חלומות רטובים

אני לא יודעת מה עובר עלי בתקופה האחרונה, אבל כל לילה פוקדים אותי חלומות מטורפים, מלאי זימה. איברים קשים, זקורים וחמים שממתינים למלא אותי. פועמים וניצבים מולי אני בטירוף חושים, רטובה ומוכנה לקבל אותם לתוכי. רעב שלא יודע שובע. במחשבה שנייה זה לא איברים, אלה איבר אחד. שחוזר ורודף אותי בכל לילה. שאני מתעוררת מחלומות אלו ברעב שרק מסופק ע"י אוננות בלתי פוסקת.

כל בוקר אני מתעוררת כשאני לבושה למחצה, או עירומה לגמרי. לרוב החלום עוד זכור לי, טוב חלקים ממנו, וכמעט כל בוקר מוצאת עצמי מאוננת שוב, אך עדיין לא מסופקת כפי שאיבר קשה הייה יכול לספק, כמה כבר אצבעות יכולות למלא….

מה עובר עלי, למי אוכל כבר לפנות את מי אוכל לשאול, ויותר חשוב מכל, איך למלא את החסך שנוצר פתאום משום מקום. חוסר שינה וסיפוק הופכים אותי לעצבנית וחסרת סבלנות. חייבת למצוא פתרון אבל מה… ואז עולה לי רעיון, נלך לגורם. הרי אם לא הייתי רואה את איברו הזקור של אבא כשתפסתי אותו מאונן להנאתו, כשהוא חשבו שהוא לבד, זה אולי לא הייה קורה.
בכלל תמיד יכולתי לדבר אם אבא על הכל, והוא זה שניהל איתי את שיחת "דבורים והציפורים", הייה לו נוח כשחקרתי אותו, בניסיון להביכו חח, אולי הפעם גם יהיה לו תשובות או פיתרון לבעיה שלי.

חיכיתי ליום שלישי כשאמא הלכה 'לערב נשים' שלה, אבא בילה מול הטלוויזיה, חיכיתי עד שהיא יצאה מהבית ואז נגשתי לאבא, "אבא, אני רוצה לשאול אותך משהו. טוב כאילו אני רוצה לדבר איתך על משהו. טוב כאילו אני רוצה שתייעץ לי באיזה משהו" אני מגמגמת לא יודעת בדיוק איך להתחיל.
אתה צוחק ואומר "חחח בואי שבי על ידי. את יודעת שאת יכולה לדבר איתי על הכל. שאני כאן בשבילך. לא שופט אותך. אז קחי את כל הזמן שבעולם. אני כאן" אתה מחייך אליי.
המבוכה עדיין קיימת אבל עוזרת אומץ, "אבא בזמן האחרון, כאילו בלילות. מממ מה שאני מנסה להגידזהשישליחלומותרטוביםבלילות." לוקחת נשימה עמוקה לא מביטה בך וממשיך "אני כל הזמן חולמת על איברימין. כאילו זכריים. כאילו ז…" אני בולעת רוק ומביטה בך. אתה מביט בי ברוך בלי מבטים מופתעים או מזועזעים מה שמעודד אותי להמשיך בבטחה.
"אני. כאילו. בטעות באמת. ברביעי לפני שבועיים כשהייתה בבית לבד. אני חזרתי מוקדם יותר ובטעות. בחיי. באמת. נכנסתי ולא יודעת לא עשיתי רעש כנראה. כי לא שמת לב שאני כאן. ו…. ו… כשעברתי ע"י החדר שלכם ראיתי אותך שוכב במיטה וראיתי…" שוב מביטה בך, הפעם יש הפתעה קלה אבל אין כעס.
"…וזה הגורם לפי דעתך לחלומות שלך" אתה שואל.
"מממ לא יודעת. כאילו כן. הרילפניכןזהלאהייה. כאילו לאחלמתיעלאיבריםלפניכן. כאילו אני רואה אתשלךבחלום…" אני מרכינה את ראשי ממבוכה.
"זה בסדר, זה טבעי. את בגיל שמין ומיניות מסקרנת אותך. לא קרה כלום. באמת" אתה מעודד

"אבא" אני עוזרת אומץ "אני רוצה. כאילו אמרתי לך את כל זה בגלל שאני לא יודעת איך לספק את עצמי. איך להפסיק את החלומות. אני כאילו מאוננת. אבל זה עדיין לא מספק אותי ואני כבר לא יודעת מה לעשות".

"מממ תראי הייתי מציעה לך לאונן אבל בגלל שאת כבר עושה זאת וזה לא עוזר. דיי לא יודעת מה להגיד".

"אבא, אני רוצה לשאול משהו. אבל אל תכעס טוב".

"מה מאמי. יודעת שאני אוהב אותך. תגידי אל תפחדי".

"אני רוצה. מממ כאילו אני רוצה לגעת בזין שלך. להרגיש אותו. לחוש אותו. אני מניחה שאם הוא הגורם אז הוא יכול להיות גם הפתרון. לא?!". כשאני מסיימת את המשפט אני מביטה אל מפשעתך וראה איך איברך מתחיל להזדקר. מה שמשמח אותי ומביטה לראות איך תגיב לבקשתי. אך אינך נע או זז רק מביט בי. לאור העובדה שאין תגובה. אני לוקחת זו כהסכמה.

מעבירה את אצבעותיי המגששות על איברך מעל למכנס, והוא שוב קופץ ואני שומעת איך אתה לוקח נשימה עמוקה ומחזיק אותה. מביטה שוב בפנייך. מחייכת לשבה לחקור את איברך שמתחיל לצמוח ולהתקשות ממגע אצבעותיי.
אני עוזרת אומץ ומפשילה את מכנסייך כך שאיברך הקשה משוחרר, אני מחייכת וממשיכה בחקירה. מעבירה אצבע על הכיפה ואז אוחזת בכל האיבר בתוך כף היד. מעבירה את ידי מהראש לבסיס לאט ובבטחה ושוב זוכה לאנחת עונג ממך.

מספק ביותר אני חושבת, מורידה את ראשי ומלקקת את הטיפה שיצאה לה, מעבירה את לשוני בתנועות סיבוביות על הכיפה מה שמרגש אותך ונשימותיך מהירות וקצרות, ממשיכה כך עוד קצת אך מהר מאוד מחדירה את איברך לאט לאט לתוך פי, עוטפת אותו עם שפתיי, ומתחילה להוריד ולהעלות את הראש. ממשיכה כך ואז כשהראש בפי בלבד יונקת חזקה יותר ומשחררת ומחדירה את איברך עד הסוף. הולכת לאיבוד באקט שמשום מה כל כך מענג ומספק אותי, נהנת מהאנחות שלך, חשה בהתרגשות וחרמנות שלך וזה מחרמן אותי עוד, מרגישה איך אני מממשת את כל אותם החלומות שהטריפו את חושיי בשבועות האחרונים.

אך משום מקום אתה מפסיק אותי, אוחז בכתפיי, מרחיק אותי ממך מנסה לסדר את נשימותיך. אני מביטה בך בתמיהה הרי נראה שנהנת אז למה הפסקת אותי אני תוהה. "שנייה אתה אומר. הרגת אותי. איפה למדת לעשות את זה. אוי הרגת אותי". אתה חוזר ונושף פעם אחר פעם.

"אני לא רוצה לגמור עדיין. וואי מה עשיתי לי. אני בהלם. איזה פה יש לך" אתה נושף ומחייך.

"זה מהחלומות, ככה חלמתי שאני עושה. שאנו עושים. זה ועוד הרבה דברים ממממ…".

"עוד אהה!" אתה צוחק "שובבה קטנה. מה עוד אה. מה עוד עובר בראש השובב הזה".

אני מתרוממת ומורידה מעלי את המכנסיים, מתקרבת אלייך מפסקת את רגליי ובאה להתיישב עלייך. "רגע רגע" אתה אומר "חחח הולכת להרוג אותי היום אהה" אתה צוחק.

"לא כל כך מהר" אומר ומוריד ממני את החלק העליון עכשיו אני עירומה לגמרי.

מזיז אותי ומשכיב אותי על הספה על ידיך, מתרומם מעלי ומתחיל לנשק אותי, את שפתיי ואני מתמסרת בקלות, מתענגת מהתחושות. ממגע ידייך שמלטפות את עורי המגורה, את מגע לשונך שמטייל על גופי. את העיסוי הארוטי שאתה מעניק לגופי, לשדיי. מתענגת משפתייך שנסגרים על שדיי ויונקים אותם לתוך פיך. ממילות החרמנות שנוטפות מבין שפתייך בכל פעם שהם נפרדות מעורי.
אתה ממשיך ללקק ולנשק אותי, עוצר מידי פעם ומתענג על נקודה כזו או אחרת ואז ממשיך, ואני מוכנה ורטובה כל כך לרגע שתגיע למרכזי, כבר מפוסקת רגליים מניעה את האגן לכבודך.
"את מריחה כל כך טוב" אתה לוחש לכפליי איברי, מעביר את לשונך וטובל אותה ברטיבות שלי, "כמו דבש" אתה לוחש "כל כך מתוקה" אומר ויונק את דגדגני אל פיך ואני נרעדת ומתענגת.
"הוו כן אבא זה מרגיש כל כךךך טוב. אל תפסיק אבא בבקשה. כן ככה הוו כןןן". אני צועקת כשאני מרגישה את אצבעותייך המגששות, מספקות את פתחי, לאט לאט ממלאות אותי, "הווו זה כל כך טוב" אני נאנחת בקול "אל תפסיק. בבקשה. זה מרגיש כל כךךךךךך…. כן. כן. הווו כן. תחדיר אותם עמוק יותר. כןןן אבא כן ככה. כן אל תפסיק. בבקשה כן. הווו זה מרגיששששש. כן כן כן כן כןןןןןןן" וגל אחר גל עובר ממרכזי ואני מתמסרת לגלים של עונג שאופפים אותי. חיוך מרוח על שפתיי.

"אוו ילדה סקסית שלי. זה הייה כל כך מקסים., אתה אומר ומחבק אותי אלייך, לא זז. רק מחבק. אחרי כמה רגעים שנראים לי כמו נצח אני זזה ומרימה את ראשי מנשקת אותך על שפתייך ולוחשת באוזנך "מה זהו? אני רוצה עוד אבא. לא ככה נגמר החלום. אני רוצה להרגיש את הזין שלך פועם בתוכי. ממלא אותי. בבקשה אבא".

"מה את עושה לי. אתה לוחש "את הולכת להרוג אותי היום. את לא יודעת מה את עושה לי" אני נעה, משפשפת את ישבני על איברך הזקור, כתשובה שאני יודעת בדיוק מה אני עושה ומה אני רוצה שתעשה.

אתה מחבק אותי ומרים אותי מעט, יד אחת שלי מסביב לכתפייך אוחזות בך בעוד היד השנייה בין רגליי המפוסקות שמכוונות את איברך הזקור לפתח איברי הרטוב. ברגע שאני מרגישה את הכיפה של איברך ראשי נופל לאחור ואנחה של עונג נפלט מבין שפתיי "אלוהים איזו חרמנית את" אתה מחניק בכוח. יד אחת על אגני מפעילה לחץ בכדי שאקבל יותר מאיברך. "אוו אתה גדול אבא, אתה ממש מוטח אותי. ממלא עד אפס מקום. בדיוק כפי שחלמתי שזה יהיה. אוווו" אני נאנחת כשס"מ אחר ס"מ חודר ומפסק את איברי. מתענגת מהתחושה.

"אני נותן לך בדיוק את מה שרציתי. עכשיו אל תפסיקי. את תקבלי את כולו. אני הולך להרחיב לך תא כוס. אני הולך לזיין אותך כל כך טוב." אתה אומר בלהט בעוד איברך ממשיך לפלס את דרכו בתוכי ממלא אותי עד אפס מקום, ואני נאנחת וצועקת מעונג וכאב. תחושת המילוי מטריפה אותי.
"כן!!!! אבא. הווו כן!!! תזיין אותי!! תדפוק אותי טוב אבא!!! הוו כן הכוס שלי רעב לזין שלך. הוא אבא זה מרגיש כל כך טוב!!!" אני צועק כשאתה מתחיל לזוז בתוכי. מחזיק באגני בשתי ידייך, מונע ממני תזוזה, כך שתוכך לחדור אלי עמוק ומהר ככול שתרצה.
התחושות שאתה מעורר בי רק גורמות לי לטירוף ולאיבוד עשתונות. "כן" אני צועקת שוב ושוב "תזיין אותי חזק יותר! כן! מהר יותר! הווו אתה מזיין כל כך טוב! כן! תזיין את הכוס שלי אבא! כן ! כן! כן!" אתה ממשיך לדפוק אותי חזק ועמוק עד שאני מרגישה שאני קרובה לקצה " הוו אבא בבקשה, אל תפסיק! בבקשהההה", אני מתחננת " אני הולכת לגמור. הוו כן אל תפסיק כן כן כן כןןןןןןן הווו כןןןן זה כלללללל כךךךךך טובבב אווו כןןןן" ואני נופלת אחורה, עלייך.

בעוד אתה ממשיך לזוז נהנה מהפורקן שלי ומהר מאוד גם אתה משפריך מטען אחר מטען של זרע חם בתוכי "הווו זה מרגיש נפלא. אתה מרגישה כל כך טוב. כןןן כןןןן כןןן" ונשפך על הכורסה ואני עדיין עלייך.
מחבק אותי קרוב ואני אוחזת בידייך, רגעים ארוכים שומעים רק את נשימותינו, ואחרי דקות ארוכות אתה יוצא ממני ומושיב אותי על ידייך. מסופקת כמו שלא הייתי זה כמה שבועות.

קרדיט על הסיפור לאתר המת יחסים אסורים

מחשבה 1 על “חלומות רטובים”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)