חינוך מיני מהשכנה – חלק 6 – הסטודנטית לקולנוע

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

ממש למחרת ההחלטה הגדולה נפל לי קלף ביד.

אני יושב לי על גדר באמצע היום – אחרי שחזרתי מהים וכאלה- ומהרהר לי איך להתחיל איפה, והנה אני שומע את הסטודנטית מלמעלה- ליאת- צועקת ורבה בפתח הבית עם החבר שלה –מוקי. אינני יודע את שמו האמיתי –זה גם מה שכתוב על הדלת. צעקות עד לב השמים:

– את לא תשתלטי עליי, מה את חושבת לך?!

– גם כן אחד , מי אתה חושב שאתה? סתם אפס קטן ומושתן!

– אני רוצה קצת שקט !!! ויום אחד בלי נדנודים? די מספיק לי אמרתי לך! אני נוסע ואולי , את שמעת טוב, אולי אחזור.

– נדנודים- יה מניאק! מי כל הזמן מנג'ס לי ? גם כן- מה אתה חושב אתה המשחק היחיד בעיר?!

והוא, מוקי, עם קסדת אופנוענים על הראש ותיק ענק ביד, יצא בסערה מהחצר  עלה על האופנוע שלו יצא . ליאת עוד רצה אחריו וצרחה : יש עוד הרבה דגים בים יה מניאק  מזוין ! אבל זה כבר נבלע באבק שהוא השאיר.

כשהיא חזרה הבית ראיתי שהפנים שלה שטופות בדמעות, שמרחו את המסקרה שלה על הפרצוף.- דווקא יש לה פרצוף די יפה. עם עצמות בולטות כאלה בלחיים ושפתיים עבות –אמנם צבועות בשחור- שיער קצר שחור מבריק עם פסים בסגול ועיניים גדולות ושחורות,עכשיו בוכיות ומוצפות בדמעות.

– אל תבכי, אמרתי לה כשעברה לידי, הוא לא שווה את זה. הוא לא ימצא לו כמוך גם באלף שנים(מחמאות! אמרה חגית) .

– מניאק כזה! היא אומרת . אפשר לחשוב ! פעם אחת אני רוצה לקבוע איך..והשתתקה במבוכה .

– תעזבי, הוא יחזור על ארבע! כך אני.

– אני לא דואגת. מה הוא חושב לו-באמת יש עוד דגים בים. צריך רק לשרוק ויהיה לי מישהו אחר.

– בטח! יפה כמוך! אפילו בלי שתשרקי יהיה לך קשה להדוף את המחזרים.

– תראו את הממזר הזה! עוד ילד וכבר מתחיל לו! הדמעות יבשו ורק השאירו פנים מרוחות בשחור, עם עיניים בורקות להבות שחורות.

– לא כל כך ילד, אני אומר, תסתכלי מסביבך-כל הדוגמניות הן קטינות לעומתי.

– היא צחקה ואמרה: ובטח אתה בעל ניסיון למכביר בענייני נשים-נכון?

– טוב, עניתי , דווקא כן. וגם בוגרות ובשלות-לא רק ילדות. ראיתי שהיא מודדת אותי בעיניים בוחנות ,כאילו אני איזה מועמד בשוק הדוגמנות.

– נראה, נראה, אולי פעם אחרת חמודי -אם ישעמם לי. תנסה פעם בבוקר-כשיהיה לי מצב רוח טוב. ותודה על העידוד! והלכה.

כל אותו יום ולמחרת ארבתי לראות אם המוקי חוזר. לא חזר. אחרי יומיים באתי אצלה לדירה באחת עשרה-במקום ללכת לים- וצלצלתי. אחרי איזה כמה דקות ארוכות של צלצולים שמעתי מבנים קול רדום : "מי זה ,מוקי? לך מפה!! לא רוצה אותך. לך לזונות שלך!"

– זה אני , יואב! באתי לראות אם הכל בסדר אצלך?

– אה, טוב, אני עוד ישנה ,לך מפה.

חזרתי כעבור חצי שעה וצלצלתי שוב. " אתה לא מתייאש , מה? דווקא מוצא חן בעיני", כך היא אמרה , כנראה אחרי שבחנה אותי דרך העינית, ופתחה את הדלת, "בוא נראה אותך."

היא בחנה אותי מכל הצדדים כמו שבוחנים סוס-כך אומרים, אף פעם לא קניתי סוס אז אני לא יודע אם זה באמת כך- וגם אני אותה. כרגיל היא היתה בשחור עם לקה שחורה ושפתיים שחורות ועיניים מודגשות בהגזמה בשחור . היא לבשה מכנסי עור שחורים הדוקים כל כך שראו את השערות על הכוס שלה- איך שלא יהיה ראו שהיא בלי תחתונים! החולצה היתה הדוקה ,שחורה ושקופה-טוב לא היו לה שדיים אז זה לא כזה עניין. על הצוואר היה לה קולר של כלב עם ברזלים וגם צמידים כאלה על הידיים. איך שאני מסתכל עליה ,בייחוד על המכנסיים המהודקים  שלה אני מתחיל לפנטז לי איך אני מזיין אותה-והזין מתחיל לצמוח.

ראיתי שהעיניים שלה ננעצות בו ומתמקדות . היא העבירה לשון על שפתיה ואמרה: לא רע! והכניסה את היד לתוך המכנסים שלי וחפנה את הביצים שלי . אוו! עברה בי צמרמורת ממש.

– בוא תראה איך מטפלים בגברברים! היא אמרה ומשכה אותי אחריה לחדר השינה,עם לחץ קל על הביצים. חדר השינה היה חשוך, עם תריסים מוגפים אבל קריר בגלל המזגן.על הקירות היו מוצמדים פוסטרים כהים מסרטים ישנים, אבל היה חשוך מאוד ובקושי זיהיתי אותם. למעשה האור היה ממוקד על המיטה עם ספוטים כאלו? אהה?

– ליאת משכה  את המכנסים שלי והסירה אותם. הזין שלי קפץ החוצה-וראיתי איך העיניים שלה מתעגלות והפה נפער והיא לקקה את השפתיים שלה. וואו זו אוהבת זין!

– היא דחפה אותי  למיטה על גבי ועלתה עלי ברכיבה. היא הצמידה את השפתיים לפי ונשקה אותי . נעניתי לה עם הלשון. ואוו!! היא נשכה אותי בלשון! ובשפתיים! ועוד פעם! וכך היא כיסתה את הפנים שלי בנשיכות קטנות כשהיא מחזיקה את ידי פרשות כמו צלוב.-לא כאב, אבל לנשוך? פתאום הרגשתי קליק, צביטה ביד אחת ומיד גם בשניה, וראיתי שהיא קשרה אותי באזיקים לראש המיטה. נבהלתי-לתוך מה נפלתי?

– אל תדאג, היא הרגיעה אותי . לא אעשה לך שום רע.בוא  תלמד איך מבוגרים עושים את זה , ילד.

– היא נשכבה על החזה שלי והסירה את החולצה שלי. כמובן שהקשירה הפריעה-אז היא פשוט גזרה אותה עם מספרים שהוציאה מאי-שם! ממש נחרדתי . מה היא הולכת לעשות לי.

– אל תדאג, כך היא, כשהיא משקשקת במספרים מול הפרצוף שלי. אחר כך צחקה , סילקה אותם ואמרה : אל דאגה, טפשון , לא אכאיב לך. אני לא בקטע של כאבים. רק קצת תלמד שליטה והתאפקות. תראה שתיהנה.

– היא ירדה לחזה שלי והתחילה לנשק בנשיכת קלות את הפטמות שלי אחר היא הסתובבה גבה אלי עם הפנים לזין שלי , התכופפה אלי וחיכיתי להרגיש את השפתיים. במקום זה המנוולת קשרה אזיקים את הרגלים שלי באיזה מין חבלים קשורים  לתקרה.

– חחי ,חי, היא צחקה. עכשיו אתה רק שלי. והתחילה לבצע סטריפטיז מולי. מה אגיד לכם , הייתי יותר מדי מבוהל מכדי ליהנות מזה. אבל לאט לאט נרגעתי . היא החליקה בגופה הערום עליי. כמו שאמרתי לא היו לה שדיים כמעט בכלל, סימני גבעות –אולי בגובה סנטימטר,  אבל פטמות היו לה כהות בגודל כפול מזה! הכוס שלה היתה מגולחת לגמרי , בלי שום שיער. החריץ כולו אדום לוהט. היא התכופפה אלי והגישה את הפטמות אל פני.  נעתרת ונשכתי אותן בנשיכות קלות . זה כנראה מצא חן בעיניה. היא אמרה: "אםםם, טוב!", ירדה בפיה לחזה שלי והחזירה לי נשיכות בפטמות שלי.אחר כך היא ירדה עוד ונשכה /נשקה את הבטן וירדה עוד וירדה-עד לזין. הוא כמובן היה זקוף כמו תורן. ואז היא משכה בחבלים-ופשקה את הרגלים שלי הקשורות באזיקים!.

– ככה ,וואוו כמה אתה גדול! נכון אתה רוצה אותי ? היא רבצה בין הרגלים שלי המבט שלה פעור ונעוץ בזין , ושפתיה פשוקות . תגיד , תגיד שאתה רוצה אותי!

– בטח ,אני מת להכניס לך אותו! אמרתי.

– לא כך תתחנן! היא אמרה ולקקה בליקוק קל את קצה כיפת הזין. התרוממתי בחבלים ככל שיכלתי וניסיתי להכניס אותו לפה שלה-אכל היא חמקה .

– עוד לא, תתחנן!

– אני מת! בואי אני רוצה אותך, ביקשתי.היא שוב החליקה על הזין עם הלשון ושוב ניסיתי להזדקף במוסרות ולהיכנס לפה שלה והיא התחמקה ולפתע היא אמרה:

– אני מוכרחה לטעום אותו! וירדה כולה על הזין, שנטבל כולו לכל אורכו בפה שלה. התרוממתי שוב והפעם היא עוד לחצה עם הפה למטה והרגשתי איך הזין נכנס לגרון  שלה! היא התחילה לעלות ולרדת על הזין עם הראש ואני ניסיתי לקפץ ככל יכולתי , ולא האמנתי אבל הרגשתי שאוטוטו אני גומר-

– צעקתי : אני הולך להשפיך!

– היא רק הגבירה את הקצב של הראש למעלה ולמטה ואז התזתי מטח אדיר של זרמה הישר לגרון שלה! ועוד!!

– הזרמה נטפה מזוויות פיה והיא מחייכת ומלקקת את עצמה בעיניים עצומות: אך איזה יופי!

– טוב, התאפקות לא כל כך ראיתי- חשבתי לי.  היא רק ניגבה את פיה ועלתה אלי עם שפתיה לבטן." הייתי מוכרחה לאכול אותו-כזה זין חמוד וגדול!"

– היא המשיכה לנשק אותי כשהיא שוכבת עלי בכל גופה, רוכבת עלי ,מנשקת את פני… לאט לאט החשק עלה בי שוב. היא כרעה מעל פני וציותה:  תאכל! ליקקתי אותה כפי שרק יכולתי עם הקשירה . מגיע לה אחרי המציצה המדהימה שהיא נתנה לי. אחרי זמן מה היא התחממה  החליקה עלי למטה ,קרבה את הכוס אל הזין שלי והחליקה אתו עליו .התרוממתי ככל שאפשר  באזיקים והיא-רק התרוממה גבוה יותר כשירדתי היא החליקה את ידיה על הזין שלי וליטפה לי את הביצים.  אחר כך היא המשיכה לחכך את הכוס –חם ורטוב- לכל אורך הזין. אוי איזו הרגשה חלומית! התרוממתי ורציתי לדחוף לתוכה, אבל כמובן האזיקים עצרו אותי . ושוב נפלתי והיא החליקה עלי כשהיא מלטפת ביד את הביצים שלי ומחליקה ביד לאורך הזין .נתתי דחיפה פתאומית למעלה ,וכמעט הצלחתי. קצה הזין נכנס בין השפתיים שלה, אבל היא התרוממה והוא נשמט . ואז היא לחצה אותי בידיים למטה וחיככה את הכוס בזין והכניס את הקצה לבד לתוכו. ניסיתי לקפוץ למעלה –אוי כמה רציתי להיכנס! והיא שוב עלתה למעלה ,מעבר להישג הזין שלי!

–         בואי ,תני לי, אני מתחנן! אני מת! אני רוצה להכניס אותו!! לחשתי והיא : תתחנן יותר! זה לא משכנע.

–         הייתי כולי מתחוח בגשר לאחור ,הזין זקור למעלה כמו תורן והיא עומדת עם רגלים פשוקות מעלי כשהשפיץ של הזין בין שפתי הכוס שלה.

–          הםם… אתה רוצה?

–         אני מתחנן !! אני תולעת לרגלייך! תני לי, בבקשה, בבקשה, רק לטעום!

–         היא ירדה טיפ-טיפה ואני הצלחתי במאמץ אדיר להתרומם עוד קצת וכל הראש טבל בחום הלח של הכוס הנהדר שלה-אוי !איזו תחושה חלומית !

–         היא התחילה להתרומם לאט ,לאט והזין התחיל להחליק החוצה. לא! לא !! אני מתחנן,  עוד לא !! צעקתי

–         טוב, היא לחשה, ועצרה. תגיד , מה אתה ?

–         אני עבד שלך! צרחתי. תני לי! הו,מלכתי!! תני לי! היא ירדה קצת, ואני צנחתי לאחור.

–         אה,אתה כבר לא יכול? כך היא .

–         לא, לא, אני מת ! בואי, אל תלכי אני מבקש, מתחנן!! בכיתי.

–         טוב, חמוד שלי ,לא אוותר עליך כל כך מהר! והיא ירדה לאיטה שוב וכוונה את קצה הזין לפתח הכוס.

–         הפעם תפשתי אותה דחפתי למעלה והתרוממתי והזין חדר לתוך החמימות הרכה של הכוס –איזה אושר- אבל היא, הזונה, ברחה מיד למעלה –כמעט הוציאה אותו לגמרי.

–         עוד לא! רצית לסדר אותי? לזיין אותי?! ככה? אתה תזיין את המלכה שלך?!

–         כן! צרחתי. אני עבד שלך! תני לזיין ,אני מת!! אני מוכרח, את לא רוצה שאשפריץ בחוץ!

–         היא המשיכה במשחקי העלייה /ירידה שלה ואני, הזין שלי התנפח עם הביצים לממדים שלא היו לפני כן אף פעם! אוי, כמה שרציתי כבר להיכנס! ואז פתאום היא גנחה:

–          הוו!! וירדה בבת אחת עד הסוף, עד שהשערות שלי התנגשו בכוס שלה , והתחילה לעלות לרדת בקצב אדיר תוך אנחות וצרחות:

–         כן, את כולו אקח! בוא ,זיין גדול שלי! פנימה בוא, יותר עמוק! דחוף! דחוף!! וסובבה את התחת במעגלים וסחטה אותי שעם שרירי הכוס, והחום הציף אותי והלחץ בביצים עלה והרגשתי שאני מתרומם בטח עד לתקרה אם לא למעלה מזה והתזתי אוי איזה זרם!! לא האמנתי שעדיין יש בי כל כך הרבה. היא צנחה עלי והחליקה ממני החוצה.

–         אוי זה היה טוב ,היא אמרה

–         זה היה אלוהי! עניתי.  את אלה שלי!

–         טוב, חמוד ! היא אמרה. בוא נשחרר אותך , אתה בטח רעב.

–         היא שחררה אותי ואז ראיתי שעל הזין שלי היא הלבישה קונדום

–         מתי שמת אותו?

–         בהתחלה, מה אתה חושב- לא שמעת על מין בטוח?

–         הורדתי אותו בדרך למטבח וזרקתי לפח . "אני אשטוף את עצמי" אמרתי.

–         חכה, אצטרף אליך.

–         התרחצנו יחד תחת זרם מים מעסה –לא הכרתי עד היום מין מקלחת כזו!

–         היא עברה בזרם על הביצים שלי-די נעים! הקפיץ לי את הזין על המקום!  סיבנתי אותה מאחור ואחר מלפנים.

–         הפטמות שלה היו ארוכות ורפיויות ,אבל הרגשתי איך הן מתקשות תחת הידיים שלי .

–         גילגלתי אותן בין השיניים שלי.

–         זה טוב.. היא נאנחה. אתה לא שבע אף פעם ,מה?

–         טוב ,מה את רוצה אני ילד…  אמרתי באירוניה.

–         אוו!!! ילד זה טוב! היא צייצה, והושיטה את היד לזיין שלי. ילד חמוד, עם זין גדול ,ענקי ,רק שלי! והוא אכן גדל שוב להיות ענקי,תחת הידיים שלה .

–         היא הובילה אותי למיטה . "הפעם תורך לקשור אותי" ,היא אמרה.

–         בכלל לא בא לי הסטייה הזו, אבל מה- רוצה ,אז טוב, שיהיה. קשרתי לה את הרגלים לפי ההדרכה שלה בלולאות שירדו מהתקרה והיא הראתה לי איך במשיכה הן מפשקות את הרגלים. היא ביקשה שאקשור גם את הידיים שלה ,אבל זה כבר לא רציתי. נישקתי לה את הפטמות שלה-ראיתי במקלחת שהיא אוהבת את זה . גלגלתי אותן בין השיניים ,כשמפעם לפעם אני מגביר את הלחיצה לרגע. הפטמות נעמדו לה כמו איזה זיינים  קטנים והיא פשקה את השפתיים. עזבתי את הפטמה ונכנסתי עם הלשון עמוק לתוך הפה –וגלגלתי אותה בפנים. היא ינקה את הלשון שלי כאילו היא תוציא דבש –אבל לא הסירה לרגע את הידיים מהסורגים שבראש המיטה שלה –כאילו הן קשורות שם.

–         ידעתי כבר שהיא אוהבת למצוץ זין ועליתי אליה כשהזין מתנדנד לה לפני הפה-נראה, אמרת שליטה, נראה אותך! חשבתי לי.

–         כמו שחשבתי, היא פשקה את השפתיים ולקקה אותן. ליטפתי את השפתיים שלה בקצה הזין והיא שלחה לשון ארוכה ללקק אותו ואז נסוגותי והיא לקקה רק אוויר.

–         תן לי אותו! היא לחשה בצרידות.

–         עברתי שוב על השפתיים שלה עם הזין .הפעם היא הצליחה לגעת בו קלות עם הלשון.

–         היא התכופפה קדימה תלויה על ידיה –כאילו הן קשורות לראש המיטה. הכנסתי את קצה הזין לשפתיים שלה, והוצאתי .היא לקקה את הכובע עד שהוא יצא מתחום השגתה.

–         תתחנני! אמרתי. את זוכרת- שליטה?

–         אוי כן ! אני מתחננת , בוא תן לי לינוק אותו, את החמוד שלי!

–         שוב נתתי לה להרגיש את קצה הכובע.

–         אוי טיפת זרע ,כמה מתוקה! אוי, בוא! אני רוצה לאכול אותך!

–         ושוב נסוגות ושוב התקרבתי . בינתיים בביצים שלי חגיגה. אני מגיש איך הן מתמלאות להתפוצץ ואני מת לדחוף לה את הזין עד לגרון-אבל נפגין שליטה,נראה מי ישבר ראשון!

–         בוא,תן לי אותו אני לא יכולה! היא צעקה. נכנסתי ,טיפה,  ושוב יצאתי וטיילתי עם הזין בקצה טווח הלשון שלה היא מתחה את הזרועות כמה שאפשר הושיטה את ראשה קדימה וכשגם כך לא הגיעה אלא ללקק את ראש הכובע היא צרחה: בוא! אל תענה אותי!! בוא ,אני לא יכולה ! תן לי אותו!

–         הרגשתי שאני אוטוטו גומר אבל הכרחתי את עצמי לגלגל לה אותו לפני השפתיים –ואז היא זינקה , תפשה את התחת שלי בשתי ידיה ותקעה את הזין עמוק לפה –עד לגרון! פנימה והחוצה וטרח!  השפרצתי שוב כמו צינור כיבוי אש מטורף ,והיא רק גלגלה בעיניים וינקה ולקקה עד הטיפה האחרונה.

–         אוי, מנוול רשע שכמוך, איך אתה יכול התאפק! ? היא צרחה. אוי, מתוק שלי!

–         מה את רוצה לאכול? שאלתי.

–         לשתות!-תביא את הבקבוק שעל השולחן –וג'וינט  אחד גם.

–         הבאתי לה-ולי לקחתי דני מהפרידג'. "אני לא שותה ולא מעשן אמרתי, אני ילד, זוכרת?"

–         בוא, היא ליטפה אותי, לא התכוונתי להעליב אותך. תודה שאתה קצת צעיר, ואתה חמוד. אבל אתה מזיין נהדר!

–         נרגעתי.

–         בוא תטעם-היא אמרה . המשקה היה ליקר אירי מתוק וחריף-די מצא חן בעיני.  והשחטה-טוב זה היה כמו כל סיגריה, כלומר מגרד בגרון ומסריח. קח עוד שחטה היא אמרה ונלחצה אליי .טוב, לא נהניתי אבל מה, אראה לה שאני באמת תינוק ? כך גמרנו את הג'וינט , והרגשתי שהראש מתחיל להסתחרר לי.

–         היא עדיין היתה קשורה ברגליים . משכתי את החבלים ופישקתי אותה לרווחה.

–         בינתיים היא היתה עסוקה בזין שלי ,ליטפה ונישקה וגידלה אותו מחדש.

–         ירדתי לנשק וללקק לה

–         אוי ,איזה מתוק ! כך היא. איזה חמוד אתה! אוי, כמה שאני אוהבת את זה ! המשכתי ללקק עד שראיתי שהיא מתחילה לעלות לאורגזמה-נשימות מתקצרות, תנועות אגן חזקות וגניחות קצרות אוי אוי-ואז הפסקתי.

–         בוא תגמור! היא צרחה

–         תבקשי, לא, תתחנני!

–         אוי, רשע חמוד! בבקשה, בבקשה : האלה שלך מתחננת!!

–         טוב.  ליקקתי אותה עד הסוף המתוק.אוי, איך שהיא הרקידה את התחת!!

–         מכל זה נעמד לי כמו טיל . מתחתי על הזין קונדום-היא צודקת מה שבטוח,בטוח, – ומשכתי חזק בחבל . הרגלים שלה התרוממו והתפשקו כמעט עד לקריעת הכוס , והרימו את התחת מעל המיטה . נעמדתי ביניהן כשהכוס שלה פתוח מולי, אדום, רטוב ומזמין. טרח ,נכנסתי פנימה בכל הכוח בבת אחת !

–         אווו!!! היא צרחה, לא כל כך חזק!! אבל אני תקעתי אותו עוד פעם,ועוד פעם, קחי ,זונה!  צרחתי, והיא התחילה להתרומם על החבלים ולהזיז את התחת באוויר.

–         אוי, תזיין אותי.  כן, חזק, אני מתה! אני לא יכולה… אויי ,כן,כן !

–         דחפתי לה חזק ,מה זה חזק. כמה שהיה לי! עד שבסוף הרגשתי שהזרם מתחיל שוב לעלות לי בראש ועולה, ועולה ,ואני עוצר כמה שאני יכול ואז דחפתי בכל הכוח –עד שהיא תקעה את הראש בקיר ושפכתי!!!אוו !!אאווו! והיא גמרה מיד אחרי, עוד לפני שהתרככתי. הרגשתי איך היא חולבת אותי ורועדת בתחת,אוי! ונפלנו שנינו על המיטה, סחוטים ושיכורים.

–         אחרי כמה דקות של עלפון חושים שחררתי את הרגלים שלה מהמוסרות והיא התיישבה אתי ואמרה תראה- ומסך הטלוויזיה מול המיטה נדלק, ופתאום ראיתי את עצמי שם, איתה , וכך ראיתי את כל הזיון הקודם מצולם מכמה זוויות אפילו עם תקריב על הזין שלי ועל הפנים המעוותים בתשוקה שלה כשהיא גמרה עלי! מה אגיד לכם סרט פורנו אלף אלף!

–         נדהמתי. "איך עשית את זה?"

–         טוב, היא צחקה-מה אתה חושב סתם אני סטודנטית לקולנוע? הנה תראה את המצלמות והראתה לי שלוש מצלמות ממוקדות על המיטה מכוונים שונים. ואני שולטת עליהן בשלט הזה.  והראתה לי- שמוקי יראה ויקנא-איפה! הזין שלו יכול להתחבא ליד שלך!

מחשבה 1 על “חינוך מיני מהשכנה – חלק 6 – הסטודנטית לקולנוע”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)