התאומה הקוקסינלית שלי

סיפור של  סינגל שייקר

ליום ההולדת 40 שלו החלטנו לטוס לנו לסוף שבוע ארוך בלונדון. תכננו לעשות את כל הדברים הרגילים של תיירים, לראות בהצגה, אולי לצאת לאיזו מסיבה במועדון, מסעדות יקרות ואיכותיות ולבקר באתרי התיירות העיקריים.  בלי ידיעתו תכננתי להפתיע אותו בהרפתקה מינית קטנה ולהגשים לו פנטזיה שעליה סיפר לי לפני כמה שנים. זה לא שחיי המין שלנו משעממים, אנחנו משתדלים לגוון ולהתנסות בכל מיני דברים אך נראה שאנחנו נשארים בתחום הרך והמקובל. לפני כמה שנים כשצפינו בסרט משחק הדמעות סיפר לי שעמד לו קצת בסרט, הוא המציא מליון תירוצים אבל ככל שחפרנו בזה גילינו שכבר זמן מה הוא חושב על נשים עם זין. הוא התעקש שגברים כגברים מגעילים אותו והוא לעולם לא יתקרב אליהם אך גוף נשי, חלק, סקסי עם זין נשמע לו כדבר המושלם. סיפר שהוא מפנטז איך הוא מוצץ זין של אישה כזו ואז מזיין אותה אנאלית כמו שגבר מזיין אישה. שוחחנו על זה זמן מה והוא פטר את זה כאילו זה לא סיפור גדול, בסך הכל פנטזיה וזהו. כל התירוצים שלו נשמעו לי מטופשים וידעתי שבתוך תוכו הוא דו מיני ומסתיר זאת ממני. לא התרגשתי ונראה היה לי שיש פה הזדמנות נהדרת למתוח את הגבולות ביננו ולשחק איתו.

שמתי לב שבכל פעם שאנחנו נתקלים בגברים מתלבשים הבעל ההטרוסקסואל שלי מתחיל להתרגש כמו נער שטוף הורמונים. הבנתי שיש לי פה מקום לתת לו משהו שרצה תמיד וחשבתי איך הכי טוב לעשות את זה עבורו.

המשכתי לבדוק איתו את הנושא.סיפר שהוא מפנטז איך הוא מוצץ זין של אישה כזו ואז מזיין אותה אנאלית כמו שגבר מזיין אישה. שוחחנו על זה זמן מה והוא פטר את זה כאילו זה לא סיפור גדול, בסך הכל פנטזיה וזהו. ידעתי שזה לא רק פנטזיה ומשאלת ליבי הייתה לדעת איך הוא יתנהג ליד זין.

ביליתי לא מעט זמן בהכנות ועברתי על כל אתרי ההיכרות של קוקסינליות בלונדון שידעתי למצוא. חיפשתי את זו שתהיה הטעם המושלם שלו בנשים עם התוספת הקטנה של זין עומד ומתפקד. חיפשתי לו בלונדינית, סקסית ומטופחת כמוני עם זין כמה שיותר גדול כך שנוכל להיות לו כאילו לתאומות. אחת עם כוס ואחת עם זין. כשמצאתי את הקרובה ביותר יצרתי אתה קשר, מסרתי לה את שם המלון וקבעתי איתה שעה ומחיר.

סיפרתי לה על הפתעת יום ההולדת ועל סיפור התאומות. היא הקשיבה והציעה שניפגש לפני לתכנן בדיוק מה נעשה. השבתי שזה רעיון נפלא וקבעתי איתה מפגש בזמן שבעלי תכנן לצפות באיזה משחק כדורגל טיפשי. מצאתי את עצמי מתרגשת נורא מהמפגש האישי עם הקוקסינלית. מצד אחד הרעיון ריגש והטריף אותי. ומצד השני הרגשתי כאילו אני רוקמת מזימות מלוכלכות.

התחלתי לחשוב האם אמצא חן בעיניה והאם תזרום איתי עם הרעיונות שהבאתי. תהיתי איך כל המפגש יתנהל ואיך ארגיש לנוכחות המראה של בעלי "הגבר גבר״ מוצץ לגבר אחר ומקבל בתחת מבן אדם ססגוני ופתוח במיניותו בניגוד לבעל היבש שלי.

הזמנתי אותה לפאב שממול הבית מלון. קבענו לשבת על הבר ושככה גם אזהה אותה כי היא תגיע לפני. כשנכנסתי למקום הסתכלתי לכיוון הבר וזיהיתי אותה מיד לפי התיאורים שנתנה לי בשיחת הטלפון והתמונות באתר.

היא הייתה מרשימה, גבוהה ומטופחת. לבשה שמלת מעטפת אדומה עם מחשוף עמוק שחשף צמד שדיי סיליקון מטופחים. הזמנתי לנו קוקטלים  וישבנו לקשקש.

תיארתי  בפניה  את התחבולות שתיכננתי עבור בעלי והיא ישבה , הקשיבה וחייכה. החיוך שלה היה ממיס וממכר. העיניים הכחולות שלה היפנטו אותי ותווי הפנים שלה היו גבריים ונוקשים למרות איפור ללא רבב וגופה  היה שרירי וחטוב . היא עוררה בי המון עניין ןסקרנות מהולה בחרמנות.

סיפרתי לה על הסקס הממש משעמם עם בעלי, על הפנטזיות שלו והחשדות שלי. היא לא אמרה כלום בנושא , חייכה ודובבה אותי להמשיך לספר לה.

הזמנו עוד בירה מהברמן, וקיבלנו במהירות 2 חצאי ליטר בכוס זכוכית ענקית.

הייתי נבוכה מהשיחה. לקחתי בידי את כוס הזכוכית הענקית ולקחתי שלוק מהבירה.

שפם בירה לבנבן עיטר את שפתי. היא התקרבה אלי וליטפה את שפתי כדי לנגב אותו. התענגתי על המגע של היד הגברית המטופחת. פישקתי את שפתי קלות והיא החדירה אצבע לתוך פי. ינקתי את האצבע והסתכלתי עליה במבט מזמין . היא נשקה אותי ברכות והרגיש לי כאילו התנשקתי עם אישה.

הייתי מסוחררת מהבירה והסיטואציה עצמה. רטיבות התפשטה בין רגלי והייתי מחורמנת בטירוף. רציתי אותה לעצמי!!!!

היא קלטה את החרמנות שלי וחיבקה אותי. הרגשתי את הזקפה האדירה שלה והסתקרנתי לראות את הזין הזקור מולי. היא לחשה לי באוזן שהיא אוהבת את הרעיון שלי שנהיה אחיות תאומות ורק נמתין בפאב לבעלי שיצטרף אלינו.

כשבעלי הגיע לבסוף היינו מבוסמות לגמרי . הוא נכנס לפאב ונעץ מבט חשדני במאהבת החדשה שלנו. קמתי אליו חצי מסוחררת , חיבקתי אותו ולחשתי באוזניו שיש לי הפתעה בשבילו. סיפרתי שמצאתי את אחותי התאומה בלונדון ושאנחנו מתות להזדיין בשבילו .

נצמדתי אליו ורקדתי איתו לצלילי המוזיקה בפאב. החברה החדשה שלנו ליטפה אותנו מהצד והזין של בעלי עמד כמו טיל.

אמרתי לו שאני בקושי עומדת על הרגליים ושאני מתה לעלות לחדר לשחק בהפתעה החדשה שלנו. הוא חייך ושמח מאוד לעלות איתנו לחדר.

חיבקתי את החברה החדשה שלי לאורך כל הדרך לחדר שלנו כשבעלי מאחור, מסתכל איך אני מתנשקת איתה בלהט. נראה היה שהוא לא מוצא את מקומו, ההתלהבות שלי מהצעצוע המדליק שמצאתי לנו גרמה לי להשתלט עליה לגמרי. לא יכולתי להוריד ממנה את הידיים ולהפסיק לנשק אותה. העברתי את ידי על כל גופה מועכת את שדי הסיליקוi המושלמות ומורידה ידי למפשעתה מרגישה את הזין הנעמד. בעלי אפילו לא הבין עדיין שמדובר בקוקסינל, הוא בכלל חשב שההפתעה היא מופע הלסביות שלפניו.

כשלבסוף הגענו לחדר זרקנו את עצמינו על המיטה ובעלי התנצל שהוא חייב לשירותים ונעלם לרגע. פשטתי ממנה את שמלת המעטפת ופשטתי גם אני את בגדי. באופן נפלא ומפתיע כאחד התברר ששתינו לבשנו סט חזיה ותחתוני תחרה בגוון תכלת. לא יכולתי שלא להעיף מבט את הזין הענק שבלט בתוך בתחתונים הנשיות. מראה מחרמן מאין כמוהו. הושטתי יד לליטוף מהיר אך השתלטתי על עצמי והמשכנו בתוכנית. נעמדנו שתינו על שש עם הישבן לכיוון השירותים ממתינות לכוכב המסיבה עם ישבנים מקשקשים וזמינים לשימושו, התוכנית היתה שיבוא ויתחיל לגעת בנו עד שימצא את הזין הנשי.

כשיצא מהשירותים התחיל להתפעל בקולי קולות מהמחזה שעמד לנגד עיניו. הוא ניגש והחל ללטף לנו את הישבנים  ממש כמו שתכננו. גרגרנו בהנאה וביקשתי מאחותי שתנשק אותי. ידעתי שהוא יאהב מאוד את ההצגה. תהיתי כמה זמן ייקח לו לקלוט שזה גבר וכיצד יגיב? הוא ניגש לחברה החדשה שלנו והסב אותה אליו. לקח לו כמה דקות לקלוט את הזין הענק, כיוון שהתמקד בשדיים הענקיים כמו כל גבר מטומטם חובב הנקה וציצים גדולים.

הוא קלט את הזין רק כשהיא נשכבה על המיטה ופישקה את רגליה. התמים בטח חשב שאני מסדרת לו עוד זיון כיפי, שהוא רק צריך ללקק , להרטיב ולזיין.

הוא נותר המום מהמראה של הזין שהזדקר מולו והיה מעט נבוך ומבולבל . אבל הזין שלו עמד כמו טיל בתוך התחתונים שהתלכלכו מעט מדליפה שלו.

ניגשתי אליו ולחשתי לו באוזן שאנחנו צריכים לפנק את התאומה שלי. ליטפתי לו את הזין והורתי לו להתפשט , להתכופף ולקק לחברה שלנו.

הוא ליקק את קצה הזין והסתכל עלי בחשדנות.

חייכתי אליו ואמרתי לו שיראה לי איך הוא מוצץ זין בלי להתבייש. הייתי צריכה לשבור את הקרח אז אמרתי לו שאני רוצה שנמצוץ את הזין יחדיו. הכנסתי את הזין לפה וכשהוצאתי אותו אמרתי לו שעכשיו תורו. הזכרתי לו שכמו שאשה יורדת לאשה יותר טוב מכל גבר אחר כך זה גם להפך. הוא התחיל למצוץ בתשוקה את הזרג היפה ואני ליקקתי את הביצים החלקות.

החברה שלנו גרגרה בהנאה, אמרתי לבעלי שהוא ממשיך למצוץ לתאומה שלי ואני הולכת להתנשק איתה.

חיבקתי אותה ונישקתי את שדי הסיליקון המפוארים בזמן שבעלי ינק ושפשף את הזרג שלה. היד השנייה של בעלי נשלחה אל הזין שלו והוא אונן לעצמו בקדחתנות.

נורא נהניתי לראות את בעלי משתחרר מהמעצורים המיניים שהחזיקו אותו ונותן לעצמו חופש להתענג לידי בלי מעצורים וחששות.

אחותי החדשה הרגישה את האווירה המיוחדת והחליטה לעזור לי להמשיך למתוח את הגבולות שלנו. היא בקשה ממני לזוז הצידה ולתת להם להיות לבד על המיטה.

היא ביקשה מבעלי לשכב לצידה וחיבקה אותו. הם התנשקו כמו זוג נאהבים והתלטפו, שיחקו בזרגים שלהם ושפשפו אותם אחד כנגד השני.

בעלי ממש הפתיע אותי כשפישק את רגליו כמו נקבה מיוחמת וביקש לקבל את הזין של חברה שלי.

היא ביקשה ממני להביא לה קונדום מהתיק שלה. פתחתי את הקונדום והלבשתי על הזרג הנשי והקשיח. התיישבתי לידם, מביטה מקרוב איך היא חודרת לתחת הבתולי של בעלי.

הוא הביט בי מידי פעם במבוכה אך מרוב ייחום כבר לא שלט בעצמו.

אני אוהבת לראות אותו ככה משוחרר וזה מחזה די נדיר.

היא דפקה אותו דיברה אליו גסויות באנגלית בעוד אני משחקת לו בזין ומלטפת את שניהם. נשארתי עם מגע עדין ומרפרף כדי שלא יגמור בשנייה, רציתי שייהנה מהחדירה ויתחבר לאישה שבתוכו

הוא ילל ואמר כל הזמן שהוא מרגיש כמו סוטה מלוכלך שהוא מקבל בתחת ושהוא מתבייש ממני לגמור ככה , עם זין ענק בתחת.

הוא ממש היה על הקצה וגם אחותי התאומה, הם היו מחורמנים בטירוף ועל סף גמירה.

רציתי לתת לבעלי תחושה של זונה מטונפת שמתיזים עליה אז ביקשתי ממנו לעמוד בעמידת נר בזמן שאהובתנו דופקת אותו. היא שיתפה פעולה עם הבקשה שלי והמשיכה לזיין אותו בעמידה .

עמדתי מאחוריה , חיבקתי אותה ולחשתי באוזניה כמה שהיא מטריפה אותי ושאני רוצה שהפרצוף של בעלי יתמלא בשפיך כמו זונה. היא צחקקה ונישקה אותי בפראות. היא הושיטה יד לזין של בעלי ואוננה לו חזק ותוך דקה הוא גמר בשאגה והתיז לעצמו כמות זרע על הפנים. אחותי מיהרה לשלוף את הזין שלה מהתחת של בעלי , העיפה את הקונדום המטונף הצידה והתיזה גם היא זרע על הפרצוף הרטוב של בעלי.

נתתי להם להתאושש מספר דקות. שלחתי את בעלי להתקלח והיא פנתה למרפסת כדי לעשן. היה לה נוח מאוד עם הגוף שלה והיא אפילו לא התלבשה למרות שהמרפסת לא באמת פרטית. כשיצא בעלי מהמקלחת עדיין מתנגב קמתי אל המרפסת ואחזתי בזרג הרופס של אחותי החדשה ומשכתי אותה פנימה, הודעתי לה שעכשיו תורי קצת ליהנות. התיישבתי על המיטה והצבתי אותה מולי, בגלל העקבים הגבוהים הזין שלי התמקם בדיוק מולי וכל מה שהייתי צריכה זה רק לפתוח את הפה. שלחתי את בעלי לכרוע על בירכיו מאחוריה ולדחוף את לשונו לישבנה, הודעתי לו שהוא כבר נהנה ועכשיו עליו לעבוד. תמיד אהבתי למצוץ לבעלי ולהביט בפניו באותו הזמן אך מעולם לא הסתירו לי את הנוף שדי סיליקון מושלמות. בלעתי את כל הזין שהתחיל כבר להתעורר שוב וידעתי שעוד מעט יעמוד במלוא הדרו ויחדור לגרוני. היא הושיטה שתי ידיים אחורה נועלת את ראשו של בעלי בתוך ישבנה בעוד היא מתחילה לנוע קדימה ואחורה לזיין את פי. היא תזמנה אותנו בצורה מושלמת, מקדימה אני מתחילה בקולות חנק מהזיו החודר עמוק לגרוני, מאחורה בעלי עמוק בישבנה מחפש אויר לנשימה והיא מלמעלה גונחת בהנאה מתגברת. שלחתי ידיים מעלה אל שדיה צובטת את פטמותיה בחוזקה מה שרק הגביר את קולות ההנאה שלה והאגרסיביות בה זיינה את פי. שלפתי את הזרג מפי כי חשתי שהיא כבר על סף גמירה, אחרי הכל אני זו שמשלמת על הכל וגם לי מגיע להנות בדיוק כמו שאני רוצה. בעלי הפסיק ללקק והביט בי במבט מלא שאלות.

התרוממתי לנשקת אותה על שפתיה ומשכתי אותה  אל המיטה. היא דחפה והשכיבה אותי על המיטה, פישקה את רגלי באסרטיביות והתחילה ללקק לי את הכוס. היא התענגה על מיצי כוס שלי והתפלאה מהרטיבות שנמרחה בין רגלי. לשונה ליקקה את הדגדגן המנופח שלי וזוג  האצבעות שנשלח עמוק לנרתיק גרמו לי לילל כמו מטורפת. אצבעות היד השניה טופפו על הדגדגן ואצבע שלישית חדרה לתוך החור הרטוב שלי.
צרחתי מעונג והסתכלתי על בעלי שהיה המום. הוא מעולם לא ראה אותי ככה, באטרף מעונג.
היא התכופפה ונישקה אותי בזמן ששיחקה לי בכוס, צעקתי ודרשתי שתזיין אותי. רציתי מאוד שתכניס את הזין הנשי והענק שלה לתוך הכוס שלי.
היא צחקקה , התעלמה מבקשתי והמשיכה לחפור לי בכוס הממש רטוב שלי.
יללתי והתחננתי שתזיין אותי, בעלי החליט לקחת יוזמה וקם לבקש ממנה שתזיין אותי כבר.
היא המשיכה להתעלם מהבקשות. אמרתי לה שאני מתה לקבל דפיקה כי הרבה זמן לא זיינו אותי כראוי. הייתי כל כך באקסטזה ומחורמנת ששכחתי שבעלי שם לרגע ואמרתי שאני זקוקה לזין הקשה שלה ושנמאס לי מהזין הרופס של בעלי.
היא התחככה עם הזין בשפתי הכוס שלי והמשיכה לנשק אותי בצוואר ובשדיים. יללתי והתחננתי בזמן שבעלי לא הוריד מאיתנו את העיניים. היא ניגשה לתיק שלה לרגע לקחת קונדום מהתיק וביקשה מבעלי שילביש אותו על הזין שלה.
הוא התקרב והלביש את הקונדום וליטף את הביצים שלה. היא ביקשה שיכניס את הזין לתוך הכוס שלי ושישאר קרוב אלינו.
היא זיינה אותי בפראות ואני התפרקתי על הזין שלה. השדיים המדהימים שלה נצמדו לשלי, התנשקנו בלהט ולחשנו גסויות אחת לשניה באוזן וצחקנו.
קלטנו מזוית העין את בעלי שישב על המיטה עם זין רופס ועלוב.
אהבתי לראות אותו נדחק ככה לפינה ואמרתי לה בכוונה מולו שהיא מזיינת בצורה מטריפה, שהיא כזאת נשית ומזיינת אותי יותר חזק מהגבר גבר הסיסי שלי ושבחיים הוא לא זיין אותי ככה , כל כך טוב כמוה.
כל העלבונות האלו הדליקו את בעלי והעמידו לו את הזין. הוא התחיל לשפשף אותו לידנו והאהובה שלי ביקשה שידאג להשאיר אותו עומד כי היא רוצה להרגיש את הביצועים שלו מאוחר יותר.
אני כבר הייתי קרובה מאוד לשיא, הזין הענק שמילא אותי, האוירה הסקסית ובעלי המושפל היו כל מה שהזדקקתי לו. הרגשתי את הגל הענק מתקרב ושותף אותי ופרצתי בזעקות שכנראה קצת הפחידו אותה כי היא עצרה לרגע. צעקתי עליה שלא תעיז להפסיק. גלי העונג לא הפסיקו להגיע והיא המשיכה בתנועות ארוכות ואיטיות מרגישה את ההתכווצויות המרובות. האורגזמה המטורפת השאירה אותי בסוג של עילפון.
עוד שמעתי במעומעם שילד יום ההולדת והמתנה שלו עוד המשיכו אך העדפתי לשקוע בעצמי ולהרדם

 

Loading

4 מחשבות על “התאומה הקוקסינלית שלי”

  1. אני קוקהולד דו מיני אש מעוניין בקשר עם בחורה נימפומנית שאוהבת להתנסות עם קוקסינלית

    הגב
  2. וואאוו פנטזיה רטובה שלי להיות עם אישתי ועם קוקסינלית

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן