זוג ביישנים

מאת ארי קדיר

 

מאז שאני זוכר את עצמי, סימן ההיכר שלי היה ביישנות.
אני לא מדבר על להתחיל עם בנות, דבר שכלל לא עלה על דעתי, ואני גם לא מדבר על לדבר עם בנות, אלא אפילו כשמישהו שאני לא מכיר מתחיל לדבר איתי, אני מרגיש רק חנק בגרון.
המורות תמיד ידעו לא לשאול אותי שאלות, כי אין שום סיכוי שאני אענה. מידי פעם הייתה מגיעה מורה שמנסה לחולל שינוי, אבל כולן התייאשו במוקדם או במאוחר.
תמיד חשבתי שאני אמות בתול, עד שפגשתי את אישתי לעתיד. היא הגיע לשרת בבסיס שלי. רותם הייתה קטנה ממני בשנה, עם גוף מדהים ועיניים גדולות ויפות, אבל הכי חשוב, היא הייתה מאוד מאוד ביישנית. מיד כשראיתי אותה הבנתי שזה הסיכוי שלי. בתחילה הרבה ניסו להתחיל איתה, אבל כל ניסיון הסתיים בחוסר תגובה מופגן. רק הפנים שלה שהפכו אדומים כעגבנייה גילו שחוסר היחס לא מגיע מזלזול או גאווה, אלא מביישנות חריגה מאוד.
אני התאהבתי בה מיד, ואהבה זו רק התגברה לאורך השנים.
אני הייתי היחיד שידע איך להתחיל איתה. במשך שבועיים אמרתי לה "שלום" בשקט, עד שהיא ענתה לי שלום חושש. אחר כך התחילו משפטים בודדים, עד שממש התחלנו לשוחח. כל התהליך לקח כמעט חצי שנה. לאט לאט התחלנו לטייל ביחד, עד שהעזתי ליגוע בה פעם ראשונה. היא אהבה מגע, אבל סלדה מסקס. גם אחרי החתונה, הסקס שלנו היה מאוד מוגבל. הוא תמיד התנהל באותו אופן: האור מכובה, מתפשטים מתחת לשמיכה, אני מתאמץ לחדור לפני שאני גומר. אם גמרתי עליה אני מביא טישיו כדי לנקות אותה. היא סלדה משפיך. לפעמים הייתי מצליח לחדור אליה לפני שאני גומר, ואז היא הייתה מצמידה טישיו לפתח שלה, ונותנת לו לספוג את המיצים שכל כל סלדה מהם. חוץ מהקשיים במיטה, האהבה שלנו פרחה, ואף פעם לא רבנו. תמיד היינו מטיילים יד ביד, וכשראינו טלוויזיה תמיד היינו מחובקים. תמיד חלמתי שהיא תיגע בזין שלי עם היד שלה. על מציצה לא יכולתי אפילו לחלום.
מאוד רציתי לשפר את עניין יחסי המין שלנו, ולבסוף הצלחתי לשכנע אותה לבוא איתי ליועץ מין.
הפגישה שלנו נקבעה לצהריים ואני הייתי מאוד מתוח.
נכנסנו לחדר גדול, מרוהט בקפידה בשולחן כתיבה מהודר, שני כיסאות וספה.
מעבר לשולחן ישב גבר שמן וקירח כבן ארבעים בערך. כמובן שהיה לנו מאוד קשה להיפתח ולהסביר את הבעיות שלנו, אבל הוא ידע להקשיב ולשאול את השאלות הנכונות.
אחרי כחצי שעה הוא פנה אלי: "עכשיו תלך לספה, ותלמד איך ניגשים לבחורה".
התיישבתי על הספה, הוא קם ממקומו ואמר: "כשנתקלים בבחורה ביישנית, חשוב מאוד לפעול, ולא לחכות שהיא תיזום דברים. הבעיות מתחילות כשגם הגבר ביישן.  אני אראה לך איך צריך לפעול".
הוא התקרב אל רותם ובתנועה אחת הפשיל את מכנסיו ותחתוניו. עכשיו הוא עמד מולה עם זין ענק ורפוי, ושתי ביצים שלא ראיתי כמוהם גם בסרטים כחולים.
התחלתי למלמל מחאה, וראיתי את רותם המומה לגמרי ממה שקורה. הוא שם לב שביצי הענק שלו מושכות תשומת לב ואמר: "יש לי בעיה שנקראת יצור זרע מוגבר, תיכף תיראו למה זה גורם". הוא לקח את היד של רותם ושם על הזין שלו. אני התחלתי להזיל דמעות. רותם משכה את היד שלה אחורה, אבל הוא התעקש, לקח שוב את היד שלה ושם על הזין שלו. הוא החזיק את היד שלה שם, והתחיל להזיז אותה בשיפשופים קלים על הזין שלו שהתחיל לעמוד. התחלתי להתייפח ולהתחנן שיעזוב אותה, אבל הוא לא התייחס אלי. הזין שלו כבר עמד זקור ומוכן לפעולה. הוא היה ענק והיה לי ברור שרותם נגעלת מהזין המפלצתי הזה. במשך 5 דקות היד שלה ליטפה את הזין שלו, ואז הוא התחיל ללמד אותה איך לאונן לו. המשכתי לבכות והוא אמר: "זה חבל מאוד שזו התודה שלך על הקורס שאני מעביר לכם במחיר כל כך זול". עכשיו הוא השעין את רותם אחורה, וקירב את הזין שלו לפה שלה. היא סגרה את הפה בכוח, אבל הוא החל לשפשף את הזין על השפתיים שלה. הוא דחף את הראש שלה אליו, עד שלא הייתה לה ברירה והיא פחתה את הפה. עכשיו חצי מהזין הענק היה בתוך הפה שלה. היה לי קשה לראות מה קורה מבעד לנחלי הדמעות. הוא אחז בשיער שלה בשתי ידיים, מקרב ומרחיק את הראש שלה ממנו. בזמן שהוא מזיין לה את הפה, הוא לימד אותה למצוץ: "בלי שיניים", "הרבה רוק"  "להשתמש בלשון". לתדהמתי ראיתי שרותם מנסה לעבוד לפי ההנחיות שלו. לאט לאט הוא הגביר את הקצב, תוך כדי אנחות ונחירות שאפשר לשמוע רק מחזיר. כל העניין נמשך 10 דקות, עד שהגיע אנחה עמוקה במיוחד, הוא מילמל: "אני גומר", ונהרות של שפיך החלו לזלוג מהפה של רותם. העיניים שלה התעגלו בהפתעה מהכמות הלא תאמן, ואחרי שהוא סיים היא קמה לשטוף את הפה.
העיניים שלי כבר היו מטושטשות מבכי, וקיוויתי שעכשיו נלך, אבל הוא אמר: "זה היה שיעור במציצות, עכשיו נעבור לשיעור זיון". הוא החל להפשיט אותה, תוך כדי שהבכי שלי הופך לבכי קורע לב. עכשיו רותם הייתה ערומה לגמרי. הוא הרים אותה והניח אותה על הספה לידי. הוא המשיך ללעוג לי: "חשוב מאוד שתלמד מקרוב. שלא תפספס כלום". הוא השכיב אותה על הגב, הראש שלה מונח על הירכיים שלי, והתכופף לרדת לה. ראיתי את הלשון שלו עוברת מהכוס שלה לחור של התחת, עוצרת על הדגדגן וחודרת לכוס ולתחת. לאט לאט רותם החלה לגנוח. כל העסק נראה סוריליסטי לגמרי.
האנחות שלה התגברו עד שהאגן שלה התרומם בחדות למעלה, מלווה ברעידות. "גמרת מתוקה?" הוא שאל. רותם הינהנה בבישנות. "אין מה להתבייש חמודה. מותר להנות. עכשיו תמצצי לי קצת, ואחרי כן אני אלמד אותך מה זה זיון אמיתי. לא זיון שנגמר לפני שהוא מתחיל עם זין באורך של בוטן".
הוא הקריב את הזין לפנים שלה. רותם התביישה ליגוע בו, אז הוא הכניס אותו בכוח לפה שלה. היא החלה למצוץ לו, הפעם בלי עזרה שלו. לאט לאט היא הגבירה את הקצב, מחזיקה בזין הענק בשתי ידיה העדינות, ומאוננת לו תוך כדי המציצה, ממש כמו שהוא הסביר לה. הוא התחיל לגנוח. פתאום הוא יצא מהפה שלה, השכיב אותה שוב על הירכיים שלי, נשכב מעליה עם כל כובד משקלו, ידו מכוונת את הזין הענק לכוס הרטוב מאוד שלה. שוב התגבר הבכי שלי, והתחלתי למלמל "בבקשה, תעזוב אותה" הפעם הוא התייחס אלי ואמר: "אם היא תבקש, אני אעזוב אותה"
פניתי אל רותם והתחננתי "בבקשה, תגידי לו לעזוב אותך". היא התעלמה ממני לגמרי. לאט לאט התגברו האנחות של שניהם, הזין הענק שלו יוצא ונכנס במהירות מהכוס הרטוב שלה, וכל תנועה מקפיצה את הראש שלה על הירך שלי. הרגשתי רטיבות באגן והבנתי שגמרתי בתחתונים. הוא הרגיש בזה, וחייך אלי בלעג. רותם כבר איבדה שליטה חיבקה את הראש שלו והתחילה להתנשק איתו נשיקות ארוכות ורטובות. הלשון שלה מלטפת את הלשון שלו. פתאום הוא התרומם, הקים את רותם, פישק את הרגליים שלה מעל האגן שלי, עם הפנים שלה ממש מול הפנים שלי, וחדר לכוס שלה מאחור. זה הטריף אותה לגמרי, והיא גמרה שוב ברעידות חזקות. הוא המשיך לזיין אותה, הפנים המרוגשות שלה סנטימטרים ספורים מהפנים שלי, ואז סובב את הפנים שלה אליו, והחל לנשק אותה מול הפנים שלי. "אתה מבין, הומו, ככה מזיינים. מאוד חשוב להתפשט לפני שמזיינים", אמר, לועג לעובדה שגמרתי בתחתונים. רותם גיחכה. שוב היא עצרה, שוב הרעידות המוכרות, ועכשיו היא מילמלה: "אני גומרת, אל תפסיק". הוא גמר יחד איתה, ונהרות של זרע החלו לרדת מהכוס שלי למכנסיים שלי, בדיוק מעל הזין שלי. לאט לאט הוא יצא ממנה, ושוב נהר של זרע נשפך עלי. הוא התיישב בכבדות על הספה ורותם השעינה את הראש שלה על הכתף שלו. עכשיו כבר יבבתי ללא מעצורים, ושאלתי: "עכשיו אנחנו יכולים ללכת?"
"מה פתאום ללכת? איך תלמד לזיין בתחת?"
המילים חילחלו בי, ופרצתי בבכי קולני. לתדהמתי, רותם נראתה מרוגשת מתמיד. היא התכופפה אל הזין שלו, החזיקה אותו בשתי ידיה, והחלה למצוץ. מנקה אותו מזרע שלו ומיצי הכוס שלה. חמש דקות נדרשו כדי שהזין של החזיר יעמוד. הוא הוריד את רותם לשטיח, והעמיד אותה על ארבע, כמו כלבה. "חמודי, יש קרם ידיים על השולחן, תביא לי אותו בבקשה". לא התייחסתי אליו.
"כדאי שתקשיב לי אם אתה רוצה שרותם תחזור איתך הבייתה" הרגשתי אימה שחורה זוחלת בתוכי. קמתי והבאתי לו את קרם הידיים.
"בוא מתוק, תמרח לי את הקרם על הזין". בעיניים מלאות דמעות מרחתי את הקרם על הזין הזקור שלו, מקפיד להשתמש רק בקצות האצבעות. "אתה לא עושה את זה מכל הלב, חבל". שמתי מנה נוספת על הידיים, ומרחתי לו על הזין, משתמש בכל היד שלי. יכולתי להרגיש איך הזין שלו נהיה קשה יותר. "עכשיו תתפשט, ותשכב על הרצפה, ראש למעלה" עשיתי כדבריו. גם אני הופתעתי לראות שהזין שלי עמד. הוא סידר את רותם בעמידה על ארבע, הכוס שלה מעל הראש שלי, בתנוחת 69, רק שהיא לא התייחסה לזין הקטן שלי. "כך תוכל ללמוד מקרוב"
הוא קירב את המוט האדיר שלו לתחת שלה, הביצים הענקיות שלו מלטפות את הפנים שלי. לאט לאט הוא החל לחדור אליה, כשהכוס שלה נהיה רטוב מתמיד. היא נאנקה מכאב, אבל הוא היה עדין מאוד, ונתן לה להתרגל. "אתה יכול לזיין יותר חזק, זה בסדר" אמרה רותם, ושוב התגבר הבכי שלי. לאט לאט התגבר הקצב, הזין הענק שלו חודר לתחת של אישתי האהובה בקצב הולך וגובר. לא נצרכה יותר מדקה כדי שרותם תגמור, הפעם באנחה עמוקה מתמיד. הוא המשיך, מביא את ידו את הכוס שלה ומאונן לה. "תלקק לי את התחת" הוא אמר, ואני לא נזקקתי הפעם לאיומים שלו כדי לדעת מה יקרה אם לא אעשה כדבריו. התחלתי להעביר את הלשון שלי על פי הטבעת שלו. "הוא באמת מלקק לך את התחת?" רותם שאלה. "כן, ועוד רגע הוא גומר מזה". אבל זה לא לקח רגע. למרבה הבושה גמרתי מיד על הבטן שלי. רותם התרחקה מהשפיך שלי בגועל. הוא המשיך לדפוק אותה והיא גמרה עוד פעמיים עד ששוב הוא החל לנחור כמו חזיר, יורה את התכולה האין סופית שלו בתחת של אישתי. "עכשיו אני יוצא מהתחת של רותם. היא נשארת מעליך ואתה שותה את כל הצוף שלי. אם טיפה אחת נופלת לרצפה, אנחנו הולכים לסיבוב רביעי. אם תשתה הכל, אתם משוחררים הביתה". הוא יצא, ונהרות של זרע יצאו מהתחת שלה לפה שלי. הקפדתי לבלוע הכל למרות שנגעלתי מזה כמו שלא נגעלתי ממשהו כל חיי. בינתיים הוא ניגש אל הפה של רותם, העמיד את הזין מולה ואמר: "תנקי אותו, אשתי לא צריכה לדעת מה אני עושה בעבודה". רותם לקחה את הזין הרטוב מאוד לפיה, והחלה לנקות אותו. אחרי דקה הוא אמר: "מספיק. אם תמשיכי נצטרך סיבוב רביעי, ואני הבטחתי לו שבינתיים נסתפק בשלושה".
הוא קם להתלבש, וגם רותם התרוממה לאחר שהרגישה שכל השפיך התרוקן לי לפה.
"קום תתלבש הומו. יש לי לקוחות בעוד 7 דקות"
התלבשתי והלכנו לדלת. כאשר הגענו לדלת, רותם חזרה אליו, נישקה אותו נשיקה אחרונה ויצאה איתי מהחדר.

 

Loading

11 מחשבות על “זוג ביישנים”

  1. ואוו מאוד ננניתי תמשיך עוד פרק שהיועץ מגיע אליהם הבייתה וממשיך משם לעוד זיונים והוא כמו כלב ממושמע מלקק לו את תחת
    מתה על סיפורי קוקהולד. מקווה שבעלי יתרצה בסוף להביא עוד גבר.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן