חינוך מיני מהשכנה – חלק 1 – יואב

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

איזו באסה.. בזמן האחרון כל הזמן אני מחורמן –אני לא מצליח לחשוב בכלל על משהו חוץ מזיונים-וענת זו הבריזה לי בגדול. אתמול היא באה להיפרד לפני הנסיעה לחופשת הקיץ בלונדון. חשבתי שיצא מזה משהו…אז חשבתי.

ישבנו על הספה אצלי בחדר, ועברנו לליטופים ונשיקות-ושהשפתיים שלה נהיו רכות כאלו, ואז בדיוק כשהשחלתי את היד מתחת לחולצת הבטן שלה-צלצל הנייד שלה. –לא היא לא יכולה להמשיך… ,היא צריכה ללכת לסוכן הנסיעות… נו די ,מספיק ,צ'או(צ'או זה בכלל באיטלקית. הסתומה הזאת לא יודעת כלום!).

טוב אז היום בבוקר- אני יושב לי על המעקה לפני הבית וחושב כמה חרא, ומה לעשות: לים או ליוסי?

בחוץ השכנה שלנו חגית , זאת מלמטה, חוזרת מקניות. היא קצת סמוקה מהחום, לבושה- בשורטס ובחולצה הדוקה מדי-טוב היא די שמנה. אבל מה יש לה זוג מרפסות מרשימות מקדימה! תראו כמה אני במצב, שנעמד לי הזין מחגית! היא אמא לשניים , כמעט זקנה! אבל מה , אמרתי לכם שאני כל הזמן מחורמן. טוב אז היא באה לכניסה ועוצרת  לידי לדבר איתי . שואלת: מה אתה עושה בחופש ,איזה כיף ואיך הצלחת בלימודים? – סיימתי י"א השנה – כמו כל המבוגרים. לא כל-כך שמעתי כי העיניים נתקעו לי על השדיים שלה שאיימו לפרוץ מהחולצה-ובזין הרגשתי מתח וקוצר נשימה. אמרתי לה כן, כן,

ופתאום אני שומע- "בטח אתה מבלה טוב. ראיתי את ענת אתמול יוצאת מהדירה שלך –חתיכה רצינית"

-"חתיכה (יעני כוסית בשפה של המבוגרים) חתיכה אבל מה יוצא לי מזה", פלטתי.

-מה , בחור נאה  כמוך, אל תגיד לי שהיא הבריזה לך" ,כך היא .

 • טוב אם את דווקא רוצה לדעת ,אז היא קבלה טלפון ברגע הקריטי –והייתה צריכה ללכת לסוכן נסיעות." ואני נשארתי תקוע ומחורמן כל כך שעומד לי ממך- חשבתי.
 • אני רואה שאתה דווקא כן זקוק להדרכה – אין דבר כזה שאישה תענה לטלפון אם היא חמה על מישהו".- כך היא." בוא אתי לשיחה קלה על ענייני נשים , מבטיחה לא לנשוך.

טוב, אמרתי לכם שאני מחורמן- ולמען האמת מלבד הגבעות מלפנים יש לה גם תחת מלא שמציץ אלי מהשורטס. אז הלכתי אחריה  כשבפנים אני מרגיש פרפרים- ואללה, אני יודע מה היא רוצה ,אבל אני אף פעם,.. ובכלל אולי הילדים שלה יבואו ? והבעל שלה ? טוב הוא בטח בעבודה.

הגענו לדירה שלה . נכנסתי אחריה, סגרתי אחרי את הדלת ותפסתי אותה מאחור. היא היתה רכה כזו מלאה, כבדה…והרגשתי את הדם מכה לי ברכות.

"עזוב!" היא אמרה –די בחדות. "אתה באמת צריך הדרכה. שעור ראשון-אל תתנפל. דבר שני והחשוב מכל: מחמאות. כל אישה אוהבת שמחמיאים לה , המחמאות מרככות אותה ! היית צריך לפתוח את הדלת לפני ולחכות לי, לומר לי כמה אני יפה ולחכות לתגובה."

טוב, הייתי די נבוך-לזה לא חיכיתי.  "סליחה", אמרתי.

-מה סליחה, איפה המחמאות?

-טוב, יש לך עיניים יפות, ושיער רך,..

 • יאללה- על מה חשבת? על העיניים שלי ?! דבר לעניין יואב! אל תשקר, תחמיא באמת!
 • -יש לך שדיים מדהימים ואני לא יכול להוריד מהם את העיניים! פלטתי כשאני כמעט נחנק.

"או, זה יותר טוב" היא אמרה, נשקה לי קלות על הלחי והמשיכה פנימה למטבח.

 • " הילדים נסעו הבוקר עם צביקה-זה בעלה- לחופשה אצל ההורים שלו בקיבוץ, והשאירו לי כאן מהפכה".

היא פתחה את המקרר, התכופפה לתוכו, כשהיא מבליטה כלפי תחת מרהיב, קצת מציץ מתחת לשורטס שנכנסו לה לחריץ. הזין , שקצת ירד, קפץ והגשתי לחץ קל בביצים.

 • איזה תחת יפה! העזתי
 • יפה, אתה קולט היטב!

היא פנתה אלי עם בקבוק מים קרים בידה צעדה צעד לפנים והשדיים שלה נגעו בי. "רוצה קצת מים?"

האמת, הגרון קצת נחנק לי אז אמרתי "ברצון" . היא הושיטה את היד מעבר לי אל השיש  אחרי לשולחן והרימה משם כוס, מלאה בה מים ונתנה לי. בתרגיל הזה כל הגוף שלה נלחץ אלי ואני לא יכול לתאר לכם מה ארע בחלצי. גמעתי בשלוק אחד את כל המים. היא, בלי כל היסוס ,לקחה את הכוס, חפנה את פני בידיה ונשקה לי על פי.

הלב שלי התחיל לעבוד שעות נוספות- לנשק אני יודע היטב, זה אפילו ענת אמרה לי. החזרתי לה נשיקה לוהטת והחדרתי את לשוני לשפתיה.

 • אמרתי לך: ,אל תתנפל, תחמיא!-כך היא.
 • אך! השפתיים שלך כל-כך רכות ומפתות ואני מרגיש שביצים מטפסות לי לגרון-עניתי

העיניים שלה נצצו בלהט והיא נשקה לי כשהיא מכניסה את לשונה לפי , מגלגלת אותה סביב הלשון שלי, מחליקה על החך, עוד ועוד ומהדקת את גופי אליה.

 • וואו-פלטתי בקושי אחרי נצח, כשהיא נתקה את עצמה-"ואני חשבתי שאני מנשק טוב!"
 • אמרתי שאתה צריך קצת הדרכה- היא צחקקה, התיישבה על השולחן כשהיא מחבקת את מותני.

התכופפתי אליה ונשקתי לה ארוכות, עם הלשון. ה"ריאות" שלה עלו ונלחצו אלי ואני הרגשתי שאני מת לתפוש אותם. למדתי את הלקח- נשקתי לה על צווארה, ואמרתי:

 • כמה את רכה ונעימה!
 • כן כך, תמשיך

ירדתי עם שפתי לגומת הגרון שלה

 • כך טוב, אוי טוב

השדיים שלה עלו וירדו בנשימות עמוקות ופראיות הכנסתי את ידי תחת חולצתה-חפנתי שד כשאני מנשק את בן זוגו מבעד לחולצה מלמעלה.

 • -אוך ,אני מת לנשק את השדיים הנהדרים שלך, אמרתי ובמפתיע גם התכוונתי לכך.

היא הגביהה את ידיה והניחה לי לפתוח את החזיה שלה, ולהסיר את החולצה-כן בסדר הזה. לא יכולתי להתאפק!  הרגשתי את הדם עולה לראשי והזין התנפח- פחד!

 • תמשיך, כמה טוב , בעדינות.. היא אמרה, החליקה את כפות ידיה על גבי מתחת לחולצה.

השדיים שלה היו באמת משהו. גדולים, לא ממש עומדים, רפויים קצת אבל במידה, לבנים עם פטמות עגולות וכהות עומדות זקופות. סביב לכפתורי הפטמות הגדולים הייתה לחגית רשת עדינה של נימים כחולים שמשום מה גרמו לי לתשוקה עד מחנק לאכול אותם. הצמדתי פי לשד שמאל וגלגלתי את הפטמה בעדינות בין שפתי ,כשאני ממולל את זוגתה ביד שמאל.

"אהה" היא גנחה, הקשיתה את  גבה ונשענה אלי. פערתי את פי לרווחה ושדה מלא את פי, כשאני מטייל בלשוני על הפטמה. חגית פשקה את רגליה ואני שקעתי אל ביניהן. הזין שלי התנפח לממדים שלא יאומנו וחשבתי שיתפוצץ הרגשתי את הדם הולם בביצים .

חגית החליקה לאט לאט את חולצתי מעלי ,כשהיא מתרוממת קלות על השולחן . אני החלקתי בו בזמן את ידיי אל אחוריה מתחת למכנסיים והחלקתי אותם מטה .בעזרת תנועה מתפתלת שלה היא נותרה עכשיו ערומה כליל, פרושה על השולחן. הזין שלי התחכך דרך המכנסים בבטנה

"בוא" , היא לחשה בצרידות, הפשילה בידה את מכנסיי וקרבה את התחת שלה לקצה השולחן.

אני נחנקתי. לבי הלם כל-כך שחשבתי שיבקע את החזה. קצה הזין שלי חש בחום ירכיה ואחר כך, כשהיא פיסקה אותם לרווחה, בחום הלח והרטוב של הכוס. "אוה!" צעקתי ודחפתי את האגן ,ללא כל אפשרות שליטה, "אוך, אוך!"  נעתי פנימה והחוצה כשהדם מכה ברקותיי ,הלחץ בביצים עלה לזין חדלתי לנשום והעולם הסתחרר סביבי ופרצתי בזרם גועש של מטח זרמה .פנימה וחוצה בשיכרון חושים כולל-זיינתי!!!כעבור דקות ארוכות " נחתתי " שנית ארצה.

 • "היית מה זה לחוץ",היא חייכה. "אבל היה טוב".

 היא נשקה לי על שפתי קמה מהשולחן ומשכה אותי אחריה. "בוא, עכשיו אתה חייב להתייחס אליי". היא אמרה ,הושיטה ידה ואחזה בזין שלי. לתדהמתי הוא עדיין עמד. היא החליקה בידה השנייה את מכנסי מעלי, התכופפה ונשקה על חזי והתחילה ללכת כשהיא לא עוזבת את הזין. הלכתי בעקבותיה-כאילו, היתה לי ברירה?

היא נכנסה לחדר השינה, הישר אל המטה וצנחה על גבה מושכת אותי איתה.

 • את מדהימה ,לחשתי לה, רכה ,ריחנית ולוהטת!!!

בתגובה היא חבקה אותי ,הרפתה מהזין רק כדי להקיף אותי ברגליה ומשכה את כולי אליה כשהיא מכסה בנשיקות את צווארי ושפתי .

 • אתה חמוד, היא אמרה, והולך ומשתפר. בוא אליי!

חיבקתי אותה מאחור בידי על התחת שלה ,הוא היה רך וגמיש, ומשכתי אותה אליי. רגליה חבקו את רגלי מאחור והרפו והיא התגלגלה על גבה תוך שהיא מפסקת את רגליה . הזין שלי מצא את הפתח שלו הוא ייחל- בלי התערבות שלי . נישקתי את פניה שפתיה וצווארה במטר נשיקות והיא החדירה לשונה לפי וגלגלה אותה בפנים.  בזין הרגשתי תחושת חום סביב סביב ותשוקה לא נשלטת לדחוף פנימה-..דחפתי.

הזין חדר עמוק ,וחגית משכה את רגליה אל כתפיה כדי לעזור לחדירה  הרגשתי את הכוס שלה חובק את כולי עד ששערי נבלע בשפתי הכוס ודחפתי עוד ועוד בכוח . כאילו מרחוק דרך מסך שמעתי אותה גונחת ומיבבת "אווו, עוד! זיין אותי!! חזק, אל תפסיק!! עוווד!!!! " ולפתע הרגשתי שהכוס סוחט אותי ומחזיק בי ולא נותן לי לצאת סוחט ונפתח, וכולי נרטבתי בזרמת מיץ האורגזמה שלה.

עדיין לא גמרתי, ודחפתי עוד פעם ,ועוד פעם,  כשאני מנשק את שדיה כאילו להסיח דעתה , ממולל פטמה בימיני ומחדיר לשוני אל החריץ בין שדיה .היא גרגרה בהנאה והקשיתה גבה בחבקה את גבי בחוזקה ברגליה והחלה לנוע מולי. עד מהרה הייתי נתון שוב בסערה, זרם הזרע עלה לזין ולמוחי והיה קיים בי רק הדחף עמוק… עמוק..עוד, עוד עד ששפכתי שנית. אבל היא לא חדלה , היא משכה וסחטה את הזין עוד ועוד והרגשתי עולה וממריא לתקרה ואולי למעלה מזה., עד שחדלה. שלפתי ממנה את הזין הרפוי וצנחתי על גבי.

-יפה, זיין קטן שלי. יהיה לנו טוב יחד –  היא אמרה, צחקקה ונשקה אותי ארוכות על פי. נחתי על גבי וחייכתי.

-אתה רעב אולי? היא שאלה.

האמת , הייתי די רעב. היא הוציאה ממני הרבה אנרגיה!

-טוב, בוא למטבח , כך היא. הלכנו למטבח. היא שוב התכופפה למקרר-כולה עירומה והכוס בולט מאחור. לא האמנתי אבל התחלתי שוב להרגיש ריגושים בזין.

היא הוציאה מהמקרר תבנית גלידת שוקו , תקעה כף בתוכה הוציאה חופן ישר לפה-ואחר לפי.

-את משוגעת , אמרתי , איפה עקרת הבית?

 –נסעה לחופשה , השאירה פה רק את הזונה.  היא צחקה, הוציאה עוד גלידה והאכילה אותי בכפה-כשהרוב נופל על בטני.

-אי אפשר להשאיר את זה כך! היא צחקה. -לא אוציא אותך מלוכלך- מה יגידו ההורים?

-אוי, אל תזכירי אותם! נבהלתי .

-טוב! היא צחקה, ולקקה בלקיקות ארוכות את הגלידה מצווארי , מחזי , התכופפה  ולקקה את בטני, כרעה מולי על ברכיה ולקקה נמוך יותר ויותר והזין שלי מתארך והולך.

-איזה חמוד, היא אמרה, עוד יש לך חשק! ונשקה את קצה הזין .

 נורא רציתי שתבלע אותו אבל חששתי לבקש ממנה- ענת תמיד אמרה שזה מגעיל. להפתעתי לא הייתי צריך לבקש. היא פתחה את פיה ובלעה את הזין,כולו! כל 19 הסנטימטרים שלו! (כן, מדדתי- העובי שלו שלוש וחצי סנטימטרים  גם) לאט, לאט הוא נכנס פנימה והרגשתי שהוא מוכרח כבר להיתקע לה בגרון. ואז היא החלה להחליק עליו בפיה כשהיא מגלגלת את לשונה על הכיפה .אוי! הרגשת גן עדן זה כלום לעומת זה!! ידה לטפה ושרטה בעדינות, בעדינות את הביצים שלי-הרגשתי שהעולם מסתחרר שוב לנגד עיני ואני שוב רוצה לדחוף! היא עצרה אותי הפעם-נשענה בידה על האגן שלי ומיתנה את התנועות. פיה ולשונה כל הזמן עלו וירדו לאורך מוט הזין והרגשתי שוב את הזרמה גואה בביצים. רציתי, אוי רציתי ,לדחוף ולשפוך.. אך היא עצרה אותי ..עד שצרחתי: " אלוהים ,  אני שופך!! " והתזתי את המטען לגרונה .

היא מצצה את כל הלשד ,כאילו זה דבש או משהו- קמה ואמרה: "מממ… אתה טעים."

אמרתי לה- "ענת תמיד אומרת שזה מגעיל, למצוץ זין."

-ילדה קטנה וטיפשה" אמרה חגית "עזוב מענת, הולך להיות לנו שבוע נפלא ביחד."

תגובות ? (אין צורך להזדהות)