חינוך מיני מהשכנה – חלק 2 – חגית

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

לתחילת הסיפור

מנוול הצביקה הזה , איך דפק לי את החופשה בלונדון. מילואים הוא מספר לי…פתאום בהודעה של שבוע, שבוע מילואים! ועוד בדיוק על הזמן שהיינו צריכים לנסוע ללונדון… והוא חושב שאני אוכל את זה?  אני יודעת שהוא מזיין את הזנזונת המחומצנת ,המזכירה הפרחה שלו.. טוב, ידעתי כשהתחתנתי איתו שהוא אוהב נשים ושנשים אוהבות אותו. ולמען האמת, תפשתי אותו רק בזה שנכנסתי להריון עם יובל.. אבל להבריז לי ככה ,לפני חופשה שכל כך ציפיתי לה? המין בינינו לאחרונה לא כל כך.. ורציתי לתקן את זה בחופשה בחו"ל והוא? אין טעם לנסות לברר אם הוא שיקר, אני יודעת! חוץ מזה הקצינת קישור תשקר בשבילו מכאן עד להודעה חדשה .. ואולי הוא בכלל דופק אותה ,ולא את הזונה שלו?

"סעי לך לבד".. בטח, אסע לבד לחו"ל ואהיה שם כמו קוץ! גם אמרתי לו.. אבל, אמרתי לו, אם ממילא הילדים בחופשה, אני אקח לי חופש בבית…אסע, אטייל, אבקר את אחותי … הוא מיהר להסכים מה שהוכיח לי, אם היה צורך בהוכחה , שהוא באמת יוצא לבילוי-מה, בואי תחשבי דוגרי, לזיון! תיקנתי בראשי.

אז אני אחזיר לו באותה מטבע! אמנם מזה שש שנים  לא היה לי מישהו חוץ מצביקה ואיך שאומרת איריס-"אני מחוץ למחזור ומתחילה להחליד"-  אבל אני בטוחה שאמצא לי מישהו…

טוב אני הופכת לי ככה כל מיני תכניות בראש אחרי שצביקה לקח את הילדים להורים ונסע-מניאק מנוול!- כשאני חוזרת מהסופר אני רואה את יואב-הבן של שושי מלמעלה- יושב על הברזלים עם פרצוף תשעה באב. עכשיו ,בחופש הגדול?! תראי, תראי  הוא גדל הנער!! עבר לי בראש. ממש שווה .באיזה כיתה הוא שביעית , לא? שושי תמיד משוויצה כמה הוא לומד טוב ואיך עשה את הבחינת בגרות.. ענת, החברה שלו גם כן חתיכה , ג'ינג'ית קטנה ולוהטת.

-מה אתה כל כך מצוברח? שאלתי

הוא סיפר לי שענת הבריזה לו…"בדיוק ברגע הקריטי" הוא אמר..

 • בנות לא בורחות ב"רגע הקריטי" אם הן רוצות את הבחור שלהן חשבתי, וגם אמרתי לו. כמה שהוא שווה ככה הוא חסר ניסיון כנראה. וואללה! נדלק לי פתאום רעיון, הוא יכול להיות תשובה אידיאלית לצביקה! וגם אעשה לו טובה אם "אדריך" אותו! האמת ,הוא נראה גדול!! גבוה, איזה מטר שמונים, רעמת שיער מתולתל שחור , שזוף עם כתפיים ,וואו אפשר לקבל מהם סחרחורת!! אף פעם לא הסתכלתי עליו ככה .. -אתה כנראה זקוק להדרכה בענייני נשים. אמרתי לו. "בוא , ספר לי מה הבעיה"
 • הוא בא אחרי .. הסמיק לגמרי, ביישן.. איזה חמוד.. אבל הבין את הרמז, הכלי שלו עושה לו אוהל במכנסים, איזה גודל!
 • איך שנכנסנו הביתה , הוא התנפל עלי בנשיקה רטובה ,ארוכה. חשבתי שהוא יותר ביישן!
 • "אל תתנפל!" אמרתי לו ",נשים לא אוהבות את זה . אל תדאג הן לא יברחו. תיגש בעדינות, תחמיא להן, ספר להן כמה הן מרגשות אותך.. ורק אז תנשק.. היית צריך להיות אדיב, לפתוח לי את הדלת, לספר לי כמה אני יפה בעיניך כמה אני מרגשת אותך … בוא נתחיל מחדש".
 • הוא גימגם ונתקע.
 • נו, ספר לי כמה אני יפה, אמרתי לו ,אני רוצה לשמוע, לא רק להרגיש..
 • הוא התחיל לברבר על "העיניים היפות שלך"
 • עזוב ,זה טוב בשביל להתחיל עם בחורה, עברנו כבר את השלב הזה. תהיה אמיתי וכן..
 • סוף סוף הוא קלט. " אני מת על השדיים שלך" הוא אמר "אני לא יכול להוריד מהם את העיניים" .
 • זהו! אתה לומד מהר יואב, זה יואב, נכון? אני חגית! אמרתי לו ,וכתגמול נתתי לו נשיקה. ואני יודעת לנשק!! הרגשתי איך הוא מאבד כל רצון משלו ונהיה כמו חומר בידי ולעומת זאת הקנה שלו נלחץ אלי קשה, גדול! הרגשתי שאני מוכרחה לקבל את זה..
 • לקחתי אותו למטבח, הכנסתי את הדברים למקרר ונתתי לו לדפוק אותי שם, על השולחן. הוא מוריד לי את החולצה וממזמז לי את השדיים,-טוב לפחות לא קפץ ישר על הכוס! אפילו תיאר כמה הם מרגשים אותו!-ואני מרגישה איך שאני מתחילה להרטיב למטה.. אני מורידה גם לו את החולצה .. איזה חזה מושלם!!! חלק עם פלומת שיער עדינה, עם ריבועי שרירים ופטמות קטנות זקורות! אוי, חלום! אני מלטפת את החזה והגב שלו.. אוי איזה שרירים חלקים ,מוצקים אבל עם עור רך וחלק .. מסוחררת כולי אני מתיישבת על השולחן. הוא נלחץ אלי ,בין הרגליים שלי כשהוא ממשיך ומנשק את השדיים שלי ואני מרגישה את הכלי שלו נלחץ אלי. הוא מרעיף עלי מחמאות: כמה אני רכה וריחנית ונעימה וחמה.. האמא שלו צודקת ,באמת תלמיד מבריק!! ואז הוא מוריד לי את המכנסיים.. גם אני מורידה לו-איזה זין!! אבל לא הספקתי להתבונן בו די. יואב היה כבר מיוחם מדי ותקע אותו בי.. איזה גודל… הוא ממלא אותי כל כך , כולי מלאה בו ואני מרגישה עם כל דחיפה שלו שהקנה הזה מפלח אותי ,ממלא לי את הרחם, ונלחץ לכפתור האהבה שלי.. אני רוצה אותו בתוכי.. הנעתי את התחת מולו.. אבל לפני שהספקתי באמת להתחמם, הוא גמר. מתיז בי זרם כזה, כמו נהר!! כמעט גמרתי רק מזה. הרגשתי סחרחורת ורעד בברכיים ..
 • וואו, היית לחוץ, אמרתי לו, אבל עכשיו שהלחץ ירד ממך אתה צריך לתת גם לי ליהנות! אז אני מושכת אותו אחרי לחדר השינה ,ונשכבת על המיטה- "דווקא לצביקה ,אזדיין במיטה שלנו! " חשבתי.
 • יואב נכנס בי ,כמו ילד טוב. בעצם כמו איש גדול! איזו דפיקה אדירה. התותח שלו מלא את כולי ואני מרגישה שאין בי חלק שלא מלא בו.. והלהט עולה לאט לאט בגופי עד שהוא מגיע לראש ואז אני גומרת!! נשטפת באורגזמה אדירה אני מרגישה את הקנה לחוץ בי וממלא את המוח שלי בזרע.!! והוא המשיך ואני עולה לאורגזמה נוספת שמטלטלת אותי כמו רעידת אדמה.. עד שהכל משחיר לעיני , ודי.
 • אוי, היה גדול, הוא אומר לי, את אלילה ! אף פעם לא הרגשתי כך!! – לא פלא, אני חושבת לי . הרבה זיונים בטח לא היו לך!
 • ואני מחבקת ומנשקת את השרירים החלקים והמדהימים שלו : "אתה בטח רעב" אני אומרת לו "בוא למטבח לאכול". והא הולך אחרי כמו כלבלב נלהב..
 • הוצאתי גלידה מהמקרר ונגד כל האינסטינקטים שלי הוצאתי ממנה ביד ונתתי לו לאכול. והוא אוכל מהיד שלי והגלידה נוזלת על החזה והבטן שלו..
 • אני לא יכולה לתת לך לחזור מלוכלך הביתה, אני אומרת לו כשאני כולי כבר רועדת נרגשת להרגיש את הכלי הגדול שלו בפה, בוא ננקה אותך! ואני מלקקת מעליו את הגלידה . מהפה ,ומהסנטר ומהצוואר והחזה ,אוי איזה חזה! חלק וקשה ומתוק!! ומהבטן עם ריבועי השרירים החלקים שלו. וסוף סוף אני מגיעה לקנה שלו ,שכבר עומד זקוף למסדר.
 • איזה זין!! גדול, ישר, אדום, בראשו כיפה ארגמנית, רכה ונעימה-אני מתה על מציצות ומזמן לא מצצתי לצביקה . הוא תמיד עייף וממהר להגיע לזיון ולגמור… – אני יורדת על הברכיים ולוקחת את הראש של האבר הנהדר הזה בפה . איזה מתוק!! ורך!! וגם קשה ביחד! ואני יורדת ומכניסה את המוט הקשה שלו לאט, לאט לפה. קצת חוששת אולי הוא גדול מדי , אבל אני רוצה את כולו! והוא נכנס ,כולו, כל סנטימטר עד השערות של הביצים!! אני כמעט מקיאה אבל ,אני יודעת את הטריק: אני בולעת את הזין הגדול הזה ומרגישה אותו בגרוני!! ואני כולי רטובה למטה ומרגישה איך החום עולה בי-ויואב מתחיל לדפוק לי את הפה. אוי, הגברים האלו אין להם סבלנות!! הזין כמובן עזב את הגרון וכמעט גרם לי להקיא. אני עוצרת אותו ,מזל שהוא ילד ממושמע ושוב בולעת את כלו פנימה ומוצאה ומלקקת את הראש ובולעת ועוד, ועוד ואני חשה באורגזמה שעולה בי, ואז יואב מתפרץ ומתיז לי בפה זרם אדיר , כמו מברז כבאים של זרע מלוח וטעים! שיגעון! ואני גומרת , רועדת כולי .
 • זה היה ענק!! הוא אומר לי. לא ידעתי שמציצה יכולה להיות כל-כך טובה. ענת לא אוהבת למצוץ לי היא אומרת שזה מגעיל!
 • -עזוב עכשיו מענת. אני אומרת לו. היא עוד ילדה קטנה וטיפשה. בוא יהיה לנו שבוע נפלא יחד. צביקה במילואים, הילדים אצל סבא וסבתא והבית לרשותנו. אז בוא מחר אחר הצהרים..
 • שלחתי אותו לדרכו והרגשתי המומה. עדיין הייתי רועדת כולי מהגמירה האחרונה בפה!
 • אני נשכבת באמבטיה במים פושרים, ומתכננת את השבוע הקרוב-אילו תנוחות ומתי וכולי מתייחמת ופתאום עולה לי בראש: לא השתמשנו בגומי! טוב, במחשבה שניה, יואב הוא למעשה בתול ואני, טוב, אני על גלולות אז בעצם אין סכנה, אבל איך נסחפתי!!
 • אז ככה, באמבטיה אני מתכננת את המשך השבוע: ביום הבא נלמד אתו לדפוק מאחור וכמובן אוכל אותו .זה בכל יום. אני מתה על הכלי שלו בפה.. ולמחרת ניתן לו גם כן לאכול לי ,גם לי מגיע ,לא? וגם לדפוק לי את השדיים. יש גברים שאוהבים את זה.. וביום האחרון שוב נאכל אותו ונזדיין מאחור.. אוי אני מתה על התנוחה הזו! להרגיש כמו איזו חיה מטורפת לוהטת כולה מייחום!
 • השבוע היה ,אכן, גדול. ענק! בייחוד הדפיקה מאחור. הכלי שלו ממלא אותי כל-כך שלא האמנתי ,לא חשבתי, שאפשר להיות מלאה . והא דוחף פנימה כמו משוגע ועם כל דחיפה אני מרגישה שהקנה שלו ננעץ לי ברחם! הראש נדחף לי במזרון והשדיים מתחככות בסדין ואני מרגישה כמו איזו פרה מיוחמת מתחת לפר, שלא רוצה דבר רק שהזיון הזה ימשך לנצח!! גמרתי איזה שלוש פעמים, וואו!!!   אבל הדפיקה האחרונה לא היתה כמו שתכננתי. אכלתי לו ומצצתי לו והוא מלא את הפה שלי והיה נהדר וגמרתי כמו רעידת אדמה, אבל איך שאני מתהפכת על הבטן לקבל אותו מאחור אז הילד הזה אומר לי: אני אוהב לראות אותך כשאני מזיין אותך. כמה את יפה כשאת לוהטת!! עקרוט , איך למד להתחנף זה!, הגברבר הזה! טוב, מול מחמאה כזו אין מה לעשות.. אז הוא הופך אותי חזרה על הגב ,ואני פותחת את הרגליים, והוא מקפל לי את הברכיים ונכנס בכל הכוח מלפנים!! אווו, הכלי שלו נכנס לי עמוק, עד לרחם!!. והא נועץ אותו בי עוד ועוד וקודח בי כמו איזה כידון שננעץ בי עד לנשמה . מה אגיד, גמרתי וגמרתי.. איבדתי את החשבון כמה פעמים, וגם הוא .אוי, חבלי השרירים החלקים בגב שלו ,הציפורניים שלי חרשו בהם קעקוע. והגוף המוצק שלו נתקע , נלחץ לתוכי … והתותח שלו ננעץ בי עמוק עד הרחם ,מה עד הרחם, ממלא לי את כל הקרביים! הגעתי כבר לתשישות כוחות אבל רציתי, אוי כמה רציתי, עוד פעם אחרונה!! תפשתי את התחת המוצק שלו בידי נעצתי את האצבעות שלי בתוכו ומשכתי אלי בכל כוחי. ואני עובדת עם התחת מולו תוקעת ומתרוממת עד אובדן הכוח ואני לא מצליחה לגמור, אני מרחפת כל הזמן על סף האורגזמה, ודחפת עוד ועוד  וגם הוא תוקע עמוק עד שאני מרגישה את הזין שלו לוחץ לי על הלב! עם כל נעיצה אני מרגישה איך הלב מתכווץ לי ואני עולה ומתרוממת ולא גומרת וגם הוא לא! והקצב פשוט מטורף! עד שפתאום אני מרגישה אותו גומר.. לא ,בלי לשפוך כמעט , אבל לפי תנועות העילפון שלו .. ואני שומעת רעש כמו מפל מים בראש ושואגת איתו … והכל החשיך סביבי… כנראה איבדתי את ההכרה, כי כשהעיניים שלי נפקחות שוב אנחנו שוכבים  זה בצד זו ,מותשים, הוא עם עיניים עצומות.  חמש דקות שלמות לוקח לי לאזור כוח לזוז , והוא עוד ישן הרוג עוד רבע שעה… אוי איזה זיון!!!!

-אוי, איזה שבוע זה היה!!! כמעט מצער שהוא נגמר.. אבל מחר חוזרים המתוקים שלי, כמה אני מתגעגעת אליהם!!  ומען האמת, גם לצביקה הבוגד המנוול… עכשיו, אחרי הנקמה המתוקה שלי , אני כבר פחות פגועה ויותר סולחת לו ,למניאק הזה. מה לעשות, אני אוהבת אותו!

אבל, מעכשיו אגוון קצת את הסקס בינינו…

מחשבה 1 על “חינוך מיני מהשכנה – חלק 2 – חגית”

 1. סיפור נהדר
  תמשיך מה היה אחרי שחזר
  כתיבה נהדרת ומחרמנת

  אויי עומד לי תוך כדי קריאה

  אויי חייב להוציא……….
  קריאה חזקה
  ושוב קורא. ושוב קורא. ושוב עומד לי אויי. וואוו

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)