חוויות מיניות בישיבה

היי J

קוראים לי דני שם המשפחה שלי לא באמת משנה לכם..

ואני רוצה לספר לכם על אחת החוויות המיניות שלי.

נולדתי למשפחה ירושלמית חרדית מעדות המזרח (אם הייתם יודעים את שם המשפחה בטח הייתם מבינים בעצמכם…) ואני הבכור מבין שבעה אחים.

לא הלאה אתכם בקורות ילדותי, אתחיל את הסיפור כשאני בן 18 אני מתנשא לגובה 1.80 מבנה גוף שרירי עם גוון עור שזוף וחלק, יש לי עיניים שחורות ושיער שחור קצוץ ובלי פאות, ואני לומד בישיבה חרדית ידועה בבני ברק, הישיבה היא ישיבה ענקית ובה לומדים ברובם אשכנזים ליטאים ומעט ספרדים כמוני, ואיתי בשיעור, ככה קוראים לכיתת תלמידים בישיבה, היה תלמיד נוסף ששמו מיכאל.

מיכאל היה ההתנסות המינית המשמעותית הראשונה בחיי, ומיכאל הוא בחור נאה, יש לו מין יופי נשי, תווי פנים עדינות, אף קטן, אוזניים קטנות, הוא רזה מאוד ויש לו עיניים ירוקות ושיער שטני בהיר עם פאות קטנות מאחורי האוזניים, והוא לא גבוה במיוחד, לבושו תמיד מוקפד, מכנסיו צמודים כמעט כמו טייצ של בחורה, חולצה לבנה בתוך המכנס מהודק עם חגורה ומהצדדים משתלשלים ציציות.

ועד שעליתי לשיעור ג (כיתה יב שלכם) לא שמתי לב במיוחד למיכאל, אנחנו תמיד היינו חברים ותמיד ראיתי בו חתיך אך אף פעם לא ראיתי אותו מקרוב כל כך ואף פעם לא התייחסתי אליו באופן משמעותי.

אך בשנה שעלינו לשיעור ג נהיינו שכנים, הן בחדר השיעורים הוא תפס את המקום הצמוד אלי בשולחן והן בחדר השינה בפנימייה הוא קיבל את המיטה שמול המיטה שלי.

כך שלמעשה הפכנו להיות חברים ממש קרובים, מיד בתחילת שנת הלימודים כשמיכאל התיישב בשולחן שלי היכה בי ריח נעים של כביסה, והיה לו גם ריח גוף נעים. מצא חן בעיני.

כשהמגיד שיעור, כך נקרא המורה בישיבה, נכנס והחל את שיעורו היה לי שמעמם ושמתי לב שגם מיכאל נראה משועמם, הוא צייר עם עט על מחברת סתם ציורים מקושקשים, ואני החלטתי קצת להציק לו, שמתי את ידי על משענת הכיסא שלו ושלחתי את האצבעות שלי לכיוון בית השחי שלו בניסיון לדגדג אותו, בפעם הראשונה מיכאל קפץ קלות וחייך אלי ושוב חזר לקשקושים שלו במחברת. בפעם השנייה הוא הבין שכנראה גם אני משועמם ואני רוצה להשתעשע איתו קצת בזמן השיעור, ואז הוא שלח את ידו אל מעל הרגל שלי כשהוא לוחץ מעל הברך, מה שגורם לרגל לקפוץ מרפלקס בלתי נשלט, כמובן שהרגל קפצה אך הרגשתי נעים ממגע ידו ברגלי. חייכתי אליו. וכך שיחקנו במשך כל השיעור וכך היה במשך כמה ימים. רק אציין שהשולחן שלנו היה האחורי ביותר והפינתי ביותר בכיתה ככה שרק המגיד שיעור יכול לראות אותנו וגם אז הוא לא רואה מה קורה אצלנו מגובה החזה ומטה.

לאחר מספר ימים, לא ברור לי מי מבינינו התחיל את זה אבל התחלנו ללטף אחד את השני, בהתחלה זה היה בכפות הידיים והאצבעות ולאט לאט בידיים ואז בגב, זה היה לי נעים מאוד וגם מיכאל הרגיש נעים מאוד. ואז זה התחיל, הרגשתי מין משיכה מינית כתוצאה מהמסאז הזה שעשינו האחד לשני, אף פעם לא הרגשתי משיכה מינית כלפי גבר והיה לי קצת מוזר העניין. האמת שגם כלפי נשים לא חוויתי משיכה מינית משמעותית מכיוון שלא כל כך ראיתי נשים מקרוב.. רק בחורות שעוברות ברחוב בבני ברק או בשכונה החרדית שבה גרנו בירושלים היו הנשים היחידות שראיתי, רק לפעמים כשהייתי על האוטובוס בדרכים ועברנו בשכונות חילוניות יכולתי לראות בחורות בלבוש קצר ומעט חשופות, ואליהן חשתי משיכה, זה גירה אותי. ובפנטזיות שלי במקלחת הייתי מפנטז עליהן..

ולכן התפלאתי למה אני נמשך למיכאל, ולדעתי זה מפני שמיכאל הוא כוסית על עם זין בין הרגליים, ומאחר ומעולם לא ראיתי כוס של אישה, הזין של מיכאל לא הפריע למשיכה המינית שחשתי.

ואז תוך כדי שאני מלטף את גבו במעגלים היד שלי ירדה כלפי מטה יותר ויותר ואני מנסה למשוך לו את החולצה החוצה מהמכנס על מנת להשחיל את היד לגב שלו ולהרגיש את העור שלו, ואני מנסה בעדינות ולאט לאט אני מרגיש איך החולצה משתחררת מהמכנס והאצבע שלי נוגעת כבר בגב התחתון של מיכאל, הסתכלתי עליו והוא היה נראה שנעים לו ואין לו התנגדות למעשי. ולמעשה הוא אף מנסה לחקות אותי..

פתחתי את החגורה בכארבעה חורים כדי שיהיה לו קל למשוך את החולצה שלי.

חזרתי אל הגב שלו ומשכתי לו את החולצה פחות בעדינות, הכנסתי את ידי מתחת לחוצה שלו והרגשתי את העור הנעים והחלק שלו, זה חירמן אותי, התחלתי להרגיש את המה שמו שלי טיפה מתקשה, במיוחד כשאני חש את היד העדינה והקטנה שלו מלטפת את הגב שלי והוא במגמה ללמטה לכיוון הישבן שלי, זרמתי איתו, פתחתי את החגורה שלי והשארתי אותה תפוסה על החור האחרון של החגורה.

כשהחזרתי את היד שלי לגב שלו הרגשתי שגם מיכאל שחרר לחץ מהחגורה שלו, כמובן שירדתי גם אני לטוסיק הקטן שלו, ליטפתי אותו כהוגן, צבטתי לו את הישבנים וזה הרגיש לי מאוד נעים.

העפתי מבט לכיוון הזין של מיכאל וראיתי שיש אצלו בליטה קטנה במכנס, זה גירה אותי מאוד.
שלחתי את ידי מסביב לגבו מתחת לחולצה בניסיון להגיע אל הבטן התחתונה בואכה מעל אזור הזין של מיכאל, מיכאל נהנה ממעשי, ראיתי זאת לפי שינויי תנוחות גופו ותזוזותיו על מנת לאפשר לי גישה נוחה.
מיכאל הכניס את ידו אל הכיס המכנסיים שלי כהוא דוחף פנימה לכיוון הזין שלי, ועמד לי. המה שמו שלי נעמד כאילו הוא חניך תורן ב'ח' פלוגתית של טירונים צהובים בבא"ח צנחנים שמעיף הקשב למ"פ.

ידו בקושי רב הצליחה לגעת קצת בזין שלי, חבל שהכיס לא עמוק יותר, חשבתי.
וגם אני מתקשה להגיע אל הזין שלו כי היד שלי לא ארוכה מספיק, ולכן אני מחזיר את היד שלי מסביב לגבו ואני משחיל אותה אל מכנסיו מהצד הקרוב אלי לכיוון הזין של מיכאל.

לראשונה הרגשתי איבר מין של אדם אחר. והוא היה גדול, הוא היה עבה וארוך ביחס לזין שלי, וליטפתי את האיבר שלו והרגשתי בעננים. היה לו ריח נעים מאוד, והרגשתי התרגשות ממה שאני עושה לו. וכך תם לו זמן השיעור ונאלצנו לקום ממקומנו וללכת אל בית המדרש של הישיבה, שאלתי אותו אם הוא רוצה לעלות איתי לשירותים של הפנימיה ששם ריק בשעה כזאת מכיוון שכולם בלימודים..

עוד 10 דקות ניפגש שם, הוא ענה לי, קודם נלך לשים את הספרים בבית המדרש ואז תעלה אתה ותמתין לי שם, לא נלך ביחד שלא יראה מוזר. כמובן שהסכמתי.

אחרי שהנחתי את הספר עליתי לקומת הפנימיה, נכנסתי לשירותים, הוא היה נקי לאחר שזמן קודם לכן עברו עליו צוות הניקיון של הישיבה, היה לי פיפי, כנראה שכשהזין עומד במשך זמן ואז קצת נרגע נהיה תחושה של פיפי דחוף.. עשיתי פיפי והורדתי את המים, שמעתי מישהו עולה במדרגות, פתחתי את דלת השירותים והלכתי לכיור לשטוף ידיים, ראיתי את מיכאל מגיע, הקומה הייתה ריקה מאדם והיה שקט, הזמנתי אותו להיכנס לתא שאך יצאתי ממנו, מיכאל ביקש שאמתין רגע כי יש לו פיפי.. חייכתי ואמרתי לו שאני רוצה לראות אותו משתין, הוא הסכים.
נכנסנו ונעלנו את עצמנו, מיכאל פתח את הרוכסן הוציא את הזין שלו מהתחתונים, הוא היה גדול, וראיתי אותו מתקשה כתוצאה מזה שאני עומד וצופה בו, והזין שלו עמד.. גוון עור בהיר מאוד, חלק מאוד, ראיתי שהוא חלק מאוד גם מעל הזין, עדיין לא גדל לו שיער הערווה, יש לו רק פלומה קטנה וקצרה. ממש כוסית, גם הוא וגם הזין שלו.
הוא המתין במשך זמן מסויים עד שהפיפי החל לזרום ממנו החוצה.. זה היה מראה נעים, הרגשתי צמרמורות, התחושה של להתחבאות ולעשות מעשה אסור הוא תחושה של ריגוש..
פתחתי את מכנסיי הורדתי אותן מעט יחד עם התחתונים ונגעתי בעצמי בזמן שמיכאל עושה פיפי מולי.

מיד כשסיים, הוא הסתכל על הזין שלי, ראיתי שמצא חן בעיניו, התקרבנו אחד אל השני והתחבקנו ככה שהזין שלי מחובק עם הזין שלו וככה אני עוטף אותו עם הידיים שלי, אני מנשק אותו בצוואר ונושך מעט את תנוך האוזן שלו, הוא נאנח מהנאה, ראיתי שהוא מחפש את הפה שלי ואז התנשקנו בפה הוא מצץ את הלשון שלי ואז אני את שלו. טירוף חושים. הרחקתי מעט את האגן שלי והשחלתי את ידי פנימה וחפנתי את הביצים שלו ואת הזין שלו ואז חיברתי את הזין שלו מקביל לזין שלי וככה אני מאונן לשנינו תוך כדי הנשיקות.

מיכאל שאל אותי אם אני מסכים שהוא ימצוץ לי, בטח שהסכמתי, ואני ימצוץ לך אחכ אמרתי לו, הוא שמח.
מיכאל ירד על ברכיו, הרגשתי את האוויר החם שיוצא מפיו לכיוון הזין שלי, נאנחתי, ואז הרגשתי את הלשון שלו נוגעת בכיפה, אוחחחח, ואז הלשון הלכה מתחת הזין והזין נכנס לפה החם והנעים של מיכאל, אוחחחח, התחושה מטריפה, ואז אני מרגיש שמיכאל מוציא ומכניס מוציא ומכניס, היה לי נעים מאוד אבל פחדתי שאני אגמור לו בפה.. ולא רציתי. ביקשתי שיעצור ושעכשיו תורי למצוץ לו.
מאחר והוא נמוך ואני גבוה אז העמדתי אותו מעל האסלה, ככה בדיוק היה הזין שלו מול הפה שלי, שחררתי את המכנסיים שלו וחשפתי את כולו בפני, בהתחלה שיחקתי עם הזין שלו בידיים שלי, ואז שלחתי יד אחת בין הרגליים שלו לכיוון הטוסיק שלו, העברתי אצבע לכל אורך החריץ שלו, כשנגעתי בפי הטבעת שלו הרגשתי שהוא חווה צמרמורות והוא מזדעזע בנעימות.
הבאתי את הפה שלי קרוב לזין שלו, הכנסתי את הכיפה שלו לפה שלי ומצצתי כאילו זה היה המוצץ שלי כשהייתי תינוק, היד שלי מלטפת את פי הטבעת שלו ואת הביצים שלו לסירוגין. ומידי פעם אני מכניס את האצבע שלי לפה על מנת להרטיב מעט את פי הטבעת שלו, הוא גנח, היה לו כיף, הוא דחף את עצמו קדימה כדי להכניס את כל הזין שלו לפה שלי, הסכמתי, ואז הוא מושך את עצמו החוצה ואז פנימה, הבנתי שהוא רוצה לזיין אותי בפה, זרמתי, היה לו טעם נעים בפה שלי, הזין שלו היה טעים.
פתאום מיכאל לוחש לי שהוא מרגיש שהוא עומד לגמור.. למרות שתמיד חשבתי שזה דוחה לקבל זרע בתוך הפה, בלהט הרגע ומהחרמנות שלי לחשתי לו בחזרה שאני רוצה לטעום אותו..
הכנתי לי בכף ידי טישו, שבמידה ואני יגעל יהיה לי לאן לירוק, ושקעתי מיד במציצה שלו, רציתי שיגמור חזק, שאבתי לו את הזין פנימה והחוצה ביד ליטפתי את הטוסיק שלו, מידי פעם אני דוחף מעט את קצות האצבע שלי אל פי הטבעת שלו, בכל פעם שעשיתי את זה הוא היה משתגע מטירוף חושים, ואז ראיתי שהוא מתחיל ממש לגנוח ולהתנשף, מפסק את הרגליים מעט והבנתי שהגמירה תהיה ממש בקרוב, הוצאתי מעט את הפה שלי ותפסתי את הזין שלו ביד אחת ושליש מהזין שלו עוד בתוך הפה שלי וככה אני מאונן לו חזק לתוך הפה שלי, עד ש..

בוםםם, הרגשתי שפריץ של נוזל חם וסמיך בתוך הפה שלי, ואז שפריץ נוסף, הרגשתי כמות גדולה של שפיך בכל אחד מהשפריצים והטעם היה לי מוזר בפה אז הוצאתי את הזין מהפה וכיוונתי אותו לטישו שהיה לי ביד, היה לו עוד שלושה שפריצים בקנה אחרי השתיים שהוא ירה בפה שלי… גמירה ענקית..
והוא רעד מהנאה, הוא היה נראה כמו בחורה גומרת וחווה אורגזמה חזקה, כולו רעד.

נתתי לו לגמור עוד ובכל הזמן הזה אני ממשיך לאונן לו עד שהוא ירגיש שנגמר לו הכל, מיכאל פקח את עיניו שהיו עצומות בגמירה, הוא הסתכל עלי וחייך, ירקתי את הזרע שלו על הטישו, והשלכתי את הנייר לאסלה, לקחתי נייר נוסף וניקיתי את הזין של מיכאל מכל מיני שאריות, ואז הכנסתי שוב את הזין שלו לפה שלי רק כדי להרטיב אותו מעט, הרגשתי איך הוא נהיה רפוי.
מיכאל ירד מהאסלה הוא שאל אותי איך אני רוצה לגמור, ראיתי שהחשק המיני שלו נגמר והוא סתם מכריח את עצמו כדי לא לבאס אותי.. אמרתי לו שאני רוצה לגמור לבד והוא יכול ללכת, רק שלפני כן אני רוצה להלביש אותו בחזרה.. זה חירמן אותי. הוא הסכים.
הרמתי לו את התחתונים וחפנתי את הזין שלו לתוך התחתונים ואז הרמתי לו את המכנסיים סידרתי אותו כהוגן ושלחתי אותו.
לאחר שהלך החשק המיני שלי ירד במעט, החלטתי להיכנס לחדר השינה שלנו ולאונן מתחת לשמיכה, נכנסתי לחדר הוצאתי מהארון שלי מס מגבונים ונכנסתי למיטה, כנראה שהתעייפתי קצת ונרדמתי במיטה כשיד אחת מחזיקה את הזין וביד השניה יש מגבונים..
ככה ישנתי עד ההפסקת צהריים ומיכאל נכנס לחדר.. הוא ראה שאני ישן והוא רצה לבדוק שאני ממש ישן, הוא הרים מעט את השמיכה שלי ואז הוא גילה מה יש לי בידיים… הוא הבין שאני עוד לא גמרתי..
חזר לו החשק המיני.. בכל זאת עבר שעה וחצי מאז שגמר.. הוא הצטער שאני עוד לא גמרתי והוא החליט לפצות אותי על כך. הוא נעל את החדר, הוא התיישב על הרצפה ואני שוכב על הצד שלי ככה שהזין שלי בכיוון שלו, הוא הזיז לי את היד מהזין, הוא הכניס את הזין לפה שלו והתחיל למצוץ, חשבתי שאני חולם חלום, אבל ככל שאני מתעורר אני מבין שמישהו ממש מוצץ לי את הזין, פקחתי עין אחת וראיתי את מיכאל, ליטפתי את ראשו והפנים שלו, הוא הסתכל עלי וחייכנו שנינו היה לי נעים המציצה שלו, היד שלו ליטפה את הישבן שלי בזמן שהוא מוצץ, הרגשתי בעננים, הרגשתי שאני מתקרב לגמירה ואמרתי לו את זה, הוא רצה שאני יגמור לו בפה, כנראה שהוא יותר מנוסה ממני, זיינתי לו את הפה חזק דחפתי את הזין שלי לגרון שלו, הוא נהנה ואני בטירוף חושים משגע, הרגשתי שאני עומד להתפוצץ.
יצאתי ממנו, ביקשתי שיפתח פה גדול, אני רוצה לראות את השפיך משפריץ לפה שלו, נעמדתי על הרצפה והוא על הברכיים ואני מאונן לכיוון הפה שלו חזק, הפה שלו פתוח הידיים שלי מלטפות את הביצים שלי והוא ממתין, ואז..

הגל הראשון היה חזק, הרוב השפריץ על הפנים שלו, הגל השני היה יותר חזק אבל כיוונתי היטב, ראיתי את הזרע שלי בתוך הפה שלו, בשאר הגלים הזין שלי היה בתוך הפה שלו הוא מצץ הכל ושאב הכל, לא השאיר כלום בפנים. תחושת סיפוק אדירה.

ובכן זאת הייתה החוויה המינית הראשונה שלי, אם נהניתם ואתם רוצים לשמוע עוד תכתבו לי בתגובות..

13 מחשבות על “חוויות מיניות בישיבה”

 1. ממש מזכיר לי את החוויה הראשונה שלי , כתוב יפה, ובהחלט מזכיר נשכחות

  הגב
 2. אהבתי מאוד, תמשיל את הקו של סקס עדין כזה, אבל עם יחסים בין שני הצדדים מאוד אהבתי

  הגב
 3. טוב זה לא באמת אמיתי הסיפור הזה לסיורים ישיבה יקח להם הרבה זמן כדי להגיע לשלבים כאלה

  הגב
 4. אובה לשמוע על משחקי שליטה. לזיין בכוח ללא רחמים..להפוך אותו לעבד שלך.

  הגב
 5. תכתוב עוד שהיה יותר שליטה שהיו יותר משתתפים שהיו יותר השפלות וכאב אולי תספר על החוויות של מיכאל ועל הניסיון שלו תעשה את זה יותר בזארי וקצוני ומעניין

  הגב
  • ממש נהנתי מהסיפור הזכרת לי את ימי בישיבה רק שאני הייתי הטיפוס הנערי כמו מיכאל. תמשיך לכתוב זה מעולה

   הגב
 6. הייתי מכניס מיד את הפה שלי לפה שלו ומשחק בשפיך, ושנינו נהננו מאוד,
  ואין ספק שבימים אחרי המשכנו לשחק בזין ולגמור הפה של השני, ואפילו לבלוע,
  ולהמשיך ככה בלילות.

  וכמובן בהמשך להגיע לתחת ולזיין שם אחד את השני,
  בשלב אחרי זה להכניס עוד חבר

  הגב
 7. מרי פו….. לא קשור ישירות לסיפור זה שאלה ? מה קורה עם המשך לסיפור טובות בית אחים (סיפור עשוי טוב )

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)