חינוך מיני מהשכנה – חלק 4 – אינטרמצו

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

יצאתי מהדירה של איריס המום ,וראשי מסתובב. ירדתי קומה לביתי. נכון,כמו שאיריס אמרה,  אמא רתחה: איפה אתה? מה זה, אני צריכה למות מדאגה ? אין כבר טלפונים?! ועוד… ועוד… ודודה בתיה יחד אתה :,תתבייש לך, בחור מגודל כמוך! מתנהג כמו תינוק !!

טוב, טוב, טוב,  זרקתי להן, נכנסתי לחדר שלי בטריקת דלת ושקט. למען האמת, אמא צודקת. היא בטח דאגה מאוד-כבר ארבע אחה"צ ואני  "בים" מהבוקר.

אבל מה הדודה בתיה מתערבת? מה היא דוחפת את האף?

טוב, מהר מאוד זנחתי את כל עניין האחור שלי וחזרתי להרהר במה שקורה איתי לאחרונה.

מה, באמת כל הנשים בבית הזה השתגעו? ואולי צודקים האומרים: כל הנשים זונות?

טוב ,נכון ,אני חתיך די הורס : מטר ושמונים, 72 קילוגרמים, והאימונים בחדר כושר והים, נתנו לי גוף שיגעון. שיער שחור מתולתל ,מבריק ארוך עד לכתפיים ואסוף בקוקו. עיניים שחורות עם גבות קשתיות מודגשות. סנטר עם גומה וגומות חן-אני יודע שהבנות בשיכבה מתות עליהן. בטן שטוחה עם "קוביות" ורגלים ארוכות ושריריות-גלשן,אתם מבינים. כך בחנתי את עצמי בראי.

OK, מתחת לתחתונים גם כן אין לי במה להתבייש –זין באורך 19 ס"מ זה בהחלט טוב ועובי 3.5 ס"מ זה מה-זה טוב-זה מה שחגית ואיריס אמרו.

אבל בכל זאת –ענת למשל לא הסכימה..

אז מה כל הנקבות הקשישות האלה מתחרמנות עלי? מה זה כאן בבית הזה , בית זונות?

בכלל, הכל בגלל ענת. אילו היא לא היתה עוזבת אותי ככה, לא הייתי רץ אחרי השרמוטות האלה-ואולי כן?

טוב, אז אם זה מה שהן רוצות כולן, אז יללה- נזיין את כל הנשים בבית הזה עד סוף החופש! ואז נראה מה שענת תגיד.

אני מפנטז את עצמי מספר לה על כל הנקבות שהשכבתי ואיך היא מצטערת! ואיך היא מקנאה! ואיך היא מבקשת , מתחננת : זיין אותי גם,בבקשה!

טוב, לא בדיוק ככה. היא באה אלי ואומרת :" שמעתי עליך סיפורים שהשכבת את כל הנשים בנתניה" -זה מאיפה שאני- ." מה כבר קשה לך לחכות לי?" ומתחנחנת ככה, כמו שהיא יודעת. ואני: "בטח קשה לי ! את רוצה להרגיש ?" והיא : "יוו , כמה גדול וקשה בוא, תכניס לי!"

לא, מה פתאום, היא תגיד : "מה שמעתי שהיו לך כל מיני נקבות? מגעיל אחד!!! "  ותלך, ולא תסתובב אלי, אפילו שאגיד : "ענתי מותק , רק אותך אני באמת אוהב אלה סתם…"

אז טוב, אם היא ככה – אז אני דווקא אזיין את כל הזונות האלה בבית הזה. מי היא שתטיף לי מוסר!!

          טוב,אז מי יש לנו פה? טוב, ניקח בחשבון רק כאלה ששוות זיין – לא את גברת לוין הזקנה מהקומה התחתונה , זאת עם המטפלת הפיליפינית, שכל בוקר יוצאת איתה עם ההליכון לסיבוב.

וגם,הדוסית ממולה,  לא זמינה. מה , חוזרת בתשובה כל היום עם השביס –בטח יש לה קרחת- ולא חושבת בכלל על זיונים-חוץ מפרו ורבו שאת זה דווקא עשתה לא רע. הבת הגדולה שלה,אני עוד זוכר אותה חילונית, עכשיו היא בסמינר לדוסיות –בטח שלא בצבא: מה, שאנחנו נלך! וכל הזאטוטים האחרים של בעלה השני , הדוס. איזה ארבעה, אני חושב, והכי גדול בגן.

טוב אז מי בקומה שנייה? חגית, נו אצלה כבר הייתי ונכנסתי, באבי אביה נכנסתי! ממול זה הרוסייה, המורה לפסנתר,  עם ילדה בת עשר. אמא ודודה בתיה קוראות להן הזונות הרוסיות. טוב, אז היא אפשרית-אפילו שעברה את השלושים בטוח.

היא די שווה: בלונדינית, שיער קצר כזה, קארה אני חושב קוראים לזה, חזה די נאה ,לא גדול מדי ולא קטן מדי. יש עליה תחת קצת גדול אבל מה, לא כולן מלכות יופי. מעניין-לא ראיתי שם גבר-חוץ מזה שמגיע לפעמים , זה עם השפם-חבר שלה? טוב נבדוק.

אחר כך הקומה שלנו: טוב זה מחץ לעסק -אמא ודודה בתיה . דודה בתיה היא גיסה של אמא, אשתו של אברהם, האח של אמא. הם גרים מולנו מאז שנכנסנו לבית ,לפני חמש עשרה שנים. אין ביניהן אהבה גדולה, אבל הן תמיד נהנות לרכל על כל השכנות האחרות ביחד. אין לה ילדים לבתיה- מעניין למה.

מעלינו איריס-זיון טוב זה היה, ואללה. שמנו וי.

מולה הסטודנטית. גרה עם חבר שלה –שניהם לובשים שחור כל הזמן עם שיער שחור חלק עד הכתפיים. כמו איזה זוג ערפדים. רזה , לא יפה , אמה מה , לא סיבה להפלות אותה , תקבל גם כן. החבר שלה איזה חצי עוף-בטח תרצה גבר כמוני.

אה.., שכחתי כמעט- בפנטהאוס יש את השרלילה. טוב, ככה אמא ודודה בתיה קוראות לה. נכנסו לשם לפני שנה.  היא מה זה פצצה!! ואללה , תעמידו אותה ואת ג'יי-לו אחת ליד השנייה ,אני לא יודע למי ארוץ.

גבוהה,כמעט כמוני, בלונד-אמנם מחומצן אבל מה, יפה. תמיד עם תסרוקת מהודרת וגבות דקות ועשויות וציפורניים-בעצם לא ראיתי אף פעם את הציפורניים, מי יכול לשים אליהם לב עם זוג כזה של שדיים לפניו מחוזק בכזה תחת יפה ועגול!! היא תמיד לבושה בבגדים מהודקים כאלה, מבליטים טוב את הסחורה. ועם תכשיטים וצמידים וכל היתר , ואודם אדום כמו אש. וואו, מה זה לוהטת! נסעתי אתה פעם במעלית- קפץ לי ככה הזין שחשבתי שיפרוץ החוצה מהמכנסיים!

אבל מה, הבעל שלה, דודה בתיה אמרה שהוא בעולם התחתון! יה,אם ידע שזיינתי את אשתו, הלך עלי… זה לא שווה. אבל מה עם ההחלטה? מה זה , קושי קטן ואתה כבר נסוג? נמושה! חוץ מזה היא פצצה-כבר אמרתי? אבל הבעל? וואו, קשה להחליט . טוב איך אבא תמיד אומר- נחצה את הגשר אחרי שנגיע אליו-כזאת פצצה, למה שתשים עליי בכלל?

טוב ,אז סך הכל זה לא הרבה. שתים, אולי שלוש נקבות. לא יהיה לי מה להשוויץ לענת.

יה, כמה שאני מתגעגע אליה . כזאת רכה ונעימה ותמימה. בכלל לא כזו זונה שרק רוצה להזדיין כל הזמן כמו אלה ,חגית ואיריס.

מה, החלטה דבילית. אני מרגיש שהיא רק תביא לי צרות. גם עם ענת,אבל לא אספר לה בשום אופן.

 אבל מה, החלטתי- אז אסור לי לחזור בי. מה זה גבר או לא גבר?

אז ביום ראשון נתחיל לפרוש רשת לסטודנטית- נראה כבר איך.

מחשבה 1 על “חינוך מיני מהשכנה – חלק 4 – אינטרמצו”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)