חינוך מיני מהשכנה – חלק 7 – הסטודנטית לקולנוע

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

מזמן תהיתי האם שחקניות פורנו שולטות ביצרים שלהן ,או שהן נסחפות. וכיצד לעזאזל הן לא נסחפות? עכשיו , אחרי הקטע עם יואב, אני יודעת שזה איך לפעמים,אבל זה היה מה זה קטע, חבל על הזמן.

אז כאילו,מזמן רציתי לברר איך זה לעשות קטע פורנו ,אז ארגנתי עם מוקי את המיטה לסט כזה, בשביל צילומי פורנו, כאילו. מוקי לא כל- כך רצה וגם רבנו על זה בסוף , הוא כאילו רצה שניקח מישהו מבחוץ ולא הסכים שאנחנו נופיע ,כזה נח-נח! כמובן שהצלחתי לשכנע אותו, ללחוץ עליו ולהכריח אותו לעשות מה שאני רוצה, אני יודעת בדיוק איפה ללחוץ… בסוף הוא ,כרגיל, תפש עצבים וברח, כאילו,אבל הוא יחזור ,זו סצנה רגילה,כזו.

מה שכן , הוא צלם משו-משו. איך סידר את המצלמות! הרגשתי את כל הקטע עם יואב כאילו מצלמים את זה על סט אמיתי!

אז זה היה ככה : איך שמוקי ברח –האשים אותי בשתלטנות! כאילו זה חדש! מה , הרי זה כל הקטע כאילו, זה שאני שולטת והוא מה-זה אוהב את זה! – אז היואב הזה ראה וניסה כזה להשתחל לי לתחתונים , כאילו . הגברים האלה, רק דבר אחד יש להם בראש-כבר מגיל אפס! אז במקרה זה התאים לי. אראה למוקי מאיפה הדג משתין!

אז לניסיונות המגושמים של יואב להתחיל איתי- נתתי לו להבין שאני מוכנה ,כאילו,למחרת בצהרים. והוא בא, מה זה – על ארבע בא! הכנתי הכל בשבילו: ספוטים על המיטה ,מצלמות דרוכות ,התבשמתי והתלבשתי, כאילו הורג כזה- חולצה שקופה, איפור סדו שחור ומכנסי עור הדוקים עד שראו דרכם את הכוס שלי… ואללה ,איזה כוסית אני חשבתי לי כשראיתי את עצמי בראי, כמעט בא לי עלי!

ויואב באמת נדלק . איך שראה אותי קיבל מה-זה אוהל במכנסיים! אפילו לא הייתי צריכה למשש אותו לראות שזה שווה. בכל זאת תפשתי לו בביצים,שידע מי השליט ,הובלתי אותו למיטה,השכבתי וקשרתי אותו . זה היה ממש קל מדי, כמו להכניע תינוק! אבל בכל זאת, מה-זה כיף לצוות על הילד המגודל והשחצן הזה שחושב שהוא מתנת האלוהים לנשים, שכולן רק מתות לזיין אותו! ואיזה פרצוף מבוהל היה לו כשקשרתי אותו! גרם לי להרטיב,כאילו! יחד עם זה הפעלתי את המצלמות,כמובן.

אחרי כמה נפנופי מספרים ,כאילו שידע מי הבוס , הפשטתי אותו . ואללה, ילד, ילד, אבל גופה יש עליו-משהו! וחתיכת צינור יש לו ! (למען האמת הוא יכול לקבל ממני תעודת אינסטלטור –הוא גם הוכיח שהוא יודע לעבוד עם הצינור..) אני,יש לי חולשה לכאלה . זין גדול ,ישר עם ראש ארגמני רך וכדורים מושלמים למטה-אוי אני מרטיבה רק מלחשוב עליהם.. הרגשתי שאני מוכרחה לטעום ממנו… אבל, כל התענוג זה לשלוט על עצמי ,כלומר עליו , כלומר בכלל…

התאפקתי למרות שבכוס שלי הייתה כבר מהומה. הייתי רטובה וחמה והרגשתי עקצוצים עולים לי מהכוס לבטן והפה שלי התמלא בריר אבל רק נגעתי,טיפה… בקצה הלשון בזין. אווו, כמה הוא נדלק!!! הוא התרומם ברתמות שלו ,ובכה וצרח וקילל אותי –"יה זונה מסריחה!"

כמה נהניתי ..ליקקתי לו סביב העטרה והוא ממש השתולל ניסה לתפוש אותי ברגלים הקשורות שלו, בכה ובסוף התחנן, ביקש רחמים.. ואני ,אוי כמה גדולה הרגשתי כזה כאילו- אלת מין ענקית , הראש עד לתקרה! ועכשיו הרשיתי לו ,ירדתי עליו עד לבסיס הזין החמוד הכנסתי את כולו עד לגרון! אוי איזו הרגשה אלוהית.. גלי להט ירדו מהפה שלי לכוס ועלו מהכוס חזרה ותנפצו לי בבטן ללוע הר געש לוהט! וירדתי ועליתי מחליקה את הזין המלוח שלו בפה רך וקשה ולוהט! אוי.. הנעתי את הראש עליו מלקקת ומוצצת מטורפת. הוא גמר מהר מדי, בזרם אדיר.. למען האמת גם אני גמרתי אתו… מזל שדאגתי מהתחלה לכוון את המצלמה לתקריב,ממש איבדתי את הראש במספר הזה!

האידיוט הזה אפילו לא לבש קונדום!! הלבשתי לו אחד ויצאתי לזיין אותו.

התחלתי ב"חימום" בנשיקות ונשיכות בשפתיים, באוזניים, בחזה – לא שהוא היה זקוק לחימום-הזין שלו עמד כמו תורן. בכל זאת יש משהו טוב בבני שבע עשרה… אבל הסרט ,הסרט צריך חימום, כאילו. יואב הגיב כמו שצריך. החזיר לי נישוקים ,נשך קלות את הפטמות שלי.. זה העביר בי צמרמורת. אני צריכה להיזהר לא להתייחם יותר מדי! ירדתי בנשיקות ונשיכות לבטן ונשכבתי בגופי עליו. הייתה תחושה נעימה , גוף מוצק קשה כזה, והזין הגדול בין הרגליים שלי ,ממש מעורר . הוא גם התעורר וניסה לתקוע אותו-אבל אני התחמקתי וטיילתי עם הכוס על הבטן שלו.אבל הזין בין הרגליים עושה לי בכל זאת משהו. הרטיבות מהכוס עברה על הבטן שלו .-כן לצלם מקרוב את הפנים- והוא התחיל להתרומם בקישורים , להקשית את הגב בניסיון לדחוף את הזין לתוכי. חמקתי ועליתי גבוה יותר, והוא בעקבותיי –צילום מרחוק . איך הגוף שלו כמו קשת והתורן באמצע !-

הוא התחיל לקלל ולגדף: "זונה מלוכלכת! בואי קבלי את הזין שלך! בואי אתקע לך אותו עד הגרון! מלמטה!" איזה גדול זה יצא בסרט!!!

נישקתי אותו על השפתיים וירדתי מלטפת בכוס את הבטן שלו ובעדינות לאורך הזין כך שיחוש אך לא יספיק לגעת. כשהכוס נגעה בזין הוא קפץ כמו העברתי בו זרם חשמל והזין נכנס בין השפתיים-אבל התרוממתי והוא החליק בחוסר אונים החוצה .

ושוב מחליקה על הזין ,ובורחת… יואב חדל לקלל והחל לצרוח "בואי, תזייני אותי! אני לא יכול יותר! אני מת! אני מוכרח לדחוף לך ! מלכה שלי, אני עבד שלך, אעשה הכל רק תני לי לגעת .." הפנים שלו מעוותי מתשוקה –צילום מקרוב על הפנים- אוי להיות חזקה ! לא ! אני רוצה אותו ! לא, להחזיק מעמד! הרטבתי ושפכתי- לא ידעתי שאפשר לשפוך כך בלי מגע ! ההרגשה שיואב הוא כמו בצק בידי.. שוב שפכתי! ומיצי הכוס שלי מטפטפים על הזין שלו ..-האם הצלחתי לתפוש את זה בשוט מקרוב?-

נתתי לו להכניס את ראש הזין ועליתי מעלה מושכת אותו אחרי..עד שנשמט.

הוא נשבר והחל לבכות, להתחנן על חייו. כינה אותי אלה שלו, בכה ,צרח התחנן ורק גרם לי לגמור עוד ועוד …

לא יכולתי עוד.. ראשי הסתחרר והייתי מוכרחה להרגיש את המוט הזה בתוכי.. ירדתי עליו לאט, לאט, כולי משתוקקת לפרוץ בזיון סוער ועוצרת את עצמי באיפוק קורע נשמה.. יואב היה מקומר,גבוה כל שיכל להגיע שחלילה לא יישמט ואז התחלתי לעלות.. ושמעתי אותו צורח: " לא!! בואי!!!" וירדתי עליו במכה ,עד הסוף!!! ועליתי . ושוב ירדתי לאט, לאט, עד שכוחי לא עמד לי יותר –התחנונים של יואב הבכי שלו ותחושת הזין בכוס יחד, זה היה יותר מדי- תקריב לפנים!! אוי- והתחלתי זיון פראי. יואב גמר מיד אבל לא נתתי לו לנוח עוד ועוד סחטתי אותו והא הלך מאורגזמה לשנייה כמו איזו מכונת ירייה. התחת שלי רוקד עליו בפראות ואני מחליפה קלוז-אפ ולונג בלי מחשבה כמו אוטומט… עד שצנחנו באפיסת כוחות…..

ואללה הקטע הזה-אוסקר מגיע לי עליו!!

…הסרתי מעליו קונדום מלא בכמות זרע שלא תאומן. מזל שלקחתי אחד גדול! התרתי אותו והוא עדיין רבוץ ,סחוט כסמרטוט. לא, חשבתי אני מקווה שזה לא הכל? בן שבע עשרה?!

עוררתי אותו ואת כלי המשחית שלו בלטיפות עדינות,נשיכות לקיקות ועד מהרה שניהם היו נכונים לסיבוב נוסף.

"עכשיו תורך לנקום בי", אמרתי לו "בוא קשור אותי." הוא נענה וקשר לי את הרגליים בלולאות ,אבל סרב לקשור את הידיים. למען הסרט נאלצתי להחזיק בראש המיטה כאילו הייתי קשורה ! זה היה די מרגיז ובהמשך מתסכל!

עכשיו הוא התחיל "לעורר" אותי בנשיכות ונשיקות. עשיתי הצגה איך אני מתייחמת – יצא די משכנע בסרט. הוא החליק עם התורן שלו עלי עולה ועולה מקרב אותו לפני..ואני ,כמו שאמרתי, יש לי חולשה , אני, מתה למצוץ זין! כמה גדול מה יותר טוב! מתה שימלא את הפה שלי, שיחנוק אותי בגרון !רק מהמחשבה על הזין אני כבר רטובה כולי! והא מרקד עם הזין המתוק שלו, עם הכיפה הארגמנית הענקית לפני השפתיים שלי ואני, אני לא קשורה . אני מחזיקה את ראש המטה בכל כוחי אפילו לא יכולתי לצלם מרוב התרגשות , מזל שממילא המצלמה היתה מכוונת לאזור הפעילות.. יצא מאוד חי בסרט.. נהמתי וחרקתי שיניים מתאפקת עד שנגע לי בשפתיים… כיפה רכה ולוהטת ומוט זין קשה והנה הוא מתרחק ובורח! בסוף הוא לא יכול היה להתאפק ודחף בבבת אחת את הזין שלו לתוך הפה המצפה שלי.אוי-כמה טוב! תפשתי בישבנים שלו ומשכתי אותו לפתוך פי שואבת את כולו אלי ,בולעת את הזין הגדול לגרוני. כמעט נחנקתי מהגודל!! לבלוע ,לא להקיא אותו! להחזיק אותו בפנים כשהוא מזיין את הגרון שלי!! להחזיק מעמד!! עיני כמעט יצאו מהחורים-ראיתי בצילומים- וכמעט נכנעתי והקאתי אותו ,אבל החזקתי מעמד!! והוא שפך ,מה זה שפך! ישר בגרון שלי ממלא אותו ואת הפה שלי בזרע מלוח ,חריף! ואני שופכת יחד אתו…

אחרי שגמרנו ,הוא לבש קונדום וירד בנשיקות לאורך הבטן שלי. אני שבתי לאחוז בראש המיטה מבוישת מחוסר השליטה שלי, אך מסופקת מהזיון בפה.. הוא כרע לי בין הרגליים כשהזין מלטף את ירכי . נתתי לו הצגה טובה של תשוקה. התרוממתי צרחתי , התחננתי שיתקע "את מוט האלוהים שלו" בתוכי , והוא נהנה בעליל מ"השליטה" בי.. כמובן שליטופי הזין שלו על הכוס שלי לא השאירו אותי אדישה והרטבתי… ותחושת הלהט בכוס שבה והשתלטה עלי לאט ,לאט… גם הוא רחוק מלהישאר אדיש פניו סמוקות והזין שלו מתוח-איזה גודל! ואיזה צילומים!!! מזל שהיתה לי מספיק שליטה להעביר את התמונה לאזור הכוס.. הזין שלו נראה בצילומים כמו איזה עץ ענק שממלא את כל המסך! הוא לא ירד לאט . לא! הוא פישק את רגלי עד שחשבתי שאני נקרעת, ונכנס לתוכי במכה, באבחה אחת תוקע אותו ,את העץ הענק הזה עד סופו! הרגשתי אותו בתוך המעיים! התחלתי לרקוד על החבלים, מתה לחוש אותו עוד ,כמה שיותר עמוקֱ! שיצא לי מהגרון! וחום לוהט עלה לי מהכוס לבטן והתנפץ בי בכדור אש והתלתי להיטלטל בחבלים בלי שליטה לרקד לקפץ כמו בובה על חוט והוא נתקע בי עוד ועוד וגומר בצרחה.. אבל אני המשכתי, מיטלטלת מאורגזמה אחת לשנייה, מרגישה כמו "נקבה", בלי כל רצון משלי, כולי בובת מין מופעלת על ידי הזין שבתוכי והוא חוזר ודופק אותי כמו מטורף, כמו רוצה לשקוע כולו בי ! כך גמרנו איזה שלוש פעמים נוספות…

צנחנו חסרי אונים ונרדמנו.

כשהתעוררנו,הבאתי ליואב שתייה-איזה ילד,אפילו יין הוא לא שותה! – והראיתי לו קטעים מהסרט-כלומר רק מהמצלמה הראשית כמובן, עוד בלי עריכה! בניסיון ללטף לו את האגו אמרתי לו שאראה את זה למוקי, שיקנא… להפתעתי הוא נבהל ,ממש פחד! לא תאתרי לי שמוקי מבהיל אותו! הוא גדול ממוקי פי שתים , גם בגובה וגם ברוחב! נכון הוא עוד ילד אבל- מוקי ומבהיל? אפילו לא אותי!

הבטחתי לו ,כמובן, שהסרט הוא רק לצריכה עצמית. מה שכאילו, יכול להיות, אבל אם תבוא לי הצעה טובה… בימינו במאי סרטי פורנו כבר לא מוקצים.כזה סרט יכול, כאילו, להכניס הרבה כסף.. רק מה ,כאילו,גם אני שם… וזה לא יוציא לי שם טוב….או אולי כן?

מחשבה 1 על “חינוך מיני מהשכנה – חלק 7 – הסטודנטית לקולנוע”

  1. מה עם המשך?…. נגמרו הבנות בבנין אז אפשר לצאת לרחוב.
    קדימה, כתיבה מעניינת , מדליקה ומגרה בטירוף

סגור לתגובות.