"וכשהתעוררתי נזכרתי בחלום…"

תאמרי את זה!
מותק, לא עכשיו.
בבקשה, אני צריך לשמוע את זה ממך
אני אוהבת אותך!
שוב! תאמרי שוב!
בייבי, אתה יודע עד כמה אני אוהבת אותך. בדיוק בגלל זה התחתנתי אתך.
והזין שלי? הוא לא קטן מידי עבורך?
אה… לא מותק, הוא בדיוק בגודל המתאים!
את עדיין אוהבת לעשות סקס איתי?
מאוד, אתה בעל נהדר…
אבל את באמת רוצה אותי… בתוכך?
כשאלחנן לא בסביבה, אולי אני בהחלט ארצה אותך בתוכי.
אבל אני חרמן עכשיו!
זה מכיוון שאתה מביט בנו. זה בסדר שאתה מתרגש כשאתה מביט בנו.
אני רוצה אותך. רוצה אותך כפי שלא רציתי אותך מעולם!
לא כרגע מותק, תניח לאלחנן לסיים, אוקיי?
אני בעלך, אני זה שצריך להיות בין רגלייך!
אל תהיה טיפש.
זו זכותי!
ממממממ…. חזק יותר אלחנן… זה מרגיש כל כך טוב בתוכי
מה איתי ?גם אני יכול לגרום לך להרגיש טוב!
הזין שלך לא ברמה של זה של אלחנן. אואההה….
אמרת שהזין שלי בסדר גמור!
נכון מותק, הוא בסדר אבל של אלחנן מדהים. ממממ….
אבל…
אתה לא … אוההה… רוצה שיהיה לי טוב?
כן מותק, אני בהחלט רוצה שיהיה לך טוב
אתה לא רוצה לשמוע אותי גונחת מעונג?
אהא!
אתה לא רוצה שהכוס שלי ימתח על הזין הארוך והמהמם של אלחנן?
כן בייבי, אני רוצה שהכוס שלך ימתח…
למרות שאחר כך אני לא אוכל להרגיש את הזין הפיצפון שלך?
פיצפון?
ספר לי , ספר לי מה אתה אוהב לעשות במקום לזיין אותי?
לאכול…אותך…
מה לאכול?
לאכול את הכוס הרטוב והמתוח שלך…
ואתה נהנה מזה יותר מאשר לדחוף את הזין הקטן שלך לכוס המתוח שלי?
נראה לי שכן…אבל…
זה בסדר מותק, רק תעמוד בצד ותביט כמו שאתה תמיד מביט. תראה איך חברך לישיבה בועל את אשתך. זה בסדר אם תאונן. לא אכפת לי.
ואת לא תחשבי שזה… פתטי?
לעולם לא. זה רק יוכיח לי כמה אתה בטוח בנישואין שלנו. לתת לגבר אחר לזיין את אשתך בעוד אתה מתמודד עם החרמנות. זה מרגש אותי מאוד בייבי!
באמת?
כן יקירי, בוא תמשיך לאונן ותחשוב על הזין של אלחנן הולם לי בכוס. בוא תראה לי איזה גבר אתה עבורי.
כן, כן, אני הגבר שלך. אני מאונן. אני מביט בך ובאלחנן יחדיו, במיטה שלנו, מזדיינים ומאוננים.
אתה גבר איתי. לא אפס מושפל שנותן לגבר אחר לזיין את אשתו.
אבל אני בעלך נכון? את עדיין אוהבת אותי?
כן יקירי אני עדיין אוהבת אותך. אתה מגרה אותי כל כך בעלי, אלחנן הוא רק המאהב שלי. הוא רק מזיין אותי אבל אתה זה שמרגש אותי.
אני אוהב אותך יקירתי!
עכשיו תמשיך לאונן עם כל היד בזמן אתה מביט, אני מרגישה אותו עמוק כל כך בתוכי. מרגישה מדהים. לא היית רוצה לגרום לי להרגיש כך בעצמך?
אני מצטער שהזין שלי לא גדול כל כך
ואתה אסיר תודה לאלחנן על זה שהוא גורם לאשתך עונג כה גדול?
תודה אלחנן, תודה שאתה מזיין את אשתי כל כך טוב.
חבל על הדיבורים שלך יקירי. הוא עסוק מידי בלזיין אותי. נראה לי שהוא כבר מתקרב לגמירה. הזרע החם שלו מרגיש לי כל כך טוב כשהוא נורה לתוכי. נראה לי שתהיה לך הרבה עבודה עוד רגע. תמשיך לאונן בינתיים את הפיצפון.
אבל אמרת שהוא בסדר!
בסדר לזמן שהייתי בתולה. אבל אחרי שהרגשתי את אלחנן אני כבר צריכה משהו אחר לגמרי. אתה סוג של ילד גדול. הילד הגדול שלי נהנה אתמול לראות את אשתו שוכבת עם רגליים פתוחות על רצפת הישיבה? חצאית ממורמת והזין של אלחנן מחליק פנימה והחוצה?
כן מותק, אהבתי מאוד את המראה.
ולא חששת שמישהו ייכנס? לא הרגשת מושפל?
אולי קצת…
רואה? אתה בעל נפלא. להיות מופתע מלראות חבר שלך מזיין את אשתך ואפילו לא לעצור אותו. לא רצית לעצור את העונג שהוא הסב לי. להיות מושפל כך עבור, כמה אני שמח שאתה בעלי!
את באמת מתכוונת לכך?
אוווו. זיין אותי חזק יותר אלחנן, תראה לבעלי איך לגרום לי לגמור.
גם אני אוכל לגמר אותך?
אין לי מושג. הרי החלטנו שאתה כבר לא יכול לזיין אותי, לא? הזין שלך קטן מידי עבור עכשיו
קטן?
כן, זין של ילד גדול. אבל קטן ועלוב אל מול האיבר של אלחנן
עלוב?
קדימה מותק. תמשיך לאונן את הפיצפון העלוב שלך בשבילי ובשביל אלחנן. תראה לנו כמה אתה מוכן לרדת בשביל הנישואים הללו. כמה אתה מתחרמן מזה שגבר אחר לוקח את מקומך במיטה.
כן בייבי. הנה, תראי אותי מאונן עבורכם. הזין הקטן שלי לא ראוי לכוס של אשתי. תני לי רק לגמור מלראות אותו מזיין אותך בכוח.
אתה שומע את זה אלחנן? הוא מסכים. הוא רוצה שתזיין אותי כדי שהוא יוכל לגמור. בוא ניתן לו את מה שהוא מבקש. כנס אלי עמוק, תגמור בתוכי כדי שהוא יוכל לנקות אחריך


התחתונים הרטובות עזרו להסתיר את אצבעותיה שעיסו את הדגדגן המגורה. היא הביטה מסביב להבין היכן היא נמצאת לפני שנתנה ליבבת אכזבה להיפלט מפיה. היא שוב התעוררה מגורה ורטובה, שוב התעוררה מתוסכלת ומאוכזבת. היא לא באמת בחדר השינה שלה או אפילו על מיטה, לא. היא בסך הכל נרדמה על הספה בסלון. אלחנן לא נמצא מעליה, מזיין אותה עם הזין המדהים וגם בעלה לא עומד בצד ומאונן את התירוץ העלוב שלו לזין.

"אלוקים אדירים, למה זה אף לא קורה באמת?" קראה בקול כששלפה את ידיה מהתחתונים והתיישבה. לו רק פעם אחת זה היה קורה באמת.

לפתע שמעה קול נשי מצחקק במרחק… ואז גניחה. צמרמורת פשטה במורד גבה וירדה ישורות לכוס שבאופן אינסנקטיבי התחיל לפעום שוב. הקולות הגיעו מחדר השינה והיא התרוממה והחלה לצעוד בשקט לכיוון. הדלת הפתוחה, כשהתקרבה החל קול ההיגיון להישמע בראשה, מה היא עלולה למצוא בחדר? ומה עם היא תופתע לרעה? היא השעינה את עצמה על הקיר מאזינה לקולות אך לא עושה את הצעד האחרון. הגניחות וההתנשפויות המשיכו ואף גברו, ידה נשלחה ללא פקודה אל תוך תחתוניה והעניקה לדגדגן את תשומת הלב שדרש. היא ידעה שלא תחזיק עוד הרבה זמן מעמד והיא תהיה חייבת לגמור או להיכנס לחדר. אחרי עוד דקה גמלה החלטה בלבה והיא עשתה את הצעד הנוסף והביטה אל תוך החדר.

לעיניה נגלה מחזה שלא יכלה אפילו לדמיין. על ארון המדפים המלא בספרי קודש עמד מונח מחשב נייד ומולו עמדו ניצבים בעלה ואלחנן. שניהם בחולצה לבנה מעומלנת ומכנסיים שחורות כמובן. שניהם מרוכזים בסרט הפורנו שהוקרן מהמחשב והפיק את הקולות אותם שמעה מרחוק. במבט הראשון, לפני שהבחינה במחשב הנייד חשבה לרגע שהשניים מתפללים עקב תנועות התנדנדות. לאחר שהבינה מה מוצג הביטה שוב בשניים והבינה שידו של בעלה נמצאת על הזין של אלחנן והוא מאונן לו. מחשבותיה התערבלו והיא לא ידעה מה לעשות עם עצמה. איך זה ייתכן שבעלה נוגע באיבר מין של גבר זר ? איך זה ייתכן שהשניים עושים זאת בעוד הם יודעים שהיא ישנה בחדר הסלון? איך ייתכן שהסרט הסוטה מוקרן מבין ספרי הקודש?, בעוד בירכיה כמעט מתפוקקות מהעומס שמעה את אלחנן לוחש לבעלה

"אני קרוב. אם אתה רוצה שאגמור לך בפה אז עכשיו זה הזמן לרדת על הברכיים"

הצרחה שנפלטה מפיה גרמה לשניים להסתובב בבהלה. בעלה מיד משך את ידו אך אלחנן פשוט הסתובב אליה עם איבר עומד בשיא אונו מחוץ לרוכסן המכנסיים. כשראה אותה החל להסתבך עם הניסיון להכניס אותו חזרה פנימה. שניהם עמדו נבוכים וסמוקים מולה בעוד המחשב ממשיך לפלוט גניחות וצחקוקים. הן עמדו מביטים בה רגעים ארוכים לא יודעים מה לעשות.
היא התעשתה ראשונה. התסכול איתו התעוררה חזר אליה והיא החליטה שהיום זה נגמר.

"לי ולך יש עוד על מה לדבר" אמרה לבעלה "אבל בינתיים יש לנו אורח ואנחנו מתנהגים בנימוס לאורחים"

הצמד החליף מבטים וחזר להביט בה. בעלה ניסה לגמגם משהו אך המבט שלה גרם לו לבחור בשתיקה. היא קרבה אל השניים "בואו נסיים את מה שהתחלתם פה" היא הביטה אל בעלה והצביעה עם יד נחושה על הרצפה לרגלי אלחנן. לאלחנן היא סימנה בתנועת יד סיבובית להסתובב ולעמוד עם פניו שוב אל המחשב הנייד. כשעמדו השניים לפי רצונה קרבה אל אלחנן הרבה יותר ממה שקרבה אליו מעולם. היא הריחה את ריח הזיעה שלו ואת ריח המין שעמד באוויר, לרגע חששה שהריח בכלל הגיע ממנה אך ידעה שהחצאית הכבדה מסתירה הכל. היא שלחה יד אל מכנסיו של אלחנן פותחת את הרוכסן שזה עתה נסגר. אלחנן העומד ובעלה מהרצפה הביטו בידה המפשפשת בעיניים פעורות. כשהצליחה לאחוז בזין שעכשיו רק חצי עמד שלפה אותו החוצה יחד עם אנחה קטנה שנפלטה מפיו של אלחנן.

"אתה יכול לחזור לסרט שלך" אמרה לו בחיוך והחלה ללטף את הזין. בעלה הביט בה בפה פעור והיא אחזה בראשו מכוונת אותו אל מול מפשעתו של אלחנן. "מצוין, תשאיר את הפה פתוח רק תוציא את הלשון" בעלה ציית והיא החלה לנער את הזין שכבר התחיל לעמוד ולסטור על לחייו ולשונו של בעלה. האנחות שיצאו מאלחנן כבר לא היו קטנות. הזין נעמד במלוא אונו ואכן עמד בציפיות של חלומותיה. זין ארוך ויפה, הרטיבות חזרה להתפשט אצלה בכוס והיא חשבה מהר האם ללכת עד הסוף ולתת לו לחדור אליה או להישאר בשליטה. היא החליטה עם עצמה שהיום תתמקד בלראות את בעלה מתמלא בזרע של גבר אחר והיא החלה לשפשף את האיבר של אלחנן בכוח ובמהירות. היא הקפידה לשמור את קצה הזין בתוך פיו של בעלה שעיניו נשארו נעוצות בה במבט של חוסר אמון. האנחות של אלחנן כבר הפכו לגניחות רועמות גופו החל להתנדנד קדימה ואחורה אך פקודה רמה ממנה "לא להתנדנד! אתה לא מתפלל פה!" הפסיקה אותו מיד.
אחרי כדקה הוא החל למלמל "אני גומר, אני גומר, זה מגיע"
הזרע השפריץ ישרות לתוך גרונו של בעלה שניסה להתרחק אך היא אחזה בכוח בראשו והמשיכה לשפשף. גם הניסיון שלו לסגור את הפה נכשל בגלל הזין שהונח בין שפתיו. מבטו הפך למבט מבועת וקולות חנק החלו להישמע מגרונו. ברכיה התפוקקו והיא ידעה שאם לא הייתה נאחזת בשני הגברברים כבר הייתה מתמוטטת. היא גם ידעה שאם רק היה מי שייתן קצת תשומת לב לדגדגן המגורה שלה כבר הייתה גומרת כמו שלו גמרה מעולם.

עודכן לאחרונה

11 מחשבות על “"וכשהתעוררתי נזכרתי בחלום…"”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)