבר פעם וזה כאב! יכאב לי עכשיו, כשהיא תכנס בי, ויכאב לי אחר כך, הרבה אחרי שתצא

"קטן עליי" סיננתי, מנסה להשמע אדיש, להפגין שלווה.

 

הרגשתי אותה עולה על המיטה ומתיישבת על החלק העליון של הירכיים שלי, נוגעת בקצה הסטראפ-און שלה בחריץ ישבני שהתכווץ למגע הפלסטיק הקר, אוחזת אותו בכף ידה ומשפשפת, לוחצת מעט, מכוונת לפתח הצר.

אחר כך היא נשכבה עליי, הרגשתי את שדיה נמחצים לגבי, את בטנה החמה הנושקת לגופי, שוכבת עליי ולוחצת, מנסה לדחוף את האיבר הנוקשה דרך פי הטבעת שנמתח לאט לאט, מתחילה לחדור, לוחצת חזק ופי הטבעת שלי נמתח… עוד לחיצה חזקה ואייל הברזל המוצמד לערוותה פרץ את החומה!

הרגשתי כאילו משהו נקרע בגופי, כאב חד השתולל בגופי ולמרות שנשכתי שפתיים לא התאפקתי ו…"את קורעת אותי" צעקתי והרגשתי שזה חרמן אותה עוד יותר, עוד דחיפה חזקה והזיין שלה, זה מפלסטיק, היה שקוע עמוק עמוק בישבני, שוכבת עליי ולא זזה, נותנת לי להרגע.

אורית שכבה עלי ככה כמה דקות, עד שהרגישה שנרגעתי, ורק אז התחילה לזוז בתוכי, קודם לאט, תקיעות קטנות, שאתרגל, צרב לי בפי הטבעת, אפילו שהקונדום שהלבישה לעצמה היה קצת משומן, אחר כך התחילה להגביר את הקצב, מועכת אותי בגופה, רק ישבנה זז, יוצאת ונכנסת, דופקת בהתלהבות.

"אתה השרמוטה שלי" נשכה אותי בתנוך האוזן "ואני מזיינת אותך" לחשה לי גסויות שהדליקו אותנו, אותה ואותי, "מהיום שנסעתי אני חולמת על הרגע הזה" המשיכה, דופקת במהירות ואגנה מכה בישבני "כן, זה טוב, זה טוב… אתה אוהב שאני דופקת אותך?"

לא עניתי והיא דפקה אותי מהר יותר, עם הרבה יותר כוח בתנועות האגן, מכה בישבני בחוזקה "תגיד שאתה אוהב! תגיד!"

התחרמנתי שוב, תמיד אני מתחרמן כשהיא עושה לי את זה, "אני אוהב שאת מזיינת אותי" אמרתי את מה שהיא כל כך רצתה לשמוע "אני אוהב שאת שוכבת עליי וטוחנת אותי" הוספתי, "אני אוהב את השיפוד שלך בתוכי, קורע אותי" מחפש את המילים הכי גסות, המילים שהכי ידליקו אותה.

גם הפעם לא פספסתי, "בוא, בוא, בוא!" אורית צעקה במהירות וידעתי שהיא גומרת "א-י-מ-א-ל'-ה" היא צווחה באקסטזה, "אני גומרת, פאק, הנה, עכשיו!" האורגזמה התפוצצה בתוכה "אימא'לה, אני בשמיים! " תקעה בי עוד תקיעה חזקה ונפלה עליי שדודה, מתנשפת.

אורית שכבה עליי, לא ירדה, "היה ט-ו-ב" היא התנשפה, שדיה נלחצות בין גופה לגופי, הפטמות הנוקשות שלה דוקרות בגבי והאיבר שלה, התותב המוצמד לאגנה, תקוע עמוק בישבני.

 

יש יתרון לתותב, הוא לא מתכווץ, גם אחרי שגמרה עדיין היה נוקשה וזקור כאילו כלום לא קרה, "היה טוב." אמרה שוב כשהיא מורידה את הצעיף מעיניי, נותנת לי נשיקה אבל עדיין שוכבת עליי, לא יורדת, ואני שכבתי מתחתיה, נהנה מהמגע, מניע קלות את הישבן סביב התותב שבתוכו, מין אוננות שכזאת וגונב לעצמי עוד גמירה, בלי שתרגיש, בחשאי, לא מספר… גמירה קטנה ומרגיעה.

"רמי" הכניס את ידיה מתחת לגופי, מחבקת, נצמדת אליי חזק יותר "רמי…" חזרה שוב והשתתקה.

היא רוצה משהו, ידעתי, ככה זה אצלה. "מה?" שאלתי.

"רמי ביום שישי אמא שלי הזמינה אותנו לארוחת ערב"

"אני יודע, היא אמרה לי"

"כן" התעוררה פתאום "ומה עוד היא אמרה?"

"כלום, רק שאנחנו אוכלים אצלה"

"רק זה?"

"כן, למה?"

"תראה רמי, אני והיא התערבנו"

"נו?"

"ואתה יודע שבכל התערבות יש חכם וטיפש"

"אז הרווחת ארוחת ערב"

"לא, אני הטיפשה!"

"הפסדת? מה הפסדת?"

"תראה רמי" התחילה, מגמגמת, "היינו במצב רוח טוב ושתינו קצת יין ו…"

"ומה? על מה התערבתם?"

"תראה התערבנו על שטות, הייתי כל כך בטוחה בעצמי שלא חשבתי ו…"

"נו תגיעי לתכל'ס! מה הפסדת?"

"אחרי ארוחת הערב, אהה, נשחק"

"נשחק במה?"

"משחק" התפתלה, מנשקת אותי בעורף, נשיקה תאוותנית, קולנית ורטובה.

"יופי… נו, איזה משחק?"

"פוקר…" עצרה לרגע, מנשקת אותי שוב בעורפי והמשיכה "יותר נכון, סטריפ-פוקר"

"מה? את משוגעת? סטריפ-פוקר עם אמא שלך??" היה לה מזל שהייתי קשור ולא יכולתי לזוז "זה…" חיפשתי את המילה הנכונה "זה גילוי עריות!"

"די רמי, אל תהייה כזה מרובע, אל תראה את זה ככה, אני מצטערת אבל" ספק אמרה ספק התנצלה, "לא בוכים על חלב שנשפך, בבקשה… אל תשבור לי את המילה, תסכים, בבקשה"

רציתי לשאול אותה אם הן עשו את זה כבר פעם אבל פחדתי מהתשובה, הייתי המום, מילא שהיא קוראת לה דליה ולא אמא אבל את זה? סטריפ-פוקר עם אמא שלה? "רק מתפשטים או…? " לא השלמתי.

"לא, כל הטקס, אתה יודע, כולל ללכת עד הסוף, כמו שפעם אתה ואני שיחקנו"

"את לא נורמלית!" לא התאפקתי "זאת אמא שלך, את מבינה, איך הגעתם לזה?"

"אמרתי לך, התערבנו על שטות, הייתי כל כך בטוחה שאמרתי לה שאני מתערבת אתה על מה שהיא רוצה ו…רק אחרי שהפסדתי היא אמרה לי מה היא רוצה"

"סתם ככה, פתאום היא רוצה לשחק איתנו סטריפ-פוקר"

"רמי… נו, אמרתי שאני מצטערת"

"נו תשפכי, איך?!?"

"ספרתי לה!" לחשה והרגשתי את לבה פועם במהירות "נסענו נסיעה ארוכה, אתה יודע כאלה של אמריקה, נוסעים נוסעים ולא מגיעים ודיברנו, היא סיפרה לי סוד ואני לה, ומפה לשם יצא שסיפרתי לה על המשחק שהיה לנו" התנצלה, "בכלל שכחתי מזה, כשהתערבנו, לא חשבתי ש…" השתתקה ואני הבנתי אותה, מי יכול לחשוב שאמא שלך תרצה לשחק אתך סטריפ-פוקר?

"ואת לא יכולה לברוח? לבטל?"

"ניסיתי"

"תנסי שוב"

"לא!" אמרה בנחרצות "הבטחתי ואצלי מילה זאת מילה"

"ומה איתי?" שאלתי "אני לא הבטחתי!"

"אתה אוהב אותי" שינתה גישה והתחנפה, משחררת אותי מהקשירות ומנשקת אותי, "אתה מסכים?" התחנפה, "נכון? בשבילי, בבקשה" המשיכה בקול מתפנק כל כך, מנצלת את כל נקודות החולשה שלי, ופתאום נעמד לי מחדש.

 

אורית רק גמרה לשחרר אותי ואני תפסתי אותה, לרגע ניסתה להתנגד אבל אני אחזתי בה בחוזקה בשתי ידיי, השכבתי אותה על הבטן ו…נכנסתי בה, תוקע עצמי בפראות בתחת החמוד שלה, מרתק אותה בתפיסת נלסון ולא נותן לה לזוז, דופק אותה בכוח, זיון חזק, בהתלהבות, טוחן את ישבנה דק דק.

הייתי חרמן ולא הייתי צריך הרבה, "קחי, קחי, קחי" צעקתי וגמרתי מהר כמו שפן, פרקתי את מעט המטען שעדיין נשאר בבקבוקיי למעמקי הישבן החמוד שלה, משפריץ… ונרגע.

שכבתי עליה, מועך אותה תחת משקל גופי "אני מסכים" נשקתי אותה באוזן, נשיקה מצלצלת כזאת שהעבירה רטט בכל גופה, "אבל שתדעי שאני עושה את זה רק בשבילך!"

כנראה שאני באמת אוהב את אורית כי ביום שישי נסענו לאמא שלה, לארוחת ערב, שף אלון בישל לנו ארוחת גורמה פרטית, ככה זה כשאתה מרוויח כמו אמא שלה, ואחר כך התיישבנו למשחק קלפים קטן.

                   התחיל סולידי..

                             אחר כך התחמם..

                                      אבל מה שהיה שם שווה כבר סיפור חפוז אחר …

מחשבה 1 על “חפוז : אולם מקבלי הפנים”

  1. כותב עם שתי אצבעות בתחת.

    חירמנת לי את הצורה, אבל הייתי שמח לקרוא עוד על הזיון בתחת.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)