חינוך מיני מהשכנה – חלק 5 – איריס

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

הפרשה עם יואב התחילה מחגית. חגית היא חברה שלי מהשכונה, גדלנו יחד, היא שנתיים מעלי. היה לה שם של פרפרית רצינית שהשכיבה את הבחורים הכי שווים ונחשקים, וזה למרות שאף פעם לא היתה חתיכה. תמיד היא היתה מלאה. להפתעתי ,וגם לשמחתי פגשתי בה פתאום כשקניתי את הדירה לפני שלוש שנים,והתברר שאנחנו גרות באותו בית. כעת היא כבר שמנה ,לא רק מלאה, וצמודה לגמרי לצביקה שלה,אחד מהבחורים הכאילו "שווים" האלו- מג"ד קרבי לשעבר ,כיום מנהל זוטר בחברת מחשוב, מקריח, מתחיל לגדל כרס- גם במיטה הוא לא משהו. כן ,לא התאפקתי וניסיתי יום אחד כשחגית נעדרה.- איך חולפת תהילת העולם!

כעת היא עקרת בית,מטפחת את האמהות  שלה ואני מנהלת חשבונות,מטפחת יופי ,קריירה , ושפע מחזרים במקביל.

בשבוע שעבר חגית פתאום נעלמה לי. ידעתי שהנסיעה שלה לאנגליה התבטלה ושהיא מאשימה את צביקה וחושדת בו בבגידה ,אפילו עודדתי אותה להשיב לו באותו מטבע,אבל היא לא אמרה לי כלום. כשהופיעה מחדש היה לה פרצוף של חתול שבלע כנרית, שבעת רצון עד להגעיל. שאלתי אותה על המאהב ואחרי הרבה התפתלויות היא נשברה,השביעה אותי לא לספר לאף אחד ושהיא בילתה שבוע עם יואב הבן של שושי המרוקאית. לא הייתי מאמינה-הוא ילד! אבל היא נשבעה איזה "ביצועים" יש לו ואיזה "כלי". טוב היא אמנם באמת כבר חלודה אבל בכל זאת ההיסטוריה שלה .. טוב אז ביום שישי, כשראיתי את יואב על החוף ,העפתי מבט שני. הוא אכן גדל ,הילד. חתיכת גופה יש עליו! אז התחלתי לעשות פוזות ולמשוך תשומת לב. יש לי גוף משהו ואני כוסית רצינית ועד מהרה חצי הגברים בחוף התרוצצו סביבי.אבל אני לא מחפשת סטוצים על החוף- עורכי דין, רופאים זה יותר הקלאסה שלי ואותם אני תופשת בפאבים. לא,הפוזות היו במיוחד בשבילו. והוא אכן בא…

הצעתי לו "טרמפ הביתה" והוא מיד הבין עניין. לפחות בזה חגית צדקה ,הוא תופש מהר!

בדרך באוטו גיריתי אותו קצת,והא מצדו התחיל להחמיא לי ,יענו, מנסה לפתות אותי. ( חגית סיפרה לי שדבר ראשון היא היתה צריכה ללמד אותו לחזר. אבל מה אני ידעתי טוב מאוד מה אני רוצה ) "אני לא צריכה חמום מוקדם, אני לא חגית, אני מודל משוכלל " אמרתי. אמרתי כבר שהוא הגיב טוב? היתה לו זיקפה כמו איזה תורן! התחלתי לחשוב " לחכות לבית ? אולי עוד באוטו? והאם להשתמש בגומי? " נורא בא לי פתאום לא לשים גומי. הרי הוא כמעט בתול-חוץ מחגית!אז כן, נחכה לבית- בא לי לנסות פנטזיה שלי: מאז שראיתי את שרון סטון מזיינת את העיתונאי שלה על הדלת בא לי לעשות את זה!

הגענו הביתה-הייתם צריכים לראות אילו תרגילים הוא עשה להסתיר את הזקפה !!

-נכנסנו לדירה ובפתח אמרתי לו: לא לימדו אותך שצריך לדפוק בדלת כשנכנסים לבית זר? הסמכתי מעשה לדיבור, משכתי את המכנסיים שלו למטה ושיפדתי את עצמי עליו. וואו, גם בזה חגית לא טעתה,באמת כלי הגון! אמנם לי כבר היו כאלה אבל בהחלט גדול ! אוו, וטוב!

-הוא היה מופתע מאוד אבל כמו שאמרתי ,הגיב טוב! ועד מהרה ההתלהבות מהפנטזיה שלי, המוט הגדול שלו וההדיפות הפראיות שלו הרימו אותי לשפת האורגזמה. וכשהוא שפך ,ממלא אותי בזרם אדירים,גמרתי ,וואו וואו, איך גמרתי!

-טוב אחרי שהנימוסים הפורמליים הושלמו, הכנסתי אותו אחרי למטבח. חגית סיפרה לי שהיא אכלה אותו במטבח אז חשבתי לי: "זה רעיון לא רע! המטבח אכן נועד לאכילה,אבל אני מעדיפה שהוא יאכל אותי!"

הפשטנו האחת את השני ולהיפך . היה לו באמת גוף חלומי, ממש אפולו. שרירים חלקים ללא כל שיער, ריבועים מרשימים וכתפיים שבא לך להניח עליהן את הראש ולשכוח מהעולם. והתחת!! איזה תחת ! שרירי קטן וקומפקטי ממש לצבוט אותו ,מה שגם מיד עשיתי. הוא נישק את הפה שלי ואת הצוואר, ירד לשדיים ונתן להם טיפול פה טוב.אני התיישבתי על השולחן-זה המקום לאכילה ,לא?- והורדתי אותו דרומה,במורד הבטן שלי

– תאכל אותי! ביקשתי. והא ירד והתחיל ללקק לי את הכוס. ניסיון לא היה לו, את זה הרגשתי מיד. -הוא גם סיפר לי אחר-כך שזו פעם ראשונה שהוא אוכל כוס.מה קורה עם הצעירים בימינו?- אבל הוא היה מלא התלהבות, ורצון טוב ובהדרכתי תפש עד מהרה איפה ללקק ואיך לדחוף עם הלשון.. מה אגיד,היה לו גם כשרון טבעי! תוך כמה דקות התחלתי להרגיש טוב,חום נעים ומוכר מתפשט מהכוס שלי אל שאר אברי. החום הלך וגבר, הלך ויקד והתחלתי להניע את האגן עולה ומתפתלת ומתקרבת לגמר!! הוי, כמה נעים! התחלתי להרקיד את האגן בריקוד האורגזמה ונצנוצים מזוהרים חלפו לנגד עיני וגמרתי בברק חם ולוהט!

הזין שלו היה נפוח וזקוף. השכבתי אותו על השולחן, ועליתי עליו. אני אוהבת  לרכב על הגברים שלי! זה נותן לי הרגשה אדירה של כוח,של שליטה בעולם כולו! והם כיום גם כן אוהבים את זה כך. בהשפעת סרטי הפורנו, כמובן. בקיצור עליתי ורכבתי עליו. איזה סוס פרא נהדר הוא היה! הוא דחף והתרומם תחתי ואני ירדתי עליו בתיאום מושלם. ההדיפות הפראיות שלו כמעט זרקו אותי ארצה,אבל אני רוכבת מנוסה… חום עלה לי מהכוס ומהרחם ,ברקים שמלאו אותי בחשמל ורעמים שטלטלו אותי וניערו אותי מבפנים הרגשתי שהוא גומר וצעקתי לו :" עוד קצת!! תחזיק מעמד , עוד מעט !! " אההה, !! ופרצתי יחד איתו! הוא שוב שפך זרם שוצף ,כמו סוס אמיתי, ואני וטולטלתי כמו בסערה עזה , ושפכתי  ושפכתי…

היא שוב צדקה, חגית: טוב לדפוק במטבח! שולחן המטבח כנראה נועד לכך ,הוא בדיוק בגובה מתאים!

אחרי כל הפעילות הרכיבה הזו הזענו כמו סוסים…אז הלכנו להתקלח. לפתע קיבלתי טלפון: מסתבר שהחבר התורן שלי,אבנר, כן יוכל להגיע הערב.. אצטרך להיפטר מיואב יותר מהר ממה שהתכוונתי..

נכנסנו למקלחת יחד ושטפנו את המלח והזיעה . יואב היה חמוד… סיבן אותי, מזמז לי את השדיים, נישק אותי, לקק אותי… כנראה מצא חן בעיניו לאכול כוס, על כל פנים הוא שתה לרוויה את המים שניגרו ממני ואכל לי.. הרגשתי חמימות נעימה ועקצוצים בקליט, יחד עם המים עלי זו היתה ממש תחושת גן עדן…וכך דקות ארוכות עד ששטפה אותי אורגזמה שהקפיצה ברקים לעיני. גמרתי ,יצאתי מהמקלחת והפקרתי את גופי לידי יואב. נכחתי כבר שהוא יסתדר איתו.

יואב ניגב אותי באטיות וביסודיות מנשק ומנגב כל סנטימטר בגופי,כולל כל הפתחים-ואני מתכוונת לכווולם! הוא עוד יהיה מאהב גדול כשיתבגר! לבסוף הסבלנות פקעה.. היינו חמים שנינו. פישקתי את הרגלים והוא נכנס בי מאחור,נועץ אתה תורן שלו עמוק בתוכי! ההדיפות שלו הרימו אותי באוויר ,ממש ,באופן פיזי! נשענתי בידי על הכיור מנוערת באחורי באוויר מרגישה כמו בובה על חוט.. והידים שלו.. על השדיים…" אווו! בכוס!! לטף לי את הכוס!!" צעקתי.  היד שלו ירדה לכוס וגלגלה את הקליט שלי .. ברקים הציפו אותי התכווצויות רחם ורעד אדיר עבר בי. הרגליים שלי התרוממו מהרצפה ונשארתי תלויה על המוט שלו רועדת וגומרת , וגומרת… וגומרת!

עכשיו הייתי באמת זקוקה למנוחה,ושילחתי את יואב לביתו.

 אבנר יבוא הערב, ואני צריכה לנוח.  בני  הם17 באמת בעלי כושר והתמדה בלתי נלאים אבל מה, אני בכל זאת מעדיפה בני 25. הם גם יודעים מה לעשות עם הכושר שלהם!!.  אוי, כמה הכוס שלי כבר תעבוד היום!!!

תגובות ? (אין צורך להזדהות)