אחים לנשק – חילופי זוגות – חלק ראשון

את רונן אני מכיר כבר מבית הספר היסודי . ומאז חברים בלתי נפרדים .שנינו סטרייטים שיהיה ברור .חברות אמתית קשר אישי חזק של גברים שמבינים זה את זה . התכונות שלנו שונות הפוכות . רונן יותר חי מחייך תמיד אנשים אוהבים אותו מתחבר בקלות .אני הפוך מופנם לא מדבר הרבה .מתקשה להתחבר .
הקשר החזק נוצר עם השנים כשמצאנו הרבה פעמים שאנחנו חושבים אותו דבר באותו רגע. מספיק להסתכל אחד אל השני ואנחנו צוחקים יודעים בדיוק מה חושב השני.
פתחנו חברה קטנה בשותפות שבונה אתרי אינטרנט ונותנת שירות ותחזוקה . מסודרים פחות או יותר .
כל עוד היינו רווקים אי אפשר היה להפריד ביננו . רונן נשוי ל"מירי" עם שני ילדים קטנים.לא הרבה אחרי נישאתי ל"אור" חברת ילדות של מירי שהכירה בינינו גם לנו שתי בנות קטנות.
מירי יותר אסרטיבית אישה חזקה יפיפייה גבוהה נשית ובנויה לתפארת .אור שלי כמוני אישיות שקטה מופנמת עדינה נאה מאד , בעיני היא יפה מאד אני מאוהב בה באישה הנפלאה שלי . הרבה מזל שבחרה בי
מירי ואור אשתי " עורכות דין " שותפות במשרדים שונים רונן הכיר את מירי כשבנינו למשרד שלהם אתר האישיות שלו הכובשת הקסימה אותה . מירי מסוג הנשים שמחפשות משמעות שמעבר רוחניות. עם הזמן בסמינר אחד מעשרות סמינרים שהיא ורונן השתתפו התחילו לחזור בתשובה . רונן יותר נסחב בעקבותיה לא באמת חזר כמה שאני מכיר אותו . (בסוף התברר שמירי שיחקה אותה בגדול לאורך כל התקופה עד שנעלמה ילדיה עם אור והילדים .)
נוסעים לסגור חוזה רציני עם חברה גדולה .מדברים באוטו אני נוהג רונן יושב לידי עם הכיפה הגדולה השחורה שלו . נווו אני מתחיל התפללת חזק הבוקר רונני . "הרבצת תפילה מכל הלב " החוזה הזה חשוב אתה יודע . חוזה כזה יספיק לנו להמון זמן .
עוד מילה על הדת "אבי" ואני "מולק לך את הביצים" . אני רותח כבר למעלה משבוע שאני ישן עם זין עומד . במיטה הנפרדת.. אתה מאמין מיטות נפרדות. האישה שלי מטר על ידי ולא יכול לעשות כלום .עד שמירי תרשה לי לעלות עליה אני צריך לנשוך את הכרית . לחזור להכרות עם היד . אתה יש לך מזל יא דפוק האישה שלך נורמאלית
אני לא עולה על אשתי בזמן שלה "חמור" אני עונה . מי עושה את זה אתה אחלה מטומטם .
רונן מקרב את פיו לאוזן שלי וצועק בקול . "אתה לא מחכה שבועיים" . שבועיים מזיין ,שבועיים נח . אתה מבין אני נ. נח. .נח .נח . נלחם "מתגבר על יצרי ככתוב " כמו שפוקדת מירי ." ואני כפרת הכוס המדהים שלה" . חחחחחחח צוחקים וממשיכים בנסיעה .
רונן אתה חושב שזה לתמיד אצל מירי .או משהוא זמני שיחלוף ? ..בינתיים זה תופס אותה. אומר רונן . נתפלל לטוב מקווה שזה לא יפריד ביננו בסוף .אני אוהב את האישה המשוגעת שלי .למה לא שמעה טוב טוב והפנימה בסמינר "לחיים בריאים ומושלמים לאישה שנותנת בנדיבות"… חחחחחח
בלילה במיטה מזיין בהרבה אהבה את האישה שלי . האישיות שלה שקטה כמוני .ובמיטה היא אש להבה דורשת .שוב ושוב . אוהבת את הזין של בעלה בתוכה מתמסרת לחלוטין .לעולם לא מתנגדת לשיגעונות המיניים שלי ואני אוהב את היוזמות המיניות שלה ,מתפלא תמיד על הידע שלה לענג .לעולם לא אומרת "לא" כשאני עולה עליה, דורש את זכותי .גם כשהיא רדומה עייפה ורוצה לישון
נחים חבוקים סיפרתי לאור על השיחה עם רונן בבוקר .אור מצחקקת כמו שאני מכירה אותו הוא מאד מאד סובל. הלום אני שואל "מכירה אותו " את….בולע רוק היית איתו ?
אור מרימה את מבטה אבי שכבתי עם רונן ,הרבה לפני שהכרנו . בפגישה הראשונה שלו ומירי במסעדה. היינו גם אני "ואיזה מאמן כושר" החבר שיצאתי איתו . עשה לי עיניים החבר שלך, נפגשנו מצא חן בעיניי והזדיינו .הוא מעולה החבר הטוב שלך .אין לך מה לקנא היום ,לא ידעתי שאתה קיים בכלל . מירי שהכירה אותך המליצה לי עליך והיום אני אתך.
לא שאלתי על הקודמות שלך אתה לא שאלת עלי.. זו הזדמנות לנקות את השולחן מבחינתי רציתי שתדע . הרבה זמן רציתי שתדע
לא הפריע לך שהוא עם מירי ? ..הם רק התחילו לצאת עונה אור .אל תפגע זה היה . "לפני שהגעת". מירי יותר מתאימה לו כנראה שניהם משוגעים על כל הראש .אתה לא יודע כמה
שכבתי ער כל הלילה חושב על רונן החבר הכי , שוכב מזיין את אור . נטרפתי מהמחשבות אולי הם עדיין נפגשים כמה אני מקורנן ? כמה ? כאב באמת כאב .לא זוכר את עצמי כל כך כואב . ידעתי שאור לא התנזרה ברווקות שלה גם אני לא . אבל רונן ?
אני מכיר את הזין של רונן , את הכוס של אור. ניסיתי במחשבות המתרוצצות שלי לחבר בניהם . לראות אותו תקוע בתוכה .אותה צווחת מתחננת לעוד ,מרימה את האגן לקלוט מקסימום את הזין שלו שבתוכה .וכמו שאני יודע כשהיא גומרת סוגרת את רגליה חזק דוחפת לתוכה וצווחת את הנאותיה …
היום יכלה להיות איתו אם היה מבקש . אז מה אני "תחליף מזוין של אור ".מישהוא קרוב לזין של רונן כשירצה.. כשיבקש ..שאשתי לא תתנגד …בטח שלא תתנגד …הוא כבר היה בתוכה .
בימים הבאים אני מנותק ,לוקח לי זמן להבין כשמדברים איתי. רונן נכנס למשרד שלי ,בא דפוק נוסעים. יצאתי איתו נגרר אחריו נכנסים לרכב נוסעים .בדרך רונן מוריד את הכיפה מכניס לכיס נכנסים למסעדה הכי לא כשרה. מזמינים רונן מסתכל עלי מכיר אותי הכי טוב .
נוו אז חארה כמוך יודע שהייתי עם אור .יוצאת לך הנשמה ששכבתי איתה . אני לא המלצתי עליך שיהיה ברור זה רעיון של מירי .לא הייתי מכיר לך מישהיא שזיינתי כמו שאני מכיר את הראש שלך. קיוויתי מאד שלא תסתדרו . וידעתי ש "אור לא מתכוונת להתחתן" אף פעם . הדבר האחרון שאני רוצה זה שתכעס עלי זה אף פעם לא קרה ביננו . זה נגמר כחזרת רוקד משמחה מהפגישה הראשונה שלכם . ידעתי שזה סגור.
אז למה לא סיפרת לי אני אומר בכאב על ההתחלה. אני הייתי מספר לך אם היה הפוך הכאב היה פחות , בן זונה שכמוך .
אבי עונה רונן, בכנות ,הכי כנות זה היה עוזר ? היית מתנתק ממנה ? ….בהרבה כאב אני אומר "לא"
אז אני חיכיתי שיגיע היום שתדע .הרבה זמן אני לא שקט בתוכי "אבי" אתה בשבילי יותר מאח אתה יודע .
אני מחייך בכאב, רונן עד שאני לא יעלה על מירי אני לא נרגע . רונן מכיר את הראש שלי יודע שאני רציני .
"תפאדל" רונן אמיתי בתגובתו אינשאללה תצליח יותר ממני . אם מירי יום אחד תסכים אני לא אכאב כמוך שיהיה ברור מנייק מזדיין .
נדהמתי מהתגובה שלו להצעה ,לבדיחה עצובה שלי לזיין את מירי . אז חשבתי שרונן חבר שלי באמת . הקשר שלנו חזק אמנם ..מתברר ששלו יותר משלי .הוא מתיר לי את אשתו (מאוחר אבין למה)
כשסיפרתי לאור שלא ישנתי בלילה והמצוקה של הימים האחרונים ועל השיחה עם רונן . (לאור אני מספר הכל לא מחסיר שום מילה תמיד) .חיבקה אותי חזק מנשקת אותי עיניה זוהרות . אתה מקנא לי "אבי אני חולה עליך". הקנאה שלי מחמיאה לה יודעת כמה שאני אוהב אותה . שיהיה ברור אבי לוחשת אור .אחרי הנישואין אני רק שלך .
הגיע הזמן לדבר אבי. לא נוכל להמשיך בלי שתדע הכל עלי ,על מירי ועל רונן. אין טעם שנמשיך ויתגלו אנו פרטים מביכים מהעבר שלנו …ננקה את השולחן סופית ביננו לתמיד .
כמו שאתה מכיר אותי אתה יודע שאני אוהבת מין אוהבת מאד סקס .ומירי התאוותנות שלה פי עשר משלי. היו לנו תקופות שיצאנו יחד עם כמה גברים בבת אחת . ומירי הדתייה החרדית ,משכה אותי לערבי אורגיות מאורגנות עם הזוגות הכי נחשבים ,לא תאמין מי היה שם .גם רונן שלך השתתף אתנו בכמה הוא ומירי .
עד שלא פגשתי אותך לא חשבתי להתחתן בכלל "התאהבתי בך " .עד שלא הגעת רציתי לשמור על העצמאות שלי . אני מודה בפרוש היום,הייתי שמחה להשתתף אתך ביחד בערב כזה אם היית מסכים .להתפרק ליהנות לאבד את הראש . למצוץ הכל מהחיים "חיים רק פעם אחת אבי".
זה לא שאני שמרני חשוך .אמנם לא השתתפתי אף פעם באורגיות המוניות .הייתי מקסימום עם שתי נשים יחד תיירות מחו"ל נשואות שבאו להתפרק בארץ הקודש . בתוכי פנימה ידעתי שאור אשתי יותר ממה שחשבתי עליה מינית היוזמות החידושים במיטה שלנו לא באים באופן טבעי . זה משהוא שלומדים עם מומחים עם הזמן .אחרי הרבה תרגולים . מסתבר שאור שלי תרגלה הרבה ובאורגיות .
בטח אור, מירי, ורונן דיברו יחד מאחורי גבי . מתאמים ביחד את הגרסאות .אור בטח דאגה לי אחרי השיחה הגלויה ביננו . יצרה קשר עם מירי שבטח מסרה לרונן . ההפתעה שלי הייתה כשמירי התקשרה וביקשה להיפגש איתי על כוס קפה .
מותר לך מירי להיפגש עם גבר ואת אישה נשואה דתיה חסודה ? אני עונה לטלפון שלה המזמין .
שלא תבלבל את המוח אבי .אור לא שקטה היא צלצלה אלי מודאגת מאד ממך היא "אתה אהבת חייה" . הקשר שלכם הנישואין חשובים לה . מפחדת פחד מוות שתתנתק ממנה . אני כאן להרגיע אותך ולהוציא אותך מהבלגן. אני מכירה את הראש הדפוק שלך . אני שומע אותה ממלמלת בצד השני תפילה "בקשת סליחה" על המילה הגסה שפלטה. התחרפנה על כל הראש … מסכן רונן .
נפגשנו במסעדה עם "כשרות מהודרת" חתומה ע"י ,הרב , הגאון ,השליט"א , הכי בן שרמוטה שקיים. מירי מברכת על כל דבר שמכניסה לפיה . לבושה שמלה ארוכה מכסה הכל ,מטפחת ראש מסוגננת , איפור קל כמעט בלתי נראה . לא להאמין שהשתתפה באורגיות עם בעלה, החבר ,המנייק ,הבן זונה שלא סיפר אף פעם כלום . אני מרגיש נבגד ע"י שלושתם.
קודם כל אני לא יודעת אם אני צריכה להצטער שהכרתי בינכם .חשבתי שאתה נחמד זיון מוצלח לאור ולמה לא . מתברר שאתה סיבוך מהתחת .איך שהתחילה למלמל לבקש סליחה עצרתי אותה .עוד מלמול תפילה על מילה גסה מירי ותחפשי מי "ימלל אתך את גבורות ישראל" חאלס עם זה תמלמלי אחרי שנסיים על בירכייך בתפילה כל היום …"על ברכי" זועמת מירי אני לא נוצרייה ידעתי שאתה אהבל חסר השכלה . איפה היינו ..אמרת שאני נחמד זיון מוצלח לאור …
אהההה כן חיינו חיים משוחררים למדנו יחד משפטים .בילינו יחד בתקופת הלימודים השוחקת המגעילה (שוב מלמלה בלחש . לחשתי לה חזרה תעשי רשימה מירי נקווה יחד שברכיים שלך יחזיקו מעמד היום ) אבי האמן לי קשה לי עם מה שהפכתי להיות ,אני עדיין מחפשת אם זה מתאים לי . לא הכל מסתדר לי בראש עדיין .
את יודעת שהשינוי שלך דופק את רונן . "הוא לא שם" אני ואומר לך מידיעה .את לא רחוקה מלאבד אותו. זה שהוא איתך היום, זה שבאופן משונה ולא מובן הוא באמת אוהב אותך .אחרי השיחה שלי עם אור אני שואל את עצמי מה מחזיק אתכם ביחד עדיין ? שבועיים סוגרת את הרגליים, שבועיים פותחת , הבן אדם צריך יותר .
מירי מביטה בי מכווצת גבותיה עיניה בוחנות ,חושבות . רונן אמר שאתה תירגע רק אחרי שתזיין אותי . להחזיר לך את הזיונים שלו עם אור . לי אישית אור אהובה וחשובה מאד . אני חייבת לה הרבה אעשה הכל בשבילה. רוצה לבא איתי ,בא תזיין אותי, תירגע מהכאב המטומטם שבתוכך . אני הלום ממירי ידעתי שהיא קצת קוקו בראש ."אנחנו בשיא שלה".
מירי אני לוחש אמרת "שתזיין, זיונים, חדירות לתוך, תזיין אותי" , את רושמת מירי הלך לך כל היום, את על הברכיים ומלמולים עד מחר בבוקר.. הגזמת צדיקה.
חחחחחחחח מירי צוחקת בקול .הסועדים העדינים מביטים בנו בתמיהה זעזענו את המערכת העדינה שלהם.
מה קורה אבי מאבד אומץ ? אל תתחמק רוצה או לא ? רונן ואור אומרים שלא תירגע עד שתזיין אותי . (ידעתי שהשלישייה מתואמת ) אתה מאור לא נפרד אני ארצח אותך. נלבש עליך שחורים, אור ואני שנה שלמה בכיף אני מבטיחה. על פי ההלכה כדת וכדין.
מירי אני אומר ומה עם הדת שלך היא מרשה ? …אני עושה "שלום בית" זה דוחה אפילו שבת .ובעלי מסכים בכל לב.
אני לא מזיין בכוח מירי תשכחי מזה . והתאום הזה בינכם עושה אותי עוד יותר נבגד ,כמו ילד קטן שזקוק לסוכריה …
מי אמר בכוח אבי שמעת ממני שזה בכוח ? אני כאן כי רונן רוצה לבקר מידי פעם במיטה של אישתך .לא שיש לי התנגדות ואמרתי להם .ואני רוצה לטעום אותך , לבדוק מה בדיוק אור הנפלאה מוצאת בך .יש לי רשות מבעלי אני חושבת שזה מותר . הלילה אתה בא אלי הביתה נכנס איתי למיטה ומזיין אותי .רונן הולך לבית שלך לזיין את אור . מה שנשאר זה הסכמה שלך כבעל של אור. בלי זה אני לא מרשה .כי זה פשוט אסור ע"פ הדת.
צלצול בפלאפון רונן בצד השני נתן לנו מספיק זמן לדבר אני שומע את המתח בקולו. מוודה שהכל בסדר ואני לא משתולל בכעס על אישתו . הכל טוב אני אומר תן לי לדבר עם אור .צלצלתי לאור במשרד שומע את החשש בקולה הרועד . המצב שמירי מציעה נראה לך אהובה שלי ? ..רק אם לך לוחשת ברעד אור …
סיכמנו מירי ואני הלילה אני ישן אצל מירי. נכנעתי למצב אור הבנתי פתאום שאת ואני אסירים של עצמנו . אני לא רוצה שנהיה אסירים . אנחנו שותפים לחיים אור . אעשה הכל שתהיי מאושרת זו השאיפה שלי בחיים .זה יעשה אותך יותר מאושרת אור ?… לא אם אתה לא שלם עם זה אבי . אתה חייב להיות שלם עם זה אחרת זה לא שווה .
בלילה נכנסתי למיטה של מירי .יודע שרונן מבקר באותו זמן בתוך אשתי .מירי גבוהה יפיפייה שטנית בהירה .גוף נשי עגלגל במקומות הנכונים . במקומות שמטרידים את מנוחת הגבר . נשכבתי על הגב מחכה שתשכב על ידי נראה איך זה מתחיל .
מירי מתמקמת בין רגלי על בירכיה "מקווה שלא תתחיל להתפלל" כמו שהצעתי הבוקר .אוחזת בזין שלי מתרשמת יורדת מכניסה לפיה . קיבלתי מציצות בחיים שלי . מירי היא המלכה הבלתי מוכתרת .איזו מסירות מחזיקה אותו מצמידה ללחי שלה חשה אותו. מלטפת אותו בלחיה מנשקת את הכיפה. שוב מוצצת ומצמידה ללחי השניה .שואבת את החור לתוכה את הנוזל הלבנבן שגולש ממנו.
אולי תתהפכי אלי מירי ? אני לוחש אני רוצה לטעום אותך . מירי מסובבת את גופה עד שהכוס המגולח מול פני . העור שלה חלק במקומות הנכונים מגולח בלי שערה אחת . אני תוחב את לשוני לתוכה טועם את הלחות מוצץ נדחק לתוך החריץ הוורוד. עליתי בלשוני לחיבור הקטן בין חוריה מוצץ מלקק את הזיעה המלוחה הנעימה. עינגתי אותה מירי רעדה מעלי דוחפת את אגנה אלי חזק גומרת . הרגשתי בעונג שלפני הפליטה יודע שאני מאבד שליטה .פלטתי לתוך פיה המוצץ ללא הזהרה . הפה שלי מלא בחריץ שלה . גמרנו יחד מאבדת שליטה מירי בלעה הכל .נפלה תשושה עלי הרגשתי שהיא מנשקת את הזין שלי עדיין זקוף ,החזרתי לה בנשיקות לכוס המדהים שלה.
זיינתי מתענג עם מירי פעמיים . עייפים לחשה לי אור לא טעתה אתה מאהב נפלא . התענגתי מאד אבי תבא אלי שוב. אחכה לך בשמחה . שכבתי על גבי חושב על הכוח הנשי המטריד המטריף אותנו הגברים.
למחרת ישבתי במשרד כשנכנס רונן מתיישב מולי . נוו איך היה ? בן זונה אני עונה יש לך אשה מדהימה . היה לי לילה נהדר הרבה זמן לא היה טוב כמו אתמול. ואתה אני שואל ? עם אור זה לא חדש אבל תמיד מענג . יש בה נשיות חושניות מדליקה .התגעגעתי אליה. לא הבנתי כמה הייתה חסרה לי.
בא ניתן לבנות להחליט עם מי ישנו בלילה . אם מירי תזמין אותך אור תתקשר אלי וההיפך . מה אתה אומר אבי ? שיהיה אני עונה .אנחנו נשואים כל הארבעה יחד. אחרי הלילה עם מירי מודה שההייתי רוצה עוד.
ביום שישי אנחנו מתארחים או מארחים את מירי ורונן .הקטנים משחקים בינהם אני ורונן משוחחים על העבודה תכניות לשבוע הקרוב. הנשים בעיניני נשים או משפטים בהן עוסקות ביום יום .בסוף במרפסת ישובים בכורסאות נוחות , הקטנים רדומים, חושבים כבר לזוז הביתה .
"דורון" התקשר אומרת מירי נשמע מאד שמח .היה שנתיים בחו"ל הוא נשוי מזמין אותנו למפגש הבא שהוא עורך עוד שבוע. אור ורונן שמחים רוצים לשמוע עוד מירי מספרת על השיחה .אני לא הבנתי הכל . מסתכל על אור תוהה ..אסביר לך בדרך אבי בא ניקח את הקטנים ..מאחלים לילה טוב יוצאים עם הקטנים הרדומים בידים .
לדורון וילה ענקית כמעט על שפת הים .עם מספיק חדרים לפלוגה של חיילים שכל אחד בחדר נפרד .ממשפחת תעשיינים ידועים טובעים בכסף. גינה ובריכה ענקית בחוץ .בחורף בריכה מחוממת בתוך הבית. כל הפינוקים האפשריים בחדרים .הוא מארגן האורגיות החביבות על השלישיה הסובבת אותי .הכיר את הבנות כשלמדו באוניברסיטה ושימשו בנות לווי למיליונרים . (לא מאמין אור ומירי עסקו בזנות בדרגה הגבוהה ביותר) אור מספרת בלי להתבלבל .שבלילה כזה כיסתה עלות של שנה שכירות ,ומחייה , ונשאר עודף.
רונן יודע על זה ? אני שואל …אור מביטה עלי בחשש פחדנו רק ממך .כשהכרנו רציתי לספר לך הכל .שתדע ואם תרצה תקבל או תדחה אותי . אהבתי אותך לא רציתי לשקר לך.היה חשוב לי הזוגיות שלנו .רונן שמכיר אותך יותר מכולנו מנע ממני לספר . "לאבי צריך להזריק טיפין טיפין" .הוא אוהב אותך מאד אל תשברי לו את הלב… בינתיים
מתקבלים רק זוגות צעירים . יפים ומושכים את הרף רק דורון קובע . התנאי למשתתפים .אסור לסרב לאף אחד. גבר או אישה שמבקש צריך להענות לו . חייבים להופיע זוג ,יחיד לא מתקבל , רק בנות יכולות להופיע לבד. הקבוצה בדרך כלל בין 20 ל 25 זוגות חוגגים מיום שישי בערב עד מוצ"ש ,מי שגמור יכול למשוך עד ראשון בצהריים. כולם עוברים בדיקות רפואיות בסמוך למפגש . מירי אומרת שדורון סומך על מירי ואור מתקבלים בלי הפעם.
ואם לא בא לך על מישהוא ? אני שואל את אור ..יש מבט שאנחנו נותנות שאומר בבקשה תוותר . לא תמיד מצליח אבל הגברים שם ברמה לא זוכרת שלחצו אותי . בסופו של דבר הנשים מחליטות עם מי לשכב .האמת כולם כאלה מסתולים בסוף שכבר לא מבחינים.
הטיפין טיפין הזה יגמור אותי מה אני עוד לא יודע על האישה הנפקנית האהובה שלי . במיטה אני לוחש לאור תלכו אתם . אור נצמדת נכנסת לתוכי אני לא הולכת לא בלעדיך . אור את אוהבת את זה תלכי, בשבילי זה יותר מידי גם ככה אני חולק אותך עם רונן . אתה בעלי ואני לא נפרדת ממך .אני עם רונן רק אם אתה עם מירי .
התפיסה של אור על זוגיות מדהימה אותי .בגידה מבחינתה רק אם אני לבד .לא חולק עונג אחר .ולא חשוב עם מי לדעת שגם אני מתענג כשהיא מתענגת. זו הזוגיות האולמטיבית שלה .
בבוקר טלפון בהול ממירי . בינתיים יצאה מהדת כמו מהרבה שגעונות זמניים שלה .נשארה רק עם השבועיים כן שבועיים לא . מודה שזה הדבר הכי חכם ביהדות.
אבי מהיום אני סוגרת בפניך את הרגלים בן זונה פרימיטיבי .ואני אדאג שגם אור . אם לא תבוא לחגיגה של דורון ..שומע אותה שואלת את רונן ברקע ..עוד פעם רונן מה עושים ? (שומע את רונן ברקע) חוזרת אלי ..אם לא תבא אני ..חכה רונן רושמת… אני "מולקת לך את הביצים" …ומה רונן (שומע תשובה חלושה ממנו) ועושה מהם "ביצים חומות" מירי אולי הייתה זונת צמרת פעם… לקלל ולאיים לא משהוא .
נוסעים צפונה לחגיגה של דורון מפקידים את הקטנים אצל הסבתות . בדרך מקבל תדרוך על מה שיהיה .בפעם הראשונה אומר רונן קצת תרגיש "אאוט סייד". קח את הזמן תביט סביב תלמד מה ואיך מתנהלים . תראה שהמפגש מתנהל בכבוד ובעדינות .כולם יודעים בשביל מה באו ורוצים להנות . כולם אנשי צמרת אל תתפלא לראות את המפורסמים והיפים ביותר . הכי חשוב תתנהג באדישות כאילו אתה חלק מהם . גם לי לקח לי זמן ללמוד.
אור סיפרה לי על "הטיפין טיפין " שלך מנייק מזדיין . מנעת ממנה לספר לי שמירי והיא היו זונות צמרת .
אבי ,אחי האהוב ,האבוד ,הדפוק, הפרימיטיבי, תגיד לי שטעיתי קדימה תצעק את זה . אור מסתכלת בחלון לאופק . בסוף אני אומר הייתי מתחתן עם אור שלי גם הייתה מגלה שהיא זונה, רוצחת סידרתית, וחובבת עאמבה . לא לראות את העיניים שלה יום יום עדיף למות. העיניים של אור זורחות למות עליהם.
מגיעים לוילה שער חשמלי מסוגנן . הפאר מתחיל עם הכניסה למתחם הענק .בדלת מקבלים אותנו דורון ואשתו מחבק ומנשק את מירי ואור דוחף את הלשון לתוך פיהם שואב אותם . הזונות צמרת לשעבר מחזירות לו נשיקות לוהטות לקחתי צעד לאחור יש גבול למה שאני מסוגל . אם הוא דוחף לי את הלשון אני משכיב אותו .
כנראה שגם לו יש גבול ,לוחץ לרונן ולי את הידיים מכיר לנו את אשתו .בובה יפיפייה . זר קלוע בראשה בשערה החלק הבלונד טבעי . אולי בת 16 כך זה נראה לי צעירה מאד אור אמרה שהוא למעלה מ 30 . נגשתי מחבק את הבובה מחליק את הלשון לתוך פיה. הבובה נענת לי מחזירה ומולקת את שפתי . רונן לא מפגר אחרי המנייק , אוחז בישבנה מהדק אליו ודוחף את הלשון לתוכה . לא שמעתי שום טענות מהבעל .
נכנסנו הרבה זוגות הגיעו לפנינו לא מספר מי היו שם. כולם מכירים אותם .שולחנות מסביב לסלון הענק עמוסים באוכל . בר משקאות פי כמה מכל פאב הכי ידוע . בפינה אבקה לבנה שורות שורות עם קשיות .סיגריות מגולגלות ידנית. סיגרים קובנים בקופסא מחיר של כמה משכורות שלי . קח אכול תשתה תסממם ותזיין כפי יכולתך . מוסיקה שקטה ברקע מכניסה לאוירה את האורחים הנכבדים ..החרמנים.
משרתים עם פאפיון עירומים. נבחרו בגלל הזין הענק שלהם משרתים את האורחים והאורחות .מוטסים במיוחד מחו"ל כל דרישה מתמלאת במלואה …כל דרישה גם מגבר שרוצה מאחור. ראיתי כאלה .כורעים שותים כוס של מישהיא ומשרת תוקע אותו מאחור . התפלאתי לראות ח"כ צעיר נתקע מגיש את התחת שלו הפה בתוך אישתו היפה.
לא לקח הרבה זמן. לאלה שבאו קודם לנו .דווקה הנשים נכנסו לחדרים ראשונות חזרו עירומות .לא לקח לגברים זמן לחזור החדר התמלא בכוסים הכי יפים מכל הסוגים ומכל הסגנונות . בזין של הגברים לא תקעתי מבטים את זה השארתי לנשים . דיבורים מוסיקה ריקודים עדינים של זוגות , נראה שכולם מכירים את כולם מאורגיות קודמות. נוצרו זוגות שלישיות וחבורות מדברים .
כל אחד יכול לגעת בכל אחת.כמו שזה נראה לי . כדורסלן שחור ידוע משוחח עם הבעל לידו האישה מתרפקת מתפנקת על אצבע שלו שבתוכה בודקת שמן . אשתו השחורה המדהימה יושבת על חבר מאותה קבוצת כדורסל עולה ויורדת על הזין התקוע בתוכה . מגישה לו את שדייה הענקיים תוך כדי שיחה נעימה על סיכויי האליפות .
הרבה זוגות יצאו לבריכה שוחים או ישובים בכיסאות-ים נפתחות לשכיבה ומרופדים בכריות נוחות .אור ישבה בקצה כיסא כזה משוחחת עם גבר נאה בנוי היטב , היום "מאמן כושר" מוכר. יורש מניות בנק מהגדולים במשק. יותר מאוחר אור תספר שהוא המממן והמזיין העיקרי שהיה לה בתקופת הלימודים שימשה שנים פילגש שלו. הוא הראשון שגרר אותה לאורגיה הראשונה שלה , נדיב בצורה מבהילה. מכונית "הפורשה" של אור מתנה ממנו ביום הולדת .
ישבתי עירום בפינה עוקב אחרי המחזה המיני לפני .כמו שהמליץ רונן .הזין שלי עומד אני חרמן . מטר לידי עמדו שניים . דוגמנית צמרת הכי פורסמת ואמרגן. היא מכופפת והוא תוקע אותה החבטות בתחת שלה הגיעו עד אלי .
אור נשכבה על המאמן , על גבה ראיתי שהם ממשיכים לשוחח .הידיים שלו מלטפות חוקרות אותה.מועך את שדייה . היא עולה ויורדת לאורך הזין שלו שבגבה .לבסוף קמו אוחזים ידיים הלכו לחדר .אור מעכסת לידו כמו זנזונת. עליתי אחריהם לחדר הם לא נעלו עמדתי במזדרון החשוך מביט לתוך החדר המואר קלות .תאורה מינית אינטימית .
פעם ראשונה רואה את אשתי מזדיינת עם אחר .אור על ארבע מבליטה אליו את החריץ שלה .הוא טורף את הכוס שלה בלשונו. מרטיב אותה מכין אותה לתקיעה . בן זונה איזה זין ענק פי שניים ממני .הבנתי מה מצאה בו ולמה שמשה שנים פילגש לזין כזה. צווחות ההנאה שלה המוכרות אלי הגיעו מיד . ראיתי איך היא זורקת את התחת אליו בעוצמה לספוג להכיל את כל הזין בתוכה . אור גמרה ..וגמרה.. אני מכיר את הגמירות העוצמתיות שלה . בסוף הבן זונה נתקע עד הסוף בתוכה מזרים מזריע אותה .תשושים נפל המאמן עליה .ממשיך להניע את הזין בתוכה.אור מרימה את האגן מקלה עליו להמשיך לטחון . אור והוא נשארו בחדר כמעט כל המפגש התגעגעה אליו חזק . אור והמאמן ירדו רק לאכול לשתות ולעלות לעוד סיבובים מהנים יחד.
בשלב מסוים, מיוחם ,חשבתי די לקום לתפוס מפורסמת מסוממת לתקוע אותה. הבובה התקרבה אלי מתיישבת בקצה הכיסא שלי. היי אתה כאן לבד ? (להגיע לפינה שלי ? כנראה חיפשה מפלט) …פעם ראשונה שלי לא בטוח איך העניינים עובדים כאן אני לוחש. הבובה מצחקקת ,שלי השנייה כשהתחתנתי עם דורון זה היה התנאי שלו .הוא מכור לחגיגות שהוא מארגן ושולט בהן. מצאתי שזה מוצא חן . פעם ראשונה קשה .אני מבינה אותך . עדיין מתפלא על הגיל שלה הבטיחה שהיא עוד חודש בת 19. לא להאמין המראה שלה של ילדה קטנה אולי בכיתה י" אמרתי לה את זה נהנתה מהמחמאה. כולם אומרים לי את זה יש סוג של גברים שחולים על המראה הילדותי שלי . אני רואה את זה בעיניים המגעילות שלהם .ובורחת מהם .
יצא דוגמן מפורסם מהיפים במשק .מחפש בעיניים סביב .הבובה מהר התיישבה עלי נכנסת בין רגלי השלוחות בכיסא ים. נשענת עלי .חבק אותי לוחשת אל תיתן לו להתקרב אלי .הוא דוחה ורודף אותי כל הערב .לקחתי שמיכה שעל יד כל כיסא כיסיתי אותנו .הכנסתי את הבובה מתחת שומע אותה מצחקקת . חיבקתי את הגוף הנשי ילדותי חמים שלה. מלטף את שדייה הקטנים ילדותיים משהוא . הבובה נענית מתמקמת עלי נוח יותר .נשקתי לצווארה שולח יד בין רגליה .החריץ שלה החמים מקבל את היד שלי בשמחה .חשתי ברטיבות קלה בשפתיים הקטנות .הבובה פישקה את רגליה קלות מאפשרת לי ליותר מללטף .
אולי נעלה לחדר אני לוחש לבובה .קשה לי להזדיין מול כולם .כן היא עונה זה באמת קשה בפעם הראשונה .

7 מחשבות על “אחים לנשק – חילופי זוגות – חלק ראשון”

 1. מאוד קשה לקרוא נראה כאילו תרגמו את הסיפור מאנגלית לעברית בגוגל טרנסלייט

  הגב
 2. סיפרו מעולה, רק בעיה שהכתיבה מוזרה וקשה מאוד להבין, כדאי לעבור ולתקן, עלילה ברמה גבוהה מאוד, רק תעבוד על העריכה.

  הגב
 3. סיפור מחרמן
  אהבתי חילופי זוגות
  רק שאשתי לא בעניין אשתי שמרנית שמרנית

  אוהב לזיין בנות כמה ביחד באורגיה
  והגברים לא מפריעים לי כלל
  שיעשו לי מה שירצו

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)