התערבות משפחתית

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, מהקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

הספור הינו המשך ל"אבא של מיכל" ולהבנת הרקע והכרת הנפשות הפועלות מומלץ לקרוא אותו תחילה

לקראת סוף הסיפור הקודם ("אבא של מיכל"):"אבו'ש, להורים של תמר יש הצעה".

"נשמע?" הסתקרנתי ולפי החיוך על פניהן של אשתי ומיכל הבנתי שהן כבר בסוד העניינים.

"ההורים שלי מציעים," תמר התחילה, "שנעשה התערבות משפחתית, נשחק סטריפ-טאקי-משפחתי," היא המשיכה כשלא דחיתי את זה על הסף, "משחקים טאקי וכשבן משפחה אחת מנצח הוא בוחר שנים מבני המשפחה השניה שצריכים לפשוט פריט לבוש אחד כל אחד, או שאם רק לאחד נשארים בגדים הוא צריך לפשוט שנים, ו…" היא שוב השתהתה לבדוק את התגובה שלי וכשזאת לא באה המשיכה, "המשפחה שנשארת עירומה ראשונה היא המפסידה וכל בן משפחה של המשפחה המנצחת יכול לבצע אקט מיני אחד בכל בן משפחה שהפסיד!"

"נשמה, מה אתה אומר?" אשתי חייכה אלי.

"כפרה, תחליטי, מה שתקבעי מקובל עלי" החזרתי את הכדור אליה למרות שידעתי מה תהיה התשובה שלה.

"תגידי להורים שלךְ שהתערבנו" אשתי חייכה לעבר תמר, תגידי לאמא שאני אתקשר ואתאם איתה מתי.…רק שזה התעכב, אתם יודעים, לתאם ארבע נשים שבו זמנית לא במחזור, ביחוד שהן גם שומרות על כמה ימים נקיים, זאת לא משימה קלה ואליה גם התווספו הנסיעות של בעלה ושלי לחו"ל בענייני עבודה כך שהזמן התקדם אבל ניצלנו אותו, מיכל עשתה לנו קורס מזורז ב"טאקי", וקראתי בויקיפדיה שלמרות שפירוש השם "טאקי" הוא מפל מים ביפנית, כי קלף הטאקי מאפשר לשחקן "לשפוך עליו" את כל הקלפים מאותו הצבע, עדיין משחק הקלפים הזה הוא המצאה ישראלית.

צחוק הגורל הוא שאת הקלפים למשחק אני קניתי למיכל בדיוטי-פרי, זה היה מזמן, מישהו שטס איתי קנה לבן שלו והמליץ גם לי לקנות, אמר שזה עכשיו להיט ושהבת שלי תשמח ותודה לי אז קניתי, מיכל באמת שמחה אבל לא יותר מדי וזהו, אני לא הצעתי לה לשחק, היא לא הציעה לי ובעצם עד לרגע ההוא לא חשבתי שהיא בכלל משחקת בהם.

בהתחלה מיכל הייתה מנצחת אותנו תור אחר תור אבל לאט לאט תפסתי את הפרינציפ במשחק שיש בו אמנם מרכיב של מזל אבל גם הרבה אסטרטגיה והתחלתי לשלוט בחוקים וגם אני הצלחתי לנצח, פחות ממנה אבל לנצח וזה דווקא שימח אותה כי "מאחר שבכל תור שמנצחים בוחרים רק שנים שיורידו בגד, הטקטיקה שלנו במשחק," מיכל הסבירה לנו, "תהיה קודם להפשיט את תמר, שהיא תותחית כמוני, כי מי שנשאר בלי בגדים יוצא  מהמשחק! רק שזאת, לדעתי, תהיה גם הטקטיקה שלהם לגביי אז אתם צריכים להיות עפרונות מחודדים כדי שתוכלו גם לנצח" ובהזדמנות אחרת, אחרי עוד נצחון שלה, היא זרקה לעברנו בנון שלנטיות "אני מקווה שברור לכם שאם הם מנצחים לא רק שאנחנו אוכלים בתחת, ואין לי ספק שכל אחד ואחת מאתנו יחווה את החוויה לפחות פעם אחת, אלא שגם נדרש לקעקע זרנוק במקום המוצנע, כזה כמו שיש לי ולתמר כי ההורים שלה כבר הסכימו לזה" ולמרות שזה לא היה ברור ולא נכלל בתנאים שהוצגו במקור עדיין, אחרי שהחלפתי מבטים שואלים עם אשתי, הינהנו "כן" עם הראש כי מה נגיד לה? שאנחנו פחות קולים (cool) מההורים של תמר?

 

"אבו'ש," מיכל פנתה אלי באחד הבקרים שלקחתי אותה לבסיס, כמו תמיד מחכה לשניה האחרונה, לרגע שאני כבר כמעט עוצר להוריד אותה, "תתכונן, יש התערבות על הפרק".

"מתי?" חקרתי, "עם תמר??"

"לא, לא עם תמר, עם מישהי אחרת, ולא חשוב מתי, אתה יודע, כשזה יהיה רלוונטי תדע" היא חייכה חיוך מסתורי.

"אל תשכחי, בכל התערבות יש טיפש ורמאי" הזכרתי לה שוב רק שאז השוטרת עם פנקס הדו"חות שעומדת שם קבוע התקרבה וסימנה לי להתקדם, מיכל ירדה במהירות ו-"לא שכחתי," היא חייכה את אותו חיוך זימתי שלה, "תאמין לי, ואבו'ש, תזכיר לאמא שאני בתורנות שמירה הלילה" השלימה במהירות וסגרה את הדלת ואני מהרתי לנסוע.

אותו לילה שיחקתי סטריפ-טאקי עם אשתי. ניצחתי אותה בקלות ומצד אחד שמחתי, אני השגי ואוהב לנצח, אבל מצד שני חששתי, על פי התאוריה של מיכל הנצחון המשפחתי תלוי בכולם וחשוב שכולנו נהיה עפרונות מחודדים, מה שאשתי לא הוכיחה הפעם, אבל לראות אותה עירומה העמיד לי ולדעת שאני יכול לבקש איזו תנוחה שארצה העמיד עוד יותר וכנראה שגם היא הבינה מה אני הולך לבקש כי "להביא ג'ל סיכה?" היא שאלה וכן, שלחתי אותה להביא.

אשתי שכבה לפני על הבטן במרכז המיטה, שלוש כריות גדולות שמונחות מתחת לבטן התחתונה שלה הרימו גבוה את ישבנה, ראשה מונח על עוד כרית קטנה וידעתי גם למה, עוד מעט היא תנשך אותה, רגליה מפושקות, כפות ידיה משוכות לאחור והיא מפשקת בהם את פלחי ישבנה, חושפת את שני החורים שלה ופותחת בפני את הדרך אליהם, "מה אומרים?" ציחקקתי כשאני מזלף כמות נדיבה של ג'ל סיכה לפי הטבעת שלה.

"אני לוזרית ואני מזמינה אותךָ לעשות לי מה שעושים ללוזרית" היא אמרה את המשפט הקבוע שלנו, זה לא הפעם הראשונה שאנחנו משחקים בסטריפ משהוא, בדרך כלל זה היה סטריפ-ראמי או סטריפ-מלחמה, וזאת הייתה דווקא היא שבאחד הנצחונות שלה דרשה ממני להגיד את המשפט הזה ומאז זה הפך למסורת שלא מוותרים עליה.

נצמדתי אליה מאחור, למרות כמות ג'ל הסיכה שזילפתי קודם תקעתי לה קודם בכּוּס, נעיצה חזקה שהרעידה את גופה וסחט ממנה גניחת הנאה קולנית, כמה פמפומים כדי שהזין שלי יכוסה בשפעת אותו נוזל סיכה טבעי שלה שמילא לה את הכּוּס, ההוכחה האולטימטיבית עד כמה היא מגורה, ואז שלפתי והנחתי את ראשו של הזין הנוקשה והמוח על פי הטבעת המכווץ שלה, "מוכנה?" לחשתי.

"כן" היא גנחה באותו קול תאוותני וצרוד והתחלתי ללחוץ, מכיר את הדרך, זאת לא הפעם הראשונה שאני תוקע אותה מאחור, יודע שתהיה התנגדות ולוחץ חזק עד שהפתח נפרץ והזין התחיל לחדור ואז לאט, רואה את הרעד העובר בגופה ולא ממהר, נהנה מאותו לחץ של פי הטבעת המתוח סביב הזין שלי ולא עוצר, ממשיך, חודר לאט לישבנה של אשתי עד שכל הזין היה נעוץ עמוק בישבנה ורק אז עצרתי לרגע, נותן לה להתרגל לפולש שחדר, לפני שהתחלתי לפמפם, לזיין לאשתי את התחת, אני מת על התחת שלה, היא יודעת את זה אבל בדרך כלל היא לא מרשה לי אז אני מנצל נצחונות כאלה כדי לעשות לה את זה.

"כן" גנחתי בקול נהנתני, כן מלא תענוג, "כן, זה מה שעושים ללוזרית" המשכתי את אותה המסורת, דופק בתנועות ארוכות וחזקות, מכה באגני על ישבנה המוצק, "כן, אני מת על התחת שלךְ!" צרחתי בקול, יודע שאני בדרך לאורגזמה, "כן, אני מת על התחת הזה!" סטרתי על פלחי ישבנה בקול מחיאה מצלצל וחפנתי אותם, תופס ודופק במרץ, "כן! הנה! כן!!" התנשפתי בקול ונפלתי עליה, שוכב, נועץ עד הסוף והלבה הגברית שלי התפרצה ומילאה את התחת שלה.

מיכל, אשתי ואני המשכנו לשחק, להתאמן כמו שקראנו לזה, רק שלא שיחקנו "על אמת", בלי להתפשט ובלי הפרס בסוף לזוכה. עברו עוד כמה ימים עד שבדיוק כמו בפעם הקודמת, באמצע דיון שניהלתי, רטט הפלאפון שלי וראיתי שנכנסה הודעה ממיכל. "אבו'ש," היא כתבה לי, "רק שתדע שניצחתי ויש לך עבודה לבצע אז תגיע הביתה בזמן!" וכמובן סיימה בסמיילי קורץ.

כשהגעתי הביתה אשתי ומיכל ישבו ושתו קפה עם אילנה, השכנה מהדלת ממול, לא משהו חריג, אילנה אומנם צעירה מאשתי בעשר שנים לפחות, אבל הן חברות טובות וזאת לא הפעם הראשונה שאני מוצא אותן ככה, גם שמיכל יושבת איתן לא הפתיע, אילנה, שהיא אנליסטית בחברת השקעות ידועה, עזרה למיכל להתכונן לבחינות הבגרות.

"תתרחץ, תלבש משהו יותר מתאים ובוא תשב איתנו לקפה" אשתי קמה לעברי, התרוממה על קצות אצבעותיה, חיבקה אותי ונישקה אותי על השפתיים, נשיקה מרפרפת, לא משהו מביך.

כשיצאתי מהמקלחת וחזרתי לפינת האוכל לשבת איתם הקפה חיכה לי, אספרסו חזק כמו שאני אוהב ולידו עוגיית מנדלברוייט.

שתיתי לאט, הייתי בטוח שיש לי זמן עד שהמפסידה שלה תגיע וברור שמיכל לא תעשה כלום לפני שאילנה תלך אבל אז הגיע הטוויסט בעלילה (לפחות מבחינתי), "תספרי לאבא שלי למה את פה" מיכל, הבת שלי, פנתה לאילנה ואני הייתי בשוק.

"הייתי שחצנית, חשבתי שאני יודעת הכי טוב, התערבתי עם הבת שלךָ והפסדתי," אילנה השפילה עיניים אבל לא יכולתי לפספס את החיוך הקטן שעלה על שפתיה, "אני לוזרית (loser) ובאתי לשלם את חובי" היא דיקלמה את אותו טקסט מוכר.

"ואת יודע מה הולכים לעשות לךְ?", מיכל, הבת שלי, המשיכה.

"יודעת בדיוק, מה שתמיד עושים למפסידה".

"מה עושים?"

"משפיטים אותה, משפילים אותה ומפשיטים אותה! ואחר כך היא חייבת לעשות את מה שאת, המנצחת, תדרשי ממנה זאת אומרת ממני".

"ואת עושה את זה מרצונךְ החופשי?" אשתי התערבה.

"כן, מרצוני החופשי, אף אחד לא מכריח אותי, הפסדתי ומילה שלי זאת מילה".

"רגע!" עצרתי אותם, "אני לא מבין, על מה התערבתן?"

"מי תיקח את הפלייאוף של אליפות הנשים בכדורסל, אני אמרתי מכבי בנות אשדוד, כמו בחמש השנים הקודמות, מיכל בחרה באליצור רמלה והן אכן זכו".

"וזכו בגדול, 0:3!" מיכל התערבה, מחייכת.

"ו…אהה…מאיפה את… את יודעת, מכירה את, את אהה" התחלתי ונתקעתי.

"מה? מאיפה אני מכירה את ההתערבויות האלה?" היא צחקה, "האמת שאני לימדתי אותם את זה, כשלימדתי אותם לבגרות, היא והחברות שלה רק שיכללו את הפרס, או אם תרצה העונש, ומעונש סולידי, פינוק של המנצחת על ידי המפסידה, הם הרחיבו את זה למה שאתה מכיר והוסיפו גם את קעקוע הזרנוק"

"רגע," לא נרגעתי, "ואם את היית מנצחת? מי היה? את יודעת, מעניש אותה?"

"בעלי" היא אמרה בשיא הטבעיות.

"הוא יודע?"

"ברור!" וזה היה ברור של 'איך בכלל חשבת אחרת?', "גם עכשיו הוא יודע שאני פה ולדעתי" היא חייכה חיוך זימתי, "הוא מפנטז על מה שאתה עושה לי, אולי גם, אתם יודעים, עושה מה שבנים עושים כש…" היא לא השלימה והסמיקה.

"מאונן?" אשתי ציחקקה, "את חושבת שהוא היה רוצה לראות מה עושים לךְ?" הפתיעה ואין ספק שהראש הכי כחול בבית זה שלה.

"היה מת לראות," היא הביטה בה במבט לא מאמין, "אני לא מאמינה, מה? אתם מסכימים?"

"בתנאי!" אשתי ענתה מייד, אפילו בלי להתיעץ איתנו, "כשאת עירומה גם הוא עירום! הוא לא מתערב בשום שלב! מותר לו רק לאונן, ו…" ראיתי את החיוך הזימתי נמרח על פניה של אשתי, "אני בטוחה שאת ומיכל עוד תמשיכו להתערב אז כשאת מנצחת את מזמינה אותנו לשבת לראות!".

"באותם התנאים?" אילנה חייכה וחקרה, "עירומים ובלי להתערב".

"באותם התנאים" אשתי אישרה, "כולל שמותר לאונן".

"סגור!" אילנה לא היססה לרגע, "בטוח שהוא יסכים".

"אז צלצלי ותזמיני אותו".

אילנה צלצלה, הם דיברו ברוסית מהולה במעט מילים עבריות, שיחה קצרה, "הוא בא" היא סגרה את הפלאפון והכריזה.

ישבנו בסלון, אשתי ואני על הספה ומישה, בעלה של אילנה, על הכורסה שהעמדנו בצד. במרכז החדר עמדו זו מול זו מיכל ואילנה, "זוכרת איך הפשטת אותנו?" מיכל חייכה לעברה ונָקְשָׁה באצבע צרדה, העביר את האמה על האגודל בתנועה מהירה כלפי מטה והשמיעה את אותו צליל הקשה חזק וחד, "זוכרת" אילנה מילמלה ומיהרה להוריד את החולצה שלה ולמסור אותה למיכל, "בועלי" היא פנתה לעבר בעלה ואמרה לו משהו ברוסית בקול נוזף וגם הוא מיהר להוריד את החולצה שלו ולהניח אותה לידו על הרצפה.

בנקישה הבאה החצאית ירדה ואיתה גם המכנסיים של בעלה והתהליך המשיך, מיכל מקישה, אילנה מורידה ומישה מַחְרֶה אחריה עד שנשארה לעמוד עירומה.

זה שלאילנה יש שדיים גדולים – ידעתי, ראיתי אותה בבריכה בקאנטרי בבגד ים מינימלי, אבל עכשיו ראיתי גם עד כמה גדולות עטרות הפטמה ועד כמה הם כהות, בטח על רקע משולשי העור הלבנים באותם מקומות שבגד הים הסתיר את השמש, ועד כמה גדולות ונוקשות הפטמות עצמן ועכשיו גם ראיתי את הזין המפואר של בעלה, זין גדול ושמן.

אותו לילה דפקתי את אילנה ומה אני אגיד לכם? לעשות את זה מול הבעל שיושב ורואה זה הופך כל זיון למענג עוד יותר!

הייתי חרמן בטרוף וברגע שמיכל "העבירה" אותה לרשותי הוֹרֵיתִי לה לשכב על הגב על השטיח, מכוון אותה לשכב כך שבעלה יראה בדיוק איך אני מזיין אותה, הדרכתי אותה לאחוז בכפות ידיה את ברכיה, למשוך את הברכיים לכיוון החזה ולפשק אותם, לפתוח בפני את הדרך אל גינת המשחקים שלה, להציג לראווה את השפתיים הבשרניות והכהות של הכוס שלה, שפתיים נפוחות שפס ורוד רטוב ונוצץ חוצץ ביניהן של אשה מיוחמת, שפתיים של אשה מיוחמת.

נשכבתי מעליה, בין רגליה, נשען על הידיים ואצבעות הרגליים, המרפקים ישרים, כמו בשכיבת סמיכה, בקושי נוגע בה, רק החזה משתפשף מעט בפטמות הנוקשות וראש הזין, שכאילו מצא את דרכו לבדו, נושק לשפתי הכוס שלה. ראיתי את המבט בעיניה, מבט מצפה, מזמין, והתחלתי לרדת, לאט, יודע שבעלה רואה בבירור איך אני חודר לתוכה, איך אני תוקע, איך אני בועל את אשתו, והמשכתי לרדת, לחדור, סנטימטר אחר סנטימטר עד שכל הזין היה עמוק בתוכה ורק אז נשכבתי עליה בכל כובד משקלי והתחלתי לפמפם, לזיין אותה, שוב לאט, לא ממהר, פמפומים ארוכים, מרים את האגן ויוצא כמעט עד הסוף ותוקע, חזק, מרעיד את גופה.

בהתחלה היא שתקה, אחר כך הגיעו הָהִמְהוּמִים החרישיים ואז הגניחות, הברות בלי פשר אבל עם הרבה הנאה ותשוקה. הגברתי את הקצב, אילנה הרימה את כפות רגליה, מתחה את רגליה ופישקה אותם עוד יותר לצדדים, כאילו מזמינה אותי לחדור עוד קצת ואני חדרתי, הכי עמוק שהצלחתי, משתפשף בין שפתי הכּוס הרכות ומחליק בתוך הנרתיק הכל כך משומן שלה, "בעלי, אתה רואה?" היא הפתיעה אותי.

"כן" מִישה ענה בקול צרוד ומגורה, מתנשף משהו. שלחתי לעברו מבט וחייכתי, מישה אונן.

לראות אותו ככה חירמן אותי עוד יותר וטחנתי אותה, את אשתו, ו…"הנה! עכשיו!" אילנה צרחה באקסטזה והרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק שלה, "כן, מישה! אני גומרת!" היא צווחה, מתנשפת, "כן, תן לי, תן לי בפנים, כן, בבקשה, תן לי בפנים" היא התחננה וזה עבד, קודם עליו, על מישה! לא ראיתי אבל הרחתי את הריח של זרע טרי שנורה באוויר ואז הגיע תורי ומטח ראשון נורה מקנה התותח שלי עמוק בכּוּס הגועש שלה, מטח ראשון של זרע גברי רענן, מטח ואחריו עוד אחד ועוד אחד שמילאו לה את הכּוּס באותו שפיךְ סמיך וחמים שלי ו…"קחי!" יריתי מטח אחרון, התגלגלתי מעליה ונשכבתי על הגב לצידה, מתנשף ומחייך חיוך ניצחון.

"אבו'ש, תנוח, יש לך עוד משימה חשובה" מיכל ציחקקה, "ואת," היא התרווחה בכורסה הפנויה ופנתה לאילנה, "בואי, המנצחת רוצה קצת פינוק" היא הרימה את החצאית שלבשה ופישקה את רגליה, מגלה לנו שהיא בלי תחתונים, "ולראות אותך ככה, מפנקת אותי, בטח יעזור גם לאבא" היא חייכה לעברי.

לראות אותה ככה, כורעת עירומה על ברכיה בין רגליה המפושקות של מיכל ויורדת לה עשה לי את זה, העיר מחדש את הזין המדולדל שנח בין רגליי, גם אשתי שישבה לידי, מנועה מלהשתתף הפעם בחגיגה כי היא במחזור, תרמה כששלחה יד והתחילה לשפשף לי, לעשות לי ביד, וגם גניחות ההנאה של ביתי הוסיפו לחגיגה ומהר מאד עמד לי, אייל-ברזל מוכן לניגוח, ואחרי עוד שתי גמירות קולניות שלה מיכל העמידה את אילנה על ארבע, בדוגי, דואגת שבעלה יוכל לראות להיכן היא הולכת להזמין אותי לבקר, וכשאילנה נעמדה הצטרפתי, נצמדתי אליה מאחור ובתנועה איטית תקעתי אותה בישבן.

ראיתי את הרעד העובר בגופה כשחדרתי לרקטום המכווץ שלה, שמעתי אותה חורקת שיניים ולא הפסקתי, המשכתי, סנטימטר אחר סנטימטר פלשתי לתחת שלה, "ספרי לבעלך מה אני עושה לךְ" לחשתי לאילנה בקול מתגרה.

"בתחת, בעלי, הוא תוקע לי בתחת" היא צרחה בקול ושמעתי את הכאב המשתחרר בצעקה הזאת שלה, "כן, בעלי, הוא דופק לי ת'תחת" היא המשיכה כשהתחלתי לפמפם את ישבנה.

"אני רואה" שמעתי אותו מתנשף בקול צרוד וחרמני וגם בלי לראות היה ברור לי שהוא מאונן וברגע שהרחתי אותו גומר, יורה באוויר את אותו זרע-גברי שלו, גם אני גמרתי, מילאתי את התחת של אשתו בזרע הגברי שלי.

בזמן שהם התלבשו מיכל הזכירה לאילנה שהיא עוד חייבת לקעקע את הזרנוק באותו מקום מוצפן ואילנה הבטיחה לעשות ולהראות לה.

הערב הגדול הגיע, סוף סוף הצליחו לתאם שלכולם זה יתאים, כל הנשים נקיות, אני ואבא של תמר בארץ והבנות לא בתורנות בצבא. כמו תמיד לקראת מפגשים כאלה אשתי שלחה אותי לעשות חוקן, "אתה יודע מה יקרה אם נפסיד וזה לא נעים, אתה יודע, בלי חוקן, וכן, גם מיכל ואני נעשה ובטח שגם הם, אורנה, אמא של תמר, הבטיחה לי".

כשיצאתי מהמקלחת חיכו לי על המיטה הבגדים, "הסיכום הוא שכל אחד מהשחקנים ילבש ארבעה פרטי לבוש שאותם הוא יפשוט במשחק, כמובן רק אם הוא יפסיד," היא חייכה לעברי, "אתם הגברים חולצה, גופיה, תחתוני בוקסר צמודים ומכנסיים, נעלים וגרביים יורדים עוד לפני שמתחילים לשחק, ואנחנו הנשים חולצה, חזייה, חצאית וחוטיני רק שאנחנו נגרוב גם גרבי רשת שיתפסו על ידי חגורת ביריות וננעל נעלי סטילטו רק שהם לא ירדו, הם רק להגביר את היצריות והארוטיקה והם לא מסתירים ובטח שלא מפריעים, אתה יודע, להענש" ואת ה'להענש' היא ליוותה בתנועת יד גסה שלא השאירה ספק למה היא מתכוונת "אהה, ו…" היא כאילו נזכרה בעוד משהו, "ואל תשכח לענוד את טבעת הנשואים, עוד משהו שהם טוענים שמשפר את הגירוי".

שיחקנו אצלם, אחר כך הבנתי גם למה. קודם ישבנו בסלון ושתינו, אנחנו הגברים ויסקי גלנפידיך יקר שהוא קיבל מתנה בסיום עיסקה גדולה והנשים, אמהות ובנות, יין שרדונה קר. אורנה ואשתי הסבירו את הכללים שהם סיכמו למשחק, משחקים משפחה מול משפחה, כל מי שמנצח במשחקון בוחר שנים מהמשפחה השניה שיורידו פריט לבוש אחד כל אחד, מי שנשאר בלי בגדים יוצא מהמשחק אבל נשאר לשבת סביב השולחן כשכפות ידיו מתחת לישבנו ועם רגלים פתוחות! כשנשאר רק משתתף אחד מהמשפחה הוא חייב להוריד שני פריטי לבוש, המשפחה שנשארת עירומה ראשונה היא המפסידה וכל אחד מבני המשפחה המנצחת רשאי לעשות בכל אחד מבני המשפחה המפסידה אקט מיני אחד על פי בחירתו ו…"כמנהג הבנות, כל מי שיבקרו לו בטוּכֶעס," אורנה אמרה וחייכה, "שזה לדעתי כל מי שיפסיד" אשתי התערבה והוסיפה בחיוך עוקצני, "יהיה חייב לקעקע את הזרנוק המפורסם באותו מקום חבוי ומוכר בישבן" אורנה השלימה.

ההפתעה הראשונה שלי הייתה כשהזמינו אותנו אל שולחן המשחק וכל אחת מהנשים שלפה מהתיק שלה סטראפאון עם תותב מכובד, ביחוד זה של אורנה, אמא של תמר, שכאילו הועתק מכוכב פורנו מגודל זרג ורעד עבר בגופי כשקלטתי שאולי אני הולך לחטוף אותו הערב. ההפתעה השניה הייתה שולחן המשחק, שולחן עגול גדול עם משטח זכוכית שקופה שאפשר לראות דרכה מה קורה למטה ופתאום הבנתי למה אשתי בחרה להתארח אצלם ויותר מזה למה מי שנשאר עירום צריך לשבת ברגלים מפושקות ואין ספק שזה יעלה את מפלס החרמנות של כולנו, צופים ונצפים.

בזמן שהיא מערבבת את הקלפים תמר הזכירה לכולנו את חוקי המשחק, אחר כך חילקה לכל אחד מאתנו 8 קלפים פתחה קלף מוביל, 5 כחול, וכשחקנית הצעירה התחילה והניחה 5 צהוב.

התחלנו בסבב בכיוון השעון, מניחים קלף, לפעמים יותר מאחד, לוקחים קלף, גם פה לפעמים יותר מאחד, עד שתמר נשארה עם קלף אחד ביד וכמובן לא שכחה להכריז "קלף אחרון בידי!" ובסיבוב הבא הניחה אותו וניצחה.

לרגע נדרכתי, במי היא תבחר? ראשונה היא בחרה במיכל להוריד את החולצה, וזה היה ברור, אבל אחריה היא פנתה לאשתי ודרשה גם ממנה, כנראה שהם החליטו ביניהם שהגבר, ובמקרה הזה אני, הוא החולייה החלשה וקודם צריך לנטרל את מיכל ואמא שלה.

מיכל ואשתי הורידו את החולצה וחשפו את החזיות שלהן, חזיות סקסיות מבד דק שהפטמות בלטו דרכו, מסרו לתמר וזו, עם חיוך ניצחון, לקחה וזרקה אותם אל מתחת לשולחן השקוף, שנראה.

בתור השני כמעט ושוב הפסדנו ורק הכלל שנקבע שאסור לתקן לבן משפחה טעויות הציל אותנו כי אבא של תמר נשאר עם קלף אחרון אבל שכח להודיע מה שעלה לו בקנס של ארבעה קלפים ואִפשר למיכל לנצח.

גם החולצות של תמר ואורנה, אמא שלה, הצטרפו לערימת הבגדים שמתחת לשולחן וגם הן, האחת בשחור והשניה בלבן, לבשו חזיות זנותיות שלא ממש הסתירו.

במשחק הבא מיכל לימדה אותנו פרק במשחק קבוצתי, תמר הכריזה "קלף אחרון בידי" כשהתור הגיע אלי גם אני הורדתי קלף והודעתי "קלף אחרון בידי!" כשהתור הגיע למיכל היא עשתה את המעשה הכי נכון מבחינת הקבוצה והניחה את קלף ה-'שנה כיוון' ובמקום שהסבב ימשיך לעבר תמר הוא חזר לעברי ו…ניצחתי.

בחרתי כמובן בתמר ואמא שלה שהפעם הורידו את החצאיות ונשארו בחוטיני תואמים לחזייה, סקסיים וזנותיים, כאלה שלא ממש מסתירים ו…גיליתי את נפלאות השולחן השקוף, היכולת לראות מה נעשה תחתיו ביחוד ששתיהן לא ממש סגרו רגלים, אולי בניסיון להסיח את הדעת.

במשחק הבא החזרתי למיכל טובה, שזאת בעצם טובת הקבוצה, מיכל הודיעה על "קלף אחרון בידי" ורגע לפני שהסיבוב שוב הגיע אליה אבא של תמר, שישב לפניה, הניח קלף 3+, שמשמעותו שכל הנוכחים, מלבדו כמובן, צריכים לקחת שלושה קלפים, מה שהיה מונע את ההפסד שלהם אבל אז אני הנחתי 3+ שבור, שאותו מותר להניח גם שלא בתורך, והקלף הזה מבטל את הפקודה ודווקא זה שהניח את ה-3+ צריך לקחת שלושה קלפים מה שלא היה כל כך משנה עבורו כי ממילא מיכל ניצחה.

מיכל המשיכה עם תמר ואמא שלה, "את החזיות בבקשה" היא חייכה לעברם והן הורידו ומסרו לה אותם והמבט שלי ננעץ כמובן בשדיים שנחשפו, לתמר היו תפוזים מהזן הגדול, עסיסיים וזקופים גם בלי החזיה שתתמוך, ובמרכזם עטרות פטמה גדולות וכהות עם פטמות זקורות ונוקשות שבלטו על רקע משולשי העור הלבן שהשאירה חזיית בגד הים שלה ואמא שלה עם שדיי אשכולית גדולים שאומנם כבר לא זקופים אבל עדיין עסיסיים ומפתים שבא לך למזמז לה אותם.

המשכנו לשחק ותמר ניצחה שוב, קודם היא דרשה ממיכל את החצאית שלה, משאירה אותה בחוטיני וחזייה אבל הפעם היא דרשה ממני את החולצה, כנראה שהבינה שאני מאיים יותר מאשתי וכדאי לנסות לנטרל אותי רק שכנראה שהיא הצליחה להעליב את אשתי שכקונטרה, אחרי משחק ארוך במיוחד, ניצחה! כן, אשתי שבכל משחקי ההכנה ששיחקנו עם מיכל לא הצליחה לנצח אפילו פעם אחת פתאום ניצחה ו…"התחתונים בבקשה" היא חייכה לעברם, "ולא לשכוח לפתוח רגליים, אתן מחוץ למשחק!" היא הוסיפה עם חיוך מנצח אחרי שהיא הוסיפה אותם אל ערימת הבגדים שמתחת לשולחן.

אני לא יודע למה הן החליטו שמי שיוצא מהמשחק יושב על כפות הידים, האם זה כדי לסמן שהוא מחוץ למשחק או כדי שלא יוכל להסתיר? אבל מה שברור שזה מגרה בטרוף ואני חייב להודות שאכן גרבי הרשת התפוסות בחגורת הביריות ונעלי הסטילטו שהן נעלו מוסיפים עוד יותר למראה הזנותי המפתה ולא רק אותי זה גירה, גם לאבא של תמר ראיתי אוהל מתוח במכנסיים ואפילו אותן, אומנם לשבת ככה מול כולם זה משפיל אבל ראיתי את הפטמות שלהן, כהות ונוקשות, פטמות של אשה מגורה, ומבעד לשולחן הזכוכית השקוף ראיתי את המפשעות שלהן, שתיהן מגולחות לְמִשְׁעִי ועל רקע העור הלבן בלטו להן שפתי הכוס הנפוחות והכהות שפס ורוד ורטוב מבריק ביניהם, מספר לכולם עד כמה הן מגורות.

אבא של תמר לבדו לא היווה יריב שקול, מיכל ניצחה ודרשה ממנו את המכנסיים והחולצה, ככה זה כשאתה לבד, אתה צריך לשלם ב-2 פריטים, ובתור הבא אני ניצחתי והפשטתי אותו לגמרי, מוסיף גם את הגופיה והתחתונים שלו לערימת הבגדים שמתחת לשולחן ועכשיו כשהוא ישב ככה עירום יכולתי לעשות מה שגברים עושים במקרה כזה, השוויתי ונכון שאין הנחתום מעיד על עיסתו אבל תמר, הבת שלו, צדקה, הזרנוק שלי גדול מזה של אבא שלה.

לאקשן האמיתי עברנו לסלון שלהם, אבא של תמר הציע סיבוב שתיה נוסף, הפעם אמא של תמר ביקשה ויסקי, נראה לי שהיא לקחה הכי קשה את ההפסד שלהם.

כבר בבית בדקנו שכל המפסידים יאכלו בתחת לפחות פעם אחת, ויאכלו בתחת זה גס אבל זה הביטוי של מיכל שטענה שבלי לאכול בתחת זה לא ממש עונש, שחייבים שהם ילכו באותה הליכת ברווז מצחיקה של מי שפתחו לו את הטוכעס ואני נבחרתי להיות הראשון, לא בגלל כיבוד אב אלא בגלל הפרקטיקה, אני צריך זמן להתאושש בין אקט לאקט, זמן להעמיד לי אותו מחדש, ובחרתי להתחיל עם תמר ודווקא לא בתחת, את פתיחת התחת שלה מיכל הזמינה אז אני החלטתי לחגוג לה בכּוּס.

השכבתי אותה על הגב על השטיח שבמרכז החדר, דואג שתשכב כך שההורים שלה יוכלו לראות בבירור את כל מה שאני הולך לעשות לה, אחר כך דרשתי ממנה לאחוז את הברכים בשתי ידיה, למשוך אותם לעבר השדיים שלה ולפשק אותם רחב, בדיוק כמו שדרשתי אז מאילנה, מגרש המשחקים שלה נחשף בפני, ובפני כל היושבים בחדר, שפתי כּוּס נפוחות וכהות על רקע העור הלבן של מפשעתה ופס ורוד רטוב ונוצץ החוצץ בין השפתים. נעמדתי לפניה, שתראה, והתפשטתי, לאט, מביט באותו מגרש משחקים שאני הולך לחגוג בתוכו, מוריד את התחתונים ועוצר לרגע, ידעתי שהיא כבר יודעת מה מצפה לה אבל בעיקר נתתי להורים שלה לראות מה הבת שלהם הולכת לחטוף וראיתי איך העינים של אמא שלה נפערות לרווחה ואיך אבא שלה מביט בהערכה בזין המתוח שלי.

כמו על אילנה גם עליה נשכבתי בשכיבת סמיכה עם מרפקים ישרים, לא ממש נוגע, לרגע נשענתי רק על יד אחת ובשניה כיוונתי את הזין אל בין שפתי הכוס שלה, מחליק על החריץ הרטוב שלה ומשפשף את ראשו בין השפתים הרכות עד שמצאתי את המקום הנכון ולחצתי מעט, לא חודר רק שלא יברח, נשענתי שוב על שתי ידי וחייכתי אליה, "ככה יעשה למי שהפסידה" לחשתי לה והתחלתי לרדת, לחדור, לאט, לא ממהר, יודע שאמא ואבא שלה עוקבים בדריכות אחר הזין שלי שפולש לכּוּס של הבת שלהם, שלאט לאט נעלם בתוכה.

"מניאק" תמר לחשה חזרה, מחייכת, "מניאק תכניס לי!" לחשה בקול חרמני.

המשכתי לאט, נהנה, מחייך למראה התשוקה בעיניה, תשוקה של אשה מיוחמת, וכשכל הזין היה נעוץ עמוק בין רגליה נשכבתי עליה בכל כובד משקלי, מועך אותה לשטיח, והתחלתי לפמפם, לזיין, ישבני עלה וירד והזין שלי החליק בנרתיק הכל כך משומן בתנועות ארוכות, עולה ותוקע, מתרומם ויורד, תנועות מהירות וחזקות, כאלה שמרעידות את גופה.

הגמירה הראשונה שלה לא אחרה להגיע, "מניאק" היא שוב לחשה והרגשתי את הכיווצים הזין שלי הכותש בנרתיק שלה, "פאק, מניאק" והיה המון תאווה בלחישה שלה אבל אז התרוממתי שוב באותה שכיבת סמיכה עליונה עם מרפקים ישרים והזין נשלף כמעט עד הסוף. "מניאק, תכניס לי" היא לחשה בקול יצרי וחרמן.

"לא שומע?"

"תכניס לי!" היא לחשה חזק עוד יותר.

"מה?"

"מניאק! תכניס לי" והפעם היא צרחה את זה בקול צרוד ויצרי אז הכנסתי, נשכבתי עליה ובמכה חזקה נעצתי חזרה את כל הזין עמוק בכּוּס הרוגש וגועש שלה והתחלתי לפמפם, לדפוק.

אחרי הגמירה הראשונה שלה החלפתי תנוחה, הנחתי את רגליה על כתפיי ודחפתי אותם קדימה, קרבתי את ברכיה אל כתפיה וישבנה התרומם באוויר, פמפמתי אותה, חזק ומהר, חודר עוד יותר עמוק לתוכה ומרגיש את האורגזמה השניה נבנית בתוכה, את הכיווצים ההולכים ומתגרים, את גניחות ההנאה שעכשיו לא הסתירה וברגע שהגמירה השניה התפוצצה בתוכה שינתי שוב את התנוחה, "על ארבע לוזרית, כמו כלבה!" שלפתי את עצמי מתוכה, מזרז ועוזר לה לעבור לתנוחת הדוגי ושוב השחלתי אותה, אוחז חזק במותניה ודופק אותה מאחור, הזין שלי, משומן היטב באותו נוזל סיכה נשי שממלא את תוכה, השתפשף בין שפתי הכוס הנפוחות מגירוי והחליק בקלות בתוך הנרתיק שעטף אותו באהבה, "כן" שמעתי אותה גונחת וידעתי שהיא בדרך לגמירה השלישית שלה וגם אצלי הר הגעש ביעבע ואיים להתפרץ אבל רציתי לתת לה את הגמירה הזאת לפני שגם אני גומר אז גחנתי מעליה, חפנתי את שדיה והתחלתי לשחק לה בהם, בפטמות האבן המגורות וזה עשה את שלו, "אימא'לה, אני גומרת!" היא צווחה באקסטזה וכאן, ליד אמא שלה, ה-אימא'לה קיבל משמעות מיוחדת, "אימא'לה, אני גומרת, כן-ן-ן!" וזה היה הסימן בשביל הר הגעש שלי להתפרץ, לפלוט את הלבה שלו עמוק בכּוּס הכל כך מגורה שלה.

הבאה בתור לממש את הנצחון הייתה מיכל שקמה והזמינה את אבא של תמר, חייכתי, ידעתי מה היא הולכת לעשות לו, להחזיר לו על מה שהוא עשה לה.

ראיתי אותו מסמיק כשהבת שלי ציוותה עליו לרדת לדוגי על מגבת חוף גדולה שנפרסה על השטיח, "זוכר מה עשית לי?" היא חייכה לעברו בזמן שהצמידה לעצמה את הסטראפאון שלה, "אז זה מה שאני הולכת לעשות לךָ" היא ירדה מאחוריו על ברכיה, התקרבה לישבנו, כיוונה בידה את ראש התותב אל פי הטבעת שלו וראיתי את הרעד העובר בגופו, לחצה מעט, שלא יברח, אחזה בשתי ידיה בפלחי ישבנו ופישקה אותם, פותחת בפניה את הדרך, "זוכר?" היא גיחכה והתחילה לדחוף לו.

לרגע פי הטבעת חסם, סרב לאפשר לפולש להכנס, ראיתי את מיכל דוחפת חזק יותר, לשניה האבא גנח, מין "פאק" חרישי כזה, והתותב התחיל לחדור לתוכו, לאט, כמוני גם מיכל לא מיהרה, נהנית מהרגע, ראיתי את החיוך על פניה ואת הבעת הכאב על פניו אבל הוא נשך שפתיים ושתק, "ככה יעשה למי שהפסיד" מיכל חזרה על אותו משפט שלי כשכל התותב היה נעוץ עמוק בישבנו, עזבה את פלחי ישבנו, אחזה חזק במותניו והתחילה לפמפם אותו, "אני מזיינת אותךָ, לוזר" היא לחשה לו, "אני דופקת אותךָ בתחת" המשיכה וראיתי את חיוך הניצחון על פניה.

עמד לו, לאבא של תמר, הזין שלו התנדנד בין רגליו ומיכל רכנה מעליו

שלחה יד והתחילה לשפשף לו, דופקת אותו ובו זמנית עושה לו ביד והוא לא היה צריך הרבה כדי לגמור, לשפוך את זרעו על מגבת החוף הגדולה, מיכל הגבירה את הקצב, דופקת אותו במין הנאה כזאת, "כן, בדיוק כמו שדפקת אותי" היא גירגרה בהנאה, "כן, זוכר שדפקת ת'תחת שלי? זוכר? אז הנה אני דופקת את שלךָ"

הזין שלי התעורר ונעמד, אין ספק שלראות איך הבת שלך דופקת מישהו בתחת היא דרך בטוחה להעמיד מחדש. מיכל המשיכה לדפוק, נהנית, שלוש פעמים מיכל הודיעה שהיא גומרת לפני שהיא שלפה את עצמה מתוכו והעבירה את השרביט לאשתי, "אימו'ש, עכשיו תורךְ" היא חייכה לעברה, מתנשפת, מתישבת חזרה בכורסא כשהסטראפאון צמוד לגופה.

אשתי לא חיכתה, במהירות היא החליפה את אותה מגבת חוף מלאה בזרע של האבא במגבת אחרת מתוך ערימה שעמדה שם בדיוק בשביל זה, התפשטה ונשכבה על הגב ו…"בואי" היא חייכה אל אמא של תמר, "תשכבי לי בין הרגליים ותרדי לי!" היא ביימה את התנוחה הרצויה לה, מניחה את רגליה על גבה של האמא שנשכבה וראשה צמוד לכוס שלה, "כן לוזרית, תפנקי את המנצחת, שלוש גמירות שלי, זה היעד שלךְ" אשתי אחזה בראשה של האמא והצמידה אותו לכּוּס שלה, "כן!" וזה היה כן תאוותני של הנאה כשהאמא התחילה, לא יכולתי לראות מה הלשון שלה עושה לה שם בטוטה אבל שפת הגוף של אשתי צרחה שהיא עושה לה שם טוב, "כן, ככה, תמשיכי" היא עצמה את עיניה והתחילה לשחק לעצמה בפטמות הנוקשות, דוהרת אל עבר הגמירה הראשונה שלה.

אמא של תמר עשתה עבודה טובה, אפילו יותר מטובה, אשתי גנחה בקול, גניחות הנאה קולניות של אשה שמקבלת את עונתה. פעם אשתי הסבירה לי שלאשה יותר קל לפנק אישה, כל מה שהיא צריכה לעשות זה את מה שהיא אוהבת שיעשו לה, וכנראה שאמא של תמר ידעה ופעלה בהתאם כי אחרת קשה לי להסביר באיזה מהירות אשתי גמרה פעם אחר פעם אבל כשהגמירה השלישית הגיעה, חזקה מכולן, מרעידה את גופה וסוחטת ממנה "כן!" ארוך ונהנתני במיוחד, אצלי התותח כבר היה מוכן לירי, עבה, ארוך ובעיקר מתוח ונוקשה, ניצב זקור ומאיים בין רגליי.

אורנה, אמא של תמר, חזרה לשבת במקומה ולא יכולתי שלא לחייך, הפנים שלה, מרוחות בשפעת מיץ הכּוּס של אשתי, נצצו, המבט שלה היה מושפל, מבוייש, אבל היה מין חיוך על שפתיה, חיוך זימתי שניסתה להסתיר, אבל הלשון שהחליקה על השפתיים ו"ניקתה" טיפות של אותו מעדן שאשתי מרחה עליהם, מנקה ובולעת, הסגירה אותה, אין ספק שהיא אהבה את העונש שלה או אולי מבחינתה זה בכלל לא עונש?

שוב הגיע תורי, הפעם בחרתי בבני, אבא של תמר. ראיתי את המבט שהוא נעץ בזקפה שלי ואת החשש בעיניו, פעם הוא כבר חטף ממני בתחת, בדיוק כמו שאני חטפתי ממנו, והוא ידע מה מצפה לו אבל לי היו תכניות אחרות, לחטוף בתחת זה כואב אבל אני רציתי משהו אחר, להשפיל, להזכיר לו מי פה המנצח ומי המפסיד, לעשות לו מה שעוד לא עשיתי לו קודם, אז נעמדתי וסימנתי לו לרדת על ברכיו לפניי, ראיתי איך הוא מסמיק, היה לו ברור מה אני הולך לדרוש ממנו, למצוץ לי! ואין ספק שיש בזה השפלה לגבר הנדרש למצוץ לגבר אחר, אלא אם כן אתה הומו ולמצוץ זרג זה הפֶטיש שלךָ רק שאבא של תמר לא כזה, ועוד יותר משפיל זה לעשות את זה מול אשתך והבת שלך שיושבות וצופות ואם זה לא מספיק משפיל אז ברגע שהוא כרע לפניי הוספתי עוד נדבך, "פה גדול" ציחקקתי וקרבתי את הזין שלי לפה שלו, "עכשיו תמצוץ לי! תמצוץ ותבלע את כל הטוב שאני הולך להעניק לךָ!" הודעתי לו אחרי שדחפתי את כל הזין עמוק לפה הגדול שהוא פתח לכבודי.

אחזתי בראשו בשתי ידיי שלא יברח ודחפתי לו את הזין עמוק בגרון וכשהרגשתי שהוא עוד רגע נחנק הוצאתי, נתתי לו לקחת אוויר ושוב דחפתי. "לוזר, אני לא מרגיש מציצה!" גערתי בו, "תמצוץ!" והוא מצץ, כמו גדול הוא מצץ, נכון הוא הסמיק, נכון הוא עצם עיניים אבל למצוץ הוא מצץ, יונק ומשמיע את אותם קולות מצוץ קולניים, מתופף עם שיניו על העור המתוח של הזין שבפיו וידעתי גם למה, הוא מנסה שאגמור, רוצה לסיים את ההשפלה שלו.

"כן, הלוזר מוצץ לי" גנחתי בקול מלא הנאה, מוסיף עוד שכבה בעוגת ההשפלה שלו למרות שהיה לי ברור שהם ידרשו משחק גומלין ואם הם ינצחו בו אני אחטוף כפל כפליים, "כן, ככה לוזר, תמצוץ לי" המשכתי באותו קול נהנתני כשאני אוחז חזק בראשו ומפמפם לו בפה "כן לוזר, תתכונן לטעום את הקצפת שלי" הודעתי לו כשהרגשתי שאני בדרך לגמור, "לוזר, תבלע! תבלע כל טיפה!" והענקתי לו מנה ראשונה של אותו נוזל גברי לבן וסמיך עמוק בגרון, לרגע שחררתי מעט, לא עד הסוף, נתתי לו לנשום ולבלוע ושוב תקעתי, יורה מטח שני של שפיך חמים ומלוח, ושוב משחרר לנשום ולבלוע לפני המנה האחרונה.

לרגע עשינו הפסקה. אורנה, אמא של תמר, מזגה לנו ויסקי, בעיקר בשביל בעלה, להעביר את הטעם בפה שלו, ורק אז מיכל קמה והזמינה את אורנה לרצות את עונשה.

לרגע נלחצתי, מיכל חגרה עדיין את הסטראפאון שלה וכבר למדתי את חיבתה של מיכל לישבנים רק שאת התחת של האמא אני הזמנתי ואני אוהב את הישבנים שלי בתוליים, לפרוץ את החומה שלא נפרצה עדיין באותו ערב, אבל אז מיכל נשכבה על הגב במרכז השטיח, מולנו, ו…"בואי לוזרית," היא חייכה לעבר אורנה והזמינה אותה, "בואי תרקדי לי על המוט". מיכל ציחקקה והצביעה על התותב שהתרומם בגאון בין רגליה, ניצב כתורן זקור במגרש המסדרים, "בואי תשתפדי ותצאי במחול" היא צחקה.

אמא של תמר השתפדה, יושבת על אגנה של מיכל, נשענת על ברכיה ועולה ויורדת על התותב הנוקשה הנעוץ בין רגליה, עולה ושדיה הגדולים מתרוממים באוויר ויורדת והם איתה, נופלים ומכים בגולה בקול מחיאה חזק, אולי זה היה צריך להיות עונש אבל נראה שאורנה נהנית מזה, גניחות ההנאה שלה מילאו את חלל החדר, הברות חסרות משמעות אבל מלאות זימה והנאה, "כן, כן! כן!!" היא גמרה בסערה והמשיכה לדהור אל האורגזמה הבאה.

מיכל שכבה על הגב ולא זזה, נותנת לה לעשות את העבודה. בשלב מסויים היא שלחה ידיים והתחילה לשחק לאורנה בציצים, בפטמות הנוקשות והרגישות, מטיסה אותה אל האורגזמה השניה שלה, גמירה עוצמתית מטלטלת ו…"עכשיו את תהיי הכלבה שלי" מיכל הפילה אותה מעליה, "תעמדי כמו לוזרית על ארבע, בדוגי!" וברגע שזאת נעמדה היא נצמדה אליה מאחור כשהיא עומדת על הברכיים ובאבחת אגן חזקה השחילה אותה, תקעה לה בכוס את התותב והתחילה לדפוק, חזק ומהר, לרגע עוד עמדה ואחזה במותניה כשהיא מפמפמת ואז גחנה מעליה, מצמידה את שדיה לגבה של אורנה, חפנה את שדיה והתחילה למזמז, לזיין וללוש את השדיים הרכים, לדפוק ולמולל את הפטמות ואפילו לצבוט, אומנם בעדינות אבל כל צביטה כזאת סחטה ממנה גניחת התענגות חזקה, אין ספק שאורנה אהבה את מה שמיכל עושה לה.

מה שטוב בתותב זה שהוא לא מתרכך, אין לי ספק שגם מיכל גמרה, היא לא הודיע על כך אבל שפת הגוף שלה צעקה את זה. גבר שגומר הזיון נגמר, הטבע מפסיק אותו כשהזין הופך מדולדל ורך, אבל אצלן הוא המשיך אבל גם לזה יש סוף, שתיהן התנשפו כקטרים המטפסים בהר, היה ברור שזה תכף נגמר או שאחת מהן תחטוף חלילה שבץ אבל למיכל רצתה עוד גמירה אחת, "תשכבי על הבטן!" היא דחפה אותה קדימה ובלי לצאת נשכבה עליה, "לוזרית, אני דופקת אותךְ!" היא צווחה מתנשפת והתחילה לטחון אותה, חזק ומהר, שולחת את אורנה לגמירה נוספת ורגע אחרי גם היא גמרה, גמרה והתגלגלה מעל אורנה, שוכבת על הגב, מתנשפת, וחיוך גדול מרוח על פניה, חיוך של פריצות וזימה.

שוב הגיע תורה של אשתי שהלבישה לעצמה את הסטראפאון וסימנה לתמר לגשת אליה. "ראית איך אמא שלך רקדה על עמוד?" היא חייכה לעבר תמר, "אז מעשה אמהות סימן לבנות," ציחקקה כשהיא פורסת מגבת נקיה על השטיח, "בואי נראה מי מכן רוקדת טוב יותר" היא נשכבה על הגב במרכז השטיח, "יאללה, בואי תרקדי על המוט שלי".

נראה שמה שהתפתח זה קרב נשים, תמר, משופדת על התותב של אשתי, ניסתה להוכיח שהיא רוקדת יותר טוב מאמא שלה, לא רק עולה ויורדת אלא גם משתפשפת, לא רק גונחת בהנאה אלא גם מתארת בקול כמה מַבְּסוּטָה הטוּטָה שלה, ואשתי מול מיכל, מנסה להראות שהיא יצירתית לא פחות מהבת שלה ואחרי גמירה ראשונה של תמר היא העמידה אותה כמו כלבה וזיינה אותה כמו שפן, פמפומים מהירים ששלחו את שתיהן אל השיא אבל המשיכו, שוב יתרון התותב על הזין, מחליפה שוב תנוחה ועוברת למיסיונרית, הפעם תמר על הגב והיא עליה, שדיים נלחצות לשדיים ובטן לבטן, "תתמסרי" אשתי לחשה לה והצמידה את שפתיה לשפתי תמר בנשיקה צרפתית לוהטת וזאת התמסרה, מנשקת בלהט, דוחפת לשון ושתיהן דוהרות אל השיא המיוחל, גמירה עוצמתית מטלטלת, גמירה משותפת!

שוב עשינו הפסקה, הפעם הנשים הכינו קפוצ'ינו חזק והגישו אותו עם עוגה שאשתי קנתה ב'טאטי'. "אני מקווה שברור לכם שנרצה משחק גומלין" אבא של תמר הודיע אחרי שלגם לגימה ארוכה מהקפה.

הבטתי באשתי שחייכה לעברי חיוך שאינו משתמע לשני פנים, "ברור" חייכתי אליו חזרה.

"אבל בתנאי" אשתי הפתיעה, "שקודם תראו לנו את קעקוע הזרנוק שעשיתם, אתם יודעים איפה" היא ציחקקה.

"ברור," תמר התערבה, "אבל רק אלה שיאכלו בתחת" היא הוסיפה, קצת בלחישה והסמיקה, אולי מכה על חטא, אולי מצטערת שהזכירה לנו למרות שלא היינו צריכים את התזכורת, הכל אצלנו היה מתוכנן.

"ברור, חוק זה חוק" והפעם מיכל היא זאת שהתערבה, "אבו'ש," היא חייכה לעברי, "אכפת לךָ שאני אתחיל את הסיבוב השלישי?" היא שאלה כשהיא חוגרת לעצמה חזרה את הסטראפאון שהורידה בזמן ששתינו קפה, "אתה יודע, עוד קצת שהוא יתמצק לקראת מה שאתה הולך לעשות לאמא של תמר".

יתמצק, אהבתי את המילה, לא יתקשה, גם לא יעמוד לך, יתמצק. "בכבוד" חייכתי אליה וראיתי את תמר מסמיקה, יודע שהגיע תורה. "לוזרית," מיכל חייכה לעברה, "זוכרת מה הבטחת לעשות לי אם תנצחו?"

"זוכרת" תמר מילמלה והסמיקה עוד יותר.

"ספרי להם מה".

"לתקוע אותך בישבן על יבש"

"על יבש" מיכל חזרה על דבריה, "ממש חברה," היא הוסיפה בציניות, "אבל אני אהיה לארג'ית איתךְ, חמלה של מנצחים," היא ציחקקה, "אני אתן לך לבחור, לחטוף אותו על יבש,"  והיא הצביעה על התותב המזדקר בין רגליה "או למצוץ לי אותו קודם, את יודעת, לא ג'ל סיכה אבל עדיין יותר טוב מלחטוף אותו על יבש".

"קודם למצוץ" תמר ענתה ובלעה רוק.

"אוקיי, אבל לוזרית, לפני שנתחיל יש עוד חוב מההפסד הקודם שלךְ, בואי תראי לנו את הקעקוע שעשיתְ" היא חייכה לתמר.

כנראה שתמר הבינה עוד קודם שזה יגיע כי היא לא התווכחה, אפילו לא הסמיקה, במקום זה היא הפנתה לעברנו את אחוריה, התכופפה קדימה, שלחה ידיים לאחור ופישקה את פלחי ישבנה, נותנת לנו לראות את שני קעקועי הזרנוק המקועקעים באותו מקום מוצפן.

"אוקיי, לוזרית, בקרוב השלישי" מיכל צחקה ונעמדה במרכז החדר, "ועכשיו תרדי על הברכיים ותראי להורים שלך איזה יופי את מוצצת" היא הצביעה על התותב ותמר, הפעם מסמיקה, ירדה והתחילה למצוץ לה, יודעת בדיוק מה היא רוצה, לצפות את התותב בשכבת רוק עבה, ומנצלת לכך כל רגע שמיכל נותנת לה.

לראות איך מוצצים לבת שלי חירמן אותי והעמיד עוד יותר את הזקפה שכבר התרוממה בין רגליי אבל אני לא יודע איך אני הייתי מגיב אם הייתי רואה את הבת שלי על הברכיים מוצצת תותב בצורת זין המוצמד לאגנה של אשה אחרת אז הבטתי בהורים של תמר וגם אותם זה כנראה חירמן כי לאבא שלה עמד בטרוף והאגרוף של אמא שלה היה לחוץ בין הרגליים, משפשפת אותו בשפתי הכוס הנפוחות שלה, וכנראה שגם לי זה היה קורה אבל אז בדיוק האקשן האמיתי התחיל, "זהו לוזרית," מיכל עצרה אותה לבסוף, "הגיע זמנךְ, תרדי על ארבע, בעמידת הכלבה המיוחמת, ותנענעי בישבן" היא הוסיפה בקול מַקְנִיט.

תמר לקחה כרית וירדה על ארבע, להפתעתי היא הניחה את הכרית מתחת לראש שלה, התכופפה ונשענה עם המצח על הכרית, שלחה ידים לאחור ופישקה את פלחי ישבנה והתחילה לנענע בישבן. אהבתי את זה, אומנם לא ידעתי שהן קוראות לזה עמידת הכלבה המיוחמת אבל כל יום לומדים משהו חדש. מיכל נעמדה מעליה, כופפה ברכיים עד שראש התותב הצביע אל הפתח הנבחר והצמידה את ראשו אל פי הטבעת שנחשף, "לוזרית, תזכירי לי מה רציתְ לעשות לי".

"לתקוע אותךְ בתחת" תמר ענתה, חורקת שיניים.

"ומה קרה?" מיכל התחילה ללחוץ.

"את ניצחת…פאק!" וה-פאק היה כשהתותב פרץ את פי הטבעת הקפוץ והתחיל לחדור.

"אז מי תוקע את מי?" היא המשיכה לתקוע, לאט, נותנת לנו לראות איך הוא נבלע בתוך ישבנה של תמר.

"את! את אותי!" תמר צווחה ולדעתי זה עזר לה לשחרר את הכאב.

"למה?"

"כי אני לוזרית ואת ניצחת!" תמר התנשפה, "כן-ן-ן!" והפעם היה בזה פחות כאב ויותר הנאה, "כן, אני לוזרית, אני כלבה מיוחמת שאוכלת בתחת!" היא המשיכה כשמיכל התחילה לפמפם אותה.

נראה כי הדו-שיח הזה חירמן את שתיהן עוד יותר כי מיכל טחנה לה את התחת, אוחזת במותניה בשתי ידיה ומפמפמת אותה מהר וחזק, ותמר גנחה בהנאה, "תגידי לי עוד פעם מה את?" מיכל המשיכה.

"אני הכלבה המיוחמת שטוחנים לה ת'תחת" תמר צעקה ונראה שהקטע הזה לא חדש להן, שהן עשו אותו כבר יותר מפעם אחת.

מיכל גמרה ראשונה אבל שוב, יתרונות התותב, היא המשיכה ומייד אחריה גם תמר גמר וגם זה לא הספיק להן, עד גמירה של תמר, מלווה בגניחות הנאה קולניות השכיחו מזמן שזה עונש אבל מיכל מהרה להזכיר, "לוזרית, רוצה לשמוע עוד פעם!".

"אני לוזרית, כלבה מיוחמת שטוחנים לה ת'תחת" היא צעקה, מתנשפת בכבדות, "אמא'לה, אני מתה, הנה, עכשיו, כן! עכשיו!" היא גמרה בפעם השלישית, "כן, אני לוזרית ואת ניצחת ועכשיו תני לי! תני לי!" וזה כנראה מה שגרם למיכל שוב לגמור, לנעוץ את עצמה הכי עמוק בישבנה של תמר, רגע ארוך היא קפאה ככה עד שרעד חזק עבר בגופה ו…"השפרצתי" היא חייכה במין הנאה זימתית, "כן, גמרתי" היא שלפה את עצמה מישבנה של תמר ונשכבה על השטיח, שוכבת על הגב, מתנשפת ומחייכת חיוך ניצחון ו…תמר גחנה מעליה ונישקה אותה על השפתיים, "חכי, חכי," היא לחשה לה, "כל כלבה באה יומה" ושתיהן צחקו.

הגיע תורי וראיתי את אורנה, אמא של תמר, מסמיקה, יודעת שהפעם זה תורה ולדעתי גם יודעת מה אני מתכנן לה כי היא היחידה בינתיים שלא צריכה לקעקע זרנוק.

"הגיע תורך," הודעתי לה את הַבָּרוּר מֵאֵלָיו, "ואחרי המחווה של הבת שלי אין לי אלא להציע לך את אותו הדבר, לחטוף אותו על יבש,"  והצבעתי על האייל הברזל שהזדקר בגאון בין רגליי, גדול, עבה ונוקשה, "או למצוץ לי אותו קודם" ושלא כמיכל לא הסברתי.

"קודם למצוץ" היא אמרה, מסמיקה, "ואחר כך כמו כלבה מיוחמת" היא הפתיעה אותי, גם במילים וגם בייחום שהיה בקולה, לא תכננתי ככה אבל אם היא רוצה?.

"אוקיי, לוזרית," נעמדתי במרכז החדר וחייכתי אליה, "בואי תרדי על הברכיים," סימנתי על השטיח לפני, "ותראי לבעלך ותמר איזה יופי את מוצצת" השלמתי עם אותן מילים של מיכל והצבעתי על אייל הברזל הרוטט מתשוקה בין רגליי.

אמא של תמר יודעת למצוץ, ידעתי את זה כבר קודם, מאותם מפגשי החלפת זוגות שבהם השתתפנו ביחד ועכשיו היא הוכיחה לי שוב או אולי היא השתדלה במיוחד כדי לגרום לי לגמור עוד לפני שאני אספיק לממש את זממי? אז אחרי כמה מציצות הודעתי שזהו,  "על ארבע, לוזרית!" עצרתי אותה והצבעתי על המקום שרגע לפני הבת שלה עמדה, "בא לי על התחת שלך," ציחקקתי, "תעמדי כמו כלבה מיוחמת ואל תשכחי לנענע את הישבן!"

אורנה ירדה על ברכיה, עומדת על ארבע ומנענעת את ישבנה בתנועות מזמינות. "כמו כלבה מיוחמת!" גערתי בה והיא לא הייתה צריכה להתאמץ, הכרית נשארה בדיוק במקום והיא השעינה את המצח על הכר, שלחה ידים לאחור ופישקה את פלחי ישבנה, מנסה להמשיך לנענע אותו אבל בלי הרבה הצלחה.

מבחינתי אורנה הייתה בתולה, בכל המפגשים הקודמים לא יצא לי לעשות אותה בתחת, את בעלה – כן, הוא את אשתי – גם, אבל אותה לא וגם הערב אף אחד לא ביקר בישבנה לפניי אז נעמדתי מעליה, כופפתי ברכיים וירדתי עד שהצמדתי את ראש הזין המתוח אל פי הטבעת המכווץ, "מוכנה?" אחזתי במותניה והתחלתי ללחוץ, קודם חלש יחסית, מנסה לפרוץ בעדינות וכשזה נחסם נעצתי חזק, מבקיע ופורץ לעצמי את הדרך אל ישבנה ומתחיל להכנס ושוב לאט, לא ממהר, שיראו איך אני עושה אותה ופתאום המילים הגסות של מיכל ותמר היו חסרות לי.

לשניה היססתי, לא ידעתי איך היא תגיב, אבל אז נזכרתי בכלל שהם קבעו, המפסידה חייבת לעשות כל מה שהמנצח רוצה ממנה, ו…"תזכירי לי מה את?" התחלתי לפמפם אותה.

"אני לוזרית!" היא צרחה ונראה שזה בא לה בדיוק בזמן, הצרחות עזרו לה להשתחרר מהכאב באופן אלגנטי.

"ומה אני עושה ללוזרית?" המשכתי.

"דופק אותי בתחת" היא לחשה בתשוקה, "תוקע לי מטריה ופותח אותה" היא הפתיעה בתוספת הגסה.

"אז מה את?" הגברתי את הקצב, נכנס ויוצא עם הזין שלי ומרגיש את החום המתחיל להתהוות בפי הטבעת המתוח סביבו.

"אני לוזרית שדופקים אותה בתחת", אורנה צרחה, "אני כלבה מיוחמת שאוכלת אותה ברֵוֶורְס," היא התנשפה והיה ברור שהיא בדרך לשיא, "אני, אני, פאק! בני! פאק! בני-אני-גומרת!!" היא צרחה באקסטזה לעבר בעלה, "פאק! בני אני לא מאמינה, אני לא מאמינה, פאק, כן, גמרתי, גמרתי!" היא התנשפה בכבדות אבל אני המשכתי לדפוק אותה, פמפומים ארוכים, מוציא כמעט עד הסוף ונועץ בחוזקה, ממשיך לשפשף את הזין בפי הטבעת המתוח סביבו ויודע שהצריבה שאני עושה לה שם תמשיך ללוות אותה אפילו מחר.

יש משהו כיפי בלזיין בתחת, אולי השפשוף הכל כך הדוק, אולי התנוחה הכנועה שבה היא כורעת ומלטפת את האגו ואולי השילוב ביניהם, אבל זה בדיוק גם מה שהופך את זה לקצר כל כך, קצר אבל להפתעתי היא גמרה פעם נוספת לפני שגם אני הגעתי לשיא, לפני שמילאתי לה את התחת באותה לבה גברית חמימה שלי.

הגיע תורה של אשתי, האחרונה חביבה, שמקנחת באבא. ידעתי מה היא מתכננת, אומנם אני, עד היום, לא ביקרתי בישבנה של אשתו אבל הוא בישבנה של אשתי ביקר גם ביקר, באחד מאותם משחקי גלגל המזל שהשתתפנו בהם, ועכשיו היא הולכת להחזיר לו.

גם אשתי הייתה נדיבה ונתנה לו לבחור רק שאצלה זה היה קצת אחרת, עמד לו תותח והיא הציעה לו לרדת על הברכים לפניה להציץ לה לכוס ולאונן או לשכב על הבטן עם זין עומד והוא בחר לאונן, משפיל אבל אולי גם אני הייתי בוחר בזה במקומו, לשכב על זין עומד זה כואב. אחר כך היא השכיבה אותו על הבטן במרכז השטיח ורקדה בו את הטנגו האחרון בפריז, טוחנת אותו וסוחטת ממנו את אותה הצהרה כמו אשתו והבת שלו לפניו, שהוא כלבה מיוחמת שאוכל בתחת.

אפילוג

לפני שנפרדנו הם שוב הזכירו את הרצון למשחק גומלין, שוב סיכמנו שהנשים יתאמו ואכן כחודש אחרי התכנסנו שוב, הפעם אצלנו, וגם הפעם אשתי לא ויתרה לי על החוקן, אתם יודעים, אם נפסיד.

"לפני שמתחילים קודם תוכיחו שעשיתם את מה שהייתם צריכים לעשות" אשתי הפתיעה, לפחות אותי, כשישבנו בסלון ושתינו שמפניה מכוסות זכוכית מתאימות.

כנראה שהנשים תאמו את זה מראש כי נראה שהם לא התפלאו. ראשונה קמה אורנה, סובבה אלינו את הגב, הורידה את החוטיני שלה עד הברכיים, הרימה את שולי החצאית שלבשה, התכופפה קדימה ופישקה בידיה את פלחי ישבנה "רואים?" היא שאלה בקול מתגרה והציגה את קעקוע הזרנוק האדום שעשתה באותו מקום מוצנע. אחריה קמה תמר ועשתה את אותה הצגה בדיוק, מציגה את הזרנוק השלישי שלה, ובסוף בני, האבא, קם, שלשל את מכנסיו עד הברכיים ואחריהם התחתונים, התכופף והוכיח שגם הוא עמד בהתחיבותו.

אני לא יודע אם יש כזה דבר מארס תורכי בטאקי אבל זה בדיוק מה שעשינו להם, נצחון מוחץ מארץ הנצחונות, שישה משחקים והם כולם עירומים ואנחנו לא הורדנו אפילו בגד אחד!

אותו לילה חגגנו עליהם בגדול! כבר בסיבוב הראשון חידשנו, כופפנו אותם זה לצד זה אל שולחן האוכל הגדול ועשינו את שלושתם ביחד, בתחת! רק שהפעם עשינו להם הנחה וזילפנו להם ג'ל סיכה, דואגים כבר בסיבוב הראשון שכל אחד מהם יאלץ לקעקע לעצמו עוד זרנוק אדום, וזה לא מנע מאתנו להמשיך ולחגוג עליהם, הפעם כל אחד בנפרד, גם בסיבובים הבאים.

לא יכולתי שלא לחייך כשראיתי איך הם הולכים, טוב, כל אחד מהם אכל פעמיים בתחת, ועדיין, למרות המארס התורכי ולמרות הצריבה בישבן, הם ביקשו משחק גומלין כי היום, כך הם טענו, זה היה סתם עניין של מזל והסכמנו, אתם לא הייתם מסכימים? רק שאז הגיעה הקורונה ואיתה הריחוק החברתי והמשחק נדחה ונדחה אבל הבטחנו להם שכשימצא חיסון והכל יגמר, אם הם עדיין ירצו ????, נשחק.

2 מחשבות על “התערבות משפחתית”

  1. המצב עכשיו כבר הרבה יותר טוב
    ובפרט שגם החיסונים כבר הגיעו
    ואפשר להמשיך במפגשים

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)