זוג לוהט אש

זוג לוהט וסקרן

סיפור של  סינגל שייקר

הכרתי אותם באתר הכרויות לחילופי זוגות במהלך חיפושי אחרי אישה.

הם היו זוג נאהבים, נשואים לאחרים , שחיפשו קצת ליהנות  והרבה לחקור את המיניות שלהם.

הייתי ממש סקפטית כשהם יצרו איתי קשר באתר אך ההתכתבויות שלנו זרמו יפה והחלטנו להחליף טלפונים ולהתקדם.

החלפנו תמונות ודי השתעשעתי לראות מי עומד מולי. הם יחצנו את המראה שלהם באופן מוגזם בכרטיס שלהם אך סיפקו את הסחורה עבורי.

הם היו להוטים להיפגש, במיוחד הגבר יואב, שרצה לממש את הפנטזיה של להיות עם 2 נשים. האישה, שהציגה את עצמה בשם סתיו , תיארה בפני כמה שהיא חסרת ניסיון עם נשים וכמה שהיא מסתקרנת מהמפגש איתי.

האמת שהם קצת שיעממו אותי, הם היו ממש מתוקים אך ממש שגרתיים.

בעבר הייתי מסתפקת במפגש כזה, שהוא כל כך קל להשגה. אבל הרגשתי כמו ציידת שרעבה למשהו שונה ורציתי לשחק איתם.

דיברתי עם כל אחד מהם בנפרד, רציתי לדעת מה הם מצפים מהמפגש הזה. אל סתיו התחברתי בקלות. היא עברה כמתוקה וקלילה. יואב התנהג כמו גבר מצוי והשתמש בכל הקלישאות המקובלות כדי להתחיל איתי.

החלטתי להפסיק להתחבט סביב עצמי ולהיפגש עימם. אני אגיע חסרת ציפיות ואזרום עם כל מה שיקרה שם.

ביקשתי מיואב שידאג לסדר לנ ו מקום מרווח.

קבעתי עם סתיו לכוס קפה שעה לפני המפגש בהרכב מלא בצימר, לקחנו קפה לאוטו ונסענו למקום שקט ואינטימי. ישבנו באוטו וקשקשנו קצת, היא נורא התרגשה מהמפגש המשולש. ליטפתי אותה קצת כמו חברה טובה ואמרתי לה שהיא הקסימה אותי כבר בשיחות הטלפון ואין ספק שהיא מקסימה עוד יותר במציאות.

בשיחה מעמיקה על בן הזוג  שלה התברר לי שהוא חבר לעבודה ושמערכת היחסים שלהם היא טיפה יותר מזיונים גנובים. היא סיפרה לי שהם משתעשעים לא מעט גם במשחקי שליטה. היא מאוד אוהבת את תחושת הרכושנות הזאת שהרעיף עליה וסיפרה לי על כל מיני משימות סקסיות שהיא מבצעת עבורו במהלך היום. כמובן שדרשתי דוגמאות והיא המשיכה וסיפרה איך היא  מצטלמת עבורו ערומה במקומות הזויים, מאוננת בשירותים ומצלמת את עצמה ועוד כל מיני דברים ומטורפים ומשעשעים.

צחקתי איתה ואמרתי לה שככה צריכה להיראות אהבה והוספתי שגם אני חובבת משחקים כאילו.

אמרתי לה שהיא ממש חשובה לי ואני לא רוצה שתיפגע אבל החבר שלה לא בדיוק מה שהיא חושבת. סיפרתי לה שהוא ניסה להתחיל איתי ושלא רציתי ללכת איתו לבד. כששאלה אותי מדוע אז הסברתי לה שכמוהו יש מאות. היא נראתה שקועה קצת ומהורהרת אחרי השיחה ואני ניצלתי את הפגיעות של והתכופפתי לנשק אותה אתה תוך כדי ליטופים עדינים, התנשקנו לנו בעדינות במשך כמה דקות ממש כמו בסרטי הפורנו הרכים.

שאלתי אותה אם היא רוצה להתנקם במאהב הלוזר שלה, אם היא רוצה לשלוט עליו, להתעלל ולהשפיל אותו. היא צחקקה , הסכימה ונישקה אותי הפעם בתשוקה.

הגענו לכניסה של הצימר באוטו שלי, החבר חיכה בחוץ ברכבו .

כשנכנסנו לחדר התעלמנו ממנו לגמרי. התנפלנו אחת על השנייה והזנחנו אותו בצד.

הוא היה המום וניסה להתקרב , ואנחנו צעקנו עליו שיעוף לפינה . הוא התפשט והתיישב על הכורסא ממולנו ושיחק לעצמו בזין.

הכוס המגולח של סתיו כבר היה רטוב ונפוח. ליקקתי את השפתיים התפוחות וינקתי את הדגדגן . הכלב הלוזר שלה בא והתיישב לידה , ניסה לנשק אותה  בעודו פונה אלי ומבקש שאמצוץ לו. אמר לנו שנתנו הופעה נהדרת ועכשיו תורו להשתתף בתור השחקן המרכזי.

הבטנו אחת על השנייה והתחלנו לצחקק כמו ילדות.

בהפתעה מוחלטת היא העיפה לו סטירה אדירה. נעמדה מעליו על המיטה והמטירה עליו במהירות קללות נוראיות בעוד היא מודיעה לו שהיא יודעת על הבוגדנות שלו ועל הניסיונות הפאתטיים שלו מאחורי גבה. לסיום עדייו מעליו היא הודיעה לו שהוא יכול לקחת את הזין היפה שלו ולהזדיין מפה או להשאר ולשמש לנו לשעשוע.

יואב היה המום מלמל משהו ופנה לכיוון חדר השירותים. אנחנו בינתיים החלפנו מבטים ופרצנו בצחוק משחרר. משכתי אותה חזרה למיטה והתחלנו להתחבק ולהתלטף.

היא עדיין לא הייתה בטוחה בכל זה וניסיתי להרגיע אותה, התנשקנו בלהט ועד מהרה מצאנו את עצמנו מלקקות אחת לשנייה את הכוס בתאווה. כמה דקות אחר כך הופיעה יואב, סתיו הביטה בו ותוך כדי שהיא מלקקת לי את הכוס אמרה לו, שאם לא מתכוון להתנהג כמו שהיא רוצה ולשרת אותנו זה יהיה הסוף שלהם.

 הזין שלו עמד כמו טיל לנוכח ההשפלות והאיומים.

הוא תמיד ראה בעצמו כזכר דומיננטי, גבר גבר שכזה ולא חשב שיגיע לסיטואציה כזו ויאפשרן לזוג נקבות לשחק בו. הוא המשיך להסתכל עלינו מהופנט.

לחשתי לסתיו שאני מתה להשתין ושאלתי אותה אם זורמת איתי בהכל. היא לא הבינה למה אני מתכוונת אבל הסכימה.

ביקשתי מיואב שישכב על הרצפה ויפתח את הפה.

נעמדתי מעליו וכיוונתי את הכוס על הפה שלו כך שזרם הפיפי שלי יכה ישירות בתוך פיו. הוא היה המום וכשהתחלתי להשתין סתיו הזהירה אותו שלא יעיז לזוז. כשסיימתי היא נעמדה לידי מעליו ואמרה לי שהוא כל הזמן משתין עליה ושהגיע הזמן שנלכלך גם אותו. היא הודיעה בחגיגיות שעכשיו תורה . יואב פתח את פיו בצייתנות וקיבל את כל השתן ישר בפיו. הוא לא בלע את הנוזל הצהוב והכל נזל על חזהו ועל בטנו. הזין שלו עמד כמו טיל והיה נראה שאם יגע בעצמו הוא ישר יגמור.

צחקנו לנוכח המראה הרטוב שלו ואמרתי לה שצריך אולי בפעם הבאה להעלות קצת את הרמה.

חזרנו למיטה ויואב נשאר על הרצפה.

לקחתי מהתיק שלי דילדו כפול ואמרתי לה שזה הרבה יותר שווה מכל זין של שולט. היא התנפלה עלי בתשוקה ועד מהרה מצאנו את עצמנו מזדיינות עם זרג הסיליקון.

תחושת המלאות הטריפה אותנו וגמרנו בעוצמה, כל אחת בקצב שלה. התנשקנו בלהט,התלטפנו ודהרנו על צעצוע הסיליקון בזמן שיואב הביט בנו מהרצפה, רטוב ועם זקפה אדירה.

אחרי שגמרנו כמה פעמים שאלתי אותה אם עשתה פעם חוקן. כמו רוב הנשים, סיפרה, שהפעם היחידה היתה בבית חולים, לפני לידה.

נישקתי אותה ואמרתי לה שאני מתה לראות אותו בשירותים מלוכלך ומושפל ושאלתי אותה אם היא זורמת איתי. היא חייכה ולקחתי אותה לשירותים, יואב הצטרף אלינו לראות מה אנחנו עושות.

פירקתי את הידית של הדוש וכיוונתי את זרם המים לטמפרטורה נעימה. מרחתי מעט סבון על פי הטבעת שלה והכנסתי את הצינור לתוך התחת. נתתי למים לזרום ולמלא לה את הרקטום, היא נלחצה בהתחלה אך כשהחמימות התפשטה בתוכה יחד עם תחושת המלאות היא נרגעה ולמדה ליהנות .

לחשתי לה באוזן שכשתרצה לשחרר שתעשה זאת על יואב. סימנתי ליואב לעמוד מתחת לישבן שלה והמשכתי להזרים מים לתוך הרקטום שלה ולשחק לה בדגדגן.

היא יללה וצחקה במבוכה מכל הסיטואציה עד ביקשה ממני שאפסיק כי היא תכף מתפוצצת.

עזרתי לה להתמקם מעל פרצופו של יואב ואז שחררה סתיו את הכל על הפרצוף שלו, מים חמימים וכל מיני תוספות מסריחות.

היא המשיכה לצחוק במבוכה ונישקה אותי. שטפתי אותה במים וסבון בזמן שיואב ישב לידינו על הרצפה כולו מרוח.

הזמנתי אותה למיטה כדי להמשיך לשחק ואמרתי ליואב לנקות ולסדר את האמבטיה כי זה לא נעים להשאיר את הטינופת הזאת לבעל הצימר.

הובלתי את סתיו למיטה והשכבתי אותה על 4. לקחתי את דילדו הסיליקון ושימנתי אותו מעט. אמרתי לה שאני הולכת לדפוק אותה בתחת ושכל מה שעליה לעשות זה לפשק את הפלחים ולקבל ממני .

זיינתי אותה ושיחקתי לה בדגדגן. התחת שלה היה פתוח מהחוקן והיא הייתה רפויה ורגועה. הכוס שלה הגיר נוזלים ללא הפסקה והיא יללה בהתאם.

יואב יצא מהאמבטיה לראות מה אנחנו עושות ואני שאגתי עליו שיחזור פנימה להבריק את האמבטיה. צעקתי עליו שלא יעז לצאת עד שגם הוא וגם האמבטיה יריחו כמו שושנים. הוא השפיל את מבטו וחזר לאמבטיה.

האגרסיביות שהפגנתי כלפי יואב העיפה את סתיו לשמים. התברר לי שהיא מאילו הקולניות וככל שהתקרבה האורגזמה שלה היא החלה לצעוק יותר ויותר חזק. היא התחילה לדרוש עוד ועוד וחזק יותר וחזק יותר. אני כמובן הסכמתי להכל ומצאתי את עצמי הולמת בחוזקה את הדילדו עמוק לישבנה בעוד אני צובטת בכוח את דגדגנה. הסיטואציה הייתה מהממת לחלוטין. שתי בחורות, זיון אגרסיבי, זעקות הנאה רמות ושתינו יודעות על הזכר העלוב שמנקה את האמבטיה ברגעים אילו. אחרי עוד דקה כבר הרגשתי שהשרירים שלי לא עומדים בזה, צבטתי אותה כל כך חזק שהרגשתי את האצבעות שלי נשברות, שריר הכתף שלי כבר התעייפו מכוח החדירה אך הנאקות שלה נתנו את לי את האנרגיה להמשיך. דקה או שתיים אחרי היא התמוטטה בשאגת אורגזמה אדירה ונמרחה על המיטה. השלכתי את הדילדו המטונף לתוך חדר האמבטיה, ראיתי את יואב מציץ בגמירה המטורפת של סתיו אך התעלמתי ממנו. נשכבתי לידה מכסה אותה בידי ואת שתינו בסדיו דק.

נותרנו מחובקות בדממה עוד זמן מה ואז עזרתי לה לקום ויצאנו שתינו למכוניתי משאירות את יואב לעבודתו. היא התאוששה והודתה לי על האורגזמה החזקה ביותר שקיבלה מימי חייה וקיוותה שלא יישארו סימנים כחולים שיעלו שאלות אצל בעלה. אני בעיקר שתקתי בגאווה ונתתי לה לשפוך את הרגשות.

לפני שהגענו חזרה למכוניתה ונפרדנו שאלה אותי סתיו עם היא יכולה להציע משהו קטן. היא חזרה לתחילת השיחה ואמרה שמאחר ושתינו אוהבות משימות סוטות היא תשמח לקבל מהראש הסוטה שלי משימות כאילו וכמובן להוציא אותם לפועל. נפרדנו בנשיקה עמוקה והראש שלי כבר החל לגלגל רעיונות

נהגתי הביתה מאושרת שמצאתי לעצמי כלבת שעשועים דו מינית שפתוחה כל כך להתנסויות. המשיכה המינית המטורפת ביננו הייתה ההתחלה מעולה ובסיס טוב לסטיות ומשחקי הסקס האפשריים.

בערב התכתבנו בווטס אפ ושחזרנו רגעים מהסקס המטורף שהיה ביננו. התוודענו אחת לשנייה, כמה אנחנו מיוחמות. ישבנו לנו כל אחת בחדר השינה שלה מתחבאת מבעלה שלה ואוננו לנו יחדיו דרך ההודעות. כמו שאני אוהבת סייבר סקס! לעיתים כשזה טוב אני מעדיפה את זה על זיון מיוזע. נטו סקס בראש.

כך עברו להם גם הימים הבאים לאחר המפגש הלוהט, התכתבויות לוהטות ותחתונים ספוגים במיצי כוס. היינו כל כך עסוקות בעבודה ולא יכולנו להתפנות אחת לשנייה.  זה כל כך תסכל אותנו והחלטנו לשים לזה סוף. השתוקקנו כל כך למגע אחת של השנייה. לקראת הצהרים כל אחת מאתנו המציאה איזה תירוץ מטופש בעבודה וחמקנו לנו למפגש קצרצר.

קבעתי איתה קרוב לחוף הים, קניתי לנו משקאות ונסענו לאיזה פינה שקטה יחסית בחניון הרחב כדי שתהייה לנו קצת פרטיות. היא לבשה שמחה פרחונית עם כתפיות דקות, קצת ילדותית אבל ממש מתוקה.

התנשקנו בלהט והיד שלי גלשה בין רגליה. מיששתי את בד התחתונים שהיה ממש רטוב ומשכתי את התחתון למטה עד שהורדתי אותו.

סתיו צחקקה ושאלה אותי מה אני עושה אז הסברתי לה שמהיום, כשהיא פוגשת אותי , אני אוסרת עליה ללבוש תחתונים.

היא צחקה ונישקה אותי בלהט ולחשה שאני זונה מטורפת. דחפתי לה אצבעות לכוס ופמפמתי אותו, היא גנחה ופישקה רגלים, אני כל כך אוהבת שהזונות שלו מפשקות רגליים בפני, רק מבקשות עוד ועוד. היא פשוט שכחה לרגע שאנחנו בחניון ושבכל רגע יכול להגיח מישהו ולראות אותנו.

הרעיון של סקס  פומבי שעשע  ולא בלמתי אותה. ראיתי איזה רכב חולף לידינו ונעצר לדקה. אני המשכתי לאונן לה וחייכתי לרכב החולף. היא בכלל לא שמה לב ונתנה לגוף שלה לצוף למספר אורגזמות קטנות אך נפלאות.

נתתי לה להתאושש כמה דקות אחרי כמה האורגזמות חיבקתי אותה ושאלתי אותה אם היא רוצה לעשות איתי הליכה על החוף. היא כמובן הסכימה ושאלה אם תוכל  לקבל את התחתונים שלה בחזרה. לקחתי את התחתון ודחפתי אותו בין המושבים  בעודי יוצאת מהאוטו מסמן לה גם כן.

הלכתי כמה צעדים לכיוון הים והיא יצאה מהאוטו בריצה אלי, השמלה שלה התנפנפה ברוח והיא נאבקה להחזיק לכסות את עצמה. הבטתי בה נבוכה ומביטה לכל הכיוונים. תחושת הכח הציפה אותי ונעלתי את האוטו עם השלט. לקחתי אותה ביד והלכנו לכיוון הים. משאירה אותה עם יד אחת בלבד להחזיק בשמלה מול רוח הים המתחזקת.

החוף היה יחסית ריק. חבורת צעירים ישבה במעין מעגל במרחק של כ 100 מטר מאתנו עסוקים בעצמם .

הלכנו יד ביד על קו המים לכיוון צפון כאשר מידי פעם אנחנו נצמדות אחת לשנייה בנשיקה. לאט לאט היא השתחררה נתנה לרוח להשתעשע בשמלה ולחשוף את מפשעתה התפוחה ואת ישבנה העסיסי.

כשהגענו לאזור מבודד יחסית על החוף התפשטתי והנחתי את הבגדים שלי על ערמת צדפות מסודרת.

סתיו עמדה המומה ושאלה אותי מה אני עושה. לא עניתי והורתי לה להתפשט גם כן. היא עמדה מהוססת אך המראה החשוף שלי והביטחון עשו את שלהם והיא פשטה את השמלה. הושטתי לה את ידי והובלתי אותה למים הרדודים. התיישבנו במים עם הפנים אחת אל השנייה, שלחתי את  רגלי והקפתי אותה לא מאפשרת לה להתרחק. הבטנו שתיינו בשדיים המתנגשות אחת בשנייה ובפטמות הזקורות המנסות כאילו לדקור את הצד השני. אמרתי לה שהיא עומדת להיות צעצוע נהדר עבורי ושיש לי הרבה תוכניות עבורה. אמרתי לה שאהבתי מאוד את המבוכה הראשונית פה בחוף ואת זה שהשתחררה אחר כך. הצבעתי אל חבורת הצעירים ואמרתי לה שעוד פעם פעמיים בים אני כבר אשלח אותה אליהם עירומה סתם כדי לשאול מה השעה. היא הביטה בי במבט המום שתוך שניה הפך לנשיקה עמוקה. כשהשתחררנו אמרה שתשמח לעשות את זה אם רק אבקש. אמרתי לה שלא היום אבל יש לה משימות אחרות. סיפרתי לה על עוצמת הגמירות שלי מהסייבר סקס שלנו והיא הסכימה איתי. הסברתי לה שמעכשיו כל יום אני רוצה תמונה סוטה ואיכותית שלה. בכל פעם עליה להפתיע אותי עם תמונה סקסית ומגרה שתעזור לי לגמור בזמן ההתכתבויות איתה. ראיתי אותה בוהה באוויר מתחילה לצחקק מהמחשבות שלה

עודכן לאחרונה

מחשבה 1 על “זוג לוהט וסקרן”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)