זין של לסביות

סיפור של  סינגל שייקר

 

לקח להן חודשים לגלות אחת את השנייה אבל זה סוף סוף קרה.

זה התחיל בחברות אמתית וכיפית שכזאת והמשיך לחדרי המיטות. הן דיברו כל יום והשתוקקו אחת לשנייה.

בלילה , כשישנו ליד הבעל הכרסתן והשעיר, הן דחפו לעצמן אצבעות ונדדו בפנטזיות על רגעים ותשוקות שהקוף הגברי שלצידן לא יכול להעניק להן.

הן ניסו להיפגש לפחות אחת לשבוע אך לא תמיד יצא להן באמת להרגיש באמת אחת את השנייה. לפעמים סתם ישבו באוטו עם כוס קפה והתנשקו בלהט ו או רקליטפו אחת לשנייה את הכוס מעבר לתחתונים.

לעיתים הצליחו לגנוב בוקר שלם בבית של אחת מהן ואז באמת החלה החגיגה. הן נתנו לעצמן דרור לשכב במיטה שעות ולהתענג אחת על השנייה. התלקקו ודחפו אצבעות אחת מאפשרות לקירות בלבד לצפוץ ולהאזין לגניחות העונג.

הן הסתפקו באצבעות וברוקט הקטן לעינוג הדגדגן. הלשונות עשו עבודה נפלאה אבל שתיהן רצו להתקדם ולעשות משהו שונה ולא שגרתי.

בשיחות האינסופיות ביניהן זה עלה לא פעם שלמרות שאישה היא הדבר האמתי עדיין זין בכוס הוא לא דבר שיש לזלזל בו. שתיהן מצאו את עצמן מתגעגעות לחדירה הגונה וזין קשיח שעליו אפשר להתכווץ בעת גמירה. הן מצאו את עצמן בשיחות המיטה מפנטזות על זיונים והבינו שעליהן למצוא לעצמן תחליף הולם. מחשב נייד שהובא למיטה הביא אותן למסע קניות אינטרנטי והזמנה ענקית שלא היתה מביישת חנות סקס קטנה. רתמה לסטראפ און הייתה הפריט הראשון ויחד איתה כמובן שלושה דילדואים מתאימים בגדלים שונים. האחת רצתה ארוך והשנייה רצתה רחב. אח"כ הן עברו לדילדו סיליקון כפול שיאפשר להן להתענג יחדיו על חדירה ובו בזמן להתנשק בפראות. ההזמנות, השיחה ובעיקר ההדגמות אחת על השנייה השאירו אותן במצב את עוררות מינית גבוהה. בשלב הבא הן עברו להזמנת פלאגים אנאליים בכל הצבעים ובכל הגדלים, למרות ששתיהן היו חסרות ניסיון בתחום החרמנות קצת בלבלה אותן והן החליטו שהן חייבות גם כאילו וסימנו את החדירה הכפולה כעוד יעד שעליהן לכבוש יחדיו. לאחר ששלחו את ההזמנה הביטו השתיים אחת על השנייה והבינו שאת הצעצועים הן יקבלו רק בעוד מספר שבועות ואילו החרמנות בערה בהן עכשיו.

בעלת הבית קמה מהמיטה בריצה אל המקרר וחזרה עם שני מלפפונים גדולים ושני גזרים. הן הביטו בהם והחליט שהמלפפון מתאים יותר. המלפפון הענק מתאים לתחת!!! ככה קבעה המארחת הקשוחה. חברתה יבבה קלות בדאגה אך המארחת נישקה וליטפה אותה בצורה אימהית ומרגיעה.היא השכיבה אותה על הגב וליקקה את החור ההדוק בשקדנות ומדי פעם דחפה את הלשון. חברתה שלחה יד לכוס שנטף ממיצים ויללה בעונג.

הליקוקים הפכו לתובעניים ביותר והיא התחילה לדחוף אצבע משומנת שהרחיבה את החור. האורחת ישר ניסתה להדוף את היד החצופה שפילחה את עכוזה אך המארחת תפסה אותה בגסות וסטרה לה. היא הורתה לה לפשק את פלחי העכוז ולהתכונן לחדירה.

המארחת לקחה את המלפפון המשומן והחדירה אותו לתחת המכווץ של אהובתה. הירק הענק בישבנה גרם לה לילל בכאב מהול בעונג.

המארחת פימפמה את המלפפון בתוך התחת ושיחקה בדגדגן עם ויברטור על עוצמה גבוהה.

הכאב החד בתחת הפך למענג ואחרי כמה דקות שבהן המארחת שיחקה לה בכוס, פימפמה את הירק בתחת ולחשה לאהובתה גסויות באוזן, היא גמרה בעוצמה שכלל לא הכירה. היא נאנקה וגנחה בקולי קולות כשהרגישה את ההתכווצויות הנעימות בין רגליה.

המארחת הביטה בשמחה באהובתה גומרת בעוצמה , מרטיבה להנאתה את אצבעותיה ומייללת בקולי קולות.

המלפפון המשומש נזרק לפח האשפה והן טופפו להן אל המקלחת. הן הסתבנו והתלטפו בתשוקה עד שבמהרה הבינו שלא הספיק להן.

המארחת ירדה אל המטבח וחזרה עם פירות קרים חתוכים בקערה. הצמד התכרבל להן במיטה מנשקות ומנשנשות את פירות העונה ואחת את השנייה. לחשות מילות אהבה ומתלטפות.

לאחר כחצי שעה השליכה המארחת את המגבת הצידה. חברתה הבינה את הרמז ומיקמה את עצמה בין רגליה . היא ליקקה את הכוס הרטוב והביטה למארחת בעיניים בזמן שנהנתה מהלשון של אהובתה שחקרה את הכפלים הרכים והרטובים.

"אני רוצה את כל היד שלך בפנים" הפתיעה המארחת את אהובתה. משחקי אצבעות היו חביבים עליהם עד מאוד אך מעולם לא עשו זאת עם יותר משתיים או שלוש אצבעות.

"רוצה שתרגישי אותי גומרת מבפנים, כמו שהבעל האפס שלי מרגיש את הגמרות שלי על הזין העלוב שלו" אמרה בעוד היא מפסקת את רגליה כמו רקדנית בלט. האורחת ההססנית הביטה באהובתה אך ראתה שזו אפילו לא מביטה בה ועיניה עצומות בציפיה. היא החדירה בעדינות שתי אצבעות והחלה לחקור את הכוס הרטוב. כמה חדירות אחר כך הוסיפה אצבע שלישית והקשיבה לגוף המתענג. באצבע הרביעית החלה המארחת להאנק בכאב אך המלמולים שיצאו ממנה דרשו המשך. האורחת נתנה לאהובתה קצת זמן והמשיכה דקות ארוכות בחדירות איטיות וארוכות עם כל ארבעת האצבעות. כל גופה של אהובתה נע בקצב חדירות האצבעות והיא ממש דחפה את עצמה על היד דורשת את החדירה.

"נו כבר!" דרשה והאורחת קיפלה את אגודלה ובתנועה חדה החדירה אגרוף שלם לכוס של אהובתה. הצרחה החדה הפחידה אותה אולם הפנים שידרו עונג עילאי

היא החדירה את היד המאוגרפת לכוס הרטוב והתבונה בפניה של המארחת, עיניה היו עצומות והיא נאנחה מעונג. היא התחילה לשחק עם היד בתוך הכוס ונצמדה למארחת וחיבקה אותה תוך כדי, לחשה לה באוזן כמה שהיא אוהבת שהיא ככה רטובה וכמה שהיא אוהבת לענג אותה. הן התנשקו בתשוקה נשיקות רטובות ורכות ועם היד הפנויה שנשארה לה שיחקה בפטמות של המארחת וצבטה אותן.

המארחת הייתה מגורה ובאקסטזה מטורפת, אהובתה לא ראתה אותה מעולם ככה, באובדן שליטה שהיא כל כך אהבה את זה. היא שחקה עם האגרוף בתוך הכוס הרטוב והמורחב שלה. הגניחות התגברו והפכו לצעקות שבאו בתיאום מושלם עם התכווצויות חזקות על היד המאוגרפת. אחרי הגמירה המטורפת הזאת המארחת התכרבלה על החזה הרך והגדול של אהובתה שחיבקה אותה.

Loading

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן