חבר טוב של אחי

נכנסתי לחדר וטרקתי את הדלת. בעצבים הורדתי חולצה מיוזעת וזרקתי אותה על הרצפה, אוויר קר נשף לי על השכמות החלקות והלבנות שלי. לא רציתי לבכות, אבל בגיל הזה הבכי תופס אותך בגרון וחונק אותך לכניעה. כשמזלזלים בי הגוף שלי רותח, האוזניים שלי מאדימות הירחיים שלי נקפצים והשפתיים מתנפחות והזין עומד. ככה עמדתי בחדר, בוכה עם הזין זקור.
שמעתי את הדפיקה בדלת. לא עניתי. יואב נכנס בכל זאת. חבר טוב של אחי מהגן, בן בית שתמיד היה ביננו חיבור. הוא לימד אותי להתגלח, והוא עזר לי להתאמן.
הוא נכנס ומיד הניח יד ארוכה ושרירית על הירח שלי, היו לו אצבעות רכות. "בני זונות, אני אומר לך"

ושוב בכיתי. יואב התקרב אלי תפס אותי  בעורף ושם את הראש שלי על החזה שלו, היה לו חזה רחב, עם השרירים התפוחים שיכולתי להרגיש עליהם מעט שערות. הוא הרים את היד מהירח שלי ושם לי אותה על הלחי. "אני פה"

עם שתי הידיים שלי עטפתי אותו, נוגע בגב שלו עם יד אחת, ובשריר הבטן עם היד השנייה, הייתי צריך אותו קרוב. החזה שלו היה צמוד ללחי שלי, הרגשתי כל שאיפה ונשיפה. "איך אני אגרום לך להפסיק לבכות? אה?" יואב שאל בקול נמוך "אתה יודע כשנותנים לילדים מוצץ, יש להם רפלקס שמחייב אותם למצוץ אותו ולהפסיק לבכות" צחקתי, גם החזה החם של יואב רעד. שתיקה מתוחה הייתה ביננו, השרירים שלי עוד היו חמים. יואב העביר לי יד על הלחי, וחשמל עבר לי בגוף. קירבתי אותו אלי עוד יותר, הרמתי מבט, ראיתי את העיניים השקדיות שלו, את התלתלים המבריקים, הנמשים והחיוך השובבי. כשהמבט שלו חודר אלי, הוא ניגב עם האצבע את הדמעה שלי ועם האגודל תפח על השפה התחתונה שלי. זה היה חדש, מרגיע ומלחיץ באותו הזמן, כשהוא התחיל ולשחק עם השפתיים שלי בתנועות מעגליות עלה בי חיוך קטן.

 
ואז יואב, כשהוא מביט בי, הכניס את כל האגודל שלו לפה שלי. "תמצוץ, תנסה, נבדוק אם זה עובד" שאבתי הגודל העבה שלו, והמשכתי להסתכל לו בעיניים. שיחקתי עם הלשון, מלטף ומלקק איתה את כל אורך האגודל. אהבתי את זה.
קצת נשכתי, "בלי שיניים!" הוא גער בי. צייתתי, וזה הרגיע את שנינו. כשהוא ניסה להוציא את האגודל לא נתתי לו, רק מצצתי יותר עמוק. אז הוא הכניס שתי אצבעות ארוכות כדי לשחרר את האגודל "אולי עם שתיים זה יעבוד יותר טוב" הוא הציע. רציתי להכיל את כל האצבעות, רציתי את כל היד שלו, כל הזרוע בפה שלי. זה לא רק הרגיע אותי, זה עורר בי שד. הפנתי את כל הגוף ליואב, העלתי את שתי הרגליים למיטה וישבתי עליהן, בעיניים לא עוזב אותו ומודה לו על כל שניה.
הוא ליטף לי את הגב, ושמתי לב שהוא מנסה להגיע אחורה יותר ויותר, הוא נאלץ להרים את האגן שלו כדי לתפוס לי התחת. מצאתי את עצמי משתנק מהאצבעות וגונח מעט. הוא נבהל והוציא את האצבעות. אבל לא הספיק לי. ניסיתי להכניס אותן חזרה והוא היה מהיר מידי ככה שהפה שלי התנגש לו בזין. איזה זין חם, קשה וגדול היה לו. דרך המכנסיים הרגשתי הכל. לא זזתי. מההלם שנינו קפאנו, הוא תופס לי בתחת ואני עם האף בביצים שלו, מריח ביצים בפעם הראשונה ומרגיש את הגוף שלי נמס. "סליחה…" לחשתי והפנתי את הראש אליו, מנסה להישאר קרוב למפשעה שלו ולשמור על צלם אנוש באותה נשימה. "אני דווקא מאמין שזה יכול לעזור לך… בוא תנסה למצוץ את זה, תגיד בעצמך מה אתה מעדיף"

הנהנתי והאוזן שלי רפרפה על הביצה שלו. הוא עזב את התחת שלי, ונתן עוד פליק קטן ששחרר ממני אנחה. הוריד חולצה, והתחלתי לרייר, איזה יופי מרשים, גוף מתוח ורחב, בחור חזק וקצת שעיר, פטמות שוקולדיות קשות. גבר שישמור עלי והפטמות הוורדרדות שלי. בתנועה אחת הוא הוריד את המכנסיים והזין הרחב והארוך שלו הכה בי. פשוט נפל לי על הפנים, חם ורך, הריח שיגע אותי והתחלתי לרטוט. מתוך יראה לכלי האדיר רק נישקתי אותו והתחלתי למצוץ בעדינות את הביצים, משחק איתן בפה ומרגיש איך הקשת בגב שלי גדלה.
כשהביצים שלו כמעט טפטפו מהרוק שלי, הוא הרים לי את הראש, ועם שתי אצבעות מנגב את הפנים שלי מהרוק של עצמי. ראיתי אותו שולח את האצבעות אחורה והרגשתי אותו מנקה את הרוק על חור התחת שלי, קרב מדגדג ומחרמן "אתה בסדר?" "מדהים יואב… עוד…" הוא הסתכל לי בעיניים הוא תפס בכלי הגדול שלו והעביר לי אותו על הפנים שאני, עצמתי עיניים והרגשתי את הכובד. פתאום הרגשתי גלים חזקים בגוף. 'הוא משחק לי בתחת!' חשבתי. מיד הכנסתי את הזין של יואב לפה. הייתי בבית. הוא מילא אותי ומתח לי הלסת, מתרחב לי יותר ויותר בפה. 'אני רוצה כל החיים שלי להיות עם זין בפה' זה כל מה שחשבתי. עולה ויורד עליו, מחזיק ביד אחת בבסיס ומממשיך לתת עבודה על העמוד מרטיב את כולו. יואב התחיל לגנוח, דוחף לי אצבע אני משתנק ומעלה את הקצב, 'תמלא אותי יואב' התחננתי. רציתי את כולו. "אל תפסיק…. אל תפסיק… הנה זה בא" הוא תפס לי את התחת עם שתי הידיים התחיל לזוז לי בפה קדימה ואחורה. מפריד בין הלחיים של התחת שלי, מבליט את החור הורוד והבתול שלי ומזיין לי את הפה. על הלשון הרגשתי את הזין האדיר שלו מתקשה, רוטט ואז בבאת אחת ממלא את הגרון שלי בזרע, הוא גמר כמו ברז, זה לא נגמר. תוך כדי הוא לחש לי "תמצוץ הכל" ואני שתיתי. הפה טפטף זרע, לא הספקתי הכל, הכמות של השפיך הייתה אדירה. אבל אני נלחמתי על כל טיפה, שואב כל מיליגרם של זרע סמיך ולבן, טעים לי. שמעתי את האנחות של יואב נהיות נמוכות יותר ויותר, הזין העבה נהיה שוב רך ונעים בפה שלי. הנמכתי את הקצב ולא הוצאתי את הכלי מהפה, לא רציתי להפסיק לעולם. הוא הסדיר נשימה ואמר "אז… זה עובד? נרגעת?" " עם הזין הרך שלו בפה שלי יצא לי רק "אהמממ". "יופי, זה אינסטינקט נוירולוגי…" שחררתי את הזין שלו כי ראיתי פתאום את הטיפות שזלגו לי מהפה ליקקתי אותן מהר מהסדין והריצפה. הוא בינתיים התלבש, ליטף את הראש שלי ויצא, הספקתי לראות את הצורה של הזין שלו דרך המכנסים כשהוא סגר את הדלת, וכבר התחלתי להתגעגע.

3 מחשבות על “חבר טוב של אחי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)